Sayfa 2722 Toplam 2746 Sayfadan BirinciBirinci ... 1722 2222 2622 2672 2712 2720 2721 2722 2723 2724 2732 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68631 adet sonuctan sayfa basi 68,026 ile 68,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman tekrardan yazalim en buyuk transfer avcidan kurtulmak olur trabzonsporun kurtulusu boyle baslar
    İlk önce yönetim gitmeli
    En büyük Trabzon

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasını tek transferle bitirmemiz, gözden kaçmasın, gayet yerinde bir karardı. Hem Meunier nokta atışı transfer oldu hem de gereksiz para harcamadık. Sezonu da 3.bitirip kupayı alırsak da sportif açıdan bir şey kaybetmemiş olacağız. Bjk devre arasında 30 milyon euroya yakın para harcadı teknik direktör değiştirdi ve gelinen noktada gerimizdeler. Döviz kurunu da düşünerek çok dikkatli hareket etmek gerekiyor..
    Borç çok.
    Oyuncu satamıyorsun.
    Seneye hedef ilk 10 olur herhalde
    Benim fazla umudum yok
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Afrika Diğer

Daha mart bile gelmeden "Mendy sezon sonu gidecek" deyip durdular, şimdi hem Hasan Tüncel hem de Yunus Emre Sel kendisi için "Kalacağını düşünüyorum" diyor.

Söylediklerine göre başta Visca olmak üzere takımdaki oyuncular güçlü bir iskeletin oluşturulmasını istiyormuş, bu yüzden Mendy tutulacakmış.

Buradan Visca'nın da takımda tutulacağını anlıyoruz.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ciddi ciddi Ağaoğlu'nun planlı programlı çalışarak 4 senede üstüne kata kata takımı şampiyon yaptığını zannedip bunu mesajlarında dile getiren adamlar var forumda..Bunların yorumlarını okuyunca gülmekten kendimi alamıyorum..Yahu kelin ilacı olsa önce kendi kafasına sürer bu mereti..Ağaoglu denen adam Çimşir gibi vasıfsız bir adamı TD yapıp 150 tane taraftarlı Başakşehir gibi bir takımla yarışmayı beceremeyen takımımızın başkanı değil miydi? Bu Ağaoğlu denen adam İngiltere'de çim biçme makinesi operatörü Newton'u başımıza bela edip TD yapan sonra da takımı küme düşme potasına sokan adam değil mi? Ne çabuk unuttuk Flavio Baker Marlon gibi kazmaları...Dünyada yardımcının yardımcısını TD yapan başka kulüp var mıydı? Bu ilki Ağaoğlu gerçekleştirmedi mi?

Sonra Avcı geldi Ağaoğlu'nun istemediği Ertuğrul'un istediği adam yani..O çöp kadroyu aldı nerden nereye getirdi..Hepiniz kasket takıyordunuz..Yaptırdığı hemen hemen her transfer nokta atışıydı ve şampiyonluk böyle geldi..

Ha nedir sonraki sezon Avcı transfer işinde bindiği dalı kesti kadroyu dağıttı yerine aldırdıklari fiyasko çıktı..Avcı'yı 2014 senesinde yazdım burada şimdi değil gelirse bizi şampiyon yapar yazan biri olarak haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum ama bu dönemde de kendisini eleştiriyorum..Dönüşü bir kere yanlıştı..

Başkanın transferde ince elemesi lazım yeni bir Doğucan Eren Bardhi mardi vs gibi kazık yiyeceğimiz transferlere onay vermemesi gerekiyor..Çok dikkatli olmalıyız..

Önemli olan takımın şampiyon olmasıdır..Papağan gibi TS batacak lafını tekrarlayan tiplerin yaygarasına gelmeyin bu kulüp hiçbir şekilde batmaz..30 yaş altı adamlara paramız yetmez diyip 30 yaş üstü adamlara da burun kıvıran, hayatında iki kilo elma satmamış ticari kabiliyeti sıfır memur kafalı adamların yorumlarına aldırmayın..Bunlar ne emmeye ne gömmeye gelen adamlar..Çözüme dayalı 1 tane mesajları yok iki lafından biri Avcı gitsin Erto düşsün o olsun bu olsun..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi ciddi Ağaoğlu'nun planlı programlı çalışarak 4 senede üstüne kata kata takımı şampiyon yaptığını zannedip bunu mesajlarında dile getiren adamlar var forumda..Bunların yorumlarını okuyunca gülmekten kendimi alamıyorum..Yahu kelin ilacı olsa önce kendi kafasına sürer bu mereti..Ağaoglu denen adam Çimşir gibi vasıfsız bir adamı TD yapıp 150 tane taraftarlı Başakşehir gibi bir takımla yarışmayı beceremeyen takımımızın başkanı değil miydi? Bu Ağaoğlu denen adam İngiltere'de çim biçme makinesi operatörü Newton'u başımıza bela edip TD yapan sonra da takımı küme düşme potasına sokan adam değil mi? Ne çabuk unuttuk Flavio Baker Marlon gibi kazmaları...Dünyada yardımcının yardımcısını TD yapan başka kulüp var mıydı? Bu ilki Ağaoğlu gerçekleştirmedi mi?

Sonra Avcı geldi Ağaoğlu'nun istemediği Ertuğrul'un istediği adam yani..O çöp kadroyu aldı nerden nereye getirdi..Hepiniz kasket takıyordunuz..Yaptırdığı hemen hemen her transfer nokta atışıydı ve şampiyonluk böyle geldi..

Ha nedir sonraki sezon Avcı transfer işinde bindiği dalı kesti kadroyu dağıttı yerine aldırdıklari fiyasko çıktı..Avcı'yı 2014 senesinde yazdım burada şimdi değil gelirse bizi şampiyon yapar yazan biri olarak haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum ama bu dönemde de kendisini eleştiriyorum..Dönüşü bir kere yanlıştı..

Başkanın transferde ince elemesi lazım yeni bir Doğucan Eren Bardhi mardi vs gibi kazık yiyeceğimiz transferlere onay vermemesi gerekiyor..Çok dikkatli olmalıyız..

Önemli olan takımın şampiyon olmasıdır..Papağan gibi TS batacak lafını tekrarlayan tiplerin yaygarasına gelmeyin bu kulüp hiçbir şekilde batmaz..30 yaş altı adamlara paramız yetmez diyip 30 yaş üstü adamlara da burun kıvıran, hayatında iki kilo elma satmamış ticari kabiliyeti sıfır memur kafalı adamların yorumlarına aldırmayın..Bunlar ne emmeye ne gömmeye gelen adamlar..Çözüme dayalı 1 tane mesajları yok iki lafından biri Avcı gitsin Erto düşsün o olsun bu olsun..
    Erdo gitsin, Ağaoğlu geri gelsin. Al sana çözüme dayalı bir tane mesaj.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih uçan kim allah aşkına. Hiç gerek yok. İsimlere bak ya yok altay bayındır, yok salih uçan, levent. Kim buluyor şu isimleri. Şu tipleri kulübe nasıl yakıştırıyorlar pes
    Konu serdaracıl tarafından (17.04.2024 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Ankara

Kulüp personel maaşı ödeyemez hale gelmiş hala erdo diyen var. Zamanında hacı’yı savunan tipler vardı. Alnı secdeye değiyor diye istenmiyor falan diyorlardı. Kumarhaneden çıkmayan adamı başımıza haşa peygamber yapacaklardı. Futbolun böyle güzel bi yanı var. Beceremeyen gidiyor, çapsızlara tahammülü yok
    Konu serdaracıl tarafından (17.04.2024 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

30 yaş civarı, sert kadro.

Hamsik, Gervinho, Peres tarzı direkt yarışılacak kadro kurulmayacak.

2 yıllık planlama.

Kadro maliyeti çok artmayacak.

Güzel laflar ama pek inanasım gelmiyor.
    ( ゚д゚)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sosa ve Novak'a Trabzonspor'un vermediği parayı verenler, senelerdir başarısız. Trabzonspor ise şampiyon oldu.

Şimdi bizim sonradan görmeler Fenerlileşti. İlk on birde yerli zorunluluğu kalkmışken 30 yaşını geçmiş Salih'e emelilik piyangosu verecekler.

Allah'ım; şu zevzeklere akıl, bize de sabır ver.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

bjknin vermediği miktar ne acaba? dorukhan'daki gibi nasıl olursa imzalar diye çapulculuk yapıyor olabilirler.

9 milyon tl alıyormuş bjkden. 300 bin euro etmiyor. 800-900 bin euro falansa bence verilir.

hem salih hem berat alınmalı. merkezde yerli rotasyonu çok sıkıntı.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Sosyal medyaya ve bizim gazetecilere biraz baktım belli ki Emre Akbaba ve Salih Uçanı rotasyona ekleyeceğiz. Berat devam etmez. Yani Salih Uçan Beşiktaştan bi dünya para istemiş biz muhtemelen onu vereceğiz. Emre Akbaba ve Salih 600-700 er bin euroya oynasa rotasyona isterim de gidip ikisine de milyon eurolar vereceğiz.

Emre Akbaba-Salih-Umut Güneş-Can Bozdoğan orta saha yedekleri olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjknin vermediği miktar ne acaba? dorukhan'daki gibi nasıl olursa imzalar diye çapulculuk yapıyor olabilirler.

9 milyon tl alıyormuş bjkden. 300 bin euro etmiyor. 800-900 bin euro falansa bence verilir.

hem salih hem berat alınmalı. merkezde yerli rotasyonu çok sıkıntı.
    o kadar niye verelim, hadi 2 kati olsun bonservis falan yok diye, yederli ya
    ki bana kalsa almam, en nefret ettigim nonos topçulardan, her yeri dolandi en son çâre bize geliyor, öyle Dorukhan gibi karakter falan koyacak ya da rakibe sert basip bozacak topçu da degil, sie gitsin eyüp'e falan
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

Can Bozdogan tarz olarak isimize yarayabilecek bir topçu, EmreAkbaba da öyle ama yürüyen cincon kendisi, tam bir Bozok profili, "alalim" diyemiyorum
    Yoksa profil olarak o da dogru 8-10 numara

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar niye verelim, hadi 2 kati olsun bonservis falan yok diye, yederli ya
    ki bana kalsa almam, en nefret ettigim nonos topçulardan, her yeri dolandi en son çâre bize geliyor, öyle Dorukhan gibi karakter falan koyacak ya da rakibe sert basip bozacak topçu da degil, sie gitsin eyüp'e falan
    euro 10 tl iken yapılan sözleşmesi devam ediyor salihin. imza attığında 800 bine falan denk geliyordu sanırım. (kapta açıklamadıkları için haberlerden bunu çıkardım)

berat 900 alıyor. mendy 1.3 alıyor. salihe de mendyden düşük, berata yakın bir para uygundur. çift hanede skor üretiyor, berat kadar temazsız değil. ön tarafta ince pas yapabilen, şutu olan bir adam.

can bjkden hatırladığım tempolu bi çocuk ama lundstram - can fazla düz olabilir avcı takımı için.

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa ve Novak'a Trabzonspor'un vermediği parayı verenler, senelerdir başarısız. Trabzonspor ise şampiyon oldu.

Şimdi bizim sonradan görmeler Fenerlileşti. İlk on birde yerli zorunluluğu kalkmışken 30 yaşını geçmiş Salih'e emelilik piyangosu verecekler.

Allah'ım; şu zevzeklere akıl, bize de sabır ver.
    sosa ve novak yeterince iyi kazanıyordu, daha iyisini de para önerdik. çok daha fazlasını istediler. salih şu anda ölü paraya oynuyor, bjknin ne verdiği bizim ne kadar üstüne çıktığımız önemli.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Fransa

@Ufuk
    Bozdogan düzse Salih daha da düz bence
    800 falan gerek yok degmez ona yaa, topla gitmeyen statik adam o da

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

pereyra ve lunstram alınsa merkez taş gibi olur. Salih ve can bozdoğanda kadro rotasyonu için alınır.

pereyra,lunstram,umut,can,salih,bardhi ortasaha rotasyonu

stoper muhtemel konuşulmayan bir isim gelecek. Hummels gelirse güzel bir süpriz olur.

hoca mendy stoperde devam eder.

ben açıkçası alexis sanchez hamlesi bekliyorum.Takıma heyecan katmak için.Dragus ve petkovic de forvetler olsa muhkem olur.

ugurcan banko gider.Ben olsam kayseriden bilali alır,onuralp ile rekabete sokardım.

bence levent-baniya takası olacak bu arada

---------------------onuralp/bilal------------------------

meniuer--------mendy-----------hummels/?--------------barisic

----------pereyra-------lunstram----------salih-------------------

alexis------------------petkovic-----------------------orsic

bilal-oguzhan,??,denswil,levent-umut,can,bardhi-visca,enis/dragus,cihan
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    euro 10 tl iken yapılan sözleşmesi devam ediyor salihin. imza attığında 800 bine falan denk geliyordu sanırım. (kapta açıklamadıkları için haberlerden bunu çıkardım)

berat 900 alıyor. mendy 1.3 alıyor. salihe de mendyden düşük, berata yakın bir para uygundur. çift hanede skor üretiyor, berat kadar temazsız değil. ön tarafta ince pas yapabilen, şutu olan bir adam.

can bjkden hatırladığım tempolu bi çocuk ama lundstram - can fazla düz olabilir avcı takımı için.

sosa ve novak yeterince iyi kazanıyordu, daha iyisini de para önerdik. çok daha fazlasını istediler. salih şu anda ölü paraya oynuyor, bjknin ne verdiği bizim ne kadar üstüne çıktığımız önemli.
    Bu sene Pepe'yi aldık işte, Bjk'nin elinden güya.... Neye yaradı? Onların vermediği parayı verdik de başımız göğe mi erdi? Salih ne oynadı da peşinden koşuyoruz?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene Pepe'yi aldık işte, Bjk'nin elinden güya.... Neye yaradı? Onların vermediği parayı verdik de başımız göğe mi erdi? Salih ne oynadı da peşinden koşuyoruz?
    Pepeye 100 bin bile çok
    ( ゚д゚)

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gene basladik rotasyona ilk 11 kur sen sonra rotasyon.Rotasyona da milyon döken tek enayi kulüp biziz. Sanirsin biz Dortmund rakiplerde hepsi real München vs

Birde ne mreakli bizim millet istanbul cöpüne.
    1-2 tutu diye hep tutacak saniyorlar.
    Salih skor üretmiyor yasli hic gerek yok anvci ve capsizin bilgisi ana bu kadar iste.
    Konu Ertan1982 tarafından (18.04.2024 Saat 08:05 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulüp personel maaşı ödeyemez hale gelmiş hala erdo diyen var. Zamanında hacı’yı savunan tipler vardı. Alnı secdeye değiyor diye istenmiyor falan diyorlardı. Kumarhaneden çıkmayan adamı başımıza haşa peygamber yapacaklardı. Futbolun böyle güzel bi yanı var. Beceremeyen gidiyor, çapsızlara tahammülü yok
    Personel maaşlarının ödenemediği konusunda bilgi nereden?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Personel maaşlarının ödenemediği konusunda bilgi nereden?
    Devre arasi yazmistim klup transfer yapacagina once personelin maaslarini odesin diye yazdiklarim orda duruyor, klup calisanlari bizzat referansdir.yeni bir olay degil klubun icinden iyi kotu haberi olan herkes biliyor bu durumu.oyuncu satmadan transfer falan yapamazlar yaz doneminde,ya da yine kagit ustunde oynamalar yaparak durumu oteleyecekler uefayi uyutucaklar yine transfer yasagi gelmesi kacinilmaz aksi takdirde. millete bu isler boyaci kupu geliyor batmazmis diyen sigirlar var hala maaslar odenmiyor adam 1 aylik emeginin karsiligi olan 22- 23 bini almak
    icin bekliyor bu durum yenide degil ustelik daha ne kadar batacak kapisina kilit vuruluncami o kafa calismaya baslayacak. boylelerinin derdi trabzonspor klup falan degil ego ve kibirleri gulup gececeksin, trabzonspor zaten batmis durumda..
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Piyasası olan tüm oyuncular satılmalı. Tavan maaş Max. 500 bin Euro olmalı. O paraya oynamak isteyen buyur gelsin, istemeyen gelmesin zaten. Böyle bir temizlik şart.

Trabzonspor böyle büyük isimler transfer eden takım olmamalı. Trabzonspor alt yapısına değer veren, oyuncu geliştiren ve Avrupa’nın her yerine oyuncu gönderen bir takım olmalı.

Fenerin Galatasaray’ın maçlarını izlemem, ama Ajaxın yada Hull City’nin maçlarına bakarım.

Trabzonsporun misyonu olmalı. Böyle doğaçlama olmaz. Ama bunu yapacak taraftar profiline sahip değiliz. Biz istediğimiz gibi yönetiliyoruz zaten.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 25 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (6 kayıtlı ve 19 misafir)

1. cdgtscdg,
  2. Mert Oğuzlu61,
  3. oguzkoc,
  4. Onur Erçetin,
  5. t.gokce,
  6. Terzioğlu