Sayfa 2787 Toplam 2862 Sayfadan BirinciBirinci ... 1787 2287 2687 2737 2777 2785 2786 2787 2788 2789 2797 2837 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71548 adet sonuctan sayfa basi 69,651 ile 69,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu erto kadar silik başkan tarihte yoktur heralde.. adam param var diyip kulübü resmen esir almış.. hadi futboldan anlamıyorsun neden yanında zeyyatı dolaştırıyorsun bari futboldan anlayan danışmanın vesairen olsun..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    İstanbul

hem cincon hem fener kongreye gidiyor. üstelik şampiyonluk atmosferinde.

bizim gitmememiz için bir sebep yok. biz de kongreye gitmeliyiz. başkan kendine çok güveniyorsa ekibini yeniler ve yeniden aday olur.

aralık ayında kongre yapmak bu kulübe en büyük ihanettir!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet CL düzeyinde , yani şampiyonların toplandığı bir ligde oynayabılecek bir takımın orta sahası duzeyınde biri alınmazsa . bu şekilde ligde 3. luk 4 lük . kupada 2 lik vs. kabul edeceksin ve buna şaşırmayacaksın . Bu orta saha şuan sana gayet de yetiyor . Ligde 3. lük 4 lük vs.
    Haa önde jaja arkada hamsik ve Mbia oynayıpta ligde 3-4. oluyorsan o zaman gel konuşalım .
    Yok eger berat ve umutlu bir orta saha nasıl 3. olur yahu diye ahlanıp vahlanıyorsan git tedavi ol.
    şuan bu kadro potansiyeli neyse onu oynuyor . Orta saha, şampiyon takım orta sahası değil.
    yok daha ustünü istiyorsan CL seviyesi bir orta saha alacaksın . Çok kafanı yorma dön son 15 senene bak . Orta sahanın derli toplu oldugu zamanlarına bir bak , o oyuncular çıkacağımız bir CL maçında mutlaka ilk 11 de olduklarını görürsün . Çünkü seni o seviyedeki oyuncular çıkardı oraya . Yani o seviyedekiler şampiyon yaptı seni .
    Yada boşver sen kafanı yorma böyle şeylere , git transfer forumunda bir kaç adam bul kendine, sonra onlara özel mesaj yoluyla "gel şu forumdaki kerizleri trolleyelim , nasıl olsa her verdiğimiz duyuma sazan gibi inanıyorlar" yaz . Sonra forumdan ban ye . Sonra salya sümük ağlayıp özür dile .
    senin zorlanmayacağın profesyonel oldugun konular bunlar .
    Doğru ya da yanlış bir tarafım vardı benim ama adam gibi dürüstçe açıkça senin gibi sinsice bekleyip gizlice muhaliflerin forumuna başka nickle üye olup ora yürümeyince geri buraya yine gizlice gelenlerden olmadım hiç ayrıca yanlıştan dönüp özür dilemek ne zamandan beri utanılacak ayıp bir durum oldu ? Delikanlı Saadettin açıklasana o zamanlar bu forımdan o foruma gizlice üye olanları da açıklasana
    No one wins. One side just loses more slowly.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporumuzda bir hastalik var bu kulübün içinde birileri var şart kosuyorlar mesela
    abdulkadir Özdemir batuhan artaslan Fatih atikler barış Özbekler Soner aydogdu ve suan umut günes bunlar zoraki oynatiyorlar akli başında bir teknik ekip bunları antromana almazdı bizde banko oynadılar .

umut güneş büyük yazacağım bu çocuk kümeye düsmüs İstanbulspor’da kadroya giremez.
    bizde neden ilk onbirde oynuyor! Yokluk var anlıyorum umut günese bel baglamanin amacini anlamıyorum
    elinde oyuncular yok kupa finalinde bu yoklukta : Berat - Bardhi - pepe olabilirdi bu üçlü ile biraz daha direnç gösterebilirdik .
    umut günes gercekten Sebatspor veya 1461 Trabzon kulüplerinde iyi bir yedek olurdu
    biz taraftara her sezonda böyle bir çöp oyuncuyu neden uygun görüyorlar bunu cözemedim yıllar geçti
    cözemedim , umut güneş gider yenisi kopyasi gelir ama neden bunu yapiyorlar!
    trabzonspor bir hayir kurumu degil böyle les beleş oyunculari zengin ediyor gönderiyoruz komik bir film gibi
    kupa maçında berat oyundan çıkınca umut günesin durusunu bakisini izleyin tekrar böyle tiyatrocular bu büyük kulüpte ilk onbirde oynuyorlar.
    Avcıyı severiz sevmeyiz lakin kupa maçında bu yoklukta yine iyi direndik bence
    avcı bardıye penalti yaptır demedi avcı Pepe’de topa vururken önce altına sic demedi
    bakınız bu kadro kompile degismeli kulübün içindeki trabzonlularda gitmeli yeter artık yahu sabir sabir nereye kadar ula hergün üçer defa güle oynaya antromana cikaysiniz! Hergün doktor kontrolünüz var hergün üçer öğün yemek var para derdiniz yok .. çok şey var da Allah ıslah etsin sizi akıl fikir versin trabzona gelmeyin
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı lazibere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrara gireceğim ama sormadan edemeyeceğim, Yaşlı diyorsunuz ya kadroya
    Busene ki oyuncularımızın yaşlarına bir bakalım

Uğurcan 28
    M.taha tepe 23
    Baniya 25
    Denswil 31
    Fernandes 27
    Eren Elmalı 23
    Arif Boşluk 20
    Thamas 32
    Mendy 24
    Umut Güneş 24
    Kerem Şen 21
    Bardi 28
    Trezege 29
    Funtas 28
    Visça 34
    Enis Destan 21
    Umut Bozok 27
    Tekliç 24
    Orsiç 30

Şimdi , Yaşlı kadrodan kastın nedir anlayamıyorum, Kimine göre 27 yaş yaşlı gelebilir de o bakımdan

Bir kadroda ve bu oyuncuların hemen hemen tamamı 11 seviyesinde süre alanlar, Daha genç çocukları hiç yazmadım bile.
    Bu hal de Avcı, genç oyuncu oynatmayan oyuncumu oluyor senin nazarında. Genç oyuncu süre buluyor ama kendisi gelişmiyor veya buna niyeti yok ise, ne yapalım falakaya mı çeksin hoca.. Kupa maçında rakibine kasıtlı yumruk atıp, en kritik final maçında kadroda olmayana 21 yaşında ki Enis Destan, kendini düşünmeyecek, menajeri onul düşünmeyecek ama Avcı mı düşünecekti anlamadım.
    23 yaşında Eren ve 24 yaşında eren ve 23 yaşında Umut Güneş genç değil mi? Keşke tecrübeli olsalardı da dün akşam maçı kazanmasını bilseydik.

Avcı bence fazlasıyla gençlere şans veriyor, belki mecburiyetten veriyor ama veriyor. Bunu fırsata çeviremeyen bu gençler maalesef hem kendiri kaybediyor hem de bize kaybettiriyorlar.

Dun akşam eğer maçın oyuncusu 31 yaşındaki Onachu ve Visça ve Munier'in performanlarına kaldıysa ve takımı son 10 maçtır bu adamlar götürüyorsa kimse kusura bakmasın, bütün gençler top toplamaya devam etsinler
    Yoklukta oynayanlar dışında Eren, Mendy ve Umut Güneş düzenli forma şansı bulabilen oyuncular.
    Bunların da performansının Avcı geldikten sonra ne hale geldiğini birlikte izliyoruz. (Umut hariç, çünkü onu izleme şansımız olmamıştı)

Avcı geldikten sonra neredeyse hiç sahaya çıkmamış, oyuncu değiştirip zaman geçirme dışında kullanılmayan Kerem, Tekliç, Taha tepe, Enis gibi oyuncuları oraya yazmak bir anlam ifade etmiyor.
    Enis dahil. Onuachu varken Enis mi oynatıldı?
    Ya da önümüzdeki yıl Enis üzerinden mi kurgulanıyor?
    Tabii ki hayır.

Geldikten sonra kafayı takıp, Trabzonspor kimseyi beklemez diyerek kızağa çekerek bitirdiği Baniya ve listede adını unuttuğunuz Mehmet Can da genç...
    Bu oyuncuların çoğunu zaten sene başında düşük bütçeli takım kurmak için önceki Hoca aldırdı. Avcı değil. (Altyapı ayrı konuşuyoruz)

Bana bir tane istisna genç oyuncu gösterin ki, Avcı'nın elinde Avcı'dan önceki performansının üzerine koymuş olsun???
    1 tane numunelik örnek...

Trabzonspor'un altyapıdan çıkardığı oyunculardan başlayın, ümit vaat eden oyuncu olarak dışarıdan aldığı oyunculara kadar. 18-25 yaş arasında bu takıma dahil olan tüm oyuncular Avcı ile birlikte geri gitti. Hem performans olarak, hem de market değeri olarak.

Siz de böyle takımı son 10 maçtır niye ihtiyar heyeti taşıyor dersiniz.

Bunun ikinci bir örneği Hoca görmedim duymadım.
    Genç yetenekleri katletme konusunda böyle bir örnek yok.

Rekabet ettiğin takımlar her sene altyapıdan veya dışarıdan alarak, alt seviyedeki oyuncuları üst seviyeye çıkarıyorlar.
    1-2 milyona mal edip, 15-30 arasına çıkarıyorlar.
    Performans da alıyorlar.

Fiyatını geçtim, 1 tane genç oyuncu gösterin performans aldığımız???

Demek ik, bu Zat'ın sisteminde genç oyuncular köreliyor, gelişmiyor.
    Avcı zorda kalmadıktan sonra kimseye şans falan vermez.

Avcı'dan evvel mutlaka bonservisi alınmalı denilen Mehmet Can'lar, sene sonu 10-15'e okuturuz dediğimiz milli takıma yükselen Eren'ler... Sonunda aradığımız orta sahayı bulduk dediğimiz Mendy'ler gözünüze top toplamaya layık görünüyorsa, ve 3 yıldır Avcı'nın liderliğinde bir süreklilik arz ediyorsa azıcık mantığınızı zorlayıp Hoca'nın sistemini sorgulayın.

Bu adamın sisteminde genç yetişmedi, yetişmeyecek...
    Bu yüzden de bizim hocamız olamaz.

Genç yetiştirme kabiliyeti olmayan hiç kimse mevcut durumda Trabzonspor'un hocası olamaz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (24.05.2024 Saat 13:30 ) değiştirilmiştir.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkan A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporumuzda bir hastalik var bu kulübün içinde birileri var şart kosuyorlar mesela
    abdulkadir Özdemir batuhan artaslan Fatih atikler barış Özbekler Soner aydogdu ve suan umut günes bunlar zoraki oynatiyorlar akli başında bir teknik ekip bunları antromana almazdı bizde banko oynadılar .

umut güneş büyük yazacağım bu çocuk kümeye düsmüs İstanbulspor’da kadroya giremez.
    bizde neden ilk onbirde oynuyor! Yokluk var anlıyorum umut günese bel baglamanin amacini anlamıyorum
    elinde oyuncular yok kupa finalinde bu yoklukta : Berat - Bardhi - pepe olabilirdi bu üçlü ile biraz daha direnç gösterebilirdik .
    umut günes gercekten Sebatspor veya 1461 Trabzon kulüplerinde iyi bir yedek olurdu
    biz taraftara her sezonda böyle bir çöp oyuncuyu neden uygun görüyorlar bunu cözemedim yıllar geçti
    cözemedim , umut güneş gider yenisi kopyasi gelir ama neden bunu yapiyorlar!
    trabzonspor bir hayir kurumu degil böyle les beleş oyunculari zengin ediyor gönderiyoruz komik bir film gibi
    kupa maçında berat oyundan çıkınca umut günesin durusunu bakisini izleyin tekrar böyle tiyatrocular bu büyük kulüpte ilk onbirde oynuyorlar.
    Avcıyı severiz sevmeyiz lakin kupa maçında bu yoklukta yine iyi direndik bence
    avcı bardıye penalti yaptır demedi avcı Pepe’de topa vururken önce altına sic demedi
    bakınız bu kadro kompile degismeli kulübün içindeki trabzonlularda gitmeli yeter artık yahu sabir sabir nereye kadar ula hergün üçer defa güle oynaya antromana cikaysiniz! Hergün doktor kontrolünüz var hergün üçer öğün yemek var para derdiniz yok .. çok şey var da Allah ıslah etsin sizi akıl fikir versin trabzona gelmeyin
    Abicim ne anlatıyorsun Allah aşkına

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoklukta oynayanlar dışında Eren, Mendy ve Umut Güneş düzenli forma şansı bulabilen oyuncular.
    Bunların da performansının Avcı geldikten sonra ne hale geldiğini birlikte izliyoruz. (Umut hariç, çünkü onu izleme şansımız olmamıştı)

Avcı geldikten sonra neredeyse hiç sahaya çıkmamış, oyuncu değiştirip zaman geçirme dışında kullanılmayan Kerem, Tekliç, Taha tepe, Enis gibi oyuncuları oraya yazmak bir anlam ifade etmiyor.
    Enis dahil. Onuachu varken Enis mi oynatıldı?
    Ya da önümüzdeki yıl Enis üzerinden mi kurgulanıyor?
    Tabii ki hayır.

Geldikten sonra kafayı takıp, Trabzonspor kimseyi beklemez diyerek kızağa çekerek bitirdiği Baniya ve listede adını unuttuğunuz Mehmet Can da genç...
    Bu oyuncuların çoğunu zaten sene başında düşük bütçeli takım kurmak için önceki Hoca aldırdı. Avcı değil. (Altyapı ayrı konuşuyoruz)

Bana bir tane istisna genç oyuncu gösterin ki, Avcı'nın elinde Avcı'dan önceki performansının üzerine koymuş olsun???
    1 tane numunelik örnek...

Trabzonspor'un altyapıdan çıkardığı oyunculardan başlayın, ümit vaat eden oyuncu olarak dışarıdan aldığı oyunculara kadar. 18-25 yaş arasında bu takıma dahil olan tüm oyuncular Avcı ile birlikte geri gitti. Hem performans olarak, hem de market değeri olarak.

Siz de böyle takımı son 10 maçtır niye ihtiyar heyeti taşıyor dersiniz.

Bunun ikinci bir örneği Hoca görmedim duymadım.
    Genç yetenekleri katletme konusunda böyle bir örnek yok.

Rekabet ettiğin takımlar her sene altyapıdan veya dışarıdan alarak, alt seviyedeki oyuncuları üst seviyeye çıkarıyorlar.
    1-2 milyona mal edip, 15-30 arasına çıkarıyorlar.
    Performans da alıyorlar.

Fiyatını geçtim, 1 tane genç oyuncu gösterin performans aldığımız???

Demek ik, bu Zat'ın sisteminde genç oyuncular köreliyor, gelişmiyor.
    Avcı zorda kalmadıktan sonra kimseye şans falan vermez.

Avcı'dan evvel mutlaka bonservisi alınmalı denilen Mehmet Can'lar, sene sonu 10-15'e okuturuz dediğimiz milli takıma yükselen Eren'ler... Sonunda aradığımız orta sahayı bulduk dediğimiz Mendy'ler gözünüze top toplamaya layık görünüyorsa, ve 3 yıldır Avcı'nın liderliğinde bir süreklilik arz ediyorsa azıcık mantığınızı zorlayıp Hoca'nın sistemini sorgulayın.

Bu adamın sisteminde genç yetişmedi, yetişmeyecek...
    Bu yüzden de bizim hocamız olamaz.

Genç yetiştirme kabiliyeti olmayan hiç kimse mevcut durumda Trabzonspor'un hocası olamaz.
    )Trabzonspor'a , Altınordu muamelesi yapamazsınız.
    1461 ve U19 maçlarını da izledim. Trabzonspor da futbolcu bolluğu var deniyor ya Koca bir yalandan ibaret. Oyuncu kendisi gelişmek isterse gelişir. Bunu da defalarca söyledim. Hoca sana forma verir ve giyersin ve bir daha çıkartmazsın. Rakibine direkt yumruk atarak takımını sabote eden Enis destan tarzı oyuncular bir bok olmazlar bizde de olmayacak gideceği takımda da olmayacak. Bu konuda Hocaya haksızlık yapamazsınız. Avcı veya daha başka hocalar döneminde, Biz de ''tamam şans verilmedi '' diyerek gömüyorsunuz Hocaları, Sattığımız ya da kiralık verdiğimiz hangi oyuncu geri geldi ve takıma girdi ??? Kendimizi kandırmayalım, YUöneticilerin para kazanma aracına dönen alt yapıdan genç çocuğu profesyonel yapma oyunlarına gelmeyin. Trabzonspor'da kaliteli çocuk yetişmiyor.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

1461 ve U19 maçlarını da izledim. Trabzonspor da futbolcu bolluğu var deniyor ya Koca bir yalandan ibaret. Oyuncu kendisi gelişmek isterse gelişir. Bunu da defalarca söyledim. Hoca sana forma verir ve giyersin ve bir daha çıkartmazsın. Rakibine direkt yumruk atarak takımını sabote eden Enis destan tarzı oyuncular bir bok olmazlar bizde de olmayacak gideceği takımda da olmayacak. Bu konuda Hocaya haksızlık yapamazsınız. Avcı veya daha başka hocalar döneminde, Biz de ''tamam şans verilmedi '' diyerek gömüyorsunuz Hocaları, Sattığımız ya da kiralık verdiğimiz hangi oyuncu geri geldi ve takıma girdi ??? Kendimizi kandırmayalım, YUöneticilerin para kazanma aracına dönen alt yapıdan genç çocuğu profesyonel yapma oyunlarına gelmeyin. Trabzonspor'da kaliteli çocuk yetişmiyor.
    Vallahi mi?
    Fener, Gs, Bjk oyunculara sabredip yetiştiriyor.
    Ama Trabzonspor bekleyemez. Daha geniş imkânlara sahip değil mi?

Ben sadece altyapıyı konuşmadım.

Kendisi gelmeden evvel her şeyi ile yükselmiş oyuncuların kendisi ile birlikte nasıl çöktüğünü de anlattım.

Tekrar söylüyorum, Avcı eli ile 3 yılda performansı yükselmiş, kıymeti artmış 1 tane genç oyuncu bulamazsınız.
    AhmetCan kaplan eğer Avcı ile oynasaydı, bugünkü Baniya konumuna düşmüştü.

Bana altyapı vs. diye hikaye anlatmayın.
    Trabzonspor sadece altyapıdan genç almıyor.

Bursa'dan, Altınordu'dan, yurtdışından onlarca topçu getirdik...

Hepsi kaybolup gittiler.

Nereden
    İstanbul

Yaşlıyı, genci, ergen irisini ne varsa oynatamıyor ki. Beceremiyor. Hocalık vasfı kalmamış.

Özellikle genç hocaların hepsine net şekilde mat oluyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Fener çok uygun fiyata Kim M. J, Ferdi, İsmail, Arda'yı aldı son 4 senede.
    İkisini sattı, ikisinin değerini tavan yaptırdı. Performans alıyor.

Gs Boey, Kerem, Barış Alper'i aynı şekilde 2-3 senede aldı ve yetiştirdi.

BJK Rıdvan ve Semih'i son 2 yılda çıkardı. Emirhan'ı da belli bir seviyeye getirdi ama oyuncu kaçtı...Semih 18 yaşında 18...
    Tayfur'da belirli bir yere gelmişti ama sakatlandı. Sakatlık olmasa ve düzenli oynatmaya devam edebilselerdi oradan da sonuç alacaklardı büyük ihtimalle.

Altınordu muamelesiymiş.

4.5 milyar Tl borcu var. Avrupa'nın en çok zarar eden 5., Türkiye'nin en çok zarar eden 1. kulübü olmuş..
    Hala burnu tavanda Altınordu muamelesi diye yetiştiriciliği küçümsüyorlar.

Avcı kafası bu zaten.

Derhal def edilmeli.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar taraftarı olduğunuz kulübün ekonomik durumundan haberdar değilsiniz sanırım. Transfer yasağınin kapısından döndü bu kulüp daha geçen.
    Yok şampiyonlar ligi klasinda transfer yapılacakmış, yok sıfırdan kadro kurulacakmis. Yok birader yok kalmadı. İki sene önce o büyük maliyetli kadroyu kurdu hoca sonra da ağzımiza ....Öyle bir kadro kurdu ki o seneyi yediği yetmedi, gelecek yıllara da ipotek koydurdu.

3 kuruşa 5 köfte yapamıyorsa yol orda, veteran kadrosu kuracak başka kulüp bulsun.Kredi mredi yok yedi kredisini, bu saatten sonra icraat yapsın, masal anlatmasin.

Kupa finalini kaybetmişsin keh keh siritiyorsun ulan kimse de ağzını açmıyor. Herif bizi Başakşehir bile değil İBB kıvamına getirdi ya. Ne askmis bu Ertuğrul Dogandaki be, ben bu kadar teknik direktörün ağzının içine bakan başkan görmedim.
    Konu gabriel omar tarafından (24.05.2024 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.

pablosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar taraftarı olduğunuz kulübün ekonomik durumundan haberdar değilsiniz sanırım. Transfer yasağınin kapısından döndü bu kulüp daha geçen.
    Yok şampiyonlar ligi klasinda transfer yapılacakmış, yok sıfırdan kadro kurulacakmis. Yok birader yok kalmadı. İki sene önce o büyük maliyetli kadroyu kurdu hoca sonra da ağzımiza ....Öyle bir kadro kurdu ki o seneyi yediği yetmedi, gelecek yıllara da ipotek koydurdu.

3 kuruşa 5 köfte yapamıyorsa yol orda, veteran kadrosu kuracak başka kulüp bulsun.Kredi mredi yok yedi kredisini, bu saatten sonra icraat yapsın, masal anlatmasin.

Kupa finalini kaybetmişsin keh keh siritiyorsun ulan kimse de ağzını açmıyor. Herif bizi Başakşehir bile değil İBB kıvamına getirdi ya. Ne askmis bu Ertuğrul Dogandaki be, ben bu kadar teknik direktörün ağzının içine bakan başkan görmedim.
    maliyetli yıldız transferine hiç gerek yok ilk hedef güçlü fizikli oyuncular olmalı bıktık tüy siklet oyunculardan danimarka norveç afrika pazarı ilk hedef olmalı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı pablosantos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maliyetli yıldız transferine hiç gerek yok ilk hedef güçlü fizikli oyuncular olmalı bıktık tüy siklet oyunculardan danimarka norveç afrika pazarı ilk hedef olmalı
    MEndy ilk geldiğinde az çok boğuşuyordu. Fiziği de tam aradığımız gibi.
    Baksanıza son 3-4 aydır geldiği duruma!

Adamın elinin değdiği her genç paçavraya dönüyor!

Nereden
    İstanbul

bizim bay başkan geçenlerde kasaya 130 milyon eur soktuk diyordu..

bugün borç 4,5 milyar tl..

130 milyon eur* 33 desek= 4,290 milyar yapıyor.. bu adam bizimle t...k geçiyor başka açıklaması olamaz!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

130 milyon eur* 33 desek= 4,290 milyar yapıyor.. bu adam bizimle t...k geçiyor başka açıklaması olamaz!!
    soktu para hayali para gelecek 3-4 yilin parasi böyle millete hayal satiyor.
    Bunun hesabuini sormasak yaziklar olsun.
    Su yalaka satilmis taraftarmsi yaratiklari de kulüpten def edilmeli
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın gidişi üzerine plan program konuşmalar nafile. Gitme durumunda olan bir hoca yok, başkan hiç yok zten. Yeni sezona bu 2 arkadaş ile gireceğiz o belli.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

pablosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

8 tane asker futbolcu 3 tane fark yaratan futbolcu bu lig için yeter de artar bile ama Avcı kalırsa takıma 30 yaş üstü geberik topçuları doldurmaya devam eder

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Günaydın, Ahmet Ağaoğlu'nun kuyusu kazıldığından beri bize uygulanan tarife bu.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdullah avcı ile olmayacağını anlamadık mı hala ? Takım atak yapamıyor bu sezon ezilmediği takım kaldı mı ?
    Fatih Tekke ile yola çıkılmalı zaten en kötü yine 3. 4. oluyoruz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Matematik basit ama anlamak istemeyene hicbirseyi anlatamazsin,gormek istemeyene de gozinun onundeki perdeleri actiramazsin.klube bildigin çöktüler bunlar daha iyi gunlerimiz..
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

avcı ve genç oyuncuyu aynı cümle içinde kullanmak direk cümlede anlatım bozukluğu konusuna örnek. Valla u19 maçlarında izlediğim takımda eğer iyi bir teknik direktör eli değirse çok ciddi aşama katedecek çok fazla oyuncu gördüm.

Bu arada 1461 de oynuyor diye kale alınmayan batuhan ve yine 2.ligde oynayan behlül,veysel sarı için daha önce söylediğim gibi aynı liglerden gelen barış alper,kerem,ismail in o liglerdeki istatistiklerine baksınlar.

yerli oyunuların tamamı u19,gurbetçi potansiyel isimler ve alt liglerden gelen potansiyel isimlerden oluşmalı.

Tabi bunun için önce gençlere güvenecek ve taktik bilgisi olan idealist bir teknik direktör gerekli.Tekke nispeten bu isterleri karşılıyor.Ama benim tercihim daha donanımlı yabancı bir teknik direktör ve profesyonel bir ekip olurdu.

Bjelica puan ve sıralama olarak başarısız oldu kabull tabi bunu söylerken şartlarada bakmak gerekli.Ama takım son derece sert,agresif ve kondüsyon sorunu olmayan bir takımdı.Takım gerçekten çalışıyordu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

herşeyi anlarımda bana kimse elinde benkoviç gibi bana kalırsa iyi bir stoper varken hadi iyisini de geçtim stoper varken mendy zorla orada oynatmak ve elinde fiziksel anlanda en iyi oyuncuyu harcamak ve bunda ısrar etmek son derece anlamsız geliyor.

Bir Allahın kuluda hocayı bu konuda uyarmıyor.

Dünkü maçta stoperde benkovic başlasa mendy merkezde oynasa beşiktaş bize asla üstünlük kuramazdı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abicim ne anlatıyorsun Allah aşkına
    Sinirliydim bunlari yazdim rahatladim biraz
    ne edecegimizi sasirdik resmen kupa maçından sonra.��
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın mali durumu içler acısı durumdayken bize palavra atacak başkan ve takımı final kaybettiğinde kahkahalarla gülecek teknik direktörden fazlası lazım .

Başkanlık için hayal satmayacak , takımın mali durumu için çabalayacak ve taraftara bizden 3 sene içerisinde şampiyonluk beklemeyin ama yarışın içerisinde olacağımızı vaad ediyorum diyebilen bir Ağaoğlu olabilir mesela .

Ya da teknik direktör olarak bu takımın iç dinamiklerini , alt yapısını bilen ve Trabzonspor kaybettiğinde dertlenebilecek bir Fatih tekke . Gerekirse ( geleceğini sanmam ama ) , yardımcı antrenör olarak da Gökdeniz Karadenizi getirsinler . Zira bu iki ismin kredisinin eldeki hoca bozuntusu zaatımuhteremden daha fazla olacağını düşünüyorum.

Fatih gelmek istemez ise , çağdaşı denersin . O olmazsa bir başkası da olabilir ama kesinlikle hem başkanlık hem de teknik direktörlük koltuğunda acilen değişime gidilmeli .

Takımın başında bulunan yönetici ve teknik direktörün iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum.

İnsan kendi cebinden harcayıp , kendini bu kadar zarara soksa dertlenir tasalanır. Ancak , bunlar TRABZONSPOR camiasına o kadar yabancı ki rahat rahat olmayan parayı savurabiliyorlar .

Avrupa başarısı olmayan bir adam ile umarım seneye ön eleme falan oynamayız. Yoksa kurduracağı maliyetli kadro ile ligin 10. haftası yine tek hedef kupa kalacak...

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Taraftara "biz rekabet etmek zorundayız, şampiyonluk olmazsa olmazımız" üzerinden algı yapılıyor!

Aklı olan, az çok muhasebe bilen biri mali tabloya bakarsa "yav, siz ne yapıyorsunuz, acil eldeki pahalı eşyaları satın, yılda bir çift takım, ayakkabı, gömlek, tişört, mont ile idare edin, gardrobu boşaltın" tekallif-i milliye kararlarını alıp tabloyu düzeltme yoluna gider.

SON 5 YILDA ALINAN VE MALİYETİ İLE 1 TANE 100 MİLYON EUROLUK SUPER LİG TAKIMI KURULABİLECEK ADAMLAR: Sturidge (neden alındı) , Gbamin (neden) , Pepe (neden) , Yunus Mallı (neden) , Diabate (neden), Afobe (neden) , Baker, Plaza (neden), Obi Mikel, Trondsen, Kouassi (neden) , Gervinho, Koita (neden), Bartra, Lahtimi. (Karşısında (neden) yazan futbolcular hiçbir katkı vermeyen adamlar. Arada Baker, Mikel az az oynadı, diğerleri ise ya sakattı ya sisteme uymadı, form tutmadı, teknik adamla zıtlaştı vs.

Bu kadar adam arasında bilin bakalım kaç tane adam tuttu?
    1- Sorloth,2- Cornellius, 3- Bakasetas, 4- Siopis (Ve bunlardan sadece Sorloth üzerinden 10 milyon euro ya da 6 olabilir para kazandık, Cornellius 4-5 millon euro, diğerleri sözleşme sonu gittiler)

Karşılığında mali tabloda gelinen nokta ortada, diğer yanda 1 şampiyonluk, 2 süper kupa.

Ve halen şu adamlarla anlaştık, şunlar yolda denilen 30 yaş üzeri geri dönüşü olmayan adamlar alınacak, alındı deniyor.

FE EYNE TEZ HEBUN ?
    Konu CEMEFKER tarafından (24.05.2024 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 20 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 18 misafir)

1. atropin71,
  2. crixus_61