Sayfa 2784 Toplam 2846 Sayfadan BirinciBirinci ... 1784 2284 2684 2734 2774 2782 2783 2784 2785 2786 2794 2834 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71136 adet sonuctan sayfa basi 69,576 ile 69,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Draguş, Barisic ve Lundstam transferlerini beğenmeyen çok fazla insan var. Daha bir maça bile çıkmadan şuan konuşmak için çok erken ama sadece bu isimlerle lig ve avrupa aynı anda gitmez. Rotasyonlu kadro yapmak gerekiyor. Bizim ligde avrupa'da oynayan takımlar hafta sonu genelde lig maçlarında dökülüp puan kaybediyor ve yarışa havlu atıyor.

Rotasyona falan gerek yok. Mavcı hocam play-off ya da 2. ön eleme turunda bize bir güzellik yapar, kurtarır bizi bu avrupa derdinden.
    Yahsi Bati 51:28

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Standart Transfer Dosyası - 16 -

Şampiyonluk bizim için mecburi bir hedefti ve bunu başarmak için her türlü yükün altına girmek makuldü, resmî olarak bunu başardık ve bir eşiği aştık ondan sonrası için mesele kulübü geliştirmek ve ileri taşımak olmalıydı bir vizyon yüklenmeliydi kulübe ancak en ufak bir akıl emaresi göstermeyen bir süreç yaşıyoruz iki senedir, yahu sen milyon euroları da saçsan bugün Türkiyedeki futbol atmosferinde şampiyon olamazsın, bu şekilde yarışa giremezsin bunu anlamak için daha ne yaşamak lazım, şampiyonlukla eşik atlamalıydık ama döndük 2011-2017 arası saçma döneme ve girdiğimiz yolun sonu yok, isterse dünya yıldızı olsun kim gelse gram heyecan duymuyorum, camianın futbola takıma bakışı dahi zarar görüyor, bu yoldan dönülmeli bize sürekli başarı şart değil, evvela şu takımın akıllı bir yola girmesi gerek, Avcıyla ve başımızdaki ne yaptığı belli olmayan sponsor adamla bu olmayacak, yav şöyle mis gibi heyecanlanacağımız potansiyelli takım kurup satışlar sağlasak geçiş kulübü olabilsek, yemişim şampiyonluğunu konferans ligi gibi yerlerde yarı final final hedeflesek, yahu deli yurduna döndü memleket futbolu, kendi şahsi çıkarları için ülkeler arası kriz çıkarmayı dahi göze almış çılgın gibi davranan başkanlar ve onların elinde oyuncak olmuş milyonlar, taraftarların oy durumundan çekinerek hiçbir insiyatif alamayan iktidar ve buna çanak tutan muhalefet, dürüst olalım bu sene GS değil de biz ŞB ile yarışta olsak bize müsaade ederler miydi, ikisine karşı da en ufak şans vermezler nefesimizi düğümlerlerdi, gram aklım almıyor hal buyken hâlâ saçmasapan transferler ve çıkan haberler, Avrupa hedefi olmayan bir td nedir bu akıl tutulması

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı kadirkaradag061 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düşünsenize

nwakaeme - yattara - gökdeniz - colman - szymkowiak - sörloth - fatih sultan tekke - jaja

yedek cornelius - onuachu

bu kadro kalede petkovic olsa bile şampiyon olurdu her sene
    görüyor ve arttırıyorum. onur kıvrak, egemen korkmaz,hugo bosingwa, zokora. sol bek düşündüm abdullah ercan'dan başka doğru dürüst sol bek görmemişiz resmen. aklıma kimse gelmedi.

Nereden
    İstanbul

alt yapı hakkında bilgi sahibi arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. bizim U19'un final maçını izledim biraz. Abdurrahman Bayram çok dikkatimi çekti. beni ciddi manada heyecanlandırdı. var mı kendisinden bir beklenti? A takıma alınması gibi bir plan var mı?

Nereden
    Orta Doğu

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alt yapı hakkında bilgi sahibi arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. bizim U19'un final maçını izledim biraz. Abdurrahman Bayram çok dikkatimi çekti. beni ciddi manada heyecanlandırdı. var mı kendisinden bir beklenti? A takıma alınması gibi bir plan var mı?
    Avcı: U19 takımı çok değerli alayını bölgesel amatör liglerinde bir görelim

trabzonspor

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyefendi dümenden altyapı maçlarını izleme bak zıt oluyorum daha da öfkem artıyor. Sağda solda yok Ahmetcan'ı oynattım sattım felan da deme sen oynatmadın oynatsaydın daha yüksek meblağlara giderdi.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'dan 3 İsme Milli Davet - Trabzon Haber - Trabzonspor Haberleri - HaberTS Son Dakika Güncel

U19 milli takımının uluslararası turnuva aday kadrosuna bizden 3 oyuncu çağrılmış.Oyuncuları daha önce hiç izlemediğim için yorum yapamıyorum.Transfermarkt verilerini aktarıyorum.

Salih Malkoçoğlu,Abdurrahman Bayram,Poyraz Efe Yıldırım

Poyraz santrafor pozisyonunda oynuyor.188 cm boyunda,19 yaşında.25 maçta 21 gol atıp 5 de asist yapmış.Ayrıca sağ ve sol kanatta da görev alabiliyor.

Salih Malkoçoğlu aslen önlibero.190 cm boyunda,19 yaşında.Ayrıca stoper ve 10 numara olarak da görev alabiliyor.21 maçta 2 gol 1 asisti var.

Abdurrahman Bayram sağ kanat oyuncusu,ayrıca sol kanatta da oynayabiliyor.19 yaşında,189 cm boyunda.20 maçta 2 gol 4 asisti var.

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerbahçe'yi gördünüz adamlar 80 dakika 10 kişi oynayarak 99 puan toplayan iç sahada mağlubiyeti olmayan galatasaray'ı tokatladı. üstüne kalesine isabetli şut çektirmedi. mert hakan kekosu dışında oyuna giren çıkanları klas adamlar.

biz bu ismi geçen elemanlarla ancak ligde yancı gibi takılırız. takım inanılmaz vasat. benim asıl korkum avrupa'da 1 tur bile geçemeden rezil olup gelmek.

bu arada berat'ın bonservisi alınmalı. diğer yandan onauchu 15 milyon euro muhabbeti tamamen menajer pazarlaması. onuachu'yu severim ama ne ingiltere ne almanya ne italya ne fransa ne de ispanya gibi büyük liglerde oynayabilir.

onuachu sadece türkiye danimarka isviçre belçika gibi daha yumuşak liglerde şov yapar.
    berat gibi adamlara para harcarsak daha çok öğkünürüz şikecilere. berat bonservisi elinde olmak kaydıyla en fazla yedek olarak bu takımda kalır. 5 kuruş harcamaya değmez
    En büyük Trabzon

Nereden
    İngiltere

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı: U19 takımı çok değerli alayını bölgesel amatör liglerinde bir görelim

Bu yüzden 1461 in zor ama ptt ye çıkmasını çok istiyorum.En azından çocuklar hem maç deneyimi hem de maç tecrübesi kazanırlar.

Ama 1461 2.ligde olunca bu çocukları oraya göndermek o kadar da kolay olmuyor ve de o potansiyelli çocukların şevkini kırmaktan başka bir işe de yaramıyor bunu yapmak.

Oyuncunun her zaman kendini göstermek gibi bir amacı olmalı bu da o liglerde pek mümkün olmuyor.

Ör :Onuralp ve poyraz veya bu potansiyele sahip çocukları,yedekte değil de 1461 tff de olup oraya kiralasaydık çocuklar maç tecrübesi kazansa fena mı olurdu.

Baktın potansiyelli gördüğün çocuklar orada hiçbir varlık gösteremiyor o zmn gönder gitsin,diğer çocuklara geç, ama böyle hem hiçbir maçta çocuklara dk süre vermeyip hem de bu çocukların yedekte gelişmesini beklemek çok üstün bir zeka gerektirir.
    Konu Macellan tarafından (23.05.2024 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Macellan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yüzden 1461 in zor ama ptt ye çıkmasını çok istiyorum.En azından çocuklar hem maç deneyimi hem de maç tecrübesi kazanırlar.

Ama 1461 2.ligde olunca bu çocukları oraya göndermek o kadar da kolay olmuyor ve de o potansiyelli çocukların şevkini kırmaktan başka bir işe de yaramıyor bunu yapmak.

Oyuncunun her zaman kendini göstermek gibi bir amacı olmalı bu da o liglerde pek mümkün olmuyor.

Ör :Onuralp ve poyraz veya bu potansiyele sahip çocukları,yedekte değil de 1461 tff de olup oraya kiralasaydık çocuklar maç tecrübesi kazansa fena mı olurdu.

Baktın potansiyelli gördüğün çocuklar orada hiçbir varlık gösteremiyor o zmn gönder gitsin,diğer çocuklara geç, ama böyle hem hiçbir maçta çocuklara dk süre vermeyip hem de bu çocukların yedekte gelişmesini beklemek çok üstün bir zeka gerektirir.
    Bütün gencleri oraya yolarsan tff ligine ciksa 1461 hemen düser.ilk önce tecrübeli bir ilk 11 iskelet kurulmali ve o iskeletin icinde gencleri oynatilmali.

Bunu Trabzon icinde istiyoruz ama bu hoca ile imkansiz.

Benim Genc sinirim hadi Türkiye oldu icin 21 dir o yastan büyü genc degil.

Avrupa da 17-19 yas gencdir.20 yasinda o takimin tecrübelenmis rotasyon topcusu olmalisin.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

1461’in kadrosu burada öve öve bitiremediğimiz gençlerle dolu. Batuhan Kör’ler, Kerem Baykuş’lar, Emirhan Zaman, Hakan Yeşil, Tunahan… sonuç, 2. lig beyaz grupta dördüncülük. Asla küçümsemiyorum ama bu gençler önce 1461’i bi yukarı çıkarsınlar, sonra bakılır Trabzonspor’da oynarlar mı diye.
    En büyük Trabzon

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.transfermarkt.de/batuhan...spieler/631576

batuhanın istatistikleri gayet iyiymiş

behlül de oynadığı süreye göre gayet iyi

https://www.transfermarkt.de/behlul-...spieler/575374

alt yapıdan pro seviyesinde oyuncu çıkarmakta bir başarıdır bence, bütün altyapı olumsuzluklarına rağmen

tunahan merkez orta saha 1 gol 7 asist, gayet iyi

https://www.transfermarkt.de/tunahan...spieler/396745

kereme az süre vermişler ama playofflarda şovunu yapmış görünüyor

https://www.transfermarkt.de/kerem-b...spieler/321706
    Konu jairzinho tarafından (23.05.2024 Saat 17:53 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    İngiltere

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün gencleri oraya yolarsan tff ligine ciksa 1461 hemen düser.ilk önce tecrübeli bir ilk 11 iskelet kurulmali ve o iskeletin icinde gencleri oynatilmali.

Bunu Trabzon icinde istiyoruz ama bu hoca ile imkansiz.

Benim Genc sinirim hadi Türkiye oldu icin 21 dir o yastan büyü genc degil.

Avrupa da 17-19 yas gencdir.20 yasinda o takimin tecrübelenmis rotasyon topcusu olmalisin.
    Söylediğin şey doğru tabi ki ama ben zaten bunun aksi bişey söylemedim ki iki isim üzerinden örmek verdim.Kaç tane potansiyeli yüksek bilindik çocuk var ki zaten en başında da saydığım isimler var.

Hepi topu toplasan 3 4 belki, kaldı ki ama en çok göze batan o iki isim özellikle de kalecimiz.

Hiçbir zaman yedek kulübesinde futbolcu gelişmez ama tam tersi yöne evrilmesi çok büyük olasılıktadır.

Benim savunduğum şey bu,büyük olasılıkla farklı bir anlam çıkardın yazdığımdan ben farklı bişeyi savunmuyorum ki zaten
    Konu Macellan tarafından (23.05.2024 Saat 19:12 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Orta Doğu

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461’in kadrosu burada öve öve bitiremediğimiz gençlerle dolu. Batuhan Kör’ler, Kerem Baykuş’lar, Emirhan Zaman, Hakan Yeşil, Tunahan… sonuç, 2. lig beyaz grupta dördüncülük. Asla küçümsemiyorum ama bu gençler önce 1461’i bi yukarı çıkarsınlar, sonra bakılır Trabzonspor’da oynarlar mı diye.
    Bu bakış açısı bence çok isabetli değil, bu çocuklar bir arada bu sonucu alıyor olabilirler ancak aynı çocuklardan birini ikisini a takıma katınca sonuç farklı olabilir

trabzonspor

Nereden
    İngiltere

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediğin şey bence doğru değil.O çocukların hiçbirinin ts seviyesinde olduğunu zaten kimsenin iddia ettiğini görmedim.

Belki küçümsemiyorsundur ama şuna da bakmak lazım önündeki takımlar ile yaş ortalaması aynı mı?biri hariç diğer ikisinden yaş ortalaması küçük bir takım 1461.

Kaldı ki yanında oynadığın tecrübeli isimlerin de gösterdiği performans çok önemli.

Daha tecrübeli isimleri alıp 1461 e koysan onlar da eminim ligi daha üst sıralarda bitirirlerdi.

Fakat bizim amacımız bu değil bu olmamalı da zaten.Amaç takımı bir şekilde tffye taşıyıp,kendi kadronda dk dahi süre vermediğin potansiyelli çocukları maç tecrübesi kazanıp,gelişmesi için yedekte bekletmek yerine 1461 e kiralamak olmalı kanımca.

Şu an kaleci (belki) hariç hiç biri ts de ilk onbir potansiyelinde değil bunda hem fikiriz.Ama şu an bizim kadroda olan birçok as yerli futbolcu da bizim seviyemizde değil zaten ona bakarsak.

Önceki mesajda yazdığım gibi eğer oynattığın halde oyuncuda herhangi bir ışık görmüyorsan,gönder gitsin diğer potansiyelli gördüğün çocuklara fırsat tanı.

Belki senin seviyende değil ama tff yada anadolu seviyesinde olacak hiç mi oyuncu çıkmayacak.

Futbolcunun hayatını yedekte süründürerek,bedavaya gönderdiğin yerde, üç beş de olsa 1461 e gönderdiğin futbolculardan para kazansan fena mı olur.

Yada yabancı statüsünü açmak için üstüne para verip göndermek yerine pttye gönderebilme ihtimalinin olması...Yani aslında tff ye çıkarsa elimizi güçlendirmeyecek değiller.

Savunduğum şey potansiyelli çocuklar bizde niye ilk onbir oynamıyor değil öne geçtiğin birçok maçta,garantiye aldığın bir ton maçta poyraza yada onuralape,ali ye veya diğerlerine neden süre verilmiyor oluşu.

Hep aynı sözleri tekrarlıyorum ama futbolcu yedekte bekletilerek yada ilk 18 e bile alınmayarak pişmez.Futbolcu oynayarak gelişir oynayarak kendini gösterir.Kendini göstermesi için de senin de ona o fırsatı vermen lazım yalnız.

Kaleci için madrid haberleri çıktı,yani onlar bile farklı ülkeden senin oyuncunun potansiyelini görüp bilip sen ise hiç bir maçta çocuklara süre dahi vermeyip sonra da kalkıp zamanı gelmesi lazım dersen bu sözü pek de kimse kaale almaz...

Garantilediğin maçta oynat,son 10 dk oynat,yeter ki futbolcuya değerli olduğunu yeri geldiği zaman sana şans vermekten asla kaçınmayacağını o çocuğa hissettir.

Baktın o kadar ısrar ettin ama bir türlü istediğin seviyeye gelmedi,gelmiyor o zmn gönder.Hiçbir şey kaybetmezsin zaten garantilediğin maçlarda oynatmışsındır bu çocukları.Bu durumun sana hiçbir şekilde olumsuz geri dönüşü olmaz,fakat bunu denersen belki de çok şey kazanabilirsin.

Yani illa bunu denemen için elinde başka futbolcunun olmayıp ona mecbur kalman mı gerekiyor.Es kaza mecbur kalınmasa ahmetcanı hiç bilmeyecektik belki de.Hepimiz biliyoruz elinde oyuncu olmadığı için oynatılıp böyle sivrilip
    daha sonrası ajax yaptığını.

Yani elinde oyuncu olsa belki de ahmetcan şu an ajax kadrosunda değil senin 18 e bile almadığın oyuncu olarak kalacaktı hala.

Şimdi onuralpin ufak da olsa süre alması için illa uğurcanın veya ikinci kalecimizin sakat yada cezalı mı olması gerekiyor.

Bunu hoca veya bir başkası,kim söylüyorsa bu mantık çok saçma bir mantık,hiçbir tutarlılığı olmayan bir argüman.
    Konu Macellan tarafından (23.05.2024 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.

61KaleArkasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Marcel Harteli aldik sanirim... kontratini uzatmayacani kulübü acikladi ve almanya disina transfer olca söylendi

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizimkiler macera aramaz onuachuyu en azından bir sene daha kiralıkta olsa alırlar

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abdullah avcı ile neden devam etmememiz gerektiğini umarım bu maçın ilk yarından sonra görenler vardır.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (23.05.2024 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Yıldıray Emanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61KaleArkasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcel Harteli aldik sanirim... kontratini uzatmayacani kulübü acikladi ve almanya disina transfer olca söylendi
    O nasıl istatistik öyle

Nereden
    Ankara

Şu maçtan sonra artık kimse berat demez sanırım
    En büyük Trabzon

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu takım izlenmez hoca değişikliği olana kadar olacaklar bariz belli.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (23.05.2024 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Gideceklere değil kalacaklara karar verilmeli. Mesela 2-3 dışında kim gitse takım güç kaybetmeyecek. Ama asıl gitmesi gereken 2 kişi var aşuk ile maşuk

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eldeki çöpleri gönderip lundstram, Barisic, Yarançuk gibiyeni çöplerle takımı dolduracaklar, Avcı ile hem ekonomik olarak hem de sahada dahada batıcaz, Trabzonspor'un başkanı Avcı'nın emir eli zaten..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (23.05.2024 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Almayın şu narsiste topçu, Başarılı olmak için dünyanın parasını harcatacak bir bokta olmaz. Şu Erto nun gözünü açsın artık biri
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ya transfer yapsan nolcak? Haalandı alıp getirsen şu adamla çalışınca max 3 ay sonra futbolu unutacak. Şunun fanları anlamak istemiyor
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 7 misafir)

1. t.gokce