Sayfa 2795 Toplam 2880 Sayfadan BirinciBirinci ... 1795 2295 2695 2745 2785 2793 2794 2795 2796 2797 2805 2845 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71984 adet sonuctan sayfa basi 69,851 ile 69,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tekke için bu ısrar niye anlamakta güçlük çekiyorum.. daha gidecek çok yolu var.. bizim taraftar kadar duygusal taraftar yok yemin ediyorum. adam daha 45-46 yaşında ancak vardır. ilerde mutlaka bu takımın başına geçecektir ama o zaman kredisi daha fazla olacaktır. bu sabırsız taraftar yüzünden hamiyi bile geçirdik takımın başına yaşadığımız rezillikler yetmedi mi?

boşta bir şenol güneş var ve adam şu ana yerli hocaların en iyisi.. okanın takımlarını bile sürekli tokatladı adam.

yok çok sevdiği bjkye gitsin, yok en sevdiği renk siyah beyaz vs diyenler ergen aklına sahiptir benim gözümde.. stadımızın ismi şenol güneş daha ötesi var mı??
    Attan inip eşeğe bindik!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takım hocasıydı. Ersun da öyleydi.

Bu yeterli bence ki mucib ibfk’yı birkaç yıl şampiyonluğa da oynattı kupada final oynattı vs.
    Hocam, senin koyduğun krtiteri sordum. Cevap hayır. Kriterleri esnetmeye başlarsak sonu gelmez.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

abdullah avcı tekme tokat kovulacak ama yerine fatih tekke gelmemelidir. şuan için ortada bir başarı sergileyen hoca varsa oda kendini kanıtlamış çağdaş atan'dır. çağdaş atan'ı da göksel gümüşdağ bırakmaz. fatih tekke çağdaş atan gibi biraz daha ekmek yemelidir. olaya duygusal bakmayın. bakın iddia ediyorum bu abdullah avcı'ya 3 senede verilen tolerans fatih tekke'ye verilmez. kulübün en büyük yaşayan efsanesi şenol güneş'e bile ana avrat küfür edilen bir camia burası. abdullah avcı da inanılmaz bir torpil var. şu adamın aldığı sonuçları mustafa reşit akçay, sadi tekelioğlu gibi has trabzonlular olsa dövmekten beter ederlerdi. işte tamda bundan dolayı fatih tekke için şuan en kötü zaman olur.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (27.05.2024 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

bu arada hataydaki dele bashiru gerçekten iyi adam. orta sahada ve kanatlarda oynuyor. çok hızlı, akıllı, ayaklarına hakim. Burada birkaç arkadaş bahsedince alıcı gözle de baktım. ligin üstünde bi adam. ben deniz draguş'a da soğuk değilim. viscaya iyi alternatif olur. sonra da formayı alır. bizim en büyük sorunumuz 8 numara. oraya çok çok iyi birini bulmamız lazım
    Konu serdaracıl tarafından (27.05.2024 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abdullah avcı tekme tokat kovulacak ama yerine fatih tekke gelmemelidir. şuan için ortada bir başarı sergileyen hoca varsa oda kendini kanıtlamış çağdaş atan'dır. çağdaş atan'ı da göksel gümüşdağ bırakmaz. fatih tekke çağdaş atan gibi biraz daha ekmek yemelidir. olaya duygusal bakmayın. bakın iddia ediyorum bu abdullah avcı'ya 3 senede verilen tolerans fatih tekke'ye verilmez. kulübün en büyük yaşayan efsanesi şenol güneş'e bile ana avrat küfür edilen bir camia burası. abdullah avcı da inanılmaz bir torpil var. şu adamın aldığı sonuçları mustafa reşit akçay, sadi tekelioğlu gibi has trabzonlular olsa dövmekten beter ederlerdi. işte tamda bundan dolayı fatih tekke için şuan en kötü zaman olur.
    aynı profilde iki adam. çağdaş ne yapmış da kendini kanıtlamış. tekke çağdaşın yaptığı neyi becerememiş. bence aynı ayarda iki adam
    En büyük Trabzon

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, senin koyduğun krtiteri sordum. Cevap hayır. Kriterleri esnetmeye başlarsak sonu gelmez.
    Kendini ispat açısından milli takımdan daha önemli kaç tane pozisyon olabilir hocam kendini ispat sözlüğü mü oluşturalım madde madde yazalım?
    Konu Onur Akyüz tarafından (27.05.2024 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    İstanbul

Tekke ışık verdi, istisnalar hariç Anadolu takımlarında kupa mupa almasını beklersen çok beklersin. Zaten bunlar boş artık. Başkan gider Avcı gitmez.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı profilde iki adam. çağdaş ne yapmış da kendini kanıtlamış. tekke çağdaşın yaptığı neyi becerememiş. bence aynı ayarda iki adam
    ne aynısı hocam?

şu adamı takımın başına getireceksen o zaman abdullah avcı'yı niye yolluyoruz.

yan pas geri pas izlemeye devam edelim.

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi be kardeşim transferler kampa yetişmeyecek mi

Lig biteli kaç gün olmuş hala Transfer yok Duyum yok
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kendini ispat açısından milli takımdan daha önemli kaç tane pozisyon olabilir hocam kendini ispat sözlüğü mü oluşturalım madde madde yazalım?
    Estağfurullah, hiç gerek yok. Soru basitti:

Avcı bize gelmeden önce kupa kazanmış veya şampiyon olmuş muydu?

Bu benim kriterim değil, sen yazdın.

Türkiye'de milli takım çalıştırma meselesine gelirsek... Kuntz mesela... Nerede yaptı da milli takımı çalıştırdı?

Avcı'ya uyan kriterleri topla, netleştir; alternatifleri onun üzerinden tartışalım.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bosuna transfer falan yapip bizi de yormasinlar, daha fazla borclanmasinlar.

Önümüzdeki yillarin sampiyonlari simdiden belli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah, hiç gerek yok. Soru basitti:

Avcı bize gelmeden önce kupa kazanmış veya şampiyon olmuş muydu?

Bu benim kriterim değil, sen yazdın.

Türkiye'de milli takım çalıştırma meselesine gelirsek... Kuntz mesela... Nerede yaptı da milli takımı çalıştırdı?

Avcı'ya uyan kriterleri topla, netleştir; alternatifleri onun üzerinden tartışalım.
    Hocam ben kendini ispatlamış, şampiyon veya kupalı yazdım.

Kriterler bunlar. Milli takım hocalığı, ibfk ile şampiyonluğa oynaması ve kupa finali kendini ispatlama kriterini karşılıyor.

-kendini ispatlamış
    -şampiyon olmuş
    -kupa kazanmış

bu üç kriterden birini arıyorum bunu niye eğip büküyoruz anlamadım.

Kuntz gibi saçma sapan bir görevlendirme yaparsan zaten çuvallarsın ben de bunu diyorum.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaçan biri geri gelmez.
    Avcı ?
    No one wins. One side just loses more slowly.

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1461 macini izliyorum.Ayni biz.
    Arkaya gömüldüler.
    Böyle devam ederseler elenirler.
    Allah tan Vanspor beceriksiz su ana kadar ve sans da yanimizda.

1461 avci mi gizli yönetiyor.4 kez sans eseri gol yemediler.Geri cekildi 1461.
    Tam ezik top oynuyorlar.
    atin diye yalvariyorlar
    Konu Ertan1982 tarafından (27.05.2024 Saat 16:44 ) değiştirilmiştir.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

şu denswill ereni göndererek başlamak bile büyük transfer olur gözümde

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hee teknik direktorde ismail kartal şansı yok adamın tahtaya birsey yazmasına lüzum mu var takımı otomatik pilotta takılıyor zaten beceriyle. Kondusyonu yükle ve çalıştır.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Almanya

Bu mallar yiyecegi belliydi.
    Klasik loser bunlar.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    İstanbul

Attı 1461
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Nereden
    Almanya

Attı 1461
    Yeminle ayni Trabzonspor gibi rahat mac izleme yok.Cok geri yaslandilar.
    Hadi simdik Igdiri yensinler ciksinlar.
    Sonra bu takimi dagitsinlar.
    90% bir halt olmaz bu takimdan üst ligte.

Hakanin atti atak gibi 2-3 tane daha atagimiz vardi ama kimse arkaya oynamadi ya dümdüz orta yada sut cekti.
    Arkaya oynamayi akil edemiyen topcudan bir halt olmaz
    Konu Ertan1982 tarafından (27.05.2024 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yerli havuzundan Okay’a yok demem diyemem. Evet ağır falan ama bayağı Avrupa tecrübesi var. Berattan kat kat topçu ve sertlik katabilir en azından.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendini ispatlamış ya da tecrübeli deniliyor burada . Yahu Allah aşkına , gözünüzün önünde Xabi Alonso gibi bir adam var .

Leverkusen ile bu sene yaptıklarını yapmadan önce hangi takımda , ne başarı yakalamış ? 2 tane teknik direktörlük deneyimi mevcut . Birisi Real Alt yapı , diğeri de sociedad B takım teknik direktörlüğü . Üstelik yaşı da henüz 42 .

Xabi alonso bu yaş ve teknik direktörlük kariyeriyle bir şeyler başarıyor da , fatih ' in yaşının 46 olması ve x bir şey mi problem oluyor ?

Bırakın bu fantazi sözleri .

Bir adamın futbolla alakalı ön görüsü ve bilgisi var , yönetim becerisi de bulunuyor ise o adamdan gayet iyi bir teknik direktör çıkabilir . Denemeden bilemezsiniz .

Ayrıca, küçük takımda başarılı sayılıp büyük takımlara geldiğinde bocalayan bir sürü hoca da mevcut . Akhisar, istanbul , manisa vb takımlarda başarı sağlayıp Trabzonspor da başarı yakalamama ihtimali de var .

Gelsin , deneyip görelim .

Ama gelirken hayal satmasın. Desin ki , benim ilk hedefim iskelet bir kadro kurmak , alt yapı vs . sonrasında şampiyonluğa oynayacağız .

AYRICA , mevcut ekonomik şartlarda biz hocamız ile para konuşmadık söyleminden sonra 40 milyon TL para kazanan X bir kişi kadar da para almayacaktır bizden .

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çağdaş Atan kendini nerede kanıtlamış, ne başarısı varki, Yaşdan dem vuruyorlar ya Tekkeden yaş olarakta küçük. Niçin Tekke tercih edilmeli, en azından içimizden biri. Her şeyden önce pahalı ve yaşlı transferlerden uzak duracağız, taraftarın belli bir tahammülü olacaktır. Bizde biliyoruz Tekke gelince takım şampiyon olmayacak ama raylar yerine oturacaktır.

Nereden
    İstanbul

Başkan Tekke’yi getirmez olaya duygusal yaklaşıyorsunuz.

Sanki ben Tekke gelmemeli diyormuşum gibi de tepki alıyorum ben bir analiz yaptım şampiyonluğa oynaması planlanan bir kadro Tekke’ye teslim edilmez, edilmemeli filan demiyorum edilmez diyorum.

Önümüzdeki sene bir başarısız gidişatta hoca ayrılırsa ilk aday Tekke’dir ben durumu böyle görüyorum. Biri de tutmuş Almanya örneği veriyor ya sabır.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 49 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (13 kayıtlı ve 36 misafir)

1. ardesenli61,
  2. Arif Timurcioğlu,
  3. Courage,
  4. Giallorossi,
  5. ilelebeTS,
  6. kayl,
  7. Mert Oğuzlu61,
  8. MİSSE_MİSSE,
  9. Onur Erçetin,
  10. Psikolog61,
  11. SALDIRAY,
  12. SaM@,