Sayfa 1765 Toplam 2857 Sayfadan BirinciBirinci ... 765 1265 1665 1715 1755 1763 1764 1765 1766 1767 1775 1815 1865 2265 2765 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71410 adet sonuctan sayfa basi 44,101 ile 44,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny elimizde patladı

Daha durun. Sırada Lahtimi ve Koita var.

3 çöp
    Elimizde patladı değil, bizde sağ kenarda iyi bir alternatif olur. Kampa katamamamıza kızıyoruz
    En büyük Trabzon

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Şu yönetimi yerden yere vurma şenlikleri bitsede biraz transfer haberi okusak..

Diğer işlerine bişey diyemem ama bartrada 1 milyon işi doğruysa iyi iş çıkardı yönetim, zararın neresinden dönülse kar..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Almanya

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu yönetimi yerden yere vurma şenlikleri bitsede biraz transfer haberi okusak..

Diğer işlerine bişey diyemem ama bartrada 1 milyon işi doğruysa iyi iş çıkardı yönetim, zararın neresinden dönülse kar..
    seneye joaquin fesh 1 Milyon € yine iyi is cikardi yazariz ne hallere düstük. Takimi cöp oglu cöp doldurdular.

Italya 2. Ligden fizik güclü futbolcular alsinlar, Ekuban gibi. Yoksa Bardhi Joaquin HT4, Eren, Ömür, Gomez bu sezon 2.lige düseriz.

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluk sezonundan sonrasını düşünüyorum da ;

- Ağaoğlu'nun görevi bırakmasının en büyük nedenlerinden biri , etkinliğinin ve karar yetkisinin azalmasıydı

- Bu sırada kulübü Ertuğrul Doğan ve Ertuğrul Doğan'ı emrine almış Avcı yönetiyordu . ( resmiyette Ağaoğlu görünse de )

- Yapılan transferlerin altında ne yazık ki , istenen isimleri sorgulamadan etmeden takıma kazandıran , hocanın taleplerini emir kabul eden Ertuğrul Doğan vardır . ( Ağaoğlu burada dik durabilirdi ama kulüpte fazla destekçisi kalmamıştı diye biliyorum )

- Sonrasında , şampiyonluktan sonra takımı batağa sürükleyen adama takımı tekrardan emanet ediyorsun . ( Herhangi bir mantıklı izahı yok !!! Tek izahı , başka aday olmaması olabilir )

- Takımın başına gelir gelmez , Avcı istifa ediyor ( ki kendi başına vermiş olduğu en doğru karar )

- Sonrasında bu adamın yardımcısını takımın başında maça çıkarıyorsun . ( Avcı ' nın yardımcısının Avcı ' dan farksız olmasını beklemek hangi akla mantığa uyuyor veya yardımcıdan nasıl bir performans bekleniyor bilemedim )

- Sonrasında doğru bir hamle yapılıyor ve sezon sonuna kadar değil , bir sonraki sezonu sezon ortasından itibaren planlamaya başlayacak bir adam getiriliyor takımın başına .

- Haziranın başından beri her 10 günde bir , 10 gün sonra stat sponsorunu açıklayacağız diye açıklamalar yapılıyor .

- Takımı soktukları batak yetmiyormuş gibi , şimdiye kadar 30 - 35 milyon euro ödeme yaptık diye de övünülüyor . ( Sanki borcu ben yaptım )

- Bir önceki sezon transfer edilirken , sorgu sual edilmeden saçılmış olan garanti ücretlerden dolayı oyuncular satılamıyor fesihler başlıyor .

- Müzmin sakat Koita , kendini iteleyecek bizden başka takım bulamadığı için muhtemelen onu da fesih edecekler .

- Sonrasında , borçtan bahsettikten sonra siopis ve bakasetas maaş güncelemeleri geliyor )))))))))))))

- 700 ( 19 Milyon 600 Bin TL ) bin euro'ya genç bir kaleci alınıyor .

- 500 Bin euro ' ya oyuncu kiralanıp , 1.1 milyon euro maaş veriliyor falan ...

Sürecin başından sonuna bakıyorum , şuan ki yönetimin takımın başına geldiğinden bu yana bana göre yapmış olduğu tek doğru hamle , sezon sonu takımın başına geçmek isteyen hocaların yerine sezon bitmeden takıma gelip bir sonraki sezonu kurgulamak isteyen BJELİCA ' yı takıma kazandırmak .

Bunun haricinde , hangi tarafa elimi atsam elimde kalıyor .

Maalesef ki , buradaki çoğu arkadaş gibi sezon ortasını dahi göremeyeceklerini düşünüyorum.

Şuan ki şartlar içerisinde ilk 4 ' e giremeyen takımlar avrupa'ya gidemiyor .

Takımın kalitesine bakıyorum , seneye ilk 4'e girebilir miyiz ? Sanmam.

Şampiyonluk yarışında olur muyuz ? Takıma katılan adamlara bakıyorum . Sanmam .

Ben isterdim ki takıma , potansiyeli olan ve bize bir sonraki sezon bonservis kazandırma ihtimali olan isimler katılsın .

Belki hedefe ulaşan bir takım değil ama yarışan , sahada mücadele eden bir takım izleyeyim .

" Aynı Ağaoğlu ' nun geldiği zaman söylediği gibi , tabii ki yarışın içerisinde olacağız ancak bizim 3 sene şampiyonluk gibi bir hedefimiz yok denilebilsin . "

Nereden
    Almanya

sacma sapan stoperler alip, kaliteli adami yollamak bi tek Trabzonspor yapar. Hüseyin Türkmenle lig oynayacagiz utanmaniz mi yok sizin ya!!

Nereden
    Ankara

Gerçekten bu taraftara yaranılmaz. Hazırlık maçında kale direğine çarpıp sakatlanacak kadar futbola bağlı adam bulup getiriyorlar, hala yönetim aşağı yönetim yukarı. Ayrıca bartra işi de bence süper. paramız var ki oyuncunun cebine parasını koyup gönderiyoruz. Fakirler anlamaz
    En büyük Trabzon

Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Djaniny elimizde patladı

Daha durun. Sırada Lahtimi ve Koita var.

3 çöp
    Djaniny bir şekilde en azından süper lig takımlarına dahi satılabilirdi ama yukarıda arkadaşların da yazdığı gibi fesihleri gören takımların bize teklif getireceğini sanmıyorum.

Getirse dahi , bonservis vereceklerini düşünmüyorum.

O liste Lahtimi , koita , larsen , denswill vb. diye uzatılabilir .

ysngmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben gidiş maliyetine değil anlaşma maliyetine takıldım şampiyonlar Ligi'nde final oynamak mi da bu paralari gelenlere veriyoruz

V2206 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye joaquin fesh 1 Milyon € yine iyi is cikardi yazariz ne hallere düstük. Takimi cöp oglu cöp doldurdular.

Italya 2. Ligden fizik güclü futbolcular alsinlar, Ekuban gibi. Yoksa Bardhi Joaquin HT4, Eren, Ömür, Gomez bu sezon 2.lige düseriz.
    Hocam kağıt üstünde kötü gözüken transferler iyi çıkabilir önyargılı olmalayım.

Bartra nın ilk geldiği günden hatta adı bizimle anılmaya başladığından itibarende yazdım transferinin yanlış olduğunu,kariyerinin bir aldatmaca olduğunu çünkü çok kötü bir oyuncu olduğunu düşünüyordum halada öyle düşünüyorum.Başlığında mevcut yazdıklarım ama şimdi bulup çıkarmakla uğraşamam.

Bence biraz bekleyip görelim,maxi-bardi- bartra hepsi kağıt üzerinde süper transferlerdi ama gördük hallerini,az sabredelim derim ben..

Başkanın vizyonunu bende beğenmiyorum şu ana kadar ama bişeyler yapmaya çalışıyorlar en azından sezon başını bir bekleyelim..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diagne ile kısa süreli bi sözleşme yapar geçerim, hiç bakmam
    Adam 31 yaşında , muhtemelen son sözleşmesine imza atacak .

Bizimle niye kısa süreli anlaşma sağlasın ki .

Mantıklı bir yanı yok bence .

Birde hoca , kendi oynayan değil takımı da oynatabilen bir adam istiyor sanırım .

Biz istesek dahi , Diagne'yi isteyeceğini sanmıyorum .

Bu arada Diagne' nin de düşük bir ücrete imza atacağını sanmıyorum .

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Şimdi de zapata haberleri çıkmaya başladı.

Petkoviç'i alamadık gidip zapata'yı mı getireceğiz.

Keşke gerçek olsa ama imkansız bir transfer.

Bu gidişle yine geçen seneki gibi gomez ayarında birini bulup imza attıracağız herhalde.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 31 yaşında , muhtemelen son sözleşmesine imza atacak .

Bizimle niye kısa süreli anlaşma sağlasın ki .

Mantıklı bir yanı yok bence .

Birde hoca , kendi oynayan değil takımı da oynatabilen bir adam istiyor sanırım .

Biz istesek dahi , Diagne'yi isteyeceğini sanmıyorum .

Bu arada Diagne' nin de düşük bir ücrete imza atacağını sanmıyorum .

Pirlo nun takımına gidiyormuş gitsede kurtarsak bundanda yoksa kitleyecekler bize..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    Trabzon

Diagne: Türkiye macerasını bitirdim arabistana gideceğim
    Bmn üyeleri: gel kardeşim seni araplar gibi yaşatırız

Nereden
    İstanbul

Alıntı doc holliday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kağıt üstünde kötü gözüken transferler iyi çıkabilir önyargılı olmalayım.

Bartra nın ilk geldiği günden hatta adı bizimle anılmaya başladığından itibarende yazdım transferinin yanlış olduğunu,kariyerinin bir aldatmaca olduğunu çünkü çok kötü bir oyuncu olduğunu düşünüyordum halada öyle düşünüyorum.Başlığında mevcut yazdıklarım ama şimdi bulup çıkarmakla uğraşamam.

Bence biraz bekleyip görelim,maxi-bardi- bartra hepsi kağıt üzerinde süper transferlerdi ama gördük hallerini,az sabredelim derim ben..

Başkanın vizyonunu bende beğenmiyorum şu ana kadar ama bişeyler yapmaya çalışıyorlar en azından sezon başını bir bekleyelim..
    Valla tek güvencem hoca. Adam doğru açıdan yaklaşıyor gibi hissediyorum. Şampiyonluk hikaye ama bir oyun izleriz, Avrupa’ya gideriz diye umuyorum.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Klüp artık SAHİPLİ OLMALI, gel yapboz yık zarar ver devret dönemi bitmeli

HERHANGİ BİR yabancı sermaye, şehre ve klübe TİCARİ YATIRIM kafasıyla gelmeli ve ticari bakmalı olaya, o zaman hakettiği yere klüp de şehir de gelir
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Denswill ve Djanini yüksek ücret alıyorlar ancak şampiyonluk senesi verdikleri katkılar ortada. Bu sene herkes kötü olduğu için adamlara çöp muamelesi yapıp para verip göndermek enayilik. Zararsız çıkamıyorsan takıma monte edeceksin. Bir senede futbolu unutmadı ya bunlar. Visca olmuş duba gibi. Göbeği 1 metre önden gidiyor. Djanini onu her türlü keser. Bu adamı forvete koyunca sapıtıyor ama sağ kanatta top tutması, basıp gitmesi gibi özellikler bizde kimsede yok şuan. Satamıyorsak oynayatağız mecbur ama asla forvette değil. Keza Denswill sol bek bile oynasa yeter. Maaş konuları takımda huzursuzluk yaratır mı bilmem ama bunlar çöp oyuncu değil bence.

G510 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Trabzon

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denswill ve Djanini yüksek ücret alıyorlar ancak şampiyonluk senesi verdikleri katkılar ortada. Bu sene herkes kötü olduğu için adamlara çöp muamelesi yapıp para verip göndermek enayilik. Zararsız çıkamıyorsan takıma monte edeceksin. Bir senede futbolu unutmadı ya bunlar. Visca olmuş duba gibi. Göbeği 1 metre önden gidiyor. Djanini onu her türlü keser. Bu adamı forvete koyunca sapıtıyor ama sağ kanatta top tutması, basıp gitmesi gibi özellikler bizde kimsede yok şuan. Satamıyorsak oynayatağız mecbur ama asla forvette değil. Keza Denswill sol bek bile oynasa yeter. Maaş konuları takımda huzursuzluk yaratır mı bilmem ama bunlar çöp oyuncu değil bence.

Djaniny oynayacağına halisahadan birini alsınlar bedavaya oynar hem. Koita 1 Djaniny 2 futbolla alakaları yok

Nereden
    Trabzon

Gündemdeki konuları değerlendirirsek;

Ilk olarak en somut gelişme olan bartra nin gidişi iki taraf için de hayırlı olsun.Kalmasi bizim icin lüks olurdu.Zararın neresinden dönülürse kârdır.Yolu açık olsun.

Orta saha için hamsikin ikamesi olacak isimlerden rakitic ve ramsey güzel isimler.Krychowiak biraz daha defansif kalıyor onlara göre.

Forvet konusunda gündeme hâla petkovicten daha kaliteli bir isim düşmedi.Dolayisiyla yine petkovic de ısrarcı olmak en mantıklısı.

Defans hattımız orta saha ve forvete göre daha zayıf olacak bu sezon fakat yeni stoperlerinde öyle abartıldığı kadar pasif kalacağını da düşünmüyorum.Endişe ettiğim taraf sakatlık konusu.Umarim istikrarlı bir sezon geçirirler.

Bekler de 3 tane standart seviyeli oyuncumuz var eren,dorukhan ve larsen.serkan ancak bir alt ligde oynayabilir.Arifin ise zamana ihtiyacı var hazirlik maçında defansif açıdan sırıtsa da topla ilişkisi iyi,top bizdeyken takımın seviyesini yükseltiyor.Hoca ona defans yapmayı öğretirse ereni kesebilir.

Hocanın zickernagel isminden anladığım ise hareketli, adam eksilten,oyun görüşü olan,sabit bir pozisyonda kalmayacak,rakibin dengesini bozacak tip de birinide arıyor.

Nereden
    Almanya

Benkovic 500 bin kiralama bedeli 1,1 Milyon ücret + menejar ücreti.
    Joaquin 1,3 milyon € maas + menejar ücreti
    Bartra 1 Milyon € fesh.

Toplam 4 Milyon €

Sadece yazmak istedim. Bu arada Joaquinle takim 66 gol yiyip 2. lige düstü, Benkovic 3 sezonda 20 mac oynamis.

Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klüp artık SAHİPLİ OLMALI, gel yapboz yık zarar ver devret dönemi bitmeli

HERHANGİ BİR yabancı sermaye, şehre ve klübe TİCARİ YATIRIM kafasıyla gelmeli ve ticari bakmalı olaya, o zaman hakettiği yere klüp de şehir de gelir
    katılıyorum ama yabancı bir yatırımcının dünyanın önde gelen kulüpleri varken bize yatırım yapmasının pek bi olasılığı yok,özellikle bizim gibi devamlı zarar eden bir yapıya.Keşke olsa tabi..
    THE NORTH REMEMBERS

Nereden
    İstanbul

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maaş konuları takımda huzursuzluk yaratmasa ne olacak hocam . Adam senelik 65 Milyon Türk Lirası ( 2.3 milyon euro ) para kazanıyor .

Geçen sene galibiyet primi 2.3 Milyon TL , beraberlik primi ise 1.15 milyon TL idi .

Sadece Denwsile ödediğin maaşı çıkarmak için ortalama olarak 28 maç kazanman gerekiyor.

Şuan için şampiyonluk gibi bir hedefin de yok . Bu parayı bir futbolcuya ödeyebilme şansımız bulunmuyor.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maaş konuları takımda huzursuzluk yaratmasa ne olacak hocam . Adam senelik 65 Milyon Türk Lirası ( 2.3 milyon euro ) para kazanıyor .

Geçen sene galibiyet primi 2.3 Milyon TL , beraberlik primi ise 1.15 milyon TL idi .

Sadece Denwsile ödediğin maaşı çıkarmak için ortalama olarak 28 maç kazanman gerekiyor.

Şuan için şampiyonluk gibi bir hedefin de yok . Bu parayı bir futbolcuya ödeyebilme şansımız bulunmuyor.
    O konuda katılıyorum ama öyle veya böyle bu sözleşmeler verilmiş ve üste para verip , sonrasında da yerlerine adam alacağız aynı kapıya çıkacak hatta daha da masraflı olacak. Bu iki oyuncu ciddi katkı vermiş oyuncular. Zararsız fesih yapılamıyorsa devam etmek daha mantıklı bence

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Djaniny ligde 10 takım ister ama hiçbiri maaşını veremez. Bu adamın veya başkasının maaşını ödüyorsan kullanacaksın. Hemen kampa dahil edilmeli. Transfer dönemi sonuna kadar alıcısı çıkarsa gönderirsin. Yoksa kamp yapmayan bir Djaniny elde patlayacak.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu işi cidden anlamıyorum. Zihnim kabul etmiyor bu durumu.

Yahu adamı kampa çağırırsın , gider menajeri kiminle anlaşacaksa anlaşır.

Adam kampa gelmiyor, belki de tatilini herkesten fazla yapıyor sonrasında da ben herhangi bir kulüple anlaşamadım deyip sezon öncesi kampının sonunda kampa katılıyor.

Adamın idman yapmadığına mı yanayım , herhangi bir kulüple anlaşamamasına mı yanayım yoksa kulübün bu kadar amatörce yönetilmesine mi yanayım.

Yazık
    Kulübü yönetenlerde bunu gayet iyi biliyor ama Trabzonspora karşı olan profesyonellikleri sıfıra yakın. Kendi şirketlerinde herhangi bir çalışana fazladan iki gün izin vermişlikleri var mıdır acaba ? Bu soygunu gördükçe kulübe bir kuruş katkı yapmak içimden gelmiyor. Nasılsa bizim alacağımız formayı, maç biletini birileri cebine indiriyor…
    "Bize Heryer Trabzon.."

Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/sportsdigitale/s...Ye5Lag7-SYoUWA

Fena olurdu Boş hayaller peşinde koşuyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)