Sayfa 1759 Toplam 2867 Sayfadan BirinciBirinci ... 759 1259 1659 1709 1749 1757 1758 1759 1760 1761 1769 1809 1859 2259 2759 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71661 adet sonuctan sayfa basi 43,951 ile 43,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

doc holliday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

İyi bunun gidişiyle 10-15 gol daha az yeriz bu sene,sağolsun tek başına basit hatalarla minimum 10 gol yedirme kapasitesi vardı…

1 milyon 8 taksit olayı doğruysa şu ana kadarki en büyük başarısı yönetimin, ben az 2-3 m almadan gitmez diyordum..

O satacağız bonservis kazanacağız işleri hayal,dünyada bartraya falan Ts den başka bonservis verecek kulüp olduğunu zannetmiyorum..
    THE NORTH REMEMBERS

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Du bakalım nolcek

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Bu Bartra ilk maçında üst seviye görüntü vermişti sonra dibe vurdu ilginç. İdmanlar berbattı herhalde.

Üst seviye doz yemiş geldi buraya herhalde sonra yatışa geçti.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar taraftarının her şeyden bihaber olduğu başka bir kulüp yoktur herahlde

ünal gider gerçek nedenini kimse bilmiyor. şampiyon başkan daha ertesi sezon bitmeden gider, kimse niye gitti bilmiyor. kariyerli isimli stopere üstüne 1m euro verip serbest bırakıyoruz kimse ne olduğunu anlamıyor.

anca tahmin yürütüp duruyoruz sıkıldım

bu ne saçmalık
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bugün transferin son günü değil. Bu adamı kampta aniden üste para verip gönderiyorsan boşalan bütçeyle çok kısa sürede transfer açıklayacaksın demektir, başka bir açıklaması olamaz.

Nereden
    İstanbul

Senden kim niye topçu alsın bonservis verip. Söyle futbolcuya sözleşmesini fesh etsin üstüne para alsın imza parasını da azaltmış olursun. Şaka gibi takım. Bu sezon takımda en çok maça çıkmış oyunculardan biri ve bazı sitelerde yılın 11'ine seçilmiş ve stoper olmasına rağmen forvetimiz kadar golü var, kariyerinde Barcelona, Dortmund var yine de bonservis ile gönderemiyoruz alan olmuyor gerçekten çok ilginç. Anlaş menejerle sattır gerekirse yarı parayı menejere ver feshedip üstüne ücret ödemek nedir ya

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Buyuk stoper barthanin bize 1 yillik maliyeti en iyi sartlarda 1.250 bonservis , 2.2 yıllık,1 milyon giderken,menejerlik ucreti falan 5 milyon avro hemen hemen o da resmiyetde olan gozeken bu, oturun aglayin bu klup neden duzelmiyor diye simdi..faydasi ne oldu diye bakarsak tek basina kaybettirdigi en az 6 7 mac var aklima direkt gelen..
    Konu gurur6134 tarafından (11.07.2023 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bartra konusu cok karisik.sayet soylendigi gibi senede 4 civari aldiysa neden simdi 1 milyon euroya evet desin.8 milyon euro garanti para varken kim 1'e evet der?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu kasımpaşa'dan alınan oyuncular, bartra ve yusuf yazıcı'nın kontratları inanılmaz gerçekten. diğerlerini saymıyorum bile. yedek stoper denswil'e ödenen bonservis. bunlar geçen sene sağdan soldan gelen bütün paraları bol keseden oyunculara dağıtmışlar. tablo bu arkadaşlar. sonra da bırakıp kaçıyorlar utanmadan. bu yönetimin suçu yok. eski yönetim özellikle ağaoğlu, avcı camiaya güzel bir kıyak yapmış!!!!!!!! ertuğrul doğan asbaşkan sonuçta kafasına göre oyuncu alamaz yada kendi başına karar veremez. kulübü güzel söğüşlemişler. tabi o sıralar şampiyon olduk modunda takılırken kimsenin bunlara sesi çıkmadı. takke düştü aylar sonra kel göründü.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Avci ve Ertgurul doğan yedi bittirdi kulubu..sampionluk dan önce daha iyi durumdaydik...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senden kim niye topçu alsın bonservis verip. Söyle futbolcuya sözleşmesini fesh etsin üstüne para alsın imza parasını da azaltmış olursun. Şaka gibi takım. Bu sezon takımda en çok maça çıkmış oyunculardan biri ve bazı sitelerde yılın 11'ine seçilmiş ve stoper olmasına rağmen forvetimiz kadar golü var, kariyerinde Barcelona, Dortmund var yine de bonservis ile gönderemiyoruz alan olmuyor gerçekten çok ilginç. Anlaş menejerle sattır gerekirse yarı parayı menejere ver feshedip üstüne ücret ödemek nedir ya
    Adam paradan vazgeçmek istemedi belki de
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün transferin son günü değil. Bu adamı kampta aniden üste para verip gönderiyorsan boşalan bütçeyle çok kısa sürede transfer açıklayacaksın demektir, başka bir açıklaması olamaz.
    İstersen son günü bekle kim bilir ne garantileri vardır. Oynama garantisi önünde eğilme garantisi maç oynamadan 1milyona başkan şaplaklama garantisi

Nereden
    İstanbul

Ayrıca daha transfer dönemi devam ediyor neydi bu kadar acele? Herif futbol oynamak istiyor bu net, göndermek istiyorum derdin bulurdu belki kendine kulüp transferin son günü mü bugün acele neydi yani? Larsen yerine sağ bekte kat kat faydalı olabilirdi en azından Larsen falan neden takımda? Transfer süreci berbat ilerliyor berbat.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koita olsa anlarım da bartra kariyerindeki oyuncuyu (sakatlık falanda yok) tazminat vererek yolladık

dernekler yasası ile kulüpler yönetilirse olacağı bu, satacaksın aga kulüpleri,

bu arada transfer dönemi bittiğinde maaş tablosu yazılır, oraya bu 1 milyon avroluk tazminatıda yazacaksın,yok öyle üç kuruşa beş köfte, toplam maaşı falan düşürmedik aga

ha bartra tazminatsız ayrılsaydı o zaman bartra ve jokin değiş tokuşunda maaş bütçesi düşmüş olurdu, amiyane tabirle eşşek gibi o maaş tablosunda tazminat yazılacak, yada hatırlatılacak

bu tazminatı gören managerler ve oyuncular için acayip bir fırsat ayrıca,kulüp tazminat verip yolluyor,benim başım kel mi diye düşünecekler

evet artık şu yorumu yapabiliriz bu KAP tan sonra : ertuğrul doğan iho dan sonra en kötü başkan , kulüp tarihinde

son sezonunda 3000 dakika oynayan ve kariyeri olan oyuncuyu tazminatla yollayabildi,büyük başarı,tersten tabi
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kolay kolay ağzımı bozmam, yine bozmayayım.

Tarihin en beceriksiz yönetimiyle Rabbim bizi sınıyor.

Öyle mükemmel şampiyon olduk ki... Bir yerden çıkacaktı acısı. Bu beceriksiz herifler başımıza musallat oldu. Tez zamanda çekip giderler inşallah.

Lan bunlar Bakasetas'ın kontratını uzatıp ekim ayında tazminat verip feshederler.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.07.2023 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Alain çok ciddi bir kaynak. Haberde de "oyuncunun yakınlarına göre" ibaresini kullanmışlar.

İlginç.

Nereden
    İstanbul

Bu Bardhi Koita Doğucan falan bunlara da para veririz biz ne kadar zengin kulübüz ya, bunları alanlar hangi akılla aldı acaba

Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bartra konusu cok karisik.sayet soylendigi gibi senede 4 civari aldiysa neden simdi 1 milyon euroya evet desin.8 milyon euro garanti para varken kim 1'e evet der?
    yönetim muhabir işbirliği ile yapılan algılara inanma hocam, kap ta zaten resmi olarak açıklanıyor rakamlar

bartra 2.2 alıyordu, joakin in maliyeti 2.3 milyon avro oldu, zarar

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu yönetim gitmezse çok başımız agriyacak daha. Benkovice 500 bin kiralık bedeli ödeyen yönetim Bartrayi 1 milyona fesih ediyor. Para yok diyenler car cur harcıyor.

17 yaşındaki çocuğa 700 bin € veriliyor, sanki oynatacaksiniz.

https://www.transfermarkt.de/trabzon...ers/verein/449

Son senelerde genç oyunculara ödenen bonservislere bak. Eren, Dogucan vs. bunlar normal değil. Burnuma çok kötü kokular geliyor....

Nereden
    Ankara

Sampiyon oldugumuzun ertesi gununden itibaren beyinle degil baska birseyle yönetilen kulübün sonu budur.
    1 milyon euronun kagit ustunde oldugunu düşünüyorum, daha fazla gecirmislerdir kulube. Aynisini Djaniny e de yapacaklar.

Ya cok fena seyler soyleyecegim de degecek adamlar degil Trabzonspor u yonetenler. Kendi sirketlerinde boyle seyler yapabiliyorlar mi acaba merak ediyorum.

Haziran 2022 den beri bu kulube yon veren futbol aklinda kimin emegi varsa hepsini Allaha havale ediyorum.

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Bardhi Koita Doğucan falan bunlara da para veririz biz ne kadar zengin kulübüz ya, bunları alanlar hangi akılla aldı acaba
    Ya kendilerini yada başkalarını zengin etmek için. Başka açıklaması yok bunun. Eren 3.2 milyon... Şaka gibi

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kasımpaşa'dan alınan oyuncular, bartra ve yusuf yazıcı'nın kontratları inanılmaz gerçekten. diğerlerini saymıyorum bile. yedek stoper denswil'e ödenen bonservis. bunlar geçen sene sağdan soldan gelen bütün paraları bol keseden oyunculara dağıtmışlar. tablo bu arkadaşlar. sonra da bırakıp kaçıyorlar utanmadan. bu yönetimin suçu yok. eski yönetim özellikle ağaoğlu, avcı camiaya güzel bir kıyak yapmış!!!!!!!! ertuğrul doğan asbaşkan sonuçta kafasına göre oyuncu alamaz yada kendi başına karar veremez. kulübü güzel söğüşlemişler. tabi o sıralar şampiyon olduk modunda takılırken kimsenin bunlara sesi çıkmadı. takke düştü aylar sonra kel göründü.
    dalga mi geciyorsun?bu yonetimin sucu mu yok?aralarinda en sucsuzu ahmet agaoglu.gecen sene transfer islerinin tamami avci+ertugrul dogan tarafindan yapildi.ozellikle son donem mali islerin hepsine mevcut baskan bakiyordu.bunu milyon kez acikladilar.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dalga mi geciyorsun?bu yonetimin sucu mu yok?aralarinda en sucsuzu ahmet agaoglu.gecen sene transfer islerinin tamami avci+ertugrul dogan tarafindan yapildi.ozellikle son donem mali islerin hepsine mevcut baskan bakiyordu.bunu milyon kez acikladilar.
    bırakmayacaksın kardeşim bu her yerde böyledir. ihale müdüre mi kalır yoksa çalışana mı kalır böyle düşün. ahmet ağaoğlu bu yapılan transferlerin sorumlusudur.

Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul Dogani aklamaya calisma bosuna. Bu durumun en buyuk sebebi bizzat kendisi ve sonsuz guvendigi Avci dir. Kaldi ki bu yonetim becerikliyse bir sekilde satsalardi bu adamlari. Sifir beceri, sifir baglanti, halen daha uc kurusluk ne idugu belirsiz topculara sacilan milyon eurolar.

Degisen kim oldu yonetimde?

Nereden
    İstanbul

kulüpler satılmadan bu işler düzelmez aga,

bütün bu zararlar milletin (taraftarın) üzerine yükleniyor (liranın değer kaybı ve alım gücünün düşmesi)

ne yönetici ne de godomanların zarar ettiği yok, dernekler yasası ile yönetiliyor,

en küçük markette bile yapılan hataların bedeli oluyor,kulüplerde milyon avrolar dönüyor,kişi zarar etmiyor,zarar taraftara yazılıyor maddi olarak

şans eseri doğru bir yönetim gelirse doğru işler oluyor, ağaoğlu 3-4 yıl başarılı işler yaptı, ve sonunda o da pes edip gitti

kısır bir döngü içinde oluyorlar, kulüp soyulamayacak derecede ise iyi bir başkan geliyor, muro dan sonra ağaoğlunun gelmesi gibi,sonra kulüp soyulacak kıvama geliyor,( maaş bütçesi düşürülüyor,bonservis girdisi oluyor başarı geliyor),sonra gene yeni bir iho yada muro olan doğan geliyor, aslında doğanın gelmesi 22-23 sezonu haziran ayıdır, soyulacak kıvama gelmesi

tahminim doğan dan sonra iyi bir başkan gelecek,çünkü soyulacak bişey kalmayacak, yani ağaoğlunun 2018 haziranında gelmesi gibi, iho ve muro dan sonra geldi

kulüpler satılmadığı sürece bu kısır döngü devam eder

hala insan inanamıyor, bartra kalitesinde ve kariyerindeki oyuncuyu tazminat vererek yolladık, koita yollar gibi adeta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)