Sayfa 1736 Toplam 2857 Sayfadan BirinciBirinci ... 736 1236 1636 1686 1726 1734 1735 1736 1737 1738 1746 1786 1836 2236 2736 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71410 adet sonuctan sayfa basi 43,376 ile 43,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene transferler hızlı geliyor gibi olacak iş değil. Bu konuda büyük üstad İhonun son dakika transfer yapılmasının önemine binaen özlü bir sözü vardır: Eşek ölürken şeyi kalkarmış. Hatırlatayım dedim.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 senede 90 dakika üzerinden toplamda 20 maça çıkmış Filip Benkovic. En son böyle Yunus Mallı geldi. Parasını alıp gitti. Bir de Mesut Özil karşılaştırması ile çocuğa gaz verildi. Maşallah. Umarın aynısı olmaz.

Şu takıma düzenli oynayabilen adamlar alınması gerekliliğini ne zaman çözecek acaba yönetimler. Her sene bir yama. Elde var Fernandez gidip Benkovic çekiyorsun.
    Haklısın valla bu tarz istatistiklere falan önceden çok bakıyordum ama bu sefer nedense hocaya güveniyorum.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benkovic Fernandes alana kadar Caleta Car alsaydın ya. Bu sene İstanbul takımları fena transferler yapmıyorlar işimiz zor
    Bizim olayımız bu, bir tane kaliteli isme verilecek parayı düşük seviye adamlara dağıtmak..
    I am not in danger , I am the danger..

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsim italyadan. Alternatifi fransadan.
    İtalya da fransa da mantıklı ligler. Hayırlısı olsun.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    İstanbul

Batuhan in paylaştığı bilgiler değerli schalke ve hamburg taraftarları Oyuncunun ikinci ligde oynamasını aptallık olarak nitelendiriyor . Celtic taraftarı da yeni Van dijk olarak goruyordu

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

adamın kariyeri 14 milyon euro dan sonra dibe vurmuş. bizim hüseyin türkmen tek sezonda bundan daha fazla maça çıkmış son bir kaç senedir. yine kumar transferi.

Nereden
    Tekirdağ

Sörloth işini örnek vermek istemiyorum Ağaoğlu da çok yapardı ama fizik olarak diri adamlar iş yapar burada.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan in paylaştığı bilgiler değerli schalke ve hamburg taraftarları Oyuncunun ikinci ligde oynamasını aptallık olarak nitelendiriyor . Celtic taraftarı da yeni Van dijk olarak goruyordu
    Bu yorumlar önemli aslında. Ben de hep olumlu şeyler gördüm ilginç.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nereden
    Tekirdağ

Sağ bek alınacak mı dostlar var mı duyum? 8 no ve santrafor mu alacağız ayrıyetten? Ben takip edemedim bilen aydınlatabilir mi?

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Karamsar yorum yapmayı hiç sevmem ama freni patlamış kamyon misali bayır aşagi doğru gidiyoruz gibime geliyor. Oyuncu pazarlamayı basaramiyoruz gelen oyunculara haddinden fazla maaş veriyoruz. Orsic hariç gelenlerin hepsi soru işareti.

Nereden
    Avrupa Diğer

Ben bu tür transferlerin daha çok olmasını taraftarıyım. Oyuncudan para kazanma şansımız var mı? Kesinlikle. Evet, tutmayabilir. Bu tamamen şans işi ama yine de para kazanma ihtimalin var. Peki, 30 yaş üstü oyuncu aldığın zaman ne oluyor? Tutmayınca koca bir zarar.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kulübün parası yok tamam da küme düşmüş takımın stoperi ile almanya ikinci liginde oynayan stoperi gidip alacak kadar durum vahim demek. madem bunlar transfer edilecek o zaman bartra ve denswil oynasın ne fark eder.

Nereden
    Tekirdağ

Bartra'nın gideceği kesinleşti galiba sağ stoper alındığına göre, e Denswil'in de gitmeyeceği aşikar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne salak kulübüz, gram akıl yok. Oynatılmayan, arkasından söverek gönderdiğimiz Gbamin'i bir sene daha kiralamak iste bak ne oluyor. Adamlar düzenli oynattığı adamı 200'e yeniden aldı. İbret olsun diye gider rakibine bedavaya veririm yine kabul etmem.
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne salak kulübüz, gram akıl yok. Oynatılmayan, arkasından söverek gönderdiğimiz Gbamin'i bir sene daha kiralamak iste bak ne oluyor. Adamlar düzenli oynattığı adamı 200'e yeniden aldı. İbret olsun diye gider rakibine bedavaya veririm yine kabul etmem.
    Gbamin'i altın plaketle verirler aslında istesek.

Nereden
    İstanbul

Gbamin iyi adamdı aslında Ümraniye maçında muazzam oynamıştı biraz avcı hocamın fantazilrone kurban gitti

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gbamin iyi adamdı aslında Ümraniye maçında muazzam oynamıştı biraz avcı hocamın fantazilrone kurban gitti
    Monaco maçında da paspas etmişti monaco orta sahasını.
    Ama devamlılık sıfır. İş ahlakı yok. Avel bi arkadaştı malesef.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizden bir şey rica ediyorum renktaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=6dbalmzv5lY

Bu videodaki ......... ........... şahsiyeti itin g.tüne sokana kadar susturmama yardımcı olun. G.tündeki 1 karış b.kla Trabzonspor satılacak, satılmalı, teklif geldi ıvır zıvır gibi binbir türlü hikayeyi paylaşıp duruyor.

Bu takım pahalı transferler yapsın diye kurulmadı, kendi üretmediği, emanet eşit bütçelerle yarışınca da kimliğini kaybeder. Trabzonspor bilgisiyle, öz kaynağıyla 3 tane takımdan daha iyi olmayı hedef edinmiştir. Ben Trabzonspor'u çoğunluğa kafa tutan azınlığı temsil ettiği için sevdim. Rica ediyorum bu tip adamları şikayet edin, eleştirin ve susturun. Ben 50 sene de Şampiyon olmasak Katar'lı bir .....'nin entarisiyle bizi küçümsediği tabloyu görmek istemiyorum. Bu Trabzonspor'un yok oluşu olacaktır.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kalitesi ve futbol gecmisi ne olursa olsun alinan her yabanci oyuncuya +1 milyon € dan fazla maas ödemek zorunda mi bu klüp? Maas dengesinin saglanabilmesi imkansiz böyle. Klübün giderlerini nasil düsürmeyi planliyorlar acaba. Benkovic de kesin +1 milyoncuktan den fazla kazanir herhalde..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ bek alınacak mı dostlar var mı duyum? 8 no ve santrafor mu alacağız ayrıyetten? Ben takip edemedim bilen aydınlatabilir mi?
    Hugo Mallo hala boşta. Keşke gelse
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim olayımız bu, bir tane kaliteli isme verilecek parayı düşük seviye adamlara dağıtmak..
    İstatistik çoğu zaman doğru sonuç verir. 131 yabancı almışız 31 i iyi çıkmış, yani alınandan fazlaya satılabilmiş, büyük kar edilen ise 5 i geçmez.

TEKRAR YAZIYORUM, BÜYÜK KAR EDİLEN 5 YABANCI ALAMAMIŞIZ!

Ligimiz, yerlilerin vasat olduğu ve 4 büyüklerde vasatın bi tık üstü yerlinin eşit dağıldığı lig, dolayısıyla tüm olayı YABANCILAR BELİRLİYOR

https://forum.bordomavi.net/showthre...sferleri/page6

GS şampiyon olduysa, icardi oliviera toreira mertens gibi net ligin mevkisinde EN İYİ 4 ADAMINI alarak oldu

Başkan diyorsa hedefim 5. Lik, fena gitmiyor, antep seviyesi joaqin orsiç kurbelis 5. liği zorlar, keşke BİR TANE PARAMIZ DA YETERKEN İYİ FORVET ALSAK, tanınan iş yapmış 8-10 milyonluk, var mı?
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bjelica vasat adamlarla dolduruyor takımı..
    I am not in danger , I am the danger..

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bartraya yol gözüktü büyük ihtimalle benkovic bjelica elinde değerlenebilir tekrardan fakat kapalı kutu şuanda
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

güzel gelişmeler de oluyor olabilir..
    eski scoutlarıda atmıştı Başkan..
    umarım iş yapmayan vasıfsız torpilli kimseyi tanıma BAŞKAN..
    acıma acınacak hale düşersin!!!

KUZEYANADOLU.NET – ÖZEL

Trabzonspor Kulübü, Sağlık Departmanı’nda önemli değişiklikler yapmaya karar verdi. İlk olarak, geçtiğimiz sezon kulüpte görev yapmış olan doktor Halil Polat ile yollarını ayırdı. Bu ayrılığın ardından, Halil Polat ile birlikte çalışan Metin Kara, A Takım doktoru olarak atandı.

Göz Atın
    thumbnail
    Hangi emekli ne kadar maaş alacak?
    thumbnail
    Binali Yıldırım anjiyo geçirdi! Sağlık durumu açıklandı
    Ayrıca, altyapıda bir yıldır görev yapan Spor Hekimi Oğuzcan Gökçay da A Takım bünyesinde görevlendirildi. Kulübün kendi yetiştirdiği bu isim, Metin Kara ile birlikte A Takımında görev yapacak.

Bu değişiklik sadece bu isimlerle sınırlı değil. Sağlık Kurulu Başkanı Ahmet Beşir’in koordinasyonunda, sözleşmeleri sona eren 2 fizyoterapistin yerine, 2’si altyapıdan olmak üzere toplamda 4 yeni fizyoterapist eklenerek sayıları artırıldı.

Kulüpte görev yapan masör sayısı ise 4’ten 3’e indirildi.

Ayrıca, önümüzdeki hafta, deneyimli profesörlerden oluşan bir Trabzonspor Sağlık Danışma Kurulu oluşturulacak. Bu kurulun başkanlığını, Başkan Ertuğrul Doğan’ın vizyon projelerinden biri olan Doç. Dr. Ahmet Beşir yapacak.

Oluşturulan bu kurul, futbolcu gelişimi açısından ortopedi, fizyoloji, kardiyoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi tüm branşları içerecek. Türkiye’de yankı uyandıracak bu projeye dahil olacak uzmanlar, Futbol Sağlık Danışma Kurulu olarak faaliyet gösterecek.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    İstanbul

Benkovic çıkış yapıp tutunamamış oyuncu. Maliyeti düşükse bi şey demem ama Fernandez'i ne diye aldık ve 2 sene imzalayıp 1.35 verdik onu anlamadım hala. Fernandez'in alınması saçma, 1.35 verilmesi de saçma ama hadi iyi olduğu düşünüyorsun o yüzden verdin. Madem iyi o zaman niye sadece 2 sene imzaladın kardeşim? Nasıl bi saçmalık bu. Bi tane mantıklı kısmı yok olayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 7 misafir)

1. SaM@