Sayfa 2953 Toplam 2953 Sayfadan BirinciBirinci ... 1953 2453 2853 2903 2943 2951 2952 2953
Toplam 73809 adet sonuctan sayfa basi 73,801 ile 73,809 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Giresun

Zamanında mbamba almaya çalıştık. Portodan ayrılırken. Adama yok +10 yaş yaşlı nüfusa küçük yazıldı muhabbeti dönüyordu yurt dışında. Bizim taraftar da ürkmüştü.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevcut kadroda ki 4 tane 6 numara kimlerdir ? 6 numaradan kasıt ön libero yani??
    Emrahım şöyle ki,

1- Mendy
    2- Lundstram
    İki yani senin hesaba göre
    3- Okay
    4 olmuyor da 3 oluyor,
    Artı Ozan Tufan da, Umut Güneş te hem Merkez orta saha oynayan hem ön libero oynayan oyuncular ki 5 ediyor,
    Yani Okay a gerek var mı,
    hemde ana eksikler duruyorken.
    Gereksiz abartı eleştiriler var katılıyorum da şu durumda Okay transferini savunmakta ne biliyim bu da gereksiz başkan sahiplenmesi değil mi.
    Konu Ertan 51 tarafından (Bugün Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

charizma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu arada koreli bizde iş yapar alabilirsek

Nereden
    İstanbul

Koreli iyi iş olur ama sanmıyorum.

Bu arada 6 numara bolluğundan bahsediyoruz ama bence gelirse takımdaki tek saf 6 numara Okay olur Mendy daha çok 8 özellikli. Lundstram da yine iki yönlü daha etkili olur. Ozan Umut Güneş falan zaten farklı profiller. Dün buraya bir yazı atmıştım 6 ve 8 numara farkı diye. O yazıdaki 6 numarayı karşılayan tek adam Okay. Ha efendi uşak severim ama ağır oyuncu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi süper lig takımı doğru idare ediliyor?
    Yanlışı örnek alıp bana bunu bahane olarak mı sunuyorsunuz?
    Kötüyü kendine örnek almak gibi bir hastalık nasıl bir hastalıktır?
    ,
    Ayrıca benim izlediğim Gs-Fb kadrolarında epeyce ilk 11 genç oyuncuları var.
    Senin ilk 11'ine eklemlenmiş, ilk 11 oynayacak henüz oyuncun yok 29 yaşın altında.
    Yeri garanti olanların hepsi 30+, tutmuş bana bahane olarak "acaba kaç takımda 5 tane 29 yaşından küçük oyuncu var diye bahane üretiyorsun.
    Bizim istisnalar dışında kadrolarımızın hepsinde 10-27 yaş bandında en az 6-7 oyuuncumuz vardı bu herif başımıza musallat olana kadar.

AhmetCan'ı sen süre vererek satmadın. Adamı izliyorlardı altyapıda 16 yaşından beri.
    Denswill ve Hugo birlikte sakatlanmasalar zaten oynamayacaktı adam.

Hayır bunu bir de bir plan dahilinde yapılmış gibi anlatıyorsunuz, hepten komedi.

Eren yedek, Umut sakatlık vs dışında asla süre alamaz, Cihan hakeza. Oynadığı bölgeler azı dişleri ile dolu. Tek boş alan Cham ile doldurmaya çalışacağımız hücumcu orta alan bölgesi.
    Dragush sol kanatta çok zor. Onuachu gelirse ve sakat/cezal yaşarsa oynar.
    Enis'i zaten geç...
    Kupa maçlarında oynar, bir de maç sonlarında zaman geçirmek için.

Mendy'i stoper oynatıyor adam. Bu sayede çocuğu geriye doğru götürmeye başladık zaten.
    Bakalım aldığımız paraya satabilecek miyiz.
    Bu takım Süper Ligde oynuyor, o yüzden buradan örnek veriyorum. Hollanda takımı olsak 19-20liklerle takılırdık ama ligin şartları belli (doğruları demiyorum). gs fb kadrolarındaki gençler doğrudan 11 başlamadı. Ferdi geldiğinde Cihan'dan önde değildi. Kerem, Barış Alper 2. 3. ligden yedek olarak geldi. Kimse 20 yaşında topçu aldık, bu sene 11 başlayacak demedi, demeyecek. Alırsın genç topçuyu, rotasyonda süre verirsin. Kendini kanıtlar 11'i kaparsa bir sonraki sene as oyuncu olarak değerlendirirsin.

Ahmetcan örneğini yetenekli oyuncuyu oynatmadan bile satabiliyorsun diye verdim.

Aslında çok farklı noktalarda değiliz, kalan boşlukları yaşlı topçularla doldurmazsak ben ok diyorum, marka ayağına 32lik topçular getirirsek senin safa kayarım.
    ( ゚д゚)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu adamı da zorluyorlar ama sebebini anlamıyorum. Bize 8 lazım. Bu adam baya yumuşak topçu gibi duruyor. Zaten ufak tefek bir şey. Yok mu topla giden, atletik, basan koşan bir tane adam ya. Valla bıktım 10 numaradan devşirilen 8'lerden.

Orta sahada bütün pis işi Lundstram'a yıkacağız bu gidişle.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emrahım şöyle ki,

1- Mendy
    2- Lundstram
    İki yani senin hesaba göre
    3- Okay
    4 olmuyor da 3 oluyor,
    Artı Ozan Tufan da, Umut Güneş te hem Merkez orta saha oynayan hem ön libero oynayan oyuncular ki 5 ediyor,
    Yani Okay a gerek var mı,
    hemde ana eksikler duruyorken.
    Gereksiz abartı eleştiriler var katılıyorum da şu durumda Okay transferini savunmakta ne biliyim bu da gereksiz başkan sahiplenmesi değil mi.
    Mevcut kadroda 4 tane 6 no olduğundan bahsediliyor ve bu yüzden Okay'a ne gerek var deniyor abi.
    Ozan Tufan merkez orta saha + ofansif orta saha
    Umut Güneş merkez orta saha
    Mendy ön libero fakat ön libero olarak kesici top kapma gibi özelliklere pek sahip değil ki hoca da çoğu zaman stoper oynattı kendisini.
    Lundstram ön libero ve merkez orta saha oyuncusu olarak mevcut kadroda ki mücadeleci,top kapma özellikleri olan tek futbolcu..
    Şu haliyle nasıl 4 tane 6 numaramız oluyor onu sordum

Şampiyon olduğumuz sezon orta sahanın tüm pozisyonları için 6 tane 11 seviyesinde oyuncumuz vardı.. Berat,Dorukhan,Siopis,Hamsik,Baka ve Ömür
    Şu an hem kalite olarak hem de sayı olarak eksiğiz ki en büyük eksiklik Hamsik gibi top dağıtabilen,oyunu yönlendirebilecek bir oyuncumuzun olmayışı fakat mevcut oyuncular için hepsini 6 olarak görmek de doğru değil.. koskoca sezon Mendy bile dahil edersek 4 oyuncu ile nasıl tamamlanacak.. o yüzden Okay uygun maliyetli olursa bence ise yarar.. Mendy'nin stoperde oynayacağını da düşünürsek..
    Konu Emrah KabuL tarafından (Bugün Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koreli iyi iş olur ama sanmıyorum.

Bu arada 6 numara bolluğundan bahsediyoruz ama bence gelirse takımdaki tek saf 6 numara Okay olur Mendy daha çok 8 özellikli. Lundstram da yine iki yönlü daha etkili olur. Ozan Umut Güneş falan zaten farklı profiller. Dün buraya bir yazı atmıştım 6 ve 8 numara farkı diye. O yazıdaki 6 numarayı karşılayan tek adam Okay. Ha efendi uşak severim ama ağır oyuncu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Net, imza. Mendy biraz biraz 6 olur, Okay gelince tek 6mız olur. Lundstram bile daha 8. Bir kere 181 boyuyla 8 o adam. Min 186 falan olacaksın modern 6da. Modern 6 ve 8 rolleri için "Fazla yeteneğe gerek yok, orta sahaya beton dökmüş gibi olsunlar" diyor ya Maitre aecossais hesabı twitterda, onun gibi..

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim sistemde 10 yok zaten, iki tane iç oynayabilecek oyuncu alacaklar. Koreli izlediğim kadarıyla o işi yapar. Ben sevdim elemanı. Kaldı ki adamın kariyerinin yarısı 8 no’da geçmiş. Yani adam tam bir 8-10. Bunun diğer tarafına Cham olur mu, sorulması gereken soru bu bence. Tabi onun da kariyerinde sadece 10’da oynamak yok. Ha bunlardan birisi bizim kafamızdaki 8 değil ama Hamsik’in ilk maçlarındaki sol içteki muazzam oyununu hatırlarsınız, bizim yapmak istediğimiz tam da o yani. Önliberonun yanında değil iç koridorda istiyoruz 8’i.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)