Sayfa 2833 Toplam 2978 Sayfadan BirinciBirinci ... 1833 2333 2733 2783 2823 2831 2832 2833 2834 2835 2843 2883 2933 ... SonuncuSonuncu
Toplam 74448 adet sonuctan sayfa basi 70,801 ile 70,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı başkan adayın şu an?

Ne zaman gelecekler 15 güne kamp başlıyor. Saçma sapan gaza geliyorsunuz, çığ gibi büyüyorsunuz. Anlattığım şeylerden hangisine karşı bi argümanınız var sizin?

Bundan daha kötü olamaz bir argüman değil. Fatih hocaya yazık edeceksiniz siz. Şenol Güneşten bu yana çıkardığımız en potansiyelli hocayı saçma sapan bir zamanda getirme derdine düştünüz.

Şu ortanda Klopp da gelse şampiyon olmayacak, göremiyorsunuz arkadaş

Ertuğrul Doğan akrabanız mı ya da iş ilişkiniz filan mı var ? Sabahtan akşama kadar yönetim savunmak için burda yazmanızı çok anlamlandıramıyorum. Yönetim seçim sürecine girer, o gün bakılır aday var mı yok mu diye. Olmayan bir seçim için aday mı olsun insanlar ?
    "Bize Heryer Trabzon.."

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

10 numarasız çift forvetli sistem

oğuz---mendy----cham----cihan

-----enis/poyraz-----erencan/draguş

böyle takım görmek istiyorum.Dediğim gibi bizim tek kurtuluşumuz oyuncu satışı
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numarasız çift forvetli sistem

oğuz---mendy----cham----cihan

-----enis/poyraz-----erencan/draguş

böyle takım görmek istiyorum.Dediğim gibi bizim tek kurtuluşumuz oyuncu satışı
    Mendy nin yanina 10 numara cham i atıp trezege ve visca yi kesip cihan oğuz kanatları ile oynuyoruz santrforda poyraz ve Enis..direk 10 culuk kadrosu o da bir ihtimal..Enis visca fountas ile 6 lig maçına çıktık 5 ini kaybettik onuachu dönmese bırak 3. Olmayı ilk 8 e giremezdik .. elbette genç oyuncu kazanmak satmak gerek ama bunun için yanlış kadro mühendisi olmaz renktaş. Kusura bakma Enis ve henüz profesyonel maçı olmayan poyrazla bırak ilk 5 ikna giremezsin burası trabzonspor .. Bu forma her zaman zirveye oynar .. bayer leverkusen sezon başladığında bayern de kane gnabry Musiala var biz alt yapıdan oyuncular la mı oynayalım dedi şu dediğin kadronun en fazla yapacağı 10 culuk ..

Nereden
    İstanbul

Arttırıyorum trabzonspor dediğin kadro ile lige başlasın ilk 3 hafta hoca 6 ci hafta yönetim gider sonra tonla para harcayıp diplerden kurtulmaya çalışırız

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Trabzonspor, Onuachu transferi için Göztepe'ye 2 oyuncu önerdi.

El İttifak kulübü Uğurcan Çakır'ı transfer etmeyi düşünmüyor.

Yaremchuk : Her zaman Brugge için oynamayı çok istiyorum. Bu sezon onların tüm maçlarını izledim ve oradaki insanlarla hala temas halindeyim.

Trabzonspor, Alexis Sanchez ile ilgilendi fakat oyuncu Türkiye'ye gelmek istemiyor.

Trabzonspor, Bongokuhle Hlongwane ile ilgileniyor.Klübü 7.5 milyon euro bandında para talep ediyor.

Trabzonspor ve Beşiktaş Raul Jimenez ile ilgileniyor.

Ajax, Poyraz Efe Yıldırım için 7,5 Milyon Euro civarında bir teklifte bulunacak.
    Trabzonspor 15 Milyon euro istiyor.

Onuralp Çevikkan'ı transfer etmek için Real Madrid ve Milan yarışıyor.
    Konu Enes Başkaya60 tarafından (11.06.2024 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaremchuk : Her zaman Brugge için oynamayı çok istiyorum. Bu sezon onların tüm maçlarını izledim ve oradaki insanlarla hala temas halindeyim.

Trabzonspor, Alexis Sanchez ile ilgilendi fakat oyuncu Türkiye'ye gelmek istemiyor.

Trabzonspor, Bongokuhle Hlongwane ile ilgileniyor.Klübü 7.5 milyon euro bandında para talep ediyor.

Ajax, Poyraz Efe Yıldırım için 7,5 Milyon Euro civarında bir teklifte bulunacak.

Bütün sene 10 dakika süre verdiğimiz çocuk için 15 milyon euro mu istiyoruz?
    İnşaallah. Hadi bakalım.

Burada kalırsa çürüğe çıkacağı kesin.
    7,5 bile çok iyi rakam.

Nereden
    İstanbul

Genç oyuncuların Avrupa'da talibi çıkınca teklif edilen bonservis bedelinde pazarlık yapmak yerine, sonraki satıştan yüksek pay almak üzerine bir strateji izlenmeli.

Poyraz Efe için sosyal medyada zikredilen rakamların doğru olduğunu düşünmüyorum.Henüz A takımda forma giymemiş bir oyuncu için ne kadar kazanç beklentin olabilir ki. Ama sonraki satıştan en az yüzde 30 için bastırabilirsin. Tabii şimdi ne varsa toplayayım,sonrasını bir sonraki yönetim düşünsün kafasındaysan o ayrı.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşaallah. Hadi bakalım.

7,5 bile çok iyi rakam.
    Ben olsam bedava verir, bir sonraki satıştan yüzde 50 isterim, şimdi 7.5 satsak bu parayı +30 luk laea gömer piç ederler. Mğmkğn mertebe Avcı ya oyuncu almamak lazım.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam bedava verir, bir sonraki satıştan yüzde 50 isterim, şimdi 7.5 satsak bu parayı +30 luk laea gömer piç ederler. Mğmkğn mertebe Avcı ya oyuncu almamak lazım.
    Zaten gömüyorlar. 1-2 istisna dışında ilk 11 omurgası tamamen 30+ kuruluyor.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul Doğan akrabanız mı ya da iş ilişkiniz filan mı var ? Sabahtan akşama kadar yönetim savunmak için burda yazmanızı çok anlamlandıramıyorum. Yönetim seçim sürecine girer, o gün bakılır aday var mı yok mu diye. Olmayan bir seçim için aday mı olsun insanlar ?
    Alakam bile yok. Muhalifim hatta, yalnız görev verdik ve ben bahaneler duymak istemiyorum. Mağdur edebiyatından nefret ederim. Görev süresi bitimine kadar sağlıklı çalışsın rahat bırakılsın derdindeyim. Bu sene aralıkta seçim var, isteyen başkan aday olsun projesiyle gelsin. Her geleni kovalayarak yolluyoruz, daha iyisi geldiğini de çok çok nadir gördüm şu takımda.

Akıl mantık çerçevesine davet ettiğimiz zaman akraba oluyoruz. Alınca flavio ayarında alıyorsun. Alma, parmak oynasın deyince de özevlatçı ve ömürle ht nin akrabası olmuştum, alışığım.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umarim gerceklik payi vardir ama poyraz haberlerinin dogru oldugunu dusunmuyorum.bonservisten bagimsiz sayet poyraz'in oyle bir potansiyeli varsa yerinde olsam hemen kacmaya calisirim.avci yonetiminde 2 sene sonra solugu ptt liginde alir.ligde ve avrupa'da zaten sure alamaz.avci'dan alacagi maksimum sure kupa maclarinda 5-10 dk falandir..
    idman desen zaten bir numarasi yok.ben daha doneminde ustune koyan genc bir topcu gormedim.teknik-taktik acidan genclere verecegi birsey yok.
    isin komik tarafi bu haberler cikiyor ama biz dahil poyraz'i tam olarak izleyen yok.cocuk umut bozok kadar bile sans bulamadi.

bugun ahmetcan ajax'a gitmeseydi o cocuk oyle gelismezdi,euro 2024 kadrosunda olmazdi su an takasta kullaniyor olurduk.bknz abdulkadir.ilk ciktigi senelerde estiren cocuk gitti yerine ozguvensiz,sifir riskle oynayan,kaleye sut cekmekten aciz bir topcu haline geldi.avci'nin bulasamadigi ahmetcan ajax'ta,2-3 sezon surekli forma verdigi abdulkadir hull city'de..
    bunlar tesaduf degil.keza yusuf onun doneminde burada olsaydi avrupa'yi en fazla tv'den izlerdi..
    simdi ayni sey enis destan icin gecerli.hocaya ragmen cocuk oyle veya boyle bir cikis yakaladi gorun bakin ne olacak.iflahini sevecek.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alakam bile yok. Muhalifim hatta, yalnız görev verdik ve ben bahaneler duymak istemiyorum. Mağdur edebiyatından nefret ederim. Görev süresi bitimine kadar sağlıklı çalışsın rahat bırakılsın derdindeyim. Bu sene aralıkta seçim var, isteyen başkan aday olsun projesiyle gelsin. Her geleni kovalayarak yolluyoruz, daha iyisi geldiğini de çok çok nadir gördüm şu takımda.

Akıl mantık çerçevesine davet ettiğimiz zaman akraba oluyoruz. Alınca flavio ayarında alıyorsun. Alma, parmak oynasın deyince de özevlatçı ve ömürle ht nin akrabası olmuştum, alışığım.
    Her geleni kovalayarak yolluyoruz derken, bu herifin rencide edilerek gönderilmesi lazım kovalamak yetmez, iki sendir sürekli gerileyen ve en ufak bir ilerleme emaresi göstermeyen bir de utanmadan çıkıp her şey yolundaymış gibi takılan sabır tavsiye eden bu herif ve yancısı gönderilmelidir, yerine başkasını bulamayız diye sesimizi çıkarmayalım ne güzel muhalefetlik bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Nereden
    İngiltere

Şu sameti milli takımda izleyince bırak tahayı,aliyi hüseyin türkmene bile haksızlık edildiğini düşünmeye başladım.

Beğenmediğimiz baniya bile top diye oynar sametle,bir de bizle ismi falan anıldı aman diyim

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her geleni kovalayarak yolluyoruz derken, bu herifin rencide edilerek gönderilmesi lazım kovalamak yetmez, iki sendir sürekli gerileyen ve en ufak bir ilerleme emaresi göstermeyen bir de utanmadan çıkıp her şey yolundaymış gibi takılan sabır tavsiye eden bu herif ve yancısı gönderilmelidir, yerine başkasını bulamayız diye sesimizi çıkarmayalım ne güzel muhalefetlik bu

Sapla samanı ayırın ben muhalif olmak için muhalif değilim, içi boş muhalefetten yüzünden 25 senedir bomb.k bir hayata mahkum olmuş bir ülkenin vatandaşıyım. Geçen seneyi o rezalet ikili gayet başarılı bitirdiler. 2 senedir gerileyen ne demek ben anlamıyorum 2 sene üst üste daha iyiye giden kaç örnek biliyorsun?

15 gün kalmış sezon başlayacak, hoca ve başkan gelsin. Yok abi başka başkan ve hoca zamanı değili. Kongreye 6 ay var. Bekleyin, kimse başkan adayı akbaba gibi gökte gezmesin, 6 ay sonraya hazırlansın ve hocasıyla eknomisiyle önümüze net şeyler koysun. Karnından konuşmak çok kolay geliyor insanlara.

Ben sadece AA. değil Guardiola'yı bile çok beğenmem, tarzım değil. Fakat başarı varsa b.klayacak kadar anlamsız eleştiri de yapamayacağım. Cadı avı diye galeyana getirdiniz insanları sakinleştirmeye çalışıyorum. Aklın 1 tane yolu var 1. Sen yırtınsan kulübe kendini zincirlesen 6 ay daha bu insanlar yönetecek. Bırak rahat çalışsınlar, çaldıklarını düşünmüyorum, başarısız insanlar da değiller. Yeter.
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Kupa finalinde ligi güç bela 6. sırada bitirmiş BJK ye karşı kaybettik. Hem de rezalet kere rezalet bir futbol oynayarak.
    Ligi 13 mağlubiyet, 4 beraberlik ve 67 puan ile bitirdik.
    İlk 10 içindeki takımların neredeyse tamamına yenildik. Tamamına karşı etkisiz oynadık.
    Ligi temmuz ayında açmak zorunda kalacağız. Bütün bunları 35 milyon euronun üzerinde maaş bütçesi ile yaptık.
    Ama başarısız değiliz.

Güzel şaka...
    Kim kendini nereye zincirler bilemem, ama 6 ay değil 1 gün daha Avcı'nın burada kalmaması gerektiğini transfer politikasından anlayabilirsiniz.

Yarın Avcı gidip yerine illa Tekke de değil, Çağdaş gibi bir hoca bile gelse en azından 6 ay sonra ortaya çıkacak ekonomik facianın boyutu küçülür.
    İlk 11 i 30+ oyunculardan kurmaya devam etmesi de bu facianın bugünden öngörülebilmesini sağlar herkese.

Kimse asla sakinleşmemeli, Avcı acil gitmelidir.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Sapla samanı ayırın ben muhalif olmak için muhalif değilim, içi boş muhalefetten yüzünden 25 senedir bomb.k bir hayata mahkum olmuş bir ülkenin vatandaşıyım. Geçen seneyi o rezalet ikili gayet başarılı bitirdiler. 2 senedir gerileyen ne demek ben anlamıyorum 2 sene üst üste daha iyiye giden kaç örnek biliyorsun?

15 gün kalmış sezon başlayacak, hoca ve başkan gelsin. Yok abi başka başkan ve hoca zamanı değili. Kongreye 6 ay var. Bekleyin, kimse başkan adayı akbaba gibi gökte gezmesin, 6 ay sonraya hazırlansın ve hocasıyla eknomisiyle önümüze net şeyler koysun. Karnından konuşmak çok kolay geliyor insanlara.

Ben sadece AA. değil Guardiola'yı bile çok beğenmem, tarzım değil. Fakat başarı varsa b.klayacak kadar anlamsız eleştiri de yapamayacağım. Cadı avı diye galeyana getirdiniz insanları sakinleştirmeye çalışıyorum. Aklın 1 tane yolu var 1. Sen yırtınsan kulübe kendini zincirlesen 6 ay daha bu insanlar yönetecek. Bırak rahat çalışsınlar, çaldıklarını düşünmüyorum, başarısız insanlar da değiller. Yeter.
    Gerçekten geçen seneki başarıyı inkar etmek akıl kârı değil, hasbelkader kupa finaline çıkıp td olmayan takıma yenilmek olsun, üçüncülüğü bir birine ikram etmek için uğraşan takımlar arasından sıyrılıp üçüncü olmak filan,

trabzonspor

Nereden
    Giresun

Kupa finalinde ligi güç bela 6. sırada bitirmiş BJK ye karşı kaybettik. Hem de rezalet kere rezalet bir futbol oynayarak.
    Ligi 13 mağlubiyet, 4 beraberlik ve 67 puan ile bitirdik.
    İlk 10 içindeki takımların neredeyse tamamına yenildik. Tamamına karşı etkisiz oynadık.
    Ligi temmuz ayında açmak zorunda kalacağız. Bütün bunları 35 milyon euronun üzerinde maaş bütçesi ile yaptık.
    Ama başarısız değiliz.

Güzel şaka...
    Kim kendini nereye zincirler bilemem, ama 6 ay değil 1 gün daha Avcı'nın burada kalmaması gerektiğini transfer politikasından anlayabilirsiniz.

Yarın Avcı gidip yerine illa Tekke de değil, Çağdaş gibi bir hoca bile gelse en azından 6 ay sonra ortaya çıkacak ekonomik facianın boyutu küçülür.
    İlk 11 i 30+ oyunculardan kurmaya devam etmesi de bu facianın bugünden öngörülebilmesini sağlar herkese.

Kimse asla sakinleşmemeli, Avcı acil gitmelidir.
    Sonuna kadar katılıyorum. Dümdüz oyuncular, sürekli yan pas dan oluşan futbol ne futbolcuya değer katar nede kendini gösterebilir. Risk almadan bir şey olmaz.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar katılıyorum. Dümdüz oyuncular, sürekli yan pas dan oluşan futbol ne futbolcuya değer katar nede kendini gösterebilir. Risk almadan bir şey olmaz.
    O rezil bjk bile altyapsından bir şeyler üretti bu berbat sezonda.
    5 hoca değiştirdi ama üretti.

Bizim oynatmadıklarımız muteber.
    Poyraz'ı falan oynatmadı diye kızıyorum ama aslında iyi oldu.
    Oynatsa çocukların değeri düşecekti.

Herif tam anlamı ile çürütücü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son 2 madde
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İnşaallah. Hadi bakalım.

7,5 bile çok iyi rakam.
    Hocam Ajax gibi takımlar oyuncuyu antrenmanda, altyapıda, özel hayatında felan takip ediyor zaten. Yeteneği varsa alıp geliştiriyor. Adamlar biliyor zaten senin elinde istese 80 maç oynasın gelişmeyeceğini. Ahmetcanda hiç oynamadan potansiyeli sebebiyle 9,5 milyon euro paraya gitti.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Trabzonspor 18 kişilik kadrosunda 25 yaş altı gelecek vaat eden, hele hele altyapıdan kimse olmamalı, alınmamalı.Çünkü, böyle futbolcuların transferinden menejerler para yiyemiyor. Böyle olunca da durduğu yerden zenginleşen zümremiz olmuyor. Üzülüyorum.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Nereden
    Düzce

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mendy nin yanina 10 numara cham i atıp trezege ve visca yi kesip cihan oğuz kanatları ile oynuyoruz santrforda poyraz ve Enis..direk 10 culuk kadrosu o da bir ihtimal..Enis visca fountas ile 6 lig maçına çıktık 5 ini kaybettik onuachu dönmese bırak 3. Olmayı ilk 8 e giremezdik .. elbette genç oyuncu kazanmak satmak gerek ama bunun için yanlış kadro mühendisi olmaz renktaş. Kusura bakma Enis ve henüz profesyonel maçı olmayan poyrazla bırak ilk 5 ikna giremezsin burası trabzonspor .. Bu forma her zaman zirveye oynar .. bayer leverkusen sezon başladığında bayern de kane gnabry Musiala var biz alt yapıdan oyuncular la mı oynayalım dedi şu dediğin kadronun en fazla yapacağı 10 culuk ..
    10 az olmadı mı 14 veya 15 olur. Cham kaç maçını izledin 10 numara olduğuna karar verdim?

Bu sene berat, bardhi ve umut merkezi ile üçüncü olduk.

Bardhi yerine cham koydum. Berat yerine mendy. Birde umut yerine ileride pres yapma kabiliyeti olan dragos.
    Allah için cihan çok tanıdığımdan yazmadım onu yazma sebebim 10 no oynaması. Böylece dtagus hem kanatoynar hem forveti çiftler. Onun yerine solda trezeguet olur.

Forvet poyraz, enis ve evrencan. Üçü de ciddi potansiyel.

Hadi de ki çok ofansif. Tamam bazı maçlarda merkeze lunstram atatsın üçüncü merkez olarak.

Yok bu kadro onuncu olurmuş yok bilmem ne.

Herşeyi ne kadar çok biliyorsunuz.

Nereden
    Düzce

Bu arada poyraz bu sene iki dakika oynadı üstüne de gol attı. Profesyonel maçı yok demişsin.

Bu adam semihin oynadığı kategoride semihten daha iyi oynadı. Fizik olarakta semihten eksiği yok fazlası var.

Ajax bu adamı neden istiyor sence?

Ahmetcan da ona baksan maks 10 maç oynadı. Sonra ne oldu Ajax 10 milyon verdi.

Bu kafa bizi bitirir. Kaliteli adamın yaşı profesyonel maçı olmaz.

Serkan asanın bir sürü profesyonel maçı var mesela. Keza zeki nin ondan da fazla.

Nereden
    İstanbul

Bu forma tanıtımı paylaşımlarında bi mesaj mı var nedir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 37 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (3 kayıtlı ve 34 misafir)

1. Gürsoy61,
  2. ÖmürKaradeniz61,
  3. Smmm.Kubilay