Sayfa 12 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12
Toplam 295 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 295 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TFF'nin Yeni Başkanı Mehmet Büyükekşi

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali Koç’un masum olduğuna asla inanmam son derece sıkıntılı işler yapmaya çalışıyor başkan olduğundan beri.

Bu son olayı da provoke eden, işleri çığırından çıkaran kesin odur yani bunu görmemek için kör olmak lazım. İbb başkanı bordo-mavi kıravat takıyor, köprüye niye bayrak asıyorlar filan diye ucube sapıkça düşğnceleri olan birisi kendisi.

Herkes istediğine inanabilir tabi de kimsenin kimseyi düşüncesinden ötürü tahkir etme hakkı yoktur burada bu kafada insanlar var açık açık ırkçılığıyla övünenler bile var neyse Allah akıl fikir versin.

Bir gerçek var ki senelerdir bu adamın yapmaya çalıştığı şeyler masum şeyler değil.
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Koç’un masum olduğuna asla inanmam son derece sıkıntılı işler yapmaya çalışıyor başkan olduğundan beri.

Bu son olayı da provoke eden, işleri çığırından çıkaran kesin odur yani bunu görmemek için kör olmak lazım. İbb başkanı bordo-mavi kıravat takıyor, köprüye niye bayrak asıyorlar filan diye ucube sapıkça düşğnceleri olan birisi kendisi.

Herkes istediğine inanabilir tabi de kimsenin kimseyi düşüncesinden ötürü tahkir etme hakkı yoktur burada bu kafada insanlar var açık açık ırkçılığıyla övünenler bile var neyse Allah akıl fikir versin.

Bir gerçek var ki senelerdir bu adamın yapmaya çalıştığı şeyler masum şeyler değil.
    Ya Ibb baskanina karsi kendisine Trabzonlu diye pontusçu diyen tevfik göksu aday gösterilse gidip ona oy vereceksin, geliyorsun burada ali koç bordo mavi kravat demis diyorsun birak simdi...
    ali koç'a gelirsek, skintili oldugu konusunda hemfikirim de, senin 90% savundugun RRRReyisinin ziyâret ettikleri ve kabul ettiklerine bakarsak ali koç'a pek kizamiyorum
    örnek 1 : https://static.bianet.org/system/upl...iginal/501.jpg
    örnek 2 : osman öcalan trt konusmasi
    örnek 3 habur rezilligi : https://www.indyturk.com/sites/defau...?itok=zco1Heze
    örnek 4 : kirmizi halida karsilayip kirmizi bültenle aranan salih müslim
    örnekler çogaltilabilir
    (bu arada a.koç mhp ziyâreti : https://www.facebook.com/photo/?fbid...68377319846523)

ali koç gezide ortaligi karistirmis,, dogrudur... ülkeye milyonlarca ne oldugu belli olmayan mülteci bile diyemeyecegim kisileri sokanlar ne yapiyor peki ? karistirmis olmuyor mu Türkiye'yi ?

mâsumluk ve sapik düsünce konusunda bu üsttekilerin mîmari mi agir basar, ali koç mu ?

-----------------------

genel mesaj olarak :

Hadi diyelim tarafliyim, ve ali koç operasyon çekti falan filan

bunu engelleyecek olan kisi belli, uzun GüRRRcü ! (bu terimi sahsen ilk kez kullaniyorum ama ota boka ermeni, yahudi ajani, rum, bilmem ne usagi diyenlere bakinca geç bile kalmisim)
    1 ay önce fabrika açilisinda yan yana olan bu ikili
    https://www.enerjipetrolmedya.com/wp...-890x395_c.jpg

nasil bir operasyon çektiyse, 3 gündür habire tvlerde boy gösteriyor açiklamalar yapiyor, hiç RRReyise dokundurdugu da yok, hattâ garip bir sekilde hem suudiler'e salliyor gibi hem de en az skintili onlar diyor, tek salladigi yer tff jkhjkhjkh

hep söylüyorum, çakma sagci kesimin kimseye siyâsi ders verme hakki yok, feto konusunda uyaranlari sirf solcu ya da solcu olmasa bile tarikatçi falan degil diye dinlemeyenler kalkip bos bos ona buna laf atmasin komik oluyor
    dün sövdükleri suudlar'i bile sirf simdi karsi taraf tepki gösterdi diye savunacak duruma geldiler pppüüüuuu...
    Filistin yürüyüsü yaparlar, Filistin konusunda zittin zitti durusa sâhip suudlar'a yalAKalik ederler
    say say bitmez
    Konu Sefer A. tarafından (07.01.2024 Saat 05:56 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

bakin burada ne var
    https://image.fanatik.com.tr/i/fanat...515880179f.jpg
    https://www.indyturk.com/sites/defau...?itok=zZGm_QDo

bombalar burada , 2013 ve 2017 , bonus olarak büyükeksi de orada kjahjaa

https://www.son.tv/haber-219184/ - https://149572216.v2.pressablecdn.co...84-728x410.jpg
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...-aldi-40493396 - https://image.hurimg.com/i/hurriyet/...146c1a7b8c.jpg

----------------------

Ali Koç sâdece Büyükeksi'ye operasyon çekiyorsa, Rte ile berâberdir gibi duruyor
    -> o zaman operasyon varsa eger, herkesin afkurdugu gibi Rte'ye degil
    Ama ztn öyle olsa, Büyükeksi herhalde o koltukta oturamaz, degil mi ?
    Yoksa kendisi fazla güçlü olan ve basina bir sey gelmeyen o islerden siyrilan fetoculardan mi ?
    -> o zaman akp fetö ile çok fenâ mücâdele ediyor denmesin, palavra

Rte'ye operasyon çekiyorsa, Bigeksi'ye niye salliyor ? hedef sasirtma mi ?
    Tff kendi basina mi is yapti, Rte'nin haberi yok mu, yine mi kandirildi ?
    -> o zaman özrü kabahatinden büyük

Rte ile Bigeksi ayni taraftaysa, Alikoç'u nasil devrilemiyor ?
    -> yine özrü kabahatinden büyük, Reyislik bir sey yok adamda demek ki
    Ve bu durumda baylok maylokçu diye elestirilen adam Rte ile ayni tarafftaysa, Rte ne olmus oluyor o zaman ?

Yaaaa bu isler öyle halil konakçi ya da ingiliz usaklari deyip durup ülkeden kaçtiginda bula bula ingiltere'ye giden kripto kadir misiroglu dinlemeye benzemiyor degil mi ?
    Yok ya biz perinçekçi yavsAK'in birinin ya da pelikancilarin bilmem necilerin dandik "28 subat kokus auuu" tivitlerine inanalim da yorum yapalim he ?
    Erlik61 dinlerim hepsinden bin kat iyidir... ayrica mevcut iktidarin tetikçiligini yapan o soytari takiminin ta amk
    Japonya'da dogdu diye Özdag'a Japon diyen yavsAK tayfa... herhalde yurt disinda dogan gurbetçi akrabâlari hiç yok o salAK tayfanin jhajkah
    Konu Sefer A. tarafından (07.01.2024 Saat 06:47 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Fransa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN de ilk defa birini engellemek zorunda kaldım,kendi isteği ne yapacaksın.

Konuyla ilgili olarak da beni en çok 15 Temmuz darbecilerinin kullandığı yurtta sulh,cihanda sulh sözünü pankart yaptırmaları ilgimi çekti,neden bu konuda son dakikadaki ısrar?
    kajhakjahkjah yuh rezziill... darbecilerin kullandigi he ?
    deget beni de engelle, tüm tarikatçi aktayfa engellesin engellemeyen adam degil
    çekingen hdpli komunist de engellesin, fetocu varsa hepten engellesin, Türk düsmani çakma solcular da engellesin, liboshlar da engellesin
    Bu güzelim sözü kullanmak istiyorsan eğer FIFA tarafından organize edilen her maç programında olduğu gibi sahaya çıkacağın pankartı,yapacağın eylemi,giyeceğin formayı önceden bildirerek izin alıyorsun,sonra da istediğin gibi açıyorsun Gazi M.Kemai'in Yurtta sulh,cihanda sulh sözünü.

Olayın provakasyon olduğunu anlamanız için sanırım süreci yeniden yazmak gerekiyor:

Fb ve Gs kulübü başkanları TFF'ye bu maçın S.Arabistan'da oynanması için teklif götürüyorlar ve TFF'ye vekalet veriyorlar,bu vekalet sonrasında maçı organize eden kurum,TFF ve iki kulüp sözleşme imzalıyor ve maçın öncesi,sonrası neyse bir belli sözleşme ile iki tarafın blgisine sunuluyor.

Bu sözleşme imzalanırken de Cumhuriyet'in 100.yılında olduğumuzu biliyordular, maçın S.Arabistan'da ve FIFA organizasyonu olduğunu biliyordular ve kurallar olduğunu,izinler olduğunu biliyordular.

Ama son anda bir anda Atatürk sevdaları tutuştu ve darbecilere adeta selam çakarcasına Yurtta sulh,cihanda sulh pankartı ile çıkma istediler.

Buraya kadar olayın provakasyon amaçlı olduğunu anlamadıysanız,sonrasında yaşananlara bakın:

Olayla ilgili net ve herkesi bilgilendirici bir açıklama yapılmıyor,sonra ne kadar sadece Araplara düşmanlık ile yaşayan ruh hastası ırkçı-faşist varsa (bu tiplerin en büyük özelliği sadece Araplara karşı ırkçı olmaları,ülkemizi işgale gelen İngiliz,Frnasız veya Yunan ile büyük bir aşk yaşıyor ve onlar gibi olmak için geberiyor olmaları,hatta bu tiplerin yabancı biri tarafından sen hiç Türk'e benzemiyorsun Avrupalı gibisin dediklerinde yaşadığı hazzı büyük bir övünçle anlatan versiyonları da var)siyasi ,gazeteci ve sözde sanatçı normal vatandaş olmak üzere ortalığı ayağa kaldırıyorlar.

Halen provakasyon değil diyorsan ona da eyvallah.Ama en azından şunu söyleyebilirsin sanırım,21.yüzyılın her türlü haber alma imkanı varken oluşan provakasyona bakarsan bundan 100 yıl önce neler olmuştur az çok kestirebilimek daha net olarak görüldü.

Ayrıca ben kimseye terörist demiyorum,olay tam da FETÖ terör örgütünün yöntemlerine uygun bir şekilde başlıyor,bitiyor,istedklerini alıyorlar.
    Ama biri eğer teröre terör diyemiyor,terörle ilişkili olan yapılara ve işbirliği içinde olduklarına ses çıkaramıyorsa benim için teröristten farkı yok.
    Memnuniyetle.
    - bunlarin heepppsini RRRReyisin de biliyor, "bilmeyebilir" deyip de kendisine hâla "Reyis" diyen varsa safsalAKtir, ya da yalAKa
    - Türkiye'deki mültecileri gören alayina düsman olur bunun aksini iddia eden de sirf RRReyislerine laf gelmesin diye sen gibi yalandan yere "ne kadar sadece Araplar'a düsmanlik eden...." diyenlerdir
    - Vahabilerle ask yasayanlar kendi yedikleri nâneyi baskalarina "Yunan ile ask yasiyor" diyerek kapatamaz
    - solun o yavAKlariyla sagin yavsAKlari ayni seyin lâciverdi, ama geçtigimiz haftalarda Arapça konusarak vidyo yapan aktroll tayfanin eline kimse su dökemez
    https://cdn.gunboyugazetesi.com.tr/m...3/09/esra1.mp4
    bunu yabancilara yapan herhangi bir nonosh solcu görmedim henüz (onlar bile yapmadi bu derece yalakalik, yuh)
    vidyodakilerin alayi Türk düsmani rezillerdir, alayi yaaausAKtir, onlara destek verenlerin de onlardan farki yoktur

Nereden
    Bursa

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmadan, incitmeden yazmaya çalıştım ben sana ama sen o nezaketi gösterememişsin malesef.

Özellikle araplara düşmalık yapan ruh hastası faşist vsvs dozajı artırınca haklı mı oluyorsun.
    Evet özellikle araplardan,arap sevicilerden nefret ediyorum. ingiliz fransız,yunan aşkım da yok, bu sen zihniyettekilerin iftirası.
    Ve bakıyorsun bu zihniyete;
    o saydığın batılı ülkelerin köpeği olmuş suudlara tek 1 kelam yok, bu 2 takımı oraya yollayana tek 1 kelam yok, nasıl yaparım da fetöye bağlarım, ne ederim de Atatürk e sallarım.
    Türk milletini önceliğine almayan, arap kültürünü din zanneden herkes yok hükmündedir benim gözümde, bu faşistlikse onur duyarım.

O sebeple,
    Menmuniyetle beni de engelle.
    Bu sözleri sizin için söylememiştim ama tesadüfen sizde aynı şekilde Araplardan nefret ediyormuşsunuz.Şimdi sizin Araplardan nefret etmeniz için özel bir sebeiniz yoksa genel olarak bir Türkün herhangi bir Araptan nefret etmesi için geçerli toplumsal bir sebebi yok,hangi sorun yaşadınız Araplardan nefret etmek için veya hangi çıkar çatışması yaşandı?

Bakın size Araplardan nefret etmenizin sebebini açıklayayım,siz onladan Müslüman oldukları için nefret ediyorsunuz ama bu durumun doğrudan farkında olmadığınız için sanki Araplardan nefret ediyormuşsunuz gibi geliyor,sizin gibi yönlendirilmeye müsait kitleleri dünyanın en karışık ve sorunlu döneminde yaşananları abartarak anlatan emperyalist sistem senin Araplarla birlikte hareket etmemen için bunu kullanıyor ve sen de bu kışkırtmalara inanıyorsunuz,kaybeden gücü bölünmüş topluluklar ve onların bu parçalanmış halinden faydalanarak bütün zenginliği sömüren emperyalizm.
    Yoksa biraz olayları inceleyen Osmnanlı İmparatorluğunun tarihin doğal akışını içinde diğer milletlere bağımsızlığını vermek zorunda kalacağını görür,bundan dolayı da kimseye kin tutmaz,İmparatorluklar devri 20.yüzyılda bitti,en son SSCB dağıldı.

Suudlara ne kelam etmemi istersin,seçimle birini lider yapmıyorlar,Krallık var ve onun başında da emperyalizmin bir kuklası oturuyor,ne dememi bekliyorsunuz?

Alıntı Furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Koç biz protokol filan imzalamadık diyor. Resmi yazıyla federasyondan protokolün detayını talep ettikleri yazıyı ve cevabınını gösteriyor. Cevap olarak federasyon gizlilik var gelin federasyonda inceleyin diye cevap vermiş. Siz engin bilginizle nerde gördünüz bu protokolü? Detayları paylaşın bizde öğrenelim. Sonrasında beni de engellersiniz size zahmet…
    Ali Koç 11 maddelik bir protokol imzaladık diyor,sen imzalamadılar diyorsun,hangisine inanacağız?11 maddelik anlaşmanın 4.maddesi ne diyor size göre?
    Diğer konular bana göre sadece izleyecilerin gözlerini körleştirmek için söylediği ilizyon laflar.

Sizin burada odaklanmanız ve cevabını aramanız gereken konu şu:Ali Koç neden zamanında başvuru yapmış olsa çok rahat bir şekilde izin alacağı pankartı ve maç öncesi tişörtü izin alamaycağını bildiği bir noktada ortaya çıkarıp,krize dönüşürtü?
    Bu sorunun cevabını alırsan ,provakasyonu da anlarsınız.

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kajhakjahkjah yuh rezziill... darbecilerin kullandigi he ?
    deget beni de engelle, tüm tarikatçi aktayfa engellesin engellemeyen adam degil
    çekingen hdpli komunist de engellesin, fetocu varsa hepten engellesin, Türk düsmani çakma solcular da engellesin, liboshlar da engellesin

- bunlarin heepppsini RRRReyisin de biliyor, "bilmeyebilir" deyip de kendisine hâla "Reyis" diyen varsa safsalAKtir, ya da yalAKa
    - Türkiye'deki mültecileri gören alayina düsman olur bunun aksini iddia eden de sirf RRReyislerine laf gelmesin diye sen gibi yalandan yere "ne kadar sadece Araplar'a düsmanlik eden...." diyenlerdir
    - Vahabilerle ask yasayanlar kendi yedikleri nâneyi baskalarina "Yunan ile ask yasiyor" diyerek kapatamaz
    - solun o yavAKlariyla sagin yavsAKlari ayni seyin lâciverdi, ama geçtigimiz haftalarda Arapça konusarak vidyo yapan aktroll tayfanin eline kimse su dökemez
    bunu yabancilara yapan herhangi bir nonosh solcu görmedim henüz (onlar bile yapmadi bu derece yalakalik, yuh)
    vidyodakilerin alayi Türk düsmani rezillerdir, alayi yaaausAKtir, onlara destek verenlerin de onlardan farki yoktur
    Sefer senin yarım kalan bir tedavin falan mı var,bilmiyorum yani çok garip geliyor yazdıkların.
    • Memento mori

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Bu sözleri sizin için söylememiştim ama tesadüfen sizde aynı şekilde Araplardan nefret ediyormuşsunuz.Şimdi sizin Araplardan nefret etmeniz için özel bir sebeiniz yoksa genel olarak bir Türkün herhangi bir Araptan nefret etmesi için geçerli toplumsal bir sebebi yok,hangi sorun yaşadınız Araplardan nefret etmek için veya hangi çıkar çatışması yaşandı?Bakın size Araplardan nefret etmenizin sebebini açıklayayım,siz onladan Müslüman oldukları için nefret ediyorsunuz ama bu durumun doğrudan farkında olmadığınız için sanki Araplardan nefret ediyormuşsunuz gibi geliyor,sizin gibi yönlendirilmeye müsait kitleleri dünyanın en karışık ve sorunlu döneminde yaşananları abartarak anlatan emperyalist sistem senin Araplarla birlikte hareket etmemen için bunu kullanıyor ve sen de bu kışkırtmalara inanıyorsunuz,kaybeden gücü bölünmüş topluluklar ve onların bu parçalanmış halinden faydalanarak bütün zenginliği sömüren emperyalizm.Yoksa biraz olayları inceleyen Osmnanlı İmparatorluğunun tarihin doğal akışını içinde diğer milletlere bağımsızlığını vermek zorunda kalacağını görür,bundan dolayı da kimseye kin tutmaz,İmparatorluklar devri 20.yüzyılda bitti,en son SSCB dağıldı.Suudlara ne kelam etmemi istersin,seçimle birini lider yapmıyorlar,Krallık var ve onun başında da emperyalizmin bir kuklası oturuyor,ne dememi bekliyorsunuz? Ali Koç 11 maddelik bir protokol imzaladık diyor,sen imzalamadılar diyorsun,hangisine inanacağız?11 maddelik anlaşmanın 4.maddesi ne diyor size göre?Diğer konular bana göre sadece izleyecilerin gözlerini körleştirmek için söylediği ilizyon laflar.Sizin burada odaklanmanız ve cevabını aramanız gereken konu şu:Ali Koç neden zamanında başvuru yapmış olsa çok rahat bir şekilde izin alacağı pankartı ve maç öncesi tişörtü izin alamaycağını bildiği bir noktada ortaya çıkarıp,krize dönüşürtü?Bu sorunun cevabını alırsan ,provakasyonu da anlarsınız. Sefer senin yarım kalan bir tedavin falan mı var,bilmiyorum yani çok garip geliyor yazdıkların.
    Hah, tam oldu,Müslümanlığımız sorgulanması lazımdı o da oldu.Arapları Müslüman oldukları için sevmiyormuşum.Senin gibi Müslüman geçinenlerden çok çok Müslümanım Allaha şükür. Ülkemde son dönemde kim ben çok Müslümanım diye geçiniyor hepsi münafık. Partisine Müslüman, menfaatine Müslüman. Ve sen Müslüman olsan ne olur, senin gibi adamlar bu mukaddes dine zarar verenler işte, tanımadığın bir kişiye arap diye değil Müslüman diye sevmiyorsun diyecek kadar aşağılık bi zihniyet var mı dinde. Neyse engelle beni arap sevmeyi Müslümanlık zanneden arkadaş, engelle.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Fransa

@sasone
    Tedâvisi yarım kalanlar cümlelerimin arasında saklı
    Hattâ somut olarak örnek verdim, tekrar ekleyeyim :

Tedâvileri yarım kalan Türk düşmanı ruh hastaları bunlardır

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sözleri sizin için söylememiştim ama tesadüfen sizde aynı şekilde Araplardan nefret ediyormuşsunuz.Şimdi sizin Araplardan nefret etmeniz için özel bir sebeiniz yoksa genel olarak bir Türkün herhangi bir Araptan nefret etmesi için geçerli toplumsal bir sebebi yok,hangi sorun yaşadınız Araplardan nefret etmek için veya hangi çıkar çatışması yaşandı?

Bakın size Araplardan nefret etmenizin sebebini açıklayayım,siz onladan Müslüman oldukları için nefret ediyorsunuz ama bu durumun doğrudan farkında olmadığınız için sanki Araplardan nefret ediyormuşsunuz gibi geliyor,sizin gibi yönlendirilmeye müsait kitleleri dünyanın en karışık ve sorunlu döneminde yaşananları abartarak anlatan emperyalist sistem senin Araplarla birlikte hareket etmemen için bunu kullanıyor ve sen de bu kışkırtmalara inanıyorsunuz,kaybeden gücü bölünmüş topluluklar ve onların bu parçalanmış halinden faydalanarak bütün zenginliği sömüren emperyalizm.
    bastan soyleyeyim ben genel olarak sadece araplardan degil irka ve dinine bakmaksizin cahillerden ve siyasal islamcilardan nefret ediyorum.bu tanima uyan akrabam olsa onlara da bu gozle bakarim.yahudinin yobazida muslumanin yobazida benim icin esit derecede zararli.cunku iki tarafta bu iki toplumun aslina baktiginda kokeninin ayni oldugunu bilmeyecek kadar cahil.butun bu yobazliklariyla ortadogunun anasini bellediler.

bunu belirttikten sonra kalinlastirdigim kisma gelirsek, bunu yazarken hic mi utanmadiniz?gram tarih bilgisi olmadan bol keseden ahkam kesen arap severlere bitiyorum.islamiyetin kabulunden tutun gunumuze kadar araplarla iyi oldugumuz bir donemi soyleyin bakalim?hangi donem can ciger kuzu sarmasi olmussun birader?araplarla tarihin hicbir doneminde birlikte hareket etmedik tam aksine firsat bulduklari her donem Türkler'i sirtindan vurmustur.bunu akp yancisi murat bardakci'da soyler.hadi bunu gectim osmanli tarihi konusunda bana gore daha ustu olmayan halil inalcik kitaplarinda da gorebilirsin.

yok kardesim yok.araplar tarihin hicbir doneminde Turk'lerle iyi iliski kurmamistir.aksini iddia eden net tarih cahilidir.
    sen araplarin bizleri kardes olarak gorduklerine de inaniyorsundur.kimse araplarin zenginliklerini somurmuyor kardesim tam olarak bilincli bir sekilde suud ailesi veya hanedani boyle olmasini istiyor.hanedanligi,kraliyeti korumak icin batiyi fonlamak zorunda kaliyorlar.bu suudlarin kurulusunda da boyleydi.biz onlarla iyi olmadigimiz icin onlar batiya yoneliyor,avrupa bizim yakinlasmamizi istemiyor gibi ilkokul tespitlerini birakin cunku bu koca bir yalan.gunumuz caginda eriseyemeyeceginiz bilgi yok.acin okuyun..

son mac olayinda da suudlarin rahatsiz oldugu konu cumhuriyetti,sekuler ulkeyi kuran Atatürk'tü.Bu sadece Turk oldugumuz icin degil adamlar genel olarak cumhuriyet kavramina karsilar.halklari bilinclendigi takdirde kralliklarinin sonunun gelecegini cok iyi biliyorlar.bu adamlari batidan koparabileceginizi dusunmeyin,koparamazisiniz.kilic zoruyla onlari yoneten Osmanli bunu basaramamis sen nasil basaracaksin?a haberde egitimine bakmadan butun dunyanin sirrini cozmus gibi analiz yapan gevseklerin gazina gelmeyin.araplarla cok iyi olmak icin onlara itaat etmen,onlar gibi yasamayi,onlarin ustun irk oldugunu kabul etmen gerekir.din faktorunden dolayi bunlar sizi rahatsiz etmeyebilir ama ortalama birey olabilmis her insani rahatsiz eder.
    Konu tristram tarafından (09.01.2024 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bastan soyleyeyim ben genel olarak sadece araplardan degil irka ve dinine bakmaksizin cahillerden ve siyasal islamcilardan nefret ediyorum.bu tanima uyan akrabam olsa onlara da bu gozle bakarim.yahudinin yobazida muslumanin yobazida benim icin esit derecede zararli.cunku iki tarafta bu iki toplumun aslina baktiginda kokeninin ayni oldugunu bilmeyecek kadar cahil.butun bu yobazliklariyla ortadogunun anasini bellediler.

bunu belirttikten sonra kalinlastirdigim kisma gelirsek, bunu yazarken hic mi utanmadiniz?gram tarih bilgisi olmadan bol keseden ahkam kesen arap severlere bitiyorum.islamiyetin kabulunden tutun gunumuze kadar araplarla iyi oldugumuz bir donemi soyleyin bakalim?hangi donem can ciger kuzu sarmasi olmussun birader?araplarla tarihin hicbir doneminde birlikte hareket etmedik tam aksine firsat bulduklari her donem Türkler'i sirtindan vurmustur.bunu akp yancisi murat bardakci'da soyler.hadi bunu gectim osmanli tarihi konusunda bana gore daha ustu olmayan halil inalcik kitaplarinda da gorebilirsin.

yok kardesim yok.araplar tarihin hicbir doneminde Turk'lerle iyi iliski kurmamistir.aksini iddia eden net tarih cahilidir.
    sen araplarin bizleri kardes olarak gorduklerine de inaniyorsundur.kimse araplarin zenginliklerini somurmuyor kardesim tam olarak bilincli bir sekilde suud ailesi veya hanedani boyle olmasini istiyor.hanedanligi,kraliyeti korumak icin batiyi fonlamak zorunda kaliyorlar.bu suudlarin kurulusunda da boyleydi.biz onlarla iyi olmadigimiz icin onlar batiya yoneliyor,avrupa bizim yakinlasmamizi istemiyor gibi ilkokul tespitlerini birakin cunku bu koca bir yalan.gunumuz caginda eriseyemeyeceginiz bilgi yok.acin okuyun..

son mac olayinda da suudlarin rahatsiz oldugu konu cumhuriyetti,sekuler ulkeyi kuran Atatürk'tü.Bu sadece Turk oldugumuz icin degil adamlar genel olarak cumhuriyet kavramina karsilar.halklari bilinclendigi takdirde kralliklarinin sonunun gelecegini cok iyi biliyorlar.bu adamlari batidan koparabileceginizi dusunmeyin,koparamazisiniz.kilic zoruyla onlari yoneten Osmanli bunu basaramamis sen nasil basaracaksin?a haberde egitimine bakmadan butun dunyanin sirrini cozmus gibi analiz yapan gevseklerin gazina gelmeyin.araplarla cok iyi olmak icin onlara itaat etmen,onlar gibi yasamayi,onlarin ustun irk oldugunu kabul etmen gerekir.din faktorunden dolayi bunlar sizi rahatsiz etmeyebilir ama ortalama birey olabilmis her insani rahatsiz eder.
    Şimdi birini bir şekilde bağnaz veya siyasal olarak tanımladığında sen de onlar için bir şeyin bağnazı veya siyasalı oluyorsun ve onların da senden nefret etmesi için bir ortam oluşuyor.

Anlatmaya çalıştığım şey özetle;kimsenin kimseyi sevmesi gerekmiyor veya can ciğer olmana da gerek yok,Araplar bile Emevilere isyan ettiler,Abbasiler iktidara geldi,olay müşterek çıkarları belirlemek ve ona göre herkesin saygı duyacağı bir ortam kurabilmek ve bu mümkün.

ABD 1865 yılında toplam nüfusu 30 milyon civarı olduğu tarihte 1 milyona yakın insanını İç Savaşta kaybetti ama birlikte bir gelecek kurabildiler,Avrupa 1.ve 2.dünya savaşlarında 100 milyon insanı ölüme sürükledi,daha öncesini saymıyorum bile ama bugün Avrupa Birliğini kurabildiler,ortak çıkarları uğruna her türlü acıyı aştılar.

Bizim için ortak bir birliktelik olmak zorunda değil ama en azından kimseye faydası olmayan düşmanlığı körüklemeseler yeterli.

Bu maç işinin basit bir yanlış anlama olduğuna inanmıyorum,sonrasında yaratılan ortam zaten durumu açıklıyor.
    • Memento mori

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı HasanTezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizans oyunu şimdi belli oldu, önce söz verdiler sonra siyaset istemiyor dediler adamı yediler, şimdi FB akılalmaz kollanıyor, bir seçime daha bir kupa gidiyor besbelli!

Bu adamı yediler fb tekrar çöktü lige, boşa bağırmamış tüm taraftar gruplarıhttps://twitter.com/cilginlar1980/st...Q9lUM6qp9uOHYw

https://twitter.com/halukkulac/status/1536380209364094976?s=20&t=iyOk-8GpQ9lUM6qp9uOHYw

https://twitter.com/KulunkMetin/status/1536392223566319622?s=20&t=iyOk-8GpQ9lUM6qp9uOHYw

Hiç tanımıyorum Mustafa Hacıkerimoğlunu ama 3 ü birleşip yemiş adamı!
    Değerli Bmn yöneticileri ve üyeleri,

Lütfen gereksiz başlıkları başa taşımayalım.

BU LİGDE YENİ BİR YÖNETİM GELECEKSE, önce futbolda fikstüre-mhk ya-var’a-kurallara HASILI ŞAMPİYONA karar veren en üst organ TFF DE TRABZONSPOR OLMALI,

Diğer konular, yok oyuncu yok hoca çöp ligde masaaaaaal, ÖNCE MASA bu ülkede, önce başarılmış Mustafa Hacıkerimoğlu modeli

Lütfen seneye yeni yönetimden bunu isteyelim!
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Nereden
    Adana

ÇILGINLAR

İstanbul kulüpleri mi yoksa siyaset mi Mustafa Hacıkerimoğlu’na karşı!" bu sorunun cevabını bekliyoruz. Siyaset karşı ise Trabzon milletvekillerini göreve çağırıyoruz. Gerekli açıklamaları da bekliyoruz.

HALA CEVAP BEKLİYORUZ, o gündem beri doğranıyoruz

https://twitter.com/cilginlar1980/st...Q9lUM6qp9uOHYw

Nereden
    Adana

İnan Kıraç: “Ali bizim küçüğümüz. Öyle zannediyorum, Ali Koç küçüğümüz olduğu için bu sene Ali’nin önünü açtılar. Fenerbahçe şampiyon olacak.” (Beyaz TV)

https://twitter.com/piranaspor/status/1581585515694166017?s=20&t=mqL4hjozPAkNiBalSfVVwA

Bu sene ali koç sezonu mu?

Bugün İrfan a kırmızı vermedi, net golü iptal etti, Osayi penaltısını vermedi, 3-0 kazandı fb ohhh temiz
    Bazı şeyleri çabuk unutuyoruz, sezon başı en büyük bomba TFF NİN AYARLANDIĞI-ŞAMPİYONUN ÖNDEN belirlendiği söylenmişti…

Ligde büyük şike ve bahis var, herkes ya maç satıyor ya alıyor

Yani bugün 18. Olan antep bjk yi delik deşik etti, top göstermedi, Sumudicayı kovana kadar ya topçular-ya yönetim tüm maçları satmış, bugün lig 4. Süne 2 attı-12 kaçırdı…

Memlekete de zamanımıza da yazık arkadaşlar, boşa zaman kaybı, TRABZONSPOR HEDEFLERİNİ YENİLEMELİ, sadece sadece sadece ALTYAPIDAN oyuncu yetiştirip satma hedefine dönüşmeli, ne lig ne kupa TFF BAŞKANINI LİGİN TEK DÜZGÜNÜ TRABZONSPOR seçmedikçe HEDEF bu olmalı…

Nereden
    Adana

Standart Dün Ağaoğlu dillendirildi, Bizans anında önlem aldı!

Mehmet Büyükekşi dönemi sona eriyor! TFF başkanlığı için 5 aday

GÜNDEMDEKİ TFF BAŞKAN ADAYLARI
    MAHMUT ÖZGENER: En güçlü aday olarak gözüküyor. 3 Temmuz sürecinin TFF Başkanıydı.
    AHMET NUR ÇEBI: Adı daha önce de gündeme geldi. Ankara’da adı sıklıkla dile getiriliyor.
    CEMİL KAZANCI: Beylerbeyi Grubu’nun desteğini almış durumda. Beşiktaş da destekliyor.
    BURAK ELMAS: Galatasaray başkanlığı yapması ve profesyonel dünyadan gelmesi lehine.
    GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ: TFF eski başkanvekili. Başakşehir-City Group anlaşması sonrası ismi tekrar ağırlık kazandı.

https://m.haber7.com/futbol/haber/34...gi-icin-5-aday

Ağaoğlu en ADİL ADAY, ancak Bizans asla işini şansa bırakmıyor, 5 birbirinden şaibeli adayı attı gündeme.

TFF BŞK SEÇİMİNDE ETKİN OLMAYAN TRABZONUN MAÇINA GİTMEM-İZLEMEM-BOŞUNA PARA HARCAMASIN şampiyonluğu Tff Bşk belirliyor
    Konu HasanTezel tarafından (08.04.2024 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Mehmet Büyükekşi dönemi sona eriyor! TFF başkanlığı için 5 aday

GÜNDEMDEKİ TFF BAŞKAN ADAYLARI
    MAHMUT ÖZGENER: En güçlü aday olarak gözüküyor. 3 Temmuz sürecinin TFF Başkanıydı.
    AHMET NUR ÇEBI: Adı daha önce de gündeme geldi. Ankara’da adı sıklıkla dile getiriliyor.
    CEMİL KAZANCI: Beylerbeyi Grubu’nun desteğini almış durumda. Beşiktaş da destekliyor.
    BURAK ELMAS: Galatasaray başkanlığı yapması ve profesyonel dünyadan gelmesi lehine.
    GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ: TFF eski başkanvekili. Başakşehir-City Group anlaşması sonrası ismi tekrar ağırlık kazandı.

https://m.haber7.com/futbol/haber/34...gi-icin-5-aday

Ağaoğlu en ADİL ADAY, ancak Bizans asla işini şansa bırakmıyor, 5 birbirinden şaibeli adayı attı gündeme.

TFF BŞK SEÇİMİNDE ETKİN OLMAYAN TRABZONUN MAÇINA GİTMEM-İZLEMEM-BOŞUNA PARA HARCAMASIN şampiyonluğu Tff Bşk belirliyor
    demirören ve özdemir örneklerine bakınca
    burak elmas veya çebi olur
    hiçbir mok değişmez
    seneye lig ortası gelmeden yine
    yine istifalar kelleler konuşulur
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Provakatör K.O.C derdinin ataturk olmadigini arabiatanda ki olayda soylemistik ama burda bile forumun cogu attigi zokayi yutmusdu.dun derdinin ne oldugunu butun turkiye gordu umarim gozleriniz acilmistir.gaysey arabistanda ki olayda K.O.C yaptigi resti gormek zorunda kaldi, dusunun burda bile adami hakli gorenler varken K.O.C planini uygulamaya koydugunda geri adim atmasaydi gayseyin ulkede nasil linc yiyecegini.zaman bizi hakli cikardi ,kimisinin gozune nasil reis denince perde iniyorsa, kimisinin ataturk ..milletin ataturk sevgisini kullanip yaptiklari her rezilligi ataturkun arkasina siginarak kapatabileceklerini sananlara prim vermeyin.ataturk ulkenin kurucu lideridir konu tartismaya kapalidir.bu ulkede istismar edilen en buyuk iki sey din ve ataturk malesef. ataturk sevginizin ayan beyan ortada olan gercekleri gormenize engel olmasina izin vermezsiniz umarim bundan sonra , kefen giyen reiscilerden bir farkiniz olsun koyun olmayin..
    K.O.C cok tehlikeli bir kisilik oyle boyle degil hem de umarim anlamissinizdir artik bunu, surda bile adamin yaptigi su yavsakligi algiyi yutanlar olmustuya pes. hedefine normal mucadele ile ulasamayacagini anlayinca tek derdi provakasyon kaos yaratip bundan beslenmek olan ve bunun icin her olayi firsat olarak goren bu adam allah bir derse inanin gerisi boş..
    Konu gurur6134 tarafından (08.04.2024 Saat 19:02 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Provakatör K.O.C derdinin ataturk olmadigini arabiatanda ki olayda soylemistik ama burda bile forumun cogu attigi zokayi yutmusdu.dun derdinin ne oldugunu butun turkiye gordu umarim gozleriniz acilmistir.gaysey arabistanda ki olayda K.O.C yaptigi resti gormek zorunda kaldi, dusunun burda bile adami hakli gorenler varken K.O.C planini uygulamaya koydugunda geri adim atmasaydi gayseyin ulkede nasil linc yiyecegini.zaman bizi hakli cikardi ,kimisinin gozune nasil reis denince perde iniyorsa, kimisinin ataturk ..milletin ataturk sevgisini kullanip yaptiklari her rezilligi ataturkun arkasina siginarak kapatabileceklerini sananlara prim vermeyin.ataturk ulkenin kurucu lideridir konu tartismaya kapalidir.bu ulkede istismar edilen en buyuk iki sey din ve ataturk malesef. ataturk sevginizin ayan beyan ortada olan gercekleri gormenize engel olmasina izin vermezsiniz umarim bundan sonra , kefen giyen reiscilerden bir farkiniz olsun koyun olmayin..
    K.O.C cok tehlikeli bir kisilik oyle boyle degil hem de umarim anlamissinizdir artik bunu, surda bile adamin yaptigi su yavsakligi algiyi yutanlar olmustuya pes. hedefine normal mucadele ile ulasamayacagini anlayinca tek derdi provakasyon kaos yaratip bundan beslenmek olan ve bunun icin her olayi firsat olarak goren bu adam allah bir derse inanin gerisi boş..

Çok doğru, Atatürk'ü kullanamayacak duruma gelecek...

Nereden
    Adana

Standart Bu Başlık MUTLAKA kalmalı, büyükekşi kısmı silinmeli, arşivlik

Servet Yardımcı; TFF Başkanlığı için adaylığını açıkladı.
    14 yıldan fazla aralıksız TFF Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkanvekilliği ve Başkanlık görevlerinde bulundu. (14 Şubat 2008 / 16 Haziran 2022)
    Altı farklı TFF başkanı ile çalıştı. (Hasan Doğan, Mahmut Özgener, Mehmet Ali Aydınlar, Yıldırım Demirören, Hüsnü Güreli, Nihat Özdemir)
    UEFA’da Yönetim Kurulu Üyesi. CV’si ve tecrübesi zengin.

Bazı tespitlerimiz olacak…

1) Bizans Kulüplerin ipiyle kuyuya inilmez. Kulüpler her an başka bir isme direksiyon kırabilirler.
    2) Kulüplerle içli dışı olmak da çok tehlikelidir. Yarın çok şey isterler.
    3) Kurullar çok önemlidir, bağımsız olacaklarının garantisini kamuoyuna verebilecek mi? Trabzonspor burada temsil edilecek mi yalandan olmayan haliyle
    4) Servet Yardımcı, hakemler ya da kulüpler arasında hiçbir zaman ortada durmamıştır. Hep “belli” kulüplerden yana olmuştur.
    5) Servet Yardımcı’yı geçmişte kriz çözmekte hiç etkin göremedik. Hep kaçak güreşmeyi tercih etmiştir.
    6) Bir de en önemlisi; Rizespor, Samsunspor, Erzincanspor, Edirnespor, Mardinspor hepsi eşittir. Hiçbirinin; bir diğerinden farkı olmamalı.

Bütün bunlarda Servet vardı zaten

Nereden
    Almanya

Bu adami görünce ülke futbolunun neden gelisemedigi aklima geliyor. Bu adami görünce tiksiniyorum

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kendi derdimizle meşgulüz. Bir yanda TFF ile malum takım arasında müthiş bir mücadele var. Türk futbolu, mevcut aktörlerle ve düzenle ileri gidemez. Sözüm ona, federasyon özerk... Merkez Bankası da öyle(!)

Futbolda, yarının bugünden daha güzel-iyi-doğru olacağına inanan var mı gerçekten?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    Adana

Standart Trabzon bu ticari ilişkiler ve paralarla mücadele edemez, en azından yok sayılmasın

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin NEF Bahçelievler projesinde Galatasaray Başkanvekili Erden Timur ile iş ortaklığı ortaya çıkmıştı. Planlaması 2016 yılında yapılan proje, 2018 yılında hayata geçti. 44 bin 326 metrekare arsa alanı üzerine inşaat edilen NEF Bahçelievler Timur Gayrimenkul, Mes tukuaz ve Ziylan ortaklığı ile gerçekleşti.

https://www.gunboyugazetesi.com.tr/e...ar-236659h.htm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)