Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 205 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Taraftarlar Derneği" Hangi Taraftarın Sesi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart "Taraftarlar Derneği" Hangi Taraftarın Sesi?

Taraftarlar Dernegi'nin, Trabzonspor ile ilgili yaptigi calismalar(!) bir yana dursun, son zamanlarda islerini guclerini birakip Haluk Ulusoy adina cigirtkanlik yaptigini seyrediyoruz. Kulubun icinde bulundugu o kadar sorun dururken derdimiz Haluk Ulusoy mu? Sokaktan gecene sorup bir siralama yapsak, ilk 10 a girer mi?

Dernegin gerceklestirdigi bir eylemin -ozellikle de birilerinin cikarlarina hizmet eden- "Taraftarin Sesi" olarak degerlendirilmesinden rahatsiz oluyorum.

Bu dernek kimin gorusunu, neye gore dile getiriyor?

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel bi yaklaşım..dernek tüm trabzonspor adına açıklama yapıyormuş gibi yapmamalı birşeyler..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berk Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence son zamanlarda acılan en guzel ve yerınde acılan başlık..

taraftarlar dernegının bu sezon kulaklarıma ınanamadıgım ve gercekten cok uzuldugum seyler yaptıklarını duydum Trabzon'da..

neler oluyor pek bıse bılmıyorum..ama pek ıyı seyler oldugu soylenemez..

en yakında zamanda dogru bılgıleri ogrenıp,bu konu hakkında yazı yazacagım..
    Efsaneler asla ölmez,sadece şekil değiştirir...Fırtına döndü!!
    Yönetim,futbolcu,taraftar elele hep beraber 8.şampiyonluğa...

taraftarlar derneğinin kimin sesi olduğu sorusunu
    başka bir taraftar derneği lideri olan ve aynı zamanda

bir trabzonspor uzmanı ve sosyolog söğüt efendiye sorun
    başkandan da-hele aklı az, dağıtacak parası bol olan-
    taraftardan da
    şakşakçıdanda en iyi o anlar

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

son derece yerinde bi başlık...
    hele son maçta kahraman altuntaşa gösterdikleri sevgi seli de ne acaba??
    nerden esti?? kahraman altuntaşı mı hatırlayıverdiler aniden?? yoksa attığı kafa
    çok mu estetikti...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Bu dernek yönetimin ve federasyonun paralı askeridir. Bedava bilet alıp satarlar rant elde ederler(birebir şahidiyim). Bu kişiler Trabzonsporu değil ceplerini düşünür...Haluk abileri verir parayı miting yaparlar.Utanıyorum bir taraftar olarak bu dernekten...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

onlar sadece yönetimin sesi...
    bizim sesimiz olmadıkları aşikâr...

Nereden
    İstanbul

konuyu açan arkadaş müthiş bir konu açmış tebrik ederim .... ben şöle de bir akıl oyunu yapmak isterim ... acaba trabzon taraftarı para ile mi satın alınıyor .... hatta akıl oyunu da değil kimsenin zoruna gitmesin ama bu işler öyle biraz... ha alan mı kim ? parayı veren mi kim ... onu bilmem ki ama bilenler mutlaka bilir ... şu kadarını söylüyeyim yönetim bu işleri çokkkkkkkk iyi biliyor çokkkkkkkkkkkk iyi .. keşke başka şeyleri de bilselerdi ... şimdi arkadaşlara bir soru ... tarihinde bu kadar başarısız bir yönetim ve hoca var tribünden ses çıkmıyor çıt çıkmıyor ... allah allah bizim taraftar çok mu sabırlı oldu yoksa yeşil renk kagıtlar mı sabırlı yaptı ... herkes bıraksın bu işleri .. demiröreni geçmiştir bu yönetim ... çarşı bile bazen delikanlı oluyor .... trabzondaki arkadaşlar maça gidenler söylesin bakalım maça para verip bilet alıp mı giriyorlar yoksa ilahi bir şekilde ellerine bilet mi geliyor ....başlıgı açan kardeş çok ii iş yaptın ama bu işin arkası çok karışıkkkkkkkkkk.... şu kadar yazayım arkasında bu işin ............sosyal yönü sıfır olan salon adamlıgı konusunda salon adamlıgını kravat takmak sanan çok dik duran ???????????????? delikanlı ????? bir büyük trabzonsporlu var ...ulusoyun paralı tetikçileri yaptılar yazık yazık

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

o dernek yüzünden zaten bütün Trabzon ulusoycu gösteriliyor...REZILLIK

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimin adamları.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

paranın adamlarına onun bunun adamı demek bile çok fazladır.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Taraftar kurtarıcı aradığı müddeçe bu tarz beslemeler hep karsımıza çıkacak....
    Bu takım ne Ulusoy un ne de Tayyip in takımı dır...
    Aralarındaki çıkar kavgasına Trabzonspor u alet etmesinler....
    Asıl büyük tehlike buradadır...
    Trabzon u bekleyen en büyük tehdit budur....
    Haczavera,Maçka,Trabzon....,
    Sen Fatih in torunu,Ben Deli İbrahim in
    Sen Düzenin Adamı,Bense Memleketimin......

Zeyno Tomar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu ayki Trabzonspor dergisinde taraftar derneklerinin başkanı ile bir roportaj var. şu an dergi yanımda olsaydı tam olarak ne söylediğini yazardım ama beni şaşırtan aklımda kalan şu anlamda şeyler söyledi:

daha önce Atay Aktuğ yönetimiyle anlaşıp bilet alabildiğimiz dönemde Trabzonspor taraftarı Mavi Bayrak ödülü alıyordu. ancak yönetim ikinci yılında bizimle anlaşmadığından bu sefer taraftar olaylarından dolayı kulüp ceza almaya başladı. şimdi de bu yönetim bize destek oldu o yüzden artık taraftar takımı daha iyi destekliyor.

yani diyor ki; bize ucuz ya da indirimli bilet verilirse hem takımı destekleriz hem de olay çıkarmayız. ama verilmezse her şeyi olabilir.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı tomar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ayki Trabzonspor dergisinde taraftar derneklerinin başkanı ile bir roportaj var. şu an dergi yanımda olsaydı tam olarak ne söylediğini yazardım ama beni şaşırtan aklımda kalan şu anlamda şeyler söyledi:

daha önce Atay Aktuğ yönetimiyle anlaşıp bilet alabildiğimiz dönemde Trabzonspor taraftarı Mavi Bayrak ödülü alıyordu. ancak yönetim ikinci yılında bizimle anlaşmadığından bu sefer taraftar olaylarından dolayı kulüp ceza almaya başladı. şimdi de bu yönetim bize destek oldu o yüzden artık taraftar takımı daha iyi destekliyor.

yani diyor ki; bize ucuz ya da indirimli bilet verilirse hem takımı destekleriz hem de olay çıkarmayız. ama verilmezse her şeyi olabilir.
    Para he rkapıyı açıyor. Birde parayla saadet olmaz derler

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onlar yönetimin ve ulusoyun uşkları

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Taraftarlar dernegi acaba şimdiye kadar hangi protestomuzda yer almıştır hangi organizasyonda bulunmuştur? Sadece bunların cevabı onların nasıl ''Taraftar'' oduklarını ortaya koyacaktır

Mustafa AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Paralı asker ler..
    Güçlülerin iktidarına karşı TRABZONSPOR

WERTHeR
    Ziyaretçi

Bu paralı askerler bu başlıktan sonra bmn ye cevaplarını bjk maçında pankartlarlşa vermezler inşallah

Paraya karşı mücadele etmiş bir kulübün taraftarı olduğunu söyleyenler parayla beraber anılıyor. Öldüğünde cebinde 5 milyon olan Dozer Cemil'in takımı. Yazıklar olsun.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeğin ova,yüreğin dalga,gurbetin farz olduğu yerin evlatlarıyız.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakikatten rahatsızlık veriyorlar artık!!ulusoy, yönetim şakşakçıları...
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paraya karşı mücadele etmiş bir kulübün taraftarı olduğunu söyleyenler parayla beraber anılıyor. Öldüğünde cebinde 5 milyon olan Dozer Cemil'in takımı. Yazıklar olsun.
    Taraftarlar derneğinin misyonu pisliktir. Geçmişe baktığımızda bunu görürüz. Yönetimleri değişir ama anlayışları değişmez. Ogün bizim futbolcumuzken yine bu dernek üyeleri saldırmıştılar ona. Trabzonspor bunlar yüzünden kaç maç ceza yedi. Ama her devirde para yedikleri yer oluyor bunların. Bunlar azizeden bile para yerler az sıkıştırsalar....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarlar Derneği hangi taraftarı(!) temsil ediyor bilmiyorum ama bizleri temsil etmediği kesin...
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

sazman34
    Ziyaretçi

Zaten Trabzonspor'a ne zaman siyaset karıştı, o zamandan beri şampiyon olamıyoruz. Hele son bir kaç yıldır bu çok alenileşti. Bir takım adamlar tutup takımı desteklemek yerine siyasi rnt peşinde koşulduğu anlaşılıyor. Tabii olan takıma oluyor. Bir bizim gibi halishane bir sevgiyle takımını seven biz taraftarlara. Yazıktır beyler, etmeyin eylemeyin. Kıymayın Trabzonspor'umuza.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nuri ve çetesi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Trabzonunspor un bir taraftar derneği varmı?ben hiç farkında değilim.nerdeler?ne iş yaparlar,hangi zamanlarda ortaya çıkarlar bilen varsa banada söylesin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)