Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 205 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Taraftarlar Derneği" Hangi Taraftarın Sesi?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonunspor un bir taraftar derneği varmı?ben hiç farkında değilim.nerdeler?ne iş yaparlar,hangi zamanlarda ortaya çıkarlar bilen varsa banada söylesin
    Para ver lazanist diye tezahurat yapsınlar

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

benimde bildiğim taraftarlar dernegi ve taraftarlar birliği diye iki ayrı gurup var maratonda . birinin başkanı özgür olması lazım diğeri adem sögüt ne iş yaptıklarını bende bilmem . adem söğütün ismini son zamanlarda okullara kulüpten alınan dergileri dağıtırken özgürün isminde malum 30 kişilik haluk ulusoy desteiğinde duyduk
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Mustafa Önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde bildiğim taraftarlar dernegi ve taraftarlar birliği diye iki ayrı gurup var maratonda . birinin başkanı özgür olması lazım diğeri adem sögüt ne iş yaptıklarını bende bilmem . adem söğütün ismini son zamanlarda okullara kulüpten alınan dergileri dağıtırken özgürün isminde malum 30 kişilik haluk ulusoy desteiğinde duyduk

Bildiğim kadarıyla ikiside aynı oluşum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konu Mehdi tarafından (22.03.2007 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

taraftar derneği adı altındaki bu kişilerin bizim yani gerçek taraftarların sesi olmadığı kesin. bu konuda sanırım hemfikiriz ama benim anlayamadığım bu kişilere kim bütün Trabzonspor taraftarları adına konuşma hakkı veriyor. gerçekten anlayamıyorum insanların üç beş kuruş için bizim adımızı kirletmelerini. umarım biri bunlara bir dur der.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün taraftar gruplarına karşıyım.
    Önce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eminmisin ? bence alakası yok..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    Trabzon

Alıntı WERTHeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı oluşum olsaydı şubat sayısında adem sögüt belirtmiş bünyelerindeki dernekleri orda taraftarlar dernegi geçmiyordu.

ben ikisininde ayrı oluşum olduğunu sanıyorum.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonuçta yanlış anlamadıysam bu iki oluşum da bağlanmış yukardan..
    demek ki bir farkları yok..

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eminmisin ? bence alakası yok..
    Alıntı Mustafa Önal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı oluşum olsaydı şubat sayısında adem sögüt belirtmiş bünyelerindeki dernekleri orda taraftarlar dernegi geçmiyordu.

ben ikisininde ayrı oluşum olduğunu sanıyorum.
    İkisininde ayrı oluşum olabileceği ihtimaline karşılık ben yinede misyonları gereği bu iki oluşumun birbirlerinden farkları olmadığını iddia ediyorum...

Nereden
    Trabzon

bu konuda sizinle hem fikirim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı lazanist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonunspor un bir taraftar derneği varmı?ben hiç farkında değilim.nerdeler?ne iş yaparlar,hangi zamanlarda ortaya çıkarlar bilen varsa banada söylesin
    bir deste parayı alın.havada şöyle sallayın rüzgara karşı.

hemen çıkarlar ortaya.

bu işlemi maç bileti vs gibi şeylerle deneyin.

aynı sonuca ulaşırsınız.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

paralı asker istemiyoruz tribünlerde

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bu derneğin başındakiler kim peki?
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu derneğin başındakiler kim peki?
    Özgür olması lazım

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslında cılgınlar bu oluşumlara karşı bi tepki koysa bunların kafasına göre Trabzon adını kötüye cıkaracak eylemlerde bulunmasını engellese ve bu takımın Trabzondaki gercek sahipleri olarak artık Trabzon un sesinin kendilerinin olduğunu hissetirmeye başlasalar güsel olur gibi geliyor bana
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Para kimdeyse onun yanındalar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslında ben bunu bmn için düşünmüstüm, yani bmn nin ve bmn üyelerinin artık takımüstünde bir etkisi olamsı gerektiğini düşünüyorum, yani burada yazıp yazıp bir birimize anlatmaktasa faxla veya birebir bu yönetime futbolculara herhangi bir kadeneye herhangi bir şekilde iletilsin diyorum, o zaman dernek kalmaz

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı erdal6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında ben bunu bmn için düşünmüstüm, yani bmn nin ve bmn üyelerinin artık takımüstünde bir etkisi olamsı gerektiğini düşünüyorum, yani burada yazıp yazıp bir birimize anlatmaktasa faxla veya birebir bu yönetime futbolculara herhangi bir kadeneye herhangi bir şekilde iletilsin diyorum, o zaman dernek kalmaz
    Tribünde taraftar grubu olarak yerimizi alsak hiç fena olmaz bence...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

maşa olmamak lazım, bence
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Soruma yanit veren herkese tesekkurler. Cogu buzdaginin gorunen yuzunu paylasmis, alt kismindan haberdar olan az sayidaki arkadas ise gecistirme yapmislar...

Anlasilan bu dernek bayagi koklu temeller uzerine oturmus ve futbolun sadece futbol olmadigini hepimizin gozu onune bir kez daha seriyor...

Ne diyelim, para bir guc ve biz de yuregimizi terazinin bir kefesine koyup dengeleri bozamiyoruz...

Nereden
    Trabzon

Selam;

Bu konu bence son zamanlarda sıkça tekrarlanan derin devlet geyiğiyle de ilgili....Malum devlet,memurunu devletin faydasına olduğu inanılan bir konuda çalışması için gizlice yönlendirir ve onu örtülü ödenekden(ya da herneyseden) besler.Tartışmada tam olarak burada başlar çünkü kurumun faydaları görecelidir...Bu sadece bizim değil tüm Türkiye'nin sorunu ve çözüm bence bu tip organizasyonların lav edilmesinden geçiyor...Kendi payıma çekirdek çıtlatanları,parayla bağıranlara tercih ederim...Taraftar kulübü nasıl desteklemeli bu soru hala cevabını bulmuş değil çünkü ülkemizde kullanılan yöntemler Avrupa'da başarıyı getirmiyor...Daha önce de yazmıştım,sırası geldi tekrarlayayım bence maç içinde bağırarak tezahürat yapmanın takıma olumlu hiçbir katkısı yok!!!Dolayısıyla yine bence aslında bağırmaktan ve kitleleri yanlış yönlendirmekten başka birşey yapmayan bu tip suni oluşumlar spor kulüpleri için zararlıdır...Taraftarlar derneği kimin sesi mi?Onu bilmiyorum,ama bildiğim beni temsil etmiyor adına rağmen!!!!
    İyi oyuncu maç,büyük oyuncu şampiyonluk kazandırır. M.J.

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı O_F_L_U_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nuri ve çetesi
    başlığın özeti bu olsa gerek...
    İşte taraftar budur.

Nereden
    İstanbul

bir şey söylemek isterim ... ilk taraftarlar dernegi kurulurken bu işe çok gönül vermiş hem maddi hem manevi çok insanı çok iyi tanırım ... hatta içlerinde şu an rahmetli olanlar da var ... şunu belirtmek istedim ... hiç bir hesabın paranın içinde olmadan bunu yaptılar ...ve inandıları inandıgımız degerler için yaptılar ( o ilk başlarda yapılan yapılanlanma ne çarşı vardı ne genç fb liler ne ultra aslanlar ) onları hiç bir güç satın alamazdı .... haaaaaaaaaaa bugün geldiğimiz nokta çok farklı .. en çok şuna üzülüyorum ... bu yapı içinde gerçekten çok temiz para ile hiç işi olmayan hayatı trabzonspor olan genç dinamik mert arkadaşlar da var amma işin işte ama kısmı var ... bunu rant yeri olan ve nemalanan çok kişiler çıktı aslında çok mu tuhaf değil ? çok mu yanlış degil ? aslını ararsanız böle olması çok olagan dogru mu değil ama olagan .. niye ? eger organize bir güçseniz bu olur ... benim derdim bu niye oldu degil ... bundan sonra nasıl olacak ? hep diyorum bu yönetim bazı konularda bu işi süper biliyor hatta inanılmaz biliyor .. demirören veya aziz yıldırım halt etmiş ... sorun burada .. dünyanın en fedakar saf taraftarı bizim taraftar ... bunu ister bölgesel anlamda düşünün ister sosyo ekonomik anlamda düşünün ... tekrar bir şeyi belirtmek isterim ... trabzonspor tarihinde hiç bu kadar başarısız dönem oldu mu ? ve en önemlisi paraya ragmen .... olmadı ... ama tepki ? neredeyse sıfır ... yaşı 30 a yakın arkadaşlar bilir trabzonda eskiden maç kaybedildiği zaman kıyamet kopardı... çok konu var çok ama .. ama yeri buralar değil ... bu arada şunu demek isterim ki hızla ist takımlarına benziyoruz ... zaten artık bu iş başka yerlere gidiyor .. bu takımın sahibi taraftar olmaktan hızla çıkıyor .. yani bu takımın sahibi lafta tribün ... ha takımın sahibi kim mi ? sahibi kongre ve delegeler .. tıpkı gs deki liseliler gibi tıpkı fb de oldugu kadıköylüler ve birleşik vakıf gibi tıpkı bjk deki akil adamlar gibi .. bizde tek fark var .. oflular sürmeneliler araklılar vs vs vs vs .... bu takım güç kavgalarının ve siyasi bir takım güçlerin etkisinde kaldıgı sürece kiiiiiiiiiiii öle de kalacak böyle devam edecek .........( illa akp yi kast etmiyorum ) parti adı önemli değil ... arkadaşlar çok konuda gözüken değil gözükmeyene bakın ... mesela size bir soru .. trabzonspor taraftarı olarak yeri gögü yırtın kongreyi geçemezsiniz .... ben 38 yaşına girdim niye burada yazıyorum birşeyin düzelecegi için değil en azından buradaki tepkiden o işlerin olması mümkün değil ama sırf genç arkadaşlar bir şeyleri bilsin diye yazıyorum ... neyse ya gece vakti uzatmıyayım .. hayırlı geceler ..

telvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ark. okuyabildiğim kadar yazıyı okudum..ben her maça gidiyorum maraton kombinem var...çok önemli olan bir konu...bu derneklerin hiç biri trabzonspor taraftarını temsil etmiyo...bunlar belirli kişiler tarafından yönlendirilen dernekler...özgür ve adem adları geçiyo ama ben son bir kaç maçtır (ki bu kafa atan yönetici için açılan pankartlar,neredeyse ogün samasta sahip çıkacak dercede açılan pankartlar ve söylemler)paşa diye bilinen eski taraftarlar derneği başkanını en önde görmekteyim...şu an onun yönlendirdiğinden ve onuda yönetimden bir yöneticinin yönlendirdiğinden eminim...son maç kime sahip çıkıldığına ve onun dışında kim için pankart açıldığına dikkat ederseniz bulursunuz...bu kafa atan yönetici o yöneticinin tarafuında olduğu için taraftar aracılığıyla yönetimden ayrılmasını engellemek amaç...o 2 derneğe gelince asla aynı değiller kaç yıldır birbirlerini yiyolar...ve acı olan bunlardan kurtulmamız mümkün değil...çünkü onların anladıkları tek dil şiddet...yaptığınız yanlıştır desen ne olacağını siz düşünün...ve bir arkadaşın yazısında çılgınlar karışsın denmiş...bu yanlış biz düzeltelim derken dernekler arası bir kavga çatışma istemiyoruz...çılgınlara gellince en çok takdir ettiğim grup helal olsun onalara...illaki hataları vardır ama ilk tercihleri öncelikle trabzonsporun menfaati...inşallah bir gün doğru dürüst bir yönetimimiz olurda taraftarı da düzeltir çünkü herşeyin başı yönetim...
    YOU WİLL NEVER WALK ALONE!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)