Sayfa 111 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111 112 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2874 adet sonuctan sayfa basi 2,751 ile 2,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Beşiktaş (22. Hafta)

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ah Beşiktaşımm ahh ezikler yenildi buyur bakalım olaya bak açık ara öndeydik saçma puan kayıpları olmasaydı ahhhh

bunu carsi forumdan kopyaladim ezigin biri yazmis vagg kardesim ezikler yenilmiss bu hafta haberi yokki kendine ezik diyor az gulmedim ben buna
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Bilal 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimi suçlarlarsa suçlasın bence 2.yarı süper oynadık ve maçı aldık bütün futbolculara ve tribünleri dolduran taraftarlara helal olsun gerçekten çok iyi destek verdiler

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi idarecileri bile ''çok ezik oynadık'' dedikten sonra adının eziktaş olarak değiştirilmesi uygundur.
    Kazanabileceğimizi düşünüyordum fakat farka hiç inanamıyordum.Neticede fark atacağız diyen arkadaşlardan kendi adıma özür diliyor ve farkı kaçırdığımız için çok çok üzgünüm.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkadaş bu bmn'nin photoshopcuları uyuyor mu? Pazartesi olmuş bejekelileri kızdırmak için foto yollayacaz kimse çalışmamış galibiyetin rehaveti ile yan gelip yatmış.Olacak iş değil....Aksiyon .....aksiyon...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cafer abi erman hoca neder bilmem de biraz erdinç atlıyor gibime geliyor. öyle olmasa bile bir defans oyuncusu kotay gibi bir adam karşısında bu kadar kolay yere düşmemeli
    Erman Toroğlunun dediği şu
    Maç içinde bundan daha basitlerini faul diye verdin,Ya onlarıda vermeyeceksin yada bunada faul çalacaksın,forvet oyuncusu ile defans oyuncusu arasında fark vardır.Hem Erdinç Önde Koray arkada
    Gerçektende doğru İlk yarı Bjk lehine verdiği bir kaçtane saçma sapan faul varkı bu onun yanıda banko faul.
    Ama önemli değil 1-0 dan 3-1 yensek 2-0 dan 3-2 kadara zevkli olmazdı hemde ben Skor tahminini Tutturamazdım.
    SABIRLA BEKLEDİK AVRUPADA UEFA CAS TA KİTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLİYORUZ ÜLKEMİZDE KİTAPTA YAZANMI YOKSA KİTAPSIZLARIN DEDİĞİMİ OLACAK

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

maçı seyretmek için İstanbulda olan bilirler,4 arkadas biri rizeli ,fıstık agacında rizenin bir ilçesine ait olan dernege davet etdiler,gitdik ki içeride pek fazla trabzonlu yok ,ula dedim nasıl kardeniz ruhu bu goller oluyor,adamlar ayakta,
    nerdeyse dalıyoduk birilerine ,sonra dernegin baskanı geldi,neymiş mac bitdi ,artık seyretmeye gerek yok ,muşda munazara varmışda adamlar tv yi kapatdi,biz de arabaya atladıgımız gibi ümraniyedeki herzaman ki yere geldim tam gol sesi,kankama dedim olum dedim eger biz attıysak bu mac en kotu berabere eger yemişssekde 5 e yolu var,golu yemi,şssek ben kacıyorum dedim ,oo bir bakımışız ki ,trabzonum şahlanmış atak ustune atak gol ustune gol ,teşekkürler Trabzonum ,Teşekkürler Avni akerdeki muhteşem seyirci desteğini yapan taraftarımız,bu sene onca acıya rtagmen bu galibiyet bize ilaç gibi geldi,

Bir sözümde Rizeli lere ,ne olursa olsun ,komşu iliniz Trabzon spora saygı gösterin,o anlayışla izleyin
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün gece ki 3. Devre programında Sinan Engin ile Hakan Ünsal arasında geçen diyalog:

Sinan Engin: "Ceyhun ve Gökdeniz daha dikkatli olsalardı 6-2 biterdi maç"

Hakan Ünsal: "Sinan Abi Yattara oynasaydı?"

Sinan Engin: "O zaman 8-2 biterdi"
    Konu tamuğ yamtar tarafından (26.02.2007 Saat 10:31 ) değiştirilmiştir.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir avuç bjk'lı ilk yarıyı 2-0 önde kapatınca sandılar ki maç bizim... Bilmiyorsun ki ey bjk senin karşında ne kadar zor güner geçirse de EFSANE TRABZON var....
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bjk'nın 2. golünde karnını ovuşturan Ricardinho sana bir çift sözüm var.

BEBEĞİMİZE İYİ BAK RİCARDİNHO ! ! !
    Konu Rutubet tarafından (26.02.2007 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Teşekkür Trabzonsporum haftaya neşe içinde moralli girmemi sağladın.hep böyle devam et hep sevindir bizi
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

tonyalı Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

önçelikle taraftarımıza teşekkürler son zamanlarda gördüğüm en güzel taraftar çizgisiydi bazı istanbul basınına en güzel cevabı verdiler sonra topculara teşekkürler trabzon ruhuyla oynatıkları için tek teşekkür etmeyeceğim kişi ziya doğan ilk devre ve daha önceleride korkak futbol trabzona oynattığı için kendi sahamızda oynuyoruz 8 defans oyuncusuyla sonra 2 0 oldu tutuştu erseni oyuna aldı biz burada yazmakdan yorulduk o anlamamkta arkadaş trabzon kendi saha ve seyırcisi içinde korkak futbol oynatamazsın trabzonun tabiatına aykırı y ao maç 2 0 veya daha farklı olsaydı o zaman ne olacaktı ziya efendi daha tutarmıydı seni orada nuri başkanın o da sende giterdin şunu unutma ziya efendi trabzonspor büyük bir takımdır büyükler her macını kazanmak için oynar çünkü büyüklüğü ordan gelir yoksa önçe bir berabere kalayım ondan sonra bir gol adayımda macı alayım bunlar küçük takımların oyun felsefesidir o yüzden ziya hocaya trabzonspor gömleği bir beden büyük geliyor hala daha kendini malatyada hocalık yapıyo zanıyor
    imzaya gerek yok dedik ya Tonyaliyiz...

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilkyarı defansif oynamışız, korkak kadro çıkmış bunlara katılmıyorum..herkes sonuçtan hareketle yorum yapıyor...

biraz dikkat ve insafla izlenirse, maçın ilk 7 dakikasında net 3, 17 dakikasında ise 5 net gol pozisyonumuz olduğu görülecektir. unutanlar veya göremeyenler için hatırlatayım, umut'un 2 kafası, umut'un düzeltmeye çalıştığı top (ilk pozisyonumuz), ceyhun'un şutu, keçeli'nin penaltıya yattığı pozisyon...

valla defansif bir kadro için oldukça iyi bir karne..bunlar maçın 17 dk.sında gerçekleşti...bunlardan biri gol olsa bu "defansif kadro" 6-7 fark atardı..

ne oldu? bjk saçma sapan iki gol buldu, tıpkı denizli'nin buldukları gibi..

keçeli maalesef iyi değil, kendisine ofansif ağırlıklı görev verildi ama çocuğun kendine güveni kalmamış..bu kafayla işi zor...

maça ersen'le başlasaydık ne olurdu bilemeyiz.keçeli ofansta iyi değildi ama yine de koşup, pres yapıyodu, delgao-rico ikilisini rahatsız ediyordu.ersen'le başlasak bu ikisi daha rahat kalacak belki daha çok pozisyon verecektik.

ayrıca, şampiyonluğa giden bjk. daha açık oynamak zorunda olduğu için çift forvet çıkıp gereksiz risk almaya da gerek yoktu..

sonuç; ziya hoca iyi bir kadro ve taktikle maça çıktı, iyi oynadık, goller kaçırdık, anormal şekilde 1,5 pozisyondan 2 gol yedik..müdahalesini yaptı ve kazandık...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

forzalazio
    Ziyaretçi

Standart selam

arkadaşlar ben maçı iskenderunda bir pastahanede izledim ve sadece ben trabzonsporluydum atkımı aldı ve maçı izledim bjk 2-0 önde iken bana her türlü çirkin harket yaptılar maçtan önce alay ettiler ama maç sonunda herkes gördü va yaptıklarından utandılar 3-2 öne geçtiğimizde ise ben kimseye hareket felan yapmadım TRABZONSPOR luluk ruhu bu olsa gerek FAİR PLAY şanlıyız şerefliyiz trabzonsporluyuz

Nereden
    İstanbul

karşımızda bjk gibi berbat bi takım olmasaydı o zaman görürdük sonuçtan hareketle nasıl yorum yapılıyor diye ...ilk yarı evet pozisyon olarak iyiydik ama 2.yarıda oynanan futbolun yarısı bile yoktu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Rutubet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bjk'nın 2. golünde karnını ovuşturan Ricardinho sana bir çift sözüm var.

BEBEĞİMİZE İYİ BAK RİCARDİNHO ! ! !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

işte kara karganın en son hali....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

ekşi sözlükten bir alıntı

trabzonspor’un çok çok uzun bir süre sonra ilk defa 2-0 mağlubiyetten galibiyet yakaladığı karşılaşma.

şimdiden söyleyeyim, bu yazının bir kısmı için belki bana kızacak trabzonsporlular. ben hala daha trabzonspor’un taktik anlayışı adına çoğu şeyden rahatsızım, az da olsa değineceğim bu akşam. ama tabi şu gerçek benim sesimi kesiyor: kazanan her zaman haklıdır.

çoğu kez söylemişimdir, trabzonspor ruhuyla mücadele etmiyor diye. bu süreçte 2 maç kazandıysa trabzonspor üç maç kaybetti, ancak hiçbir zaman tam anlamıyla, o trabzonspor ruhuyla oynamadı. ta ki bu maçın 46. dakikasına kadar.

aslında trabzonspor “trabzon’da klasik derbi akşamı” maçı seyrettirdi bize ilk dakikalarda; seyircinin gazıyla baskılı ve atak görünen futbol, ama kendi ağlarından çıkardığı top veya toplar. elalemin takımı şanssızlığı maç içerisinde yaşar, biz ise maçtan saatlerce önce yaşamaya başladık bu şanssızlığı. takımın bel kemiği, beyni, karaciğeri ibrahima yattara son anda ortaya çıkan sakatlığı yüzünden maç kadrosunda değildi. tabi yerine alternatifler vardı, her ne kadar yattara kadar olamasa da. ziya doğan mustafa keçeli dedi bu alternatifi. mustafa keçeli’nin atak üstüne atak geliştirmesi beklenirken, o ofsayt üstüne ofsayt geliştirdi. maçın yirminci dakikasında ofsaytlarda durum; mustafa:3 beşiktaş:0 şeklindeydi.

hani dedim ya size klasik bir derbi akşamı vardı bugün trabzon’da diye. haksız çıkmadık söylemlerimizde. trabzonspor baskılı oynar göründüğü bölümde golü yedi. sonra bi tane daha. al işte dedim içimden, beşiktaş yine beşleyecek bizi. en azından pollyanacılık oynarım dedim ve devre arasında koştum sözlüğün başına bir hırs patlaması ile. (bkz: #10610180)

beşiktaş’ın peşi sıra gollerini beklerken bambaşka bir şey oldu. evet aslında peşi sıra goller geldi ama siyahlılardan değil mavililerden. yeni yetme pollyana ne yapacağını şaşırdı. verdi kendini maça. 3 oldu bi anda. 5 olur muydu? olurdu. “trabzon’da klasik maç akşamı”na döndü iş: bol bol gol kaçıran trabzonspor, kalpten gitti gidecek taraftarlar.

üçüncü golü seyremedim. tv’den sesi duyar duymaz koştum. spikerin “trabzonspor fırtınası esmeye başlıyor” dediği yerde yetiştim. ne kadar özlemişim bu sözü duymayı; fırtına, esmek… işin kısası şuydu aslında: maçın 53-60. dakikaları arasında rüzgarlı trabzon akşamıyla efsane trabzonspor’un rüzgarı karışıp gelmişti ve sahaya konmuştu. trabzonspor çok çok uzun bir süre sonra ruhuyla oynadı. zaten tribünler aylardır bekliyordu bu havayı, kaçırmadılar tabi. stadı rio karnavalına çevirdiler. ev sahibi maç bileti satışı sayısınca mutlu yüz vardı avni aker’de bu akşam.

gelelim meşe odunuyla kızılcık sopasına:

ziya doğan hiç ama hiç vakit kaybetmeden ya gitmelidir bu takımdan, ya da trabzonspor’un ofansif yaratılışlı bir kulüp olduğunu düşünerek kadro çıkarmalıdır sahaya. korkunun ecele faydası yok ziya hocam. bu takım iki forvet oynamazsa, o takımın adi bordo-mavi pumaspor olur, trabzonspor değil. bak nasıl coştu seyirci bu akşam ofansif oyunu görünce. her şey elinde aslında, bu tablo daha dünden hazır, her zaman karşında.

mustafa keçeli, sana tek bir seçenek var trabzonspor konusunda; mümkün olan en kısa zamanda git! ne kendini körelt, ne bizi kanser et. cv’ne trabzonspor’u eklemiş olarak vur kendini anadolu’ya.

şimdi lig yeni başlıyor trabzonspor adına, kendi kaderini kendisi belirleyecek takım. yeter ki o bahsettiğim ruhu taşıyarak oynasın.

8 dakika olsa bile…
    (kendi kalesine gol atan kaleci, 25.02.2007 00:44 ~ 00:47)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte kara karganın en son hali....

ellerine sağLık güzel olmuş

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçtan sonra en hoşuma giden şey beşiktaş basın sözcüsü olan ablanın Taraftarımızı görüp şaşıp kalmasıydı... Tam olarak hatırlamıyorum ama "Biz inönüde taraftarımıza alışığız burda böyle taraftar görünce şaırdık " gibilerinde bişi söledi bu taraftar her maçta böyle olsada Avni akere gelenlerin eli ayağı birbirine dolaşşsa herşey çok süper olacak Teşekkürler Trabzonum
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı tonyalı Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önçelikle taraftarımıza teşekkürler son zamanlarda gördüğüm en güzel taraftar çizgisiydi bazı istanbul basınına en güzel cevabı verdiler sonra topculara teşekkürler trabzon ruhuyla oynatıkları için tek teşekkür etmeyeceğim kişi ziya doğan ilk devre ve daha önceleride korkak futbol trabzona oynattığı için kendi sahamızda oynuyoruz 8 defans oyuncusuyla sonra 2 0 oldu tutuştu erseni oyuna aldı biz burada yazmakdan yorulduk o anlamamkta arkadaş trabzon kendi saha ve seyırcisi içinde korkak futbol oynatamazsın trabzonun tabiatına aykırı y ao maç 2 0 veya daha farklı olsaydı o zaman ne olacaktı ziya efendi daha tutarmıydı seni orada nuri başkanın o da sende giterdin şunu unutma ziya efendi trabzonspor büyük bir takımdır büyükler her macını kazanmak için oynar çünkü büyüklüğü ordan gelir yoksa önçe bir berabere kalayım ondan sonra bir gol adayımda macı alayım bunlar küçük takımların oyun felsefesidir o yüzden ziya hocaya trabzonspor gömleği bir beden büyük geliyor hala daha kendini malatyada hocalık yapıyo zanıyor
    abicim şaşırtıyorsun beni böyle güzel bir yorum harikaydı ya aştın kendini, ama maçta ziya ziya diye bağıran ben değildim çakal noldu da döndün birden... şaka şaka kızma hemen :tsmeşale:
    TrabZonguldaklı...

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

ricardinho karnını fazla okşadı. galiba şiddetli doğmu ağrıları başladı. üçüz olacak heralde. çocuklarının birinin adı umut olur birininki bulut olur üçüncüde ersen olur sanırım. gözün aydın trabzonspor üçüzlerin için.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı şampiyonum61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçtan sonra en hoşuma giden şey beşiktaş basın sözcüsü olan ablanın Taraftarımızı görüp şaşıp kalmasıydı... Tam olarak hatırlamıyorum ama "Biz inönüde taraftarımıza alışığız burda böyle taraftar görünce şaırdık " gibilerinde bişi söledi bu taraftar her maçta böyle olsada Avni akere gelenlerin eli ayağı birbirine dolaşşsa herşey çok süper olacak Teşekkürler Trabzonum
    o bayanda Trabzonlu olduğunu üstüne basa basa söyledi ama hangi tarafta olduğuda belliydi. Bir Trabzonlu olarak neden şaşırmış anlamış değlim. Tabikide kendini hep istanbul kluplerinde gören biri kendini memelketinin trubunlerini göeremz görüncede böyle şaşırır. zaten o konuşurken tüm iyi dilekleirmi ilettim ona ekrandan ben.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

muhteşem bir statta muhteşem taraftar önünde alınmış muhteşem bir galibiyet :meşale2:
    stattaki coşku keşke bende orda olsam dedirtir cinstendi ama yüreğimiz ordaydı maçı izleyemedim (özetle yetindim maalesef ) bi baktım 0-2 olmuş maç moral sıfır kemençe çalıyo bi yanda ama o moralle kalkta oyna neyse babam aradı maç 2-2 dicekti kiiii 3-2 oldu şimdi durdurun bakalım durdurabilirseniz ulla ulla:tsmeşale: muhteşem bir geceydi ama bazı cisimler atlımış yedek kulübesine atanlar bizim taraftarlar değildir inş. galibiyetlerin arkası gelir inş.ve 2. yarıdaki futbolu tüm maçlarda izleriz

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TeŞekkÜrler Trabzonsporum YÜzÜmÜzÜ GÜldÜrmeye BaŞladiĞin İÇİn

İnŞallah BÖyle Devam Edİcek
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Haddini Bilmek!

Bir dostum bana hadinini bilmek deyiminin iki yönü olduğunu söylemişti.
    Birinci anlamı herkesin bildiği haddi aşmamak anlamında olanı, diğeri ise insanın yapabileceklerinin sınırını bilmesi.

Trabzonspor -iki anlamda da- haddini bilerek oynadığı zaman yenemeyeceği takım yok. Cumartesi ikinci yarı ne olduğumuzu ve neler yapabileceğimizi hatırladık. İnsanların da özlediği yenmek yenilmek meselesinden öte Trabzonspor'un karakteristik özelliklerini sahada izlemek.

Yattara veya Musampa sahada olsaydı, maçın başından beri kendimiz gibi oynasaydık sonuç böyle mi olurdu diye düşündüm.

Ya sabırsızlığımız? Maç bitmeden sahaya attıklarımız. Saatli bomba gibi olmuşuz. Allah'tan bu kadar kötü Beşiktaş'a karşı maçı aldık. Kendimize ettiğimiz zararı kimse vermiyor bize.

Yendik sevinelim. 2-0'dan maç aldık sevinelim. Beşiktaş yenmediğimiz takım değil. Ben niye daha çok gol atamadık diye üzülüyorum.

Sevincimizin sürekli olması için önümüzdeki lig ve kupa maçlarını da alalım.

Haddimizi bilelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)