Sayfa 4 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1515 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 30.Hafta | Çaykur Rizespor 3-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    rize ile sondan 5.takım olan giresun arasında 12 puan fark var ve 2 'li avaraj giresunda artık rizenin ümidi kaldığını düşünmüyorum.
    Rize`nin isi bitti ya. Gider de direnc gosterirlerse ayri ama sanslari yok artik.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dorukhan döndüðüne göre Alanya tarifesi yapabilirsin hocam. Maçý ilk yarýda bitir, uðraþtýrma bizi.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben kimsenin 70 puan bile alacaðýný pek sanmýyorum. 9 maðlubiyet bizi þampiyon yapar)
    Konya yapabilir, fb de eger Konya'yi yenerse belki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    36

Alýntý Sefer A. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konya yapabilir, fb de eger Konya'yi yenerse belki...
    Menev 2. olur artik bence (2 derbisi var ama 3 tane bitik kume takimiyla oynayacak. Hakemlerle net Kadikoye gomerler Konya`yi da. Hakem kiyaklarini goruyorsun zaten, herifler az bir kipirti gordu mu tiklamaya basliyor bu haramileri. Dun Alanya`nin net pnsini verse maci oyle rahat alamazdi.
    Bu yolda asla yalnýz yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti.” K.K.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

alýrýz canýnýzý sýkmayýn

içimden 1 veya iki farklý bir skor geçiyor

rakibin sýrasýný düþme takýmý olduðunu düþünürsek gergin bir maç olacak onlar açýsýndan.

sertlik ve ikili mücadelede çok hýrslý olacaklar. maç sonucu : 1-2 1-3 veya 1-4 alýrýz

ama vara asla güvenmeyin.
    ek bir þey daha söylemek istiyorum sýký bir Trabzonsporlu olarak .

beþiktaþýn bugün hakkýný bariz yemiþler penaltýlarý verilmedi adamlarýn var bir þey yapmadý. beþiktaþ bana göre ligin en iyi top oynayan takýmý bizden sonra. ve adamlarý çok iyi .nerden bulmuþlar bilmiyorum ama çok iyi adamlarý var.

gene kirli eller var ama neden bu konuyu ek olarak söylemek istedim:

ben size diyeyim Trabzonspora da aynýsýný yapmaya çalýþabilirler. topumuzu oynamamýz þart.

hiç vara da güvenmeyin arkadaþlar

lig kirli

seneye daha çok üstümüze oynarlar þampiyonluktan sonra

yapmamýz gereken þu kimseyi takmadan daima ileri

bana göre ligin en iyi kadrosu bizden sonra beþiktaþýn

neden bunu dile getirdim adamlarýn atak tarafýnda müthiþ adamlarý var

solbeckte rýdvan müthiþ bir oyuncu

böyle adamlar bulmamýz þart

kirli eller daima olacak seneye üstümüze dah açok oynarlar

yapmamýz gereken hakemlere ve vara güvenmeden ne kadar çakabiliyorsak golleri çakmak ve kadromuzu güçlendirmek

anca böyle ezeriz kirli düzeni

+ sakatlýk yaþanmamasý için rizenin sert oyununa dikkat etmemiz þart

sinirlere hakim olup sakin oyunla oynamamýz þart

germe taktik olarak sinirleri bozma topçu üzerine oynayýp gerebilirler dikkat etmek lazým buna
    Konu erenslash tarafýndan (14.03.2022 Saat 23:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Erkin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Menev 2. olur artik bence (2 derbisi var ama 3 tane bitik kume takimiyla oynayacak. Hakemlerle net Kadikoye gomerler Konya`yi da. Hakem kiyaklarini goruyorsun zaten, herifler az bir kipirti gordu mu tiklamaya basliyor bu haramileri. Dun Alanya`nin net pnsini verse maci oyle rahat alamazdi.
    Umarim maç berâbere biter yaa, bakalim... fbnin 2.olmasini hiç mi hiç isteliyorum... basak da yenildi, fb bayagi balli, bjk de yenildi adana da yenildi bu hafta

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Rize'nin daha iyi bir yapýlanma için kümeye gitmesi þart. Zorla süper ligde tutuldular, olmadý, olmuyor.

Bazý þeylere sil baþtan baþlamalarý lazým.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

B.Yiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

Alýntý iyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben kimsenin 70 puan bile alacaðýný pek sanmýyorum. 9 maðlubiyet bizi þampiyon yapar)

SM-A705FN cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Konyanin fikstürü iki maç dýþýnda çok iyi. Kalan 9 maçta 7-8 galibiyet çýkarabilirler.

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Kýran, "Bu kadar hakemin görevden alýnmasýndan sonra küme düþme kaldýrýlmalý mý" sorusuna þu yanýtý verdi:
    "Sezon sonu ligin tescil edilip edilmemesine bakacaðýz. Þaibenin olduðu bir sezonda gündeme gelecektir. Talimat verdim, bütün maçlarýmýza çalýnana puanlarý tek tek çýkartacaðým. Küme düþmenin kaldýrýlmasý için her türlü þartý zorlayacaðým! Biz atmacayýz! Atmacanýn eti yenmez!"

https://www.indyturk.com/node/484361...Flan-bu-konuda

Ayný haberde þeytan da zýrlamýþ. canýnýz cehenneme!

Ligin sonu geç olur. cuma akþamý çakýp yola koyalým þunlarý. þimdiden dümen çevirmeye baþlasýnlar, anca yetiþtirirler.
    Konu Tahir61 tarafýndan (15.03.2022 Saat 12:29 ) deðiþtirilmiþtir.
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    [FONT="]Kýran, "Bu kadar hakemin görevden alýnmasýndan sonra küme düþme kaldýrýlmalý mý" sorusuna þu yanýtý verdi:[/FONT]
    "Sezon sonu ligin tescil edilip edilmemesine bakacaðýz. Þaibenin olduðu bir sezonda gündeme gelecektir. Talimat verdim, bütün maçlarýmýza çalýnana puanlarý tek tek çýkartacaðým. Küme düþmenin kaldýrýlmasý için her türlü þartý zorlayacaðým! Biz atmacayýz! Atmacanýn eti yenmez!"

https://www.indyturk.com/node/484361...Flan-bu-konuda

Ayný haberde þeytan da zýrlamýþ.

Ligin sonu geç olur. cuma akþamý çakýp yola koyalým þunlarý. þimdiden dümen çevirmeye baþlasýnlar, anca yetiþtirirler.
    Boþ adamlarýn boþ lakýrtýsý kim sallar bunu sosyal medyada herkes dalga geçiyor bununla.Böyle birseyin olma ihtimali yok futbol oynanabilir mi o zaman her sene herkes ligi iptal ettirir hiç bir takým küme düþmeyi kabul etmez konuþmaya bile deðmez.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý B.Yiðit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konyanin fikstürü iki maç dýþýnda çok iyi. Kalan 9 maçta 7-8 galibiyet çýkarabilirler.
    Senin oynadýðýn takýmlarla oynuyorlar ayný fikstür.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

En zor maçýmýz Rizespor maçý, çünkü sýradaki maç o.! Defansýmýz iyi deðil, 2 gol yesek de 4 atabiliriz. Alanya maçý gibi önde boðabilirsek iyi olur. Yoksa direnç kazanýrlar.

Nereden
    Trabzon

bu þerefsiz ali koç ve bir diðer þerefsiz rýdvan dilmen'ide yanýna aldý, Trabzonspor üzerinden ülkede kaos çýkarmaya çalýþýyor.bak þimdi ligden düþen takýmlar kafaya almaya ve duygu sömürüsü yapýp kandýrmaya çalýþýyorlar!

Rizespor kaðýt üzerinde kolay maç olabilir ama Trabzonspor düþmanlarý bu maçý zorlaþtýrmak için herþeyi yapacaktýr.büyük bir ihtimal Giresunspor gibi mamalayacaklar ve Rizespor'un Trabzonspor'dan puan almasý için ölümüne oynamasý isteyecekler.bunun için her türlü mamalamayý yapacaklar.Bu neden ile bu maça çok çok ciddi hazýrlanmalýyýz ve ata bildiðimiz kadar gol atmalýyýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Yahu Rizespor ve Giresunspor ligde kalmak için ölümüne oynamak zorunda zaten.
    Niye birilerinden gelecek mamaya ihtiyaç duyacaklar?

Giresun'a mama mý verdiler?
    Adamlar BJK ve GS'yi 3 lük 4 lük yaptý, ikisi de efsane hocalarýný kovdular.

Maça tabii ki ciddi hazýrlanacaðýz da, kaybetsek ne olacak?
    Baþkasý mý þampiyon olacak?

Ne mamasý Allah aþkýna?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sana

Ne mamasý Allah aþkýna?
    Sana katýlýyorum.. taraftarýmýzýn endiþelerini anlýyorum ama goztepe can havliyle oynadý öne de geçti 4 luk oldu.. düzenin zaten oyuncu kadrosu daðýlmýþ her ara topunda periþan olan ir savunmasý var. Yani selim le holmen mamalansa maldini baressi ye mi dönüþecek yok.. rizenin bizden bir puan almasi da iþine yaramaz tek yapacaklarý kapanmak rizeye tüm takýma 2 þer milyon euro da dagitsalar güçleri belli

wakaeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu þerefsiz ali koç ve bir diðer þerefsiz rýdvan dilmen'ide yanýna aldý, Trabzonspor üzerinden ülkede kaos çýkarmaya çalýþýyor.bak þimdi ligden düþen takýmlar kafaya almaya ve duygu sömürüsü yapýp kandýrmaya çalýþýyorlar!

Rizespor kaðýt üzerinde kolay maç olabilir ama Trabzonspor düþmanlarý bu maçý zorlaþtýrmak için herþeyi yapacaktýr.büyük bir ihtimal Giresunspor gibi mamalayacaklar ve Rizespor'un Trabzonspor'dan puan almasý için ölümüne oynamasý isteyecekler.bunun için her türlü mamalamayý yapacaklar.Bu neden ile bu maça çok çok ciddi hazýrlanmalýyýz ve ata bildiðimiz kadar gol atmalýyýz...
    sen 90da 2 tane penaltý kaçýrýyorsun sonra da mama falan diyorsun sýrf bu maç yüzünden giresun un düþmesini isteyenler var bu nasýl bir mantýktýr? adamlar top oynamasýn mý yatsýn mý maçý bize mi versin ne istiyorsunuz siz?

MetehanS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

Fiþi erken çekmemiz lazým. Ýlk yarýda iyi bir skor, ikinci yarýda rahat bir oyun.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yok artýk hala mý endiþe var
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ne mamasý Allah aþkýna?
    40 yaþýna geldin bu zamana þikebahçenin nasýl bir düþman olduðunu anlamadýn mý? þu en son 2 - 3 haftada Trabzonspor'un baþarýsýna, emeðine, alýn terine nasýl leke atmaya çalýþtýklarýný görmedin mi?

Giresunspor kalecisinde tevþik primi yoksa biz biþey bilmiyoruz.araþtýrýlsýn ortaya çýkar yüzde yüz çýkar.zaten o kaleci Trabzonspor'un maçlarýnda sonra leblebi gibi basit goller yedi...

Giresunspor ile kaçýncý haftada oynadýk o zaman Giresunspor'un ne gibi ligden düþme korkusu olacaki ligden düþme korkusu olan takým Trabzonspor maçýndan sonra maçlarý kaybetmez...

mama senin için mama demeyelim teþvik primi diyelim...

kaybedersen ne olacak biliyor musun Trabzonspor düþmanlarý daha çirkefleþecek, daha çok iftira atacaklar, daha çok þike ile maç kazanmak isteyecekler, Trabzonspor'a daha çok puan kaybettirmeye çalýþacaklar ve bi sürü þerefsizlik planlayacaklar...

Nereden
    Trabzon

Alýntý wakaeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen 90da 2 tane penaltý kaçýrýyorsun sonra da mama falan diyorsun sýrf bu maç yüzünden giresun un düþmesini isteyenler var bu nasýl bir mantýktýr? adamlar top oynamasýn mý yatsýn mý maçý bize mi versin ne istiyorsunuz siz?
    adamlar top oynasýnda bu adamlar neden Trabzonspor maçýndan sonra gelen giden basitçe maðlup oldu ve bu adam dediklerin þikebahçe maçýnda güle oynaya nasýl maðlup olduklarýný görmesek sana inancaðým...

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Hiç zorlamaya gerek yok dorukhan Siopis ömür orta sahasýnýn önüne djaniny yi koy geç. Boþ muhabbetlere de takýlmaya gerek yok. Sahada güçlü olan her yerde haklýdýr. Yen ve tek kelime etmeden yoluna devam et. Konya da yensin isterim. Bu sene bunu en çok onlar hak etti varsýn biz bir hafta geç þampiyon olalým.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Alýntý Uður Ö. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok artýk hala mý endiþe var
    Endiþe deðil sadece düþmaný heveslendirmeyeceksin yani deyim yerinde ise eþeði saðlam kazýða baðlayacaksýn.Trabzonspor þikebahçe maçýnda bir puan 2 puan kaybetti diye neler yaptýlar.Sen puanlar kaybeder isen bunlar daha heveslenecek daha çirkefleþecekler daha karaktersizleþecekler neden ellerine koz verelim biraz diþimizi sýkalým 3 veya 4 maç kazanalým hevesleri kursaklarýnda kalsýn benim derdim bu...
    Konu deepmavi tarafýndan (15.03.2022 Saat 13:56 ) deðiþtirilmiþtir.

wakaeme - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý deepmavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adamlar top oynasýnda bu adamlar neden Trabzonspor maçýndan sonra gelen giden basitçe maðlup oldu ve bu adam dediklerin þikebahçe maçýnda güle oynaya nasýl maðlup olduklarýný görmesek sana inancaðým...
    biz oynamadýk abi biz. onlar oyandý kazandý biz top oynamadýk ki penaltý ve gol dýþýnda net bir þutumuz bile yoktu. Haa bir nwakaeme bir djaniny olsaydý net kazanýrdýk orasý kesin

Nereden
    Trabzon

Alýntý wakaeme Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz oynamadýk abi biz. onlar oyandý kazandý biz top oynamadýk ki penaltý ve gol dýþýnda net bir þutumuz bile yoktu. Haa bir nwakaeme bir djaniny olsaydý net kazanýrdýk orasý kesin
    bak ne güzel söyledin onlar oynadý evet ölümüne oynadý ama iþte bu oynayanlar Trabzonspor maçýndan sonra neden futbolu unuttu yatýþa geçti ve þikebahçe maçýný anlatmaya gerek yok.Güzel kardeþim þunu demek istiyorum düþmana fýrsat verme, düþmaný mutlu etme, düþmaný ümitlendirme anlatmak istediðim budur...

Murat GENEL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Süper Lig 30.Hafta | Çaykur Rizespor - Trabzonspor | 18.03.22 Cuma - 20.00

Bu maç oynanmaz maç günü Doðu Karadeniz özellikle Rize son yýllarýn en çok kar yaðýþýný alacak diye düþünüyorum.bu haftayý bay geçeriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)