Sonuç: Maçýn Yýldýzý?

Katýlýmcý sayýsý
188. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uðurcan Çakýr

1 0.53%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Stefano Denswil

0 0%
  • Ahmetcan Kaplan

13 6.91%
  • Andres Trondsen

0 0%
  • Berat Ayberk Özdemir

0 0%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

6 3.19%
  • Abdulkadir Ömür

54 28.72%
  • Anthony Nwakaeme

3 1.60%
  • Edin Višća

88 46.81%
  • Andreas Cornelius

0 0%
  • Djaniny Tavares

10 5.32%
  • Dorukhan Toköz

10 5.32%
  • Yusuf Erdoðan

1 0.53%
  • Anastasios Bakasetas

0 0%
  • Jean Evrard Kouassi

2 1.06%
Sayfa 3 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1200 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 4 - 2 Göztepe | Maç Sonucu

Nereden
    Uþak

Kazanýrýz, Göztepe ilk maç zorlamýþtý ama bu maçta fark atarýz.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý derry61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi takýmýn tribün lideri ezeli rakibinin stadýnda fotoðraf paylaþýr ya. Gerçekten çok enteresan.
    yok sayalým bence onu ben öyle yapýyorum ilgilenmiyorum yaptýklarýyla boþverin siz de.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mod düþürmeden biz buradan devam. 2 puan kaybýnýn acýsý bu maçta çýkar.

Nereden
    Almanya

Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
    Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
    Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
    Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
    Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Göztepe tempolu, sert ama ciddi defolarý olan bir takým. Coþkulu bir oyun oynamaya çalýþýyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalýþýyorlar.

Orta sahada üstünlüðü kurup maç sonuna dek toplu/topsuz oyuna hükmetmek lazým.
    aslýnda bu yüksek tempo ve coþkulu oynama istekleri doðrudan takýmýn baþýndaki teknik direktörleri ile alakalýydý. Þimdi hocalarýný göndermiþler sanýrým. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çýkmayacaklarýna göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör deðiþtirmiþ takýmdan her zaman korkarým. Orta sahada direnç koymamýz gerek. O yüzden umarým en azýndan Dorukhan maça yetiþir.
    ;
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Emre Çömez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    29

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Göztepe tempolu, sert ama ciddi defolarý olan bir takým. Coþkulu bir oyun oynamaya çalýþýyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalýþýyorlar.

Orta sahada üstünlüðü kurup maç sonuna dek toplu/topsuz oyuna hükmetmek lazým.
    Hocayý göndermiþler. Yorum da boþa düþtü tabi
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda bu yüksek tempo ve coþkulu oynama istekleri doðrudan takýmýn baþýndaki teknik direktörleri ile alakalýydý. Þimdi hocalarýný göndermiþler sanýrým. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çýkmayacaklarýna göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör deðiþtirmiþ takýmdan her zaman korkarým. Orta sahada direnç koymamýz gerek. O yüzden umarým en azýndan Dorukhan maça yetiþir.
    ;
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý blues Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
    Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
    Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
    Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
    Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.
    Visca etkisiz dedikten sonrasýný okumadým adamýn bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarýný aldýrdý ama biz haftalardýr formsuz olan bakasetas i öne kaydýrýp visca yi kesiyoruz çok mantýksýz ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çýkarýz hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocalarý mecbur kapanacak baþka careleri yok cornelius a ihtiyacýmýz var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir saðda kerem alýcý son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçýn veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanýrýz.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakýn yemisler djanini wakeme visca cornelius la fiþi çekeriz.. sizin de görüþlerini zi analizlerinizi merak ediyirum

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

El Maestro takýmý düþürünce kovmayý akýl etmiþler.

Kardeþ biraz daha bekleseydiniz þöyle iyice bir netleþseydi matematiksel olarak kesinleþseydi öyle kovardýnýz.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

gudoz81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    48

orta sahalarýnda bi zenci oyuncalarý var iyi
    defansý ve kalecisi balon
    vurur geçeriz.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bizim mac öncesinde daha iyi oldu sanki
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Hocayý göndermeleri bir þey etkilemez.
    Çok ciddi yetenek sýkýntýsý yaþayan bir takým hatta Halil dýþýnda top sürebilen adamlarý yok, kaleleri zaten boþ.
    Nwakaeme kaçýrdýðý golün acýsýný çýkartýr.

Nereden
    Almanya

Alýntý kayl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Visca etkisiz dedikten sonrasýný okumadým adamýn bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarýný aldýrdý ama biz haftalardýr formsuz olan bakasetas i öne kaydýrýp visca yi kesiyoruz çok mantýksýz ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çýkarýz hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocalarý mecbur kapanacak baþka careleri yok cornelius a ihtiyacýmýz var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir saðda kerem alýcý son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçýn veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanýrýz.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakýn yemisler djanini wakeme visca cornelius la fiþi çekeriz.. sizin de görüþlerini zi analizlerinizi merak ediyirum
    Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
    Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.

crixus_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Bomba gibi takýmýz hiç enseyi karartmayýn bu sene yýkýp geçtik. Güzel bir skorla kazanýp devam edelim daha Türkiye Kupasý var bu iþin

Kasketli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Bursaspor Tamer Tuna ile yollarýný ayýrdýðýný duyurdu, bence Göztepe'nin baþýnda çýkar bu hafta karþýmýza.
    Allah bana da size de hidayet versin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

29.HAFTA

BÝZ - GÖZGÖZ
    KAYSERÝ-KONYA

30.HAFTA
    RÝZE - BÝZ
    FB-KONYA

Bu iki maçý kazanýrsak
    puan farkýnýn % 99 açýlacaðý kanýsýndayým.

31.hafta programý daha açýklanmadý
    evimizde bjk ile oynayacaðýmýz maçý düþünmek istemiyorum.

**
    göztepe maçýnýn biletlerinin perþembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inþallah güzel haberler gelir.

Stoper
    28 5 Mar 2022 13 Mar 2022 1
    25 1 Þub 2022 ? 6
    31 5 Mar 2022 ? 1
    Stoper
    28 5 Mar 2022

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hemen yeni hoca getirirlerse onlar adýna hava deðiþebilir. Tabi taktik deðil psikolojik olarak. Ama biz de puan kaybýndan geldiðimiz için artýk puan kaybýna tahammülümüz yok. O yüzden maça iyi baþlayýp ilk yarý iþi bitiririz.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý kasketli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bursaspor tamer tuna ile yollarýný ayýrdýðýný duyurdu, bence göztepe'nin baþýnda çýkar bu hafta karþýmýza.
    bolu'da son 35 dak. 9 kiþi oynayan boluyu yenemedi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    29.HAFTA

BÝZ - GÖZGÖZ
    KAYSERÝ-KONYA

30.HAFTA
    RÝZE - BÝZ
    FB-KONYA

Bu iki maçý kazanýrsak
    puan farkýnýn % 99 açýlacaðý kanýsýndayým.

31.hafta programý daha açýklanmadý
    evimizde bjk ile oynayacaðýmýz maçý düþünmek istemiyorum.

**
    göztepe maçýnýn biletlerinin perþembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inþallah güzel haberler gelir.

Stoper
    28 5 Mar 2022 13 Mar 2022 1
    25 1 Þub 2022 ? 6
    31 5 Mar 2022 ? 1
    Stoper
    28 5 Mar 2022
    Leþ Febeþin Konyayý yenmesi zor ama 2.lik için asýlacaklar mecburen
    Kayseri sahasýnda iyi oynuyor.
    Biz bu 2 maçý alýp Konya 3 veya 5 puan verirse bu iþ % 99,99 biter.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý blues Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
    Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.
    Bende djanini oynamasin demiyorum ki oynasýn ama bunun yolu visca yi kesmekten geçmez zaten djanini sað kanatta visca katkýsý veremez wakeme nin gol sayýlarýnýn artmasýnda visca nin da büyük payý var.. yusuf olayýna gelince puchacz ta iyi performans göstermiyor. Kaldi ki oraya y usufu koymamýz nedeni eðer hamsik oynucaksa ileri hat djanini wakeme cornelius visca geride siopis hamsik olunca geriye iki yerli kalýyor kale hariç biri ahmet can biri de mecburen yusuf.. elimizde serkan var birde baþka bek oyuncusu yok yani mecburen oynucak

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Maþallah.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="und" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/Trabzonspor?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Tra bzonspor</a> - <a href="https://twitter.com/hashtag/G%C3%B6ztepe?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Gö ztepe</a> <a href="https://t.co/eBHTq8YaUy">pic.twitter.com/eBHTq8YaUy</a></p>&mdash; Tribün Doldu Mu? 🏟 (@tribundoldumu) <a href="https://twitter.com/tribundoldumu/status/1500848817851219976?ref_src=twsrc%5Etfw">March 7, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
    Özkan SÜMER

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Anadolu kulüplerinde hoca seçiminde kariyerinde neler yaptýüýndan ziyade torpil falan daha önemli.
    ( ゚д゚)

Kasketli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tam fenerlik hoca desenize, onlar da Karagümrük 9 kiþiyken yenememiþlerdi
    Allah bana da size de hidayet versin!

Nereden
    Ýstanbul

Topla iliþki bakýmýndan Djaniny, Cornelius'tan fersah fersah önde. O da istikrarsýz. Cornelius rakip stoperi ezemediði maçlarda etkisiz kalýyor, bu maçta Atýnç'ýn olmamasý o açýdan iyi.

Djaniny son maçta oyuna girdi topu aldý sola attý valla dünya varmýþ dedim. Visca kesilmez. Geriye de iyi destek veriyor. Form itibarýyla forvette Djaniny oynamalý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)