Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
188. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

1 0.53%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Stefano Denswil

0 0%
  • Ahmetcan Kaplan

13 6.91%
  • Andres Trondsen

0 0%
  • Berat Ayberk Özdemir

0 0%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

6 3.19%
  • Abdulkadir Ömür

54 28.72%
  • Anthony Nwakaeme

3 1.60%
  • Edin Višća

88 46.81%
  • Andreas Cornelius

0 0%
  • Djaniny Tavares

10 5.32%
  • Dorukhan Toköz

10 5.32%
  • Yusuf Erdoğan

1 0.53%
  • Anastasios Bakasetas

0 0%
  • Jean Evrard Kouassi

2 1.06%
Sayfa 3 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1200 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 4 - 2 Göztepe | Maç Sonucu

Nereden
    Uşak

Kazanırız, Göztepe ilk maç zorlamıştı ama bu maçta fark atarız.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı derry61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi takımın tribün lideri ezeli rakibinin stadında fotoğraf paylaşır ya. Gerçekten çok enteresan.
    yok sayalım bence onu ben öyle yapıyorum ilgilenmiyorum yaptıklarıyla boşverin siz de.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Mod düşürmeden biz buradan devam. 2 puan kaybının acısı bu maçta çıkar.

Nereden
    Almanya

Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
    Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
    Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
    Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
    Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göztepe tempolu, sert ama ciddi defoları olan bir takım. Coşkulu bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalışıyorlar.

Orta sahada üstünlüğü kurup maç sonuna dek toplu/topsuz oyuna hükmetmek lazım.
    aslında bu yüksek tempo ve coşkulu oynama istekleri doğrudan takımın başındaki teknik direktörleri ile alakalıydı. Şimdi hocalarını göndermişler sanırım. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çıkmayacaklarına göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör değiştirmiş takımdan her zaman korkarım. Orta sahada direnç koymamız gerek. O yüzden umarım en azından Dorukhan maça yetişir.
    ;
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Göztepe tempolu, sert ama ciddi defoları olan bir takım. Coşkulu bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Sürekli yüksek tempoda oynamaya çalışıyorlar.

Orta sahada üstünlüğü kurup maç sonuna dek toplu/topsuz oyuna hükmetmek lazım.
    Hocayı göndermişler. Yorum da boşa düştü tabi
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında bu yüksek tempo ve coşkulu oynama istekleri doğrudan takımın başındaki teknik direktörleri ile alakalıydı. Şimdi hocalarını göndermişler sanırım. Bizim maça bir haftada yepyeni bir sistemle çıkmayacaklarına göre bocalama ihtimalleri var; ancak yeni teknik direktör değiştirmiş takımdan her zaman korkarım. Orta sahada direnç koymamız gerek. O yüzden umarım en azından Dorukhan maça yetişir.
    ;
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mac icin düsüncem Bakasetas´in gercek bölgesinde oynamasi yö nünde bunun icin de Berat´in bir sekilde tkaima monte edilmesi gerekiyor. Ben bazi arkadaslari anlamiyorum, elimizde gercek solbek varken oraya yusuf´u yaziyorlar. Yusuf cok üzel bir macta solbekte zorunlu olarak oynadi ve oranin adami degil hatta yusuf takimin oyuncusu dahi degil. böyle hamleler sadece takimin kalitesini düsürüyor. daha fazasi degil.
    Solbekte Polonyali arkadas oynar, oynamali.
    Mac icin söylenecek sey ise Djaniny mutlaka oynamali. sayet bakasetas formsuz ise ki bunun altinda yatan sebep bu youncunun Hamsik gibi kullanilmaya claisilmasi. Sayet Baka kendi bölgesine yani öne kaydirilirsa ve defansin önünde de berat görev alirsa bana göre su an icin etkisiz bir görüntü cizen Visca yerine Djaniny ile baslanmasi gerek. Gerci hoca ögrencisini yaninda oturtmaz ancak bence Djaniny son macta ve daha önceki macta ilk onbirde oynamayi hakedecek isler yapti.
    Göztepeye karsi kendi oyunumuzu kabul ettirebilecek bir taktik ile cikmak en mantikli sey olur. rakibe göre taktik belirlemek tabi cok önemli ancak bu taktik kendi oyun alayisimiz ile ters düsmeyecek ve onu kisirlastirmayacak bir taktik olmak zorunda.
    Fenerbahce karsisinda acikcasi 11-11 oynamayi 10-11 oynamaya yeglerdim. Cünkü takim o zaman rehavete kapilmaz ve maci da daha kolay hale getirebilirdik ve fenerbahce de bu denli diren göstermezdi.

Besiktas macinda sampiyonluk kutlamalarina baslariz diye düsünüyorum. aslinda ben fener maciyla sampiyonluk kutlariz diye öngörmüstüm ancak olmadi.
    Visca etkisiz dedikten sonrasını okumadım adamın bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarını aldırdı ama biz haftalardır formsuz olan bakasetas i öne kaydırıp visca yi kesiyoruz çok mantıksız ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çıkarız hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocaları mecbur kapanacak başka careleri yok cornelius a ihtiyacımız var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir sağda kerem alıcı son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçın veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanırız.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakın yemisler djanini wakeme visca cornelius la fişi çekeriz.. sizin de görüşlerini zi analizlerinizi merak ediyirum

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

El Maestro takımı düşürünce kovmayı akıl etmişler.

Kardeş biraz daha bekleseydiniz şöyle iyice bir netleşseydi matematiksel olarak kesinleşseydi öyle kovardınız.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

orta sahalarında bi zenci oyuncaları var iyi
    defansı ve kalecisi balon
    vurur geçeriz.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim mac öncesinde daha iyi oldu sanki
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Hocayı göndermeleri bir şey etkilemez.
    Çok ciddi yetenek sıkıntısı yaşayan bir takım hatta Halil dışında top sürebilen adamları yok, kaleleri zaten boş.
    Nwakaeme kaçırdığı golün acısını çıkartır.

Nereden
    Almanya

Alıntı kayl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca etkisiz dedikten sonrasını okumadım adamın bizde 6 golü var kasimpasa gs konya antalya maçlarını aldırdı ama biz haftalardır formsuz olan bakasetas i öne kaydırıp visca yi kesiyoruz çok mantıksız ö siopis ömür önünde djanini wakame visca cornelius çıkarız hamsik oynucak durumdaysa sol bekte yusuf olur ömür yerine hamsik olur çünkü bu maç yeni gelen hocaları mecbur kapanacak başka careleri yok cornelius a ihtiyacımız var takipte atinc ve moubandjee yok solda berkan emir sağda kerem alıcı son derece vasatlar.. stoperde arslanagic ce wilker angel oynucak.. önlerinde obinna soner yalçın veya aytac oynar.. son derece vasat bir orta saha obinna hariç ilerde halil ndiaye disanto oynar hali li oyundandusurdugumuz anda çok rahat kazanırız.. son yenildikleri 5 maçta ortalama 3 gole yakın yemisler djanini wakeme visca cornelius la fişi çekeriz.. sizin de görüşlerini zi analizlerinizi merak ediyirum
    Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
    Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bomba gibi takımız hiç enseyi karartmayın bu sene yıkıp geçtik. Güzel bir skorla kazanıp devam edelim daha Türkiye Kupası var bu işin

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bursaspor Tamer Tuna ile yollarını ayırdığını duyurdu, bence Göztepe'nin başında çıkar bu hafta karşımıza.
    Allah bana da size de hidayet versin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

29.HAFTA

BİZ - GÖZGÖZ
    KAYSERİ-KONYA

30.HAFTA
    RİZE - BİZ
    FB-KONYA

Bu iki maçı kazanırsak
    puan farkının % 99 açılacağı kanısındayım.

31.hafta programı daha açıklanmadı
    evimizde bjk ile oynayacağımız maçı düşünmek istemiyorum.

**
    göztepe maçının biletlerinin perşembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inşallah güzel haberler gelir.

Stoper
    28 5 Mar 2022 13 Mar 2022 1
    25 1 Şub 2022 ? 6
    31 5 Mar 2022 ? 1
    Stoper
    28 5 Mar 2022

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hemen yeni hoca getirirlerse onlar adına hava değişebilir. Tabi taktik değil psikolojik olarak. Ama biz de puan kaybından geldiğimiz için artık puan kaybına tahammülümüz yok. O yüzden maça iyi başlayıp ilk yarı işi bitiririz.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı kasketli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursaspor tamer tuna ile yollarını ayırdığını duyurdu, bence göztepe'nin başında çıkar bu hafta karşımıza.
    bolu'da son 35 dak. 9 kişi oynayan boluyu yenemedi.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    29.HAFTA

BİZ - GÖZGÖZ
    KAYSERİ-KONYA

30.HAFTA
    RİZE - BİZ
    FB-KONYA

Bu iki maçı kazanırsak
    puan farkının % 99 açılacağı kanısındayım.

31.hafta programı daha açıklanmadı
    evimizde bjk ile oynayacağımız maçı düşünmek istemiyorum.

**
    göztepe maçının biletlerinin perşembe gününe kadar biter gibi.

dorukhan ve hamsikten inşallah güzel haberler gelir.

Stoper
    28 5 Mar 2022 13 Mar 2022 1
    25 1 Şub 2022 ? 6
    31 5 Mar 2022 ? 1
    Stoper
    28 5 Mar 2022
    Leş Febeşin Konyayı yenmesi zor ama 2.lik için asılacaklar mecburen
    Kayseri sahasında iyi oynuyor.
    Biz bu 2 maçı alıp Konya 3 veya 5 puan verirse bu iş % 99,99 biter.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okumak zorunda da degildin zaten! Biz düsüncemizi yaziyoruz adam buradan sonrasini okumadim diyor! Eee ! Bana ne okmadiysan!

Visca toplu oyunda yoktu son macta ve buna dair düsüncemi yazdim. Sen farkli düsünüyorsan yazarsin argumanlarini, konusuruz, tartisiriz ancak bu ne! Bundan bundan sonrasini okumadim. ahha! Oraya kadar istediklerini mi yazmisim! Belki sonrasinda da seninle uyusan seyler yazmisimdir! Neyse önemli degil! OLur böyle fevri acikalmalar!

Yusuf´u koydugun yerde Halil oynuyor! dolayisiyla defans egimiti almis bir oyuncuyla orada baslamak en mantiklisi!
    Kaldi ki rakip takim kapanacaksa son fenerbahce macinda da görüldügü üzere Visca etkisizlestirildi ancak belki de bu rakip takimin hocasinin istedigi birseydi. Yani bizi Wakanin kanadindan hucuma da zorlamis olabilirler. On kisi kalinca birseyler yapmak zorundaydilar zaten ancak ben Göztepe macinda mümkünse ilk yari oynadigimiz formasyona dönülmesini ve Djaniny ile baslanarak ondan faydalanilmasi gerektigini düsünüyorum. Girdigi son iki lig macinda cok fadali isler yapmasinin yanisira benim icin takimin en özel oyuncularindan bir tanesi.

Bir de Djaniny ile Ortadan da rakip defansi gecebilme opsiyonumuz doguyor, cünkü oyuncu tam anlamiyla komple bir silaha dönüsebilme ollasiligi arzediyor. Veridgi gol paslarini su anda takimda yapabilecke kimse yok. Ayrica Viscanin attigi son golde verdigi pas akildolu ve futbol derlerinde özelikle bizim yerli oyunculara gösterilesi nitelikte bir pas. Tek top, hizli,adrese teslim, hizi ayarlanmis...

Göztepenin sorunu hoca degildi, yazik oldu Maestro hocaya.
    Bende djanini oynamasin demiyorum ki oynasın ama bunun yolu visca yi kesmekten geçmez zaten djanini sağ kanatta visca katkısı veremez wakeme nin gol sayılarının artmasında visca nin da büyük payı var.. yusuf olayına gelince puchacz ta iyi performans göstermiyor. Kaldi ki oraya y usufu koymamız nedeni eğer hamsik oynucaksa ileri hat djanini wakeme cornelius visca geride siopis hamsik olunca geriye iki yerli kalıyor kale hariç biri ahmet can biri de mecburen yusuf.. elimizde serkan var birde başka bek oyuncusu yok yani mecburen oynucak

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maşallah.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="und" dir="ltr"><a href="https://twitter.com/hashtag/Trabzonspor?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Tra bzonspor</a> - <a href="https://twitter.com/hashtag/G%C3%B6ztepe?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Gö ztepe</a> <a href="https://t.co/eBHTq8YaUy">pic.twitter.com/eBHTq8YaUy</a></p>&mdash; Tribün Doldu Mu? 🏟 (@tribundoldumu) <a href="https://twitter.com/tribundoldumu/status/1500848817851219976?ref_src=twsrc%5Etfw">March 7, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
    Özkan SÜMER

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu kulüplerinde hoca seçiminde kariyerinde neler yaptıüından ziyade torpil falan daha önemli.
    ( ゚д゚)

Kasketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam fenerlik hoca desenize, onlar da Karagümrük 9 kişiyken yenememişlerdi
    Allah bana da size de hidayet versin!

Nereden
    İstanbul

Topla ilişki bakımından Djaniny, Cornelius'tan fersah fersah önde. O da istikrarsız. Cornelius rakip stoperi ezemediği maçlarda etkisiz kalıyor, bu maçta Atınç'ın olmaması o açıdan iyi.

Djaniny son maçta oyuna girdi topu aldı sola attı valla dünya varmış dedim. Visca kesilmez. Geriye de iyi destek veriyor. Form itibarıyla forvette Djaniny oynamalı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)