Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16 Þubat 2007 Drogheda United-Zenit St.Petersburg Maçý

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart 16 Þubat 2007 Drogheda United-Zenit St.Petersburg Maçý

Aslýnda bu baþlýðý açmak için çok düþündüm ama bir orta yol bulamadým çünkü hem Drogheda hem de Zenit ile ilgili ikiþer konu bulunuyor forumda. Bu yüzden ben de bir tanesine yazýp da arada kaybolmasýn diye yeni bir baþlýk açma ihtiyacý hissettim.

Baþlýktan anlaþýlacaðý gibi yarýn ilginç bir hazýrlýk maçý oynanacak Ýspanya'da. Sezon baþý kamplarýný ayný yerde yapan iki takým, yarýn TSÝ 17:15'te karþýya karþýya gelecek. Bir tarafta Bordo Mavi renkleri Ay-Yýldýz armasýyla Drogheda United, diðer tarafta Fatih Tekke'nin takýmý Zenit St. Petersburg. Biliyorsunuz sezon baþýndan beri iki takýmý da sürekli takip ediyoruz ve þimdi bu iki takým bir rastlantý sonucu, hazýrlýk maçý olsa da birbirlerine rakip oldu. Bakalým Turkcell Super Ligi'nin 21. hafta açýlýþ maçýný hangi takýmýmýz kazanacak?

Konu Recep Çaltepe tarafýndan (16.02.2007 Saat 11:35 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alemin kralý Tekkeeeeeeee
    Her ikisine de yürekten baþarýlar diliyorum....1-1 olsun...Golü Tekke'm atsýn
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

....................
    Konu Ba®ýþ tarafýndan (10.04.2008 Saat 13:21 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Ýlginç gerçekten...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih gol atsýn ve iyi oynasýn ama drogheda kazansýn

Nereden
    Ýstanbul

Maç 0-0 bitmiþ. Fatih Tekke 90 dakika oynamýþ. Detaylarý öðrenebilirsem buraya yazacaðým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Demek ki iyi hazýrlanamamýþlar. 90 dakika boþa gitmiþ. Drogheda'lýlar da Fatih'in gollerini izlemekten mahrum kalmýþlar
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ts1983 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç 0-0 bitmiþ. Fatih Tekke 90 dakika oynamýþ. Detaylarý öðrenebilirsem buraya yazacaðým.
    Hazýr konuyu da kendim açmýþken, buraya maç ve daha çok Fatih Tekke ile ilgili bir kaç ayrýntý yazayým ve bu maç ile ilgili iþi tam yapýp bitireyim Kaynaklarým ise forumumuzun yabancý misafirleri; Rusya'dan Zenit_spb ve Ýrlanda'dan Drogster. Ayrýca bazý ilgili internet siteleri.

Droghedalýlarýn söylediðine göre maçýn ilk 15 dakikasýnda kendileri iyi oynamýþlar ancak daha sonra oyunun kontrolünü Zenit almýþ. Bu arada þunu da belirteyim Ýrlandalýlarýn genel kanýsý, böyle bir takýma karþý 0-0'lýk sonuç iyi olduðu yönünde.

Daha önce de dediðim gibi Fatih maçta 90 dakika oynamýþ ama dediklerine göre pek etkili deðilmiþ, "Sahada hayalet gibi dolanmýþ" dedi Ýrlandalý arkadaþ. Droghedalý futbolcular onun tehlikeli biri olduðunu bilerek maça çýkmýþlar ancak Fatih beklenildiði gibi deðilmiþ.

Bu arada Droghedalý bir taraftar takýmlarýnýn kamp yaptýðý Ýspanya'ya gitmiþ. Kendisine mesaj attým. Fatih'ten bahsettim kendisine, dikkatlice izlemesini söyledim, fotoðraf çekme imkaný varsa çekip yollamasýný, hatta kendisiyle konuþup selamlarýmýzý iletmesini söyledim mesajýmda ama maalesef arkadaþ mesajýmý maçtan sonra görmüþ . Ama Fatih'i canlý izleyen biri olarak izlenimlerini aktardý bana az da olsa: "Maçtan önce araþtýrma yaptým kendisiyle ilgili. 61 numaralý formayý giyiyordu. Takým arkadaþlarý ona gerçekten büyük bir saygý duyuyorlar. Önemli bir transfer olduðu söylendi. Ama bugünkü maçta iyi deðildi."

Kýsacasý enteresan bir karþýlaþmaydý. Darýsý bizim baþýmýza; Ya Drogheda ile ya Zenit ile

Acar muhabiriniz ts1983, Yalova'dan bildirdi.

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

recep kardeþimize edindiði ve verdiði bilgiler içi teþekkür ederken sözü merkeze býrakýyoruz

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Recep kardeþ eyvallah. Demek Tekke kötüymüþ.Karþýsýnda bordo-mavi renkli takým görünce ayaklarý gol atmaya yanaþmamýþtýr, ondandýr yani

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý BarýþDemirer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    recep kardeþimize edindiði ve verdiði bilgiler içi teþekkür ederken sözü merkeze býrakýyoruz
    Alýntý ts_kolik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Recep kardeþ eyvallah. Demek Tekke kötüymüþ.Karþýsýnda bordo-mavi renkli takým görünce ayaklarý gol atmaya yanaþmamýþtýr, ondandýr yani
    Asýl ben teþekkür ederim, benim için güzel bir deneyim oldu, böyle araþtýrmalar falan, haberci edasýyla

Yeni haberlerle buluþmak üzere...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu haber bir iki gün içinde Fanatik'te çýkacak. Lütfen takip edelim
    Trabzonsporlu olmak...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu haber bir iki gün içinde Fanatik'te çýkacak. Lütfen takip edelim
    ...ve çýktýðý an haberin fotoðrafý çekilip buraya konacak.

Bilgi için teþekkürler Tunga Abi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Recep vallaha senin bu hevesin sayesinde ben Drogheda elçiliðinden feragat ediyorum. BMN - Drogheda iliþkileri senin ellerinden öper, hayýrlý olsun

Bu arada irishfootienetwork'ü de boþlamadýðýný gördüm, çok memnun oldum. Drogheda sýradan bir takým olabilir ama Avrupa'nýn bir diðer ucu ile baþladýk, devamýný da getiririz inþallah
    Trabzonsporlu olmak...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Recep vallaha senin bu hevesin sayesinde ben Drogheda elçiliðinden feragat ediyorum. BMN - Drogheda iliþkileri senin ellerinden öper, hayýrlý olsun

Bu arada irishfootienetwork'ü de boþlamadýðýný gördüm, çok memnun oldum. Drogheda sýradan bir takým olabilir ama Avrupa'nýn bir diðer ucu ile baþladýk, devamýný da getiririz inþallah
    Teþekkür ediyorum Tunga Abi, bu dostluðu baþlatan sensin. Eðer sen olmasaydýn hiç bir þekilde iliþkiler bu noktaya gelmezdi.

Bu arada bugünkü maçýn bilgilerini de irishfootienetwork'e yazmak için niyetlendim ancak imageshack bu akþam bana kazýk attý. Haberi de resimsiz yazmak istemedim. Artýk kýsmet yarýna inþallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)