Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
228. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

4 1.75%
  • Bruno Peres

1 0.44%
  • Ahmetcan Kaplan

3 1.32%
  • Vitor Hugo

0 0%
  • Tymoteusz Puchacz

1 0.44%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

9 3.95%
  • Dorukhan Toköz

34 14.91%
  • Anastasios Bakasetas

1 0.44%
  • Anthony Nwakaeme

104 45.61%
  • Edin Višća

0 0%
  • Andreas Cornelius

69 30.26%
  • Djaniny Tavares

0 0%
  • Jean Evrard Kouassi

0 0%
  • Berat Özdemir

0 0%
  • Erce Kardeşler

0 0%
  • Yunus Mallı

2 0.88%
Sayfa 3 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1221 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 26. Hafta | Alanyaspor 0 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

@Sefer A. 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sefer A. 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor
    61’i teğet geçiyoruz, aselam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kenarda Kouassi, Djaniny varken, Yusuf Erdoğan asla oyuna girmemeli, son tercih olmalı..
    I am not in danger , I am the danger..

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Zor takımlara iyi oynadığımız için içim rahat.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

MuratErdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alanya’lı bir Trabzonspor sevdalısı olarak ben de tespitlerimi paylaşayım…Alanyaspor’un son iki iç saha mücadelesi olan GS lig ve ADS kupa maçlarını stad da izledim. Yukarda bazı forumdaşların paylaştığı gibi farioli’nin inanılmaz bir topla ayağa pas yaparak kendi yarı sahasından oyun kurma takıntısı var. Bu maç için de bazen öyle bir hale geliyor ki yarı sahasından çıkamayan top Marafona’ya geri dönüp 1 dk ya yakın kalecinin ayağında bekliyor. Oyun inanılmaz durağanlaşıyor. Karşı yarı sahaya yerleşemeyen takım efecan’ın gerçekten insan üstü çabasına mahkum kalıyor. Emre akbaba son maçlarda çok etkisiz ( belki de sakatlığı yüzündendir) zaten bu el freni çekili gibi bekleme modunda ki oyun ads maçında tribünden tepki yedi. Rakip Trabzonspor olunca illa hem oyuncular hem de tribünler daha agresif olacaktır adım gibi eminim. Zaten Alanya’da iç saha maçlarında FB-BJK-gs ye karşı olan soft ve misafirper yaklaşımın Trabzonspor maçlarında tam tersi savaş havasına bürünmesi ve oyuncularımıza edilen küfürler çok zoruma gidiyor. Alanyalıyım ama benim hayatım Trabzonspor. O stad da o muameleyi görmezden gelmenin mücadelesini vermek ben ve oğlum için çok zor oluyor. Renk vermemek için kendimizi sıkmaktan helak oluyoruz. Uzun lafın kısası biz bu maçı kaybetmeyiz. En büyük dayanağım farioli’nin takıntılı oyun planı.
    Join the dark side ...

Girebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Butun tabulari birer birer yikarak ilerliyoruz. Bu maci da alirsak bu sezon tam anlamiyla "efsanevi" olur benim icin. Son yillarda Basaksehir ile birlikte bize en ters gelen takim. Daha onceki mesajlarda da bahsedildigi gibi Farioli mevcut oyun planinda israrci olursa isimize gelir ancak ust siralari ilgilendiren onemli bir mac ve liderle oynayacaklari icin daha pragmatist bir anlayisla cikabilirler.
    Sakatlarin durumunu bekleyip gorelim. Efecan ve Emre Akbaba bu maca yetismezse buyuk avantaj olur, kesinlikle takimin bel kemigi denebilecek oyuncular. Donseler de ayni performansi veremeyebilirler.
    Bu macta Peres donuyor ve yine ilk 11'de olacaktir, Visca ile uyumunu dusunursek boyle de olmali bence. Dorukhan da bekte siritmadi ama ona orta sahada ihtiyacimiz var, rakip ceza sahasinda bir sekilde tehlike olusturabiliyor ayrica, kafa topu pas opsiyonu vs.
    Ugurcan
    Peres-Huseyin-Hugo-Puchacz
    Hamsik
    Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
    Cornelius

HT4 kadroda olmak zorunda gibi. Orta sahada Berat olacagina HT4 oynasin defansta, 13 mac kaldi sunun surasinda, birkac mac daha oynar en fazla. Sabir.
    Skoru bulursak Denswil-Puchacz, JEK-Waka, Siopis-Baka hamleleri gelir diye dusunuyorum. Sonunda yedek kulubesini etkili bir sekilde kullanabilecegiz.
    Konu Girebi tarafından (14.02.2022 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Girebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Butun tabulari birer birer yikarak ilerliyoruz. Bu maci da alirsak bu sezon tam anlamiyla "efsanevi" olur benim icin. Son yillarda Basaksehir ile birlikte bize en ters gelen takim. Daha onceki mesajlarda da bahsedildigi gibi Farioli mevcut oyun planinda israrci olursa isimize gelir ancak ust siralari ilgilendiren onemli bir mac ve liderle oynayacaklari icin daha pragmatist bir anlayisla cikabilirler.
    Sakatlarin durumunu bekleyip gorelim. Efecan ve Emre Akbaba bu maca yetismezse buyuk avantaj olur, kesinlikle takimin bel kemigi denebilecek oyuncular. Donseler de ayni performansi veremeyebilirler.
    Bu macta Peres donuyor ve yine ilk 11'de olacaktir, Visca ile uyumunu dusunursek boyle de olmali bence. Dorukhan da bekte siritmadi ama ona orta sahada ihtiyacimiz var, rakip ceza sahasinda bir sekilde tehlike olusturabiliyor ayrica, kafa topu pas opsiyonu vs.
    Ugurcan
    Peres-Huseyin-Hugo-Puchacz
    Hamsik
    Visca-Dorukhan-Bakasetas-Nwakaeme
    Cornelius

HT4 kadroda olmak zorunda gibi. Orta sahada Berat olacagina HT4 oynasin defansta, 13 mac kaldi sunun surasinda, birkac mac daha oynar en fazla. Sabir.
    Skoru bulursak Denswil-Puchacz, JEK-Waka, Siopis-Baka hamleleri gelir diye dusunuyorum. Sonunda yedek kulubesini etkili bir sekilde kullanabilecegiz.
    Yok hocam farioli Madrid’le oynasa değişmez o oyun planını öyle istiyor adam. Savunmanın basit hatalarıyla kazanırız bence.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Rakibimiz Kasımpaşa maçı kadar kötü oynamayacaktır ancak o maçta geriden oyun kurarken yaptıkları hataların yarısını yaparlarsa maçı kopartırız diye düşünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Fizik kondüsyon olarak Kasımpaşa'dan geride, ileri uç elemanlarının kalitesi ise KAsımpaşa'dan daha iyi.
    En umutlu olduğum şey, başlarında İstanbul'da 2-0 yendiğimiz eski Karagümrük hocası var.
    Takıntılı bir hoca olduğunu anladık artık.

Gene Kasımpaşa maçından daha kolay, Konya maçından daha zor bir maç bekliyorum.

Hamsik dönerse, oyun kontrolünü daha fazla elimizde tutarız. Bakalım kimi kesecek Hoca.
    Siopis de çok iyi oynadı, Dorukhan da, Abdülkadir de, Bakasetas da...

KAdro kurarken sıkıntı olacak bir maç....

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonsporla alakalı güzel bi yorum / analiz

https://www.youtube.com/watch?v=G-tacKqhdcw
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @Sefer A. <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> 'dan haber getirdim. Bu maç 61'e dokunuruz diyor

Kendisi neden ceza almış? Bu hiç ceza almazdı.

Nereden
    Trabzon

Zor bir maç daha bizi bekliyor.alanya ligin iyi takimlarindan biri ligin ikinci yarısındaki 6 maçta iyi puan topladılar.Form grafikleri iyi durumda konya maçı gibi çok ciddi oynamamız gereken bir maç.

Rakip de son maçlarda göze batan oyuncu eduardo gol vuruşlari iyi bir oyuncu dikkat etmeliyiz.Efecan gibi çalişkan ve emre akbaba gibi golcü orta sahalari var.Oynama ihtimalleri varsa onlara karşi da hazırlıklı olmalıyız.

Bize gelirsek şuan moral,motivasyon ve form grafiği açısından iyi durumdayız.konya maçından sonra stres katsayımız biraz daha azalmıştır diye tahmin ediyorum.Tabi tamamen bitmesi imkansız.Yine oyun kalitemizi ufak çaplı etkileme olacaktır.Böyle dönemlerdeki en tesirli ilaç mücadelenin dozunu arttirmaktir.Çünkü stres oyun kalitesini pas kalitesini düşürebilir ama mücadelenin dozunu etkileyemez.konya maçındaki yüksek motivasyonumuzu ve kora kor mücadelemizi bu maça da yansıtırsak 3 puanla oradan çıkabiliriz.

Elimizde iyi oyuncular mevcut takım savunmasını iyi yaptığımız sürece,bireysel hata yapmadığımız takdirde maçı kazanmaya yakınız.Hücum oyuncularımız iyi durumda onları mümkün oldugunca aktif hale getirmeliyiz.Bakasetas,Nwakaeme,Hamsik,Cornelius,A bdulkadir,Visca,Djaniny ve Kouassi den en yüksek verimi almalıyız.

Duran topları da daha efektif kullanmalıyız.Son zamanlarda bu oranımız düştü.

Uğurcandan da güzel bir performans bekliyorum.Deplasman maçı sonuçta ona da iş düşebilir.

Abdullah hocaya güveniyorum yine en doğru kadroyu sahaya sürecektir.Kendisini bu hafta tatlı bir sıkıntı bekliyor.Çünkü Hamsik de dönüyor.Onu takima monte edecek mi yoksa konya maçı onbiriyle mi başlayacak bekleyip göreceğiz.

Gemiyi limana yaklaştırmamiza az kaldı.Okyanusu aştık konya maçindan sonra karadeniz sularına giriş yaptık.Trabzon limanına doğru gittikçe yaklaşıyoruz.Ama henüz işimiz bitmedi sabırla mücadelemize devam etmeliyiz.

Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı pek belli etmese de bu haftaya kadar hem kendisinin hem de takımın üzerinde bir baskı vardı.

Konya bizim rakibimiz olamayacak bir takım da olsa diğer takımlarla oynadıkları maçları bir şekilde kazanmaları biz kazanarak gitsek bile puan farkını işi bitirecek kadar açmadı.Konya maçındaki biz kaza işleri daha da karıştırabilirdi.Hem Abdullah Avcı'nın hem bizim kulübün geçmişte yaşadığı travmalar yeniden gündeme getirilecekti.Herkes hevesle bekliyordu.

Abdullah Avcı 6 maçtan hedeflediği puanı tam olarak aldı.En yakın rakibe de 5 maçta kapanabilecek bir fark attı.Kafasındaki bence tam olarak gerçekleşti.Hem kendisi hem oyuncular rahatladı.Alanya'da rahat takım.Her şeyden öte çok zevkli ve bol pozisyonlu maç olacak. Farioli farklı bir oyun oynatmazsa ön alan baskısı ile işi çözeriz.Hem ön alan hem de orta saha oyuncularımız bu işe uygun. Hamsik'in dönüşü ile bakalım oyuncu tercihleri ne olacak.Kontenjan durumu da var. Farioli'nin oyun tarzı nedeniyle top kazanacak,çabuk oyuncularla Ömür ve Siopis'le maça başlamak mantıklı gibi geliyor.En azından 1 puan alırız.Bundan sonra deplasman puanları çok değerli.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

falcon_61_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://www.instagram.com/reel/CZ_ST...dium=copy_link
    Çok fena montaj

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    durun laa "KADROMUZ YETERLİ"ymiş

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    61’i teğet geçiyoruz, aselam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    61. dakikaya 3 sn kala sağ çaprazdan serbest vuruş kullanıyordu Visca
    Sanırım bir grup taraftar samanyolu başlayacağını hissedip bastırdı.
    Bu taklit ve uyutan tezahüratlardan kurtulmalıyız.
    Bi de son 20-30 dakika kala koyduk muuu diye bağırmanın kime/neye faydası olduğunu lütfen hatırlayalım. İstatistik tuttum. Maç bitmeden bağırdığımız her koyduk muuu tezahüratından sonra gol yemişiz.
    Son olarak büyük kesim ıslıklama yaparken başka bir kesim ayrı telden çalıyor.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı pek belli etmese de bu haftaya kadar hem kendisinin hem de takımın üzerinde bir baskı vardı.

Konya bizim rakibimiz olamayacak bir takım da olsa diğer takımlarla oynadıkları maçları bir şekilde kazanmaları biz kazanarak gitsek bile puan farkını işi bitirecek kadar açmadı.Konya maçındaki biz kaza işleri daha da karıştırabilirdi.Hem Abdullah Avcı'nın hem bizim kulübün geçmişte yaşadığı travmalar yeniden gündeme getirilecekti.Herkes hevesle bekliyordu.

Abdullah Avcı 6 maçtan hedeflediği puanı tam olarak aldı.En yakın rakibe de 5 maçta kapanabilecek bir fark attı.Kafasındaki bence tam olarak gerçekleşti.Hem kendisi hem oyuncular rahatladı.Alanya'da rahat takım.Her şeyden öte çok zevkli ve bol pozisyonlu maç olacak. Farioli farklı bir oyun oynatmazsa ön alan baskısı ile işi çözeriz.Hem ön alan hem de orta saha oyuncularımız bu işe uygun. Hamsik'in dönüşü ile bakalım oyuncu tercihleri ne olacak.Kontenjan durumu da var. Farioli'nin oyun tarzı nedeniyle top kazanacak,çabuk oyuncularla Ömür ve Siopis'le maça başlamak mantıklı gibi geliyor.En azından 1 puan alırız.Bundan sonra deplasman puanları çok değerli.
    Alanya deplasmanlarındaki talihsizliğimizi bu maçla sonlandıracağımızı düşünüyorum.

Öncesinde Cuma akşamı Kasımpaşa'nın 3 puanla Konya'dan döneceğini hissediyorum. 1 puan da Konya'da panik başlatır. 2.olması bile garanti değil

6 maçlık periyotta onlar daha çok puan kaybeder, biz bu süreci iyi atlatırsak harika olur.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bize en zor gelen tempolu sert basan oynatmamak için her türlü sertliği yapan yere yatıp oyunu soğutan rakipler .alanya daha cok topla oynamaya yatkın bir takım.karagümrük ve konya maçında olduğu gibi sahada doğru durup bireysel yetenekle cözeriz işi.kanat bekleri 19 yaşında efacanve emrede yetişmezse davitsonda gitti işimizi iyice kolaylaşır.burdanda 3 puanla dönersek konyada artık hedef 2.korumakdiye acıklamayapmaya başlar

Nereden
    Zonguldak

Dün Samet Akaydın pasif ofsaytla sayılmayan golle birlikte 2 gol attı.

Maçı izleyen var mı, Samet iyi miydi, sezon sonu gelir mi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisi neden ceza almış? Bu hiç ceza almazdı.
    Sormadım ama çok çok büyük ihtimal küfürdendir
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanyaspor bizle beraber ligde en çok gol atan takım. Ancak onlar 36 gol yerken biz 18 gol yemişiz. Gol yemez isek her türlü atarız.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı falcon_61_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.instagram.com/reel/CZ_ST...dium=copy_link
    Çok fena montaj

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bjk asdşkljaklsda bu sezon çok kuruldum bunlara. fbden daha itici olmayı nasıl başardılar bilmiyorum, reziller.
    ( ゚д゚)

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Samet Akaydın pasif ofsaytla sayılmayan golle birlikte 2 gol attı.

Maçı izleyen var mı, Samet iyi miydi, sezon sonu gelir mi?
    Adana takım halinde bjkye çullandı yani pek pozisyon da vermedi, ki bjk adana kalesine gidemedi doğru dürüst. Ben bizim seviyede yeterli bulmuyorum. Geleceğini de sanmam başkanı yüksek para istiyor zaten biz almayız bence.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adana takım halinde bjkye çullandı yani pek pozisyon da vermedi, ki bjk adana kalesine gidemedi doğru dürüst. Ben bizim seviyede yeterli bulmuyorum. Geleceğini de sanmam başkanı yüksek para istiyor zaten biz almayız bence.
    Evet genelde Samet Akaydın için HT4 seviyesinde ya da HT4'ün bir tık üstünde yorumları duyuyor ve okuyorum.

Daha iyisi alınmalı bu durumda sezon sonu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ozzy! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenilirsek şöyle olur böle olur efsane konya bizi yakaladı yorumları başladı mı?
    ''Adalet yumruklarının gücü kadardır''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)