Sonuç: Gheorghe Hagi bir superstar mýydý?

Katýlýmcý sayýsý
10. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

6 60.00%
  • Hayýr

2 20.00%
  • Emin Deðilim

2 20.00%
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Tartýþýyor (2) | Gheorghe Hagi nasýl SUPERSTAR yapýldý?!

HasanTezel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Lightbulb BMN Tartýþýyor (2) | Gheorghe Hagi nasýl SUPERSTAR yapýldý?!

Herkese selamlar

"BMN Tartýþýyor" þeklinde düzenli aralýklarla ve belli konularda siz deðerli renktaþlarýmýzla tartýþtýðýmýz, fikir alýþveriþinde bulunduðumuz yeni bir bölüm kurduk

Bölüm hakkýnda: https://forum.bordomavi.net/showthre...-Tartýþmasý-Hk

Þu konu ile baþlangýcý yapmýþtýk: https://forum.bordomavi.net/showthre...kým-Sevgisi-mi

Þu þekilde çalýþmasýný planlýyoruz: Yeni tartýþma "Eyüp Yusuf Trabzonspor Genel" bölümünde bulunur eski tartýþmalar "BMN Haftanýn Tartýþmasý" bölümünde arþivlenir. Tartýþmalara orda devam edilebilir veya tartýþmalar oradan okunabilir

Tartýþma konusu önerileriniz için: https://forum.bordomavi.net/showthre...laný-Hk-Oylama

---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ----------

Arkadaþlar, haftanýn hatta yýlýn tartýþma ve araþtýrmasýný paylaþmak istedim.

Dün tesadüfen, Ultraaslanýn liderlerinden, Burak Elmasýn çok yakýn dostu bir arkadaþýmla uzunun futbol sohbeti yaptýk. GS bin bilinçli doðrandýðýný(ki ben katýlýyorum) biraz da TS bin ittirildiðini düþünüyor.

Ama konu o deðildi, Hagi nasýl süperstar yapýldý hep merak ederdim, dün anladým diyebilirim.

Hagi, 95 de Barcelonada 19 maçta 3 gol atabilmiþ, oraya ise Seri B takýmý Bresciadan gitmiþ, tamamen umutlarýn bittiði bir Emre Mor vakasý imiþ (hatýrlarým öyleydi).

Faruk Süren, adeta Haginin yaþadýðý semtteki TÜM ESNAFLARI BÝR YK ÜYESÝNE baðlamýþ. Neler anlattý aklýnýz durur, ama iþin özetini yazacaðým. Örnek, çiçekçi her gördüðünde koþup hazýr beklettiði buketi Hagiye veriyor-para almýyor-eþinize hediye diyor, markete giriyor ücret alýnmýyor, kasap lazým etin en güzel kýsýmlarý özel hazýr ücret ödetilmiyor.

Adeta bir süperstar muamelesi yapýlýyor ve ÖZELSÝN HÝSSÝ her þekilde hissettiriliyor. O kariyeri bitmiþ hatta müzmin sakat Hagi, býrakýn ülkeyi Avrupaya ne etti hep birlikte gördük, ligi sürklase etti ve 97-98-99-2000 de ülke rekoru ile 4 kez üstüste GS þampiyonluk oldu-sonunda UEFA kupasýný aldý.

Buradan ne çýkarmalýyýz, özellikle Hamsik-Nwakaeme-Ömür-Uðurcan gibi mevkilerinin olaðanüstü adamlarý hep birlikte bu muameleye baþlamalýyýz. Ýsimlerine özel marþlar-ailesine özel jestler aklýnýza ne geliyorsa bu 4 lüle bu iþ baþlamalý.

Neden bu 4 büyü seçtim:

1. Uðurcan, son 25 senede neredeyse her maç MAÇ KADERÝNÝ etkileyen bir kaleci ben görmedim, bir GS li bile Muslerayý geçti diyor tereddütsüz, arada kaynamasýn Uðurcan bu haliyle Hagi etkisinde zaten

2. Hamsik, ne yazsam bilemiyorum, oynadýðý her maç iþini yapan, gençlerden çok koþan karakter adamý, keþke 32 sinde olsa ama böyle kendine bakan biri en az 2 sene daha üst seviye oynar

3. Ömür, çok kýzdýk-eleþtirdik ama Kasýmpaþa maçýnda bile rakibin fiþini çekecek 3 pozisyon onun eseriydi, dünya yeteceðini kabul etti, ama ÜLKEMÝZÝN SAÇMA EÐÝTÝMÝ bu çocuðun baskýda geri gitmesine sebep oluyor, yetenekte eþsiz bu çocuða birisi profesyonel el atsa 30 milyon euro içten deðil, çocuk diyorum bilerek, 21 yaþýnda yahu bi düþünün...

4. Nwakaeme, 3 büyütülmüþün dillendirdiði lige gelmiþ geçmiþ en iyi açýk, bu adamýn TEK BAÞINA KAZANAMAYACAÐI maç azdýr, böyle yetenek ve güç ilk kez bir arada diyebilirim, ama kafa Afrikalý olunca 2 maçta bir fiþi çekiyor o da yetiyor, 1 oyuna 2 yat tarzý. Hagi muamelesini en çok hakedecek 2. adam, bu güçle 2-3 sene daha ligi sürklase eder, ama HEP GAZI ALINMALI-HEP NAZLANMALI, yoksa zaten %40 ý aðzý açýk býrakýyor...

ÝNÞALLAH KIYMETLÝ FÝKÝRLERÝNÝZÝ YAZARSINIZ, inþallah tarihi sezon bizi þampiyonluk yaptýktan sonra BJK-Baþakþehir gibi ilerisini düþünmeyip tökezlemeyiz, hazýrlanýrsak GS bin 4 yýl üstüste rekoru kýrýlýr, ama BUNUN YOLU TAKIMDAKÝ SÜPERSTARLARA özel davranýþtan geçer unutmayýn... Selamlar
    Konu Yiðit SARI tarafýndan (14.02.2022 Saat 18:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile þampiyonluk gibi artýk!

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Deðerli hocam öncelikle kalemine saðlýk.
    Trabzon'da oyunculara olan ilgi muhakkak var.Kendileri de bunu zaman zaman dile getiriyor.
    Ancak deðindiðin gibi,daha üst düzeyde olmalý,özellikle sosyal aðlarda ve burada tam destek vermeliyiz.
    Ben sosyal aðlarda oyuncularýn profillerine,paylaþýmlarýna daha fazla yüklenmeliyiz diye düþünüyorum,farklý bir alandan bakýyorum konuya.Malum dönem internet dönemi.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Adana

Alýntý Cem Balcý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Deðerli hocam öncelikle kalemine saðlýk.
    Trabzon'da oyunculara olan ilgi muhakkak var.Kendileri de bunu zaman zaman dile getiriyor.
    Ancak deðindiðin gibi,daha üst düzeyde olmalý,özellikle sosyal aðlarda ve burada tam destek vermeliyiz.
    Ben sosyal aðlarda oyuncularýn profillerine,paylaþýmlarýna daha fazla yüklenmeliyiz diye düþünüyorum,farklý bir alandan bakýyorum konuya.Malum dönem internet dönemi.
    Saðolasýn Cem Hocam, Bmn Trabzonspor özelinde deðil futbol sporu için gördüðüm en yapýcý ve en eðitimli forum. Ortalama 100 aktif kullanýcý varsa gördüðüm en az 60 ý çok kültürlü ve kaliteli.

Sonuçta artýk futbol bir endüstri, Hocalar müdür Baþkanlar patron, þirkette olduðu gibi ekstra iþler yapaný ödüllendirmek baþarýyý artýrýr, buna deðinmek istedim inþallah faydalý olur ve konu uzun uzadýya mütalaa edilir.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Herkese selamlar

"BMN Tartýþýyor" þeklinde düzenli aralýklarla ve belli konularda siz deðerli renktaþlarýmýzla tartýþtýðýmýz, fikir alýþveriþinde bulunduðumuz yeni bir bölüm kurduk

Bölüm hakkýnda: https://forum.bordomavi.net/showthre...-Tartýþmasý-Hk

Þu konu ile baþlangýcý yapmýþtýk: https://forum.bordomavi.net/showthre...kým-Sevgisi-mi

Þu þekilde çalýþmasýný planlýyoruz: Yeni tartýþma "Eyüp Yusuf Trabzonspor Genel" bölümünde bulunur eski tartýþmalar "BMN Haftanýn Tartýþmasý" bölümünde arþivlenir. Tartýþmalara orda devam edilebilir veya tartýþmalar oradan okunabilir

Tartýþma konusu önerileriniz için: https://forum.bordomavi.net/showthre...laný-Hk-Oylama

Buyrunuz

Nereden
    Adana

Çok konu var haliyle baþlýk kaynadý gibi oldu, ama olsun. Fikir her zaman lazým olur birgün.

Bu hafta Alanya maçýnda (ki ligin en diri ve bize ters geleni) gördük ki MOTÝVASYON denen þey bir takýmý 2 vites yükseltiyor. Bu sezon hiçbir takýmý 30 dk da paramparça biz de edemedik baþkasý da, hele Alanyayý bu hale düþürmek, Bein-Trt-Aspor sabaha kadar yorumlara baktým BOZUK DÜZENÝN BOROZANLARINI tarumar etti, korkularý ve yeni döneme katýlma çabalarý komik ama düþündürücüydü.

Alanya maçý sonrasý þu oluþtu, tamam Trabzon bu sene %100 þampiyon, fakat bu kurgu ile AMBARGO koyar, büyütülmüþ iþi biter, biz de trene mi binsek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)