Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
278. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

1 0.36%
  • Dorukhan Toköz

61 21.94%
  • Stefano Denswil

2 0.72%
  • Vitor Hugo

0 0%
  • Tymoteusz Puchacz

0 0%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

10 3.60%
  • Anastasios Bakasetas

0 0%
  • Abdulkadir Ömür

1 0.36%
  • Anthony Nwakaeme

11 3.96%
  • Edin Višća

173 62.23%
  • Andreas Cornelius

17 6.12%
  • Djaniny Tavares

0 0%
  • Yusuf Erdoğan

1 0.36%
  • Marek Hamšík

0 0%
  • Berat Özdemir

1 0.36%
  • Jean Evrard Kouassi

0 0%
Sayfa 2 Toplam 76 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1893 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 25. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Konyaspor | Maç Sonucu

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezonun maci. Nasil ki sikecileri yenip lider olduk, bu maci da alip liderligimizi percinleyecegiz insallah.
    Böyle zorluk dereceleri yüksek maclari aliyoruz. Winner olmak bunu gerektirir.
    Al ve cümle aleme gücünü göster ve bak bakalim nasil sesleri kesiliyor.
    Yenilsek dahi karamsarliga düsülecek bir durum yok ortada.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

geçen dönem konya ve alanya maçlarında puan kaybetme sebebi 10 kişi kalma idi bu maç özellikle defans dikkat etmeli

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu Hamsik’e ne oldu ya. Kurşun yese şimdi yürümeye başlamıştı. Ya bize gerçeği söylemiyorlar ya da bizim sağlık ekibi harbi harbi bu işten anlamıyor.

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hatay maçı gibi bir maç bekliyorum. Konya en önemli hücüm oyuncusunu Başakşehir'e sattı ve kadro olarak bence eksikler. En önemli avantajları, hırslı oyunları ve kalabalık şekilde rakibe basmaları. Golu bulursak Kasımpaşa maçı gibi olmaz, Ben Kasımpaşa maçından çekiniyordum ama Konya maçından en azından yenilmeyeceğimiz konusunda inançlıyım.

Konya maçını alırsak, Alanya ve Fener'e de beraberlik için gideriz ama yener geliriz))
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Konya tempolu bir takım ve çok koşup mücadele ediyorlar. Aman dikkat.
    Taraftara parantez açmak istiyorum ama sanırım ligin en kötüsüyüz. İtici güç olması gerekirken öküzün trene baktığı gibi izliyor herkes. Lider takıma yakışmıyor. Ayıp ya. Herhangi bir istanbul takımı şuan bizim olduğumuz konumda olsa ben o tribünleri düşünemiyorum gerçekten.
    Bu konuda ne yapılmalı bilmiyorum ama çok zayıfız.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya tempolu bir takım ve çok koşup mücadele ediyorlar. Aman dikkat.
    Taraftara parantez açmak istiyorum ama sanırım ligin en kötüsüyüz. İtici güç olması gerekirken öküzün trene baktığı gibi izliyor herkes. Lider takıma yakışmıyor. Ayıp ya. Herhangi bir istanbul takımı şuan bizim olduğumuz konumda olsa ben o tribünleri düşünemiyorum gerçekten.
    Bu konuda ne yapılmalı bilmiyorum ama çok zayıfız.
    cevap vereyim mi??

Biz Karadenizliler tez canlı insanlarız, Biz İstanbul da yaşayan insanlar gibi , hayatın stresini atmak için maça gitmiyoruz Futbolu biliriz ve futbolun sonucunun kötü olması sonrasında neler yaşayacağımızı da kestirebiliyoruz. ne demek istiyorum

Takım sana coşku vermezse biz kimseyi coşturamayız, yapamayız bunu,

Örneğin, Bugun kasımpaşa maçına gelen 40 bin seyirci eğer kötü futbol izlemişse keyfi kaçıyor. Yanlış mı elbette yanlış ama dedim ya biz karadenizliler hukmetmeyi severiz. Biz futbolcumuzu da seviyeli severiz, Zor insanlarız kardeşim zor. Yoksa o stada gelen insanların takım sevgisiyle alakası yok bunun

Biz itici güç olamayız, Bizi itecekler ki biz de itelim)

Forum'a bak anlarsın ne demek istediğimi.

İnsan çocuğunu severken ağlatır mı? Biz en sevdiğimizi de döverek severiz)

Sosyolojik bir durum kardeşim bu durum)

Bu konuda saatlerce konuşabilirim, yazarak anlatmak çok kolay değil
    Konu lazibere tarafından (06.02.2022 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

yattarinho61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konyanın defans oyuncusu Adile yapabileceğimiz tüm presleri yapmalıyız. Oyunu onun kurmasını sağlarsak işi biter konyanın

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hatay macindaki gibi bir baslangic yapmaliyiz. Konya yi aradan cikardigimiz vakit uzerimizden buyuk baski kalkar
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Sampiyonlugumuza kast edebilecek yegane takimla oynayacagiz ama haklarinda cok az sey biliyoruz ,ben mesela ilk 11den 2-3 tane oyuncudan fazla sayamiyorum.Keske bizde oynasa dedigim biri yok.insallah takim bu durumu ciddiye aliyordur.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konya'yı mevlana gidi döndüreceğiz.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tribünler gerçekten sıkıntı, az coşkulu olabilsek takımda daha iyi futbol oynar, çok vasat kalıyoruz, Avni Aker'de daha coşkulu taraftar oluyordu sanki..
    I am not in danger , I am the danger..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok zor maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tribünler gerçekten sıkıntı, az coşkulu olabilsek takımda daha iyi futbol oynar, çok vasat kalıyoruz, Avni Aker'de daha coşkulu taraftar oluyordu sanki..
    Bunun ana nedeni taraftar gruplarını bir araya toplayınca tüm stad oradan gelecek tezahürat yönlendirmesi bekliyor. Ama nafile. Kendi kafalarina göre soyledikleri fi tarihinden kalma şeylerle eğleniyorlar. Daha da ilginci taraftar gruplarının yarısı da bagirmiyor. Bağıran 500 kişi var yok gerisi benim gibi maç izliyor. Adamlara stadın en güzel yeri verildi, ben paramla ancak kale arkası kombinesi alabildim.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kasımpasa macından daha kolay bir mac olacagını ve eksiklerinde donmesiyle iyi oyun ile farklı bir galibiyet alacagımızı dusunuyorum. Kapalı gisede govde gosterisi olur bu mac.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Sağda oynayan bı oyuncuları var
    Epey suratli

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Konyaspor'un son beş maçını canlı takip ettim. Bazı arkadaşlara komik gelecek ama bu beş maçı da şanslı bir şekilde kazandılar diyebilirim. Rakipleri birçok pozisyona girip skor bulamadılar ve Konyaspor bir veya iki kez tehlike yaratıp skoru elde etti. Son maçlarda ortaya koydukları oyun gerçekten fark yaratacak bir oyun değil ve hatta rakiplerinin tamamından kötüydü diyebilirim.

Konyaspor'un oyun tarzına gelirsek aslında bize benzer bir tarzda oynadıklarını söylemek lazım. Rakibi zorlamak için fazla efor sarf etmiyorlar, takım halinde iyi savunma yapıp hızlı hücumlarla rakiplerini zor durumda bırakıyorlar. Hücumlarını ağırlıklı olarak her iki kanattan yapmaya gayret ediyorlar; bekleri Guilherme ve Skubic hücum etkinliklerinde rol alıyor, kanat oyuncuları Michalak ve Bybtqi ile etkili olmaya çalışıyorlar. Orta saha merkez oyuncuları oyun kurmaktan ziyade sertlik ve savunma yönleriyle öne çıkıyor, topu hızlı şekilde kanatlara aktarıyorlar. Takım savunmasında genel olarak iyiler zaten bu noktaya gelmelerinde savunmaları bence en önemli silahları oldu. Savunmada Abdülkerim Bardakçı takıma ciddi bir liderlik yapıyor. Fizik gücü, çabukluğu, hızı ve zaman zaman topla birlikte yaptığı çıkışları ile dikkat çekiyor. Sol stoper ihtiyacımız olsa kendisini Trabzonspor'da görmek isterdim. Diğer stoperleri Adil de çabuk ve hızlı ancak hata yapmaya meyilli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Takımın bekleri de hücum yönleriyle öne çıkıyorlar ancak ortalama şekilde savunma katkıları olduğunu da söylemek lazım. Genel olarak Konyaspor'un iyi bir takım olduğunu düşünüyorum ancak yetenekli oyuncu sayısı oldukça az ve şampiyonluk yarışını sürdürebileceklerini pek sanmıyorum.

Sonuç olarak Konyaspor maçı zor bir maç olacaktır. Diğer rakiplere oynadıkları gibi bekleyerek oynarlarsa işimizi zorlaştırırlar ancak şampiyonluk hevesiyle ofansif bir oyun tarzı sergilerlerse iş değişir. Bu maçta bizim için 1 puan kötü olmaz ancak işi bitirmek için kazanmamız gerekir. Ligin sonuna epey bir maç var ve her maç zor! O nedenle her maça üç puan parolası ile çıkıp rakipleri devire devire yolumuza devam etmemiz lazım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sonunda kazanan biz olalım ve üç puanı hanemize yazalım.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Kasımpaşa Konya’dan çok daha iyi oynayan bir ekipti, yendik. Konya’yı da yeneriz inşallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bize erken bir gol lazım, başka bir şey değil. Bunların taktiği gol yememek, fırsat bulunca 1 tane atıp kazanıyorlar. Yukarıda arkadaşın dediği gibi son maçları kazandılar ama oyun gücüyle kazanmadılar. Özellikle deplasmanda kötü oynadılar. Handikapları ilk golü yerse dağılabilirler. Sivas maçında öyle oldu mesela. Takım tamamen 0-0 ve 1-0 oyun üzerine kurgulanmış. 0-1 oyunu oynayacak sakinlikleri ve kaliteleri yok. Oyunları kenar ortalar üzerine kurulu neredeyse. Habire kanatlardan gidip orta yağdırıyorlar.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

kazanalım ama takımı beğenmeyelim..

iyi futbol sevenler bayern..real falan izlesin veya türkiyeden başak..alanya

.....................

kötü oynuyoruz diye gol yiyelim veya maçı kazanamayalım diye yorum yazan Trabzonspor taraftarı görünümlülere de ...selam olsun..
    içimizdeki fitneciler siz bu kulüpten uzaklaşınca daha güçlü olacağız..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Titreşimi içlerinde hissettirmeden kazanacağımız maç bile sinirimi geçirmez. Korkma titreymiş.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Hoca bakasetas ve hamsik'i özel olarak bu maça sakladı rahat olun.

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sahada defansif anlamda bir oyun planımız var ve her maçta önceliğimiz gol yememek. bu taktik anlayışı ile bu günlere geldik. zaman zaman vites yükselttiğimiz nadir anlar haricinde oynadığımız futbol genelde kısır. hücum planımıza uygun bir forvet oyuncumuz yok. bu da oyun planı ile gol atmaktan çok özel yetenekli ayakların becerisi ile gol arama girişimine dönüşüyor.

bu maçta rakibimiz de benzer taktikle oynuyor ancak bizim farkımız oyuncu kalitemiz daha üst düzey. normal şartlarda maçı almamız gerekir ancak diğer maçlardan daha zorlu geçeceği kesin. özellikle de bir şans golü yersek, gs ya da altay maçlarında olduğu gibi geri dönmemiz o kadar kolay olmayabilir.

rakip kilit oyuncularımızı baskı altına alacağı için bu maçta cornelius ve abdüş (oynarsa) ekstra işler yapmalı. visca, nwaka, bakasetas ve hamsik (oynarsa) tamamen kilitlenecek bence.

umarım kazanırız.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Su dangalaklari ic sahada evire cevire yenemeyeceksek sampiyon olmayalim zaten
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o konya yerel gazetenin manşet attığı gazeteyi dürüp neticelerinde gezdirmek lazım..öyle bir maç oynayalımki görsünler trabzon nerdeymiş..en az 2 3 gol atmamız lazım inşallah rahat maç izleriz... bir sözümde taraftara..sözde birleştiniz ama hiç birinizde bir cacık yok.taraftarlıktan gram anladıgınız yok...ayakkabı fırlatmayı üst bloktan alt bloğa su şişesi atmayı taraftarlık sanıyorsunuz ama bunun adı şaklabanlıktır.sizden beste söylemenizi bekleyende yok adam gibi top rakipteyken ıslıklayın sadece başka bir şey yapmayın..benim kendi sahamızdaki tek korkum taraftar..böyle giderse kalan haftaların olimpiyat stadında oynanmasını temenni ediyorum...kimse kızmasın boş yere.haketmiyorsunuz..

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

mutlaka kazanmamız gereken bir maç

bu maçı alırsak iş bitti demektir, şampiyonuz.

berabere kalırsak %50 bitti

kaybedersek %25 bitti.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)