Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
335. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

255 76.12%
  • Bruno Peres

11 3.28%
  • Vitor Hugo

1 0.30%
  • Stefano Denswil

0 0%
  • Tymoteusz Puchacz

1 0.30%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.30%
  • Dorukhan Toköz

1 0.30%
  • Anastasios Bakasetas

27 8.06%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Edin Višća

13 3.88%
  • Andreas Cornelius

1 0.30%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

5 1.49%
  • Ahmetcan Kaplan

14 4.18%
  • Yunus Mallı

5 1.49%
Sayfa 144 Toplam 146 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 94 134 142 143 144 145 146 SonuncuSonuncu
Toplam 3631 adet sonuctan sayfa basi 3,576 ile 3,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 23.Hafta | Galatasaray 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Burada maç esnasında saçma sapan hakaretler ve aşağılamalarla oyuncusuna, hocasına olmadık hakaretler yağdıranlar gördüm. Bu foruma sanırım 2008 yılından beri üyeyim. Arada da olsa yazarım. Ancak bu gün anladım ki aslında TS'a faydalı olsun diye oluşturulan bu oluşum sadece zarar vermekte. Ekşi sözlük FB trolleri bile böyle hakaret etmiyordur TS'a. Yazıklar olsun bu insanlara. Üstelik de bunu ligde rekor kıran hoca ve oyunculara yapıyorsunuz. TS taraftarı TRABZONSPOR karşısındakien büyük engeldir tezi de böylelikle kanıtlanmış oldu.
    bize heryer TrabzonSpor

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı nevzat61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakasetas anonsunu en güzel Yalçın Çetin yapıyor..kulaklarımdan gitmiyor o ses

"Bakasetassss "
    Benim de hala kulağımda o ses.
    Yalçın Çetin'in o tok ve güzel sesinden dinlemek bir başka keyif
    Özeti her akşam işten gelince izliyorum.
    Bakasetassss
    Bu arada top ağlarda büyük hata.... goooolll Visçaaaa
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (25.01.2022 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    İstanbul

Maçın tekrarını hiç izlememiştim. Hazır kar tatili tekrar izledim de...Yani...

Affedersiniz ohaaa... gs bitmiş ya ilk golümüzden sonra hahahaha. Canlı izlerken fark etmiştim ama bu kadarını anlayamamıştım. İlk golden sonra normalden fazla üzülüyorlar zaten, jest ve mimiklerden anlaşılıyor ama sonrasında kaçırdıkları gol bile onları canlandırmaya yetmiyor. Resmen dipsiz kuyudalar. Gamsız Babel'in bile suratı çöküyor.

Maçtan önce gs'nin son maçında yenilmesinin bu maça muhtemel etkilerini konuşuyorduk. İlk yarı onun dezavantajını yaşadık, yırtındılar ama ikinci yarı daha doğrusu golden sonra da avantajını yaşamış olduk. Bitmiş adamlar. Golleri ikinci yarıdaki etkili oyunumuzun, baskımızın bittikten sonra gelmesi harika olmuş. İlk golden sonra bile topa yumuşak kalıp o pozisyonu vermemiz olacak iş değil.

Bu arada yoğun kar yağışı var maç oynanmayabilir.

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

yanlız bu maçta kornelyus harikaydı.
    hiç bu kadar sağlam görmemiştim.
    nerdeyse hiç düşmedi adam okadar itiş kakışa.

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı seçuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada maç esnasında saçma sapan hakaretler ve aşağılamalarla oyuncusuna, hocasına olmadık hakaretler yağdıranlar gördüm. Bu foruma sanırım 2008 yılından beri üyeyim. Arada da olsa yazarım. Ancak bu gün anladım ki aslında TS'a faydalı olsun diye oluşturulan bu oluşum sadece zarar vermekte. Ekşi sözlük FB trolleri bile böyle hakaret etmiyordur TS'a. Yazıklar olsun bu insanlara. Üstelik de bunu ligde rekor kıran hoca ve oyunculara yapıyorsunuz. TS taraftarı TRABZONSPOR karşısındakien büyük engeldir tezi de böylelikle kanıtlanmış oldu.
    Bunlar eleştiri yapıyoruz zannediyorlar, ancak " visca çöp ,bize kakaladılar " demek eleştiri olmuyor.." Bakasetas .. " neyse yazmayacağım eleştiri olmuyor.." waka istediği paranın KDV sini hakediyor " demek eleştiri olmuyor.." GS Trabzonspor'un içinden geçecek " demek eleştiri olmuyor.. bunlar Trabzonspor taraftarı olan birisinin söyleyeceği sözler değil..site yönetimi artık böyle eleştiri olmayan hakaret içerikli yorumlar yapanı direk banlaması gerekiyor..

Bu tipler Trabzonspor yenildiğinde haklı çıktıkları için sevinecek tipler..bunlara ne kadar taraftar dersiniz bilemem..
    Konu nevzat61 tarafından (25.01.2022 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı gudoz81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlız bu maçta kornelyus harikaydı.
    hiç bu kadar sağlam görmemiştim.
    nerdeyse hiç düşmedi adam okadar itiş kakışa.
    Altay maçı dahil bizdeki en iyi maçını oynadı Marcao gibi Melogillerden bir iti canından bezdirdi, bence skor olarak tam. Olmasada oyun olarak Sörlotha baya yaklaştı.
    No one wins. One side just loses more slowly.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Bunlar eleştiri yapıyoruz zannediyorlar, ancak " visca çöp ,bize kakaladılar " demek eleştiri olmuyor.." Bakasetas .. " neyse yazmayacağım eleştiri olmuyor.." waka istediği paranın KDV sini hakediyor " demek eleştiri olmuyor.." GS Trabzonspor'un içinden geçecek " demek eleştiri olmuyor.. bunlar Trabzonspor taraftarı olan birisinin söyleyeceği sözler değil..site yönetimi artık böyle eleştiri olmayan hakaret içerikli yorumlar yapanı direk banlaması gerekiyor..

Bu tipler Trabzonspor yenildiğinde haklı çıktıkları için sevinecek tipler..bunlara ne kadar taraftar dersiniz bilemem..
    Ben yine iddia ediyorum, Giresun’a puan kaybedince Zeki üzülmedi diye sevinecek tiplemeler dolu forumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mac sirasinda insanlarin o gerginlikle,sinirle kufretmesi cok abartiliyor.nabiz olmus tavan.ee normal yani ne bekliyorsunuz.irkcilik isin icine girmedigi surece ufak tefek kufurler hakaretler son derece insani seyler.cok abartiyorsunuz.
    ustte visca'nin golune sevinen renkdaslarin vidyolari var.uc asagi bes yukari herkes maclari o sekilde takip ediyor.gol yedigimizde veya yenildigimizde o vidyolardaki insanlar tuh be yenildik saglik olsun diye tepki verdiklerini dusunmuyorsunuzdur herhalde.bu yasima kadar boyle sakin kalabilen cok az insan tanidim.
    buradan kufuru savundugum anlami cikmasina ama mac esnasinda verilen asiri tepkilerin cok da bir anlami yok.cunku kimse pek saglikli tepkiler veremiyor.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mac sirasinda insanlarin o gerginlikle,sinirle kufretmesi cok abartiliyor.nabiz olmus tavan.ee normal yani ne bekliyorsunuz.irkcilik isin icine girmedigi surece ufak tefek kufurler hakaretler son derece insani seyler.cok abartiyorsunuz.
    ustte visca'nin golune sevinen renkdaslarin vidyolari var.uc asagi bes yukari herkes maclari o sekilde takip ediyor.gol yedigimizde veya yenildigimizde o vidyolardaki insanlar tuh be yenildik saglik olsun diye tepki verdiklerini dusunmuyorsunuzdur herhalde.bu yasima kadar boyle sakin kalabilen cok az insan tanidim.
    buradan kufuru savundugum anlami cikmasina ama mac esnasinda verilen asiri tepkilerin cok da bir anlami yok.cunku kimse pek saglikli tepkiler veremiyor.
    Vakti olan bu arkadas gibi düsünenleri aydinlatsa. Ufak tefek dediklerini toplasa.

Foruma girmemeyi mutlulugun sifresi olarak gören taraftarlari ne edecegiz? Arizalar cogalsin örnek taraftar gelmesin veya geri dönmesinmi amac.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ağzından kaçan ile kaleminden damlayan arasında epey fark var biri ortamına göre uçup gidiyor ( günahı baki elbette) diğeri kalıyor sen okuyorsun başkası okuyor ta ki müdahale edilip silininceye kadar.

Yazılı iletişimin tek güzel yanı hatanı telafi için mühlet vermesi. Onu da kullanmayıp yorumu askıda bırakan arkadaşlarımıza tekrar rica ediyorum lütfen dilimizde her türlü duyguyu ifadeye yarar kelime mevcut küfür yazmayalım.

( Benimde böyle falsom vardır affola)
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Tekirdağ

Ben sizin gibi düşünmüyorum.. klavyeden çıkan söz ile ağızdan çıkan sözü kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum..

GS maçı dönmeseydi, burada yazılacak yorumları aşağı yukarı tahmin edebiliyorum..kusura bakmayın ama etrafımda bulunan üç küçük taraftar ile aynı ağızı taşımamalı Trabzonspor taraftarı.. çünkü aynı sözleri onlardan duyuyorum bir de kendi sitemizde duyuyorum..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altay maçı dahil bizdeki en iyi maçını oynadı Marcao gibi Melogillerden bir iti canından bezdirdi, bence skor olarak tam. Olmasada oyun olarak Sörlotha baya yaklaştı.
    Avcının takımında gölü takım atıyor
    Takım yiyor.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Kardeşim hepimiz maç sırasında gergin sinirliyiz. Bu bir bahane mi şimdi. Burası iğrenç düşünceleri bayağı fikirleri ortaya saçma platformu mu? Arka sayfalarda yazılanları okudukça iğrendim buradan. Böyle birşey yok. herkes duracağı yeri bilecek . Seviyeyi eleştiri ile yükseltmek lazımken hakaret küfürile yerin dibine sokmak nedir ya? Bizler bu forumu terk etmeyeceğiz bu arkadaşlar kendilerine çekidüzen verecek.
    bize heryer TrabzonSpor

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goller ve spiker konuşulmuş. Yalçın Çetin'i çok beğenirdim ama sesi çok bulanıklaşmış. Ercan Taner'deki kırılmayı o da yaşıyor. İyi bakmıyor kendine belli ki. Sallamalarımızdan spiker de nasibini aldı :d
    Yalcin cetin'in eşi trabzonludur. Sonuçta bizi biliyor. Bakasetas'in gölünde bence o vuruşu tamamlayan bir ifadesi vardı. Golün kalitesini daha da artırdı. O golü ondan daha güzel tamamlayan olamzdi. Sürekli o golü izliyorum. Benim görüşüm böyle.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Nereden
    İstanbul

Alıntı chener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalcin cetin'in eşi trabzonludur. Sonuçta bizi biliyor. Bakasetas'in gölünde bence o vuruşu tamamlayan bir ifadesi vardı. Golün kalitesini daha da artırdı. O golü ondan daha güzel tamamlayan olamzdi. Sürekli o golü izliyorum. Benim görüşüm böyle.
    Hocam ben niyetini sorgulamadım ki zaten. Az sevindi demedim. Sesi eskiye göre değişmiş sadece bunu söyledim. Eski videolarını izleyin farkı anlarsınız.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Giresun macinda kacan penaltiyla puan kaybi üzücüydü ama son iki mactan alinacak 4 puana herkes memnun olacakti. Giresun u yenip Gs ile berabere kalacagimiza böyle olmasi daha iyi oldu. Giresun o puanla ligde kalirsa gercekten mükemmel olur..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben sizin gibi düşünmüyorum.. klavyeden çıkan söz ile ağızdan çıkan sözü kıyaslamak ne kadar doğru bilmiyorum..

GS maçı dönmeseydi, burada yazılacak yorumları aşağı yukarı tahmin edebiliyorum..kusura bakmayın ama etrafımda bulunan üç küçük taraftar ile aynı ağızı taşımamalı Trabzonspor taraftarı.. çünkü aynı sözleri onlardan duyuyorum bir de kendi sitemizde duyuyorum..
    Gs maci dönmeseydi bu adamlarin rezalet enerjisi sampiyonluk kaybettirirdi burdan bile..Iste tam bu tiplemelerin sayesinde Trabzonspor kendi ayagina sIkar diye bekleyebiliyor hala..Puan farkina ragmen bu gibilerinin sayesinde umutlari var..Haksizda sayilmazlar ama bu sefer bunlar bile engellemeyecek..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Nereden
    Tekirdağ

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs maci dönmeseydi bu adamlarin rezalet enerjisi sampiyonluk kaybettirirdi burdan bile..Iste tam bu tiplemelerin sayesinde Trabzonspor kendi ayagina sIkar diye bekleyebiliyor hala..Puan farkina ragmen bu gibilerinin sayesinde umutlari var..Haksizda sayilmazlar ama bu sefer bunlar bile engellemeyecek..
    Çevremde çok sayıda İstanbul takımlarının taraftarları var.. adamlar takımlarının durumu ortada olmasına rağmen hâlâ umutları var..

geçmişte yaşanan hüsranlar geçmişte kaldı.. taş gibi bir takım var sahada..bu hafta GS maçında GS ilk yarıyı 1-0 önde kapamış bizimkiler burada takımı gömerken , gslilerin bile ikinci yarı için Trabzonspor'un gol bulacağını söylemesi daha sinir bozucuydu..

Virginia Woolf

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ben Hamsik Visca sarılmasında kaldım aga..
    I am not in danger , I am the danger..

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne goydular bize ya !!!

Gülmekten öldüm

Virginia Woolf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)