Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
335. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

255 76.12%
  • Bruno Peres

11 3.28%
  • Vitor Hugo

1 0.30%
  • Stefano Denswil

0 0%
  • Tymoteusz Puchacz

1 0.30%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.30%
  • Dorukhan Toköz

1 0.30%
  • Anastasios Bakasetas

27 8.06%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Edin Višća

13 3.88%
  • Andreas Cornelius

1 0.30%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

5 1.49%
  • Ahmetcan Kaplan

14 4.18%
  • Yunus Mallı

5 1.49%
Sayfa 143 Toplam 146 Sayfadan BirinciBirinci ... 43 93 133 141 142 143 144 145 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3631 adet sonuctan sayfa basi 3,551 ile 3,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 23.Hafta | Galatasaray 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Goller ve spiker konuşulmuş. Yalçın Çetin'i çok beğenirdim ama sesi çok bulanıklaşmış. Ercan Taner'deki kırılmayı o da yaşıyor. İyi bakmıyor kendine belli ki. Sallamalarımızdan spiker de nasibini aldı :d

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cikart da göreyim haydi...

Hani gayse'yi yeniyorduk...

La ne oldii????
    .
    “Ne oldi sana, ne oldu böyle”
    (Belki yapan olmuştur ama bu espriyi yapmadan geçemezdim.)
    BMN TRABZON

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

dün gece bein sports özeti tekrar vermiş ama kaçırdık. bugün yayın akışında yok bizzat takip ediyorum izlemek için.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Mucib Saplayıcı hocam yine bir İstanbul takımına saplayıp döndü.

Yok böyle bir maç bjk maçı gibi oldu. Bu seneki şampiyonluğun en güzel hikayelerinin en büyük heyecanlarının yaşandığı maçlardı bunlar.

Başlığın çoğunu okudum burada hocaya loser diyen güruha <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Ufuk<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> arkadaşımızın mesajını çok ama çok beğendim;

Hem hocaya loser diyorsunuz hem gol yediğimizden beri ağlayıp zırlıyorsunuz diye..

Bu durum en güzel böyle özetlenirdi işte futbol bu 90 dk bitmeden hiçbir şey bitmez. Bu takımdan son ana kadar umut kesilmeyeceğini hala öğrenemediyseniz sizde sorun var demektir.

Büyük maçların hepsini son dakikalarda aldı bu takım, birçok maçı 1-0 mağlubiyetten çevirdi, söktü aldı. Bu maçı da ikinci yarının tamamında rakibi ezerek vura vura aldı döndü.

Evet ilk yarı kötüydük ama rakip de gs idi. Bu maçta varını yoğunu tüm gücünü ortaya koyacağı belliydi. İşte o tüm gücünü ilk yarıda harcadı bitirdi ve biz gereğini yaptık.

Buna rağmen şu başlıkta yazan belli başlı kişilerin aşağılık mesajları da ibret olarak burada duruyor. Bunlar utanmadan hiçbir şey olmamış gibi yazmaya devam edecekler tabi. Küfürbazlar, üç noktacı boş herifler, şenolcular vs.. bu takım size rağmen şampiyon oluyor.

Tarihimizin en winner hocası ve takımını ayakta alkışlıyorum, gurur duyuyorum. Tüm istanbul takımlarını içerde dışarda ezip geçen hocamıza da ayrıca teşekkür ediyorum.
    Bu takım iç sahada müthiş gazla çıktığı fb maçının daha ilk dksında geri düşmesine rağmen kırılıp pes etmediyse daha da kırılmaz. Ben oynanan oyundan hiç memnun değildim ama sonuna kadar nasıl olsa biri çıkar vurur puanı getirir rahatlığıyla izledim maçı. Bu güvenin altı da boş değil dediğin gibi her derbi ya geriden gelip çeviriyoruz, ya son dk atıyoruz ama bu arkadaşlara ne anlatsan boş. İlk maçta Kasımpaşa 3. dk gol atsın 10. dk şampiyonluk gitti mesajları dolacak forum. Trolleri ve fırsat kollayanları bir kenara ayırıyorum, kim looser muhabbeti açıyorsa bil ki en looserı o en ufak olumsuzlukta çocuk gibi ağlıyor, milleti de negatif yüklüyor. Birbirinin gazına gelip daha da azıyor sonra pişman olacakları şeyler yazıyorlar. Troll zaten istediğini alamayınca sessizce çekiliyor, kalanlarla yüz yüze bakıyoruz.
    ( ゚д゚)

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın 2. yarısını yüklemeye başladım 2-3 saate biter buradan paylaşırım
    Konu yatmaztara tarafından (24.01.2022 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Nwakame'nin pozisyonu penaltı değil. Top emre kılınç'ın eline önceden gelmese bile penaltı çalamazlardı. Wakayeme'nin penaltı yaptıktan sonra muhtemel gazabından korktular!
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün gece bein sports özeti tekrar vermiş ama kaçırdık. bugün yayın akışında yok bizzat takip ediyorum izlemek için.
    Bu gece 00:00'da var gözüküyor Doğukan. beinsports 1.
    ( ゚д゚)

cerasus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah razi olsun full maci @Emre Çömez ve @6Şafak Aydın1 bana bir link olarak gönderdi. Indirdim 3,56 GB boyutunda. Onu 18,8GB olarak mp4 cevirdim. Su an bir siteye yüklüyorum, 1 saat sonra biter. Bu sekilde herkes maci izleyebilir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Goller ve spiker konuşulmuş. Yalçın Çetin'i çok beğenirdim ama sesi çok bulanıklaşmış. Ercan Taner'deki kırılmayı o da yaşıyor. İyi bakmıyor kendine belli ki. Sallamalarımızdan spiker de nasibini aldı :d
    kasımpaşa maçında tribündeydim. yalçın çetin'in anlatım yaptığı yer de hemen üstümüzdeydi.. ara ara gayrı ihtiyari baktım kendisine.. sürekli kola ve sigara içti.. bir pakete yakın tüketmiştir
    Attan inip eşeğe bindik!

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

2 oğlum var, biri 13 diğeri 11 yaşında...küçük olan AZin alt yapısında oynuyor...benden fanatikler...en sevindiğim nokta şampiyonluğu doya doya, güzel anılarla kutlayacak olmaları. Yaşım 45, cefasını yıllardır bizler çektik umarım sefasını arkamızdan gelen nesiller sürerler...efsane maçtı, evi ortalığı yıktık
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasımpaşa maçında tribündeydim. yalçın çetin'in anlatım yaptığı yer de hemen üstümüzdeydi.. ara ara gayrı ihtiyari baktım kendisine.. sürekli kola ve sigara içti.. bir pakete yakın tüketmiştir
    Belli ya. Emre Yücelen izleye izleye az çok kulağım gelişti Sesi boğuklaşmış, gırtlağa yükleniyor. Sesin o eski hacmi yok. Euro 2008 özetlerine bakın ne kadar farklı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç tekrarı başladı bein1’de.

Kar yağışıyla muhteşem bir 90dk keyfini kaçırmayın
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırakın artık iyi oyunu bize 3 puan lazım.
    Aldık mı aldık.
    elalem çöp takımlarını bile nasıl sahipleniyor az örnek alın.
    Helal olsun arkadaşım budur yani.. bunca yıl rakipleri ezdigimiz yıllar da oldu..ne oldu sonunda..

Kaldı ki bu sene bahsettikleri kadar kötü bile değiliz.. Abdullah Avcı ilk geldiğinde sıcak bakmamıstım şimdi sonuna kadar arkasındayım.. çünkü Trabzonspor'un teknik direktörü.. rekor puan ile gidiyoruz..ve birilerine rahatsızlık veriyoruz..bari siz memnun olun be
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

DÜN AKŞAM MAÇIN ÖZETİNİ 2 KEZ İZLEDİM.

Yalçın Çetin'in Bakasetassssss diye bağırması muhteşem

Visca'nın golünde geç kaldı Viscaaa diye bağırmakta ancak Taylan'ın o hatayı yapacağını beklemiyordu aslında, sürpriz oldu ona da
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Stefan Kuntz, Ahmetcan'ı çek beğendiğini, Ryan Babel'e karşı iyi savunma yaptığını söyledi.

Ahmetcan'ın özgüveni yüksek. Bunu sahada görüyoruz.

HT4 ders alsın azıcık.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Önemli bir deplasman maçımızı kazanarak giresun maçındaki 2 puan kaybı telafi etmiş olduk.Herkesin ayağına,Uğurcan ın da ellerine sağlık.

Maçı yorumlarsak ilk yari bizim için zor geçti.Aslinda beklenen bir durumdu.Ev sahibinin daha baskılı başlayacağı belliydi.Beklenmeyen şey ise yine bireysel hata yaparak penaltıya sebebiyet vermekti. Ve bu durum sonucu yenik duruma düştük.Skor olarak artik 2 gole ihtiyaç vardı.Maçın içerisine biyerde girecektik ondan emindim ama skoru alabilecekmiydik o biraz karışık idi.Yıldızlarımız neden yıldız olduğunu birkez daha gösterdi.Başta Uğurcan,Bakasetas ve Visca önderliğinde tüm takım istanbulu birkez daha fethetti.

Bu maç puan kaybetsek bile yinede hiç panik yapacak bişey yoktu.O zamanda şunu diyecektim.Basketbolda nasıl fark kapaninca mola alıyorlar ve sonra tekrardan sayılar gelmeye basliyor bizim içinde öyle olacaktı.Milli ara bizim molamız olacaktı iyi değerlendirip farkı tekrar açarız diyecektim.Ve şimdi bunu yine söylüyorum ama bu kez yanına +3 puan daha koyarak söylüyorum.

Bu mola süreci yeni transferleri takıma kaynaştırmak için büyük fırsat sürekli pratik yaparak onları da oyunumuzun kuvvetli bir parçası haline getirmeliyiz.Sağ stoper problemini de bu arada çözebilirsek çok iyi olurdu.

Ayrica işin mental tarafına da ağirlık vermeliyiz.Stres falan yok dersek kendimizi kandırmış oluruz.Eğer elinizde kaybetmekten korktuğunuz birşey varsa ve onu sizden almak isteyenler varsa ister istemez stres yaparsanız bu doğal birşey.Bu stresten kaynaklı problemlerin oyun kalitemizi en az %20 oranlarında bozduğunu düşünüyorum.Bu durumu tamamen çözmek imkansız ama bu oranı mental açıdan kendimizi güçlendirerek yüzde 10 seviyelerine kadar indirmeliyiz.O zaman daha göze hoşgelen oyunlar ve skorlar ortaya çıkacaktır.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TS negatif kan grubundaki arkadaslari keske gs forumlarina yerlestirme imkanimiz olsaydi.

https://www.mboxdrive.com/2022-01-25%2007-58-34.mp3
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Visca transferi özellikle maliyetten dolayı eleştirildiğinde parasını Bakasetas gibi bu sezon çıkarır demiştik.

İlk tahsilatı yaptı.

Abdullah Avcı ligin bug'ını çözmüş bir teknik adam.

"problem çözen oyuncu"

Ne kadar iyi oynarsan oyna iş bitiren bir oyuncun yoksa bu ligde özellikle büyük takımlar iş yapamaz.Ya da ne kadar kötü oynarsan oyna problem çözen oyuncun ve iyi de bir kalecin varsa büyük takım olarak her sezon zirveye oynarsın.

O golü bu ligde Visca atardı başka da kimse atamazdı.Sezgi,salisede karar veriş ve harika bir uygulama.İyi mi oynadık 20-25 dakika hariç hayır.Ama 3 puanı alıp döndük. Bjk maçı yine benzer oldu.

Giresun maçı gibi anormal şeyler olmazsa maçları yine böyle bir şekilde çözer ve şampiyon oluruz.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu aradaaa ,,, top ağlardaaa büyük hataaa... . .

full maç link lazımmm golleri çevirip çevirip izlicem
    Konu Enaldo61 tarafından (25.01.2022 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aradaaa ,,, top ağlardaaa büyük hataaa... . .

full maç link lazımmm golleri çevirip çevirip izlicem
    84-89 arası atılan 2 golü tekrar tekrar izlemek büyük zevk
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEin connect üyeliğiniz varsa orada maçın tamamı var.
    bize heryer TrabzonSpor

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DÜN AKŞAM MAÇIN ÖZETİNİ 2 KEZ İZLEDİM.

Yalçın Çetin'in Bakasetassssss diye bağırması muhteşem

Visca'nın golünde geç kaldı Viscaaa diye bağırmakta ancak Taylan'ın o hatayı yapacağını beklemiyordu aslında, sürpriz oldu ona da
    Bakasetas anonsunu en güzel Yalçın Çetin yapıyor..kulaklarımdan gitmiyor o ses

"Bakasetassss "
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

cerasus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gol sevinclerini görmek icin 83. dakikadan itibaren olan kisim.

<iframe src="https://streamtape.com/e/YpzymvWym3CvgV4/" allowfullscreen="" allowtransparency="" allow="autoplay" scrolling="no" width="800" height="600" frameborder="0"></iframe>

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)