Sonu: Man Yldz?

Katlmc says
334. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uurcan akr

254 76.05%
  • Bruno Peres

11 3.29%
  • Vitor Hugo

1 0.30%
  • Stefano Denswil

0 0%
  • Tymoteusz Puchacz

1 0.30%
  • Berat Ayberk zdemir

1 0.30%
  • Dorukhan Tokz

1 0.30%
  • Anastasios Bakasetas

27 8.08%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Edin Vića

13 3.89%
  • Andreas Cornelius

1 0.30%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

5 1.50%
  • Ahmetcan Kaplan

14 4.19%
  • Yunus Mall

5 1.50%
Sayfa 144 Toplam 146 Sayfadan BirinciBirinci ... 44 94 134 142 143 144 145 146 SonuncuSonuncu
Toplam 3631 adet sonuctan sayfa basi 3,576 ile 3,600 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 23.Hafta | Galatasaray 1 - 2 Trabzonspor | Ma Sonucu

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    41

seuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2008
    Nereden
    Rize

Burada ma esnasnda sama sapan hakaretler ve aalamalarla oyuncusuna, hocasna olmadk hakaretler yadranlar grdm. Bu foruma sanrm 2008 ylndan beri yeyim. Arada da olsa yazarm. Ancak bu gn anladm ki aslnda TS'a faydal olsun diye oluturulan bu oluum sadece zarar vermekte. Eki szlk FB trolleri bile byle hakaret etmiyordur TS'a. Yazklar olsun bu insanlara. stelik de bunu ligde rekor kran hoca ve oyunculara yapyorsunuz. TS taraftar TRABZONSPOR karsndakien byk engeldir tezi de bylelikle kantlanm oldu.
    bize heryer TrabzonSpor

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    51

Alnt nevzat61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakasetas anonsunu en gzel Yaln etin yapyor..kulaklarmdan gitmiyor o ses

"Bakasetassss "
    Benim de hala kulamda o ses.
    Yaln etin'in o tok ve gzel sesinden dinlemek bir baka keyif
    zeti her akam iten gelince izliyorum.
    Bakasetassss
    Bu arada top alarda byk hata.... goooolll Visaaaa
    Konu HOPA'LI TS'L tarafndan (25.01.2022 Saat 14:29 ) deitirilmitir.
    TRABZONSPOR, TRKYENN BAYERN MNH'DR.
    Jean Marie Pfaff

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

yelik tarihi
    16.09.2019
    Nereden
    stanbul

Man tekrarn hi izlememitim. Hazr kar tatili tekrar izledim de...Yani...

Affedersiniz ohaaa... gs bitmi ya ilk golmzden sonra hahahaha. Canl izlerken fark etmitim ama bu kadarn anlayamamtm. lk golden sonra normalden fazla zlyorlar zaten, jest ve mimiklerden anlalyor ama sonrasnda kardklar gol bile onlar canlandrmaya yetmiyor. Resmen dipsiz kuyudalar. Gamsz Babel'in bile surat kyor.

Matan nce gs'nin son manda yenilmesinin bu maa muhtemel etkilerini konuuyorduk. lk yar onun dezavantajn yaadk, yrtndlar ama ikinci yar daha dorusu golden sonra da avantajn yaam olduk. Bitmi adamlar. Golleri ikinci yardaki etkili oyunumuzun, baskmzn bittikten sonra gelmesi harika olmu. lk golden sonra bile topa yumuak kalp o pozisyonu vermemiz olacak i deil.

Bu arada youn kar ya var ma oynanmayabilir.

Emre mez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.12.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Bir Trabzonsporlu doar, byr, hakk yenir ve lr.

gudoz81 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

yanlz bu mata kornelyus harikayd.
    hi bu kadar salam grmemitim.
    nerdeyse hi dmedi adam okadar iti kaka.

nevzat61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Alnt seuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Burada ma esnasnda sama sapan hakaretler ve aalamalarla oyuncusuna, hocasna olmadk hakaretler yadranlar grdm. Bu foruma sanrm 2008 ylndan beri yeyim. Arada da olsa yazarm. Ancak bu gn anladm ki aslnda TS'a faydal olsun diye oluturulan bu oluum sadece zarar vermekte. Eki szlk FB trolleri bile byle hakaret etmiyordur TS'a. Yazklar olsun bu insanlara. stelik de bunu ligde rekor kran hoca ve oyunculara yapyorsunuz. TS taraftar TRABZONSPOR karsndakien byk engeldir tezi de bylelikle kantlanm oldu.
    Bunlar eletiri yapyoruz zannediyorlar, ancak " visca p ,bize kakaladlar " demek eletiri olmuyor.." Bakasetas .. " neyse yazmayacam eletiri olmuyor.." waka istedii parann KDV sini hakediyor " demek eletiri olmuyor.." GS Trabzonspor'un iinden geecek " demek eletiri olmuyor.. bunlar Trabzonspor taraftar olan birisinin syleyecei szler deil..site ynetimi artk byle eletiri olmayan hakaret ierikli yorumlar yapan direk banlamas gerekiyor..

Bu tipler Trabzonspor yenildiinde hakl ktklar iin sevinecek tipler..bunlara ne kadar taraftar dersiniz bilemem..
    Konu nevzat61 tarafndan (25.01.2022 Saat 17:48 ) deitirilmitir.
    Bu dnyadaki en mutsuz insanlar, bakalarnn ne dndn taknt haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nazim Can - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.07.2013
    Nereden
    Almanya

Alnt gudoz81 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yanlz bu mata kornelyus harikayd.
    hi bu kadar salam grmemitim.
    nerdeyse hi dmedi adam okadar iti kaka.
    Altay ma dahil bizdeki en iyi man oynad Marcao gibi Melogillerden bir iti canndan bezdirdi, bence skor olarak tam. Olmasada oyun olarak Srlotha baya yaklat.
    No one wins. One side just loses more slowly.

hanzale - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.12.2012
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Bunlar eletiri yapyoruz zannediyorlar, ancak " visca p ,bize kakaladlar " demek eletiri olmuyor.." Bakasetas .. " neyse yazmayacam eletiri olmuyor.." waka istedii parann KDV sini hakediyor " demek eletiri olmuyor.." GS Trabzonspor'un iinden geecek " demek eletiri olmuyor.. bunlar Trabzonspor taraftar olan birisinin syleyecei szler deil..site ynetimi artk byle eletiri olmayan hakaret ierikli yorumlar yapan direk banlamas gerekiyor..

Bu tipler Trabzonspor yenildiinde hakl ktklar iin sevinecek tipler..bunlara ne kadar taraftar dersiniz bilemem..
    Ben yine iddia ediyorum, Giresuna puan kaybedince Zeki zlmedi diye sevinecek tiplemeler dolu forumda

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    trabzonspor

tristram - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

mac sirasinda insanlarin o gerginlikle,sinirle kufretmesi cok abartiliyor.nabiz olmus tavan.ee normal yani ne bekliyorsunuz.irkcilik isin icine girmedigi surece ufak tefek kufurler hakaretler son derece insani seyler.cok abartiyorsunuz.
    ustte visca'nin golune sevinen renkdaslarin vidyolari var.uc asagi bes yukari herkes maclari o sekilde takip ediyor.gol yedigimizde veya yenildigimizde o vidyolardaki insanlar tuh be yenildik saglik olsun diye tepki verdiklerini dusunmuyorsunuzdur herhalde.bu yasima kadar boyle sakin kalabilen cok az insan tanidim.
    buradan kufuru savundugum anlami cikmasina ama mac esnasinda verilen asiri tepkilerin cok da bir anlami yok.cunku kimse pek saglikli tepkiler veremiyor.

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    44

Alnt tristram Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    mac sirasinda insanlarin o gerginlikle,sinirle kufretmesi cok abartiliyor.nabiz olmus tavan.ee normal yani ne bekliyorsunuz.irkcilik isin icine girmedigi surece ufak tefek kufurler hakaretler son derece insani seyler.cok abartiyorsunuz.
    ustte visca'nin golune sevinen renkdaslarin vidyolari var.uc asagi bes yukari herkes maclari o sekilde takip ediyor.gol yedigimizde veya yenildigimizde o vidyolardaki insanlar tuh be yenildik saglik olsun diye tepki verdiklerini dusunmuyorsunuzdur herhalde.bu yasima kadar boyle sakin kalabilen cok az insan tanidim.
    buradan kufuru savundugum anlami cikmasina ama mac esnasinda verilen asiri tepkilerin cok da bir anlami yok.cunku kimse pek saglikli tepkiler veremiyor.
    Vakti olan bu arkadas gibi dsnenleri aydinlatsa. Ufak tefek dediklerini toplasa.

Foruma girmemeyi mutlulugun sifresi olarak gren taraftarlari ne edecegiz? Arizalar cogalsin rnek taraftar gelmesin veya geri dnmesinmi amac.
    burasi trkisch.

Are you not entertained?

Courage - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2012
    Nereden
    stanbul

Azndan kaan ile kaleminden damlayan arasnda epey fark var biri ortamna gre uup gidiyor ( gnah baki elbette) dieri kalyor sen okuyorsun bakas okuyor ta ki mdahale edilip silininceye kadar.

Yazl iletiimin tek gzel yan hatan telafi iin mhlet vermesi. Onu da kullanmayp yorumu askda brakan arkadalarmza tekrar rica ediyorum ltfen dilimizde her trl duyguyu ifadeye yarar kelime mevcut kfr yazmayalm.

( Benimde byle falsom vardr affola)
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Ben sizin gibi dnmyorum.. klavyeden kan sz ile azdan kan sz kyaslamak ne kadar doru bilmiyorum..

GS ma dnmeseydi, burada yazlacak yorumlar aa yukar tahmin edebiliyorum..kusura bakmayn ama etrafmda bulunan kk taraftar ile ayn az tamamal Trabzonspor taraftar.. nk ayn szleri onlardan duyuyorum bir de kendi sitemizde duyuyorum..
    Bu dnyadaki en mutsuz insanlar, bakalarnn ne dndn taknt haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

gudoz81 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    Dzce
    Ya
    47

Alnt Nazim Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Altay ma dahil bizdeki en iyi man oynad Marcao gibi Melogillerden bir iti canndan bezdirdi, bence skor olarak tam. Olmasada oyun olarak Srlotha baya yaklat.
    Avcnn takmnda gl takm atyor
    Takm yiyor.

seuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2008
    Nereden
    Rize

Kardeim hepimiz ma srasnda gergin sinirliyiz. Bu bir bahane mi imdi. Buras iren dnceleri baya fikirleri ortaya sama platformu mu? Arka sayfalarda yazlanlar okuduka irendim buradan. Byle birey yok. herkes duraca yeri bilecek . Seviyeyi eletiri ile ykseltmek lazmken hakaret kfrile yerin dibine sokmak nedir ya? Bizler bu forumu terk etmeyeceiz bu arkadalar kendilerine ekidzen verecek.
    bize heryer TrabzonSpor

yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

chener - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2006
    Nereden
    Antalya

Alnt kaarava Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Goller ve spiker konuulmu. Yaln etin'i ok beenirdim ama sesi ok bulanklam. Ercan Taner'deki krlmay o da yayor. yi bakmyor kendine belli ki. Sallamalarmzdan spiker de nasibini ald :d
    Yalcin cetin'in ei trabzonludur. Sonuta bizi biliyor. Bakasetas'in glnde bence o vuruu tamamlayan bir ifadesi vard. Goln kalitesini daha da artrd. O gol ondan daha gzel tamamlayan olamzdi. Srekli o gol izliyorum. Benim grm byle.
    YA DIINDASINDIR EMBERN YA DA NDE YER ALACAKSIN.KENDN NDEYKEN KAFAN DIINDAYSA ARES YOK KARDEM.

yelik tarihi
    16.09.2019
    Nereden
    stanbul

Alnt chener Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yalcin cetin'in ei trabzonludur. Sonuta bizi biliyor. Bakasetas'in glnde bence o vuruu tamamlayan bir ifadesi vard. Goln kalitesini daha da artrd. O gol ondan daha gzel tamamlayan olamzdi. Srekli o gol izliyorum. Benim grm byle.
    Hocam ben niyetini sorgulamadm ki zaten. Az sevindi demedim. Sesi eskiye gre deimi sadece bunu syledim. Eski videolarn izleyin fark anlarsnz.

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Giresun macinda kacan penaltiyla puan kaybi zcyd ama son iki mactan alinacak 4 puana herkes memnun olacakti. Giresun u yenip Gs ile berabere kalacagimiza byle olmasi daha iyi oldu. Giresun o puanla ligde kalirsa gercekten mkemmel olur..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

AyhanPe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

Ben sizin gibi dnmyorum.. klavyeden kan sz ile azdan kan sz kyaslamak ne kadar doru bilmiyorum..

GS ma dnmeseydi, burada yazlacak yorumlar aa yukar tahmin edebiliyorum..kusura bakmayn ama etrafmda bulunan kk taraftar ile ayn az tamamal Trabzonspor taraftar.. nk ayn szleri onlardan duyuyorum bir de kendi sitemizde duyuyorum..
    Gs maci dnmeseydi bu adamlarin rezalet enerjisi sampiyonluk kaybettirirdi burdan bile..Iste tam bu tiplemelerin sayesinde Trabzonspor kendi ayagina sIkar diye bekleyebiliyor hala..Puan farkina ragmen bu gibilerinin sayesinde umutlari var..Haksizda sayilmazlar ama bu sefer bunlar bile engellemeyecek..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ZGRSNDR

yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Alnt AyhanPe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs maci dnmeseydi bu adamlarin rezalet enerjisi sampiyonluk kaybettirirdi burdan bile..Iste tam bu tiplemelerin sayesinde Trabzonspor kendi ayagina sIkar diye bekleyebiliyor hala..Puan farkina ragmen bu gibilerinin sayesinde umutlari var..Haksizda sayilmazlar ama bu sefer bunlar bile engellemeyecek..
    evremde ok sayda stanbul takmlarnn taraftarlar var.. adamlar takmlarnn durumu ortada olmasna ramen hl umutlar var..

gemite yaanan hsranlar gemite kald.. ta gibi bir takm var sahada..bu hafta GS manda GS ilk yary 1-0 nde kapam bizimkiler burada takm gmerken , gslilerin bile ikinci yar iin Trabzonspor'un gol bulacan sylemesi daha sinir bozucuydu..

Virginia Woolf

yorumsuz6117 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2008
    Nereden
    Bursa

Ben Hamsik Visca sarlmasnda kaldm aga..
    I am not in danger , I am the danger..

Enaldo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2010
    Nereden
    Asya Dier

2010-2011 AMPYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! AMPYON TRABZONSPOR!

yelik tarihi
    22.01.2010
    Nereden
    Tekirda

Alnt Enaldo61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne goydular bize ya !!!

Glmekten ldm

Virginia Woolf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)