Sayfa 120 Toplam 120 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 70 110 118 119 120
Toplam 2996 adet sonuctan sayfa basi 2,976 ile 2,996 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 22.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 GZT Giresunspor | Maç Sonucu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

bu serdar ali ..şeytan falan baya güzel bi aleyhimize yüzde yüz haklı olduğumuz pozisyonda dahi ALGI yapabiliyorlar..

nasıl bir kulübüz nasıl bir camiayız ki bu gibi insanlara tek bir cevap bile vermiyoruz..bunu illa yönetici yapmaz..1 tane gazeteci çıkar derki öyle değil..böyle sonrada bu kişiler emin olun kendisine çeki düzen verir..

mesela geçen yıl gs li levent tüzemen ne iş rıdvan ..rıdvan sezonu diyorlar dedi..
    şeytan sadece bu laftan sonra dağıldı ..psikolojisi bozuldu..1 cümle ile..

Camia olarak..medyanın 5. güç olduğunu anlayıp..ona göre tavır takınırsak çok yol katederiz..

neyse bu sene için demiyorum bunları ..bu sene ite köpeğe bulaşmadan şampiyon olabilsek yeter..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Barista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bence cevap vermemek daha doğru strateji olabilir. Bizi sahada yenemedikleri için saha dışına çekmeye çalışıyorlar. Cevap verirsek bu oyuna gelmiş olabiliriz. "Hakemler Trabzonspor'u kolluyor" algısı yaratmaya çalışmaları diğer taraftan bakarsak Trabzonspor'u saha dışında güçlü gösterdiği için işimize bile geliyor olabilir. Zaten amaçlarının adalet filan olmadığını 5 yaşındaki çocuklar bile görüyordur muhtemelen. Bırakalım biz cevap vermedikçe kudursun itler. Yanlış da düşünüyor olabilirim, farklı bir perspektif getireyim dedim konuya

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bizim penaltının tekrarı millete dert olmuş ulan daha 8 ay önce, yine son dakikada hemde 1-0 öndeyken Hatay aynısını bize attı. Arada ki tek fark herifler bizden akıllı davrandı lakin Dioufun penaltısını Uğurcan kurtardı tekrarını Boupendza gole çevirdi ve maç uzatma dakikalarında 1-1 berabere bitti. Maç sonunda kimse bu ne saçma karar diye de hakeme yüklenmedi tabii ki çünkü mağdur olan Trabzonspordu
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyler,
    - son zamanlarda takım çok iyi top oynamıyor EVET
    - Özellikle bazı bölgelerde çok formsuzluk var EVET
    - minimum 3 yerli kalitesi genel anlamıyla düşük EVET
    - Hüseyin, Berat, Serkan, Yunus şampiyonluk için yetersiz EVET,
    - üzerine Abdüş, Dorukhan ın form düzeyleri son haftalarda düşük, EVET;
    - Baka çok uzun süredir (sakatlıktan sonra) hala eski günlerini arıyor EVET,
    -Baka nın attığı iki penaltının ikisi de iyi değildi (2. de dahil) EVET
    - Yeni transferlerden de henüz verim sağlayamadık, başta Visca EVET

ancak,
    Unutulmamalıdır ki bu farkı bu futbolcularla yaptık,
    ve bu takıma Marek katılacak, Waka katılacak, Djanini katılacak, Kouassi katılacak,
    + baka, ömür, Dorukhan gibi düşük formda olanlar forma girecek,
    kaçırdığı iki penaltıya rağmen (bana göre ikisini de kötü atsa da) Baka dahil, yüklenmenin ,şu anda sırası değil.
    Baka değil Visca atıp ikisini de kaçırsa aynı şey Visca için söylenecek, Baka neden atmadı denilecekti.
    Şuanda en son yapılacak şey, moral bozmak, ve dağılmak.
    Evet büyük bir avantaj kaybettik, Ancak hala arada çok büyük puan farkı var.
    avantajımız, biz kötü bile olsak bu farkı kolay kolay kapatabilecek bir takım yok.

işte bunun için sonrasında pişman olmamak için, Takıma destek zamanı,
    Bir , beraber olma zamanı,

8. kuşatma için inançlı , azimli ve inatçı olduğumuzu gösterme zamanıdır,

yılgınlık, küskünlük, bölünme ve ayrışmanın zamanı değil,

birlik olup sinerji oluşturup, arka arkaya yenilsek te dimdik ayakta olacağımızı, bu şampiyonluğu alacağımızı, kolay kolay kimsenin bizim elimizden alamayacağını hissettirmenin zamanıdır.

yıkılma değil, ayağa kalkma zamanıdır... HAYDİ AYAĞA KALK...!!!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk yarıda yüklenip maçı çözmedik sonrasında strese girip tek kale maç oynadık, aklımız başımıza geldi ama yetmedi.
    Son dakikada çift penaltı kaçırmak üzdü ama bu hüznü hemen atıp pazar gününe odaklanmamız lazım (KAR MUHALEFETİ MÜSAADE EDERSE)

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçta 2 puan kaybettik belki ama Hüseyin'i de kaybederek ileride kaybı muhtemel puanları kazanmış olduk.
    Naber?

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı TS61_NL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim penaltının tekrarı millete dert olmuş ulan daha 8 ay önce, yine son dakikada hemde 1-0 öndeyken Hatay aynısını bize attı. Arada ki tek fark herifler bizden akıllı davrandı lakin Dioufun penaltısını Uğurcan kurtardı tekrarını Boupendza gole çevirdi ve maç uzatma dakikalarında 1-1 berabere bitti. Maç sonunda kimse bu ne saçma karar diye de hakeme yüklenmedi tabii ki çünkü mağdur olan Trabzonspordu

Hakemler sizi destekliyor diyen ... ben zaten o Hatay pozisyonunu gösterdim. Evet Trabzonsporu destekleyen hakemler burada o zaman aynı pozisyonda Trabzonsporun aleyhine karar verdi diyorum.

O zaman susuyorlar yada he he diyorlar!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçta 2 puan kaybettik belki ama Hüseyin'i de kaybederek ileride kaybı muhtemel puanları kazanmış olduk.
    Huseyin giresunun golunde sahada yoktu olsaydi zaten fatura huseyine cikacakti enterasan olan durum golde hic kimsenin sucu yok gozukuyor !

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su mac yazulacak tek sey, taktik dehasi Abdullah Avci´nin patladigi´dir. Bu kacinci mac, yanlis onbirle cikip, 30. dk. da düzeltmeye basladigi..arti Oyuncu degisikleri yine o kadar gec yapildi ki..penalti konusuna hic girmeyelim!

Hakemler bakimindan en iyi sezonumuzu yasiyoruz, aleyhimize bircok karar olmasina ragmen. Haftalardir diyorum, Abdullah Avci´nin garanti futbolu yüzünden, bekler futbol oynamayi unuttu. Hatay macinda sahanin en iyisi Berat, tel tel dökülüyor artik..Gecen sezon Ekuban harikalar yaratirken, Abdullah Avci ile dibe vurdu ve muhtemel bu yüzden kacti gitti.

Trabzonspor tarihinin acikara en genis, en iyi kadrosu, sadece Cornelius´un manyak istatistikleri sayesinde acikara lider. Bugüne kadar rakiplerin bayagi eksik karsimiza cikmis olmalarini avantaja cevirdik. Arti rakiplerimiz kötü iken, belki de Anadolu takimlari bu sezon cok daha iyiyken bir firsat yakaladik. Artik bu korkak futboldan arinip, gercek kimligimize bürünme vakti, yoksa olasi puan kayiplari ve eriyen puan farki ile karsi karsiya kalacagiz.

Bu macta özellikle Puchazs cok iyi izlenim verdi, defansta 4 yabanci ile devam ve hücumda Yunus Malli bile isik vermeye basladi. Bu da Hoca´nin artilari
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olanıyla olmayanıyla ne maçtı ama. En az sahadaki 90 dk kadar sürükleyici, şaşırtıcı hatta bazı küfürlü yorumlar yüzünden can sıkan ama geneli maçı hiç izlemeyene maçı oynamış gibi yaşatan 120 sahife

Sonucu önemsemiyorum ikinci yarıya neredeyse 15-20 yıldır hiç bir takımın elinde olmayan kredi ile girdik. Bu kadro ve bu yönetim ile hedefimizden sapmayacağız evvelAllah.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu maça takılıp kalmayacağım tabii... Öyle yorumlar dinliyorum ki, şaşırmamak elde değil.

Son iki maçını, iki zayıf takıma karşı, iki penaltı golüyle almış Beşiktaş'ı favori gösterenler mi dersin... "Fener şaha kalktı, artık durmaz" diyenler mi dersin... Başakşehir eksik maçını kazanırsa (O durumda en yakın takipçimiz kaybedecek) Trabzon titrer" diyen mi...

Kimsenin titrediği, titreyeceği yok. Maç bu, kazanırsın, kaybedersin.

Öyle bir ilk devre geçirdik ki, kendimiz bile inanamadık galiba. Bence herkes hâlâ şokta. O kadar puan farkını ben hatırlamıyorum. Bunu yönetmek ayrı beceri. Puan farkını 18'den 17'ye düşüren heyecanlanıyor!

Arkadaşlar, bu durum rakip on dokuz takım için ciddi bir travma, farkında mısınız?

Hatırlayın Beto'nun kahraman olduğu Göztepe maçlarını. Birinde Burak da penaltı kaçırmamış mıydı? Neler neler kaçırıyorduk... Giresun maçındadaöyle oldu. Penaltı olmasa da Okan maçın yıldızı. Yani öyle dedikleri gibi sefil bir Trabzonspor yok. Ha, biz daha üretken, daha hırslı bir takım bekliyorduk. O beklenti karşılanmadı. Sivas deplasmanı, hava koşulları...

Kaldı ki; sene başındaki on birden Hamsik, Nwakaeme, Edgar, Gervinho, Djaniny, Trondsen ve hatta Ömür yok. Yedi as futbolcu!

Bahane benim işim değil. Yapısal olarak da, neden başarılı olunmadığını sorgulamaya meyilliyimdir. Fakat şu iki gündür içeriden - dışarıdan körüklenen yangını söndürelim.

Beşiktaş'ta biri grip olsa kadroda ciddi eksik var diyorlar. Şu saydığım yedi adam olmadan hangisi, hamgi maçı kazanmış?

Önümüz açık. İnşallah bu maçın sonucunu unutturacak şekilde ilerleriz.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (22.01.2022 Saat 08:17 ) değiştirilmiştir.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maça takılıp kalmayacağım tabii... Öyle yorumlar dinliyorum ki, şaşırmamak elde değil.

Son iki maçını, iki zayıf takıma karşı, iki penaltı golüyle almış Beşiktaş'ı favori gösterenler mi dersin... "Fener şaha kalktı, artık durmaz" diyenler mi dersin... Başakşehir eksik maçını kazanırsa (O durumda en yakın takipçimiz kaybedecek) Trabzon titrer" diyen mi...

Kimsenin titrediği, titreyeceği yok. Maç bu, kazanırsın, kaybedersin.

Öyle bir ilk devre geçirdik ki, kendimiz bile inanamadık galiba. Bence herkes hâlâ şokta. O kadar puan farkını ben hatırlamıyorum. Bunu yönetmek ayrı beceri. Puan farkını 18'den 17'ye düşüren heyecanlanıyor!

Arkadaşlar, bu durum rakip on dokuz takım için ciddi bir travma, farkında mısınız?

Hatırlayın Beto'nun kahraman olduğu Göztepe maçlarını. Birinde Burak da penaltı kaçırmamış mıydı? Neler neler kaçırıyorduk... Giresun maçındadaöyle oldu. Penaltı olmasa da Okan maçın yıldızı. Yani öyle dedikleri gibi sefil bir Trabzonspor yok. Ha, biz daha üretken, daha hırslı bir takım bekliyorduk. O beklenti karşılanmadı. Sivas deplasmanı, hava koşulları...

Kaldı ki; sene başındaki on birden Hamsik, Nwakaeme, Edgar, Gervinho, Djaniny, Trondsen ve hatta Ömür yok. Yedi as futbolcu!

Bahane benim işim değil. Yapısal olarak da, neden başarılı olunmadığını sorgulamaya meyilliyimdir. Fakat şu iki gündür içeriden - dışarıdan körüklenen yangını söndürelim.

Beşiktaş'ta biri grip olsa kadroda ciddi eksik var diyorlar. Şu saydığım yedi adam olmadan hangisi, hamgi maçı kazanmış?

Önümüz açık. İnşallah bu maçın sonucunu unutturacak şekilde ilerleriz.
    Akıllı adamın hali başka oluyor. Bravo Zeytin Reis.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kahkaha attım. Stratejik olarak doğru.
    Hüseyin'e destek vermek isterdim ama, Beşiktaş maçında o golü yedirmesi yetmezmiş gibi bir de direğe çarpıp sakatlanması var ya...
    Olmayan pozisyonları rakip lehine gol pozisyonuna kaşla göz arasında çevirmesi efsane bence.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı chopper61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az daha zorla o zaman beyin gelişimini tamamlanana yardımcı olurum.Sizin gibileri her yerden kovalayacagim.Oz evlatci veletler de sizsiniz.Git mesaj geçmişine bak.Oyunun hücum kısmını Şenol ve unaldan sonra iyi yapan hoca gelmedi bize Bak laf anlamaz eğitilmez insan.Duygulari ile hareket eden toptancı seni.Bir şey kötü giderse içindeki her şey kötü değildir.İyi giderken de her şey mükemmel olmayabilir.Avciyi eleştiriyorum çünkü iyi giden ortamda eksik şeyler var.Adamcilik Ünalci, Abdullah ci sizlersiniz.Realist düşünemez uçlarda yaşar.Bugun Abdullah Avcı gitse onu ben savunurum yine.Egitilmez kitle ise düşman kesilir.Bu çağda cehalete yer yok.Zorla egitecegiz.
    Hezeyana varan ifadelerini okuyunca epey güldüm..Klasik Trabzonlulardansın sen notunu verdim..Muhabbet kuşu gütmeye bile çapı yetmeyecek bir adamdan eğitim tavsiyesi alacak değilim..İlle de diploma diploma diye tutturursan o zaman da şöyle derim "tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır"..

Klasik trabzonlunun hamurunda olur olmaz yerde olur olmaz şeye muhalefet etmek, karamsarlık, negatif enerji yayma, laf kalabalığı, hamaset ve bilgi sahibi olmadığı konularda argümanlarını kuru inatla savunmak gibi özellikler vardır..Bütün bu özellikleri bünyende barındırıyorsun anladığım kadarıyla..

Sapına kadar Ünalcısın hem de kallavisinden..Kafası çalışan biraz gözlem yeteneğine sahip futbol bilen aklı başında hiçbir Trabzonsporlu taktik fukarası Ünal'ın Trabzonspor'a 10 numara top oynattığını oyunun hücum kısmında bugünden daha iyi olduğunu ima etmez etmediği gibi eski günleri yad edip bugünkü hocayı sopalayarak geçmişe özlem ve minnetle bakmaz..

30 küsür yıldır şampiyonluk kupası kaldıramayan şu kulübü rakiplerine açık ara fark atarak şampiyonluğa koşturan adamı kusura bakma da Ünal ile kıyaslamam bile..Kıyaslamak Avcı'ya hakarettir..Ünal top oynatıyormuşmuş..Sorduğum soruya cevap ver bakalım top oynatan Ünal ile neden 4.lüğü ancak kıç zoruyla yakalayabiliyorduk? Neden bu takıma TD olarak eski topçu diye getirilen adamlar Hamiler Tolunaylar Ünallar yaraya merhem olamadı? Neden?

Bugün taraflı tarafsız olarak senin gibi arabesk tiplerden başka kim Ünal'ı hatırlıyor..Hangi dereceyi elde etmiş Ünal? Evet çok iyi top oynuyorduk Ümraniye fatihi Ümraniye Mareşali Ünal ile di mi? Güldürmeyin efendim..

Senin Ünal dediğin adamın kendi kafasına göre oluşturduğu bir taktik diziliş bir taktik felsefe ve bu felsefeye göre oluşturduğu transfer listesi ya da oyuncu havuzu var mı kafasında?

Bir üstte yazdım bir TD'nin geçtim taktik deha olmasını transfer listesi bile onun çapının ne olduğunu, tadını damağımızda bırakacak kadronun mimarlığını kurup kuramayacağınız kısacası yemeği yapıp yapamayacağını kestirmeden kısa yoldan bize gösterir..

İşte sana kurulan kadro ön tarafa bak..Waka Baka Cornelius Visca Hamsik...Adam yönetimle dirsek temasında bulunup dikte ettirerek kaliteli topçuları senin kadrona katmayı başarıyor..Sırf bu bile Avcı ile Trabzonspor'un yıllarca çalışmasına olanak sağlıyor..

Loser bir takımı Avcı ile winner bir takım haline dönüştürdük..Evet ADAMCIYIM ama hangi ADAMCI? Bilimsel verilerle çalışan modern antreman metodlarını teoride ve pratikte uygulamaya çalışan kadro kalitesini yükseltecek nokta atışı transfer havuzu bulunan kendince bir taktik felsefesi olan ve kasket takıp camianın duygu bütünlüğünü sağlayan adamın adamcısıyım..O kişi de Avcı..Haaa Avcı'dan daha zeki daha donanımlı bir TD bulup hedef konusunda çıtayı arşa çıkarmak istediğimizde de gerekli operasyonun yapılması taraftarıyım yani yolların ayrılması ama şimdi değil en az 5 sene Avcı ile çalışıp ligin rakip analizi kısmında en iyi hocası Avcı ile kupalara ambargo koymanın zamanı..Zaten Avcı kendi takımının oyunundan çok rakibin oyununu stratejik hamlelerle bertaraf etmeye çalışan rakibin oyun tarzına göre oyun şekillendiren bir hoca ve bu tarzının yüzünden de oyunun hücum kısmında istenen akışkanlık sağlanamayabiliyor..Rakip analizine daha fazla ehemmiyet vermek ve transferde nokta atışı oyuncu seçimleri kulübün bir an önce şampiyonluğu yakalaması gerektiğine inancından kaynaklanıyor..Seneler geçtikçe oyunun hücum ve savunma kısmı da daha oturaklı olacaktır..Klasik Trabzonlular gibi tezcanlı aceleci olmayınız..

İşin teknik detayına girip takımın lig sıralamasında elde ettiği rakamları buraya yazarak ufkunu açıp beynini aydınlatabilirdim ama yapmadım uzatırsan o konulara da gireriz..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Avrupa Diğer

[QUOTE=David_LuiZ4;1921602377]Hezeyana varan ifadelerini okuyunca epey güldüm..Klasik Trabzonlulardansın sen notunu verdim..Muhabbet kuşu gütmeye bile çapı yetmeyecek bir adamdan eğitim tavsiyesi alacak değilim..İlle de diploma diploma diye tutturursan o zaman da şöyle derim "tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır"..

Klasik trabzonlunun hamurunda olur olmaz yerde olur olmaz şeye muhalefet etmek, karamsarlık, negatif enerji yayma, laf kalabalığı, hamaset ve bilgi sahibi olmadığı konularda argümanlarını kuru inatla savunmak gibi özellikler vardır..Bütün bu özellikleri bünyende barındırıyorsun anladığım kadarıyla..

Sapına kadar Ünalcısın hem de kallavisinden..Kafası çalışan biraz gözlem yeteneğine sahip futbol bilen aklı başında hiçbir Trabzonsporlu taktik fukarası Ünal'ın Trabzonspor'a 10 numara top oynattığını oyunun hücum kısmında bugünden daha iyi olduğunu ima etmez etmediği gibi eski günleri yad edip bugünkü hocayı sopalayarak geçmişe özlem ve minnetle bakmaz..

30 küsür yıldır şampiyonluk kupası kaldıramayan şu kulübü rakiplerine açık ara fark atarak şampiyonluğa koşturan adamı kusura bakma da Ünal ile kıyaslamam bile..Kıyaslamak Avcı'ya hakarettir..Ünal top oynatıyormuşmuş..Sorduğum soruya cevap ver bakalım top oynatan Ünal ile neden 4.lüğü ancak kıç zoruyla yakalayabiliyorduk? Neden bu takıma TD olarak eski topçu diye getirilen adamlar Hamiler Tolunaylar Ünallar yaraya merhem olamadı? Neden?

Bugün taraflı tarafsız olarak senin gibi arabesk tiplerden başka kim Ünal'ı hatırlıyor..Hangi dereceyi elde etmiş Ünal? Evet çok iyi top oynuyorduk Ümraniye fatihi Ümraniye Mareşali Ünal ile di mi? Güldürmeyin efendim..

Senin Ünal dediğin adamın kendi kafasına göre oluşturduğu bir taktik diziliş bir taktik felsefe ve bu felsefeye göre oluşturduğu transfer listesi ya da oyuncu havuzu var mı kafasında?

Bir üstte yazdım bir TD'nin geçtim taktik deha olmasını transfer listesi bile onun çapının ne olduğunu, tadını damağımızda bırakacak kadronun mimarlığını kurup kuramayacağınız kısacası yemeği yapıp yapamayacağını kestirmeden kısa yoldan bize gösterir..

İşte sana kurulan kadro ön tarafa bak..Waka Baka Cornelius Visca Hamsik...Adam yönetimle dirsek temasında bulunup dikte ettirerek kaliteli topçuları senin kadrona katmayı başarıyor..Sırf bu bile Avcı ile Trabzonspor'un yıllarca çalışmasına olanak sağlıyor..

Loser bir takımı Avcı ile winner bir takım haline dönüştürdük..Evet ADAMCIYIM ama hangi ADAMCI? Bilimsel verilerle çalışan modern antreman metodlarını teoride ve pratikte uygulamaya çalışan kadro kalitesini yükseltecek nokta atışı transfer havuzu bulunan kendince bir taktik felsefesi olan ve kasket takıp camianın duygu bütünlüğünü sağlayan adamın adamcısıyım..O kişi de Avcı..Haaa Avcı'dan daha zeki daha donanımlı bir TD bulup hedef konusunda çıtayı arşa çıkarmak istediğimizde de gerekli operasyonun yapılması taraftarıyım yani yolların ayrılması ama şimdi değil en az 5 sene Avcı ile çalışıp ligin rakip analizi kısmında en iyi hocası Avcı ile kupalara ambargo koymanın zamanı..Zaten Avcı kendi takımının oyunundan çok rakibin oyununu stratejik hamlelerle bertaraf etmeye çalışan rakibin oyun tarzına göre oyun şekillendiren bir hoca ve bu tarzının yüzünden de oyunun hücum kısmında istenen akışkanlık sağlanamayabiliyor..Rakip analizine daha fazla ehemmiyet vermek ve transferde nokta atışı oyuncu seçimleri kulübün bir an önce şampiyonluğu yakalaması gerektiğine inancından kaynaklanıyor..Seneler geçtikçe oyunun hücum ve savunma kısmı da daha oturaklı olacaktır..Klasik Trabzonlular gibi tezcanlı aceleci olmayınız..

İşin teknik detayına girip takımın lig sıralamasında elde ettiği rakamları buraya yazarak ufkunu açıp beynini aydınlatabilirdim ama yapmadım uzatırsan o konulara da gireriz..

Hoca islerine girmeden birde soyle dusunelim basaksehir 2 sezon once son haftalarda bir mac kaybetse sampiyon biz oluyoruz hocasida h cimsir olacakti kisaca rakiplerin ne yaptigida onemli bu sezon su ana kadar rakiplerin bu kadar dagilacigi pek tahmin edilmiyordu dileriz boyle devam ederler

Türkiye Süper Lig, 2019/2020 - Puan Durumu - Mackolik.comhttps://www.mackolik.com › 2019-...
    Vertaal deze pagina
    # Takım O +/‑ G B M A Y Av P Son 5
    1 1 Başakşehir İBA 34 31 20 9 5 65 34 +31 69 G G M G M
    2 2 Trabzonspor TS 34 34 18 11 5 76 42 +34 65 G B M M G
    3 3 Beşiktaş BJK 34 19 19 5 10 59 40 +19 62 M G G G G
    Konu objek tarafından (22.01.2022 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'umuz Allah'ın İzni İle Giresunspor maçını Kendi Evimizde, Kendi Sahamızda, Kendi Kalemizde oynacağımız Trabzon'daki Konyaspor maçını kazanarak İnşAllah telafi edecek...

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeteneksiz herif bir kez de kaleyi tuttur.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler yorumlarınız hayret verici. Duygularınızla yazıyorsunuz. Malatya bjkye çelme takar, fb Sivas’ta takılır biz de yenilmeyiz. 4 gün sonra yine rakipler ağlamaya başlar. Sakin olun. Beddua etmeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı freedomforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğan BULAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nwakeme bu takımın herşeyi . o olmadan takım da kim ne yapıyor belli değil. Bir an önce sözleşme imzalasınlar şunla

Giresun'un kalecisi bu hafta sonu en az 2 gol yemezse başka işey bilmiyorum.

Millet bize gelince ölümüne oynuyor. Hele o Zeki neydi öyle çimi yiyecek nerdeyse.
    Okan maçtan sonra o kadar artist konuşmana değdi mi? Bu hafta da 3 yemişsin en az 2 yer diye boşuna dememişim.

Sıf şunu yazayım istedim
    Kızlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediği kahır kalmadığı halde Trabzonspor'u bırakmadıysa sizi hiç bırakmaz.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Doğan BULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okan maçtan sonra o kadar artist konuşmana değdi mi? Bu hafta da 3 yemişsin en az 2 yer diye boşuna dememişim.

Sıf şunu yazayım istedim
    Çok doğru. Antalya ve Altay bizim maçtan sonra yelkenleri indirdi.

Hele Giresun'a ne demeli, sahanda ilk 6 dakikada 2 gol yiyorsun.

Bize geldiniz mi kendi sahanızda 11 kişi savunma

Böyle vururlar işte 3 golle Okan efendi

Penaltı kurtarmakla iyi kaleci olmak aynı şey değil demiştim geçen hafta

Uğurcan penaltılarda hep ters köşeye yatıyor ama çok iyi kaleci.

NOKTA
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)