Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 380 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tymoteusz Puchacz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Takımda özellikle sol bekimiz kangren haline gelmişti. Artık şekilden şekile giriyorduk solu halledebilmek için ki Edgarın sakatlığıyla hepten patladıydık sol bekte. Yönetim süper iş çıkarmış buna gereksiz demek bence haksızlık.

Ayrıca 96 kadrosu ligin anasını ağlatıyordu Şota en son kafasında topu sektire sektire kaleye iniyor golünü atıyordu. Adam gibi bir orta sahamız daha olsa kadro resmen level atlayacaktı. Kingladze için de o zaman Faruk başkan gereksiz, kasada para bırakıcam, içinden geçeriz ligin demişti. Zurawskiler, Yusuflar... akşam pazarı kafasından buralara evrilmek kolay olmadı. Başkan doğrusunu yapıyor. Şampiyon olmak istiyorsak gerekeni yapıcaksın.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece sol bacağı mı çalışmış açı mı yanılıyor
    ( ゚д゚)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adam nasıl 22 yaşında?
    30 gösteriyor

çok koşan hücuma çıkan hızlı güçlü kuvvetli sol bek oyuncusu takım için ciddi önemli
    bonservisi bizde olacaktı

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah katkı verir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamayacak ne var ki stoper yedeğini sol bek oynatmak zorunda kalmamak, devşirdiğin ve durmadan sakatlanan Trondsen'e güvenememek ve İsmail. Bunların yerine iyi olduğunu düşündüğün bir sol bek alıyorsun ve yarım dönem için 600bin maliyet hiç bir şey. Keşke opsiyon olsaydı ve keşke daha çok paramız olsaydı ama bu şartlarda böyle

Trondsen elden çıkarılır gibi duruyor
    3 rakibin de havlu atmış hocasiz, rotasyonun o bölgede olmasada derin ve konferans ligi maçlarında rotasyon oyuncusu olarak kullanılan bir oyuncu,opsiyon olsaydı bu kadar önyargılı olmazdım ama bu şekliyle hala kafama yatmıyor, inşallah beni yanıltır faydalı olur
    Konu alikk tarafından (10.01.2022 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Erdinho_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu arkadas sene sonu en büyük keskemiz olacak. bunuda buraya birakim.

neden bilmiyorum ama harbi ligin en iyi bek performansini bekliyorum. cok cok inaniyorum ben bu cocuga.
    2010-2011 Süperlig Şampiyonu TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı alikk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 rakibin de havlu atmış hocasiz, rotasyonun o bölgede olmasada derin ve konferans ligi maçlarında rotasyon oyuncusu olarak kullanılan bir oyuncu,opsiyon olsaydı bu kadar önyargılı olmazdım ama bu şekliyle hala kafama yatmıyor, inşallah beni yanıltır faydalı olur
    Biz işimizi sağlama alalım bütçemiz yettiği kadarıyla da onlar ne yaparsa yapsın. Şuan yana yakıla stoper aradığımız için sol bek'i optimum şartlarda çözmek kötü bir fikir değil bence

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gadromuz yeterli diyenlerden biri daha... sen ismaille devam et 2 maçta patlatsın seni ozman görürüm tekrar böyle düşünebiliyormusun..yahu amaç sadece bu ligte şampiyon olmak değil.bunun avrupası var diğer seneleri var b,raz geniş düşünün.600 k çok para diyosun o paraya kaçtane gereksiz adam oynuyor şuan

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı makbernatsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gadromuz yeterli diyenlerden biri daha... sen ismaille devam et 2 maçta patlatsın seni ozman görürüm tekrar böyle düşünebiliyormusun..yahu amaç sadece bu ligte şampiyon olmak değil.bunun avrupası var diğer seneleri var b,raz geniş düşünün.600 k çok para diyosun o paraya kaçtane gereksiz adam oynuyor şuan
    Önümüzdeki senenin planlaması diyorsunuz adam opsiyon yok ki,bu sene ne verecek verecek olsa adam Bundesliga da oynatırdi bir maç oynamaya değer bulmamış, İsmail olmaz trondsen oynar,olmadı peres i çekersin sağ beke dorukhan Serkan, bana fuzuli geldi arkadaşlar çok da uzatmaya gerek yok umarım sizin dediğiniz gibi verimli olacaktır ayrıca opsiyon olsa on numara bulurdum belirttim zaten bunu da,
    Konu alikk tarafından (11.01.2022 Saat 13:54 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzdeki senenin planlaması diyorsunuz adam opsiyon yok ki,bu sene ne verecek verecek olsa adam Bundesliga da oynatırdi bir maç oynamaya değer bulmamış, İsmail olmaz trondsen oynar,olmadı peres i çekersin sağ beke dorukhan Serkan, bana fuzuli geldi arkadaşlar çok da uzatmaya gerek yok umarım sizin dediğiniz gibi verimli olacaktır ayrıca opsiyon olsa on numara bulurdum belirttim zaten bunu da,
    Hep işe kötü taraftan bakıyor bizim taraftar. Polonya milli takımı oynatmaya değer görmüş yazmak varken Bundesligada oynamıyor oluyor, Sörlothda oynamıyordu. Cornelius da atamıyordu. Edgar kovuldu. Her ligin kendi dinamiği her oyuncunun uyumlu olacağı ortam ve sistem var. Serkan'la olacak olsa Peres'i almazdık zaten.
    ( ゚д゚)

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

yarım sezonluk sözleşme can sıkıcı. en azından 5 milyon da olsa bir opsiyon olmalıydı. neyse bu sene şampiyon olalım yılların birikimini atalım seneye oraya yine transfer olacak mecbur.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Satın alma meselesini kafaya takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Önemsiz olduğunu düşündüğümden değil aynı endişeleri yöneticiler de paylaşıyor o sebeple opsiyon olmayacak gibi olursa başka çözüm bulunur. Bu ekip bize bu güveni verdiğinden böyle inanıyorum ben. Ek olarak yabancı meselesinin ne olacağı bence belli değil. Belki kalkacak belki aynı kalacak belki düşecek bilemeyiz. Bu minvalde keyif almaya çalışmayı doğru buluyorum ben. Gelsin bizim altı aylık şu açığımızı bi kapatsın. Oyuncu mutlu olursa kendisi de kalmak isteyebilir. Öyle olursa bonservis işi daha kolay da çözülebilir. Biz yeter ki ihtiyacımız olan performansı alalım
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Almanya

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satın alma meselesini kafaya takmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Önemsiz olduğunu düşündüğümden değil aynı endişeleri yöneticiler de paylaşıyor o sebeple opsiyon olmayacak gibi olursa başka çözüm bulunur. Bu ekip bize bu güveni verdiğinden böyle inanıyorum ben. Ek olarak yabancı meselesinin ne olacağı bence belli değil. Belki kalkacak belki aynı kalacak belki düşecek bilemeyiz. Bu minvalde keyif almaya çalışmayı doğru buluyorum ben. Gelsin bizim altı aylık şu açığımızı bi kapatsın. Oyuncu mutlu olursa kendisi de kalmak isteyebilir. Öyle olursa bonservis işi daha kolay da çözülebilir. Biz yeter ki ihtiyacımız olan performansı alalım
    Düsüncelerine katildigimi belirtmekle birlikte bunlara ek olarak söylemek istedigim seyler var.

Öncelikle Union berlin ile Trabzonspor arasinda farkli liglerde olmalarina ragmen daglar kadar fark var. Bu kalite farki olarak görülebilir, yapisal fark, tarihi misyonlari vs cok farkli takimlar ve Union Belrin Bundesliga´nin yeni bir takimi, yillarca ücüncü, ikinci liglerde oynadiktan sonra birinci lig´e cikabilmis. biz gelecek sene muhtemelen sampiyonlar liginde oynayacagiz UNion Berlin ise, sayet su andaki formunu arttirmazsa herhangi bir avrupa organiazasyonuna katilamiyor bile. Sene sonu biz sampiyon olursak ve oyuncuyu da takimda tutmak istersek oyuncu tavrini burada kalmaktan yana kullancaktir.

Zaten su anda oyuncuyu almamizin sebebi de o bölgeye devre arasinda istedigimiz oyuncuyu alamamizdan ya da sezon bitince kadro planlamasina göre dogru oyuncuyu alabilmek icindir. sayet oyuncu o bölge icin gelecek yillarda da uygunsa ,zaten oyuncuyu aliriz diye düsünüyorum.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düsüncelerine katildigimi belirtmekle birlikte bunlara ek olarak söylemek istedigim seyler var.

Öncelikle Union berlin ile Trabzonspor arasinda farkli liglerde olmalarina ragmen daglar kadar fark var. Bu kalite farki olarak görülebilir, yapisal fark, tarihi misyonlari vs cok farkli takimlar ve Union Belrin Bundesliga´nin yeni bir takimi, yillarca ücüncü, ikinci liglerde oynadiktan sonra birinci lig´e cikabilmis. biz gelecek sene muhtemelen sampiyonlar liginde oynayacagiz UNion Berlin ise, sayet su andaki formunu arttirmazsa herhangi bir avrupa organiazasyonuna katilamiyor bile. Sene sonu biz sampiyon olursak ve oyuncuyu da takimda tutmak istersek oyuncu tavrini burada kalmaktan yana kullancaktir.

Zaten su anda oyuncuyu almamizin sebebi de o bölgeye devre arasinda istedigimiz oyuncuyu alamamizdan ya da sezon bitince kadro planlamasina göre dogru oyuncuyu alabilmek icindir. sayet oyuncu o bölge icin gelecek yillarda da uygunsa ,zaten oyuncuyu aliriz diye düsünüyorum.
    Sonuçta Türkiye ilk beş altıda olmasa bile takip edilen ligleri düşünürsek bence önemsiz bir yerde de değil. Dünya piyasasına saldığımız oyuncular olsun avrupada zaman zaman iyi işler yapıyor oluşumuz olsun önemli şeyler. Şimdi bu takıma oyuncu verecek olan takım ve oynayacak oyuncu ligdeki konumuna oyuncu kadrona hocana onun demeçlerine takımın hedeflerine hatta kulüp yapılanmasına maaş dengesine maaşın zamanında ödenip ödenmemesine gibi tonla detayla ilgilenir. Gelecek olan oyuncu bu takımla şampiyonluk yaşamayı önemsiz göremez çünkü takım için tarihi anlar yaşanıyor ve bunun içinde olmak ister. Seneye şl ye gitmek isteyen ve orada da güzel işler yapmak isteyen bir takıma herkes gelmek ister. Takıma gelen neredeyse her oyuncunun bir sistem dahilinde performansının yukarı çıktığını da herkes görüyor. O sebeple bizi sene sonunda zorlayacak tek şey puchacz'ın çok ciddi performans yükselişinde olabilecek bonservis artışıdır. Zaten biz bunu düşünerek opsiyon koydurmak istedik onlar da bunu düşünerek bunun riskli olduğunu düşündüler. Çok yüksek koyamadılar ortalama bir performans gösterdiğinde satılamaz diye çok düşük koyamadılar çok iyi performans gösterir de elimizden kaçar diye arada kaldı öyle. Neyse çok uzatmayayım düşüncelerinize ben de katılıyorum ve takımımıza faydalı olmasını diliyorum.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'umuza Hoş Geldin Puchacz ve çok çok başarılı olacak İnşAllah Şampiyonlukta en önemli futbolculardan bir tanesi olacak.Puchacz transferi kesinlikle tesadüf değil.Çünkü Bu Sezon Allah'ın izni ile Trabzonspor Şampiyon olduğunda Puchacz Şampiyonluk kupasını hem Miroslaw Szymkowiak adına hem Arkadiusz Glowacki adına hemde Adrian Mierzejewski adına kaldıracak.

Daha Önceden Trabzonspor forması giymiş Polanya'lı futbolcularımızın Trabzonspor'umuza çok katkıları, çok emekleri, çok mücadeleleri ve çok alın terleri var.Trabzonspor'un şampiyon olması için çok emek verdiler.Ne yazik ki Türkiye'deki şike düzeni nedeni ile Trabzonspor'un Şampiyon olması saha dışından gelen saldırılar ile hep engellendi ve bütün Polanyalı futbolcularımız herşeye rağmen şampiyonluk için her zaman sonuna kadar mücadele ettiler ve İşte Puchacz Bu sezon İnşAllah Gelecek Lig Şampiyonluğu ile daha önceden Trabzonspor forması giymiş ve emek vermiş, mücadele etmiş çok değerli Polanyalı futbolcularımız adına Lig Şampiyonluk Kupasını onların verdiği sonuna kadar mücadele hatrına çok büyük gurur ile kaldıracaktır.

Haydi Sana Çok Güveniyoruz Puchacz ve hep birlikte Trabzonspor'umuzun başarısı için sonuna kadar büyük mücadele ile Allah'ın izni ile İnşAllah bu kez Lig Şampiyonluk Kupasını Kazanacağız...

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Puchacz'ın şarkıcıymış da haberimiz yokmuş, gayet güzel şarkı bence umarım stadyumda duyarız.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En büyük derdimiz adamın aşırı iyi çıkma ihtimali olsun.
    Naber?

Nereden
    İstanbul

Azarovi'yi sırf Puchacz'ı alabilmek için koz olarak kullandık diye düşünmüştüm ama satın alma opsiyonsuz gelmesi bir acaba dedirtti.
    Oyuncuyu izlemedim ama Orhan Uluca şöyle anlatmış:
    -Fiziksel özellikleri çok iyi ama tekniği sıkıntılı olan bir hücumcu bek.
    -Pozisyon bilgisi ve dolayısıyla savunması çok kötü.
    Bunları ikisini deyince "ne ya bu, Yedlin mi" diye düşünmedim değil.
    -Eksiklerinin farkında olan ve çalışkan bir oyuncu.
    İzleyip göreceğiz, hayırlısı (rakibi İsmail sonuçta her türlü kazanacak heheh).

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ne yapın edin bonservisini alın.
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Defansif zaafları olduğu belli oluyor ancak ofansif olarak bu maçta Yusuf’tan daha çok iş yaptı (:
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk maçında müthiş işler yapıp sonrasında vasata dönüşen çok oyuncu var dolayısıyla GS maçında daha net performansını göreceğiz. Yine de dribling yapabilen, kenar ortası açabilen ve şut atabilen bir bek bulmak zor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Bu maç çok beğendim, çok cesur hamleleri vardı.

Nereden
    Kuzey Amerika

Cok iyi oyuncu.

Nereden
    Ankara

Beğendim. Oyuna ilk girdiğini çekingendi ancak 1-0 dan sonra sol tarafın reisi benim dedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)