Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7/24 canlı akışı olacak Trabzonspor youtube kanalı istiyoruz!

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 7/24 canlı akışı olacak Trabzonspor youtube kanalı istiyoruz!

Ulusal medyanın küstahlığından, Trabzonspor değerini alçaltmaya çalışan, adil bir gündem dağılımı olmayan yayıncılık politikasından; algı ve manipülasyonlara dönük kasıtlı Trabzonspor haberlerinden bıktım usandım. Eminim bu düşünceyi paylaşan binlerce Trabzonspor taraftarı var.

Karasal yayın, uydu frekansı, vs. eski anlamıyla komple bir televizyon kanalı kuralım demiyorum; zaten günümüzde bu kadar tv izlenme oranları düşmüşken ve halihazırda evlerdeki televizyonların hemen hepsinin akıllı yazılıma sahip internete bağlı cihazlar olması nedeniyle buna gerek olduğunu da düşünmüyorum.

Ancak Youtube ve benzeri yayın platformlarında sürekli canlı akışa sahip, Trabzonspor ve Anadolu futbolunun konuşulacağı yorumcuların ona göre olacağı, gündemini de bu merkezde belirleyecek bir yayıncılık girişimi olamaz mı? Maç önü özel yayınları olacak, belki maç sonu soyunma odasını canlı gösterecek, mütevazi bir stüdyoda ne konuştuğunu bilen kaliteli yorumcularla gerçek bir teknik analiz izleyeceğimiz, gece kuşaklarında arşivden maç yayınlayıp Trabzonspor'un tarihiyle ilgili kesitler ve söyleşiler gösterecek, hafta içi sokak röportajları toplayacak taraftar nabzını tutup bizlerle paylaşacak bir internet kanalına sahip olmamız; ulusal medyaya da açık bir mesaj olacaktır. Eminim çok mütevazi paralarla bu işi başarabiliriz.

Sizler ne düşünürsünüz? İstanbul medyasının mevcut tavrını nasıl görüyorsunuz ve bu konuda rahatsızlıklarınız nelerdir, bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim.
    Konu Serdar A tarafından (19.12.2021 Saat 22:12 ) değiştirilmiştir.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Düşünce güzel, elinize sağlık.

Ancak ben son zamanlarda TS konuşulan program bulmakta zorlanmıyorum. Youtube, Twitch, Twitter üzerinden neredeyse her gün bir yayına denk geliyorum ve gayet doyurucu yayınlar oluyorlar.

Ulusal medyadaki "TS kendi özevlatlarına dönsün, çok sabırsız taraftarı var vs vs" gibi klişe yorumlar yerine gençlerin harika işler çıkardığı platformlar var.

... ama buna rağmen sizin söylediğiniz de olursa harika olur tabi.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

7/24 Canlı YT kanalı vs. 15 gündür yeni video yüklenmeyen Trabzonspor YT kanalı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüplerin Youtube kanallarının istatistiklerini paylaşıyorum, sıralamalara ve son 30 gündeki izlenme-abone sayılarına bakabilirsiniz. Sonda iki ufak sürpriz ekledim. Onları da inceleyin.

Gs:

Fb:

Bjk:

Ts:

Daha düzenli video ve içerik çıkartamıyoruz ki canlı yayın olsun. Bu çok zor değil, ayıp da değil Avrupa kulübü ne yapıyor bak uygula. Sayımız az ama sosyal medya gücümüz diğerlerine göre ciddi fark atar. Gecenin ikisinde ts hesapları muhabbet ediyor, şarkı söylüyor falan. Kulübün 13 gün önce attığı son video 4k bile izlenmemiş Futbolcuyla içerik çek, maç hikayelerini taraftar gözünden çek. Antrenmanlardan görüntüler ekle. Maç önü yayınlar yap, her hafta eski topçulardan birini çağır mesela. Yaptığımızda kaliteli işler çıkıyor ama ilgi yok nedense bu alana. Hamsik kamerayı alsın, hiç konuşmadan bir gününü paylaşsın milyon izlenir.

Daha büyük rezalet göstereyim, sürpriz dediğim: Son bir ay izlenmede Yunus Emre Sel kişisel hesabıyla kulübü geçmiş, Giray kulübün hesabını neredeyse ikiye katlamış.

Giray Kaçar kişisel hesabı:

Yunus Emre Sel kişisel hesabı:
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

@Ufuk
    asil rezillik bence Giray'in verileri yaa bu kadar fazla izleniyor olmasi sasirtici,, kaç aydir 1 vidyosunu bile açip izlemedim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ufuk
    asil rezillik bence Giray'in verileri yaa bu kadar fazla izleniyor olmasi sasirtici,, kaç aydir 1 vidyosunu bile açip izlemedim
    Çalışıyor ya Giray takdir ediyorum. Ben de transfer döneminde bakıyordum ne zamandır açıp bakmadım hiç ama çekiliş vs yapıyor aktif tutmak için.

Ts kitlesine ts kulübünden daha fazla ulaşıyor youtubeda. Yönetici olsam o birimde kim var kim yok kovarım (varsa tabi). Adam Antalya'da evinden yayın yapıyor, kullandığı tek malzeme arkadaki 2010-11 sezonu kadrosunun posteri, seni ikiye katlamış. bi kamera bi tripoda yenildiler resmen
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)