Sayfa 11 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1873 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 16. Hafta | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Konya maçı başında 1-0 öndeyken Hugo, diğer maçın sonlarına doğru Türkmen'in gördüğü kırmızı kartlar olmasa 12 galibiyet yerine 14 de olabilirmiş. Sonraki haftalarda bundan ders alınması güzel.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Faruk UYSAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Takımımızdan bir 3 puan daha istesek çok mu oluruz acaba...
    Zira bizi kazanmaya çok fena alıştırdılar, öyle ki rüyada gibiyiz adeta.
    Hadi yaşayan efsaneler, yapın bir güzellik daha!

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya maçı başında 1-0 öndeyken Hugo, diğer maçın sonlarına doğru Türkmen'in gördüğü kırmızı kartlar olmasa 12 galibiyet yerine 14 de olabilirmiş. Sonraki haftalarda bundan ders alınması güzel.
    Başkan normal koşullarda 100 puan yapan takım olamaz falan dedi geçen, 23 hafta var sanırım, bu da 69 puan yapar. Hepsini kazanmak 108 puan yapar.

18 maç kazanıp 3 maç beraberlik 2 maç kaybetsek. 96 puan yapar ne güzel olurdu. 96 puan çok fazla görünüyor, 90 puanla şampiyonluk gelir diye düşünüyorum.

90-39=51 puan yapar, 51 puan 15 galibiyet 6 beraberlik 2 mağlubiyet yapar. Şu durumdan bu bile muazzam görünüyor ya, öyle bir yere getirdik ki olayı, buradan şampiyonluğa gidemezsek herhalde %90ımız futbol izlemeyi bırakır.

Bizi 12 puan geriden takip eden takımların 90 puana ulaşması için 20 galibiyet 3 beraberlik alması gerekiyor. Böyle bir şey olursa yine şikeyle olur, onu da geçtim bize de kaybetmemeleri gerekiyor.

Uzun lafın kısası o sene bu sene!
    Konu Enaldo61 tarafından (07.12.2021 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

2010 senesi

Ts-fb 3-2

fb-Ts 2-0 toplam gol: fb +50 Ts +46

2021

Ts-fb 3-1

fb-Ts? Toplam gol: fb +7 Ts +20

yani bizi içerde yenmeleri yetmez enaz 3-0 ile geçmeleri gerekiyor . Puan farkını ben 9 diye sayıyorum. o maçı kaybedebiliriz ama 1-0 en kötü 2-0 olsun yine puan ve averaj ustunlugunu kapanacak gibi değil

Nereden
    Ankara

Yok iyi oynamıyoruz, yok çoşkulu oynamıyoruz, yok temposuzuz, yok az şut çekiyoruz, yok agresif değiliz, yok yok yok tarzı yorumlar okuyorum. Neyin kafasını yaşıyorsunuz? Tiner mi?
    Takım oynaması gerektiği gibi bol mücadeleli ve planlı programlı kompakt oynuyor. Skoru 2-3 aldıktan sonra neden tempo yapsın? tabikide plana sadık kalacak.
    İlk yarı bitimine en yakın rakibe 15 atacak bu takım rahat olun
    trabzonspor bir sevdadir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan normal koşullarda 100 puan yapan takım olamaz falan dedi geçen, 23 hafta var sanırım, bu da 69 puan yapar. Hepsini kazanmak 108 puan yapar.

18 maç kazanıp 3 maç beraberlik 2 maç kaybetsek. 96 puan yapar ne güzel olurdu. 96 puan çok fazla görünüyor, 90 puanla şampiyonluk gelir diye düşünüyorum.

90-39=51 puan yapar, 51 puan 15 galibiyet 6 beraberlik 2 mağlubiyet yapar. Şu durumdan bu bile muazzam görünüyor ya, öyle bir yere getirdik ki olayı, buradan şampiyonluğa gidemezsek herhalde %90ımız futbol izlemeyi bırakır.

Bizi 12 puan geriden takip eden takımların 90 puana ulaşması için 20 galibiyet 3 beraberlik alması gerekiyor. Böyle bir şey olursa yine şikeyle olur, onu da geçtim bize de kaybetmemeleri gerekiyor.

Bu denli detaylı açıklama çok hoşuma gitti.
    Yüzüm güldü. Teşekkür ederim.
    Hamiş

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

90 puan çok uçuk bir puan bence bu sezon için 80+ her türlü yeterli olur diye düşünüyorum bu da kalan 23 maçta 1,78 puan ortalaması demek 12g 5b 6m gibi kötümser bir tablo dahi yeterli olabilir bizim için, tabi bu hesaplar hep havada kalıyor sonuçta futbol sahada oynanan bir oyun bize düşen hocaya ve takıma güvenmek başka bir şey değil.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizi senelerce karadeniz fırtınası diye gazladılar halbuki sakince oynayıp, bekleyip sonuca gitmemiz gereken maçlar olmuştu.

Ucu ucuna şampiyonluk vermenin bir sebebi olmalıdır ki bu bence büyük bir sebeptir.

96’da Van maçında sakin olsak, akıllı oynasak veya fb maçında elimizdeki 1 puanın bizim işimize yaradığının bilincinde olsaydık sonuç farklı olurdu.

2011’de yine fb maçında adamlar döve döve bizi yenmişti nefes bile alamamıştık o maçı yine elimizde tutabilirdik, kapanabilirdik veya a.gücü-kayseri maçlarında öne geçtiğimiz halde puan kaybetmiştik. Bunlar tesadüf değildir sanıyorum.

Şimdi sakiniz, topu sabırla çevirip sonuç alabiliyoruz. Dk 80’de bile sakiniz. Sakin olmak için de önce ne yaptığını bilmen gerekiyor.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Başkana katılıyorum olası erken şampiyonlukta takım motivasyonu düşecektir ve sürpriz puan kayıpları olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış hesap yapmadıysam 23 maçta en kötü 5 mağlubiyet 2 beraberlik alsak 89 puan, şikeciler 23 maçta en iyi 1 mağlubiyet 2 beraberlik alsa 89 puan.

Bu tabloya göre şampiyonluğu vermek imkansız.

Ancak psikolojik olarak şikecilerle olan maça 8-9 puan farkla girmek bile bizim için büyük problem.

İlaveten onlar altay,adana,hatay,gs gibi zor deplasmanları oynadı ve kazandı.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dorukhan Edgar Hugo Trondsen
    Siopis Hamsik
    Abdülkadir Bakasetas Nwakaeme
    Djaniny

Bu maçı çözer bu kadro
    Antalya'nın koşan oyununa da karşılık verir
    Yüzde yüz katılıyorum.Bu maça Berat-Siopis-Hamsik şeklinde başlamaya gerek yok.Kontra oyuncuları Amilton yok.Onun dışında Freddy ve Gökdeniz dışında bizi zorlayabilecek bir adamları yok sanırım.

Siopis-Hamsik-Bakasetas çok iyi olur bu maç için.Hamsik paslarıyla,Bakasetas şutlarıyla maçı çözebilir.Siopis zaten heryere koşuyor yardım ediyor.Sağda Ömür de pas oyununa katılır.Djaniny zaten sahte 9 olduğu için hem geriye doğru gelir oyunun içine girer,hem de sağa ve sola deplase olup taktiksel çeşitlilik yaratır,rakibin dengesini bozar.

Nwakeame zaten araya atılacak havadan veya yerden toplarda çok tehlike yaratabilir.O bölgeye Hamsik,Bakasetas ve Ömür dahil iyi sızmalar yapan bir sürü oyuncu var.Djaniny de mobil oyuncu olduğu için diğer oyuncuların boşluklar bulmasını sağlıcaktır.

Antalyaspor ofansif anlamda Adana Demirin çok gerisinde.Set oyununda 34 ve 58 de 2 kırmızı gören ve 9 kişi kalan Kayseriye gol atamadılar.Duran top ve kontra ataklara dikkat edersek sıkıntı olmaz.Son derece garanti pas oyunu oynuyoruz zaten.İlk 5-10 dk rakibi tartmakla geçiyor genelde sonradan oyuna iyice hakimiyetimizi koyarız muhtemelen.

İkinci yarı oyuna girebilecek birçok oyuncu olacak.Hava üstünlüğü gerekirse Cornelius girebilir.Orta alanda ilk girecek isim Berat olur zaten.Merkez için yine Parmak ve Yunus çok gerekli olursa kullanılabilir.Bek için Peres ve Serkan var,gerekirse sağ kanat oynarlar.Stoper ve sol bek için Denswill var.Kanat için Yusuf var,son dakikalarda Wakanın kanadından orta yaptırmamak ve hızlı kontralar için Wakanın yerine oyuna alınabilir.

Antalya maçını da kazanarak yolumuza devam etmeliyiz.
    Konu Onur Erçetin tarafından (07.12.2021 Saat 13:55 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bu arada euro index şampiyonluk modellemesi yapmış. 86 puanla biz şampiyon %90 ihtimal, fener 69 puanla ikinci onlara da %4.8 şampiyonluk ihtimali vermişler.
    Konu Enaldo61 tarafından (07.12.2021 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onları da anla da, diğer ikisi gene kaybetti.
    Elle tutulur, haber verip rating üretebilecekleri tek takım kaldı.

Yoklukta kıymetli böyle şeyler.
    Tutunacak dal arıyor adamlar...
    Bir süre böyle idare ederler.
    2 hafta bilemedin 3 hafta...
    Fenerin stoper üçlüsü sağlam duruyor.Tisserand-Kim-Szalaiden bahsediyorum.Takım olarak oynadıkları top beş para etmez ama bu sistemde daha zor gol yiyorlar.Bu şekilde maç 50-60 dk 0-0 gitse bile bir gol atıp maçı bitirme şansları doğuyor.

Antep ve Beşiktaşa dörtlü oynarlarsa dağılırlar ama üçlü oynarlarsa şansları var.En azından beraberlik alma şansları olur.Dörtlüye uygun oyuncuları yok.

İnşallah puan kaybederler.Bunlar biraz daha puan alırlarsa medya sabah akşam 2011 i hatırlatır psikolojimizi bozmaya ve bizi endişeye sürüklemeye çalışırlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerin stoper üçlüsü sağlam duruyor.Tisserand-Kim-Szalaiden bahsediyorum.Takım olarak oynadıkları top beş para etmez ama bu sistemde daha zor gol yiyorlar.Bu şekilde maç 50-60 dk 0-0 gitse bile bir gol atıp maçı bitirme şansları doğuyor.

Antep ve Beşiktaşa dörtlü oynarlarsa dağılırlar ama üçlü oynarlarsa şansları var.En azından beraberlik alma şansları olur.Dörtlüye uygun oyuncuları yok.

İnşallah puan kaybederler.Bunlar biraz daha puan alırlarsa medya sabah akşam 2011 i hatırlatır psikolojimizi bozmaya ve bizi endişeye sürüklemeye çalışırlar.
    Üzerine gelen, nispeten kalitesi düşük takımlara karşı sonuç alırlar.
    Lakin, Kadıköy'de kapanan rakiplere karşı, ayrıca kalite olarak daha üstteki takımlara karşı çoook sıkıntı yaşarlar.
    4 lüye dönmeden evvel hangi sıkıntıları çektikleri belli.

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antalya yı bence rahat geçeriz dişe değer bi oyuncuları pek yok gibi..bizde bakasetas döndü..nwakaeme canavar gibi abdüş formunu epey yükseltti. hamsiki söylemeye gerek yok..sayarken ben yoruldum..bu takımı yenmek zor arkadaşlar..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Beşiktaş tam kadro olursa fenerbahçe'yi kadıköy de yener. Zaten o maçı da kaybederlerse sergen yalçın kovulur. Ben bundan dolayı rahatım.

Bizde o hafta hatayspor'u içeride yenip farkı açarız.

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

15 maç 39 puan.
    85 puan şampiyonluğua yeter.
    Yani kalan 23 maçta 46 puan gerek.

23 maçta 14 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet 46 puan demek ve bizi şampiyon yapar.
    Yani 9 maçta puan kaybedebiliriz. Muazzam kredimiz var.

Fb'nin bizi geçmesi için 86 puan yapması gerek, 23 maçta 59 puan alması demek.
    19 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet yapmaları gerek. Şikesiz ulaşmaları imkansız.
    Ki Fb'nin ben ligi ilk 3 icinde bitirmesini de zor goruyorum, başkanı, hocası, taraftarı, korkunç derecede akılsız bir camia.

Peki biz kalan 23 maçtan 14 galibiyet ve 4 beraberlik çıkarabilir miyiz?
    Avcı geçen seneki takımla dahi fazlasını almıştı, 2,03 puan ortamalaması yakalamıştı ki takım FB maçı kaybedilince ligi bırakmış ve son haftalarda üstüste beraberlikler almıştık.

Kısacası 23 maçın 9unda puan kaybetme kredimiz var.

Antalya'yı yenelim, 22 maçta 9 maç kredimiz olsun.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Maç saati 16 olsaydı daha iyiydi. Keşke ertelense.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 maç 39 puan.
    85 puan şampiyonluğua yeter.
    Yani kalan 23 maçta 46 puan gerek.

23 maçta 14 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet 46 puan demek ve bizi şampiyon yapar.
    Yani 9 maçta puan kaybedebiliriz. Muazzam kredimiz var.

Fb'nin bizi geçmesi için 86 puan yapması gerek, 23 maçta 59 puan alması demek.
    19 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet yapmaları gerek. Şikesiz ulaşmaları imkansız.
    Ki Fb'nin ben ligi ilk 3 icinde bitirmesini de zor goruyorum, başkanı, hocası, taraftarı, korkunç derecede akılsız bir camia.

Peki biz kalan 23 maçtan 14 galibiyet ve 4 beraberlik çıkarabilir miyiz?
    Avcı geçen seneki takımla dahi fazlasını almıştı, 2,03 puan ortamalaması yakalamıştı ki takım FB maçı kaybedilince ligi bırakmış ve son haftalarda üstüste beraberlikler almıştık.

Kısacası 23 maçın 9unda puan kaybetme kredimiz var.

Antalya'yı yenelim, 22 maçta 9 maç kredimiz olsun.
    84-90 arası şampiyonluk puanıdır

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türk Dil Kurumu Sözlüğü[FONT="]telaş[/FONT]
    1. isim Herhangi bir sebeple acelecilik:
    "Atatürk'ün gelişini göremedik ama koridordaki telaştan meseleyi anladık." - Haldun Taner

2. isim Kaygı, tasa, sıkıntı:
    "Ben geçerken onun telaşı, sizi dürtmesi gözümden kaçmadı." - Halide Edip Adıvar

3. isim Şaşkınlıktan doğan karışıklık, kargaşa:
    "Herkes yağmur telaşı içindeydi. Islanmış, çamurlanmış, dört bir yanımdan geçiyorlardı." - Nezihe Meriç

Telaşlı oynayarak beklentinin üzerinde performans göstermek mümkün. 96 kadrosunda olduğu üzere...
    Naber?

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önümüzde 2 seçenek var.

1-)Kalan 4 haftada seriye devam edip şikecileri yaklaştırmayacağız. Olay kapanacak.
    2-)Tek haneli puan farkıyla kapatırsak devreyi derbi maçları için İstanbul'a 2 kez geleceğiz ve lige yeni bir rekabet getireceğiz.

2. Madde bir çok kurum / kuruluşun işine geliyor. (Yayıncı Kuruluş, Türk Futbolundaki baronlar, İstanbul Medyası, TFF, *** Holding vs. )

Büyük şikeciler bu yolda herşey mubah parolasıyla geçmişte yaptıkları gibi 17-18 maçlık şike serisini devreye sokabilirler.

Ne zaman şampiyonluğa oynadıysak şikeciler hep başımıza bela edildi.

Herhangi bir sıkıntı , gerilim yaşamamak için Antalyaspor galibiyeti ile seri devam etmeli. Kalan 4 maçta Minumum 10 puan lazım. Şikeciler 3-4 puan kaybettikleri durumda iş biter. (Beşiktaş bitik, Karagümrük düşüşte, Gaziantep kötü takım) Yılanın başını küçükken ezelim . Seriye ara vermeyelim.
    Konu Yunus Emre SEYHAN tarafından (07.12.2021 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90 puan çok uçuk bir puan bence bu sezon için 80+ her türlü yeterli olur diye düşünüyorum bu da kalan 23 maçta 1,78 puan ortalaması demek 12g 5b 6m gibi kötümser bir tablo dahi yeterli olabilir bizim için, tabi bu hesaplar hep havada kalıyor sonuçta futbol sahada oynanan bir oyun bize düşen hocaya ve takıma güvenmek başka bir şey değil.
    en doğru yorum bu Trabzonspor'dan başka doğru dürüst futbol oynayan rakiplerin yokken kendimize 90 puan hedefi koyanlara bi anlam veremedim arkadaşlar galiba şike vs olur diye tereddütlü bu zamana kadar galibiyet almayı beceremeyen takımlar anca biraz seri yaparsa bu işet bi anormallik vardır...

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şimdiye kadarki en zor maçımız. Yarım golle de olsa 3 puan lazım.

Rakiplerden birinin daha takılacağı haftada kayıpsız geçmek, nakavta giden maçta rakibin artık ayakta kalmak adına tüm inancını yitireceği psikolojik eşiklerden biri olacaktır.
    Konu Serdar A tarafından (07.12.2021 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Geçen sezon 40 maç oynanan ligde 84 puan alan şampiyon oldu. Bu sezon mevcut puan farkı ve 2 maç daha az oynanacağı da nazara alındığında 80-85 arasının şampiyon yapabileceğini düşünüyorum. Hatta yukarıdaki arkadaşlara kıyasla daha olumsuz bir bakış açısına sahip olup 13 galibiyet 5 beraberlik ve 5 mağlubiyetin şampiyonluğa yeteceği iddiasındayım

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Puan hesabı yapmaya gerek duymuyorum. Şu an bir Başakşehir kaldı belki bizimle yarışabilir mi dediğim. Geri kalan takımlar puandan ziyade genel olarak bizden o kadar gerideki, biz kendi kendimize birtakım sıkıntılar içine girmezsek, normal şekilde (beraberliğiyle, yenilgisiyle) bu takım ruhuyla devam edersek şampiyonuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)