Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
173. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

8 4.62%
  • Dorukhan Toköz

11 6.36%
  • Vitor Hugo

1 0.58%
  • Edgar Ié

1 0.58%
  • Stefano Denswil

1 0.58%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.58%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

2 1.16%
  • Marek Hamsik

73 42.20%
  • Abdulkadir Ömür

2 1.16%
  • Anthony Nwakaeme

72 41.62%
  • Andreas Cornelius

0 0%
  • Fode Koita

0 0%
  • Anastasios Bakasetas

0 0%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Yusuf Sarı

1 0.58%
Sayfa 8 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 18 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1098 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle akla ziyan bir düşünce oluştu ki eskaza biz bu hafta puan kaybedip rakipler kazansa fark 10 a felan inse şampiyonluk gidiyor diye sağa sola saldıracak adamlar var. Trabzonspor böyle bahtsız bir camia işte ortası hiç yok Abdullah hocanın sırtında öyle bir yük var ki her maçı kazanmak zorunda adam. Şu puan farkına rağmen bir puan kaybında ortalık yangın yerine dönüşecek. İnanılmaz bir camiayız gerçekten.
    Özgüven eksikliginden. Hâlâ güvenemiyoruz kendimize. Yıllarca şampiyon olamamanın yan etkileri.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim en büyük rakibimiz koronavirüs. Bu konuda sıkıntı yaşamaz isek, çok rahat bir şekilde şampiyon olacağız Allah’ın izniyle ..
    McLas was Here

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı naimbektas6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle.
    Malatya 2.ligdeydi sanırım. Herkes fb havlu attı derken 3 haftada işler tersine döndü.
    Yine aynısının olmaması için de yönetime iş düşüyor.
    Tabiki futbolcularada galeyana gelmemeleri lazım..
    Hangi sene idi hatırlamıyorum ama , sivas maçıydı o maça kadar yenilgimiz de yoktu ve o maçı kazanmak üzereydik,
    sahaya bir taraftar girdi ve hükmen mağlıp olduk, aynı zamanda bir dünya ceza almıştık.
    Bunların yaşanmasından korkuyorum açıkçası.
    Bizim taraftarımızın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama her türlü provakasyona açık. Dikkat etmek lazım.
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bordomavi.net olarak toplu şekilde maçları izlemeye mi başlasak
    Pandemi şartlarında nasıl olur? Tek çekincemiz bu açıkçası...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ONUR BEKAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine aynısının olmaması için de yönetime iş düşüyor.
    Tabiki futbolcularada galeyana gelmemeleri lazım..
    Hangi sene idi hatırlamıyorum ama , sivas maçıydı o maça kadar yenilgimiz de yoktu ve o maçı kazanmak üzereydik,
    sahaya bir taraftar girdi ve hükmen mağlıp olduk, aynı zamanda bir dünya ceza almıştık.
    Bunların yaşanmasından korkuyorum açıkçası.
    Bizim taraftarımızın böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum ama her türlü provakasyona açık. Dikkat etmek lazım.
    Ligin ilk haftasıydı. 2007 - 2008 olması gerek. 90+ dakikada sahaya girmişti taraftar. 1-0 öndeydik.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle akla ziyan bir düşünce oluştu ki eskaza biz bu hafta puan kaybedip rakipler kazansa fark 10 a felan inse şampiyonluk gidiyor diye sağa sola saldıracak adamlar var. Trabzonspor böyle bahtsız bir camia işte ortası hiç yok Abdullah hocanın sırtında öyle bir yük var ki her maçı kazanmak zorunda adam. Şu puan farkına rağmen bir puan kaybında ortalık yangın yerine dönüşecek. İnanılmaz bir camiayız gerçekten.
    Akla ziyan bir düşünce oluşmadı.Siz bence olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz

Bu kulüp son resmi şampiyonluğunu 1983/1984 de aldı.Aradan geçen 12 yıllık süreçte şampiyonluk özlemini gidermek için mükemmel başladığı 1995/1996 da 30.haftaya 5 puan önde girmesine girmesine rağmen Vanspor ve Fenerbahçe kalesinde onlarca pozisyona girmesine rağmen iki maçı da kaybederek şampiyonluğu kaybetti.2004/2005 de sezonu kıl payı ikinci bitirdi.2010/2011 de devre arasına 9 puan önde girdiği sezonu rakibinin şike yapmasından ötürü ikinci bitirdi.

Abdullah Avcı da son anlarda şampiyonluklar kaybetmiş,bunun travmasını ve üzüntüsünü yaşamış bir hoca.Trabzonspor kulübü ve milyonlarca taraftarı 37 yıldır şampiyonluk kutlayamadı,travmatik şampiyonluklar kaybetti ve eski coşkusunu kaybetmesine rağmen hala bir umut diye bekliyor.90 lı yıllardaki tribünlerle şuanki tribünler arasında uçurumlar kadar fark var.

Şuan rakiplerimize büyük farklar atmış olabiliriz ama söz konusu futbol ve Trabzonspor olunca aklımıza geçmişte yaşadığımız travmalar geliyor.Başarısızlıklar yüzünden kalp krizi geçirenler insanlarımız oldu.Atılan her golde yaşanan sevinçlere bakın,Beşiktaş maçında son golden sonra ağlayan insanlar oldu.Bunlar geçmişte yaşanan travmaların verdiği etkiler yoksa büyük takımlar bazen şampiyon olabilir bazen de olmayabilir.Trabzonspor son 10 yılda 2-3 şampiyonluk elde etmiş olsa taraftarlar bu kadar duygusal modda olmazlar.

Eminimki Abdullah Avcı da çok streslidir,şu devre arasına kadar en iyi şekilde gidip puan farkını açsam ve transferlerle takımı bir an önce güçlendirsem diye planlar yapıyordur.

Ben 90 lı yıllarda bir çocuktum,hayatımda resmi bir şampiyonluk görmedim şuana kadar.
    Konu Onur Erçetin tarafından (30.11.2021 Saat 09:28 ) değiştirilmiştir.

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin ilk haftasıydı. 2007 - 2008 olması gerek. 90+ dakikada sahaya girmişti taraftar. 1-0 öndeydik.
    Şimdi baktım bende, dediğiniz gibiymiş.
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Enes Ünal Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pandemi şartlarında nasıl olur? Tek çekincemiz bu açıkçası...
    Şampiyonluk havasını yaşayamıyoruz

Ligin ikinci yarısı inşallah bir şeyler yapmaya başlamalıyız.
    ...Allah'm Niyet Ettik 9.Şampiyonluğa...

Onur Recep Kıvrak !
    Yer Bordo Gök Mavi Biz Çıkınca Sahaya

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enes Ünal Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk havasını yaşayamıyoruz

Ligin ikinci yarısı inşallah bir şeyler yapmaya başlamalıyız.
    Bunu bir değerlendirelim
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zor maçlardan biri daha. artık bundan sonra trabzonspor için kolay maç yok. spor medyasında bilerek "trabzonspor şimdiden şampiyon" havası oluşturulmaya çalışılıyor. rıdvan dilmen daha şimdiden trabzonspor'u şampiyon ilan etti. amaç belli, psikolojik olarak trabzonspor'u rehavete sürüklemek. trabzonspor'un çok dikkatli olması gerek. fb ve bjk avrupadan elendi ve devre arasından sonra dinlenerek lige asılacaklar ve potaya mutlaka gireceklerdir. trabzonspor her maçını ciddiyetle final havasında oynamalı. adanademirspor sağı solu belli olmayan bir takım. defans ve kaleyi sağlam tutmak gerek. bakasetasın devreye girmesi çok önemli.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon 2.1 ortalamayı yapacak takım bizden başkası olmaz ama oldu diyelim, bu durumda bile 80 puan yetiyor.
    Ne demek 80 puan; 24 maçtan , 15 tanesini kazansan geriye 9 mağlubiyet hakkın var demektir.

Kalan maçlarda;
    3 İstanbul takımına da yenilelim,
    Başakşehir'e 2 maçta da yenilelim
    Hatay'a yenilelim hem de 2 maçta
    yetmedi Alanya'ya, Konya'ya yenilelim
    Yine şampiyonuz, yine şampiyonuz.

Bu sene şampiyon olamamamız için dünyaya meteor düşmesi lazım.
    9 maç yenilmeyiz ama meteor konusunda emin değilim.
    Konu mekatronik tarafından (30.11.2021 Saat 09:58 ) değiştirilmiştir.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

daha geriye 20 küsür maç var herkes bizi şampiyon ilan etmeye başlamış. bu bana göre çok büyük bir tuzak. özellikle tv deki spor programlarında istanbul takımları için lig bitti diyorlar ben kesinlikle inanmıyorum. ikinci yarı avrupa maçları olmayacağı için bizim gibi seri yapacaklardır.

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha geriye 20 küsür maç var herkes bizi şampiyon ilan etmeye başlamış. bu bana göre çok büyük bir tuzak. özellikle tv deki spor programlarında istanbul takımları için lig bitti diyorlar ben kesinlikle inanmıyorum. ikinci yarı avrupa maçları olmayacağı için bizim gibi seri yapacaklardır.
    23 maçın 13’ünü kazanırsak şampiyonuz bu muazzam bi avantaj.şeytanlıklarından değil kabullenme aşamasına geçtiler.2-3 hafta önce hepsi algı için konuşuyordu ama artık kabulleniyorlar

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç ve gelecek maçlarda, namağlup olduğumuzu ön plana çıkarmadan 3 puan için oynamalıyız.Her maç final ve her maç zor. Ancak benim gibi 54 yaşında olanlar için Trabzonspor'un başarılı olması kadar doğal bir durum yok. İnşallah 3 puan bizim
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu bir değerlendirelim
    dış mekan ısıtmalı, açık hava bir yerde problem olmaz diye düşünüyorum. zaten giden gidiyor sağda solda izlemeye.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat GENEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23 maçın 13’ünü kazanırsak şampiyonuz bu muazzam bi avantaj.şeytanlıklarından değil kabullenme aşamasına geçtiler.2-3 hafta önce hepsi algı için konuşuyordu ama artık kabulleniyorlar
    Düşününce çok mantıklı geliyor.

Nereden
    Trabzon

Her 3 puan çok önemli hele ki en çok zorlandığımız iç saha maçlarından alabileceğimiz 3 puanlar daha da önemli.Yine zorlu bir maç bizi bekliyor.Iç saha oyunumuzu daha coşkulu oynayarak ve taraftar desteğini de yanımıza alarak geçmeliyiz.

İç sahada her maçımız zor oluyor.Bunun sebeblerini daha önce belirtmistim.Kanat ataklarimiz daha üst seviyede olmali.Santraforumuz daha net bitirici olmalı ve buna ek olarak sürpriz şutlar ve orta sahadan ceza sahasina sızan sürpriz golculer gerek.Şuana kadar bunlari yapamadığımız için zorlaniyoruz.Sezon başından beri 0-0 giden veya 0-1 gibi yenik durumda olduğumuz iç saha maçların neredeyse hiçbirinde akan oyunda ilk golü bulamamışız imdadımıza hep duran toplar yetişmiş ya frikik ya penaltı ya da duran top ortası ile golü bulmuşuz ve ondan sonra puan ya da puanları almışız.Duran toplardan etkili olmak güzel birşey büyük takimlarda olması gereken bir durum fakat akan oyunda da kapanan takimı açacak birşeyler yapmamız gerekiyor.Bu konuyu çözdüğümüz an puan farkını kimse kapatamaz.Bu sebeble iç sahada her 3 puan bize şampiyonluk yolunun kilidini açacak.

Bu maçta özellikle nwakaeme,hamsik,abdülkadir,bakasetas ve cornelius gibi oyunculardan daha fazla sorumluluk bekliyorum.Çünku onların özellikleri iç sahada kilit açmaya müsait buna ek olarak süprriz isimlerde çıkarirsak çok guzel olur.Taraftara da büyük iş düşüyor.Defansı hep birlikte yapalım.

Geçen sezon da galiba 7 maçlık bir galibiyet serimiz olmuştu bu grafiği daha da geliştirelim.Üstune koya koya gitmeye devam edelim.Mesela sezon başında malatya ya 5 tane atmış 5 tane de kaçırmiştik ama o oyun şampiyonluk oyunu değildi çünkü pozisyon bulduğumuz kadar pozisyonda veriyorduk.Şimdi doğru yola girdik bize şampiyonluğun kilidini açacak olan takim savunmamiz olacak.Zor gol yediğimiz her maçı kazanmaya yakın olan tarafız.

Bizim kazandığımız her maç rakipler daha da demoralize oluyor.Mesela şuan lider 36 puanlı biz değilde 2.sıradaki 26 puanlı takım lider olsa ne bjk da acil toplantilar olurdu ne ali koç megafonla dolaşırdı ne de fatih terim bizim sampiyonluktan daha onemli hedeflerimiz var derdi onları bu psikoloji içerisine sokan biziz ve maçlara bu psikoloji ile çiktiklari sürece puan kayiplarina devam edecekler biraz daha dişimizi sıkarsak şu ilk yarıyı güzel şekilde noktalar ve bir iki transferle takimı biraz daha güncelleyip ikinci yarınin ilk 5 maçını güzel bitirirsek şampiyon olduk diyemem ama ucu çok aydınlık bir yola gireriz bunu net söyleyebilirim.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antep maçında benim gözüm korktu açıkçası, o yüzden sakin sakin oynamaya devam.

Öyle canhıraş bir şekilde saldırmaya gerek yok.
    Özkan SÜMER

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lig tv alırken Adana Demir'i de hediye etmişlerdi. Ara ara izliyorum. İyi oyuncuları var fakat çok savruklar. Maçları çoğu zaman git gele dönüyor. Bizim tam tersimize yani. Balotelli de değişik bir adam. Ayağına gelir vurur gol atar ama net bir şekilde takımı eksik oynatıyor. Onun olması avantajdan çok dezavantaj yaratır. Deplasmanda bizle oynarken Asombalonga çok daha fayda sağlar onlara. Balotelli'nin bizim ceza sahasına yakın top alması lazım. Maç içinde kaç kez olur, zor iş. Top rakipteyken Balotelli evlere şenlik, koşması presi hep göstermelik. 2 koşsa yoruluyor adam. Biz derli toplu ne yaptığını bilen takım savunması oturmuş takımlara karşı zorlanıyoruz. Adana Demir bu profilin tam tersi bir takım. Bizim düzenli sakin oyunumuz karşında etkili olamayacaklar. 10 kişi savunma yapıp gol yememe şansları neredeyse yok gibi. İzlerken Stamboli'yi beğenmiştim, ortayı baya topluyor adam bir de sağ bekti sanırım Svensson. Vargas teknik bir 10 gibi hesapta ama her maç 10 top kaybı yapıyor. Çok pas hatası yapıp top kaybeden bir takım Adana Demir. Bunu avantaja çevirebiliriz.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim seyircinin içine hayinlerden çok korkuyorum yine keme sahaya girecekler diye..lütfen o kişilerin ağzını burnunu kırın..

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bugün saat 19.00'da maçları var, Serik Belediye ile.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı ONUR BEKAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi baktım bende, dediğiniz gibiymiş.
    Ersen Martin atmıştı son dakikalarda

Maç bitimine 22 sn kala turuncu tişörtlü çılgın bir genç sahaya girerek Mehmet Yıldız'ın üzerine hamle yapmıştı. Mehmet tekme tokat çocuğa saldırmıştı. Maç hakem tarafından bitirildi. Sonuç;

İlk karar: TS 1-0 galip. 3 maç Saha kapatma cezası (hatırladığım kadarıyla)
    İkinci karar: TS hükmen mağlup. 5 maç saha kapatma cezası (Şikebahçe kongre üyesi Sivas başkanı Mecnun efendinin hileleri ile)
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün saat 19.00'da maçları var, Serik Belediye ile.
    AA Hocamız izleyip analizi yapacaktır. Yedeklerle mi çıkarlar acaba?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Bizans takımlarına karşı 12-14-16 puanlık farka rağmen hala şampiyon oluruz diyemiyorum.

Bu süreci AA çok iyi yönetiyor. Şampiyonluk kelimesini dillendirmiyor. Her maça final gözüyle bakıyor. Maç maç gidiyor. Helal sona büyük Hoca

Geçmişte yaşadığımız travmaların sonuçları galiba

1995-1996
    2004-2005
    2010-2011
    2019-2020

Son 6 maçta azami puan toplayıp devreye girmeliyiz.

3 takımın bundan sonraki maçları da garanti değil

Biz kazandıkça iyice yıkılacaklar, güçten düşecekler.

Ezcümle, biz kazandıkça yolu kısaltıyoruz.

BORDOOOOOO
    MAVİİİİİİİİİİİİİ
    ŞAMPİYONNNN
    TRABZONNNNN
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (30.11.2021 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

25 bin bitmiş, Cumaya kadar en geç bilet kalmaz gibi..
    I am not in danger , I am the danger..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)