Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
173. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

8 4.62%
  • Dorukhan Toköz

11 6.36%
  • Vitor Hugo

1 0.58%
  • Edgar Ié

1 0.58%
  • Stefano Denswil

1 0.58%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.58%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

2 1.16%
  • Marek Hamsik

73 42.20%
  • Abdulkadir Ömür

2 1.16%
  • Anthony Nwakaeme

72 41.62%
  • Andreas Cornelius

0 0%
  • Fode Koita

0 0%
  • Anastasios Bakasetas

0 0%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Yusuf Sarı

1 0.58%
Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1098 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,098 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 2 - 0 Adana Demirspor | Maç Sonucu

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Hocamız davet etti bizde Amasyadan kalktık formamızı giydik gittik. Çok şükür Akyazıdaki ilk maçımda galibiyetle döndük. Devamı gelir inşallah. Mükemmeldi.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maç zor geçiyor..
    adana iyi takımmış..ilşk kez izledim..
    ligde bir çok takımı yener..

gaziantepte adanada maça sert başladı..ilk 10 dakıka nefes aldırmıyorlar..
    ama bundan sonra her maç böyle olacak gibi..
    sonrasında ustalar sahneye çıkıyor..
    ve gümmm.

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koitayı izledikten sonra Dnnanayi daha bi sever oldum..
    Bu Koitayı kim çakmışsa iyi kaldırmış

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Köybaşı ve Koitayı yollasınlar.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya’yı
    Sivas’ı
    Giresun’u
    Kasımpaşa’yı
    Kayseri’yi
    Şikebahçe’yi
    Göztepe’yi
    Rize’yi
    Beşiktaş’ı
    Gaziantep’i
    Karagümrük’ü şansa bala yendin Adanademir’i nasıl yeneceksin? Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ey Avcı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    alın bunu burdan
    sakin olun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alın bunu burdan
    İronicidir o...
    Dalga geçiyor.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İyi başlayamadık ama iyi bitirdik. ADS iyi hazırlanmış bizim maça.
    Uzun yıllardır bir oyunumuz olsun diyorduk artık bir oyunumuz var. Maç içinde farklı formasyonlara giriyoruz.
    Özlediğimiz zamanları yaşıyoruz. Tadını çıkartalım. Arkamıza bakmadan her maçı kendi içinde değerlendirerek sonuna kadar gideceğiz.

Nereden
    Zonguldak

Bu sezon takım bana şu mesajı veriyor maç içinde,

Bu takım ne yapar ne eder golü/golleri bulur.
    Bu harika bir duygu
    Yıllardır özlemiştik.
    Büyüksün Abdullah Mucib AVCI
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İronicidir o...
    Dalga geçiyor.
    sakin olun...

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hanzale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malatya’yı
    Sivas’ı
    Giresun’u
    Kasımpaşa’yı
    Kayseri’yi
    Şikebahçe’yi
    Göztepe’yi
    Rize’yi
    Beşiktaş’ı
    Gaziantep’i
    Karagümrük’ü şansa bala yendin Adanademir’i nasıl yeneceksin? Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ey Avcı

"The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Benim cumartesi canlı izlediğim adana demirspor sakat ve cezalıları olmazsa 2 hafta sonra galatasaray'ı arena da yener.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine rakibi maçın çoğunda uyuttuk Bu oyuna bayılmaya başladım. Avcı hocam alıştırdı bizi.

Waka bu maç affettirdi. Grande adı üstünde.

Taraftarları organize edecek birkaç kişi ayarlamalı yönetim. Dk 20'de samanyolu söylüyorlar, arkadaşım eşşek bestesiyle maçı geçiriyorlar. Bir taraf ıslıklarken diğer taraf marş söylüyor. Şu dağınıklığa bir çözüm bulalım artık lütfen.

Ne kadar eksiğimiz olursa olsun takım bildiği oyunu oynayıp bir şekilde maçı koparıyor. Çok güzel bir hava yakaladık. Maç sonu takımın toplanması, eğlenmesi çok güzel şeyler.

Lig sonuncusunu yenip şampiyonluğa yürüyen tayfanın yarıştan koptuğunu kaç hafta sonra görürüz acaba Bunu da ek olarak konuşmalıyız diye düşünüyorum
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçtimiz yıllarda çok güzel futbol oynayan biz şampiyon olamadık, güzel oynamayan veya şampiyonluğu haketmeyen bir çok takım kupayı müzelerine götürdüler.
    İçimizde bazıları güzel oynamadığımızı savunarak ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaşayağız düşüncesindeler.
    Eksiklerimiz var mı tabiki var, ama bu güzel oynamadığımız anlamına gelmiyor.
    Eksikler tamamlanırsa ki öyle görünüyor, daha güzel işlere imza atılacaktır.
    Biraz relax olup mevcut durumun keyfini çıkarmak yerine kendilerini strese sokarak burada eyyamcılık yapıyorlar.
    Ha, eleştiri mi değil küçük görmek, eleştiri bu şekilde olmaz, alaşağı etme derdindeler.. yazık..
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine rakibi maçın çoğunda uyuttuk Bu oyuna bayılmaya başladım. Avcı hocam alıştırdı bizi.

Waka bu maç affettirdi. Grande adı üstünde.

Taraftarları organize edecek birkaç kişi ayarlamalı yönetim. Dk 20'de samanyolu söylüyorlar, arkadaşım eşşek bestesiyle maçı geçiriyorlar. Bir taraf ıslıklarken diğer taraf marş söylüyor. Şu dağınıklığa bir çözüm bulalım artık lütfen.

Ne kadar eksiğimiz olursa olsun takım bildiği oyunu oynayıp bir şekilde maçı koparıyor. Çok güzel bir hava yakaladık. Maç sonu takımın toplanması, eğlenmesi çok güzel şeyler.

Lig sonuncusunu yenip şampiyonluğa yürüyen tayfanın yarıştan koptuğunu kaç hafta sonra görürüz acaba Bunu da ek olarak konuşmalıyız diye düşünüyorum
    Ağzına sağlık Burakcım
    HİSLERİME TERCÜMAN OLDUNUZ.
    Yıllardır söylemekten dilimde tüy bitti.
    Şu arabesk tezahüratlardan sıyrılıp, bize özgü tezahüratlar üretelim diye
    Geçmişte bir keresinde kulübe mektup da yazdım.
    Taraftar grupları bir araya gelsin ve tribünlerde tek ses olalım diye
    BJK taraftarını bu konuda tek geçerim, sonra GS'lileri
    Kale arkaları tezahürat yaparken, maraton rakip oyuncuları ya da hakemi ıslıklıyor. Neden ıslıklama ya da marş söyleme işini birlikte yapamıyoruz? Bu kadar zor mu yahu?
    Şampiyonluğun en büyük adayı olan takımın tribünleri daha iyi olmalı
    Son olarak, Samanyolu şarkısı Dk.61'de söylense daha doğru ve güzel olmaz mı?
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (06.12.2021 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ONUR BEKAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ezikbahçe, rizeye 4 gol attı diye , şampiyonluğa bizden çok onu yakıştırıyor medya, başladılar Trabzonsporumuz puan kaybedecek ve ezikler şampiyon olacak diye..
    Biraz örnek alsak fena olmaz...
    Emekleri çaldın yine.
    Günahkarsın Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayız Fenerbahçe !

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

onların tek kozu kaldı algı yapmak bizi sizi yakalarız baskısı yapıp taraftarın psikolojisini futbolcuların enerjisini etkilemek şanslarını birde böyle deniyorlar
    Abdullah hoca bu durumların hep farkında .onlarında bir atımlı barutu kaldı Trabzonspor'un şu dönemdeki maçlarını kazanması demek onlarında boyunun ölçüsünü alması demek .

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla abi aklın yolu bir. Blokların önüne bir iki görevli koyup, söylenecek marşları numaralandırıp çok çok kolay bir şekilde organize olunabilir.

Top rakibe geçtiğinde de ani bir hareketle ıslığa dönülebilir. Yeter ki kulüp bu konuda birilerini görevlendirsin. Çarşı bunu çok iyi yapıyor mesela.

61'de samanyolu olabilir tabii. Ama ben "Biz dar sokaklarında"yı tercih ederdim muhtemelen. Çünkü bununla beraber Liverpool-You'll never walk alone ikilisi gibi bir ikili yakalıyoruz. Bize özgü bir şey olmuş oluyor.

Mesela gelmişiz nisan ayına. 1 puan alsak şampiyon olacağız. Açmışız farkı rakiple. Hafiften yağmur yağıyor. Tribün full. Dk 61 herkes başlıyor
    Biz dar sokaklarında,
    Dinmeyen yağmurunda...

Hayal etmesi inanılmaz güzel geliyor. Bunca yıldan sonraki şampiyonluğun duygusal olarak yükü ağır olacak. Çoğunluk gülmektense ağlayacak gibi geliyor.

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzına sağlık Burakcım
    HİSLERİME TERCÜMAN OLDUNUZ.
    Yıllardır söylemekten dilimde tüy bitti.
    Şu arabesk tezahüratlardan sıyrılıp, bize özgü tezahüratlar üretelim diye
    Geçmişte bir keresinde kulübe mektup da yazdım.
    Taraftar grupları bir araya gelsin ve tribünlerde tek ses olalım diye
    BJK taraftarını bu konuda tek geçerim, sonra GS'lileri
    Kale arkaları tezahürat yaparken, maraton rakip oyuncuları ya da hakemi ıslıklıyor. Neden ıslıklama ya da marş söyleme işini birlikte yapamıyoruz? Bu kadar zor mu yahu?
    Şampiyonluğun en büyük adayı olan takımın tribünleri daha iyi olmalı
    Son olarak, Samanyolu şarkısı Dk.61'de söylense daha doğru ve güzel olmaz mı?
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Burak Bıyıklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi aklın yolu bir. Blokların önüne bir iki görevli koyup, söylenecek marşları numaralandırıp çok çok kolay bir şekilde organize olunabilir.

Top rakibe geçtiğinde de ani bir hareketle ıslığa dönülebilir. Yeter ki kulüp bu konuda birilerini görevlendirsin. Çarşı bunu çok iyi yapıyor mesela.

61'de samanyolu olabilir tabii. Ama ben "Biz dar sokaklarında"yı tercih ederdim muhtemelen. Çünkü bununla beraber Liverpool-You'll never walk alone ikilisi gibi bir ikili yakalıyoruz. Bize özgü bir şey olmuş oluyor.

Mesela gelmişiz nisan ayına. 1 puan alsak şampiyon olacağız. Açmışız farkı rakiple. Hafiften yağmur yağıyor. Tribün full. Dk 61 herkes başlıyor
    Biz dar sokaklarında,
    Dinmeyen yağmurunda...

Hayal etmesi inanılmaz güzel geliyor. Bunca yıldan sonraki şampiyonluğun duygusal olarak yükü ağır olacak. Çoğunluk gülmektense ağlayacak gibi geliyor.
    Sevgili Burak,

Ben TS aşkıyla 7 yaşında yani ilkokula başladığımda tanıştım. Babam radyodan maçları dinler, kendinden geçerdi. Bende bu şekilde başladı. Toprağım Kazım'ın dediği gibi, TS 1975-1984 arasında önüne geleni ezip geçiyordu. 90 maç sahasında yenilmeme rekoru (hala bizde), 1112 dakika gol yemeyen kaleci Şenol Güneş, 6 yılda 5, 9 yılda 6 şampiyonluk ve 3 ikincilik. Avrupa'nın kalburüstü takımlarına Hüseyin Avni Aker'de diz çöktürmek, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Türkiye kupası zaferleri, 1995-1996, 2010-2011 ve 2019-2020'de çalınan şampiyonluklar....Destan çok gördüğün gibi. Ben bunların çoğunu yaşım gereği yaşadım. 4 büyük takımın maçlarını TRT verirdi. Mest olurduk takımı izleyince. Rakipler yarı sahayı geçemezdi. Mikrofonlarımız Trabzon'da dediği an radyoda spikerin ömrümüze ömür katılırdı. Ses çoksa sevinir, çıt yoksa üzülürdük.

İnan, bu sezon çok fantastik bir sezon. Her şey bizden yana. Şans bile.
    Ve Tribünlerin her bordo mavi çekmesinin sonunda Şampiyon Trabzon diye bağırması gözlerimi yaşartıyor.
    İnanıyorum ki, bu sezon gözlerde yaş kalmayacak.
    Mutluluk gözyaşları sel olup akacak.

Tribünlerin tek ses olması konusundaki tavsiyelerine katılıyorum. Özellikle 61'de Biz dar sokaklarında...okunması yakışır bize.
    Bize özgü sıralı marş okumak ya da tezahürat yapmak da zor değil.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (06.12.2021 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Maçın tekrarını izlediğimde Siopis'in baya pas hatası yapması dikkatimi çekti. Çıkışlarda biraz buradan aksamışız. Önümüzdeki maçlarda daha iyi olacaktır.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Yuksek cozurnuklu bulunabilirmi bu resim. Poster haline getirmek istiyorumda

Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuksek cozurnuklu bulunabilirmi bu resim. Poster haline getirmek istiyorumda

Son çıkan Trabzonspor dergisini satın alman yeterli, bu poster dergiyle birlikte hediye

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son çıkan Trabzonspor dergisini satın alman yeterli, bu poster dergiyle birlikte hediye
    2021-2022 Şampiyonu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar merhaba;

Buradanda sizlerle geçen hafta içi paylaştığım gibi,Cumartesi trabzon'a gittim.
    olağan genel kurulumuza katıldım.
    çok üzüldüm.
    koca HAYRİ GÜR SPOR SALON'unda 50-60 kişi yoktuk.
    halbuki lider takımın o.g.kurulu tek adayda olsa ciddi bir sayıya ulaşmamız gerekirdi.
    başkanda ilk günkü konuşmasında bu konunun altını esprili bir şekilde çizdi...

neyse ,

maça geçelim 15-20 dakika a.demirin baskılı oyunu biraz korkuttu açıkçası bizleri..
    inanılmaz hırslıydı rakip makayemenin golü rahatlattı bizleri,fişi geçen golüde hamsik atınca tümden rahatladık.
    güzel bir galibiyet oldu.

çoğu arkadaşımız daha ilk yarı bitmeden takımı şampiyon ilan ettiğini görüyorum.
    bu düşüncenin yanlış olduğunu savunanlardnım.
    köprünün altından çok fırtınalı suların akacağı kanısındayım.

o.g.kurulda başkanda aynı şeyleri bizlerle paylaştı
    sakın haaaa dedi
    arkadaşlar.

**

Erken havaya sokma amaçlı algılara dikkat etmemiz gerektiğini belirten Başkanımız Ahmet Ağaoğlu,
    Burada hepimize çok ağır sorumluluk düşüyor. Şampiyonluk şarkıları söylenmeye başlandı, sakın ha! Yüzde 99 Trabzonspor şampiyon algısı yaratılmaya başlandı. Sakın ha! Şubat ayında şampiyonluk kutlayacağız, çok soğuk denmeye başlandı. Esprisi güzel ama sakın ha! Ligin son maçı oynanmadan kimin şampiyon olduğu belli olmaz. Herkes konuştu bir şeyler söyledi. Şimdi Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu söylüyor; şampiyonluk mücadelesinde olan şu an için 8 takım var. Arada puan farkı olabilir ancak bir şeyi unutmayalım, 24 maç ve 72 puan var. O zaman birileri bana 72 puanın geride olduğu bir yerde 36 puanla kim şampiyon oluyor. 36 puan kümede bile kalmıyor. İşin realitesini göz ardı ettiğimiz zaman, rakiplerimizi küçümsediğimiz veya yok saydığımız zaman sportif olarak hayatımızın hatasını yaparız ve en ağır bedeli öderiz. Geçmişte bunu bize ödettiler ancak bugünkü Trabzonspor camiası o noktada değil. Global futbolun, sporun ruhunun, etik ve ahlak kurallarının bütünleştiği bir Trabzonspor ile karşı karşıyalar bugün. Her mücadelede rakibine saygı gösteren, rakibinin konumu ne olursa olsun saygı gösteren bir Trabzonspor var. Bölgesinde ve Anadolu’da da futbola hizmet etmeyi şiar edinmiş bir kulübün başkanı olarak şunu ifade ediyorum, şampiyonluk hedefi uzak bir hedef. Tarih 22 Mayıs… Ancak Adana Demirspor maçı bugün saat 16.00’da… Peşinden Antalyaspor, Hatayspor. Geride 24 maç var. Tüm maçları aynı duygu, aynı ciddiyet, heyecan, aynı disiplinle oynamalıyız. “Lig bitmiştir, Trabzonspor şampiyon ve diğerleri” gibi söylemler diğer takımlara yapılan büyük saygısızlıktır. Diğer taraftan da baktığımız zaman Trabzonspor’u erken havaya sokma doğrultusunda yapılan bir algıdan başka bir şey değildir. Değerli hocamız Abdullah Avcı’nın da ifade ettiği gibi sadece 3 puan kazanıyoruz. Ben de 3 puan artı 2 milyon 750 bin TL kazandık diyorum. Büyük bir takımla oynadığınız ve maçı kazandığınız zaman takip eden maçta eğer puan kaybederseniz o maçtan aldığınız puan hiçbir anlam ifade etmez. Namağlup gidiyoruz, mağlup da olabiliriz, puan da kaybedebiliriz. Geride 76 puan var, toplamda 110 puan hesabı yapıyorum. 100 puan veya 110 puan alma şansımız yok. Hiçbir takımın yok. Futbol sahada oynandığı sürece yok. Puan kayıpları olacaktır, maç kayıpları da olacaktır ancak ne zaman ki umudumuzu, heyecanınızı yitirip mücadeleyi bıraktığınız zaman her şeyinizi kaybedersiniz. Hocamız Abdullah Avcı da bunu ifade etmeye çalıştı en büyük destekçimiz vefakar Trabzonspor taraftarıdır. Camiamızın her zamankinden daha çok desteğine ihtiyacımız var. Genel Kurul’a 180 kişilik katılımı, dijital bir dünyada olduğumuz ve her şeyin bilgisayar başından yaşandığını düşünüyorum. Ama maçlar dijital oynanmıyor, şampiyonluğa giden Trabzonspor Kulübü’nün Trabzon’daki maçlara tek bir boş koltuk kalmadan 12-13-14. adam olarak desteklemesini, ateşlemesini ve o heyecanı, o enerjiyi hocamıza vermesini rica ediyorum. Önümüzdeki haftalarda ve önümüzdeki aylarda çok daha zorlu bir sürecin içerisine giriyoruz. Buradaki en büyük gücümüz bu mücadelede en büyük enerjimiz camiamız ve taraftarımızın desteği olacaktır. Dolayısıyla bir kez daha huzurlarınızda önümüzdeki maçlara taraftarlarımızın ilgi göstermesini, yolun sonu 8. şampiyonluk olacaksa o şampiyonluğu en çok hak eden taraftarımızın da kendi sorumluluğunu yerine getirmesini rica ediyorum” dedi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)