Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
137. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

19 13.87%
  • Anders Trondsen

0 0%
  • Vitor Hugo

7 5.11%
  • Edgar Ié

0 0%
  • Dorukhan Toköz

32 23.36%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.73%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

5 3.65%
  • Marek Hamsik

6 4.38%
  • Gervinho

6 4.38%
  • Abdülkadir Ömür

43 31.39%
  • Djaniny

3 2.19%
  • Andreas Cornelius

0 0%
  • Anthony Nwakaeme

12 8.76%
  • Anastasios Bakasetas

3 2.19%
  • Serkan Asan

0 0%
  • Stefano Denswil

0 0%
Sayfa 7 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7 8 9 17 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1487 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Ç.Rizespor | Maç Sonucu

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize düşsün tabi... Yapmadıkları iftira, hakaret kalmadı bize karşı. Su veren itfaiyenin hortumunu sileyim.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

[QUOTE=redbul;1921553822]
    Alıntı Oğuzhan Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah herkese sergen Yalçın şansı versin

aynen kardeşim ben sergen yalçının iyi bir hoca olduğunu hiç bir zaman düşünmedim .bu maçtada daha iyi anladım bjk-g.saray maçını 90 dk izledim sergen yalçın sahada resmen yürüyen pijanic i maç boyu texeria yı 83 dk batsuayi 88 dk sahada tuttu mustafa moahammed penaltıyı atsa maç2-2 bitecekti şansı gene sergeni kurtardı umarım bizim maçta da sergen yalçın aynı performansı gösterir inanın çok rahat kazanırız.
    Gs bomboş top oynadı bu maç . Bjk top çeviriyor yaptığı hiçbişey yok biz bunları bu oyunla çok rahat yeneriz sergen tırı vırı hoca felan değil

Tapatalk kullanarak iPhone 13 Pro aracılığıyla gönderildi

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Serdar A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim eldeki kadro tam da bjk gibi takımları çözmeye yönelik. Eğer sakatlar iyileşirse, avrupadan dönecek bjk karşısında 3 puana biz daha yakın oluruz. Ayrıca biz önde olan tarafız. İstanbul deplasmanından sıfırla dönsen de takım üzerinde bir etkisi olmaz. Ama karşı taraf yenilirse fark en az 3 maç yapar.

Asıl zor maç bence Rize maçı. İnşallah bu maçı kayıpsız geçeriz de camia da iyice havaya girer. Bizim son senelerde büyük maçlardan yana çok sıkıntımız olmadı hep derede boğulduk.
    Göztepe macindan daha cok cekiniyordum ama Rize maci cok daha zor gececek gibi. Birde Remy nin sagi soluna belli olmaz. Cok kaciriyor ama hala tehlikeli bir forvet. Eger golü bulamayip geri düsersek bu maci cevirmekte zorluk cekebiliriz..

Rizespor un kaybedecegi hicbir sey yok..Suan bjk den daha tehlikeli bir rakip bizim icin..
    Konu AyhanPe tarafından (25.10.2021 Saat 22:19 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

rizespor maçında ihtiyacımız olan şey erken gol. dakikalar ilerledikçe dirençleri artacak. ilk 30dk'da öne geçemezsek her şeyi ile zor maç. göztepe gibi aşırı motive ve hırslı olacaklar. oyuncuların şampiyonluğu gerçekten isteyip istemediği göreceğiz. 19-20 sezonunu unutmayın! ankaragücü neredeyse 11 eksikle puan almıştı.

ayrıca bjk maçında kaybedeceğimizi düşünmüyorum en kötü 1 puan alırız. bu akşamki oyunlarını beğenmedim. bize de bu kadar ofansif çıkarlar umarım. dikkat etmemiz gereken 1 olay Rosier'in yerden arka direğe açacağı ortalar. her maç aynı şekilde pozisyon buluyorlar. sağ bekimiz top rosier'deyken direk arka direği kontrolüne almalı adam kaçırmamaya dikkat etmeli.

2. dikkat edilmesi gereken ise sol kanattan penaltı noktasına doğru açılan ortalar. geçen sene yediğimiz golün neredeyse aynısını bu sefer gs'ye attılar. orta açtıklarında defansımız iyi pozisyon almalı. rossier çoğunlukla arka direğe yerden, 3 sol bekleri ise havadan penaltı noktasına yakın yerlere orta açıyor. kısaca beklerimiz bu maçın en önemli aktörleri olacak. peres'in bu maçta olmaması büyük eksiklik. ama her şeye rağmen 3 puana yakın olan taraf biziz.
    Konu B.Yiğit tarafından (25.10.2021 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Standart Süper Lig 11.Hafta | Trabzonspor - Ç.Rizespor | 29.10.21 Cuma - 20:00

İlk 25 dakika gol yemezsen beşiktaş yavaş yavaş temposunu kaybediyor. En az 1 puan alırız gibi. Rize maçından da 3 puan alacağımızı düşünüyorum. 2-3 hafta içinde bir arkamızdaki rakibe 6 puan fark atarız diyorum. İlk yarıyı 45 puanla falan kapatırız. Takıma çok güvendiğim için namağlup ilk yarıyı kapatacağımızı bile düşünüyorum. Bu sempatizanlık psikolojisinden değil takıma olab güvenden. İlk yarı yenileceğimiz bir maç kaldığını düşünmüyorum. Bu takım en kötü 1 puanı bir şekilde alır. Allah sakatlık belası vermesin yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize düşsün tabi... Yapmadıkları iftira, hakaret kalmadı bize karşı. Su veren itfaiyenin hortumunu sileyim.
    Bir Rizeli olarak katılmıyorum Serdar bu dediğine. Her sene garanti 6 puan aldığımız takımı niye düşürüyorsun, hem de yakın deplasman Hiçbir Karadeniz takımı düşmesin. Garanti puan alsalar bile (gs hariç) gelsinler yağmur çamurda top oynasın ist takımları.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir Rizeli olarak katılmıyorum Serdar bu dediğine. Her sene garanti 6 puan aldığımız takımı niye düşürüyorsun, hem de yakın deplasman Hiçbir Karadeniz takımı düşmesin. Garanti puan alsalar bile (gs hariç) gelsinler yağmur çamurda top oynasın ist takımları.
    İsterse 12 puan versinler. Bir Oflu olarak Trabzonludan çok Rizeli dostum ahbabım var. Bir kaçı yok şike yok bursa tırıvırı konuşunca selamı sabahı kestim. Biz bu takımı şampiyon oluyor diye sevmiyoruz, sahip olduğu, ayakta tutmaya çalıştığı değerleri için seviyoruz. Rizespor camiası çok ayıp etti çok.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Önden kazanmak çok iyi ya. Cuma kazanıp bekleyeceğiz, puan farkı ne olacak diye. Acayip zevkli oluyor.

mete61bordomavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önden kazanmak çok iyi ya. Cuma kazanıp bekleyeceğiz, puan farkı ne olacak diye. Acayip zevkli oluyor.
    Aynen. Acayip zevkliydi bu hafta.
    Beşiktaş maçının anlamı olması için moral için tek yol galibiyet.
    Trabzonspor Başkanı Nasıl Olmalıdır?
    -Birilerinin adamı değil,Trabzonspor'un adamı olmalıdır!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?
    -Hiçbir şey olmasa da korkak olmamalıdır!

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim eldeki kadro tam da bjk gibi takımları çözmeye yönelik. Eğer sakatlar iyileşirse, avrupadan dönecek bjk karşısında 3 puana biz daha yakın oluruz. Ayrıca biz önde olan tarafız. İstanbul deplasmanından sıfırla dönsen de takım üzerinde bir etkisi olmaz. Ama karşı taraf yenilirse fark en az 3 maç yapar.

Asıl zor maç bence Rize maçı. İnşallah bu maçı kayıpsız geçeriz de camia da iyice havaya girer. Bizim son senelerde büyük maçlardan yana çok sıkıntımız olmadı hep derede boğulduk.
    Berat-Hamsik-Baka ile baslarsak mac‘a ilk 30 dak 3-0 olabilir gibime geliyor. Siopis-Berat daha mantikli bir secim olur. Neyse Rize‘yi gecelim, bu mac‘a ozaman odaklanariz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    HY67...

Nereden
    Bursa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 tane istanbul takimi varken rizenin dusmesi istemek hic dogru bir yaklasim degil. Rize de giresunda kalsin ligde. Hatta keske ordu ve samsunda gelse. Ne kadar cok karadeniz takimi olmasi avantajimizadir.
    Istanbul takimlari deplasmana gutmiyor dogru duzgun.bu onemli bir avantaj bence istanbul takimlari icin.

Nereden
    Bursa

Kendi sahamizda hem de rize gibi bir takima karsi malatyaya basladigimiz gibi baslamaliyiz. Erkenden skor alinmaya calismali, traftari da arkamiza alip ezip gecmeliyiz. Yogun baski ile baslanmali.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Rize takımı ligde savunma açısından en dağınık takım çok pozisyona gireriz bu maçta ve maçı alırız..

Sonraki hafta bjk maçı için forumun nabzını tutayım dedim çoğunluk 1 puan yeter görüşünde..

Ne 1 puanı beyler 3 puan almamız lazım o maçtan ki bjk takımı tam bizim takımın dişine göre bir takım..

Ayağa pası sağlam oynayan her takım bjk'yı hallaç pamuğu gibi söküp atar..Şampiyonlar liginde bu tarz ayağa sağlam oynayan pas kültürü gelişmiş takımlara karşı oynamanın ceremesini çekiyor bjk ve bu doğrultuda saha sonuçları iyi gitmiyor..İyi paslaşan bir takıma karşı bjknın önde basma taktiği işe yaramıyor..Rakibe geniş alan bırakıyorlar paslaşmak için en ideal zeminlerden bir tanesi Vodafone Park..Gs takımıyla bizim takım arasında oyun felsefesi bakımından dağlar kadar fark var..Set hücumunu hiç denemiyor gs takımı varsa yoksa kontra silahını kullanmaya çalışıyorlar geçiş oyunu oynuyorlar..Bu şekilde zorluk seviyesi had safhada olan maçları kazanamazsınız yani bjkyı yenemezsiniz..İlk yarı sanırım gs'nin pas sayısı 81 civarındaydı ki bu sayıya halı sahada toplama takımlar bile yarım saatte ulaşabiliyor..Pısırık bir gs takımı sürmüş sahaya Terim bizim maç ise çok farklı boyutta oynanacak topu adamlara vermeden oynar bol pasla rakibin sinerjisini ritmini bozarız biz..Avcı bu maçların adamıdır canınızı sıkmayın..

Son dakikada bi aksilik çıkmazsa ben de o akşam Vodafone Park'ta olacağım..Güzel bol gollü bir galibiyet alacağımıza inanıyorum...Waka Baka Hamsik sahadaysa sıkıntı yok..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize ve Bjk maclarından galibiyet ile cıkacagımızı dusunuyorum. Rize macını icerideki atmosfer ile bir sekilde alırız. Bjk ile avrupa mesaisi sonrası oynayacak olmamız avantaj ve onlara ters gelebilecek cok degısık oyuncularımız var.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Nereden
    Bursa

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs kontrada bizden çok iyi ama hücum hattımız gs nin 3 katı gücünde

bjk bize karşı bu kadar hücum oynarsa işimize gelir. olur da ilk 15-20 dk gol yemezsek bjk yi yeneriz.
    Gsde nwakame,hamsik ve bakesetasin yarisi seviyesinde oyuncu yok bence. Sadece mucadele ediyor gs.30 milyon euro civari i harcayip nasil boyle vasat kadro kurdular cok ilginc.
    Bjk taktigi kesinlikle ilk 15_20 dakika bjk baskisini kirmak olmali. Sampiyonlar liginde bile 15 dakika baskiyi 3 macta da yaptilar. Ama rakipleri akilli oldugu icin o baski sonrasi 3 maglubiyet aldilar.
    Olabildigince de rosierin arkasina top atacaksin. Rosier atakta iyi oyuncu ama savunmasi les otesi. Gecen sene nwakame zaten bunu ispatlamisti.
    Konu emre6117 tarafından (25.10.2021 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Rize maçı önemli ama değinmem gerekiyor bjk maçı benim için şampiyonluk maçıdır o maçta galip gelmek bir gövde gösterisi olacaktır ama çok zor maç olacak ayroçıca Kimse söylemiyor ama ben şimdiden yazayım Beşiktaş bugün gs yi resmen dayak atarak yendi alex texarra denilen adamın net dört sarı biri kırmızı bile olabilir es geçildi Avrupa dan bir hakem olsaydı oyundan üç kez atılmıştı bize karşı da böyle oynayacaklar Alex’ten bağımsız diğer oyuncuların beş sarı kartı da es geçildi.. bizim o maça çok sağlam bir onbir ile çıkmamız lazım…

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Kaderimizi belirleyecek maclarda hep puan kaybederdik, o esigi astik (Fener maci). Derbi galibiyetlerinden sonra pesini pek getiremezdik, o esigi de astik (goztepe maci). Simdi ise Cuma maclarinida kazanmaya baslarsak gercekten bu sene olacak demektir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İsterse 12 puan versinler. Bir Oflu olarak Trabzonludan çok Rizeli dostum ahbabım var. Bir kaçı yok şike yok bursa tırıvırı konuşunca selamı sabahı kestim. Biz bu takımı şampiyon oluyor diye sevmiyoruz, sahip olduğu, ayakta tutmaya çalıştığı değerleri için seviyoruz. Rizespor camiası çok ayıp etti çok.
    Ayıp etti etmesine de ligde dostu geçtim düşman sınıfına sokmayacağımız takım bir elin parmağını geçmez zaten. Trabzon çıkmalarını toplayan Akhisar bile sövdü ne alakaysa

Kıskançlık normaldir, küçüklerle uğraşmaya değmez. Rize de kazanıp arkanı döneceğin takımlardan biri. Bir sefer maça gittim Rize'de. Erzurum maçıydı sanırım başladılar TS sövmeye. Bir daha da gitmedim. Nasıl Rizelisin falan diyorlar ama sesi çıkanların çoğu fbli :d Şimdi bizim semtin takımı diye Ümraniye'yi destekliyorum ama bir yandan da çıkmasın istiyorum adamlar ligin yarısında İstanbul'dan çıkmayacaklar neredeyse. Samsun, Rize, Giresun, Erzurum hepsi olsa keşke. Devre arası Mallı, Koita falan istiyorlarsa verelim

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rize takımı ligde savunma açısından en dağınık takım çok pozisyona gireriz bu maçta ve maçı alırız..

Sonraki hafta bjk maçı için forumun nabzını tutayım dedim çoğunluk 1 puan yeter görüşünde..

Ne 1 puanı beyler 3 puan almamız lazım o maçtan ki bjk takımı tam bizim takımın dişine göre bir takım..

Ayağa pası sağlam oynayan her takım bjk'yı hallaç pamuğu gibi söküp atar..Şampiyonlar liginde bu tarz ayağa sağlam oynayan pas kültürü gelişmiş takımlara karşı oynamanın ceremesini çekiyor bjk ve bu doğrultuda saha sonuçları iyi gitmiyor..İyi paslaşan bir takıma karşı bjknın önde basma taktiği işe yaramıyor..Rakibe geniş alan bırakıyorlar paslaşmak için en ideal zeminlerden bir tanesi Vodafone Park..Gs takımıyla bizim takım arasında oyun felsefesi bakımından dağlar kadar fark var..Set hücumunu hiç denemiyor gs takımı varsa yoksa kontra silahını kullanmaya çalışıyorlar geçiş oyunu oynuyorlar..Bu şekilde zorluk seviyesi had safhada olan maçları kazanamazsınız yani bjkyı yenemezsiniz..İlk yarı sanırım gs'nin pas sayısı 81 civarındaydı ki bu sayıya halı sahada toplama takımlar bile yarım saatte ulaşabiliyor..Pısırık bir gs takımı sürmüş sahaya Terim bizim maç ise çok farklı boyutta oynanacak topu adamlara vermeden oynar bol pasla rakibin sinerjisini ritmini bozarız biz..Avcı bu maçların adamıdır canınızı sıkmayın..

Son dakikada bi aksilik çıkmazsa ben de o akşam Vodafone Park'ta olacağım..Güzel bol gollü bir galibiyet alacağımıza inanıyorum...Waka Baka Hamsik sahadaysa sıkıntı yok..
    Besiktas macina Berat-Hamsik- Baka ile cikarsak Problem yasarmiyiz? Siopis‘i ceksek oraya daha mantikli gibime geliyor.

HY67...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Besiktas macina Berat-Hamsik- Baka ile cikarsak Problem yasarmiyiz? Siopis‘i ceksek oraya daha mantikli gibime geliyor.

Bjk maçında takımın 11'inden ziyade ana oyun felsefesi önemli o felsefe de bol pas yapmak üzerine kurulu olmalı..Siopis Berat'a göre daha hareketli bir topçu savunmadaki iki stoperin önünde duvar olma şut bloklama beklerin kademesine girme ve rakip sahada hücum ribaundları toplama konusunda Berat'tan daha iyi tam bir atom karınca tam bir kraliçe arı....Fakat Berat'ında formda olduğu zaman muazzam uzun topları ikili mücadele kazanma yüzdesi ve dikine pasları var..Hamsik olmasa ikisini birden oynatırsın ona lafım yok ama mevcut yerli kuralı ortadayken birinden birini yedekte bekleteceğiz ya da ikisini birer devre kullanacağız..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beşiktaş maçında çıkacak ilk onbirimiz maçı bize getirmeli… sol bek ve sağ bek hele peres yokken sağ bek büyük sorun.. dorukhan serkan defansif olarak kötü larinin karşısında ezilirler Hüseyin Türkmen bile düşünülebilir bir maçlık nasıl olacak bilmiyorum denswill ile yine idare ederiz ama sağ bek benim için soru işareti üç dört üç bile çıkılabilecek bir maç ama riskli.. Uğurcan edgar. Vitor. Denswilömür Siopis Berat hamsikBakatesas. Cornelius tony Şu onbiri görebiliriz belki de..

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence bjk yida yeneceğiz
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Ankara

Bjk güçlüdür, kadrosu iyidir diye söylemiyorum ama yüksek tempoda, hızlı oynayan her takıma karşı bizim takım inanılmaz zorlanır. Tempoyu kontrol edemeyen, rakibe ayak uyduran her takımı da bir şekilde yeniyoruz zaten. Bjk maçı inanılmaz zor geçecek muhtemelen. Kazansak bile oyun üstünlüğüyle kazanamayacağımız aşikar bence.
    #TRABZONSPOR#

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs bu yarışta olabilecek kalitede değil bu akşam bu belli oldu. Aslında bu akşam ligin bjk ile bizim aramızda geçeceği de belli oldu. Alışkın olmadığımız bir rekabet.

Şahsen bjk’nin çok kırılgan bir yapıda olduğunu düşünüyorum. İlk 11’i evet kaliteli ama kulübeden yeterli destek gelemiyor. Ve bence ciddi bir hoca avantajımız da var.

Sergen şampiyon oldu ama bu şampiyonluğu neredeyse kaptırıyordu yine de büyük başarı. Ama Sergen’in hiçbir zaman ikinci bir planı olduğunu görmedim. Bu çok büyük handikap.

Adam CL maçına bile saldırarak çıkıyor. Bugün de çok büyik risk aldı ama kalite farkı maçı bjk’ye getirdi. O penaltı ve muslera’nın çuvallaması bjk için şans oldu ama uzun vadede özellikle bu anlayışın bizim maçta başarısız olacağını düşünüyorum.

Bir tane 6 numara ile stoperinde Necip’le beş hücumcuyla her takıma oynayamazsın. Ama sergen işte lisbon’a da böyle, gs’ye de, kayseri’ye de, muhtemelen bize de.

Stoperde Necip’i inşallah bizim maçta da tercih eder. Bakalım neler olacak.
    Konu Onur Akyüz tarafından (25.10.2021 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş maçı öncesinde

……….…..Berat………Siopis…………
    …Baka……….Hamsik………Waka…….
    …………….. Cornelius……………………..

Şablonu ile Rize maçına çıkabiliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)