Sonuç: Maçın Yıldızı?

Katılımcı sayısı
264. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uğurcan Çakır

3 1.14%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Vitor Hugo

3 1.14%
  • Edgar Ié

10 3.79%
  • Stefano Denswil

2 0.76%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.38%
  • Abdulkadir Ömür

13 4.92%
  • Anastasios Bakasetas

215 81.44%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Gervinho

0 0%
  • Djaniny

2 0.76%
  • Yusuf Sarı

0 0%
  • Dorukhan Toköz

2 0.76%
  • Anders Trondsen

0 0%
  • Andreas Cornelius

7 2.65%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

6 2.27%
Sayfa 30 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 28 29 30 31 32 40 80 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2530 adet sonuctan sayfa basi 726 ile 750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

eğer sakatlıktan daha önce kurtulmuş olsa hamsik yerine ideal isim trondsen olurdu ama maç ritmi yok.

Trondsen son derece pasör bir isim. Defans katkısı da yeterli olurdu.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz 4-1-4-1 oynuyoruz. O oynasın şu oynasın derken sistem dışına çıkmış oluyorsun. Ortada ikili oynamak başka bir şey, sağ-sol iç oynamak başka bir şey. Hele bunu rakipten bağımsız yorumlamak bambaşka bir şey. Özellikle bu maçta 3'lü oynayan rakibe karşı o iç koridorları kullanmak gerek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Berat-Siopis ikilisi ile nasıl bir hücum gücü bekliyorsunuz?
    İleri neredeyse hiç çıkmayan, sürekli geriye ve yana yaklaşan, dikine aksiyonu hem pas hem de dripling anlamında sınırlı iki oyuncu ile birlikte sağ açıkta Gervinho oynasa bile ne yaabilirsiniz?
    Onun önüne top atacak oyuncunuz kim olacak?

Tek adam Bakasetas ki kendisinin kilitlendiği ve Wakame'den sihirbazlık beklenen bir oyun ortaya çıkacaktır.

Rakibin tek hücum özelliği savunmaya yaslanıp top kaparak, veya uzun top atıp seken topları toplayarak ani çıkışlarla rakip savunmayı hazırlıksız yakalamak.

Şimdi bu takıma karşı Berat-Siopis ikilisi size ne kazandıracak?

Ömür'ün ben bu maça ilk 11 çıkmama ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Yabancı kuralı olmasa bile ilk 11 oynaması gerekiyor.
    Oynadığımız oyunda Hamsik'in yerine ilk oynayacak kişi Abdülkadir.

Sağlam olsa Dorukhan da düşünülebilir... Ama Siopis - Berat...
    Hiç aklımın işi değil.
    Tam hücum fukarası bir oyun çıkar ortaya.

Bir sağa bir sola gider dururuz.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (17.10.2021 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Yani, rakibin senin üstüne gelme gibi bir niyeti var mı ki orta saha yumuşak diye o kadar kasıyorsun. Ani çıkışlarda tehlikeli olurlar diyorsan çıkartmayacaksın, alan daraltarak yakın oynayacaksın rakibe.

Bu arada Hamsik'in işi belli olmadı daha, o adam ne yapar eder oynar.
    Konu ilelebeTS tarafından (17.10.2021 Saat 02:09 ) değiştirilmiştir.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ismaili aradığım maç olacak

orta sahada ömür ile olmaz hep hayal kuruyoruz ama ömürün ne vereceği belli değil diyoruz ama belli uşak potansiyeli ortada

bu yazılan kadro ile çıkarsak ilk yarım saat gs maçı gibi 2 gol yeriz

2 li ön libero ile çıkmalı oyunu tutmalıyız

varsın baskın oynasınlar nwakame gibi topçu var 3 lü defans ile oynuyorlar

2 adam bedel ileride baskı kurup bizi çıkarmayacaklar onun için bize gervinho ilaç olur

orta saha siopis ve berattan vazgeçilmemeli

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

3 lü defans dediğiniz Trabzona geliince 5 li defans oluyor,
    siopis kırmızı görmezse maçın adamı olabilir
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Handan hanim 11 e cikmis takimi aklin pek almadigi sekilde maglup olmus. Bize karsida 11 de olsun diyelim. Vargas sahanin en kötüsü oluvermis. Malatya kalecisi kariyer maci oynamis.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Ankara

Hamsik olaydı umudum vardı. Akşam ne olacak görecez

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Top bizde kalmalı, top bizde kalmadığı sürece her maçta zorlanırız.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Rüyamda 5-3 yeniliyorduk. Kabus gibi bir rüyaydı. Ama deplasmanda olan bizdik. Şu maç bi an önce başlayıp bitse de rahatlasak Günaydın arkadaşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Geçen sezon şubat ayında 1-0 kaybettiğimiz maçın kadrosundan ve oyun anlayışından çok farklı sahada olacak mıyız acaba? O maçtada yeneriz dedik, kaleye 1 şutla maçı tamamlamıştık
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İzmir

takımın aklı olduğuna inandığım ve her koşulda sakin kalmayı başarabilen bir hamsiğin olmadığı maçtaki sonuç umarım sizlerin söylediği gibi olumlu ve zaferle biter, olası en kötü maç öncesi sakatlandı. Çünkü ne yazık ki takımda muaddili olmayan tek futbolcu...
    Konu sethfilo tarafından (17.10.2021 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Attila Durmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Günaydın renkdaşlar.. Herkesin kandili mübarek olsun.Sabaha kadar maçla ilgili ne kadar absürt rüya varsa gördüm. ALLAH hayırlara vesile kılsın. İnşallah şu şikecileri yeneriz.
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yenemiyorsan da yenilme maçı !
    McLas was Here

Nereden
    Ankara

Umarım Denswil Osayiyi tutabilir orada. Fiziksel olarak belki boğuşur ama hız olarak muhtemelen sıkıntı yaşayacak.

Fenerin en büyük sıkıntısı bizim kenar oyuncularımızı tek kişi karşılamak zorunda kalacak. Kalabalık karşılarlarsa ortadan boşluk verecekler sürekli. Değerlendiremezsek zaten yazık olur en baştan.
    #TRABZONSPOR#

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konyaspor deplasmaninda müthis baslamisiz, gercekten cok iyi. Gol desen o bicim. Pozisyona giriyoruz, pas yapiyoruz sut cekiyoruz. Ikiyi bulacagiz belli. Kim var orda sag kanatta?

Dakika 8 top Hugo nun ayaginda hazirlik paslari yapacagiz Ismaile veriyor kisa, Ismail yine ona dönüyor , Hugo sinirleniyor biraz yine ona oynuyor isaret ediyor ileri diye. Ismail ben napim oda sinirleniyor el kol hareketi yine Hugoya dönüyor. Rakip prese basliyor. Hugo bu sefer Wakaemeyi düsünüyor yerden pasinda top kaybi oluyor. Bunun devaminda ayni kanattan kirmizimiz geliyor.

Ismaili özleyecekmisiz keske olsada gol veya kart yedirse diyemi. Zorluk derecesi yüksek macta daha cok siritiyor iste.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Forumda çok umutsuz bri hava gördüm anlayamıyorum. Kağıt üzerine daha sistemli ve daha iyi bir takımız biz. Hamsik önemli bir oyuncu ama rakipte bir Bakasetas bir Nwakaeme yok. Maç bizim onlar korksun liderlik geliyor

Yeneceğiz
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Ankara

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor deplasmaninda müthis baslamisiz, gercekten cok iyi. Gol desen o bicim. Pozisyona giriyoruz, pas yapiyoruz sut cekiyoruz. Ikiyi bulacagiz belli. Kim var orda sag kanatta?

Dakika 8 top Hugo nun ayaginda hazirlik paslari yapacagiz Ismaile veriyor kisa, Ismail yine ona dönüyor , Hugo sinirleniyor biraz yine ona oynuyor isaret ediyor ileri diye. Ismail ben napim oda sinirleniyor el kol hareketi yine Hugoya dönüyor. Rakip prese basliyor. Hugo bu sefer Wakaemeyi düsünüyor yerden pasinda top kaybi oluyor. Bunun devaminda ayni kanattan kirmizimiz geliyor.

Ismaili özleyecekmisiz keske olsada gol veya kart yedirse diyemi. Zorluk derecesi yüksek macta daha cok siritiyor iste.
    Aman abi dur hain ilan ederler. İsmail kusursuz oynuyor biz ona takmışız diye öyle görüyoruz. Diğer 10 futbolcu İsmaile ayak uydurabilse bu takımın önünde kimse duramaz.
    #TRABZONSPOR#

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Günaydın.
    Günlerden Trabzonspor.
    Gün mutlu bitsin.
    Gelecek haftaya iyi başlayalım inşallah.
    Kandiliniz mübarek olsun.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (17.10.2021 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Rize

Defans a güvenmiyorum ya . Hamsik de büyuk eksik. İlk yarı oynasa bari ya

Nereden
    Almanya

Bu yil takim gecen yillar ile karsilastirildiginda daha bir takim gibi duruyor. Kötü oynasak da , gününde olmayan oyuncular olsa da takim mac icinde cözülmüyor, dagilmiyor. karakter gösterebielek oyuncularimiz mevcut. Berat, Mwakame, Bakasetas, Ugurcan hatta Djaniny, Peres gibi oyuncularimiz var.

Ben ismailin takima cok katkisi olmamasina ragmen burada yazildigi kadar kötü olduguna da inanmiyorum.

Defansif blokta Ie ve Vitor belki gecen yil oynadiklari oyunu veya performansi göstermiyorlar ancak unutmamaliyiz ki gecen yilin aksine daha defansif bir oyun oynuyoruz ve takim ofansif oyunculardan kurulu. bunun yanisira gecen yil ortasahada defansif bir anlayis hakimdi.

Bugün macta neler olur önceden kestirmek zor ancak avci hocanin oyun anlayasi, takimi nasil sahaya sürecegi macin sonucunu belirleyecek gibi bir düsüncem var. sayet fenerbahceyi oldugundan daha büyük görüp adinin altinda ezilebilecek bir oyun ile sahaya cikarsak mac zor gecer ancak kendinden emin, galibiyete odaklanmis ve o öz güven asilanmis bir takim fenerbahceyi kendi sahamizda yener.

her zaman oldugu gibi istanbul takimlari medya tarafindan hep olduklarindan daha güclü gösteriliyor ve bu durum rakip takimlarda psikolojik bir etki gösteriyor. üc bes iki oynayan bir fenerbahcenin aslinda ligde biraz top oynayabilen her takimdan goller yemesi gerekli! cünkü bu ligde üc bes iki ile oynamak futbolun kurallariyla oynanmayan bir lig icin lüks bir durum.ve bu durum en fazla bizim gibi kanatlari perez, djaniny, nwakame ile kurulu tkaimlar icin aslinda büyük bir firsat. soru su ki, acaba biz bu firsati degerlendirebilecek oyun anlayisiyla mi sahaya cikacagiz! Yani onlarin rotasahasi kalabalik diye biz oyunumuzu onlarin kuvvetli oldugu noktaya yogunlastirarak mi oynayacagiz yoksa onlarin zayif noktalarina mi yogunlasacagiz?

Hmasik oynamaz ise o zaman ortasahayi berat siopis ile kurmak belki ofansif anlamda gücümüzden birseyler alabilir ancak bizler degil miyiz ki bazi maclarda isiran, karakter koyan ortasahamiz yok diyen? bu iki oyuncu, biri önde digeri arkada karakter koyabilecek oyuncular ve bunlarin altina girecegi yük ileride oynayan oyuncularimizin hareket alanini genisletebilir ve onlarin enerjilerinin daha verimli kullanilmasini saglayabilir. gerwinhodan ben bu yil daha cok birsey göremedim. aslinda sakatlik yasayana kadar iyi oynuyordu ancak sakatlik sonrasi ritmi bozuldu sanki. KOita da ayni sekilde devamlilik gösteremeyen bir diger oyuncu. bunlarin da artik oyuna dahil olmasi gerekiyor.

Umarim avci hoca abdulkadir parmak cilginligina girmez!
    Dorukhan sakatliktan döndü ancak maceksigi oldugunu düsünürsek ancak oyuna ikinci yarida dahil olur diye düsünüyorum.

Cornelius bu macta bizim icin önemli bir rol oynayacaktir! ben oyuncuyu begeniyorum ancak bnu yaparken Sörloth karsilastirmasina girmiyorum.

böyle maclarin sonucunu hangi takimin maci daha cok istedigi belirliyor genelde. umarim bizim takim karakter koyar ve maci alir. En azindan, hepimizin de diledigi gibi benim düsüncem bu yönde.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu football manager ilk 11'i ile çıkarsak 40.Dakikada
    Denswill-Serkan
    Ömür-Siopis
    Gervinho-Djaniny

Değişiklikleri gelir
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ormanda kestik çamı oooorr maaan daaaaaa

Nereden
    Kocaeli

Ben olsam eğer hazırsa bu maçta solda Trondsen kullanırım. Hem orta sahaya sıkıştırır oyunu hem de pas oyununda katkı verir. Üstelik oyunu da bekten kurmaya katkı sağlar. Denswil oynarsa hava topu ve orta saha kurgusu nedeniyle oynar.

Nereden
    Kocaeli

Hamsik kendini denemiş, maç saatinde belli olacakmış durumu. Benim bildiğim Hamsik oynamak için her şeyi yapar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)