Sonuç: Maçýn Yýldýzý?

Katýlýmcý sayýsý
264. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Uðurcan Çakýr

3 1.14%
  • Bruno Peres

0 0%
  • Vitor Hugo

3 1.14%
  • Edgar Ié

10 3.79%
  • Stefano Denswil

2 0.76%
  • Berat Ayberk Özdemir

1 0.38%
  • Abdulkadir Ömür

13 4.92%
  • Anastasios Bakasetas

215 81.44%
  • Anthony Nwakaeme

0 0%
  • Gervinho

0 0%
  • Djaniny

2 0.76%
  • Yusuf Sarý

0 0%
  • Dorukhan Toköz

2 0.76%
  • Anders Trondsen

0 0%
  • Andreas Cornelius

7 2.65%
  • Emmanuil "Manolis" Siopis

6 2.27%
Sayfa 80 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 70 78 79 80 81 82 90 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2530 adet sonuctan sayfa basi 1,976 ile 2,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Fenerbahçe'yi evire çevire yenmek çok güzel oldu. Salya sümük aðlamalarý izlemek çok güzel. Þu sýralar havalimanýnda yaptýklarý akýl dýþý olayý izlemek acayip zevkli oldu. Bunlara nasýl koymuþsak fena acýtmýþ!

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Millet olarak durumumuz bu
    Kritik hiç bir pozisyona hayýr diyemiyorlar.
    Sadece daha þiddetli olmalý felan diyebiliyorlar.
    Garip olan þu
    Hangi takým olursa olsun hiç bir yazar fb haksýz diyemiyor
    Diyecek ama tepki çekerim diye diyemiyor
    Basýnýmýz a dan z ye aþýrý karektersiz

Turkiye nin en zengin adamý istedi diye para baðýþý yaptý bu sürü
    yüzde 28 topla oynamýssýn yuhh
    13 Vitor Hugo

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Bizim klup yarýndan tesi yok yüksek perdeden baðýrmasý lazým,maçý ana sütü gibi hakkýmýzla aldýk,hakem desteðiyle almadýk,fb algý yapýyor diyecek ortalýðý ayaða kaldýracak…bu ne yavuz hýrsýzlýktýr yav..
    .....

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Aga tv100de ben ne izliyorum þu an....resmen kafayý yemiþ bu denyolar....hava limanýnda eline megafonu alan birþeyler söylüyor...daha geçen Hatayýn 100 de 1000000 penaltýsýný verilmediðinde kýlýfýna uyduran þimdi sözde taraftarlarýna umut aþýlýyor. Aferin Ali Koç aferin yalý çocuðu, aferin Özil, aferin Altay ve aferin Pareira, kesin þampiyon olursunuz þimdi! Biz senelerdir, VARsýz düzende, Istanbulun 3üzlerine karþý her maç doðranýrken gýkýnýz çýkmadý ve þimdi tertemiz 1 maçtan sonra bile algýnýn kralýný yapýyorsunuz ama yemezler...biz zorlu maç trafiðini bir nebze hasarsýz atlattýk ve bilmem kaç maçtýr yenilgi yüzü görmüyoruz, artýk siz düþünün lakin ben kolay kolay, normal þartlarda, maðlup olacaðýmýzý düþünmüyorum...Yattara bile olanlara þaþýrdý, söyleyecek söz bulamýyor
    Konu TS61_NL tarafýndan (18.10.2021 Saat 01:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

sasort - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

HER YORUMCU HAKEM HAKEM HAKEM

ÞB GÖLÜNDE EL VAR YORUMLARDA GÖRDÜN BUNU GÖREN YOK. BAKIN EN KOMÝÐÝ USTA YORUMCULAR VE ESKÝ HAKEMLER POZÝSYONUN ÝÇ ÇAMAÞIRINA KADAR SÜZER BU ELÝ GÖREMEDÝLER. SES KISTILAR ZORA KÝ

GELELÝM KONUYA HAKEM HAKEM NE OLDU HAKEM PENALTI DOÐRU KIRMIZI DOÐRU HATTA KARTLAR SARI DEÐÝL KIRMIZI OLMALI DÝYEN DE VAR. NE KALDI GERÝYE HAKEM KONUÞACAK BACASETAS REKLAM RANOSUNA VURMUÞ SARI YOK GUSTAVO ÝTÝRAZDA SARI GÖSTERMÝÞ TAVÞANIN SUYUNUN SUYU MAÇIN KADERÝNÝ DEÐÝÞTÝRECEK HATASI YOKSA HAKEM NÝYE KONUÞUYORSUN.

ÇÜNKÜ ÞU ÇIKAR BURDAN TRABZON OLUNCA ADALETLÝ OLMASI FB GÝBÝ BÝR TAKIM OLUNCA UYGULAMAYACAKSIN. ORDA KÝM HATA YAPTI KIRMIZI YEDÝ. FB OLUNCA BÝR GÖZÜNÜ KAPATACAKSIN. BÝR GÖRÜRSEN BÝR GÖRMEYECEKSÝN. FB - TS AYNI DÜZEY ADALETÝ UYGULAYAMAZSIN. FB BÝR ÝKÝ TIK ÜST MERTEBEDE

HAKEM HAKEM NE OLDU HAKEM MAÇIN KADERÝNÝ DEÐÝÞTÝRECEK BÝR HATA YAPTI. TRABZONUN MAÇIN KADERÝNÝ ETKÝLEYEN HATASINI ES GEÇTÝ. NE OLDÝÝÝÝÝ.

(SÖYLEDÝKLERÝME BÝR KANIT) BÝR YORUMCU CORNERÝUSUN PENALTI POZÝSYONUNDA DÝYOR hakem korner dedi. burda var çaðýrmamalýymýþ. Orda hakem karar vermiþ burda yönetmelik gereði var devreye girmezmiþ imiþ.

bayýlýyorum þu bizim mevzuatlara yoruma göre istediðini yap yazarlar iþin adýný koymazsýn. Okudum o mevzuatý. Var diyor hakem kararýna karýþamaz diyor hakem hüküm verir diyor. Devamýnda da hakem bir konuda ikilemde kalýr net karar veremezse diyor var ile görüþür diyor. Yorumcuda diyor ki hakem karar vermiþ var neden uyardý diyor. Yani diyor sen hatayý görsende karýþma diyor mevzuat

Bu Var hakemleri kimdi takip edecem. Berkide yönetmeliðe aykýrý iþlem tesis etmekten týrpanlayacaklar.

Ama kapalý kapýlar ardýnda

martinpetrov - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Yaþ
    43

Tv de bir tane Mesutun eliyle önüne alýp baþlattýðý pozisyonda yediðimiz golü konuþmuyor. Yalnýz bunlara her vurduðumuzda ne ses geliyor ama (2010, 2011, 2021)

Muhammed Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ali Koç denen yavþak FETÖ dedi.

Uyuyabiliriz artýk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Bu akþam Trondsen, Siopis ve Dorukhan'ýn oyuna girdikten sonra gösterdikleri iyi performansý çok beðendim. Tabi Cornelius'u da unutmamak lazým. O da etkili oldu. Siopis'in hýrsýný çok beðeniyorum. Bakasetas gibi o da kazanmak için limitlerini zorluyor. Aldýklarý para helal olsun. Yunanistan' dan bunlar gibi 1-2 isim daha bulursak tadýndan yenmez.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

yorumcular diyor penatlý kýrmýzý kart hemde daha aðýrý olmalý diyor eski hakem sözüm ona

sonra çýkanlar yok þiddeti yeterli deðil bence aðýr yok hakem mahvetti maçý

ya maçýn kaderini etkileyen bir karar var mý yok nasýl mahvetti adaletli olarak mý mahvetti.

bazý karalarý ts lehine oldu daha fazla iyimserdi ts ye

DÝYÝNKÝ HAKEM GENÇ ÞU BASTIRDI BU BASTIRDI BU BAský yaptý þu yaptý hakemin nevri döndü

herkes çekti herkesin elinde kaldý hakemin bir parçasý

HAA AÇIKLIK GETÝREYÝM ÇEKTÝ DERKEN MAÇ TS FB YA SADE BUNLAR DEÐÝL

ÇOK DENGE VE DENKLEM VE ÇOK AYRI HESAP VAR

ÝST TAKIMLARI DA AYRI BASKI YAPIYOR HER PLATFORMDA

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Enes Baþkaya60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aðlayýn ulan aðlayýn siz...

Sizi Allah'a havale ediyorum...

Adamlara bak ya nasýl algý yapýyorlar abi þaka mý lan bu...

Pozisyonlarýn hepsi doðru...

Ýleriki maçlarda net önümüzü kesmeye çalýþacaklar...

Adamlar tüm kanallarda aðladýlar ya la alanen...

Oðlum sizin yatacak yeriniz yok mu nasýl pislik bir camiasýnýz siz???

Adam taraftarý galyana getiriyor alanen...

Bunlarda gram beyin yok ulan...

Vallaha kazandýk diye çok sevindim ama þunlarý gördükçe su Türk futbolundan utanýyorum ya abi...

Neyse aðlasýnlar bakalým...

Biz maça geçelim...

Trondsen ve Cornelius hamlesi ile maçý aldýk...

Trondsen'i herkes görmüþtür umarým...

Ve bu adam sol bek deðil...

Bakadan sonra maçýn adamý net...

Kötü oynadýk ama maçý kazanmasýný bildik bu 3 puan çok çok iyi oldu...

Tebrikler Fýrtýnam...
    Trabzonspor bu ligde neden sampiyon olamazi izliyoruz aslinda.
    Ali sansalan ve var ekibi genele olarak buyuk bir hata yapmasioar ama ne dendi. Ali sansalan dudugu asmali. Fb taraftari isyan baslatmali vb.
    Daha ligde 9 hafta oldu. Fb adana maci( mac 1.0 bitti), antalya maci, hatay maci, altay maci olmak uzere bnm hatirladigim enaz 3 maci hakemlerle kazandi. Bu bizim macta hakemlerin oyle bir bariz hatasi yok.
    Ama fb yenilince ne oldu. Hakem dudugu assin. Mhk istifa etsin vb.
    Herkes biliyorki 3 istanbul takimi da hep kendi lehine hata yapilsin istiyor. Hakemler normal yonetse bile itiras ediyorlar puan kaybedince.
    Simdi ne olacak. Ileriki haftalarda bakin gorun fbye yapilan kiyaklar artarak devam edecek. Ve gozler de bize cevrilecek.aykut kocaman 2011 ts penaltilari irdelensin cumlesi.
    Iste bu ulkede malesef adaletsizlik prim yapiyor.
    Bu sebeple bize sampiyonlugu yedirmiyorlar.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    38

Alýntý muhammed ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ali koç denen yavþak fetö dedi.

Uyuyabiliriz artýk.

Tapatalk kullanarak iphone aracýlýðýyla gönderildi
    ali koç gibi bir adamin fb baþkani olmasi neden ister ne kazanir

bu adamin derdi fb baþkani olmak veya fb sevgi deðil bu adamin derdi sade futbol deðil

benceeeee

hadi hayirlisi bakalim

Saint Castillo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn

normal þartlar altýnda fener topçularýnýn bu yaygarayla silkelenmesi lazým. Ama eminim ki vitoru yemeye çalýþanlar zira mesut özil önümüzde gün gibi.

Dolayýsýyla dert etmeye hiç gerek yok. Onlar baðýrdýkça fenerdeki hizipçiler hocayý daha rahat yiyecek. Devre arasýndan bir iki maç sonra da mesutu takýmýn baþýna getirirler. Bu da fenerin 2022-2023 sezonu da çöp olacak demektir. Cümbüþ sinirlenip de yýpratmayýn kendinizi izleyin bugünün tadýný çýkarýn.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bir de bu maç eklendi..namaðlup çýktýðýmýz
    toplam maçlarda da 19-18 öne geçtik 12 maç da berabere bitti..
    Yalnýz 95-96 da 12 galibiyet 2 beraberlikle gelmiþiz..müthiþmiþ...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu Armaðan Dere tarafýndan (18.10.2021 Saat 01:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Salih Kara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de komedi niyetine izliyorum ve sadece böyle yendiðimiz derbiler sonrasý özellikle o adamýn kudurmasýný izlemek zevk veriyor. Ama iþte bunlarý da takip eden ve inanan bir kitle var. Neredeyse son yýllarýn en maðdur takýmý olarak ilan ettiler kendilerini. Halbuki bizi hakemler her maç böyle eziyordu. Ýlk kez denk bir yönetimde saldýrýya geçtiler. Bir de bu program özelinde demiyorum. Genel anlamda medyada garip bir hýrçýnlaþma var. Ve sonucu aleyhimize dönmesinden çekiniyorum. Mesela trio programýný izledim. Bülent yýldýrýmý sevmesem de sene baþýndan beri hakemleri kollayan pozisyonlarý kurallara göre yorumlayan bir programdý. Bugün baktým deniz çobanýn gözü dönmüþtü. Ýlk kez hakemin niyetini sorgulayýp bildiðin gömdüler. Hatta ilk kez hakem atamasýyla ilgili eleþtiri yaptýlar. Ýþin komiði kimse de hakem net olarak hatalýydý diyemiyor��. Benim demek istediðim bu algýyý kýrmamýz gerekir.
    Iste bu algiyi yillardir kiramadigimiz icin sampiyon olamiyoruz.var sa yoksa 3 istanbul takimi.
    Neredyse tertemiz macta bile sonraki maclari kurtarmak adina algi yapiyorlar.
    Turkiye liginden adalet beklemek cok bosuna bir hareket
    Tum futbol camiasi tamamen temizlense anca olabilecek birsey.
    Yahu bu adamlar gostere gostere sike yaptilar. Biz adamlarin sadece bu macta yaptiklari algiyi yapamadik neredyse.neredyse tertemiz macta sonra olayi getirdikleri yere bak.
    Biz nasil sampiyon oluruz biliyormusunuz. Yarista 3 istanbul takimi da olmali.bunlar belki birbirlerine duser , biz de kucuk ihtimal aradan siyriliriz. Yoksa bu 3luden herhangi biriyle teke tek kalirsak her turlu algiyla katekulliyoe her zamanki arsizliklariyla sampiyonlugu kaybederiz.

Enes Baþkaya60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrþehir
    Yaþ
    35

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor bu ligde neden sampiyon olamazi izliyoruz aslinda.
    Ali sansalan ve var ekibi genele olarak buyuk bir hata yapmasioar ama ne dendi. Ali sansalan dudugu asmali. Fb taraftari isyan baslatmali vb.
    Daha ligde 9 hafta oldu. Fb adana maci( mac 1.0 bitti), antalya maci, hatay maci, altay maci olmak uzere bnm hatirladigim enaz 3 maci hakemlerle kazandi. Bu bizim macta hakemlerin oyle bir bariz hatasi yok.
    Ama fb yenilince ne oldu. Hakem dudugu assin. Mhk istifa etsin vb.
    Herkes biliyorki 3 istanbul takimi da hep kendi lehine hata yapilsin istiyor. Hakemler normal yonetse bile itiras ediyorlar puan kaybedince.
    Simdi ne olacak. Ileriki haftalarda bakin gorun fbye yapilan kiyaklar artarak devam edecek. Ve gozler de bize cevrilecek.aykut kocaman 2011 ts penaltilari irdelensin cumlesi.
    Iste bu ulkede malesef adaletsizlik prim yapiyor.
    Bu sebeple bize sampiyonlugu yedirmiyorlar.
    Aynen öyle abi sonuna kadar katýlýyorum...

Ne kadar güzel algý yönetimi yapýyorlar demi...

Ülkeyi ayaða kaldýrdý adamlar ortada hiçbir þey yokken...

Herkes de sus pus oldu...Korkuyorlar adamlar doðruyu söyleyemiyorlar... yazýk ya þu ülke ne hale geldi aðlanacak halimize gülüyoruz ya...

Bizi Þampiyon yaparlar mý þu ligde dediðin gibi imkaný yok abi bunu bugün alenen izledik zaten..

Azýcýk adamlýðýn varsa o zaman da konuþsana lan A.Demir maçýnda Antalya vb maçlarda hakemlerin size maçý verdiðini onlarý pas geçiyor efendi þimdi de çýkmýþ boþ boþ konuþuyor Türkiye'nin en zenginlerinden biri bu adam sözde seni sevsinler....

Hep kendi lehlerine hata yapýlsýn o zaman hava hoþ, bizi senelerdir doðruyorlar lan bu ligde sen ne konuþuyorsun???

Adaleti batsýn abi ya...

Çok yazacaðým þey var ama susuyorum çünkü bu düzende bir þey deðiþecek mi hayýr???

Ýlerleyen haftalarda neler neler olacak kestiremiyorum bile ülke her anlamda kötüye gidiyor..

Allah sonumuzu hayýr etsin..
    Konu Enes Baþkaya60 tarafýndan (18.10.2021 Saat 01:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    S.V.A.K.O
    FATÝH TEKKE

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý olcay_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Býrakýn köpekleri havlasýnlar relaks
    Yalniz onlar bu algiyi bu mac icin yapmiyorlar dikkat edin.
    Sinraki haftalari garantiye almak istiyorlar.
    Haturlayin 2011 aykut kocaman, tsnin penaltilari irdelensin demecinden sonra, alyehimize yapilan hatalari.
    Malesef bu algiya geri koyacak gucumuz yok.
    Misal bu aksam ali sansalani yediler. Sumdi baska bir hakem ali sansalan gibi cesur olup kirmizi verebilecek mi, veya penalti calabilecek mi. Cok zor.
    Hakemler diyor ki ne kotu olacagim ben, 3 istanbul degirmenine su tasirim, isime bakarim.don kisotluga ne gerek var diyorlar.
    Bu aksam trabzon camiasi buyuk camia olsa aninda cevap verirdi.
    Hangi pozisyonda hata var diye agliyorsunuz. Tek tek giderdim. Hatta sene basindan beri fb aleyhine verilmeyen enaz 4 penalti var. Haksiz 6 puan almistir fb diye.
    Ama bunu yapamiyoruz. Simdi bu algilarinin sonuclarini iyi izleyin sonraki haftalarda.

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Bu sene sökmeyecek bu isler. Kendi aralarinda da oynayacaklar. Biz aptalca puanlar kaybetmeyelim yeter..
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Tahir61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsýzlýk vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazým Gibi Sev.

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

gülüyoruz eðleniyoruz da adil hakem yönetimine dahi tahammülü olmayan þikeci camia alenen kitle gücüyle tehdit ediyor futbol kamuoyunu. tartýþýlacak karar bulamayýnca hakemin vücut dilinden koþu hýzýna kadar getirdiler mevzuyu. soðuk kanlýlýkta fayda var, yönetimin süreci iyi izleyip doðru zamanda doðru yöntemle müdahil olmasý gerekecek sanýrým.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý yavuzbaha Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim klup yarýndan tesi yok yüksek perdeden baðýrmasý lazým,maçý ana sütü gibi hakkýmýzla aldýk,hakem desteðiyle almadýk,fb algý yapýyor diyecek ortalýðý ayaða kaldýracak…bu ne yavuz hýrsýzlýktýr yav..
    Bunu yapamiyoruz veya yapmiyoruz.
    Bunu yapmadigimiz muddetce hakliyken hep elimizden hirsizlikla aliyorlar.
    Turkiyede futbola adelet gelmesi imkansiz bir olay.
    Tum futbol camiasinin a dan zye degismesi lazim. En basta medya.
    Mesela ali kocu elestiren bile cikmadi.
    Bir allahin kulu diyebildi mi, hakem hata yapamamistir.ts hakkiyla kazanmistir. Ali koc senin amacin ne. Ilk 8 haftada hakem destegiyle 3 mac(adana,antalya, hatay) almissin. Simdi bu cikisin adalet aramak mi, yoksa hep beni kayirin demek mi.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Bu yalý çocuklarý çok ciddi ceza almalý yoksa bu operasyon sezonu etkileyecek bunlar ellerinden oyuncaðý alýnan þýmarýk çocuklar gibi aðlýyor þuan. Bizi 35 senedir bu ligde lime lime doðradýlar neyin adaletinden bahsediyorsun ulan !! Derler adama. Bakalým federasyon bize yaptýðý gibi vereceði cezalardan geri kalacakmý ?? Yalý çocuðu bugün hakemi yedi resmen ve verdiði tüm kararlarda doðruydu . Hatta penaltýyý bile önünde olmasýna raðmen varda izledide verdi. Hakemin wakamenin þiddetli itirazýnda kartýna baþvurmamasý bu maç özelinde sonucu etkileyici bir hareket deðil. Fenerin gücü bu kadar zaten bunlar gerçekten bizi yenebileceðini düþünerek geldiler hayal kýrýklýðý kötü biþey…

Tapatalk kullanarak iPhone 13 Pro aracýlýðýyla gönderildi

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kaynaðýný bulamadým ama baya paylaþan var. Fake olabilir ama barýþ olunca kesin söylemiþtir diyorum içimden.

Barýþ Yurduseven : " Bir Trabzonspor lu Ve yorumcusu olmama Raðmen bu Akþam Hakem Fenerbahçe'yi Katletmiþtir Belki Trabzonspor lu taraftarlar beni Eleþtirecek ama Bu akþam Hakem Iyi niyetli deðildi Bu hakemlerle Türk Futbolu ilerlemez

Bu adamýn bizim adýmýza konusturulmasinin önüne geçilmesi artýk. Trtye koyacak baþka adam mý yok. Çek Mehmet yilmazi, Girayi. En azýndan hangi takýmlý olduklarý belli.

Sonradan gelen edit. Ben böyle bir þey söylemedim diye paylaþým yapmýþ.
    Konu Ufuk tarafýndan (20.10.2021 Saat 01:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Alýntý tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aahhahahahhahahhahahahhahahhahaahhahahhahahhahahah hahah

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý TS61_NL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aga tv100de ben ne izliyorum þu an....resmen kafayý yemiþ bu denyolar....hava limanýnda eline megafonu alan birþeyler söylüyor...daha geçen Hatayýn 100 de 1000000 penaltýsýný verilmediðinde kýlýfýna uyduran þimdi sözde taraftarlarýna umut aþýlýyor. Aferin Ali Koç aferin yalý çocuðu, aferin Özil, aferin Altay ve aferin Pareira, kesin þampiyon olursunuz þimdi! Biz senelerdir, VARsýz düzende, Istanbulun 3üzlerine karþý her maç doðranýrken gýkýnýz çýkmadý ve þimdi tertemiz 1 maçtan sonra bile algýnýn kralýný yapýyorsunuz ama yemezler...biz zorlu maç trafiðini bir nebze hasarsýz atlattýk ve bilmem kaç maçtýr yenilgi yüzü görmüyoruz, artýk siz düþünün lakin ben kolay kolay, normal þartlarda, maðlup olacaðýmýzý düþünmüyorum...Yattara bile olanlara þaþýrdý, söyleyecek söz bulamýyor
    Turk futbolu senelerdir pisligin icine bulasmistir.
    Az once yazdigim gibi bizim sampiyon olabilmemiz sadece diger 3 istanbul takiminin da potada olmasi ile olur. Onlar birbiriyle ugrasarak belki aradan kaynariz,gerci o zaman da birlesiyor bu 3 istanbullu.(ornek 2011)

hanzale - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    37

Standart Süper Lig 9. Hafta | Trabzonspor 3 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Alýntý Tahir61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Soyadým Koç olsa Koç ailesiyle alakam olmasa da Koç Grubunu düþünür bir çeki düzen veririm kendime, bu adam neyin peþinde anlamýyorum, siyasi desen bu amigolukla o ihtimal kalmadý, mal mülk desen devlet gibi bir aileye mensupsun, þu nedir ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Konu hanzale tarafýndan (18.10.2021 Saat 02:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)