Sayfa 51 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51
Toplam 1275 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 8. Hafta | Kayserispor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

yok niye vakit geçirdik falan..(Uğurcana edilen laflar)
    ya bırakın gidin yaaaa..

vakitde geçircez..pislikte yapcaz..Şampiyonda olacaz..

hayal dünyasında yaşayan adamlar niye çoğunlukla TS lu olur anlamıyorum..
    dövmeye gelince TS övmeye gelince istanbul..

sizin hayalinizdeki ..hakemleri..istanbulluları..tff yi..onların şeytanlıklarını yenecek kadar güçlü değiliz..
    real madrid de değil..liverpool da değil..
    onun için oyunu kutralına göre oynayıp Şampiyon olacağız..olabilirsek..olamazsakta olamayız..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardeş kulüp ayağı

Geçiniz!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalnız Bakasetas inanılmaz faydalı oynuyor.

Hem yaptıklarıyla, hem de yapmadıklarıyla !
    McLas was Here

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın tekrarını izleyebileceğimiz bir yer bilen var mı arkadaşlar ?

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı OzcanHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen harikalar yapan Abdulkadir yine klasik üstün performansını gösterdi ve bende onu eleştirdim, en son ne zaman böyle iyi oynadı hatırlamıyorum, böyle oynasın yine tamamım ama taa ilk çıktığı zamanlar yeteneklisin şutlarını geliştir dediğimiz adam artık şutu düşünmüyor bile

İnsanları eleştirirken biraz arkaplanda ne olduğunu göz önünde bulundurursan memnun olurum, Abdulkadir bizim düşmanımız değil iyi oynasın canımı yesin ama son kaç maç kötü oynadığını saymama gerek yok herhalde
    biraz sabır, kolay değil 2 büyük sakatlıktan dönmek, neredeyse 2 yıl uzak kaldı. fizik olarak sorun çözülür ama mental olarak zor; bir daha sakatlanırsam korkusuyla yaşıyordur o çocukta. taraftarda yuhalarsa bitiririz adamı.

dün iyiydi, geçmişi unutalım bugüne bakalım. umarım bundan sonra daha da iyi olacak.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi açımdan düşünecek olursam kafamda ki soru işaretlerini gidermek açısından mükemmel bir maç oldu.

1.si Berat ın önceki maçlarda kötü gözükmesinin sebebi ileri uçtaki adamların hiç bir şekilde Berat a yardımcı olmamasından kaynaklanıyormuş. Çünkü Berat a göre daha defansif bir oyuncu olan Siopis bile kapatamadı o bölgeyi. Derbi maçlarda o bölgede Berat-Dorukan-Siopis 3 lüsünden 2 si oynaması lazım.

2.si İsmail in kötü performansının bir nedeni de yine aynı şekilde Nwakaeme nin neredeyse hiç bir zaman yardıma gelmemesi. Yanlış hatırlamıyorsam Novak zamanında bile yediğimiz gollerin yüzde 70 e yakını sol taraftan geliyordu. Nwakaeme eğer gününde değilse çok fazla sahada tutmadan çıkarmak lazım.

3.sü Bu takımın şampiyonluk yarışını önde bitireceğine inanmıyorum, özellikle ileri uçta çok ciddiyetsiz oynayan futbolcular var. Ayrıca bjk o kadar eksiğine rağmen bizden şuanda bile daha iyi oynuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Alexander61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi açımdan düşünecek olursam kafamda ki soru işaretlerini gidermek açısından mükemmel bir maç oldu.

1.si Berat ın önceki maçlarda kötü gözükmesinin sebebi ileri uçtaki adamların hiç bir şekilde Berat a yardımcı olmamasından kaynaklanıyormuş. Çünkü Berat a göre daha defansif bir oyuncu olan Siopis bile kapatamadı o bölgeyi. Derbi maçlarda o bölgede Berat-Dorukan-Siopis 3 lüsünden 2 si oynaması lazım.

2.si İsmail in kötü performansının bir nedeni de yine aynı şekilde Nwakaeme nin neredeyse hiç bir zaman yardıma gelmemesi. Yanlış hatırlamıyorsam Novak zamanında bile yediğimiz gollerin yüzde 70 e yakını sol taraftan geliyordu. Nwakaeme eğer gününde değilse çok fazla sahada tutmadan çıkarmak lazım.

3.sü Bu takımın şampiyonluk yarışını önde bitireceğine inanmıyorum, özellikle ileri uçta çok ciddiyetsiz oynayan futbolcular var. Ayrıca bjk o kadar eksiğine rağmen bizden şuanda bile daha iyi oynuyor.

Dostum şu yorumundaki cümleyi anlayamadım. Biraz daha açıklayabilir misin? Beşiktaş'ın dünkü maçı ve bizim bu maçımızı mı mukayese ettin ? Eğer öyleyse nasıl Beşiktaş iyi oynamış anlamadım. Biz dünyaları kaçırdık adamlar voleyle falan gol attılar.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Berat olmayınca üçlüye yakın oynamamışız. İsmail de ilerde bu sefer. Peres'in daha ilerde oynaması lazım.

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zor oldu ama 3 puan alamasaydik cildirirdim belkide mac seyretmeyi birakirdim ,Sans faktoru biraz yanimizda olmasi lazim sanki birileri beddua etmis gibi islerimzi rast gitmiyor.

Lantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı KARAGOZLUM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Waka 5 macta bir canlanip bizi kurtariyor
    gervinho bazen tehlike ama bitik adam
    djanin hic bir isik vermedi vermeyecek su adami yollayip tas gibi bir fovet alsala
    Malesef durum bu...Bunların sonradan oyuna girmesi lazım ki yorulan savunmalara karşı etkili olabilirler. Bir şeye daha sinirleniyorum, herkes görüyor, kaç maçtır wakame bindiren oyuncuya pas atmıyor. Tamam topu verecek zaman var vermeyecek zaman var hele ismail olunca bindirme yapana vermek istemiyor olabilir ama en azından 2-3 kez ver kardeşim, bu ne bencillik.

Olması geren en azından devre arasına kadar ilk 11 kadrosu bu,

uğurcan

peres hugo edgar trondsen(denswill)

berat siopis (parmak,dorukhan)

ömür(sarı) hamsik bakatesas

cornelius

Devre arası da mallı, koita, trondsen(hala sakatsa) gönderilir. Bir kemik kıran stoper, yedek santrofor ve skorer kanat forvet alınır.
    Konu Lantis tarafından (03.10.2021 Saat 18:06 ) değiştirilmiştir.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Bu İstanbul takımlarını hakemlerini yöneticilerini ve bütün TFF mhk pfdk idarecilerini görünce ve düşününce bu takıma daha çok sarılmamız gerekiyor bu takım Türkiye adaletin sembolü olacak ömrümü/ömrümüzü buna adamayı istiyorum/istemeliyiz bizim şikeyle şampiyonluğumuz çalındı ama bu ülkede hiçbir şey olmadı hırsızlara şikecilere hala da devam ediyor böyle rezillik böyle ahlaksızlık cibilliyetsizlik olmaz gavur yapmaz bunların yaptığını hitler yapmaz yahudiler yapmaz bu insanlar başka bir kötülük taşıyorlar başka bir canavarlık hisleri var
    Konu bilgehan83 tarafından (03.10.2021 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alexander61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum şu yorumundaki cümleyi anlayamadım. Biraz daha açıklayabilir misin? Beşiktaş'ın dünkü maçı ve bizim bu maçımızı mı mukayese ettin ? Eğer öyleyse nasıl Beşiktaş iyi oynamış anlamadım. Biz dünyaları kaçırdık adamlar voleyle falan gol attılar.
    Şöyle ki bizim Avrupa maçından dönmüş, eksik Sivasspor ile oynadığımız maç ile bir çok oyuncusundan mahrum kalmış, avrupa maçından dönmüş bjk nin sivas ile oynadığı maçı karşılaştırınca arada büyük bir fark görüyorum. Bjk tüm futbolcuları ile şampiyonluğu istediğini size hissettiriyor, sahada oynayan tüm futbolcuların enerjilerini sonuna kadar harcıyor. Sivas maçının son anlarında bjk 2-3 defa kaptığı toplar ile direk rakip kaleye yüklenirken, bizimkiler 3e 2, 3 e 3 yakaladığı pozisyonlarda bile kaleye gitmekten çok zaman öldürmeye uğraştı. Takımlar arasında yetenek farkı olduğunu düşünmüyorum hatta biz bir tık daha iyiyiz onlardan ama onların isteği bizden çok daha fazla.

-----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İlk Molde maçını bir kenara koyarsak, ligde en iyi oyunu oynadık. Özellikle ilk devrede Cornelius'un plasesi, direkten dönen şutu, boş kaleye atamadığı, Nwakaeme'nin yakın noktadan bir sağ bir de solla kaçırdıklarını düşününce altı atabilirdik.

Siopis'le başlayınca 4-3-3 gibi dizildik. Gol haricinde ah vah edilecek pozisyon vermedik.

Ahmetcan ilk maç heyecanı olabilir. Temasa evet de, ceza sahasında daha kontrollü olmalı. Bu hakemler çalar, sonra uğraş dur.

Cornelius ve Gervinho'ya yönelik eleştirileri anlamıyorum. Oyuncu seçiyoruz. Djaniny kaçırınca "Abi adam faydalı" oluyor. Gervinho kaçırınca gamsız deniyor.

Berat ve Ömür uzun zamandır göremediğimiz kulübe katkısını verdi. Ömür bir iki pozisyonu kendi deneyebilirdi. "Haydi oğlum" dedirtti. Attırmak istedi, eliyle koşu yolu gösterdi. Olmadı.

Milli maç arasını iyi değerlendirip formda döneriz inşallah.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (04.10.2021 Saat 08:09 ) değiştirilmiştir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny kesinlikle Trabzonspor'un oyuncusu değil..Adamın her maç kaçuırdığı en az 2-3 net pozisyon var...
    Ya tamam kaçırda bir tepki ver be adam...Soğuk vurdumduymaz adamın biri...
    Bu maç iyiydik benc ede ama her maç böyle olmaz...Kaçırdıklarının yarısını atsaydın daha ilk yarıdan 4 olmuştu..Adamlar biter..

Sonra 70 lerde 1 gol yiyorsun..Son 20-25 dakika geçmek bilmiyor malesef..
    Daha derli toplu daha istekli olmalıyız..
    Wakaemeye gelince iyi hoş güzel topçu olabilir..Lakin bana her maç fazlasıyla katkı verecek oyuncu lazım..
    Nasıl ki Bakesetas 2 maççtır kötü takım gol yollarında sıkıntı he kırmızılarda etkiliydi ama Bake kötüydü..
    Bu maç biraz kımılda dı...Parladı..

Hamsik' i pamuklara sarın..Anzer balları hamsili pilavlarla besleyin ve dua edin ki bu adama birşey olmasın...
    Yokluğu nasıl dolar bilemem.

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Berat ve Ömür uzun zamandır göremediğimiz kulübe katkısını verdi." deme ki ikisisnin de biraz dinlenmesi(yedek kalması ) gerekiyormuş....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Milli maç arasından alınan 3 puan çok iyi oldu.
    *
    Ahmetcan'a kocaman aferin maşallah hatasız oynadı helal olsun.
    *
    hoşgeldin aramıza ömür diyorum.
    *
    gervinho gervinho gervinho oyundan çıkana kadar takımı eksik oynattı.
    *
    oyuna girdikten sonra caninin vucüt dilini hiç beğenmedim.
    dikkati çekilmeli.
    *
    çok klas ayaklarımız olmasına rağmen son final pasları ve gol vuruşlarımız inanılmaz yetersiz
    avcı hocam lütfen eğil bu konuya fb maçı öncesi.
    *
    Hamsikin golünde bizler teknik heyet futbolcuların hatta ve hatta spikerin bile 5 dakika sonra
    niçin gol sayılmadığını söylemesi kuralı hatırlatması hepimize - yazmıştır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Berat olmayınca üçlüye yakın oynamamışız. İsmail de ilerde bu sefer. Peres'in daha ilerde oynaması lazım.
    merhaba, koşu mesafeleri ve bu tarz istatistiklerin olduğu web sitesi tavsiyesi alabilir miyim?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehteroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, koşu mesafeleri ve bu tarz istatistiklerin olduğu web sitesi tavsiyesi alabilir miyim?
    Stadanart futbolsever koşu vb detaylara ulaşamıyor, instat yayınlıyor diye biliyorum. @InStatTurkiye hesabını maç maç özet şeklinde paylaşıyorlar ama ilk beş falan oluyor genelde.

Yukarıdaki ortalama pozisyon, pas ağı, xG çizelgesi ve konumları da @RowzReport hesabı paylaşıyor, maçtan bir süre sonra.

Bunlar dışındaki temel ikili mücadele, pas hatası, orta, top kapma vs sofascoredan takip ediyorum. Daha güzel yer bilen varsa paylaşsın bilgilenelim

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş görmek isteyen Kalamarias'a, Drogheda'ya baksın. Benim bu ligden kardeşim falan yok.
    Drogheda kesin, digerinden emin degilim.... gözlerinde soykirimci sayiliriz... meshur uyduruk 353 bin rakamini da eksik etmezler, sürekli öyle anarlar 19 Mayis'i... o kadar insani kesmisiz sözde
    Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle ki bizim Avrupa maçından dönmüş, eksik Sivasspor ile oynadığımız maç ile bir çok oyuncusundan mahrum kalmış, avrupa maçından dönmüş bjk nin sivas ile oynadığı maçı karşılaştırınca arada büyük bir fark görüyorum. Bjk tüm futbolcuları ile şampiyonluğu istediğini size hissettiriyor, sahada oynayan tüm futbolcuların enerjilerini sonuna kadar harcıyor. Sivas maçının son anlarında bjk 2-3 defa kaptığı toplar ile direk rakip kaleye yüklenirken, bizimkiler 3e 2, 3 e 3 yakaladığı pozisyonlarda bile kaleye gitmekten çok zaman öldürmeye uğraştı. Takımlar arasında yetenek farkı olduğunu düşünmüyorum hatta biz bir tık daha iyiyiz onlardan ama onların isteği bizden çok daha fazla.
    baska maç örnek versen kabul edebilirdim ama sivas maçlari ?
    1- riza'nin o zaman daha avrupa maçlarindan elenmemis olmasina ragmen takimini "sert" oynattirip eksik bjk maçinda ise avrupa'dan çoktan elenmis olmasina ragmen "sahaya çikmasalardi daha iyiydi" dedirtecek kadar yumusaklikta oynatmasi (hafta içi maç vardi falan biliyorum ama o ara önce ve sonra 3 günde 1 maç vardi, simdi ise millî ara)
    2- bizim maçta goutas + pedrohenrique , bjk maçinda lekejames + fajr eksikti... takimin beyninin fajr oldugunu göz önüne bulundurursak bjkye karsi daha önemli eksikle çiktiklarini net bir sekilde söyleyebiliriz

bizim sorunumuz yakalanan firsatlari kolay harcama, ve evet biraz da rakip kaleye çabuk gidememe...
    ama çok daha fazla kendimizi parçalayip sakat verecegimize böyle oynayalim daha iyi, sâdece firsatlari gole çevirmez oranimizi yükseltsek yetecek de artacak bile
    Konu Sefer A. tarafından (04.10.2021 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Drogheda kesin, digerinden emin degilim.... gözlerinde soykirimci sayiliriz... meshur uyduruk 353 bin rakamini da eksik etmezler, sürekli öyle anarlar 19 Mayis'i... o kadar insani kesmisiz sözde

baska maç örnek versen kabul edebilirdim ama sivas maçlari ?
    1- riza'nin o zaman daha avrupa maçlarindan elenmemis olmasina ragmen takimini "sert" oynattirip eksik bjk maçinda ise avrupa'dan çoktan elenmis olmasina ragmen "sahaya çikmasalardi daha iyiydi" dedirtecek kadar yumusaklikta oynatmasi (hafta içi maç vardi falan biliyorum ama o ara önce ve sonra 3 günde 1 maç vardi, simdi ise millî ara)
    2- bizim maçta goutas + pedrohenrique , bjk maçinda lekejames + fajr eksikti... takimin beyninin fajr oldugunu göz önüne bulundurursak bjkye karsi daha önemli eksikle çiktiklarini net bir sekilde söyleyebiliriz

bizim sorunumuz yakalanan firsatlari kolay harcama, ve evet biraz da rakip kaleye çabuk gidememe...
    ama çok daha fazla kendimizi parçalayip sakat verecegimize böyle oynayalim daha iyi, sâdece firsatlari gole çevirmez oranimizi yükseltsek yetecek de artacak bile
    hocam özelden atamadım özet videosunu mesaj kutun dolmuş. Buraya atsam sorun olmaz heralde sonuçta beinsports'un kendi kanalı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Telonyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam özelden atamadım özet videosunu mesaj kutun dolmuş. Buraya atsam sorun olmaz heralde sonuçta beinsports'un kendi kanalı

he ya ne ara doldu uff mesaj kutusu kapasitesini arttirsalar biraz yau...
    sagolasin link için, tahmin ettigim gibi fransa/avrupa'ya engel koymuslar bu vidyolara
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

doctorsurgeon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligin açık ara en iyi futbolunu oynayan takımıyız. Ama bu ülkede en iyi olmak şampiyon olmak için yetmiyor maalesef. Masada da güçlü olmak zorundayız, ama şuana kadar bunun hiç bir emaresini görmedik, geçen sene başlangıcına oranla nispeten daha az doğranıyoruz ama hakemler tğm takdir haklarını rakiplerimiz lehine kullanmaya devam ediyor.
    İSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZİRVEYE.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadanart futbolsever koşu vb detaylara ulaşamıyor, instat yayınlıyor diye biliyorum. @InStatTurkiye hesabını maç maç özet şeklinde paylaşıyorlar ama ilk beş falan oluyor genelde.

Yukarıdaki ortalama pozisyon, pas ağı, xG çizelgesi ve konumları da @RowzReport hesabı paylaşıyor, maçtan bir süre sonra.

Bunlar dışındaki temel ikili mücadele, pas hatası, orta, top kapma vs sofascoredan takip ediyorum. Daha güzel yer bilen varsa paylaşsın bilgilenelim
    Cok tesekkurler

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşma durumun var mi ?

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921547422
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

1274 mesaj okudum be.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)