Sayfa 58 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 48 56 57 58
Toplam 1443 adet sonuctan sayfa basi 1,426 ile 1,443 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Alanyaspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Bu ligin şifresi iyi savunma YAPMAKTIR .İyi savunma yapmak zorundayız lamı cimi yok buna çalışmalıyız HOCANIN MİLLETİN GAZINA GELMEMİSİ lazım gerekirse bakesetası 2.yarılar kesip çift ön liberolu sisteme geçmesi lazım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık şu kandırmaca yorumlardan vazgeçelim. Önümüzdeki iki maçı kaybetsen de şampiyonluktan kopmuyorsun mesela. Ama şampiyonlukta seninle yarışabilecek üç takım da Avrupadan dolayı nefes bile alamıyor ve sürekli puan kaybediyor. Sizce grup maçları biter ve elenirlerse (büyük ihtimal öyle olacak) bu kadar puan kaybedecekler mi? Biz eğer ligin en iyi takımıysak şimdiye kadar kazanamayacağımız hiçbir maç oynamadık. Eğer o takımsak en yakın rakibimizle en az 3 puan önde olmalıydık.

Hakemlerin de işe girmesiyle bir süre sonra İstanbul takımları 6-7 maçlık serilere başlayacak muhtemelen. Bunu herkes biliyor. Biz de bunu bilerek şu süreci kayıpsız geçmeliydik. Önümüzdeki 8 maçın 6 tanesi çok zor maçlar mesela ama puan kaybetme lüksü kalmadı takımın.
    Neyin kandırmacası? İlk defa mı oynanıyor bu lig? Herkesin puan kayıpları yapacağını herkes biliyor. Her sezon aynı terane. Bütün maçlarını kazanan takım var mı ligde? Önemli olan şampiyonluk puan ortalamasını tutturmak. En zor fikstür bizdeydi şimdiye kadar. Ligin önde gelen 4 takımıyla oynadık biz. 2 puan ortalaması üzerindeyiz hala.

Şunu bir kere anlamak gerek. Bu takım ortalama ve onun altındaki takımların hepsini yenecek. Onun üzerindekilere de en kötü yenilmeyecek. Bu bile seni yarışta tutuyor. Şampiyonluk için o gruptan alacağın puanlara bakılır artık. O grupta da Alanya, Konya, Sivas, Hatay, Başakşehir gibi takımlar var.

Alıntı Fatih K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan kaybediyorlar etmeye devam da edecekler. Ama mutlaka bir tanesi rahat fikstüre girince galibiyet serisi yakalayacak. Rahat fikstür dediğim kolay takımlar değil maç fikstürü. Sen eğer rakibin patır patır puan kaybederken geriden takip edersen yarın herkes kazanmaya başladığında fark açılır gider.

Onu da geçtim önümüzdeki 8 maç çok daha zor bir fikstür. Kayseri, Fener, Beşiktaş, Antep, Karagümrük, Adana Demirle oynayacaz. Eğer herkes silkelenir kendine gelir ve gereken şekilde mücadele ederse her şey olabilir ama bu gidişat devam ederse bu 8 haftafa lider kim olursa fark daha da açılacak. Bence bunu öngörmek çok zor değil.

Onun için çok iyiyiz, şampiyonluk ortalamasındayız demek yerine yanlışları düzeltmenin üzerine odaklanmalı herkes. Bu oyun da bu kurgu da şampiyonluk için yeterli değil.
    Senin dediğin bizim bu kadromuz için geçerli değil. Geçen seneki kadro olsa dediğin doğru, farkı açıp giderler. Şimdi her türlü yarışacak kadromuz var. Bizim farkı açıp gitmeyeceğimiz ne malum?
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (29.09.2021 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyin kandırmacası? İlk defa mı oynanıyor bu lig? Herkesin puan kayıpları yapacağını herkes biliyor. Her sezon aynı terane. Bütün maçlarını kazanan takım var mı ligde? Önemli olan şampiyonluk puan ortalamasını tutturmak. En zor fikstür bizdeydi şimdiye kadar. Ligin önde gelen 4 takımıyla oynadık biz. 2 puan ortalaması üzerindeyiz hala.
    Puan kaybediyorlar etmeye devam da edecekler. Ama mutlaka bir tanesi rahat fikstüre girince galibiyet serisi yakalayacak. Rahat fikstür dediğim kolay takımlar değil maç fikstürü. Sen eğer rakibin patır patır puan kaybederken geriden takip edersen yarın herkes kazanmaya başladığında fark açılır gider.

Onu da geçtim önümüzdeki 8 maç çok daha zor bir fikstür. Kayseri, Fener, Beşiktaş, Antep, Karagümrük, Adana Demirle oynayacaz. Eğer herkes silkelenir kendine gelir ve gereken şekilde mücadele ederse her şey olabilir ama bu gidişat devam ederse bu 8 haftafa lider kim olursa fark daha da açılacak. Bence bunu öngörmek çok zor değil.

Onun için çok iyiyiz, şampiyonluk ortalamasındayız demek yerine yanlışları düzeltmenin üzerine odaklanmalı herkes. Bu oyun da bu kurgu da şampiyonluk için yeterli değil.

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin dediğin bizim bu kadromuz için geçerli değil. Geçen seneki kadro olsa dediğin doğru, farkı açıp giderler. Şimdi her türlü yarışacak kadromuz var. Bizim farkı açıp gitmeyeceğimiz ne malum?
    Ben de onu diyorum yarışacak ve oynayacak kadromuz var ama olmuyor. Şimdiye kadar bütün defolar gün gibi ortada duruyor. İlk birkaç haftadan sonra rakipler bize karşı nasıl oynayıp ne yapacağını anladığı günden beri takım aksıyor. Buna rağmen bir maçta dahi yanlışlardan hiçbiri düzeltilmedi.

Neredeyse her maçın %70inde topu biz oynuyoruz ama rakip bizden daha fazla pozisyona giriyor. Orta saha yok derecesinde, hücumda hiçbir topu kaleye götüremiyoruz, her maç 1-2 tane futbolcunun bariz hatası skoru belirliyor ki bu isim neredeyse hep İsmail oluyor. Şu koca maçta top ayaktayken tehlike olan sadece Gervinhonun pozisyonunu hatırlıyorum. Gol ve son pozisyonlar hepsi yan toplar. Akan oyunda rakipler neredeyse takımı kilitleme noktasına getiriyor.

Bakıyorum buna karşılık hiçbir eksiğimizi gideremedik şu ana kadar. Bu şekilde devam etmeye çalışırsak da bu 8 haftada fark açılacak yüksek ihtimal.
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (29.09.2021 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    #TRABZONSPOR#

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı sethfilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce yazdıklarına bak, sonra tekrar yorum yap istersen. ve alıntılarında hep paylaştıklarımın yanlış olduğunu ısrarla söylemişsin. hepsi burada duruyor ve sende gayet iyi biliyorsun ne yazdığını bu yüzden tekrara gerek yok . Ama Giray Kaçarla konuşuyorum dün hakemin saçmaladığını ve vermediği ve verdiği kırmızı kartla oyunu birtaraftan alıp diğer tarafa verdiğini söylüyor, Serdar Bali hakemin art niyetle fırsat arayarak bu maçın sonucuna ve gelecek hafta için hamleye direk müdahele ettiğini söylüyor, Erman Özgür hakemin maçı görünmeden katlettiğini ve tetikçiliğini anlatmaya çalışıyor, ErmanToroğlu ve Reha Kapsal hakemin maçta Danilsonu oyundan atması gerekirken Hüseyini attığını söylüyor.Hatta sağolsun A.Avcı gibi suspus bir adam belkide ilk defa hakemden ciddi anlamda şikayet ediyor. Ama aynı fikirde olduğumuz bu kadar bu işten ekmek yemiş ve yiyenler hiçbirşey bilmiyor çünkü sadece sen biliyorsun. herkes hatalı ve katılmadığın düşünceye sahipler. maçlara ve tüm sezona adaletsizce etkilerinin önemli olmadığını anlatmaya çalışıyorsun, çünkü biz Trabzonsporuz dünyanın en iyi topçularını alıp şampiyonluğu alırız. Hatta her sene şampiyon olanlar kadrolarını muhteşem oyuncularla donatmıştı . Ve dün biz burada maç öncesi TFF ve hakemler ve diğer unsurların pusuda bekleyip kolayca bizi harcadıklarını ve saha dışındada güçlü olmamız gerektiğini söylerken sen benim yazdıklarıma katılmadığını ve sadece sahada iyi kadronun yeterli olacağını sonrasını da görmemiz gerektiğini söylüyordun . Şimdi aslında aynı fikirde olduğunu söylüyorsun. Kardeşim , aslan renkdaşım, abim yazdıklarını ve kabullenmezliğini ve ısrarla arkasında durduklarını tekrar oku. Sonra kimin neden alınganlık gösterdiğini anlarsın. Daha öncede söyledim. Biz şampiyonluk yoluna giderken geçmişi bile bıraktım bu sezon içinde konuşmayayım gelecekde dahi şampiyon olmak için sadece anadolu ve ıstanbul takımlarıyla mücadele etmeyeceğiz, aşmamız gereken saha dışı unsurları daha çok. Dünyada siyasetin futbolun bu kadar iç organlarına kadar karıştığı başka bir ülke şuan yok. Yayıncı kuruluş ve tüm medyanın tiraj ve abonelikler için nasıl bir baskı ve aba altından sopa gösterdiklerini tahmin etmelisin. 3 hafta sonraki maç için 3 hafta önceden yapılan düzenlemeler Dan Brown kitaplarında yok. Biz ülke olarak futbolu spor olmaktan çıkardık , bunu sana bir gün gelirsin ziyaretime tek tek anlatırım.

Beyefendi, benim yazdıklarım gayet açık fakat siz anlamamakta tuhaf bir şekilde ısrar ediyorsunuz. Bu ülkede İstanbul kulüplerine sağlanan saha dışı destek herkesin malumu, bunu akıl sahibi bir insan zaten inkar edemez. Şimdi meselenin diğer tarafına gelelim. Bu desteği kesmek için 1984 yılından bu yana bir şeyler yapabildik mi? Hayır! Bu desteği kesmeye gücümüz veya lobimiz yetiyor mu? Hayır! Bu konuda yazılı ve görsel medyada senelerdir yazılıp çiziliyor, bir şeyler değişti mi? Hayır! Her sene hakkımız yeniliyor diyerek maç sonu veya spor programlarına katılıp demeçler verip bir halt elde edebildik mi? Hayır! Kısacası Trabzonspor'un saha dışında rakiplerine oranla hatırı sayılır bir gücü yok. Bu konuda mağdur edebiyatı yaparak bir şeyler elde edilemeyeceğini aradan geçen yıllarda gördük. Fakat siz bunu hala anlamadıysanız diyecek başka bir sözüm yok. Her sene buralarda ''Hakkımız yeniliyor'' diyerek yazılar yazıp okuyabilirsiniz ama bunun kimseye bir faydası olmadı, olmayacak.

İşte bu noktada elimizde bir şeyleri değiştirecek tek gücün saha içinde oynanan oyun olduğunu üzerine basa basa vurguluyorum. Bunu söylerken gücümüz az diyerek uysal koyun gibi kenarda oturup saha dışındaki sınırlı gücümüzü kullanmayalım demiyorum. Malum bunu defalarca yineliyorum. Zira siz iki kere yazdığım halde bunu görmezden geliyorsunuz. Burada Trabzonspor olarak yapmamız gereken ilk iş iyi bir organizasyon kurmak olmalı. Aklı ve bilimi ön plana alıp bu coğrafya insanının genetiğinde olan cevheri bulup doğru şekilde işleyip dünya futbolunda söz sahibi olmamız lazım. Peki biz kulüp olarak bu konuda neredeyiz? Bence hiç de iyi bir yerde değiliz. Yani yarım yamalak işler yaparak hem bu ülkede hem de uluslararası alanda başarı bekliyoruz. Tüm bu gerçek tüm çıplaklığı ile önümüzde dururken siz saha dışında olan biteni daha önemli görüyorsanız inanın diyecek hiçbir sözüm yok. Son olarak bu ülkede siyasetin mi futbola yoksa futbolun mu siyasete karıştığı konusu bence doğru irdelenmeli. Ben ikinci seçeneğin daha baskın olduğunu düşünüyorum. Ama her halükarda futbol ve siyasetin sarmaş dolaş olduğu apaçık ortadadır. Futbolumuzda yaşanan akıl dışı işler konusunda size katılıyorum fakat bunları konuşmaktan artık tiksiniyorum.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

niye acele etti yönetim açıklama yapmak için?

Daha Kayseri ve şikecilerle olan maçlarda hakkımız yenecekti, engel oldular bak şimdi !
    McLas was Here

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beğenmediğimiz iho hakemleri stada kilitledi
    Allah'tan şu teröristlik yapıldı da o günden beri hakkımız yenmiyor.
    Naber?

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim maçta çok bir problem yok, o pozisyonu faul olarak görmesi ve kart çıkarması normal hakemin. Problem istanbul takimlarinin maçlarında. Hakemler o maçlarda birçok pozisyonu, net penaltılari ve kartları geçiştirdiler şimdiye kadar.

Bizim takımda da bu konu hakkında bir yetenesizlik var. Hakemi korkutmayi, yönlendirmeyi beceremiyoruz.

O pozisyonda marcao olsa, müdahaleyle birlikte kendini yere atar faul alırdı. Biz söverdik ama hakem o anda tereddüte düşüp, vermiyor işte. Biz pozisyon anında anlık tepkileri ne taraftar ne de oyuncu olarak doğru veremiyoruz.

Adamlar kendinden taca çıkan topa bile çok rahat kendinden emin bir şekilde el kaldırıyorlar, hatta direk tacı kullanmaya gidiyorlar. Bu bizim erişemeyeceğiz bir seviye. Istanbul öyle bir yer, milleti kandırmak övgü meselesi orda, aşmişlar artık. Hakem düzgün yönetince tuhaf geliyor onlara.
    kesinlikle katılıyorum..gayetde faul ve kart verilebilecek bir pozisyon..
    asıl önemli olan çifte standart..

yönetime konuş konuş dedik..yine beceremediler bence..
    bu yönetimin tavırlarına gerçekten inanamıyorum..

ya tutmuşlar geçen seneki olayı gündeme getiriyorlar..
    yapabiliyorsan onu geçen yıl yapacaktın ki..hiçbirşey yapmadın..
    ki hatta o pozisyonda gri verilebilirde verilmeyebilirde..

önünde bjk ve bjk yöneticisi Emre kocadağın geçen yıl yaptığı her maç sonu konuşmaları örneği var..
    bu çok mu zor anlamıyorum..

buz gibi pozisyonlarda konuşma gs maçı penaltı..sivasın kazandığı penaltı gibi..
    git gri pozisyonda ..adamı direk hedef al..hırsız falan de..
    asıl hırsız denilecek bence çakır ile bitigen di ..onları es geç..sonra hırsız de..

hem ayrıca şu pozisyonları ve maçları biriktirmeden konuşmalı dediik..
    hepsini biriktirdiler bu sefer yine etkisiz ve aleyhimize dönecek açıklama yaptılar..

bu yönetim kulübü falan günlük olarak düşünmüyor heralde..
    günlük normal işlerine bakıyorlar..tepki çoğalınca genel bir açıklama yapalım diyolar..yapıyorlar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılıyorum..gayetde faul ve kart verilebilecek bir pozisyon..
    asıl önemli olan çifte standart..

yönetime konuş konuş dedik..yine beceremediler bence..
    bu yönetimin tavırlarına gerçekten inanamıyorum..

ya tutmuşlar geçen seneki olayı gündeme getiriyorlar..
    yapabiliyorsan onu geçen yıl yapacaktın ki..hiçbirşey yapmadın..
    ki hatta o pozisyonda gri verilebilirde verilmeyebilirde..

önünde bjk ve bjk yöneticisi Emre kocadağın geçen yıl yaptığı her maç sonu konuşmaları örneği var..
    bu çok mu zor anlamıyorum..

buz gibi pozisyonlarda konuşma gs maçı penaltı..sivasın kazandığı penaltı gibi..
    git gri pozisyonda ..adamı direk hedef al..hırsız falan de..
    asıl hırsız denilecek bence çakır ile bitigen di ..onları es geç..sonra hırsız de..

hem ayrıca şu pozisyonları ve maçları biriktirmeden konuşmalı dediik..
    hepsini biriktirdiler bu sefer yine etkisiz ve aleyhimize dönecek açıklama yaptılar..

bu yönetim kulübü falan günlük olarak düşünmüyor heralde..
    günlük normal işlerine bakıyorlar..tepki çoğalınca genel bir açıklama yapalım diyolar..yapıyorlar..
    Baskıdan dolayı açıklama yapınca böyle oluyor, zoraki yapılmış faydasız bir açıklama, kimse de sallamadi zaten.

Bir açıklama yapıyorsan yankı uyandıracak, bam teline dokunacak.

Haciosmanoğlu bir fener maçından önce bülent yıldırım'i aramıştı.

Maçta penaltı pozisyonu oldu, nomalde ezbere güle oynaya penaltıyı çalacak hakem tereddüte düştü, o sezon nisan'da şampiyon olan fener'e deplasmanda yenilmedik.

Birşey yapılacaksa etkisi bu olmalı. Maçtan önce uyarı, maç sırasındaki farkındalik önemli yoksa herşey olup bittikten sonra milletin gazını alan bir açıklamanın çok bir faydasi yok.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baskıdan dolayı açıklama yapınca böyle oluyor, zoraki yapılmış faydasız bir açıklama, kimse de sallamadi zaten.

Bir açıklama yapıyorsan yankı uyandıracak, bam teline dokunacak.

Haciosmanoğlu bir fener maçından önce bülent yıldırım'i aramıştı.

Maçta penaltı pozisyonu oldu, nomalde ezbere güle oynaya penaltıyı çalacak hakem tereddüte düştü, o sezon nisan'da şampiyon olan fener'e deplasmanda yenilmedik.

Birşey yapılacaksa etkisi bu olmalı. Maçtan önce uyarı, maç sırasındaki farkındalik önemli yoksa herşey olup bittikten sonra milletin gazını alan bir açıklamanın çok bir faydasi yok.
    eğer aramasaydı yüzde yüz penaltıyı verecekti..

penaltımıydı bence değil..verilebilirmiydi..çok az ihtimal..
    işte o az ihtimali kullanıp alelalcele verecekti..İHO'nun yüzünden veremedi..iyi de oldu..

bence o sezon fb şampiyon olamadı..hatta bu konu bence direkt de etkili oldu..

yani onlar bizim çok başarımızı çaldı..bu knuda İHO da onlara bir darbe vurdu..

o sezon hakem çok yardım ediyordu bunlara..fener taraftarı biz zaten iyi oynuyorduk diyorlardı..
    ama gol atamıyorlardı..golü hakem yardımıyla atıyorlardı..
    bizim maçta bi atamamaya başladılar..Şampiyonlukta gitti..(ben öyle hatırlıyorum)

bu arada iyi oyunda istiyoruz ama gol de demekki çok önemli..
    Konu alperrr tarafından (29.09.2021 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer aramasaydı yüzde yüz penaltıyı verecekti..

penaltımıydı bence değil..verilebilirmiydi..çok az ihtimal..
    işte o az ihtimali kullanıp alelalcele verecekti..İHO'nun yüzünden veremedi..iyi de oldu..

bence o sezon fb şampiyon olamadı..hatta bu konu bence direkt de etkili oldu..

yani onlar bizim çok başarımızı çaldı..bu knuda İHO da onlara bir darbe vurdu..

o sezon hakem çok yardım ediyordu bunlara..fener taraftarı biz zaten iyi oynuyorduk diyorlardı..
    ama gol atamıyorlardı..golü hakem yardımıyla atıyorlardı..
    bizim maçta bi atamamaya başladılar..Şampiyonlukta gitti..(ben öyle hatırlıyorum)

bu arada iyi oyunda istiyoruz ama gol de demekki çok önemli..
    Doğru ismail kartal dönemiydi.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık oldu.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şu ilçe takımını yenemiyoruz küçüksemek gibi değil de adamlar bize acayip ters geliyor.

Nereden
    İzmir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyefendi, benim yazdıklarım gayet açık fakat siz anlamamakta tuhaf bir şekilde ısrar ediyorsunuz. Bu ülkede İstanbul kulüplerine sağlanan saha dışı destek herkesin malumu, bunu akıl sahibi bir insan zaten inkar edemez. Şimdi meselenin diğer tarafına gelelim. Bu desteği kesmek için 1984 yılından bu yana bir şeyler yapabildik mi? Hayır! Bu desteği kesmeye gücümüz veya lobimiz yetiyor mu? Hayır! Bu konuda yazılı ve görsel medyada senelerdir yazılıp çiziliyor, bir şeyler değişti mi? Hayır! Her sene hakkımız yeniliyor diyerek maç sonu veya spor programlarına katılıp demeçler verip bir halt elde edebildik mi? Hayır! Kısacası Trabzonspor'un saha dışında rakiplerine oranla hatırı sayılır bir gücü yok. Bu konuda mağdur edebiyatı yaparak bir şeyler elde edilemeyeceğini aradan geçen yıllarda gördük. Fakat siz bunu hala anlamadıysanız diyecek başka bir sözüm yok. Her sene buralarda ''Hakkımız yeniliyor'' diyerek yazılar yazıp okuyabilirsiniz ama bunun kimseye bir faydası olmadı, olmayacak.

İşte bu noktada elimizde bir şeyleri değiştirecek tek gücün saha içinde oynanan oyun olduğunu üzerine basa basa vurguluyorum. Bunu söylerken gücümüz az diyerek uysal koyun gibi kenarda oturup saha dışındaki sınırlı gücümüzü kullanmayalım demiyorum. Malum bunu defalarca yineliyorum. Zira siz iki kere yazdığım halde bunu görmezden geliyorsunuz. Burada Trabzonspor olarak yapmamız gereken ilk iş iyi bir organizasyon kurmak olmalı. Aklı ve bilimi ön plana alıp bu coğrafya insanının genetiğinde olan cevheri bulup doğru şekilde işleyip dünya futbolunda söz sahibi olmamız lazım. Peki biz kulüp olarak bu konuda neredeyiz? Bence hiç de iyi bir yerde değiliz. Yani yarım yamalak işler yaparak hem bu ülkede hem de uluslararası alanda başarı bekliyoruz. Tüm bu gerçek tüm çıplaklığı ile önümüzde dururken siz saha dışında olan biteni daha önemli görüyorsanız inanın diyecek hiçbir sözüm yok. Son olarak bu ülkede siyasetin mi futbola yoksa futbolun mu siyasete karıştığı konusu bence doğru irdelenmeli. Ben ikinci seçeneğin daha baskın olduğunu düşünüyorum. Ama her halükarda futbol ve siyasetin sarmaş dolaş olduğu apaçık ortadadır. Futbolumuzda yaşanan akıl dışı işler konusunda size katılıyorum fakat bunları konuşmaktan artık tiksiniyorum.
    Neden tiksiniyorsun ben bilemem ama son hafta maçlarını bütün Türkiye izledi ve Bjk maçında verilmeyen kırmızılar, Fb maçındaki abuk sabuk kararlar ve Gs maçındaki rezilliği hepimiz gördük. En son dün akşam E.Hoşun Trabzonspor ne yaparsa yapsın asla şampiyon yapmazlar cümlesi bile herşeyi 80 milyon önünde gösterirken. Bize peynir ekmek gibi çıkan kartlar ve aleyhimize verilen kararlara kararlara rağmen hala aynı fikrinde ısrarcıysan zaten seninle konuşmak anlamsız olur. Bir çok bana ters gelen açıklamana değinmiyorum bile, zaman kaybı olur
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Nereden
    Manisa

Neden tiksiniyorsun ben bilemem ama son hafta maçlarını bütün Türkiye izledi ve Bjk maçında verilmeyen kırmızılar, Fb maçındaki abuk sabuk kararlar ve Gs maçındaki rezilliği hepimiz gördük. En son dün akşam E.Hoşun Trabzonspor ne yaparsa yapsın asla şampiyon yapmazlar cümlesi bile herşeyi 80 milyon önünde gösterirken. Bize peynir ekmek gibi çıkan kartlar ve aleyhimize verilen kararlara kararlara rağmen hala aynı fikrinde ısrarcıysan zaten seninle konuşmak anlamsız olur. Bir çok bana ters gelen açıklamana değinmiyorum bile, zaman kaybı olur

Erdal Hoş'u dinliyorsunuz sanırım. Kendisini gerçekten can kulağı ile dinliyorsanız bu konuda benimle aynı fikirde olduğunu da görürsünüz. Ama nedense onu dinleyip benim söylediklerimi yeriyorsunuz. Tuhaf! Ama haklısınız, size laf anlatmak cidden zaman kaybı görünüyor. Bu konuda gerçekten çok haklısınız. İyi günler.

Nereden
    İzmir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdal Hoş'u dinliyorsunuz sanırım. Kendisini gerçekten can kulağı ile dinliyorsanız bu konuda benimle aynı fikirde olduğunu da görürsünüz. Ama nedense onu dinleyip benim söylediklerimi yeriyorsunuz. Tuhaf! Ama haklısınız, size laf anlatmak cidden zaman kaybı görünüyor. Bu konuda gerçekten çok haklısınız. İyi günler.
    Erdal Hoş dahil olmak üzere bir çok Trabzonspor yorumcusunu dinlerim hatta birlikte bu kulüpte forma giydiğim bir çok eski arkadaşımlada her hafta Trabzonsporu tartışırım , Erdal Hoş senin söylediklerini söylemiyor söylerse zaten kendini inkar etmiş olur. Senin söylediklerini yermiyorum çünkü sen zaten futbolcunun tepkisinden sonra türbünün harekete geçeceğini söyleyen çekirdek çitleyenlerden olduğunu açıkladın. Hatta çekinmesen futbolcunun önce tezahürat yapmasını söylesende şaşırmam. Trabzonspor iki şeyden çok çekmiştir birincisi sadece nemalanmak ve kendi reklamlarını yapmak için bu kulübe zarar verenler ve ikincisi hiçbirşey bilmeden çok şey bildiğini iddia eden taraftarlar. Bana zaten laf anlatamazsın çünkü buna bilgin ve tecrüben yetmez . iyi günler
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Nereden
    Manisa

Erdal Hoş dahil olmak üzere bir çok Trabzonspor yorumcusunu dinlerim hatta birlikte bu kulüpte forma giydiğim bir çok eski arkadaşımlada her hafta Trabzonsporu tartışırım , Erdal Hoş senin söylediklerini söylemiyor söylerse zaten kendini inkar etmiş olur. Senin söylediklerini yermiyorum çünkü sen zaten futbolcunun tepkisinden sonra türbünün harekete geçeceğini söyleyen çekirdek çitleyenlerden olduğunu açıkladın. Hatta çekinmesen futbolcunun önce tezahürat yapmasını söylesende şaşırmam. Trabzonspor iki şeyden çok çekmiştir birincisi sadece nemalanmak ve kendi reklamlarını yapmak için bu kulübe zarar verenler ve ikincisi hiçbirşey bilmeden çok şey bildiğini iddia eden taraftarlar. Bana zaten laf anlatamazsın çünkü buna bilgin ve tecrüben yetmez . iyi günler

Hiçbir şey bilmeden bildiğini zanneden taraftar olarak yazınızın içeriğinde kendinizden fazlaca bahsetmişsiniz. O nedenle ben tekrar etmeyeceğim. Bu arada siz Erdal Hoş'u dinlemiş olsanız senelerdir Trabzonspor aleyhine hakem hataları olduğunu fakat bunun değişmediğini, bu konuda söylenecek olan her şeyin söylendiğini fakat hiçbir şey değişmediğini o nedenle bu konuda artık konuşmak istemediğini ancak saha içinde bir şeyler yapabileceğimizi ve Avrupa' ya odaklanmamız gerektiği şeklindeki beyanlarını bilirdiniz. İzlemek başka şey dinlemek başka şeydir. Siz Erdal Hoş'u izlemişsiniz. Dinlememişsiniz. Ayrıca karşınızdaki insanları dinlemediğiniz gibi Erdal Hoş'u da kendi fikirlerinize aykırı düşünüyor diye itham etme cüretini de gösteriyorsunuz. Sizin gibi düşünmeyen herkes hatalı sanırım. O nedenle sizinle konuşacak bir şeyim kalmadı. Zira anlamak istemeyen ve inat eden bir zihniyete laf anlatmaya çalışarak kıymetli vaktimi harcayamam. Bundan sonraki yazılarınıza cevap vermeyeceğim. Bilginiz olsun.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Viscayı alsaydık %99 şampiyonduk.

Adam İBB'de isteksiz, öylesine oynuyor.
    Sıkıntı yok.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail’ini de al defol git be !
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)