Sayfa 54 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1443 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Alanyaspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bu arada Abdulkadir Ömür, mevcut yerliler içinde ,kaleci hariç , kalbur üstü tek oyuncu.
    Bir şekilde oyuna dahil olması lazım.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bizdeki bu şans ve sessiz yönetim varken kayseriyle berabere kalırız, fenere de yeniliriz, kafamıza da vururlar ekmeğimizi alırlar.

Bu arada takımın oynadığı top bence iyi değil. Avcı biraz da kendine pay biçsin. İlk 11 tutukken nasıl 10 kişi tempo yaptı diye. İkinci yarı yapılan tempoda Alanyanın etkisi yok mu?

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Şimdi baktım da Gervinho'ya al da at pasını veren İsmail Köybaşı
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 kişi kaldığımız bölüm dışında, rakipten fazla top kullansak da rakip bizden daha fazla ve net pozisyona girdi.

Kardeşim, Alanyaspor attığı gol de dahil olmak üzere bugün net gol pozisyonuna girmedi. Karşı karşıya pozisyon mu yakaladı? Uğurcan %100 pozisyon mu çıkardı? Hangi pozisyonu var? Ben mi kaçırdım yahu.

Gokhlayeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Gördüğümüz kırmızı kartın başlangıcında yine İsmail'in beklenmedik bir anda top kaybı var. Bu kaçıncı artık bilmiyorum. Safi zarar malesef.
    Konu Gokhlayeh tarafından (28.09.2021 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim, Alanyaspor attığı gol de dahil olmak üzere bugün net gol pozisyonuna girmedi. Karşı karşıya pozisyon mu yakaladı? Uğurcan %100 pozisyon mu çıkardı? Hangi pozisyonu var? Ben mi kaçırdım yahu.
    Özellikle ilk yarıyı tekrar izleyin. İki kanattan gelip, altı pasa indirdikleri toplar hala gözümün önünde. Uğurcanın çıkardığı iki tane var. Ama bahsettiklerim direğin dibinden çıktı.

Biz bu kadar net pozisyonlar uretemedik.

Son 15 dakika hariç elbet.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo hoşgeldiniz bayımm…
    Nerede kaldınız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Puan kaybettik ya damladı. Ne bekliyorsun. Son msjlara bak hep hocaya ve başkana giydirmiş. Anlatıyor işte. Sus diyen de. Tam alanı oynuyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

İsmail çok kötü oynamıyor aslında.
    Ama adamın her yaptığı hata facia olarak dönüyor bize.
    Bahtsızlık mı yoksa harbiden o kadar rezillik mi henüz ayıramadım.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ts006161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puan kaybettik ya damladı. Ne bekliyorsun. Son msjlara bak hep hocaya ve başkana giydirmiş. Anlatıyor işte. Sus diyen de. Tam alanı oynuyor.
    Bu kafa var olduğu sürece bizden bir halt olmaz işte kardeşim.
    Yanlış varsa yanlışa sadece yanlış demeyi bile bilmiyoruz.
    Ortada bir yanlış varsa hemen yakıp yıkma moduna girmeyi bırakmadığımız sürece biryerlere gelebilmemiz mümkün değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://beinsports.com.tr/haber/firt...-gurur-tablosu

sevgili hunter haterlara gelsin

volkan demirel bile futbolun dogrularını nasıl anlatmış
    sakin olun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Bu arada, Hüseyin in gördüğü ikinci sarı kart, kartı bırak, faul bile vermem.
    Kendi kendine takılmış rakip.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şimdiye kadar oynadığımız takımlar arasında en iyi kadro,en tehlikeli oyuncular, bize en ters gelecek oyun alanya'daydi diyebilir miyiz ?

Ortasaha biraz daha güçlü oyunculardan oluşsa daha çok problem yaşayabilirdik. Bir kaç oyuncu dışında fizik güçleri, atletizmleri çok yüksek değil, oradan kurtardık bence.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hala yönetimden ses yok.
    aralıkta seçim var federasyonla ve dolaylı yoldan üst yönetimle kötü olmak istemiyor sanırım
    bir de kulüpler birliği başkanı başkanımız

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet yine bir kez daha her sene olduğu gibi fırsat tepmeye devam ediyoruz.Kadro tamamen de değişse bu talihimiz değişmiyor.
    Yine bireysel hatalarımızın bizi yaktığı bir maç oldu.Hüseyin'in pozisyonu faul bile olmasa sarısı olan bir oyuncu öylece hamle yapmaz,dikilmez.Yapması gereken rakibin yanında koşmaktı.Akıllı rakip gelir öyle kırmızı kartı alır senden.

10 kişi kalınca takımın mücadelesi taktire değerdi.Bir çok da pozisyon harcadık.Ancak böyle hatalar,rakiplerin kötü olduğu dönemde puan kaybetmek bizi şampiyonluktan edecek.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Ömür bile sıfır duruş bilgisi ile (sol bek için) İsmail’den daha iyi oynadı sol bekte.
    Cornelius gol felan atıyor ama ne ön direk koşusu var, ne top saklayabiliyor. Ne çabuk pas trafiğine dahil olabiliyor ne asist yapabiliyor ne top sürebiliyor. Tüm maç bir kafa vurur diye bekleyeceğiz bu adamı.

Bugün Djaniny mükemmel oynadı. Wakaeme ve Uğurcan’ın vasat altı performansı olmasa 3 puan alabilirdik ama 10 kişi kaldıktan sonraki oyun gerçekten ümit verdi. Uzun süre sonra böyle bir oyun oynamış olmak heyecan verici. Son saniyeye kadar gol arayan bir kimlikle oynadık. Bu puan kaybına değil Konya’ya üzülüyorum.

Eğer bu oyunu oynayabiliyorsak içerde biraz daha üretken işler yapabilirsek rahat kazanırız. Rakip zaten sağdan soldan ortadan mala dönüyor. Alanya çok derli toplu gözüktü. Toplarda kalecinin üstüne gitti 1-2 tanesi hariç.

Takımın iyi yolda olduğunu düşünmeye başladım ilk kez. Bu açıdan mutluyum. Biz Trabzonspor’sak böyle oynamak zorundayız. Oyunu yarı sahada oynamak ve önde basmak zorundayız iç saha maçlarında.

Hüseyin’e ve İsmail’e gelirsek. Hüseyin çok amatör bir futbolcu, faul mü değil mi tartışılır bende değil tarafındayım da uzaktan faul gözüküyor işte. Bu arkadaşı sezon başında şutlamamak gerçekten büyük hata. Buraya Göztepe’den Alparslan ya da Karagümrük’ten Fatih’i alabilirdik.
    İsmail’e hiç gerek yoktu. Takımı bu kadar bozan sahada rakibe bu kadar yardımcı olan başka bir oyuncu yok.
    Ya taç atıyor rakip o topu bile rakip için stop edip rakibe bırakıyor adeta. Abdullah hoca bir ortasında sinirlendi, baya küfür felan etti benim gördüğüm. Haklı da.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

isail aslında çok koşuyor çok çalışıyor
    fizik ve mental olarak gelişmeden ,daha bir yönü tam yapamazken oyunun iki yönünü de oynamaya çalışıyor . her topta wakamenin soluna sağına koşuyor wakame de ısrarla ona vermiyor zaten. daha sakin daha güçlü olursa ismail idare edebilir . başka çare de yok . denswil oynarsa onu tercih ederim .
    zaten kolay geçiliyor bir de yorgun oluyor yetmiyor pozs alamıyor . sonuç facia

hüseyin azıcık da mı hügoya bakmıyorsun? biraz denge biraz zamanlama . o pozs faul olmasa ne olur ki adam zaten seni geçiyor . sen stopersin öyle atlayamazsın adamın üstüne . al adamı taşı kenara doğru arka taraf zaten yerini almış. olmayacak bu çocuktan. yumlu caner bundan iyiydi

oyunun en iyisi berat ve canini idi bence . ama caninide son vuruş yok . berat heryere koştu iyi top kaptı çok iyi paslar atıyor . önceki gibi adam takibi hatları da yapmadı .

cornelyusa gol attıracağız zorla . kendi alıp atması imkansız gibi.topu 5 m süremiyor . pas yapamıyor . topu tutacak dağıtacak diyoruz ne ona göre bir oyun ve oyuncu var ne de bunu yapabiliyor .en hızlı hali bu mu bilmiyorum buysa fiyasko . ama bir pozsda 5 kişi etrafındaydı iti kaka devrildiler . bu artıya çevrilebilirse işe yarayavbilir

ömür , daha iyiydi ama ömürle pas alıp verecek oyuncu yok yufus gibi parmak gibi

bakasetas , ben bu adamın nerde oynadığını anlayamıyorum . hatta bazan oyunda olduğu belli olmuyor

peres ilk defa bu kadar çok çıktı .
    kanatlarda önlü arkalı oynayanlar uyumlu değil . organize değiller . alan bek gidiyor ama gittiği yere kadar .

ahmet canı ben çok beğeniyorum . inşallah daha çok süre alır .
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

bir veli : tomorhoca.com

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

2011 de 7 maçta 14 puan bu sene 7 maçta 15 puan bir ümit....
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    İstanbul

baka bi maç yedek kalsın siopis berat oynasın önde hamsik
    olur mu
    ceviz kabuğunu kırıp özüne inmeyen,cevizin hepsini kabuk zanneder.'' imam gazali

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arahna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baka bi maç yedek kalsın siopis berat oynasın önde hamsik
    olur mu
    kardeşim berat-hamsik-bakasetas üçlüsü ile maç kazanırsın ama ligde bir kaç küçük takım dışında hiç bir rakibine orta alanda üstünlük kuramassın orta sahan otoban olur bak yabancı sınırı olmasa siopis-hamsik-bakasetas üçlüsü yapabilirsin ama berat orta alanda zayıf kalıyor.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Macin 90 dakikasini bulabilecegim bir yer var mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Awaziem denen elemanın djaniniye yaptığı şeyi görüp orda awaziemin üstüne yürümeyen oyunculara ben takım makım demem. Daha takım felan olamamışız biz.

Nereden
    İstanbul

Biz iyi ki Avrupadan elenmişiz. Sonlara doğru Nwakaeme arkamda rüzgâr esse de ittirse beni gibisinden duruyordu sahada. Bu puan kayıplarının sık fisktürlü lig programında yaşanması tesadüf değil bence. Arada 1 hafta olsa baştaki baskı daha uzun sürer belki de atardık en basitinden. Avrupa maçlarımız devam etse mahvolmuştuk.

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim berat-hamsik-bakasetas üçlüsü ile maç kazanırsın ama ligde bir kaç küçük takım dışında hiç bir rakibine orta alanda üstünlük kuramassın orta sahan otoban olur bak yabancı sınırı olmasa siopis-hamsik-bakasetas üçlüsü yapabilirsin ama berat orta alanda zayıf kalıyor.
    berat bu maç gibi oynarsa bence çok iyi hatta milli takımın ön liberosu olmalı. artisliği bırakıp biraz daha güçlense ve pozs bilgisini geliştirse . zaten yerli kararı ile berat değişmez isim.bakasetas bazan oyunda yok gibi
    görevi ne nerde oynuyor o da belli değil.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Awaziem denen elemanın djaniniye yaptığı şeyi görüp orda awaziemin üstüne yürümeyen oyunculara ben takım makım demem. Daha takım felan olamamışız biz.
    Valla benimde en büyük sıkıntım bu.
    Takım bu konuda rezalet.

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 de 7 maçta 14 puan bu sene 7 maçta 15 puan bir ümit....
    Dogru isaret bu
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)