Sayfa 57 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57 58 SonuncuSonuncu
Toplam 1443 adet sonuctan sayfa basi 1,401 ile 1,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Alanyaspor | Maç Sonucu

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Uğur Meleke "Bu sezon Trabzonspor'un hemen hemen her maçı eğlenceli geçiyor. Hakkını teslim edelim. Spor Toto Süper Lig şirket olsaydı ve yabancı yatırımcı ilgisi olsaydı, onlara ligimizi göstermek için Trabzonspor'a götürürdünüz."

ligde en çok şut çekilen beş maçın beşi de Trabzonspor maçları

Acı yönetiminde 10 kişi kaldığımız 7 maçı da yenilmeden bitirmişiz.

(hepsi bein spordan)
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaşlar para, bütçe yönetim kısıtlama kadro kurmadılar bize eksiklerimiz var

belli bölgelere gerekli adamlar alınması lazım .golcün yok almamışsın yada alınması için gerekli yeterli bütçeyi vermemişin

sıkıntılı işler...

takım kadromuz geniş falan değil kadromuz kimse birbirini kandırmasın
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Avcı Başakşehir'de ne oynatıyordu?

Bol pasa dayalı,paslaşma sonucunda oyunun yönünü çabuk değiştirerek başta Visca üzerinden olmak üzere az da olsa pozisyona giren,pozisyon vermeyen,takım boyu kısa ve kompakt bir takım.

En büyük eleştiri de sonuç alan ama göze hoş gelmeyen ve sıkıcı oyun.Ama sıkacak seyircisi olmayan bir takım.

Bu oyunu büyük takımda 40 bin seyirci önünde oynayamayacağını,sonuç alsa bile seyircinin bunu kabul etmeyeceğini, oynasa da rakip takımın büyük takıma karşı refleksinin farklı olduğunu Beşiktaş tecrübesinde yaşadı.

Geçen sezon hem elinde bulduğu kadro ve hem de hemen sonuç almak zorunda olduğu için bu modeli biraz da olsun uygulayabildi ve sonuç aldı.

Ama bu sezon moda tabirle Hibrit bir modele geçti.Transferleri de buna göre yaptı.Biraz Ünal Karaman dönemi biraz kendi futbol anlayışından oluşan bir karma model ortaya çıkarmaya çalışıyor.Ne sadece pasa dayalı oyun ne de geçiş ağırlıklı oyun.Evet pas yüzdesi yüksek ama bu sefer de takım boyu uzun.Boyu kısaltsa bu sefer takım yapısına çok uygun geçiş hücumunu oynayamayacak.

Sorunların kaynağı biraz ne oynayacağını bilemeyen takım.Henüz oyuncuların kafasına oturmadı.İlk 6 haftanın özeti bireysel beceri ya da bireysel hata.İlkinde kazandık,ikincisinde puan kaybettik.Zamanla oturmazsa hem maç içinde hem de haftadan haftaya git gelleri çok yaşarız.
    Konu Larking tarafından (28.09.2021 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim orta saha zaten defansif olarak sıkıntılı, üzerine bir de hücum oyuncuları aldığı topları kaybederse dönüşler sıkıntı olur. 2 maçtır Tony bizi eksik oynatıyor mesela. Ben sahada 11 kişiyim ama 11 kişi gibi oynamıyorum. Oysaki sahada 10 kişiyken 11 kişiden fazla gibi oynadım. Bu işin çözümü de burada. Elimizde malzeme var, kadroyu ona göre şekillendirmek gerek. Kesik atacaksın bazılarına.

Nereden
    Ankara

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur Meleke "Bu sezon Trabzonspor'un hemen hemen her maçı eğlenceli geçiyor. Hakkını teslim edelim. Spor Toto Süper Lig şirket olsaydı ve yabancı yatırımcı ilgisi olsaydı, onlara ligimizi göstermek için Trabzonspor'a götürürdünüz."

ligde en çok şut çekilen beş maçın beşi de Trabzonspor maçları

Acı yönetiminde 10 kişi kaldığımız 7 maçı da yenilmeden bitirmişiz.

(hepsi bein spordan)
    maçlarımızın eğlenceli geçmesini istemiyorum. lige renk katmak istemiyorum. gönüllerin şampiyonu olmak, genç oyuncu yetiştirmek, türk futboluna hizmet etmek falan hiç biri umrumda değil. bu sene şampiyon olmak istiyorum. bu tipler o kadar önem veriyorlarsa haftalar sonra forma şansı bulmuş yerli oyuncuya gösterilen ikinci sarı kartı değerlendirsinler. belki de bir daha forma alamayacak. türk futbolu böyle harcanıyor işte. bıraksınlar ajitasyon yapmayı
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Bu arada Ömür sol kanat oynamaya başlayınca orayı nasıl güzel işlediyse, oradaki eksikliği de görmüş olduk. Ömür solda Peres sağda çok iyi işlediler. 1 sol bek eksikliği takımın bütün dengesini bozuyor. Mevcutlardan Ömür'ün yaptığı o işi yapabilecek adam Trondsen. Kısa sürede iyileşir umarım.

Madem biz sol bekten defansif katkı alamıyoruz, öyle de böyle de golü yiyoruz. O zaman bari hücum katkısı olan birini oynatalım.
    Konu ilelebeTS tarafından (28.09.2021 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı mawro61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben akşam takımımızı çok beğendim.
    Hatta hocayı da beğendim.
    Beratı çıkarıp büyük takım hocası gibi davrandı.
    Iddialı iş yaptı. Ama kaleci korcan galibiyetimize izin vermedi.
    Biz atamadık değil, rakip kurtardı demek lazım.
    Hüseyin yetersiz bir adam. Takımda hata yapan da olacak ve bu durumları yine takım telafi edecek.
    Hüseyinin her ne kadar gördüğü kartlar haksız olsa da her iki pozisyonda da rakiplerine ustun gelemediği ortada. Faul yaptı-yapmadı ayrı konu.

Şahsi gözlemim beratın pas oyunu, set oynayan bir takımda zararsız gibi dursa da, geçişlerde aksıyor. Rakibe direnç olamadığı gibi, hücuma çıkarken bizi yavaşlattığını düşünüyorum.
    Aynı şeyi bu maçtan bağımsız genel olarak nwakaeme için de söyleyebilirim.
    Alternatifi yok takımda, ayağına bakıyoruz. Ama ondan daha az yetenekli ancak daha çabuk karar veren bir kanat oyuncusu bize daha faydalı olur. Nkudu,gradel, davidson,ferdi kadıoğlu vs vs. Bence gösterişsiz ama daha faydalılar.
    Diyeceksiniz ki nwakaeme her maç gol-asist yapıyor. Evet bunları yapıyor ama, bu saydıklarım olsa belki de cornelius, canını veya diğerleri daha fazla skor üretecek. Çünkü daha çok fırsat bulacağız, daha seri oynayacağız.
    Son olarak takım için şunu söyleyebilirim. Biz asla şampiyon olamayız. Geçen 40 yıllık süreçte maalesef dişli bir anadolu takımından fazlası olamıyoruz. Saha dışı, içi pek çok etken sayabiliriz. Uzun bir konu.
    Yine lige renk katarak devam edeceğiz. Belki her yıl ueafaya kalıp oyuncu pazarlamak için Şampiyonluk hesabı yapmayan vitrin takım rolüne bürünmek bizim için daha doğru bir yol.
    Kaleci Serkan Kırıntılı, Korcan değil.
    Serkan bizim maçlarda devleşiyor nedense

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan
    peres edgar Ahmetcan denswill
    Siopis Berat
    bakatesas hamsik tony
    Cornelius

artık şu onbire dönmeliyiz Kayseri maçında.. hatta bütün maçlarda hugo gelince böyle oynamalıyız sol beki denswill/Ahmetcan idare etsin devre arasına kadar İsmail oynamasın ama.
    İsmail ve HT artık çok zorda kalınmadıkça oynatılmamalı

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al bendende o kadar rezillik vallahi ya eskiden bi bordo gol gol mavi gol gol vardı hızlandıkça uğultulu bi atmasfer bişey olurdu laylaylaylom saçma saşma tezahüratlar tataftardan sorumlu bi yönetici yokmu bu kulupte şunları toplayıp aynı anda yapamıyosunuz bari saçma salak tezahürat yapmayın diyecek vallahi pesss!
    4 büyük takım içinde,

Tribünlerde organize olmayı beceremeyen, takıma destek yerine köstek olan, lay lay lay ooo Trabzondan başka tezahürat yapmayan, herkesin kafasına göre takıldığı en etkisiz taraftara (seyirci demek daha doğru olur) sahibiz.

Ne dedi Avcı, taraftarın desteğine çok ihtiyacımız var.

Yıllardır bu taraftar birlikteliğini ve tek sesliliğini beceremedik.

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz olamayız edemeyiz kafasından kurtulmadıkça bu kulüpten bir cacık olmaz. Zaten o kafa yapısı yüzünden stad da dolmuyor. İnanmak başarmanın yarısıdır. Madem inanmıyorsun neden buraları meşgul edip kendini de hırpalıyorsun? Git kafanı dinle. Ne oldu liderden 10 puan fark mı yedin? Yoksa rakipler futboluyla ortalığı dağıtıyor da sen her maç eziliyor musun? Bırakın bu işleri. İlk defa lig izliyormuş gibi yorumları geçelim. Neyse ki futbolcuların ve teknik heyetin o kafada olduğunu düşünmüyorum. Lig denilen süreç uzun bir maraton. 3-5 maçla belirlenecek bir turnuva değil. Burada önemli olan uzun vadede yaptıkların. Şimdi sıradaki 2 maçta 6 puan yapsan rüzgarı arkana alırsın ama şampiyon olmuyorsun yine. O yüzden birkaç maçlık duygularla koca bir sezonu değerlendirmeyi bırakalım. Destek zamanı.
    Ağzınıza sağlık.
    Hep destek tam destek

Alıntı Mustafa 42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaminaleyküm arkaslar bu Tamina senol hoca lazim bak sen bu takima nasil oynuyor nasil sampion olunur görürsünüz avci antirenör Degil siradan birisi Ben olsam hemen senol hocayi getitirim bakin kacmac oldu hep firsat tepiyor olmaz bakin yine söylüyorum bu takim sampion olur senol hoca ilen vakit yakinken degistirin bu avciyi bundan sampionluk beklemek yanlis

Selam saygilarimi iletiyorum
    Mustafa abi etma gözuni seveyim
    Ne Şenol Güneş'i
    O citsun Beşiktaş'a canini versun.
    Pizdan uzak tutsun.
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (28.09.2021 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum şu İstanbul ağzı ile konuşan elemanı her hafta paylaşıyorsun. Hüseyin dokunmadan atıldı adam acemice faul yaptı diyor gömüyor. Sende bunu alkışlıyorsan bravo. Bu herif İstanbul takımı fanatiği. Tüm takım yorumlarını izle görürsün, anlarsın.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hüseyinin pozisyonu fauldür değildir mevzusuna girmeyeceğim ama olayı tersten düşünelim. Dünkü pozisyondan tamamen bağımsız bir şekilde Alanyada sarı kartlı bir oyuncu o pozisyonu yaşasaydı ve de hakem devam deseydi burada herkes eyyam diyecekti bence yine.
    #TRABZONSPOR#

Nereden
    Kocaeli

Biz olamayız edemeyiz kafasından kurtulmadıkça bu kulüpten bir cacık olmaz. Zaten o kafa yapısı yüzünden stad da dolmuyor. İnanmak başarmanın yarısıdır. Madem inanmıyorsun neden buraları meşgul edip kendini de hırpalıyorsun? Git kafanı dinle. Ne oldu liderden 10 puan fark mı yedin? Yoksa rakipler futboluyla ortalığı dağıtıyor da sen her maç eziliyor musun? Bırakın bu işleri. İlk defa lig izliyormuş gibi yorumları geçelim. Neyse ki futbolcuların ve teknik heyetin o kafada olduğunu düşünmüyorum. Lig denilen süreç uzun bir maraton. 3-5 maçla belirlenecek bir turnuva değil. Burada önemli olan uzun vadede yaptıkların. Şimdi sıradaki 2 maçta 6 puan yapsan rüzgarı arkana alırsın ama şampiyon olmuyorsun yine. O yüzden birkaç maçlık duygularla koca bir sezonu değerlendirmeyi bırakalım. Destek zamanı.

Mustafa 42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Yanlis Hoca

Selaminaleyküm arkaslar bu Tamina senol hoca lazim bak sen bu takima nasil oynuyor nasil sampion olunur görürsünüz avci antirenör Degil siradan birisi Ben olsam hemen senol hocayi getitirim bakin kacmac oldu hep firsat tepiyor olmaz bakin yine söylüyorum bu takim sampion olur senol hoca ilen vakit yakinken degistirin bu avciyi bundan sampionluk beklemek yanlis

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İsmail ve HT artık çok zorda kalınmadıkça oynatılmamalı

Nereden
    İzmir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılarımda sizi onayladığım halde cidden tuhaf tepkiler veriyorsunuz. Sizinle fikir ayrılığına düşmediğimiz halde alınganlık gösteriyorsunuz. Size iyi akşamlar diliyorum. Futbol dışında gereksiz münakaşalara girmeyeceğim.
    önce yazdıklarına bak, sonra tekrar yorum yap istersen. ve alıntılarında hep paylaştıklarımın yanlış olduğunu ısrarla söylemişsin. hepsi burada duruyor ve sende gayet iyi biliyorsun ne yazdığını bu yüzden tekrara gerek yok . Ama Giray Kaçarla konuşuyorum dün hakemin saçmaladığını ve vermediği ve verdiği kırmızı kartla oyunu birtaraftan alıp diğer tarafa verdiğini söylüyor, Serdar Bali hakemin art niyetle fırsat arayarak bu maçın sonucuna ve gelecek hafta için hamleye direk müdahele ettiğini söylüyor, Erman Özgür hakemin maçı görünmeden katlettiğini ve tetikçiliğini anlatmaya çalışıyor, ErmanToroğlu ve Reha Kapsal hakemin maçta Danilsonu oyundan atması gerekirken Hüseyini attığını söylüyor.Hatta sağolsun A.Avcı gibi suspus bir adam belkide ilk defa hakemden ciddi anlamda şikayet ediyor. Ama aynı fikirde olduğumuz bu kadar bu işten ekmek yemiş ve yiyenler hiçbirşey bilmiyor çünkü sadece sen biliyorsun. herkes hatalı ve katılmadığın düşünceye sahipler. maçlara ve tüm sezona adaletsizce etkilerinin önemli olmadığını anlatmaya çalışıyorsun, çünkü biz Trabzonsporuz dünyanın en iyi topçularını alıp şampiyonluğu alırız. Hatta her sene şampiyon olanlar kadrolarını muhteşem oyuncularla donatmıştı . Ve dün biz burada maç öncesi TFF ve hakemler ve diğer unsurların pusuda bekleyip kolayca bizi harcadıklarını ve saha dışındada güçlü olmamız gerektiğini söylerken sen benim yazdıklarıma katılmadığını ve sadece sahada iyi kadronun yeterli olacağını sonrasını da görmemiz gerektiğini söylüyordun . Şimdi aslında aynı fikirde olduğunu söylüyorsun. Kardeşim , aslan renkdaşım, abim yazdıklarını ve kabullenmezliğini ve ısrarla arkasında durduklarını tekrar oku. Sonra kimin neden alınganlık gösterdiğini anlarsın. Daha öncede söyledim. Biz şampiyonluk yoluna giderken geçmişi bile bıraktım bu sezon içinde konuşmayayım gelecekde dahi şampiyon olmak için sadece anadolu ve ıstanbul takımlarıyla mücadele etmeyeceğiz, aşmamız gereken saha dışı unsurları daha çok. Dünyada siyasetin futbolun bu kadar iç organlarına kadar karıştığı başka bir ülke şuan yok. Yayıncı kuruluş ve tüm medyanın tiraj ve abonelikler için nasıl bir baskı ve aba altından sopa gösterdiklerini tahmin etmelisin. 3 hafta sonraki maç için 3 hafta önceden yapılan düzenlemeler Dan Brown kitaplarında yok. Biz ülke olarak futbolu spor olmaktan çıkardık , bunu sana bir gün gelirsin ziyaretime tek tek anlatırım.
    Konu sethfilo tarafından (28.09.2021 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa 42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şenol Güneş'in dediğine göre kendisinin Trabzonspor ile almış olduğu bir şampiyonluk bulunmuyor.
    Naber?

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüseyin türkmenin oynadığı bir takımın maç kazanma ihtimali yoktur.. bunu kendisi kaç kere daha kanıtlayacak..

maçtan önce buradaki kadrolara bakacak olursanız kesinlikle akıllanmayan bir taraftar profiline sahip olduğumuzu görürsünüz..

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.. bizim ağzımız kalmadı hala akıllanmadık.. bu minzileri mümkünse kadırga yaylasına çıkarıp atın.. zaten yolu bulup dönemezler.. başka türlü kurtuluşumuz mümkün değil çünkü!!

daum yoklukta ümit özat kabzımalını sol bek oynattı milli takım bir sol bek kazandı.. üstelik adamın sol ayağı ismailden bile kötüydü..

yok mu ben bu işe talibim diyecek bir cengaver takımda.. dorukhan, siopis falan oynayamaz mı yani?
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (28.09.2021 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood
    Attan inip eşeğe bindik!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yalnız 10 kişi kaldıktan sonraki kısmı tekrar gördüm...
    Yani rakip 10 kişi kalmış gibi ... O konuda da maşaallah diyeyim.
    Adamlar paralize oldu sahada. O kadar bastırdık.

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Dün Abdullah Avci'nin maç sonu tepkisi güzeldi, fakat, hocaya yönetimden destek gelmedi. İlginç bir hal. Anlaşılan yönetimin içi karışık.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Kenshi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Takımın el freni ismail, onun yerine biri uydurulmalı. Cornelius çakılı pivot santrafor olduğundan maalesef ayakları çok iş yapmıyor, onu bol paslarla kanatlardan beslemek şart.
    Bize her yer TRABZON

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dün oynadığımız Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında futbolcumuz Hüseyin Türkmen’e kırmızı kart göstererek müsabakanın seyrine doğrudan etki eden Halis Özkahya hakkında yeniden açıklama yapma gereği doğmuştur.

Kulübümüz; 7 Mart 2020 Cumartesi günü oynadığımız Gaziantep FK karşılaşmasında Abdülkadir Ömür’ün nizami golünü iptal ederek futbolcularımızın emeğine, camiamızın sevincine ve kulübümüzün kasasına göz diken Halis Özkahya hakkında yaptığı açıklamada “Türk futbolunun yüz karası” nitelendirmesinde bulunmuş ve devamında “O başta olmak üzere, MHK içerisinde bir başka kişi, grup veya zümreye aidiyet hisseden herkes Türk futbolundan acilen el çektirilmeli ve def edilmelidir!” demiştir.

Özellikle bilinmesini isteriz ki; yaklaşık 570 günlük sürenin ardından Halis Özkahya’yı yeniden Trabzonsporumuzun maçına verme cüreti gösteren MHK utanmasa bile, bizler Trabzonspor Kulübü olarak yaptığımız bu açıklamanın doğruluğundan, haklılığından ve bir kez daha tüm Türkiye’nin gözleri önünde tescillenmesinden utanıyoruz!

Futbola emek veren herkes adına, saha içi ve saha dışında alın teri döken tüm futbol ailesi adına utanıyoruz!

Bizler için dün oynadığımız Alanyaspor karşılaşmasında Hüseyin Türkmen’i haksız bir kırmızı kartla oyun dışı bırakarak bir kez daha futbolcularımızın emeğine, camiamızın sevincine ve kulübümüzün kasasına göz diken “Türk futbolunun yüz karası Halis Özkahya” sadece bir figürandan başkası değildir.

Kulübümüz; yine aynı tarihte yaptığı açıklamada “Trabzonspor Kulübü olarak mücadelemiz bu sistemle, bu sistemin ahlaksızlık çarkını döndürmeye çalışan odaklarla ve her bir çarkın içinde kendine yer edinmiş aşağılık ve asalak bireylerledir!” demiştir.

Tekrar ediyoruz; Trabzonspor Kulübü olarak bizim kavgamız hırsızları barındıran, kollayan, güçlendiren ve kullanan bu zihniyetledir. Yüzüne tükürülmesine rağmen “Ya Rabbi Şükür” diyecek kadar yüzsüz insanlarla ve hâlâ bu insanları hakem camiası içerisinde barındıran karanlık odaklarladır.

Bizler biliyor ve görüyoruz ki; Halis Özkahya bu sistem içerisinde yalnız değil. O’nu görevlendiren, O’nu harekete geçiren, O’nu yöneten ve yönlendiren birileri var. Bu karanlık sistem içerisinde kendine yer edinmiş, Trabzonspor'un yükselişine ket vurmaya çalışan ve kapalı kapılar ardına saklanıp alçakça planlar yapan birileri var.

Ancak, onlar da bilmeli ki; Karşılarında yönetimiyle, teknik direktörüyle, futbolcusu ve taraftarıyla tek yürek şampiyonluk yolunda ilerleyen bir Trabzonspor camiası var!

Herkesi büyük bir dikkatle bu gerçekleri anlamaya davet ediyor, kamuoyuna saygılarımızı sunuyoruz.

Ömer Sağıroğlu – Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Cornelius bizim için önemli bir silah ama tam anlamıyla doğru kullanamıyoruz. Cornelius hem kendisine kesilen ortalara iyi vurabilecek bir adam hem o topu indirip yakınına gelen adama şut pası çıkarabilecek adam hem de ayağında topu bir süre tutup takımın yerleşmesi için zaman kazanabilecek adam. Fakat bu süre uzarsa bunu başaramaz. Yahut indirdiği yerde kimse olmaz pas boşa gider. Kimse kendisine orta açmazsa da gol atamaz. Bizim harika bir ikinci forvetimiz var adı bakasetas. Bu arkadaş ceza sahası çizgisine yakın olmalı ki vurduğu gol olsun. Öte yandan peres iyi ortalar açabilen bir adam ama orta açmak için yüz metre koşması gerekiyor bu da iş değil. Bu sebeple ben şöyle bir kadro nasıl olurdu diye düşünmektryğm.

Uğurcan
    Serkan Edgar hugo ahmetcan
    Siopis hamsik
    Peres bakasetas nwakaeme
    Cornelius

Dorukhan iyileşince icabında sağ bek o da oynayabilir. Fakat mevcut düzende biz peresten faydalanamıyoruz. Sağ tarafta orta üzerine kurulu bir düzen içerde cornelius gibi bir tehditin olması ister istemez dikkatleri oraya çekebilecek ve bu sayede ister nwakaeme olsun ister gervinho solda daha fazla alan bulma şansına erişecekler. Elimizde mesafe tanımaksızın ters düz fark etmeksizin pas atabilen hamsik de var. Bu düzende siopisin defansif desteğini alacağız peresin orta saha merkeze desteği olabilecek ayrıyetten hamsik de oralarda olduğu için daha güvenli bir orta sahamız olacak. Berat Hamsikin yerine girebilecek yani asıl mevkisine djaniny gervinho da rahatlıkla süre alabilecekler. Ama hoca böyle bir düzen dener mi denese ne olur farazi konuşuyorum biraz
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizim maçta çok bir problem yok, o pozisyonu faul olarak görmesi ve kart çıkarması normal hakemin. Problem istanbul takimlarinin maçlarında. Hakemler o maçlarda birçok pozisyonu, net penaltılari ve kartları geçiştirdiler şimdiye kadar.

Bizim takımda da bu konu hakkında bir yetenesizlik var. Hakemi korkutmayi, yönlendirmeyi beceremiyoruz.

O pozisyonda marcao olsa, müdahaleyle birlikte kendini yere atar faul alırdı. Biz söverdik ama hakem o anda tereddüte düşüp, vermiyor işte. Biz pozisyon anında anlık tepkileri ne taraftar ne de oyuncu olarak doğru veremiyoruz.

Adamlar kendinden taca çıkan topa bile çok rahat kendinden emin bir şekilde el kaldırıyorlar, hatta direk tacı kullanmaya gidiyorlar. Bu bizim erişemeyeceğiz bir seviye. Istanbul öyle bir yer, milleti kandırmak övgü meselesi orda, aşmişlar artık. Hakem düzgün yönetince tuhaf geliyor onlara.

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık şu kandırmaca yorumlardan vazgeçelim. Önümüzdeki iki maçı kaybetsen de şampiyonluktan kopmuyorsun mesela. Ama şampiyonlukta seninle yarışabilecek üç takım da Avrupadan dolayı nefes bile alamıyor ve sürekli puan kaybediyor. Sizce grup maçları biter ve elenirlerse (büyük ihtimal öyle olacak) bu kadar puan kaybedecekler mi? Biz eğer ligin en iyi takımıysak şimdiye kadar kazanamayacağımız hiçbir maç oynamadık. Eğer o takımsak en yakın rakibimizle en az 3 puan önde olmalıydık.

Hakemlerin de işe girmesiyle bir süre sonra İstanbul takımları 6-7 maçlık serilere başlayacak muhtemelen. Bunu herkes biliyor. Biz de bunu bilerek şu süreci kayıpsız geçmeliydik. Önümüzdeki 8 maçın 6 tanesi çok zor maçlar mesela ama puan kaybetme lüksü kalmadı takımın.
    #TRABZONSPOR#

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

müthiş taraftar atmosferimiz ile iç saha maçlarımızda fark yaratırız!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu aciklama ne simdi anlamadim? O kadar hakkimiz yendi, gs macinda net penaltin verilmedi sustun. Dün Volkan Demirelin yönetimin konusmamasi garip falan demesi ve bugün aciklama gelmesi? Bizi birseylerin icinemi cekmeye calisiyorlar? Volkan bizim lehimize aciklama yapacak kisi degil. Hayirlisi...

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beğenmediğimiz iho hakemleri stada kilitledi
    beğenmediğimiz m.usta hakeme düdük astırdı
    beğendiğimiz başkanımız çıkıp konuşamıyor bile yazılı yumuşak bir açıklama!

abi transfer yapmayla bu iş bitmiyor takıma sahip çıkın konuşun bağırın ağlamayana meme yok..

burayı premier lig falan zannediyorlar sanırım.

sen kulüpler birliği başkanısın önce senin konuşman gerekirken neden sessizsin başkan?

hırgür çıkararak aralık seçiminde üst tarafın gözünden düşerim diye mi korkuyorsun?
    ama hırgür çıkarmadan sadece futbolla bu ligde şampiyon olamayız ki başakşehire bile diş geçiremedik bjk-fb-gs ile nasıl başa çıkacağız

korkma biz arkandayız..

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Tekrar tekrar söylüyorum İstanbul'un gazına geldiniz öyle Uçan kaçan ahım şahım bir kadro yok bu kadro yapısı bizim hayalimizdeki oyunu oynayamaz oynamaya çalıştık çok pozisyonveriyoruz çok gol yiyoruz ve çok mağlubiyet ve puan kaybı Yaşarız.Bence Avcı'nın normal göze hoş gelmesede sonuca endeksli 1 gol atıp kazanabilecegimiz kalabalık orta sahalı basan sert oynayan hızlı geçis oyunu oynatabilenbir modele evrilmeliyiz yolsa kesinlikle başarı şansımız yok.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beğenmediğimiz iho hakemleri stada kilitledi
    beğenmediğimiz m.usta hakeme düdük astırdı
    beğendiğimiz başkanımız çıkıp konuşamıyor bile yazılı yumuşak bir açıklama!

abi transfer yapmayla bu iş bitmiyor takıma sahip çıkın konuşun bağırın ağlamayana meme yok..

burayı premier lig falan zannediyorlar sanırım.

sen kulüpler birliği başkanısın önce senin konuşman gerekirken neden sessizsin başkan?

hırgür çıkararak aralık seçiminde üst tarafın gözünden düşerim diye mi korkuyorsun?
    ama hırgür çıkarmadan sadece futbolla bu ligde şampiyon olamayız ki başakşehire bile diş geçiremedik bjk-fb-gs ile nasıl başa çıkacağız

korkma biz arkandayız..
    Bunları yaptılarda ne oldu ligde rezil olduk şampiyon mu olduk.Işi hakeme dayandırıldığımız her sezon istanasız şampiyonluk yarışından erken koptuk çünkü futbolcuya ve hocaya diek sıgınacak malzemeyi sunuyoruz ve olayı bitiriyorsun aynısını fb de yaşıyor hakem konuşmaya basladıkları anda ligden kopuyorlar bu iş bizim işimiz degil kamuoyu konuşacak biz maç kazanacaz 11'e 11 rezil oyunun var huseyin çıkmasa maçı kazanacagımızın nasıl bir garantisi var ugurcanın yedigi o rezil golü yemeyecek mesala.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)