Sayfa 53 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1443 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Alanyaspor | Maç Sonucu

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gervinho ile Djaniny ile biz daha çok kanser oluruz bu sezon..
    I am not in danger , I am the danger..

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet, böylece bir hikayenin daha sonuna geldik. Bu hikayenin adı Ahmet Ağaoğlu ve Abdullah Avcı. Siz gariban, cefakar taraftara umut verdiler, bu kulübün özevlatlarını tek tek yiyip yaş yetmiş iş bitmiş adamları fahiş fiyatlarla takıma doldurdular. Ve sonuç ne?! Sıfıra sıfır elde var sıfır. Rezalet bir tablo.

Ama neyse ki sona geldik. Aralık ayında müthiş bir ekip bu kulübü kurtarmaya geliyor. O pili bitmiş Gervinhonuzun da, Köybaşınızın da, hele o Koita denen varlığın da hesabını soracağız. Az kaldı, bekleyin.

Attila Durmuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gervinho ile Djaniny ile biz daha çok kanser oluruz bu sezon..
    Djaninynin ayağı yok Gervinhonun kafası yok
    TRABZONSPOR
    Mustafa Kemal ATATÜRK
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    ŞAMPİYON

Nereden
    İstanbul

Okumaya değer yorumlar belli başlı sadece. Hocaya giydirmeye hâlâ millet devam ediyor. İsmail yerine kim oynayacak, unutulan birşey var galiba 3 yerli kuralı.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herkes çok kötüydü bugün..Avcı dahil. Şu Siopis takıntısından kurtulması gerek

Nereden
    İstanbul

Geldi Parmak'ın köpeği. Hocaya ve başkana başlamış kitlemeye, puan kaybettik ya hemen çıkmış ortaya. Hayret Parmak niye oynamıyor demiyor

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uğurcan hariç bütün yerlilerimiz alt Lig seviyesinde. Bir tek Ömür ancak Hekimoğlu'nda oynayabilir. Diğerleri PTT seviyesi.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rakibin yaslandığı dakikalar ilk 20 dakika. 2. yarıdaki yaslamaları biz yaptırdık, ittirdik rakibi geriye. E hadi 75 dakika rakip yaslandı diyelim, son 15 dakika niye yaslandı 1 kişi fazlayken? Hatta uzatmalar da var +7.

Hocam bunlara izahat yapma yahu. Senin de dediğin gibi bu akşam rakibi eze eze arkaya yasladık. Herifler 10 kişi kaldı yine çıkamadılar. Bunu idrak edemeyen gelip burada takım eleştirisi yaparsa komik olur. Bu tiplere gülüp geçmek lazım.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Hakeme niye küfür ediliyor onu anlamadım. Sarı kartı olan bir futbolcu rakibe öyle girmez. Babacar çok akıllı futbolcu bir hamleyle türkmen'i attırdı. Karar çok ağır ama rakip onu kolluyor. İşte hüseyin türkmen neden kötü bir futbolcu olduğunu bu maçta anlamıştır.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yalnız şu da var bizim alanyaya 10 kişi ile son 20 dk kurdugumuz baskıyi bu sene sadece bonservise 30 milyon euro harcayan şampiyon adayı bir takım 2 dk bile kuramadı.

son 2 maç 4 puan kaybettik gervinho az becerikli olsa 2 maçı da almiştık.
    kayseri ve feneri yendigimizde telafi etmiş oluruz bu kayıpları

topu kaptirdigimizda rakibe verdigimiz boş alanlar ve sol bekimiz dışında takimdan da hocadan da memnunum ben

Nereden
    İstanbul

Alıntı trbzonsporlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız şu da var bizim alanyaya 10 kişi ile son 20 dk kurdugumuz baskıyi bu sene sadece bonservise 30 milyon euro harcayan şampiyon adayı bir takım 2 dk bile kuramadı.

son 2 maç 4 puan kaybettik gervinho az becerikli olsa 2 maçı da almiştık.
    kayseri ve feneri yendigimizde telafi etmiş oluruz bu kayıpları

topu kaptirdigimizda rakibe verdigimiz boş alanlar ve sol bekimiz dışında takimdan da hocadan da memnunum ben
    Becerikli olsa dediğin adama yıllık 2,5 milyon euro bayılıyoruz. Ne zaman bunları normalleştirmeyi bırakıp sorgulama safhasına erişeceğiz, işte o zaman adam olacağız.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar hoca sol bek konusunda Denswill de karar kılmışken adam sakatlanıverdi ve eldeki tek sol bek olan İsmaili oynatmak zorunda kaldı.

İsmail son iki maçtır tercihen değil zorunluluktan oynuyor.Yapacak birşey yok maleaef.

Edgar-Ahmetcan değil de Ahmetcan-Hugo ikilisi iyi bir ikili olabilir diye düşünüyorum.İnşallah Ahmetcan şu yerli oyuncu hususunda piyango olur bizim için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sol bek için Densvile felan karar kılmadık. Bariz bir stoper eksiğimiz vardı bunu da çok zorda kalırsan sol bektede değerlendirebileceğimiz adamı aldık. Takımda gerçek sol bek mevkisinde tek adam var. İsmail Köybaşı. Adam sakatlansa yerine orta sahadan ve ya stoperden adam devşiriyoruz. Kaldı ki bir şey olsun diye de hepimiz dua ediyoruz. Ve bu adamı dünyanın maaşını vererek aldıran da Avcı. Bu adamla olur, sol beki de kotarırız dedik. Adam resmen elimizde patladı. Ben bu kadar kötü bir futbolcu daha da görmedim.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç içersinde de yazdım uğurcan hariç yerli anlamında belkide ligin en kötü 5 takımından biriyiz ben buna beratı da yazıyorum ismaille hüseyinle felan olacak işler değil sahada 8 yabancın var biri kötü olsa diğeri kapatıyor ama yerlilerin kötü olunca yerleri malesef kapanmıyor şuan için kaybedilen bir durum yok daha ligin 7. haftasındayız derenin altından daha çok sular akar, yalnız bu kadar bireysel hatalar yapan bir takım şampiyon olması biraz zor .

Nereden
    Bursa

Yonetim bu hakem operasyonlari ve rakiplere yapilan kiyaklardan oturu en azindan bir aciklama yayinlasalar.
    Bu kadar da ezdirmeyin trabzonsporu.
    Faul olmayan pozsiyondan kirmizi yiyorsun, hem de kendi sahanda. Hakem daha ne yaomasi lazim.
    Rakiplerinin aleyhine net penaltilar bile calinmiyor.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Biz bu 10 kişi baskı olayını Konya'ya da yaptık geçen maçın 2. yarısının bir bölümünde. Orada daha kısa sürmüştü ama rakibi baskılayıp pozisyonlar bulmuştuk. Takım skora tepki veriyor. Böyle bir takım kolay kolay maç kaybetmez. Ama bu tip maçlarda kilidi erken açmak gerek. İlk 20 dakikada kurduğun baskıda golü bulacaksın mesela. Bulamazsan dönüp dolaşıp başına bela oluyor.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes çok kötüydü bugün..Avcı dahil. Şu Siopis takıntısından kurtulması gerek

Ne içiyorsan acilen bırakmalısın.

drose61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en kötü umut meras'ı alsak iyiymiş. gerçi adı geçtiğinde ben de dahil çoğu kişi istemedik pek de matah değil diye.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Kocaeli

Alanya defansif olarak gerçekten sert takım. Burada karşıda rakip yokmuş gibi yorumlar yapılıyor. Şu ana kadar oynadığımız en sert takımdı bence. gs ve sivas dahil. Bunu göreceksiniz ilerleyen haftalarda. gs'yi yendi bizden 1 puan aldı, diğerlerinden de alacak. Zaten bize kadar gol de yememişlerdi 3 hafta.
    Konu ilelebeTS tarafından (27.09.2021 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alanya defansif olarak gerçekten sert takım. Burada karşıda rakip yokmuş gibi yorumlar yapılıyor. Şu ana kadar oynadığımız en sert takımdı bence. gs ve sivas dahil. Bunu göreceksiniz ilerleyen haftalarda. gs'yi yendi bizden 1 puan aldı, diğerlerinden de alacak.
    Fener bunları hakemle falan ezer geçer. Senin futbolcun daha hakeme itiraz edip hakkını aramaktan aciz. Böyle bir camiaya şampiyonluk ne gerek.

Siz FB, GS, BJK ortada yokken Başakşehir denen zıpçıktıya şampiyonluk veren bir başkan tarafından yönetiliyorsunuz, bence beklentinizi düşürün artık.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

devre arasında kesinlikle yerli isimler katılmalı takıma

mallı-ismail-parmak-hüseyin-serkan gibiler yerine birkaç gömlek üstün oyuncular gelmeli. özellikle mallı büyük kazık oldu adam oyuna girebilecek seviyede bile değil.

yabancılardan da djaniny-koita-trondsen ile yollar ayrılmalı

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu görüşüne katılmıyorum. Bilakis Alanyaspor bugün 97 dk. kendi sahasına hapsolup katı savunma yaptı. Birkaç tane konta fırsatı yakadılar ama onlar da net gol pozisyonu olmadı. Ayrıca hemen hemen dönen her topu kaybettiler ve sürekli akın yediler. Fakat bir konuda Alanyaspor'u takdir etmek gerek. Takım halinde iyi kapandılar ve bu kadar baskıya rağmen birkaç pozisyon hariç net gol pozisyonu vermediler.
    Benim söylediğim kısım ilk onbirin karşılaştığı sorunlar. Rakip de kendine göre hatalar yapıyor, eksik kaldığı kısımlar oluyor.

Oyunda bir sürü parametre var. Oyuncularin bireysel aksiyonları büyük yer tutuyor. Rakibe baski yapıyoruz tabi ama birşeylerin eksik olduğu hissediliyor. Sanki yokuş yukarı gitmeye çalışıyoruz, akmıyor oyun.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kemal Duru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, böylece bir hikayenin daha sonuna geldik. Bu hikayenin adı Ahmet Ağaoğlu ve Abdullah Avcı. Siz gariban, cefakar taraftara umut verdiler, bu kulübün özevlatlarını tek tek yiyip yaş yetmiş iş bitmiş adamları fahiş fiyatlarla takıma doldurdular. Ve sonuç ne?! Sıfıra sıfır elde var sıfır. Rezalet bir tablo.

Ama neyse ki sona geldik. Aralık ayında müthiş bir ekip bu kulübü kurtarmaya geliyor. O pili bitmiş Gervinhonuzun da, Köybaşınızın da, hele o Koita denen varlığın da hesabını soracağız. Az kaldı, bekleyin.
    Ooo hoşgeldiniz bayımm…
    Nerede kaldınız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bir Abdullah Avcı gelmeli diyen olarak söylüyorum son 15 dakika dışında kötüydü oyun.
    O son 15 dakika da Alanya takımının rakip 10 kişi kaldı, alırım bu maçı deyip alan açması sonucu gerçekleşti.

Ben oyunda bir gelişme görmüyorum.

10 kişi kaldığımız bölüm dışında, rakipten fazla top kullansak da rakip bizden daha fazla ve net pozisyona girdi.
    Abdullah Hoca pozisyon buluyoruz dedi, lakin sıkıntı şu ki rakip daha net pozisyon buluyor.

A planımız hiçbir zaman tutmuyor.
    Yani Malatya ve Konya maçı dışında, tüm maçlarda oyunun başında rakip hocalar bizi kilitlemeyi başardı.

Çok kötü oynadık demiyorum. Ama etkisiz oynuyoruz.
    Benim bildiğim Avcı takımları çok pas yapıp can sıkar doğrudur.
    Buna hazırdım, hazırdık...
    Ama her maç bu kadar pozisyon vermesi beklemediğim bir durumdu.

Avcı nın en kısa zamanda buna bir çözüm bulacağını umuyorum.

Nereden
    Kocaeli

Bir de taktik faul işini yapması lazım bizim takım. Yediğimiz golde adam nereden topu çıkardı gitti. Topu alamıyorsan vur indir ya. Herifler Djaniny'i nasıl indiriyor görmediniz mi? Hüseyin adam indiriyor mesela ama 2 kişi bizden var 1 kişi onlardan. 2 kişi basacağın adamı ne diye indiriyorsun dengesiz? Orada aldın sarıyı, ikinciye de hakem balıklama atladı zaten.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sutlarimizdan en azindan bir gol bulmaliydik. Eksik olan buydu bence. Alanya kalabalik defans, biliniyor.

Ama ikinci yari takim sasirtti oyundan düseriz diye tahmin etmistim devre arasi nitekim Alanya kötü bir ikinci yari cikardi. Bir tane yiyecegimizi, onu hesap ediyoruz zaten.

Bu puan kayiplarinin telafisi fb yi yenmekten gecer. Dersinki Kayseriyi yenermiyiz, e insallah.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)