Sayfa 55 Toplam 58 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 45 53 54 55 56 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1443 adet sonuctan sayfa basi 1,351 ile 1,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 7.Hafta l Trabzonspor 1 - 1 Alanyaspor | Maç Sonucu

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı MA291 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11 kisi ile oynayamadigin futbolu 10 kisi ile oynuyosun.

Awaziem Djaninyye 1 poziyosunda 3 tane Sari kartlik faul yapti. UEFA kural yapacaksa Al sana kural. Ardada iki faul yapan kisiye cifte saridan kirmizi verebilme gibi bir kural koy böyle rezaleti izletme bize
    kurallarda çok degisiklige gitmek gerek ama iste millet memnun... futbolda artik voleybol hentbol ve basketbolvâri bir sürü hareket görüyoruz, judo karate güres bunlari da katarlar yakinda...

valla bu maça gelirsek hani genel olarak güzel bir maçti, ilk golde Hüseyin Ugurcan ortakligiyla fuzuli yere gol hediye ettik rakibe.. ama yâni iste bizim maçlarda anormallik yok, anormallik agzina yandigimin fb maçlarinda var... ortaligi yikariz mikariz diyen artis nerede lan simdi ?
    fbye maç berâbere gelebilecekken aleyhine penalti verme... sonra fb 1.olsun... yikiyor muyuz ortaligi ?
    böyle ülke olmaz böyle düzen olmaz... milli denilen çakma millî takim da umarim yine rezil olur, dünyâ kupasi neyine lan bu Trabzon düsmanlarinin ?

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Maçı izlemediğim için teknik analiz yazamayacağım ama özetine baktım tribünde herhalde 2 3 bin kişi vardı..Dünyanın Napoli ile beraber tek şehir takımıymış edebiyatı yapanlarla futbol şehri Trabzon lafını dilinden düşürmeyen sığırlara sesleniyorum..Takımın en kritik maçlarından biri oynanıyor kazansan lider olacaksın böyle bir maçta sözde futbol hastası Trabzonlular stadı dolduramıyor statta in cin top oynuyor..Maçtan önce tstribündoluluk isimli twitter hesabını incelemeyin bence Trabzon'da kahvehanelerin doluluk oranlarına bir bakın...Kahvehaneler dolu stadyum boş..Klasik Trabzonlular bunlar kulübe gram faydalari dokunmaz kahvede bol bol kağıt taş oynar arada bir kafasını kaldırıp maça bakar "habunlar ne skim top oynayler" diye bağırır çağırır çayını da yudumlar..

Bu akşam çok değil 20 bin kişi tribünde olsa 5 dakika O.Ç Halis Özkahya diye tempo tutsa veya seni hakem yapanın anasını s.yim diye bağırsa Halis'in düdüğü kıçına kaçardı ama maalesef o tarz bir tribün profilimiz yok..Bu işleri bjk seyircisi çok iyi yapıyor..Bizim şaklabanları Vodafone Park'a 1 maçlığına kulağından tutup götüreceksin görüp öğrenecekler bu işleri..Hakemi baskı altına almayı rakiple dalga geçmeyi bilmeyen psikolojilerini bozamayan bir tribünün takımının şampiyon olması çok zor..Akp mitingi olsa koşa koşa gidecek olan tıklım tıklım tribün dolduran adamlar nerede? Nerede bu Trabzonlular..Siz Trabzonspor'u hak etmiyorsunuz kardeşim bu kadar açık..Hele fener maçı gelsin de maça gideriz diye düşünen fenerin anasına avradına küfretmekten zevk alan ama diğer maçları s..kine takmayan sanki sezon tek maçtan ibaretmiş gibi şikecilere bilenen öteki maçları s..klemeyen rezil kepaze adamlarsınız..

Yahu şu maçı bırakın top oynamayı seyirci olsa almıştık be ne anlatıyorsunuz burada analiz manaliz kasarken..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

bu arada tg denen rezil grup olmasa ve stadda sâdece anlik tepkiler olsa bin kat daha iyi...

böyle laylaylom, ptt 3.lig tribünü seviyesinde rezil bir grup yok,, davullarina ettiklerim...

ulan takimin gaza gole ihtiyâci var, bunlar laylaylom tezâhüratla milleti uyutuyor... senin sevgin gerçek olan falan bagiriyorlar yaaa vallahi çildiracagim delirecegim böyle çakma taraftar olmaz olsun ne kadar sövsem azdir sunlara yaa olacak is degil...

dk 70'ler, 1-1 , gole ihtiyaç var... tribünden gelen ses ? ".... bu taraftar arkanizda her zaman,,, ölmek var, susmak yok, laylaylombeyleruyutantezâhüratadevaaamm"
    sizin ben olmayan beyninizi

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izlemediğim için teknik analiz yazamayacağım ama özetine baktım tribünde herhalde 2 3 bin kişi vardı..Dünyanın Napoli ile beraber tek şehir takımıymış edebiyatı yapanlarla futbol şehri Trabzon lafını dilinden düşürmeyen sığırlara sesleniyorum..Takımın en kritik maçlarından biri oynanıyor kazansan lider olacaksın böyle bir maçta sözde futbol hastası Trabzonlular stadı dolduramıyor statta in cin top oynuyor..Maçtan önce tstribündoluluk isimli twitter hesabını incelemeyin bence Trabzon'da kahvehanelerin doluluk oranlarına bir bakın...Kahvehaneler dolu stadyum boş..Klasik Trabzonlular bunlar kulübe gram faydalari dokunmaz kahvede bol bol kağıt taş oynar arada bir kafasını kaldırıp maça bakar "habunlar ne skim top oynayler" diye bağırır çağırır çayını da yudumlar..

Bu akşam çok değil 20 bin kişi tribünde olsa 5 dakika O.Ç Halis Özkahya diye tempo tutsa veya seni hakem yapanın anasını s.yim diye bağırsa Halis'in düdüğü kıçına kaçardı ama maalesef o tarz bir tribün profilimiz yok..Bu işleri bjk seyircisi çok iyi yapıyor..Bizim şaklabanları Vodafone Park'a 1 maçlığına kulağından tutup götüreceksin görüp öğrenecekler bu işleri..Hakemi baskı altına almayı rakiple dalga geçmeyi bilmeyen psikolojilerini bozamayan bir tribünün takımının şampiyon olması çok zor..Akp mitingi olsa koşa koşa gidecek olan tıklım tıklım tribün dolduran adamlar nerede? Nerede bu Trabzonlular..Siz Trabzonspor'u hak etmiyorsunuz kardeşim bu kadar açık..Hele fener maçı gelsin de maça gideriz diye düşünen fenerin anasına avradına küfretmekten zevk alan ama diğer maçları s..kine takmayan sanki sezon tek maçtan ibaretmiş gibi şikecilere bilenen öteki maçları s..klemeyen rezil kepaze adamlarsınız..

Yahu şu maçı bırakın top oynamayı seyirci olsa almıştık be ne anlatıyorsunuz burada analiz manaliz kasarken..
    hepsinde haklisin ama bir sey hâriç, yillardir da kafama takilir, bu Napoli'nin stadi en önemli maçlarda bile full dolmaz anlamadim gitti niye

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

evet dk 78 ... ne fener ne besiktas ne de cimbombom, bu sene sensin sampiyon.... les bir tezâhürat ve les ötesi bir ritim... topçu olsam yanlarina gider vallahi söverdim yapacaginiz tezâhüratin içine edeyim derdim... olmadi maç sonu açiklama yaparken onu da belirtirdim "taraftarlarimizin gereksiz davul ritminden ve gaza getirmeyen bagirmalarindan biktim, adam akilli bize itici güç olsunlar ya da hiç gelmesinler, anlik tepkiler bile daha faydali" der geçerim

misal bordoo, maviii, sampiyoon, Trabzoon... tezâhürati bile gaza getirebilir...
    ama bizde ? bordo denince o sesin yankisinin bile bitmesini bekliyor digerleri, ondan sonra maaviii diyorlar... devâmi da ayni...
    böyle aptal bir taraftarlik olamaz yaa...
    bordo bitmeden mavi diyeceksin, mavi bitmeden sampiyon bagiracaksin, o bitmeden Trabzon diye stadi inleteceksin... tribündeki hiz sahaya da yansir...
    bordo gol gol gol... mavi gol gol gol he mi ?
    bizde aynen böyle :
    bordo gool gool gol
    .............. aradan 2dk geçer
    maavi gool gol gol..............

bi sonraki bordo gol gol gol sonrasi maç biter, tezâhürat yarim kalir

goyaym öyle taraftar grubuna da bilmem nesine de
    Konu Sefer A. tarafından (28.09.2021 Saat 02:59 ) değiştirilmiştir.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsinde haklisin ama bir sey hâriç, yillardir da kafama takilir, bu Napoli'nin stadi en önemli maçlarda bile full dolmaz anlamadim gitti niye
    Sefer eski adı San Paolo yeni adı Maradona stadı olan stada tam 3 kez gittim evet doğru Napoli taraftarı da her maçta tribünü doldurmuyor..Bunun 3 sebebi var birincisi Napoli eski Napoli değil 80'lerin ve 90'ların ilk yarısındaki Napoli efsanesinin yerinde yeller esiyor..Hele Tanrı olarak addettikleri Maradona döneminde o statta boş koltuk göremezsin..İkincisi stadyum eski bir stadyum..Tribünlerin 1.katında maç izlemek işkence ve sahaya uzak..Bu yüzden genelde üst katları dolar..Üçüncü Güney İtalya yani Napoli şehrininin bulunduğu coğrafyadaki insanlar satın alma gücü ve ekonomik refah bakımından en düşük seviyedeki tipler..Hırsızlık kol gezer bu şehirde turist olarak gittiğin zaman etrafı iyicene kolaçan edip süzmen lazım..Dolayısıyla böyle bir şehirde eskisi gibi bilete para veren adam zor bulunur..

Yine de SerieA'nın başat takımlarıyla oynadıkları maçlarda stadı dolduruyorlat Şampiyonlar liginde finallere kaldıklarında da doldururlar..Mevzu böyle anlayacağın..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın ana planları tutmuyor. Geriden pasla çıktığımız maçlarda önde basan rakibe karşı zorlanıyoruz. Rakip derinde beklediğinde ise yavaş hücum edip kaptırdığımız toplarla yumuşak orta sahamız yüzünden geçiş hücumları yiyoruz. Bu ikisine de çare bulamıyor hoca. Tam bir hayal kırıklığı.

En büyük sorun herkesin defalarca bahsettiği orta saha kurgusu. Berat-Bakasetas-Hamsik olmadı, olmuyor. Gerekirse Hamsik ve Bakasetas'ı yedek bırak bir oyun ortaya koy. Boşuna oynatıyorsun onları verim alamıyorsun ki. Vallahi bıktım usandım o zaafları görmekten.

Bu ligde korakor oynayacaksın. Orta sahada 4 kişi 1 kişiden top alamıyor. Böyle olmaz. Takım hem nazik hem de sahada yanlış duruyor, bu yüzden hep faul yapmak zorunda kalıyoruz.

Yavaş oynayarak hiçbir şey olmaz. İleri geri 90 dk koşsunlar demiyorum ama bu kadro gümbür gümbür pas yapabilir. Paslaşırken rakibin istediğine hemen ikna oluyoruz. Sonra yengeç gibi paslaşırsın. Beceri lazım, organizasyon lazım. Gervinho ve Djaniny rakibin baskısını kırdı ve güzel ataklar yaptık ama yine organize değildik pek.

Hocadan bağımsız kadroda yapısal yanlışlıklar var. Sol bek yok. 6 numara var ama yabanı diye oynayamıyor. Takıma uygun forvet yok. Fazla sihirbaz var, geri gelmiyorlar, kaybedince basmıyorlar.
    Aradigim yorum buydu. Cok dogru tespitler özellikle rakip derinde savunma yaptiginda, hucum 3 lumuz cok statik oynadigi icin yavas top cevirmek durumunda kaliyoruz ve bu şekilde rakibi acamayacigimiz cok bariz. Bugun özellikle Djaniniy ilk yarida geriden oyun kurmaya calistigimizda surekli rakip sol bek ve stoper arasına girip top bekledi en ufak bir hareket yok. Peresin onun de bosluk var fakat orada Djaniniy ne kendisine ne de Peres'e bir alan yaratmadi. Stoperin kucagina gömülmüş santrafor gibi takildi. Bu sekil de olmaz yavas top cevirmemizin en buyuk sebebi ileri 3 lunun fazla statik olmasi ve ayagina top beklemesi. Gecen sene de en buyuk hucum sorunumuz buydu bu konuda net koşucu bir kanat transferi yapmamiz gerekiyordu. Mesela bazen bu statik 3 luye ragmen cok gereksiz kilit pas denemesi de yapıyoruz buna da gerek yok bu takim bu ilk 11 ile oynayacaksa olabildiğince az pas hatasi ile rakip yarisaha ya yerlesmeli yoksa her takim gecis oyununda bizi perisan eder ki ediyor zaten. Ben berat, baka ve hamsik 3 lusunun sikintiya dusme sebebinin ileri 3 lu oldugunu düşünüyorum bu merkez 3 lu oynayacaksa cok hareketli bir ileri 3 luye sahip olmamiz gerekiyor. Bu merkez 3 lu dikine ve dogru pas icin bulunmaz kaftan. Ve hucum presini yogun sekilde ileri 3 lu baslatmali ama maalesef boyle bir 3 luye sahip degiliz. Waka, cornelius ve Djaniniy ile hic bir takima hucum pres yapamazsin

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Galibiyet için büyük bir efor sarf eden Hamsik, takımımız galibiyete ulaşamayınca uzun bir süre sahayı terketmedi.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs' nin sahip oldugu Halil ve Kerem biz de olsa cok farkli bir oyun ortaya koyabilir bu takim.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Sefer eski adı San Paolo yeni adı Maradona stadı olan stada tam 3 kez gittim evet doğru Napoli taraftarı da her maçta tribünü doldurmuyor..Bunun 3 sebebi var birincisi Napoli eski Napoli değil 80'lerin ve 90'ların ilk yarısındaki Napoli efsanesinin yerinde yeller esiyor..Hele Tanrı olarak addettikleri Maradona döneminde o statta boş koltuk göremezsin..İkincisi stadyum eski bir stadyum..Tribünlerin 1.katında maç izlemek işkence ve sahaya uzak..Bu yüzden genelde üst katları dolar..Üçüncü Güney İtalya yani Napoli şehrininin bulunduğu coğrafyadaki insanlar satın alma gücü ve ekonomik refah bakımından en düşük seviyedeki tipler..Hırsızlık kol gezer bu şehirde turist olarak gittiğin zaman etrafı iyicene kolaçan edip süzmen lazım..Dolayısıyla böyle bir şehirde eskisi gibi bilete para veren adam zor bulunur..

Yine de SerieA'nın başat takımlarıyla oynadıkları maçlarda stadı dolduruyorlat Şampiyonlar liginde finallere kaldıklarında da doldururlar..Mevzu böyle anlayacağın..
    aslinda evet biliyorum çogunu bunlarin ama seyi tam anlamadim ilk kat evet dikkatimi çekti genelde bos ama üst kat ile çok fark olmamasi gerek bence... ya da nasil desem bir kere watford'un stadinda maç izledim maraton/kapalinin tam ortasinda en asagida, arsenal maçiydi bilet de uygundu megersem anladim niye çünkü ayni yedek kulübesindeki gibisin topçulara alttan bakiyorsun neredeyse amaaaa yine de oralarda hep dolu oluyor o yerler, bosluk yok, napoli çok ilginç valla...
    he bir de o bâzi maçlarda doluyor diyorsun ya, valla ne zaman baksam o maçlarda bile tam dolmuyor epey bosluk oluyor... bizim bile 2 3 maçimiz var son senelerde "igne atsan yere düsmez" dedigimiz, ama onlarin yok
    para meselesinde ise dogrudur olabilir, bu konuda da benziyormusuz diyebiliriz =)

Lantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

-Ugurcan bugun kötüydü,
    -Edgar vasattı, idare etti,
    -Ahmetcan hüseyin den iyi oynadı, ışık var,
    -İsmail gecen maçlardan iyiydi ama trondsen veya denswill oynamalı,
    -Peres gorevini yaptı, iyiydi
    -Hamsik iyiydi ama yine de geçen maclara gore düşüş vardı
    -Berat cok yavaşti, takımın 1. el freni, kesinlikle siopis ve dorukhan bereber oynamalı o bölgede,
    -Nwakame takımın 2. el freni, artık onsuz oynamayı ogrenmeliyiz,
    -Djaniny vasattı,
    -Baketesas iyi degildi, fizik olarak cok düştü,
    -Cornelius iyiydi ama onu kenardan ortalarla beslemeliyiz, yoksa verim alamayız,

Sonuç,

Uğurcan

Peres-Edgar-Ahmetcan-Trondsen

Dorukhan--Siopis

Djanini--Hamsik--Gervinho

Cornelius

dizilisinde oynamalıyız
    Konu Lantis tarafından (28.09.2021 Saat 04:43 ) değiştirilmiştir.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor’un hakkını savunamayan yönetim defolup gitsin !!

Maç öncesi de, maç sonrası da tepki yok hakeme.

Kulüpler birliği nasıl gidiyor Ağaoğlu Efendi, ondan bahset biraz, nasılsa Trabzonspor’la ilgilendiğin yok !
    McLas was Here

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hüseyine verilen ikinci kart Türk hakemlerinin özetidir. Biz bekliyoruz ki Türk futbolu uçuşa geçsin, şu halde yürüyor olması bile mucize.

Gözler kör olmuş, kulaklar sağır, Tff stadda maçıda izlemiş. Görsünler artık şu hakemlerin yetersizliğini
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İlk yedi haftada kalesine en çok şut çekilen takım bizmişiz (123). Konya maçındaki sıradışı durum, bu veriyi yükseltti. Ancak dün on bir kişi oynarken de pozisyon veriyoruz (En çok şut atan takım da biziz bu arada).

Molde maçından bu yana sadece kaleciye, stopere veya İsmail'e kızıyoruz. Bakış açısını değiştirmek gerekmiyor mu?

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Ahmetcan>HT (Bu tespitte buradaki çoğu arkadaş gibi ben de haklı çıktım. HT bizi yanıltmadı. Zeki Yavru, Mustafa Yumlu, Mustafa Akbaş'tan ne farkı var? Serkan Asan henüz yetersiz olsa da bu dördünden de iyi. Lütfen bir daha HT bu takımda kadroya girmesin. Satılsın ya da Hekimoğlu ya da bölge takımlarından birine verilsin.)

Hakemler bize çok hoşgörüsüz. Belli ki önümüzü kesecekler.

Bein Sports: Serkan Akçan;

Hüseyin'e verilen 2. sarı ağır karar. Tamam faul var ama sarı kartlık değil. Hatta rakibin faul yaptığı bile söylenebilir. Ulenberg de söylemişti, demişti ki, oyuncuları mümkün mertebe sahada tutun. Kolay kart göstermeyin.

Liderlik fırsatı ve tadımız kaçtı.

2. devre tek kale oynadık. Olmayınca olmuyor. Bu sezon baskılı oynayıp çok pozisyona girdiğimiz maçlarda kaleciler panter kesiliyor.

Pazartesinin uğursuzluğu ve Alanya'nın şansının tutması yine sürdü. 7 maç yaptığımız Alanya'yı bir kere yenebilmişiz. O da sahamızda 10 kişi kaldığımız maçtı.

Peres'e alkış. 10 üzerinden 100

Köybaşı orta yapmayı öğrensin öncelikle

Sağlık olsun.

Desteğe devam.

Enseyi karartmaya gerek yok.
    Konu HOPA'LI TS'Lİ tarafından (28.09.2021 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

""Djaniny'nin ne kadar yararlı bir oyuncu olduğu ve satılmaması konusundaki fikirlerimde haklı çıkmanın mutluluğu gecenin tesellisi oldu.""

şaka galiba....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Djaniny'nin bir gün takımda tutmayacagım el freni gibi bir adam..1 tane adam geçemedi vurduğu toplar çitteki kuşları indirdi..20 metre ileri 40 metre geriye oynuyor..

Açıkcası size inanamadım...
    Sabah açıp Djaniye söveyim derken böyle bir yorum ilgin.ç geldi....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hocam zaten İstanbul takımlarından eksiğimiz; taraftarımız ve yönetimimiz.
    Adamlar her sene futbol oynamadan hakemle, seyirciyle gazla bir şekilde gidiyor. Şikebahçe her maçında bir skandal var. Adamlar ama buna rağmen algı yapmaya devam ediyor. Açıklamalarla,seyircileriyle vs.
    Biz saha içi daha iyi olmamıza rağmen yönetimimizin yetersizliği, taraftarımızın baskı oluşturamaması nedeniyle gereken etkiyi gösteremiyoruz.
    Maç öncesi yap bakalım O.Ç Halisle ilgili bir açıklama bu sarı kartları çıkarabiliyor mu ? Taraftar oluştur bakayım baskıyı. O zaman gör o sarı kartları çıkarabiliyor mu ?
    Maalasef bu yönetim ve taraftar haketmiyor şampiyonluğu. Her şey sözde bizde.

Altay,Göztepe,Adana vs. bizden kat kat iyiler seyirci konusunda. Cidden en kötülerden biri biziz şehir takımları içinde.
    Konu Mert Acar tarafından (28.09.2021 Saat 08:25 ) değiştirilmiştir.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Bu tarz kayıplar olur. Alanya formda bir takımdı. İyi savunma yapan bir takım. Bulduğumuz pozisyonları da kötü kullandık. Djanini, Hamsik, Gervinho kötü kullandı pozisyonları.

Lakin tüm maçlarda özellikle ilk yarılarda bu kadar rakip takıma atak şansı verme alışkanlığına çözüm bulmamız lazım.

Kanat organizasyonlarını yaptığımız adamlar maalesef takımı yavaşlatan oyuncular.
    Wakame, Djanini ile iki kanadı oynamaya çalıştık. İkisi de ayağa top bekleyen adamlar.
    Bu oyuncu tipleri ile rakibi baskı altına almamız için rakibin yorulması gerekiyor.
    Bunun dışında oyun son derece yavaş paslaştığımız, kötü hücum aksiyonları ile geçiyor.

Berat-Hamsik-Bakasetas-Djanini-Wakame-Cornelius ...

Bu adamların içinde en hareketlisi Hamsik düşünün.
    Bu kadar hareketsiz adamla olmuyor. Üzgünüm, olmayacak da.

Hem orta sahaya hem de kanatlara hareket getirmek gerekiyor.
    Bunu Dorukhan ve Siopis ile orta sahada, Ömür veya Gervinho ile kanatta deneyecek başka çıkışı yok.

Artık olayları İsmail ve Hüseyin üzerinden okumaktan vazgeçmek lazım. İsmail 10 kere çizgiye koşu attı, top atmadılar. İsmail kötü oynamadı.
    Ammaaa...
    Çok hantal oynuyoruz. Top rakipteyken eksik olan mücadele gücümüzün üzerine bu oyun yavaşlığı...
    İlk 11 de kulandığımız oyuncu grubu ile bu hantallıktan kurtulma şansımız yok.
    Ve maalesef bu oyun şampiyonluk vaad etmez...
    Oyunu rakip sahada oynamak rakipten üstün olduğumuz anlamına gelmez.
    Ayrıca taktik olarak da oyun başlarında sürekli geride kaldığımız için biz topla geziyoruz, rakip pozisyon üretiyor.
    Bir değişim şart.

Hakem konusunda Ahmet Ağaoğlu iki kelam etmeli.
    Böyle boktan kartı hem de Trabzon'da bize gösterecek iblise gereken cevabı en üstten vermelisin.
    Sonuç versin, vermesin.
    Bu kart soytarılıktır.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (28.09.2021 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Zorlu bir rakiple form grafiğinin yükseldiği bir dönemde karşılaşmak bizim adımıza fikstür şanssızlığı olarak nitelendirilebilir ama yine de kazanabilmeliydik.Uğurcanın basit bir gol yemesi maçı zora soktu.Takim halinde final paslarinda da iyi olmayınca iki puanı saha da bırakmak zorunda kaldık.

Oyun olarak takımı beğendim.Büyük takım mantalitesini sahaya yansıtan bir görüntü verdik.Maç boyunca baskılı oynadık ve kanatları da final pasına kadar iyi kullandık ama son hareketlerde günümüzde değildik.Rakibinde hakkını vermek lazım iyi kapandılar.Kanattan getirdiğimiz topları iyi karşıladılar.

Oynadığımız baskılı oyunun karşılığı bir gol olmamalıydı.Hücuma dönük her oyuncumuza ortalama bir iki pozisyon düştü.Kimi topu ezdi kimi çerceveyi tutturamadi.

Iç sahadaki roma maçından sonra oynadığımız en iyi futboldu.Mücadele ve kazanma isteğimiz güzeldi.Puanı küçük detaylar yüzünden kaybettik.Uğurcan o golü yanlış maçta yedi.Hatalı gol yeme hakkını keşke alanya gibi bize ters gelen ve son dönemde istim üstünde olan bir takıma karşı değilde daha vasat bir takıma karşı kullansaydı.

Abdullah hocanın sahaya çıkan kadrodan, oyun içi müdahalelerine kadar her hamlesi doğruydu.

Gecenin hayal kırıklikları Bakasetas,Nwakaeme ve Uğurcan oldu.Gecenin iyileri Hamsik,Peres ve Djaniny idi.Diğer oyuncularda fenâ maç çıkarmadı.

Sonuç olarak iki puan kaybettik.Son iki haftadaki 4 puan kaybı telafi etmek için ipin ucunu daha sıkı tutmalıyız.Bundan sonraki her bireysel hata her puan kaybı taraftarı etkiler.Taraftarin canı yaninca da takımin canını yakar ve düşüş başlar.Bu durumu yaşamamak için tekrar seri galibiyetlere başlamalıyız.

Dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.
    Cornelius un yırtıcı özelliğinin olmaması bize zarar veriyor gibi geliyor. Bizim şu anki oyun anlayışımızda golcülerin yanlız kalması gerekli ve Cornelius yanlız kalacak yapıda bir golcü değil. Birisinin sürekli onu beslemesi gerekli yoksa etkisiz eleman haline dönüyor. Biz ise hala Sörlot zamanındaki gibi git golünü at gel futbolunu oynuyoruz. Bu minvalde Cornelius değilde Canini daha iyi tercih gibi geliyor bana.

Not: Belki de Cervinyo hazır olmadığı için Canini yi sağda oynatıyor hoca. Cervinyo 90 dakika çıkarsa golcümüz Canini olacak. Orasını da bilemiyorum.

Benim dünkü oyunda gözümü rahatsız eden (Köybaşı hariç onun hakkında yorum yapmıyorum.) Cornelius du.
    "çınlasın gökyüzü karadeniz ağlasın yıldızsın aysın eren iyi ki varsın"

gudoz81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ben futboldan anlamam
    ama kadroyu SİOPİS ten başlayarak yazarım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Son 15 dakikaya kadar rakip kalemize 15 tane şut çekmiş. Bunların içinde Emre Akbaba'nın kaçırdığı gibi net oğlu net pozisyonlar var.
    Yani öyle cılız şutlardan bahsetmiyoruz.
    Açılış yaptığımız kadro ile hangi dirençli takıma karşı oynarsak oynayalım topu çevirir çevirir kalemizde pozisyon veririz.
    Fener maçına çıkalım bu kadro ile benzer şeyleri o maçta da yaşayacağız.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Kadir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin stoperlerinde sorun yok, ortasahan kirilgan. İleri ucun geriye yardima gelmiyor. Öyle olunca gecis oyununu yapamıyorsun, stopler topu bomba gibi bir anda kucağında buluyor.
    nasıl sorun yok hocam. daha gecen hafta farklı alacagın macı 10 dk. da verdin. o maçın yorgunlugu ile dünkü maçta gitti.

dünde keza 10 kisi kalınmasa gene çevrilebilirdi. stoperlerde ciddi kalite eksikliği var.

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence berat yerine siopis oynatmalıyız nasılsa yerli oynatıyoruz stoperde
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)