Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke: "Taraftara yalvariyorum"

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ATTIGI 14 GOLÜN 12'SINI DISARDA ATMIS BÜYÜK TRABZONSPORLU,

BIR BASKA BÜYÜK TRABZONSPORLU TRILYONLARI ELININ TERSIYLE ITIP,BÜYÜK KAPTANLA EN ÇOK GOL ATAN IKINCI OYUNCUMUZ NE KADAR DA STRESLI ...

TARAFTARA DÜSEN SONSUZ DESTEKTIR,KÖSTEK DEGIL.

BASARIYA ORTAK ÇOKTUR.TAKIM KÖTÜYKEN HÜZÜNÜ AZALTMAK IÇIN PAYLASMALI.

AYRICA UNUTULMAMASI GEREKEN BIR NOKTA BU CANLARIMIZ KAYBEDINCE BIZIM GIBI MANEVI ACI HISSEDERKEN MADDI OLARAKDA CEZALANDIRILIYORLAR !.....

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FATIH SULTAN TEKKE..BASKA SÖZE NE HACET...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her zaman soylüyorum,alemin kralina HEP DESTEK TAM DESTEK !!!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayne öyle 200-300 Kisiden destek olmaz en az 5000 - 10.000 Kisi bagirmali90 dakika boyunca. Su deplasman Maclarindaki seyirlcilerden bir ders alsinlar o cekirdekciler. Sen Avni Akerde oturuyorsun ey Taraftar Tiyatro Salonunda degil. Ona göre !!! Gercek Taraftar zor günde belli olur...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

abiler 20 yasindaiyim. daha trabzonsporun sampiyonlugunu gormedim. belkide 96 yilindan bu yana en cok su 2 senedir bu kadar yaklasiyoruz smpiyonluga. ben balikesirde oturuyorum. trabzondaki abilerim kardeslerim en az iki haftada bir goruyorlar takimlarini. biz belki 1 senede bir belkide 2 senede bir belkide5 senede bir goruzyoruz takimimizi. biz buralrda bagirarak diyorsak balikesirdeki fb gs ve bjk taraftarlarina sampiyon TRABZONSPOR diye sizde birakmayin takimimizi bizanslilarin eline. hep destek olumune destek......

ne bir kizi sevmek nede bir okul bitirmek tek arzumuz seni sampiyon gormek alemin krali trabzonum...

Ya Tkima Destek vermek icin sampiyon olmasinimi bekiyorsun Sevgili EMIN Unutmaki Seyirci destegi olmadan Hic bir takim Basarili olamaz.

Söyle Bir Hatirlatiyim

Alman Takimlarindan MÖNSCHENGLADBACH 2. Ligde bile 70 000 kisiye Oynuyor Ya Biz ne yapiyoruz Palavradan DINLE AVRUPA TRABZONUN AYAK SESLERI Diye.

Saygilar

arkadaslarin trabzonsporumuzun en büyük özelligi ve de zaafi deplasman takimi olmasi..bizim takim deplasmanda daha iyi oynuyor ayrica puan kayiplarinin da iç sahada alinmasi en açik ispat...burdan su sonuç çikiyor trabzon taraftari iyi destek vermiyorçünkü taraftar bölünmüs gruplar çogalmis....ama bi deplasman öyle degil ister istemez taraftarlar birlesiyor...demekki basarinin en büyük kaynagi trabzonda taraftarlarimzin birleserek daha iyi destek vermesi...

YusufÇebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aynen katiliyorum taraftarin birlesmesi lazim....90 dakka destekre bulunmasi lazim oyuncularin degerini bilelim bi maçta kötü oynadi diye hemen tepki vermeyelim bizim en büyük kozlarimizdan biri avni akerdeki ortamdir bu ortami bozmayalim eski günlerdeki gibi takimimiza herzaman sahip çikalim.....[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

benim yasim 18 ve bende sampiyonluk görmedim bende sayisini bilmedgim kavgaya bulastim hepsinin nedeni trabzonspordur ve suandada kavga ediyorum nedeni ne hepsi laf ediyor trabzonspor senden tek istegim sampiyon olman se ozaman bak bakalim stadda bos yer kaliyor mu trabzona bir allah kulu girebiliyormu&nbsp ; ;&nbsp ; ;

TRAZONSPOR SEN SAMPIYON OL BEN SENINI IÇIN DÜNYAYI YAKARIM STADIN DOLMASI KOLAYEdited by: L-M^

Tasinsin Istanbul'a Trabzonspor.Daha çok seyirci olur.Daha kiymete biner.Trabzondakiler belki birseyler anlar herhalde TS gidince oradan.Çünkü biz Türk'üz birseyin degerini kaybedince anliyoruz..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Katiliyorum. Söyle birkaç maçi olimpiyat stadinda oynasak trabzondakiler anlar trabzonsporun degerini, Maça gidememenin acisini.

Ondan sonra belki daha çok seyirci olur.

Trabzonsporu Trabzonspor yapan taraftari ve Avni akerdir. Yalniz geçmise oranla bazi seyler yitirildi. Eski heyecanin bu takima verecegini Abrahamovic veremez,bunun içinde en büyük adim taraftarin eski günlerine dönüs sinyali vermeleri daha çok sahip çikmalariyla olur. Bunu bu ligin ilk yarisinin son macinda futbolculara hissettirelim..... Haydi arkadaslar Tekke'nin bu çagrisina kulak verelim

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tamerhane61

fatihin abisini tanidigina göre almanyadasin ?

o zaman komsu sayiliriz - dogrumu [img]smileys/smiley1.gif[/img]

neys birde fatih tekke "taraftara yalavariyorum" sözlerine deginmek istiyorum kisaca. Puan kayiplari ve önemli maclarin kayipedilmesi taraftara yüklenmesi gibi bir anlam tasiyor.

tamam taraftar daha perfekt olmali ama o kadarda bu mesele abartilmamali. Maci kazanmak icin 40.000 sesi kesilene kadar bagirip cagiran taraftara ihtiyac yok aslinda.

Takim olsunlar kendilerine inansinlar. Yani futbolculara cok önemli bir pay düsüyor. Taraftar elbette etkilenir kötü sonuclardan bu gayet normaldir ama etkilenmemesi ve takima sürekli güvenmesi bunu desteklemesi bir ideal simdilik.

Bu ideale ulasdikdan sonra tüm maclari kazanacakmiyiz ?

HAYIR

ts_fan
    Ziyaretçi

1984'ten beri alisilagelmis heyecanlari yasamaya yasamaya, taraftarin ara sira yapip belkide sonradan pisman oldugu tepkileri bu kadar büyütüp ist. medyasina malzeme olacak sekilde gündeme getirmek hiçbir sekilde Trabzonspor'a yarar getirmeyecektir...

ve bende yillarca gurbette yasayan bir Trabzonspor'lu olarak, Trabzonspor'un maçlarini Trabzon disinda oynamasi fikrine sonuna kadar karsi oldugumu belirtmek istiyorum...Trabzonspor'lu tüm futbolcular su anda hoca ve yönetim sikintisinin yasandigi bu ortamda büyük bir istahla sadece futbola konsantre oldugu gibi, tribünden gelebilecek fevri hareketlerde de ayni profesyonelligi gösterip sadece islerini yapmalilar...

yillar yili ist. saltanatina kafa tutmus, onlara 6 kere diz çöktürmüs bir taraftar kitlesininde hiç tepkisiz kalmasini beklemek asiri iyimserlikten baska bisey degildir...lütfen herkes ama herkes sapkasini önüne koysun ve lütfen 3 düsünüp 1 konussun...burdaki yazilar ve düsünceler bile disariya malzeme veriyor herkes bunu bilsin...

Trabzonspor tabii ki her zaman Trabzon'da omalidir...Trabzon disinda sadece ist.'da 4 maç oynuyor, bu maçlarda da maça gidilmeyecekse ne zaman gidilecek???bu ayrintiyi da unutmamak lazim gelir...ben ankara b.s maçinada gittim, sadece Trabzon'dan2,5 otobüs(2 otobüs, bir minibüs, iki taksi)o maça gitti ama gel görki stat tiklim tiklim bostu...demek ki yazmakla bu isler olmuyor, sadece Trabzon'daki Trabzonspor'lu degil maalesef her yerdeki taraftarimiz heyecanini kaybetmis durumda...

bu yüzden olmasi gereken tek sey Trabzonspor'un sadece bir kez sampiyon olmasi, bu olursa zaten artik bizi kimse durduramayacaktir...bu yüzden diyorumki Fatih , Gökdeniz ve diger futbolcu kardeslerimiz, lütfen hassas davranip ne bizleri üzün ne de kendiniz üzülün...ve sakin unutmayin bizler size bagirsakta, kizsakta, bazen hiç olmamasi gereken kötü sözlerde söylesek en az canimiz kadar sizleri seviyoruz...çünkü sizler Trabzonspor'un ana parçalarisiniz, sizler sahada oynayip sonucu saglayan kisilersiniz, biz sizin aldiginizsonuçlarla seviniyorsakya daüzülüyorsak bilinki sizleri çooook seviyoruz...

herkese Sevgiler ve Saygilar...Edited by: ts_fan

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı canavar Nickli Üyeden Alıntı

Ya Tkima Destek vermek icin sampiyon olmasinimi bekiyorsun Sevgili EMIN Unutmaki Seyirci destegi olmadan Hic bir takim Basarili olamaz.

Söyle Bir Hatirlatiyim

Alman Takimlarindan MÖNSCHENGLADBACH 2. Ligde bile 70 000 kisiye Oynuyor Ya Biz ne yapiyoruz Palavradan DINLE AVRUPA TRABZONUN AYAK SESLERI Diye.

1) m.gladbach 1. ligde oynuyor

2) Stad kapasitesi 51.000

3) fazla atma abi

Edited by: AvniAker

fatih bizim herseyimiz baska söze gerek yok

kutoz
    Ziyaretçi

Mahalle bakkalinin lambali radyosunun sesi sonunan kadar açilmis, sokaktan geçenleri bile basina toplamisti. 11 yasindaki bende kapiya yönelmis, radyoda anlatilan maça kulak kabartmistim. Maç 0-0 gidiyor ve dakikalar ilerledikçe ilerliyordu. Bu sonuç isimize yariyor muydu onu bile kestiremiyordum. Tek bildigim atilacak bir golün, sampiyonlugu getirecek olmasiydi. Ve; Turgay'in ortasi, Dobi'nin kafasi ile dk.89'da gelen gol bize sampiyonlugu getirmisti.

Bütün mahalleyi bordo-mavi süslerle süslemistik. Akçaabat'ta ki "Tuzakçi Ali"den rafya almaya kaç kez gittigimi hatirlamiyorum. O günlerden hatirimda tek kalan sey, Akçaabat'in sokaklarinin da bordo-mavi bayraklarla bezenmis oldugu...

Bir daha sampiyon olabilecek miyiz? Evet arkadaslar, olacagiz. Herseye ragmen olacagiz. Birgün gelecek, sampiyonluk kutlamalarini ertesin günü dogan günese tasiyacagiz. Yilmak yok öyle. 20 Yil sampiyon olamadik diye, Avni Aker'i 3 maçta mi dolduralim. Yada dolmasi için yazin disardaki gurbetçilerin, izin için Trabzon'a mi dönmesini bekleyelim.

Fatih'in yalvarisini görmezlikten gelemeyiz. Bu yüzden ben diyorum ki arkadaslar;

HER ZAMAN DESTEK, TAM DESTEK...

TRABZONSPORUMUZUN BÜTÜN OYUNCULARI DESTEGI HAKEDIYOR HAKEDENLERIN EN BASINDADAFATIH TEKKEGELIYOR.UMARIM GEREKEN BÜTÜN DESTEK VERILIR VE FUTBOLCULARIMIZ BU FORMUNU DEVAM ETTIRIRLER...

aynen.... her zaman destek tam destek.....

Alıntı erhananil Nickli Üyeden Alıntı

aynen.... her zaman destek tam destek.....

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Önemli olan o stadi doldurmak da degil...Galibin sirtini herkes sivazlar... Maglupken bile ayni hirsla takimi desteklemektir Taraftarin yapmasi gereken... Siz bir maglubiyetten sonra takimin en büyük 2 yildizindan birine küfrederseniz, önünüze geleni suçlarsaniz, Birakin taraftar olarak görevinizi yapmayi, haddinizi ve maksadinizi da asiyorsunuz demektir. Fatih'in Söylediklerine LÜTFEN Kulak verelim... YALVARIRIM!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)