Sayfa 75 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 25 65 73 74 75 76 77 SonuncuSonuncu
Toplam 1911 adet sonuctan sayfa basi 1,851 ile 1,875 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6. Hafta l Konyaspor 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    napoli italya ya 5 te 5 yaparak başladı aynı anda şampiyon olursak efsane olur
    A.avcı bizi eninde sonunda hedefe taşıyacaktır 3 sene sabredilmeli ama bu kadro ve savunma yapısyla şampiyon olabilmemiz mucize 3 istanbul takımıda kötü olacakki ancak oda çok zor.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Futbolda olsaydı/olmasaydı diye bir şey yok. O olmasaydı şu olmasaydı yenilirdik falan, Hugo kırmızı görmese yenerdik o zaman da. Gervinho golü atsa 3 puan almıştık mesela. Sonuç olarak 2-2 bitti maç. Maçlar dakika üzerinden değil 90 dakika üzerinden yorumlanmalı. İlk yarı sağlı sollu ortalarla baskı yedik tamam, e sonrası? 2-1'den sonra ne oldu, yine 10 kişi nasıl baskıladık herifleri? Burada tamamen skora göre oyun var. Biz 11 kişiyle yapmaya zorlandığımız savunmayı 10 kişi ile hiç yapamıyoruz, en azından sahadaki kadroyla yapamıyoruz bu anlaşıldı. Ha belki hiç çalışmamışızdır da 10 kişi ile savunma işine bilemem. Ama öyle bir hücum gücümüz var ki 10 kişiyle bile maç kazanacak pozisyonlar üretebiliyoruz.

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Vitor da Avcı da Berat ve edgar da gervinho da hepsi eleştiriyi hak ediyor hatta cornelius bile hak ediyor ömürü saymıyorum ömür oynatan on kez eleştiriyi hak ediyor ömür yerine şu aşamada yusuf sarıyı tercih ederim ama Avcı ısrarla top bende olsun diye ömürü tercih ediyor ömür de o güçsüzlüğüyle bizi deli ediyor..

dün akşam eleştiri sırası yapsak vitor (%50), böyle maçlar olacak oyuncu hata yapabilir bunu da abartmaya gerek yok.. ama senin teknik heyetin on kişi kaldığımda nasıl bir oyun planı uygularım bu maç İçin diye bir kurgu tasarlamadı ise o yardımcılarına boşuna para vermeyelim Avcı bey Konya gibi bir takımdan gol yemek cesaret işi.. ömürü çıkarıp Hüseyin’i alsan cornelius u çıkarıp siopisi alsan baka ve tony sana zaten bir gol bulurdu 2 fark yapardın hadi yapamadın ikinci yarı tony baka çıkar dijany ve gervinho ile yine bir gol bulurdun.. ama hoca hala anlamsız bir şekilde denemelere girişmekle meşguldü özellikle beratı daha önce denemiş ve olumsuz bir tecrübe yaşamış olmasına rağmen işte bu yüzden Avcı da yüzde 50 maçın sorumlusu bırak on kişiyi dokuz kişi oynasak bile iyi bir savunma orta saha kurgusu olsaydı dün akşam Konya sabaha kadar bize gol atamazdı..

bence en önemli konu şu: Hüseyin’i madem almayacaksın Avcı bey neden takımda tuttun hadi hüseyin (çoğuna göre yetersiz bana göre bu lig için gayet yeterli bir stoper yanına vitor/ edgar gibi kabiliyetsiz stoperler yerine oyun kuran tecrübeli bir stoper bulsaydın gayet iyi) ahmet can I neden koymuyorsun koymacaksan bu çocukları yanında neden oraya buraya taşıyorsun Konya’ya karşı bu çocukları oynatacak cesaretin neden yok..

sonuç olarak çok güzel başladığımız farka gidecek maçı vitorun savrukluğu( kendisini beğenmiyorum hiç) Avcı hocanın saçma değişimleri kurgusu Berat ve edgarın sakarlıkları ve gervinhonun beceriksizliği yüzünden kaybettik.. ömür İçin bir şey demiyorum kendisini çok seviyorum ama bu haliyle ancak alt yapıda oynamalı diye düşünüyorum

sevgilerimle…

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yedigmiz ilk golde, edgar kimseye pas veremiyor cünkü kimse bosa kosmiyor, edgar üc adami pesine takip pasi Wonderkid Ömüre veriyor, bu cocuk topu kontrol etmiyor, top sürmiyor, yok, edgara direct geri pas atiyor, orda topu kaybetik ve sonrasinda gol oldu.

Ömür artik kovulmasi lazim, takimi hic katkisi yok
    Kardeşim cebinde 5m euro para olsa, hadi 5 i geçtim 1 milyon TL olsa çöpe atar mısın?

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Erzurum

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda olsaydı/olmasaydı diye bir şey yok. O olmasaydı şu olmasaydı yenilirdik falan, Hugo kırmızı görmese yenerdik o zaman da. Gervinho golü atsa 3 puan almıştık mesela. Sonuç olarak 2-2 bitti maç. Maçlar dakika üzerinden değil 90 dakika üzerinden yorumlanmalı. İlk yarı sağlı sollu ortalarla baskı yedik tamam, e sonrası? 2-1'den sonra ne oldu, yine 10 kişi nasıl baskıladık herifleri? Burada tamamen skora göre oyun var. Biz 11 kişiyle yapmaya zorlandığımız savunmayı 10 kişi ile hiç yapamıyoruz, en azından sahadaki kadroyla yapamıyoruz bu anlaşıldı. Ha belki hiç çalışmamışızdır da 10 kişi ile savunma işine bilemem. Ama öyle bir hücum gücümüz var ki 10 kişiyle bile maç kazanacak pozisyonlar üretebiliyoruz.
    Bu iste oyun anlayısımız kadro yapımızla uyumlu degil biz bu kadro yapısıyla savunma oynadıgımız her maç rezil oluruz .

Nereden
    Erzurum

A.avcı asla oyundan memnun degil surat ifadesi herseyi anlatıyor taraftarı rahatlatmak icin öyle açıklama yapıyor insallah düzeltecektir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iste oyun anlayısımız kadro yapımızla uyumlu degil biz bu kadro yapısıyla savunma oynadıgımız her maç rezil oluruz .
    Hücum oynadığımızda da kumar ilginç bir kadro kurduk sonu ne olacak bakalım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Almanya

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim cebinde 5m euro para olsa, hadi 5 i geçtim 1 milyon TL olsa çöpe atar mısın?

Ömür 5 Milyon hayatda degil, eku 1,8 milyon € gittiyse Ömür suan para tutmaz. Hadi yinede diyelim 5 m euro.

Her mac beni 10 kisi eksik oynatip, ligde 8 olmak mi istersen, yoksa galibiyet alarak prim alip ve 1 le 3 sirasina mi girmek istersin ? Yine Prim ve Avrupadan gelen para var.

Ömür birak 5 Milyon 500 bin € bile tutmaz. Artik gözünü ac.

Nereden
    İstanbul

Elimizdeki oyuncularla 4-2-3-1 düzeni savunma işini çözecek yegane düzen ama Bakasetas'ın 3'lünün sağında verim vermesi şartıyla.

O zaman özellikle deplasman oyunlarında ve kora kor maçlarda ideal ikili Berat-Siopis ile hem daha az pozisyon veririz hem de çok top kazanıp hücuma daha etkili çıkarız.

Savunma oyuncuları bireysel hata yapıyor ama rakibin baskısını yemenin ve daha fazla pozisyon vermenin en büyük nedeni dirençsiz orta saha.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Savunmada ekstra performanslar değil de hep ekstra hatalar olmaya devam ederse çok puan kaybederiz.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Elde malzeme var. Oyuna uygun kadroya dönersin. Berat-Dorukhan-Siopis üçlüsünden oluşturacağın bir ikili ile bazı şeyleri çözebilirsin. Ama o zaman oyuncu kesmen gerekiyor. Keseceğin adamlar da baba adamlar, yani kolay değil.

Peres_Edgar_Hugo_Denswil
    ___Berat(Siopis)_Dorukhan

Yaparım bunu. Rakibi kaleye getirtmem. Ama o zaman Hamsik-Baka'dan birini keseceksin. Hamsik-Baka-Gervinho-Tony 4lüsünün olduğu bir takım savunmayı belli ölçüde yapar. Hele 10 kişiyken bu dördüyle sahadaysan ve 1 puan aldıysan öp başına koy.

Tabi bu kadro deplasman kadrosuydu. İç sahada ben savunmam, ful hücum, rakipler beni savunsun.
    Konu ilelebeTS tarafından (24.09.2021 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömür 5 Milyon hayatda degil, eku 1,8 milyon € gittiyse Ömür suan para tutmaz. Hadi yinede diyelim 5 m euro.

Her mac beni 10 kisi eksik oynatip, ligde 8 olmak mi istersen, yoksa galibiyet alarak prim alip ve 1 le 3 sirasina mi girmek istersin ? Yine Prim ve Avrupadan gelen para var.

Ömür birak 5 Milyon 500 bin € bile tutmaz. Artik gözünü ac.
    Kovulmak: Sözleşmesini fesh edip oyuncu ile yolları ayırmak. Yani çöpe atılan para. 5 olur 1 olur fark etmez. Ben her maç 11 oynasın demiyorum. Su formuyla oynaması da zor zaten. Ama en kötüsü rotasyonda süre alıp sezon sonu bir şekilde pazarlamaktir.

Oynamasin artık yedekte otursun desen sana katilirdim. Ama silip atmanın kovmanin filan bize yararı yok zararı var.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Nereden
    Erzurum

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kovulmak: Sözleşmesini fesh edip oyuncu ile yolları ayırmak. Yani çöpe atılan para. 5 olur 1 olur fark etmez. Ben her maç 11 oynasın demiyorum. Su formuyla oynaması da zor zaten. Ama en kötüsü rotasyonda süre alıp sezon sonu bir şekilde pazarlamaktir.

Oynamasin artık yedekte otursun desen sana katilirdim. Ama silip atmanın kovmanin filan bize yararı yok zararı var.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bizim taraftar kabul etmek istemiyor bugun giray kaçarda söyledi ömür çok çok kötü diye. Bence anadolu takımına kiralanmalı ne avrupası irlanda liginde bile oynayamaz anadoluda belki kendine gelir yoksa bir alt ligde dahi bu haliyle oynayamaz.

Nereden
    Erzurum

Katılmayanlar olabilir ben dorukanın takıma katılıp beratın kesilmesi ve hamsik dorukan ikilisiyle orta sahanın bir nebze iyilesecegini dusunuyorum berat Trabzonsporda oynayacak kapasiteden cok uzak hangi takıma geldiginin farkinda degil .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Katılmayanlar olabilir ben dorukanın takıma katılıp beratın kesilmesi ve hamsik dorukan ikilisiyle orta sahanın bir nebze iyilesecegini dusunuyorum berat Trabzonsporda oynayacak kapasiteden cok uzak hangi takıma geldiginin farkinda degil .
    İyi döneminde olan Dorukhan orta sahada Hamsik-Bakasetas hariç herkesi keser.

Berat mevut kadroda maalesef biraz yumuşak hamleli.

Vallahi aslında var ya, Bakasetas sağ kenara, Dorukhan-Berat ikilisi ortaya, önlerine Hamsik, solda wakame, ilerde Cornelius...

Her türlü oynar bu kadro...

Nereden
    Trabzon

Bu maçta mağlup olmamızı çok istediler.şike çetesinin hedefi Trabzonspor'u mağlup etmekti.Daha dikkatlı olmalıyız...

Nereden
    İstanbul

Ömür ne yapacaksa kendisi yapacak.

Klasik 9 olmamasına rağmen 217 golle lig tarihinin en çok gol atan 3 oyuncusu olan Hami Mandıralı'nın işler kötü giderken tribünden gördüğü tepkinin onda birini işitse futbolu çoktan bırakmıştı.

Yakın tarihe gelirsek Yusuf Yazıcı tribünlerin "mazlumu"idi.Hepsini aştı,kariyerini yukarı taşıdı.

Trabzonspor tarihinde kendisine bu kadar kredi ve destek verilen başka bir oyuncu olmadı.Sevimliliği,masum ve çocuksu halleri,Messi benzetmesi vs.ona bunu sağladı.ister sakatlık,ister şanssızlık ister başka bir şey denilsin Ömür kredisini tüketti.

Tribünden verilen tepkiye katılmam kime olursa olsun bu aşırılıkların futbolda bence yeri yok.Ama o formayı hak edene,kıymetini bilene kadar o formadan uzak durmalı.Avcı'da illa ki Ömür'ü kazanacağım derse ve sezonu kaybederse bunun sonuçları ağır olur.

Formayı adil dağıtmamak bir takımdaki en büyük sorundur.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben de özellikle bu koyu olan kısımdaki gibi düşünüyorum.

Hüseyine baya bir kızıyorum. Normalde oynamasını da pek tercih etmem. Ama dün özellikle hugo kırmızı gördükten sonra oyuna girmeliydi. Belki ilk gol yiyene kadar beklemeyi manktıklı görebilirim. Bir deneyelim olmazsa değişiklik hakkımızı kullanalım demiş olabilir. Ama ilk golü yiyip üzerine baskı yemeye devam etmemize rağmen hala berattan stoper çıkarmaya çalışmayı anlayamıyorum. Hele hele de 2.yarı aynı fanteziye devam etmeye ne desem bilemedim. @Yiğit Gayretli berat et mi balık mı bilmiyoruz diyordun 3.seçenek de avcı tarafından eklendi. Tavuk da olabilir

Çok rahat geçebilecek maç hugonun anlamsız hareketi, avcının stoperde berat ısrarı yüzünden sanki psgden atak yiyormuş gibi konyadan atak yememize sebep oldu. Orta sahamız normalde de çabuk geçilirken dün bunun zirvesini yaşadık heralde.

Uğurcan kötü oynadığı için eleştiriyordum birkaç haftadır ama dün mükemmeldi. Zaten bizi bu seviyeye alıştırdığı için biraz düşüğünü eleştiriyoruz.

Gervinho sana küfürsüz yorum yazamıyorum.

Edgar bu sene bombadan farkı yok. Dün de kaç pas hatası yaptı sayamadım. Bak güzel kardeşim yanında hugo varken bile fantezi yapıp ta rakip ceza sahasına kadar koşmanı belki bir nebze anlayabilirim de hugo kırmızı görmüş, yerinde berat varken, üstelik solda da ismail varken ne durup durup ileri koşarsın. Senin ayağına taş bağlanmış gibi geride kalman lazım.

1 puana mı sevinsek 3 puan alamadığımıza mı üzülsek anlayamadığım bir maç oldu. Geçmiş olsun.

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vitor da Avcı da Berat ve edgar da gervinho da hepsi eleştiriyi hak ediyor hatta cornelius bile hak ediyor ömürü saymıyorum ömür oynatan on kez eleştiriyi hak ediyor ömür yerine şu aşamada yusuf sarıyı tercih ederim ama Avcı ısrarla top bende olsun diye ömürü tercih ediyor ömür de o güçsüzlüğüyle bizi deli ediyor..

dün akşam eleştiri sırası yapsak vitor (%50), böyle maçlar olacak oyuncu hata yapabilir bunu da abartmaya gerek yok.. ama senin teknik heyetin on kişi kaldığımda nasıl bir oyun planı uygularım bu maç İçin diye bir kurgu tasarlamadı ise o yardımcılarına boşuna para vermeyelim Avcı bey Konya gibi bir takımdan gol yemek cesaret işi.. ömürü çıkarıp Hüseyin’i alsan cornelius u çıkarıp siopisi alsan baka ve tony sana zaten bir gol bulurdu 2 fark yapardın hadi yapamadın ikinci yarı tony baka çıkar dijany ve gervinho ile yine bir gol bulurdun.. ama hoca hala anlamsız bir şekilde denemelere girişmekle meşguldü özellikle beratı daha önce denemiş ve olumsuz bir tecrübe yaşamış olmasına rağmen işte bu yüzden Avcı da yüzde 50 maçın sorumlusu bırak on kişiyi dokuz kişi oynasak bile iyi bir savunma orta saha kurgusu olsaydı dün akşam Konya sabaha kadar bize gol atamazdı..

bence en önemli konu şu: Hüseyin’i madem almayacaksın Avcı bey neden takımda tuttun hadi hüseyin (çoğuna göre yetersiz bana göre bu lig için gayet yeterli bir stoper yanına vitor/ edgar gibi kabiliyetsiz stoperler yerine oyun kuran tecrübeli bir stoper bulsaydın gayet iyi) ahmet can I neden koymuyorsun koymacaksan bu çocukları yanında neden oraya buraya taşıyorsun Konya’ya karşı bu çocukları oynatacak cesaretin neden yok..

sonuç olarak çok güzel başladığımız farka gidecek maçı vitorun savrukluğu( kendisini beğenmiyorum hiç) Avcı hocanın saçma değişimleri kurgusu Berat ve edgarın sakarlıkları ve gervinhonun beceriksizliği yüzünden kaybettik.. ömür İçin bir şey demiyorum kendisini çok seviyorum ama bu haliyle ancak alt yapıda oynamalı diye düşünüyorum

sevgilerimle…
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Nereden
    Asya Diğer

Hoca Berat'tan olacağını falan sanıyor galiba ama Berat olmaz, o Endri Cekici'den ikisinin birden aynı anda o çalımı yemesi rezillik. TS de oynuyorsan öyle çalım yemiceksin. Adam da ekstra goller attı gerçekten ama oyuncularımız formda olsaydı öyle goller yemezdik.

Ya hem Berat'ın kafa vuruşu hatalı hem Edgar'ın kafa vuruşu hatalı üstüne ikisi birden aynı çalımı yiyor, böyle gol yemek için baya kötü olmak lazım şaka gibi gözümün önüne geldi sinirlendim şu an.
    Konu Enaldo61 tarafından (24.09.2021 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolu salt "tempo" olayıyla yorumlarsan tempo mempo diye dalga geçilir bu konuda birileriyle dalga geçmek sakıncalı bir şey değildir..Tempodan başka bir şey bilmiyor musunuz?

Şampiyonlar liginden örneklemeler sunarak güya argümanının altını doldurmaya çalışmışsın ama olmamış çünkü aynı maçı ben de izledim yani Psv-Benfica maçını...Şimdi sana o maçta Benfica'ya sahayı dar eden ama golü bulamayan Psv'nin istatistiklerini yazayım..

Psv yüzde 73 topa sahip olma oranı yakalamış maçta..

21 şut atmış 8'i isabetli..

1 topu direkten dönmüş..

1.88 gol beklentisi ile oynamış Psv..

Tam 31 kez rakip ceza sahasında topla buluşmuş Psv..

9 adet de engellenen şutu var Psv'nin..

"Kaleye şut çektirmediler" derken hangi maçtan bahsediyorsunuz siz artvinli bey? Hiç maçı izlememiş biri bile şu istatistiklere bakarak Psv'nin oyunu domine ettiğini maçtaki tek eksikliğin gol olduğunu direkt analiz edebilir..İddia edebilirim ki Konya takımı da şu yukarıda yazdığım istatistiği bizim takımın karşısında yakalamıştır o sayılara erişmiştir..Belki fazlasını yapmıştır..

Lille Wolfsburg maçına hiç değinmeyeceğim çünkü Lille benim gözümde bir ŞL takımı değil o hüviyette o tempoda o seviyede bir takım değil onu geçiniz..

Siz şunu iddia etseniz anlaşacağız..Deyin ki takım savunma yapamıyor bunun sebebi de hatalı kadro mühendisliği..Yani elde savunma yapacak adam takip edecek rakibi markaja alacak pozisyon takip edecek gerektiğinde adam adama oynamayı bilecek top kesecek pas arası yapacak oyuncu kıtlığı var deseniz daha doğru olacak..Hocanın elinde bahsettiğim tipte Siopis harici oyuncu bulunmadığına göre bu takım nasıl savunma yapacak? Çıkın deyin ki Vitor'un ve Edgar'ın oyun zekası yok bunlar sahte stoper bu iş bitsin..Lafı evelemeye gevelemeye gerek yok..

Konya maçında maça nasıl başladığımızı 10 dakika kırmızı yiyene kadar takır takır top oynadığımızı golün gelişiminin kalite koktuğunu işlerin 3 puanın ve oyunun bizim tarafa kaydığını ama akılsız bir stoperin sakarlığının nelere mal olduğunu kadro içinde hocanın Siopis dışında oyuna alabileceği defansif meziyetleri iyi bir topçu bulunmadığını öndeki beşlinin ofansif adamlar olduğu için rakibi tehdit açısından sahadan çıkarılmaması gerektiğini bunun doğru olduğunu ikinci yarıda kurduğumuz baskının ilerisi için umut verdiğini görün..
    Anlamamışsın demek ki. Benim bütün eleştirim zaten kurduğu kadro üzerinden. Bu kadro iyi savunma yapamıyor diyoruz işte.

Psv benfica maçı ş.ligi eleme maçıydı. Benfica çok erken 10 kişi kaldı. Ilk maçtan 2-1'lik avantajıni koruması gerekiyordu. Zaten bütün mevzu bahis gol. 1 net kale ağzında direğe vurulan pozisyon hatırlıyorum. Onun dışında çok iyi savunma yaptı benfica. Psv gibi çok hareketli ve iyi bir takıma turu vermedi.

Yani 2 tane istatistiğe bakınca anlaşılıyor mu bütün maçin hikayesi ? Şutların niteliğini gördün mü ? Bir takımı eziyorsan golü de bulursun. Ortada ezme falan yok. Çok iyi savunma karşısında eriyen hücumlar var. Bizim maçla pek alakası yok yani.

Sen burada sürekli modern futboldan bahsetmiyor musun? Sonra da tempo diyenle dalga geçiyorsun. Böyle çelişki olur mu ?

Hoca geldiğinden beri savunma vurgusu yapıyor ama kurduğu kadro savunma yapamıyor.

Savunma hücum geçişleri çok önemli artık . Ne kadar sürede toparlanıp savunmaya geçiyorsun, ne kadar hızlı hücuma kalkıyorsun bunlar belirliyor futbol kalitesini.

Oyuncu tiplerinden kaynaklı bir problem var burada. Hoca da bununla alakalı bir değişiklik yapmadı şimdiye kadar. Sezon başından beri hep aynı anlayışla maçlara çıktı. Şimdilik bir gelişme yok bu yönde.

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Marek Hamsik başka bir seviyede oynuyor. Duracağı yeri koşacağı şut orta pas atacağı yeri bu kadar mı bilir bir futbolcu.

Marek bu takımın herşeyi.

Bu arada Corneliusun gol vuruşu da çok temizdi biraz es geçilmiş buda.
    TRABZONSPOR.

Nereden
    Almanya

Hugoya o kart baya agir olmus, dün maci actimda tam 12 dk. Kacirmisdim. Simdi izledim, Hugo tam basmiyor vurdu anda, basa zaten kirar.

Hakemler operasyon pesinde, Umut meler Edgar ve corneliusa yapilan ayni foule hic kart göstermedi.

Dün Giresun-sb macinda son dk, 3e1 pozisyon, serfes´´ Cüno Cakir maci bitiriyor!!!!!!!!!!!!!!!
    Konu lazminator61 tarafından (24.09.2021 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Asya Diğer

Hugoya o kart baya agir olmus, dün maci actimda tam 12 dk. Kacirmisdim. Simdi izledim, Hugo tam basmiyor vurdu anda, basa zaten kirar.

Hakemler operasyon pesinde, Umut meler Edgar ve corneliusa yapilan ayni foule hic kart göztermedi.

Dün Giresun-sb macinda son dk, 3e1 pozisyon, serfes´´ Cüno Cakir maci bitiriyor!!!!!!!!!!!!!!!
    fenere öyle ne goller attırdılar bitmiş maçın uzatmalarında ey gidi, bu hakemler oldukça bu takımlar kendini en büyük sanmaya devam edecek. sonra 4 büyük denince 4. kim falan diyorlar dalga geçiyorlar bizle, derbi diyince ne derbisi diyip dalga geçiyorlar, saçma sapan bir ülke bıktım valla her şeyden.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin kafa topu mu alacaktı 1.90 lık adamlardan?

Boş konuşuyorsunuz.

İki hava topu etkinliği olan stoper de aynı anda maçın başında eksilince hava topu almak diye bir ihtimalimiz kalmadı.

Hüseyin'in maçı daha iyi vaziyete sokacağı tamamen farazi.
    10 kişiyken baskı yemenden daha doğal birşey yok.
    Asıl sokmayacagi farazi oynasaydi gorurdun rezil stoper performansini dun beratda gorduk olan birsey uzerine konusuyoruz sen huseyin oynarsa farazi, bir de ustune bos konusuyorsun diyorsun adamda ki ozguvene bak , bos konusanda sensin sirf avci yalakaligi yapcam diye futbolun gerceklerini hice sayiyorsun stoperde stoper oynar huseyin olur atakan olur ahmet olur x olur adamciligi burakin bir kenara dun ugurcan ekstra performans sergilemeze gorurdum burda agzini acabilecekmiydin adama bak sanki avcinin dokunulmazligi var sabaha kadar yaz dur sen taktiksel hata yapti avci bu mac da o kadar
    Konu gurur6134 tarafından (24.09.2021 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl sokmayacagi farazi oynasaydi gorurdun rezil stoper performansini dun beratda gorduk olan birsey uzerine konusuyoruz sen huseyin oynarsa farazi, bir de ustune bos konusuyorsun diyorsun adamda ki ozguvene bak , bos konusanda sensin sirf avci yalakaligi yapcam diye futbolun gerceklerini hice sayiyorsun stoperde stoper oynar huseyin olur atakan olur ahmet olur x olur adamciligi burakin bir kenara dun ugurcan ekstra performans sergilemeze gorurdum burda agzini acabilecekmiydin adama bak sanki avcinin dokunulmazligi var sabaha kadar yaz dur sen taktiksel hata yapti avci bu mac da o kadar
    Tabi yahu...
    Siz taktiksel uzmanlar olarak sağ kenardan öndeki Abdülkadir'i çıkarmayı akıl ediyorsunuz. Müthiş planınız sonucu oluşacak ortam şu olacak, stoper Edgar-Hüseyin, önlerinde Berat.
    Yani merkez savunmasını güçlendirmiş olacaksınız.

Peki maç boyu Konya merkezden hiç hücum etti mi?
    Neredeyse hiç.

Bu hamle ile zaten sıkıntı çeken kanat savunmasını iyice zayıflatmış olacaksın. Müthiş taktik zeka!
    Aynı hamlenin rakibin pozisyonların neredeyse tamamını ürettiği yandan gelen hava toplarına hiçbir artı getirmeyeceği Hüseyin'in hava topu zaafiyetinden de bilinen birşey.

Planladığın hamlenin Konya maçı özelinde zerre getirisi yok.
    Götürüsü de kanatta Peres'in iyice yanlız kalacak olması.

Velhasılı, farazi diyorum hala hönkürme peşindesiniz.

Takımın maçın başında 10 kişi kalmış.
    Atılan adam hava topu üstünlüğü olan stoperin.
    İkinci hava topu üstünlüğü olan stoperin maç başı sakatlanmış.

Sizin gibi taktik dehalar, Hüseyin alınsa, maç boyu olacaklar yüzünden hem Hüseyin'e hem Avcı'ya saydıracaktı.

Ha Avcı yalakalığına gelince, git Galatasaray maçı sayfasına bak.
    Orada da Avcı düşmanı ilan edildim.

Boş konuşmaya devam edebilirsin şimdi.
    Özgüvenmiş.
    Peh.
    Taktik zehir seni.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (24.09.2021 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)