Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stefan Kuntz

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kenanı alalım kanka sen seversin
    Hayalimdeki milli takım

( ゚д゚)

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gercekten cok iyi bir TD. Ne yazik ki ülkede futboldan zerre kadar anlayan olmadigi icin görmüyorlar. 2,11 puan ortalamasi ile oyanayan TD gönderme pesindeler yine. Fatih Terim ve Abdullah Avci bekliyordurlar..

Ülke futbolu neden gelismiyor? Cok basit bir soru. Soruyu soranlarlarin yüzünden gelismiyor cünkü kendilerine yakin TD leri getirmek icin geberecekler. Allah Hamite yardim etsin bu kadar süper zeka olan insanlarin arasinda karar vermek cok zor. TFF baskani da cok zayif bir durusu var.
    Nefsin icin sevme

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Kovulmuş, bu seferde Montella diyorlar, ya sabır.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Inanmiyorum haberlere açikçasi... kovmazlar... ha yerine biri gelecekse de seyir zevki tirt ama sonuç alabilecek Avci olsun, Montella iyi top oynatacagim diye 3 atar 4 yer, Millî takimda seyir zevki arayanda da bence pek akil yok, Fr Ing milli takimlari falan yildizlar toplulugu ama hangisinde keyifli futbol var söyleyin bakayim ? ben cevapliyorum hiçbirinde yok

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TFF, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz'un görevine son verdi.

jpositve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Lider takımdan neden az isim çağırdınız” sorusuna ise, “90-96'da Trabzonspor'dan 7 oyuncu aldım, milli takıma ama şikayet geldi. Üç büyükler şikayet etti. Adalet olarak ne gerekiyorsa bunu yapıyorum. Adalet terazimizi hassas tutuyoruz” karşılığını verdi.

https://www.pazar53.com/service/amp/...masi-9704h.htm
    ersun yanalin trabzondaki ilk doneminde 2008 - 2009 sezonunda fatih terimin cikmis oldugu maraton programinda soyledigi soz. Bu soz milli takim tarihinin ozeti gibi birsey.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yalanlanmış istifası.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

montella ile görüşülüyormuş

A Milli Takım'da yeni hoca Vincenzo Montella... İtalyan teknik adam İstanbul Beşiktaş'taki bir otelde TFF yetkilileri ile bir araya geldi. Sözleşmenin detayları konuşuluyor.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuntz’u kovup Montella getirmek tam akılsızlıktır. Bu futboldan anlamayan başkanı da ikna ediyorlar belli ki yabancı, genç hoca, vizyon, yapılanma vs diye.

Ya kuntz aptalından kurtulduk derken italyan metroseksüel erkeğiyle uğraşacağız ya sabır.

Bu montella ne yapmış arkadaş ben anlamıyorum ligde ne yapmış da buralara gelebiliyor? Ads iyi kadroya sahip, olanakları geniş bir kulüp bunu 4.yaptı diye Türk milli takımının başına mı getireceğiz?

Senede 10 maç yapacaksın arkadaş neyin yapılanması neyin jenerasyonu bu işleri yapacaksan kulüp takımlarından yapacaksın milli takıma en iyi, en formda topçuları çağırıp yarı taktik yarı gazla süreceksin sahaya metroseksüel italyan gitsin ağda yapsın, adayım Avcı’dır net. Aldığı şampiyonlukla da bunu haketmiştir.

Montella’yı içerde dışarda eze eze tokatlamış adam ya saçma sapan işler bunlar. Ama beklerim yani bizdeki akılsızlar getirir yani montella’ya çuvalla para vererek. Sinyör Terim bile olur ya o drrece.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güle güle.Sen de cebini doldurdun.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kuntz tutmadi ancak ilk soyleyecegi sozleri japonya maci sonrasinda soylemek mecburiyetinde kalmadan daha yolun basinda soylemesi gerekirdi ust duzey! futbolcu diye gecinen bizim cocuklar daha cok hocayi yerler

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kuntz konusuna farklı noktalardan yaklaşacağım. Alınan galibiyetlerin etkisiyle ülkece büyülenmiş gibiydik. Başarısı veya başarısızlığını tartışmayacağım, değerlendirmek için kriter ne? Hazırlık maçını kaybetti diye teknik direktör mü gönderilir mesela? TFF Başkanı'nın, güzel konuşuyor diye ülkece büyük övgüler dizdiğimiz Hamit eliyle Şenol Güneş yerine getirdiği biriydi Kuntz. Alman sistemi diye diye göklere çıkarmaya gerek var mıydı? Asıl takımında oynamayan Barış Alper'i oynatırken kimse ses çıkarmadı. Kısacası gelişinde bir mantıklı gerekçe olmadığı gibi gidişi de saçma oldu.

En önemlisi, millî takım yerine bir karmayı seyrediyoruz. Öyle olunca Uğurcan, Ozan Kabak gibi oyuncular neden oynamadıklarını basın yoluyla soruyor. O genç kadroda, kolej havası oluşmamış. Zaten millî takımda bunu aramak da ilginç. Peki kilit soru şu: Montella bunu değiştirecek mi? Alman sistemi olmadı, bir de İtalyan deneyelim dediler herhalde.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alaman ekolü bizi terk etti

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaman ekolü bizi terk etti

Alman ekolu diye bir sey kalmadigi icin milli takimlari kotu gidiyor kadroda alman asilli oyuncu sayisida azalmaya basladi alman ekolu almanlarin oynadigi donemlerde kalmis gibi duruyor

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı kayseriliyiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kovulmuş, bu seferde Montella diyorlar, ya sabır.

Envoyé de mon 2107113SG en utilisant Tapatalk
    gercektende Montella olmus. Tuhaf degilmi.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu adam bizim ülkemizde beden eğitimi öğretmeni bile olamaz. aylardır milli takım çalıştırdı. allah belanı versin tff.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)