Hesaplipazar

Sonu: Sizce Man Yldz Kimdi?

Katlmc says
47. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 1. UURCAN AKIR

0 0%
  • 5. BERAT AYBERK ZDEMR

0 0%
  • 9. ANTHONY NNADUZOR NWAKAEME

0 0%
  • 10. ABDLKADR MR

3 6.38%
  • 11. ANASTASIOS BAKASETAS

35 74.47%
  • 13. VITOR HUGO FRANCHESCOLI DE SOUZA

1 2.13%
  • 14. ANDREAS EVALD CORNELIUS

0 0%
  • 17. MAREK HAMSIK

4 8.51%
  • 24. STEFANO WILFRED DENSWIL

0 0%
  • 32. EDGAR MIGUEL IE

1 2.13%
  • 33. BRUNO DA SILVA PERES

1 2.13%
  • 6. EMMANOUIL SIOPIS

0 0%
  • 7. YUSUF SARI

0 0%
  • 27. KOUASSI GERVAIS YAO

0 0%
  • 8. DORUKHAN TOKZ

2 4.26%
  • 61. ABDULKADR PARMAK

0 0%
Sayfa 45 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 43 44 45
Toplam 1113 adet sonuctan sayfa basi 1,101 ile 1,113 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sper Lig 5.Hafta l Kasmpaa 0-1 Trabzonspor | Ma Sonucu

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Man oyuncusu anketi neden almad Sn. Admin kardelerim, gzel oluyordu.

Unutuldu sanrm.
    anket konuya eklendi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    34

Alnt Tahir61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    deplasman iki ierde (biri hazr direnli sivas, dieri gs) aralarda da biri uefa ayarnda rakip Molde, dieri ampiyonlar ligi ayarnda Mourinholu Roma ile drt matan sonra Avrupadan elenmi ama ligde zirvede bir takm.

kt oynamyoruz sadece oyunumuz zevkli deil. yi oynuyoruz salam oynamaya alyoruz. sonu odaklyz.
    Bu sene
    zevk vermeyeceiz
    lige renk katmayacaz
    oluk ocuk oynatarak Trk futboluna hizmet etmeyeceiz
    gnllerin ampiyonu olmayacaz
    bunun biraz st biraz alt futbolla puanlar toplayarak hedefe oynayacaz.

kstek olmayn, frsat kollamayn, huzur bozmayn
    Katlyorum. Bu zamana kadar cokulu futbol oynadk da ne oldu? Herkes takdir etti de ne oldu?
    3 puan aldmz srece TV banda uyuyabilirim de problem deil.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

memmedaga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence zlenen tablo bu..
    ama herkesi elendiriyorduk..renk katyorduk..

2018-2019 sezonu 5 ma sonunda elde edilen 7 puan..

Eklenti 20899
    sakin olun...

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    32

Boyle maclari cok iyi oynatan bir Abdullah Avci var. Biz tempoyu yukseltmedigimiz surece Kasimpasa tehlikeli olamazdi. Oylede yaptik, golumuzu attik sonra istedigimiz gibi at kosturduk, tehlikeli islere girmedik. Rakip extra birsey deniyemedi cunki kosmaktan yoruldular fazladan gaz verecek taraftarida yok.

Uzun zamandir belkide en iyi yabancilaramiza sahibiz. Bjk sallantiya basladi, kadro derinligi ligi ve sampiyonlar ligini goturemez onlarda. Yogun tempolu haftalar basliyor onlar icin, biz emin adimlarla devam. Ilk derbimizi de attik aradan.
    15-16 Utanc sezonu

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Alnt iyattara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Abi 5 atyoruz bu takmn defansif sorunu var Her ma gol yiyor. Daha kontroll oynayp 1 0 kazanyoruz takm ok temposuz ampiyon takm byle oynamaz. Ne oynayalm arkadalar? Rakibin 1 tane doru dzgn kaleye topu yok. Bir de bunu dnn. Zaten rakiplerin ou dandik kontroll de oynasan gol pozisyonuna giriyorsun, gol de atyorsun. Evimizde biraz da bask kuran bir grnmde oluruz illaki. 20 matr yenilmeyen deplasman kurgusunu oyun anlayn ok kolay gmyorsunuz.

SM-A705FN cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Aynisini bende dsndm.
    Nefsin icin sevme

~UniCef~ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.02.2008
    Nereden
    Ankara

Medya da herkes bizim yerlilerimizi cok yetersiz buluyor ama ben buna katilmiyorum. Ugurcan ligin en iyi yerlisi ve ayni zaman da en iyi kalecesi. Berat bana gre Taylanin cok nnde futbolcu. Xabi Alonsonun kt versiyonu. Tabi bizim futbol ulemasi onu grmesi zor. A.mr,Dorukhan ve Serkan potansiyeli yksek oyuncular. FB disinda bizim kadar iyi yerlisi olan takim oldugunu dsnmyorum.
    Nefsin icin sevme

cakalkerem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Dorukhan bu takma monte etmek lazm...
    Bakesetas ok iyiydi...

Waakaeme yanar dner....

Abdu iyi niyetli ama gereksiz ilerle urayor..Hala diyorum basit oynamay renmeli..

Bu arada her takma en kt 2 gol atarz demitim...Olmad...Baz malarda bu kadar ansl olmayabiliriz..Dolays ile 2 yi atp rahatlamal bizim takm....Yoksa yandk

Trabzon bir ak hikayesi deildir.
    Trabzon Aktr gerisi hikayedir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ma 25. dakikadan itibaren tribnden takip ettim. Hem bizim maa hem de direkt rakiplerimizin malarna ynelik kemdimce bir eyler yazaym.

En temel sorunumuz tam olarak bizim oynamay beklediimiz eyle Abdullah Avc'nn oynanmasn bekledii eyin ayn olmay. Ben biraz bunun zerinden yorumlamaya alacam konuyu. Biz istiyoruz ki nde iddetli pres, top bizde ve rakipteyken yksek tempo, akkan bir oyun ve bol hcum. Abdullah hoca istiyor ki(kanaatimce) kontroll tempo, kontroll oyun, gvenlikli pas tercihleri, az top kayb, rakibe frsat vermeden yaratlacak hcum opsiyonlar ve man her annn kontrolmzde olmas.

imdi bakld zaman, hocann tercihi taraftara skc geliyor olabilir. yle de hatta... Ama hoca "uzun vade" kazanmann formln byle bulmu. Takm ksa mesafede koturuyor. Tempo kontrol dnda ykselmiyor. Bu sayede man byk blmne top kendisinde olmasa da oyunun kontroln salayabiliyor. Zaten 20 matr deplasmanda kaybetmemeyi, hatta bu malarn yardan fazlasn kazanmay tesadfle aklamak imkansz. En son 1981'de mmkn olmu sanrm byle bir ey.

Gelelim taraftarn beklentisiyle sahada gerekleen arasndaki uyumsuzluun sebeplerine. lk olarak orta saha tipleri... Malum yerli kuraln da dnnce seenekler daralyor. in akas, sezon banda Abd-Hamsik-Bakasetas ls bekliyordum. Daha geiken, daha tempolu olmak bu ekilde mmkn geliyordu ama artlar bakaca geliti. stelik Siopis ve Dorukhan takviyeleri yapld. Tm bunlar gz nnde bulundurunca, Hamsik ve Bakasetas'n arkasndaki oyuncu profiline gre Berat'n ihtiva ettii zellikler farkl ve eksik kald. Geen sezon da baz defansif zellikleri sebebiyle eksiklikleri gze arpyordu ama oyun planmz bu defolar rtmek iin daha uygundu. Ben Berat'n bu ekilde tartlyor olmasna zlyorum akas. Kymetli bir oyuncu ve zellikle top ayamzdayken oynad oyunu da ziyadesiyle iyi buluyorum. Ama orann ihtiyacnn ne olduunu, sahada olduu dakikalarda Siopis ve Kasmpaa manda -kr kavuturana- oynad srede Dorukhan gsterdi. Yani bizim ksr grntden kurtulmamzn birinci adm bu arkadalardan en az birini sahaya atmann yolunu bulmak.

kinci olarak da takmn n tarafnda tercih edilen oyun planyla yine oyuncu tipleri arasndaki olmayan korelasyonu konuabiliriz. n sa ve sol oyuncusu izgiye ok basyor, takm n tarafa nadiren yerleiyor ve ou kez gei hcumlar aryor. Takmn 10 numaras, top santrafora geldiinde aksiyon blgesinin ounlukla uzanda oluyor ve en tepede oynayan oyuncumuz bu artlarda oynamak iin doru zellikte adam deil. Bu takm byle oynayacaksa, daha balant oyuncusu grevi grebilecek Djaniny'nin ierde olmas lazm. Yok biz Cornelius'u etkin ve aktif kullanacaksak n alandaki oyuncularn Cornelius ile kimyasn artracak bir oyun planna gei yapmamz lazm. Bu ekilde insanlarn ou isimleri tartmaya devam edecektir nk. n alana oyunu yp, pas mesafelerini ksaltp, pas temposunu artrp; n alandaki oyuncular birbirine mevcut durumlarndan daha yakn konumlandrarak hem merkezden hem de kenarlardan daha tempolu ve belki biraz kontrolden taviz veren hcum opsiyonlar yaratmak gerekir. Bu durumda, stoperlerimizin de daha nde admlamas ve ilk mdahale iin daha hevesli olmas art.

Hoca bunu ne kadar arzu ediyor, kestiremiyorum akas...

Kasmpaa mann ve geri kalan haftalarn bizim amzdan en dikkat eken konular byleydi benim gzmde.

Gelelim bjk, fb ve gs konularna. Ksa geeceim. En zayf halka gs. Bir oyun planlar, bir ablonlar ve hatta belli 11'leri olduunu bile dnmyorum. Bizden aldklar puan Allah'n bir ltfuydu ya da Abdullah hocann yanl oyun balangcnn telafi edilmi haliydi. Bunun haricinde gs'nin oyun iinde bir ynlendiricisi yok. Toplarlamalar ok olas durmuyor. ok da kaydadeer bir ey oynamyorlar akas.

fb'nin de 3-4-3 dzeni ve hcumu ikinci hatta nc plana atan oyun mant kusursuz uygulanmazsa faydadan ok zarar olur. fb'nin alternatif bir zm yok gibi duruyor. Hcum etmesi ya da rakibi karlamas gerektiinde ok yksek tempolarda ok yksek iddetli koular yapmak zorunda kalyorlar. Hocalarnn antrenman yntemleri ve youn ma programlar yznden fazlaca sakatlar var. Bu tempoda bu aray kaldrmalar mmkn deil. Daha fazla kayp yaayacaklardr.

Kadro kalitesi nedeniyle en avantajl takm bjk. Fakat onlarn da en net eksii rotasyon oyuncularnn, zellikle yerlilerinin kalitesiyle yabanclar arasnda uurum olmas. Antalya manda bu ok net grnd. tahl, hzl, tempolu ve direkt kaleyi dnen bir oyun tarzlar var ama sistemin iinden 1-2 paray ekince at balarna yklyor. Antalya mann ilk yarsyla ikinci yarsnn gece ve gndz gibi farkl olmasnn sebebi bu yetersizlik. Ma zelinde Ersun Yanal'n da byk katks var tabi ama sezonun devamnda, bjk ne zaman 3'ten fazla oyuncuyu rotasyona sokmaya alsa benzer eyler olacak. Antalya man evirdiler ama bu ma evirmek iin verilen tavizler, orta vadeli tm planlar kkten deitirebilir. Devre aras geldiinden suyun dibinden son anda kurtulmu biri gibi derinlemesine bir nefes alacaklar. Belki de boulacaklar.
    Yiit, Gs'yi bizim Fatih Tekke katlana kadarki Samet Aybabal takma benzetiyorum. Yeniden yaplanan, genlemi, fizik gc bir yere kadar yeten, hcumda retkenlii snrl...

Beikta'n iyi kt birlikte oynama alkanl, oyun ezberi var.

Hoca, sistem, kadro vb. birok faktrn deitii ikecilerin iini dierlerine gre daha zor gryorum. leri yoluna koymalar (Denk rekabet koullarnda) kolay olmayacaktr. Fakat haftalardr rakiplerine alnmayan penaltlar ile her matan nce veya sonra abuk sabuk aklamalarla kamuoyunu ynlendirerek sreci kendi avantajlarna evirmelerine armam.

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    50

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    anket konuya eklendi
    Teekkr ederim.

Tabi ki Anastasios Bakasetasssss
    TRABZONSPOR, TRKYENN PORTOSU OLMALIDIR.

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yiit, Gs'yi bizim Fatih Tekke katlana kadarki Samet Aybabal takma benzetiyorum. Yeniden yaplanan, genlemi, fizik gc bir yere kadar yeten, hcumda retkenlii snrl...

Beikta'n iyi kt birlikte oynama alkanl, oyun ezberi var.

Hoca, sistem, kadro vb. birok faktrn deitii ikecilerin iini dierlerine gre daha zor gryorum. leri yoluna koymalar (Denk rekabet koullarnda) kolay olmayacaktr. Fakat haftalardr rakiplerine alnmayan penaltlar ile her matan nce veya sonra abuk sabuk aklamalarla kamuoyunu ynlendirerek sreci kendi avantajlarna evirmelerine armam.
    Ben gs'nin sorununu orta sahada gryorum Ouz. Bir de Fatih Terim'in kendisi tabi

bjk-Sergen birlikteliine de hala sorunlu gzle bakyorum. Rzgar bir terse dnse hzla kaacak gibi grnts var.

fb'nin de klasik hareketleri. yi de olsalar, kt de olsalar bu maniplasyonlar yapyorlar.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Sezgin ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben gs'nin sorununu orta sahada gryorum Ouz. Bir de Fatih Terim'in kendisi tabi

bjk-Sergen birlikteliine de hala sorunlu gzle bakyorum. Rzgar bir terse dnse hzla kaacak gibi grnts var.

fb'nin de klasik hareketleri. yi de olsalar, kt de olsalar bu maniplasyonlar yapyorlar.
    Konu d fakat fb-gs-bjk yi yazarken kk harf kullanan renktalar iyi ki varsnz...
    Aasarl_61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 12 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 11 misafir)

1. mrKaradeniz61