Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 349 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 349 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 Dünya Kupasý Elemeleri 6.Maç | Hollanda 6-1 Türkiye | Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Satýþ olsa ne olmasa ne, þampiyonadan bu yana rakiplerin oynadýðý oyuna hiçbir þekilde cevap veremeyen bir takým var, demek ki hoca yapamýyor artýk, geri kalmýþ kendini güncelleyemiyor.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Uluslar Ligi'yle baþlayan bir düþüþ var. Fransa'yý yendiðimiz ve herkesin heyecanlandýðý dönemde Mahmut ve Dorukhan'ýn orta sahaya kattýðý direnç þimdi yok. Kimse kusura bakmasýn; Yusuf, Hakan ve Kenan'la düzen oluþturmak çok zor. Takým çok kýrýlgan. Bir de Avrupa'da oynayan her oyuncu kafadan on bire yazýlacak diye kural mý var? Önceden Anadolu Takýmý oyuncusu Ýstanbul'a gitmeden millî takýma çaðrýlmazdý. Þimdi çýta yükseldi, Avrupa'ya gitmeyen bekleyecek.

Þeytanî düzenlere gelirsek... Hoca kýsmen haklý. Ama saha içini çöz önce. Sonra millete laf yetiþtir. Þenol Güneþ "Paraya karþý emeðin savaþý" ve "Uludað'ýn havasý temiz"den sonra eleþtirdiklerine dönüþtü. O sýrada da baþarýlý oldu, yalan yok. Ýstanbul'da þampiyon oldu, Þampiyonlar Ligi'nde ilerledi... Ama eski sempatisini yitirdi. Bugün kendi memleketinde, onu sevenler bile stadyumdan adýnýn kaldýrýlmasýný istiyorsa, dönüp kendisine soracak: Ben nerede yanlýþ yaptým?

"Bana yalvardýlar" nedir Allah aþkýna...
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (08.09.2021 Saat 07:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Euro 2020de de yazmýþtým. Fransa maçýndan sonra Ýzlanda deplasmaný vardý. Önde basýp mahvetmiþlerdi bizi. Sonra Letonya maçý. 3-1den önde basa basa 3-3 yaptýlar. Turnuvada da önde basan takýmlar sorun yaþattý. Uðurcana dönmeler, topu kaptýrmalar, kontr presle ikinciyi kaptýrmalar derken takým helva gibi daðýlmýþtý. Dün de ilk yarý bakýyorum top defans ve kalecimizde dolaþýyor ama orta saha tamamen pasifize olmuþ vaziyette. En iyi zamanýmýzda da Okay oradan iyi oyun kuramadý, kuramaz da.

Dün 11 kiþiyken bile eksik gibiydik. Cebelitarýk kadar topun arkasýna geçemedik.

Hocayla futbolcular arasýndaki bað kopmuþ. Taktik teknik bi yere kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Türkiye'de insan olmak insanlýktan çýkmýþ vaziyette. Herkes kendi takýmýndaki futbolcuyu savunurken oynayana da hakaret ediyor. Mide bulandýrýcý. Tarihimizde böyle bir yozlaþma görülmemiþtir. Sadece spor deðil her konuda.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ortasahada kim oynuyor belli deðil, Siopisle Bakasetas lazým milli takýmýn ortasahasýna. Ortasaha ne direnç gösteriyor, ne top saklýyor, ne de pozisyon hazýrlýyor.

Defans ve forvet ondan sonra tartýþýlmalý.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Ortahisar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim yorumuma yorum yapip hadi isine diyen bir kafa yapisi. Þikebahçeli zekasý diyoruz biz buna. Yorumunu yap geç kimsenin Trabzonsporluðu senin gibilerin lafýna tabii degýl.bos yapma daha fazla
    Yahu yeter... Kimse Uðurcan güzellemesi yapmadý.
    Herkesin söylediði bu maçta Uðurcanlýk birþey yoktu dedi herkes. Yediði goller de her kalecinin yiyeceði gollerdi.
    Söylenen bundan ibaret.
    Bir tane mesaj yok Uðurcan çok iyi oynadý diyen.

Vaziyet bu iken, tutup burada
    "Yarým düzine gol yemiþiz hala uðurcan güzellemeleri.ilk okullarda yok bu duzeyde fanatiklik cocukluk sacmalik." diye lafa girip forumda fitne çýkarmak saygý gösterilecek bir durum falan deðildir. Direk galiz laflarý hak ediyorsun.
    Ben þu deðilim, bu deðilim diye yalandan da burada gerinme... net bir þekilde ortalýða pislik saçmaya gelmiþsin.
    Fazlasýna forum kurallarý ve benim edebim müsade etmiyor...

Yoksa hak ettiðin çok daha ötesi.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Uðurcan býraksýn milli takýmý. Bunu gönülden istiyorum.

Bak abi Ömer Toprak'ýn kafa rahat.

Akþam twitter Uðurcan gol yesin diye bekleyen o---pu çocuklarýyla doluydu. Söv söv bitmiyorlar.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý oguzkoc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uðurcan o net vuruþlarý kurtardýðý için 20m euro bekliyoruz zaten. Her kaleci formsuz olabilir ve uðurcan bugün çok formsuz. Takýmla beraber o da çok kötü nesini savunuyoruz anlamadým
    En nefret ettiðim insan tipi iþte bu. Taraftar gibi görünüp, objektiflik kisvesiyle kendi deðerleriyle mücadeleye giren kiþiler.

Benim gözümde bu gibi adamlar asla Trabzonspor taraftarý olamaz.

Elimde olsa Trabzonspor'la ilgili her yerden uzak tutarým senin gibi adamlarý.

Senin gibi adamlarýn Trabzonspor'la sevinmeye de hakký yok.

Sen git Altay'ýn takýmýný tut.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

paraya karþý emeðin savaþýndan geldiðin noktaya bak hoca. evet baþarý kazandýn ama kýsa vadede ya þimdi ? topraðýn bile artýk sana soðuk. deðer miydi?
    sadece aþk bizimkisi

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Kuzey Korede 2 defa katilabilmis Dünya Kupalarina, bizde.
    Onun icin her yerli TD`nin gözü vardir Milli Takimda diye düsünüyorum, istisnasiz.
    Norvec, Letonya, Cebel ve Karadagi yen ve en kötü ihtimal Playoff oyna.

Senol Günes bunu bu saatten sonra yapamaz, bu belli, bitmis, finish. Zaten Letonyasi, özel kabusu ile maci olurdu daha. Norveci yense gider Letonyaya takilma olasiligi var. Orta sahayi bir türlü saglam bir sekilde kuramadi.

Bir degisiklik olmali. Kabak bizim basimizami patlar görecegiz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

TS61_NL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    47

Kayýným dün aradý "eniþte bilet var, gelir misin" diye sordu ve ben nazikçe teklifi geri çevirdim lakin olacaklarý tahmin etmek kendi adýma zor deðildi. Üzüldüðüm nokta Uðurcan, çok yýpranmýþtýr ve yýpranacaktýr muhtemelen. Her ne kadar kalede Altayý görmek istesemde kimsenin dünkü duruma düþmesini istemezdim, kalede deðil Uðurcan dünyanýn en iyi kalecisi de olsaydý sonuç deðiþmezdi lakin arada gözle görülür sýklet farký vardý. Hollanda zekice istenilen sonuçlarý alamayýnca De Boer ile yollarý ayýrýp Van Gaala teklif götürdü ki kendisi dünden razýydý takýmýn baþýna geçmek için. Hollanda makina gibi iþleyen, hýzlý oyuncularla hýzlý hücum edip, saðlý sollu saldýrýp durdular, kalemizi ablukaya aldýlar. Bu maç nezdinde Uðurcaný eleþtirenler ya art niyetli ya da maçý doðru dürüst izlememiþ demektir. Takým maalesef her hattýyla yol geçen hanýydý, inanýlmaz kopukluklar vardý, kýrmýzý kart ise tuzu biberi oldu ve kýsaca Uðurcana yazýk oldu. Her hangi bir Milli takýmda böyle bir sonuçtan sonra istifalar gelirken bizim Milli takýmda öyle bir düþünce yok sanki. ÞG parayý fazlasýyla tatlý bulacak ki kendisi de þimdilik istifa etmeyi düþünmüyor sanki. Benim gördüðüm takým ÞGe olan inancýný kaybetmiþ ki önümüzde ki Norveç maçý bu þekilde imkaný yok kayýpsýz geçilemez...
    Konu TS61_NL tarafýndan (08.09.2021 Saat 11:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ya olduðun gibi görün yada göründüðün gibi ol.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bu maçta Uðurcaný konuþmak komik. Ama bunu hak ediyoruz. Karadað maçýnda da konuþulmasý gereken Altay deðildi. Karadað maçýnda ilk golde Altayýn hatasý yokdu, benzer golleri dün Uðurcan da yedi. Frikikde ise adam her ne kadar muhteþem vursa da Altay hatalýydý. Ama dün
    akþam da Uðurcanýn 1,2,3 ve 6.gollerde nokta kadar hatasý yoksa da 4.golde ve 5.golde hatalýydý.4.golde önünden geçen 2 topu seyrederken 5.golde de kalesini erken terkedip golü kolaylaþtýrdý. Bence milli takýmýn 2 tane iyi kalecisi var ve asýl sorun kaleyi kimin koruduðu deðil. Abartýlý bir þekilde Altayý linç edersen onlar da fýrsat bulmuþ gibi Hollanda maçýndan sonra günahsýz Uðurcaný linç ederler

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ülkede bi adam var o adam gitmedikçe hem sosyal, hem ekonomik hem de sporda bi geliþme beklemiyorum ben. Futbolun bu halde olmasýnýn sebebi de o adam çünkü inþaatçý mütahiti de o atadý TFF baþkanlýðýna
    kesinlikle
    Alýntý AyhanPe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Simdi dogruya dogru. Stada isminin verilmesini en az S.Günes istedi. Defalarca da bunu istemedigini dile getirdi..Stadin isminin degiseceginede inanmiyorum maalesef..
    hikâye anlatsin o, geçsin o isleri
    Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Noldu dostum neden üzerine alýndýn bu kadar o bahsettiðim adam sensin heralde
    hahaha krall
    Alýntý figirm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçta Uðurcaný konuþmak komik. Ama bunu hak ediyoruz. Karadað maçýnda da konuþulmasý gereken Altay deðildi. Karadað maçýnda ilk golde Altayýn hatasý yokdu, benzer golleri dün Uðurcan da yedi. Frikikde ise adam her ne kadar muhteþem vursa da Altay hatalýydý. Ama dün
    akþam da Uðurcanýn 1,2,3 ve 6.gollerde nokta kadar hatasý yoksa da 4.golde ve 5.golde hatalýydý.4.golde önünden geçen 2 topu seyrederken 5.golde de kalesini erken terkedip golü kolaylaþtýrdý. Bence milli takýmýn 2 tane iyi kalecisi var ve asýl sorun kaleyi kimin koruduðu deðil. Abartýlý bir þekilde Altayý linç edersen onlar da fýrsat bulmuþ gibi Hollanda maçýndan sonra günahsýz Uðurcaný linç ederler
    ahahaahahaha yâni biz baslattik bizim yüzümüzden oldu bunlar he ? þaka herhalde bu
    götfblilerin sövmek için sanki böyle bir seye ihtiyâci varmis gibi... Ugurcan'i elestiririm ama fb ve tayfasini hayatta savunmam, onlarin hakli oldugu tek 1 tâne konu yok su hayatta, geçelim onu hele
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Nereden
    Ýstanbul

Frikikte adam muhteþem vurmadý, eli yüzü düzgün bir þuttu ve Altay bariz hatalýydý. Önder Özen güzelce izah etti. 4 kiþi istemiþ de 3 kiþi gelmiþ baraja. 4 kiþi daha hatalý olur dedi Önder Özen.

Onlarýn linç etmesi önemsiz. Onlar gözüne radar tutulmuþ þike tavþanlarýndan baþka bir þey deðil.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bu kavgayi trabzonspor taraftari baslatmadi.
    Ugurcana enaz 1 yildir cok ciddi bir itibar suikasti yapiliyor.
    Dogal olarak karadag macinda trabzonspor taraftari bunu cok hakli olarak Altaya yapti. Ayrica bu durumu senol gunes de demecleriyle pekistirdi.
    Ben anlayamiyorum avrupa sampiyonasindan milli maclarda tek gundem ugurcan.yahu geri kalan 10 kisiye birsey diyen yok.
    Sanki milli takim sadece kaleciden olusuyor. Caglar kirmizi yiyor adini anan bile yok. Ben de kaleci haric oynamak isterdim milli takimda, ne de olsa senin ne yaptiginla ilgilenen yok.

Nereden
    Afrika Diðer

Uðurcan'ý konuþmak komikse komiklik yapmayý býrak.

6 gol yiyen takýmda son hatalý adam kaleci olur.

Adamlar ilk golü kalenin aðzýna soktu.

Dalga geçtiler.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kavgayi trabzonspor taraftari baslatmadi.
    Ugurcana enaz 1 yildir cok ciddi bir itibar suikasti yapiliyor.
    Dogal olarak karadag macinda trabzonspor taraftari bunu cok hakli olarak Altaya yapti. Ayrica bu durumu senol gunes de demecleriyle pekistirdi.
    Ben anlayamiyorum avrupa sampiyonasindan milli maclarda tek gundem ugurcan.yahu geri kalan 10 kisiye birsey diyen yok.
    Sanki milli takim sadece kaleciden olusuyor. Caglar kirmizi yiyor adini anan bile yok. Ben de kaleci haric oynamak isterdim milli takimda, ne de olsa senin ne yaptiginla ilgilenen yok.
    Bu kavgayý Trabzonspor taraftarý baþlattý demiyorum zaten, ama ayný çirkefe bulaþmayalým diyorum. Elmayla armutu birbirine karýþtýrmayalým, bu saçmalýklarda Altayýn ya da Uðurcanýn suçu yok. Hocayý seçimleri için eleþtirebiliriz ama Ýstanbul kulüpleri gibi biz de milli maçlarda bari Altay gol yese de haklýlýðýmýz ortaya çýksa diye maç seyretmeyelim. Her ikisi de þu an Türkiyenin en iyi kalecileri. Forma ikisinin de hakký.

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Öyle yazmýþsýn ki Altay kaleye geçene kadar hiçbir problem yoktu, Altay gol yedi diye biz linç ettik, fb taraftarý da doðal olarak Uðurcan'ý linçliyor.

Yok böyle bir þey hangi dünyada yaþýyorsunuz acaba? Adamlar tek maçý deðil tüm turnuvayý çocðunun üzerine yýktý. Yýkmakla kalmadý sövmedikleri yer kalmadý, en önemli maç öncesi çocuðunun resmini paylaþýp Altay'ýn ki daha iyi olurdu vs gibi saçma sapan kýyaslarýna devam ettiler. Medyasý, taraftarý, siyaseti ortak payda toplandý. Avrupa kupasý tarihinde kalesine en fazla þut atýlan takým oldun, Uðurcan en fazla kurtarýþ yapan kaleci oldu ama suçlu yine Uðurcan bellendi. Zorla Altay'ý kaleye soktular. Bu þartlar altýnda býrakýn da kapadýðý köþeden gol yiyen kaleciye bir iki sallama hakkýmýz olsun.

Nasýl Mert oynarken kimse ses çýkarmýyordu, milli takýmýn tek kalecisi var benim için. Algý yapmaya devam etsinler. Daha çok Karadað maçý izleyeceðiz, fýrsatlar gelecek. Daha beterlerini yapmazsam yüzüme tükürsünler. Kaçacak delik arayacaklar

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Aslinda benim kafama soru isareti birakan Burak Yilmaz´in aciklamalari. Kimleri kast etti?

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Trapezunda Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslinda benim kafama soru isareti birakan Burak Yilmaz´in aciklamalari. Kimleri kast etti?
    Ersin Düzen iste. Hem tffde gorevli hem hocaya sallýyor. Fatih Altayli 400 bin aliyor aylýk falan demiþti bir ara, trtden istifa etti. tff zam yapmýþtýr. Simdi bu görevinden de istifa etmek zorunda kaldý. Kim bilir kaç yerden daha maaþ baþlamýþlardýr buna. Cb özel makam falan olur yakýnda.

Yalnýz Burak sana helal olsun birader. Leþ gibi oynadýn ama iyi konuþtun bravo.
    ( ゚д゚)

Ortahisar61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Yahu yeter... Kimse Uðurcan güzellemesi yapmadý.
    Herkesin söylediði bu maçta Uðurcanlýk birþey yoktu dedi herkes. Yediði goller de her kalecinin yiyeceði gollerdi.
    Söylenen bundan ibaret.
    Bir tane mesaj yok Uðurcan çok iyi oynadý diyen.

Vaziyet bu iken, tutup burada
    "Yarým düzine gol yemiþiz hala uðurcan güzellemeleri.ilk okullarda yok bu duzeyde fanatiklik cocukluk sacmalik." diye lafa girip forumda fitne çýkarmak saygý gösterilecek bir durum falan deðildir. Direk galiz laflarý hak ediyorsun.
    Ben þu deðilim, bu deðilim diye yalandan da burada gerinme... net bir þekilde ortalýða pislik saçmaya gelmiþsin.
    Fazlasýna forum kurallarý ve benim edebim müsade etmiyor...

Yoksa hak ettiðin çok daha ötesi.

O galiz sozlerin alasini siz hakediyorsunuz. Milli takim sayfasinda 6 yemis milli takim elestirilecegine ugurcan konusuluyor. Oynasa oynamasa ugurcan altay. Benim milli duygularim sizin gibi olmedi. Hele ki cogu trabzonsporludan olusuyorsa. Senin gibiler yuzunden bu haldeyiz bilmediginiz nane yok milletkn Trabzonsporlulugu bile sizden soruluyor saniyorsunuz nasil bir yetersizlik icindesin nasil bir tahammulsuzluktur ki bu kadar zirvaliyorsun. Isine yorumuna bak. Milli takim dedin mi akan sular durur benim icin.senin ne dusundugun umrumda degil malum senin gibiler ugurcan oynamazsa milli takim yenilsjn diye dua eden buyuk Trabzonspor taraftari...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ýkinci yarýyý izlemedim. Ýyi ki de izlememiþim. Zaman kaybý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Ortahisar61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O galiz sozlerin alasini siz hakediyorsunuz. Milli takim sayfasinda 6 yemis milli takim elestirilecegine ugurcan konusuluyor. Oynasa oynamasa ugurcan altay. Benim milli duygularim sizin gibi olmedi. Hele ki cogu trabzonsporludan olusuyorsa. Senin gibiler yuzunden bu haldeyiz bilmediginiz nane yok milletkn Trabzonsporlulugu bile sizden soruluyor saniyorsunuz nasil bir yetersizlik icindesin nasil bir tahammulsuzluktur ki bu kadar zirvaliyorsun. Isine yorumuna bak. Milli takim dedin mi akan sular durur benim icin.senin ne dusundugun umrumda degil malum senin gibiler ugurcan oynamazsa milli takim yenilsjn diye dua eden buyuk Trabzonspor taraftari...
    Çok aleni hileci taktikleridir bunlar.

Uðurcan'a çok iyiydi diyen kimse yokken, Uðurcan güzellemesi yapýldý dersin,
    Milli takým yenilsin diyen kimse yokken, siz milli takým yenilsin diye dua edenlerdensin dersin.
    Mesele milli takýmýn rezil oyunu, Uðurcanlýk birþey yok derken herkes, milli takýmý deðil Uðurcan'ý konuþuyorsun dersin.

Aslýnda bunlarýn tamamýný yapan, Avrupa þampiyonasýndan beri bunlarý alenen, hem de gizlemeden yapan bir camia var.
    Camianýn hedefinde Trabzonspor ve talî olarak Uðurcan var. Ve milli takým üzerinden bunu aþikârane dilendiriyor.

Bu dillendirmeye Altay üzerinden Trabzonspor forumundan reaksiyon verilirken, tam o dönem üye olan bir zat çýkýyor.

Uðurcan'ý güzellemeyin (güzellenmemesine raðmen), aslolan milli takýmýn kötü oyunu (ona dikkat çekilmesine raðmen), milli takým yenilmesin diye iç geçirmeyin (kimse yapmamasýna raðmen) diye ortalýkta geziniyor.

Hadi ordan.

Fenerli soytarýlarýn soytarýlýklarýna yol açmayý kendine vazife edinmiþ Trabzonsporlu tanýmýyorum.
    Varsa da Trabzonsporluluðunu tanýmýyorum.
    O soytarýlýklarý milli duygularla perdelemeye çalýþma sahtekârlýðýný asla yutmam.

Þimdi git o soytarýlýklarýný örtmeye çalýþtýklarýnla hemhal ol.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafýndan (09.09.2021 Saat 14:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Ortahisar61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok aleni hileci taktikleridir bunlar.

Uðurcan'a çok iyiydi diyen kimse yokken, Uðurcan güzellemesi yapýldý dersin,
    Milli takým yenilsin diyen kimse yokken, siz milli takým yenilsin diye dua edenlerdensin dersin.
    Mesele milli takýmýn rezil oyunu, Uðurcanlýk birþey yok derken herkes, milli takýmý deðil Uðurcan'ý konuþuyorsun dersin.

Aslýnda bunlarýn tamamýný yapan, Avrupa þampiyonasýndan beri bunlarý alenen, hem de gizlemeden yapan bir camia var.
    Camianýn hedefinde Trabzonspor ve talî olarak Uðurcan var. Ve milli takým üzerinden bunu aþikârane dilendiriyor.

Bu dillendirmeye Altay üzerinden Trabzonspor forumundan reaksiyon verilirken, tam o dönem üye olan bir zat çýkýyor.

Uðurcan'ý güzellemeyin (güzellenmemesine raðmen), aslolan milli takýmýn kötü oyunu (ona dikkat çekilmesine raðmen), milli takým yenilmesin diye iç geçirmeyin (kimse yapmamasýna raðmen) diye ortalýkta geziniyor.

Hadi ordan.

Fenerli soytarýlarýn soytarýlýklarýna yol açmayý kendine vazife edinmiþ Trabzonsporlu tanýmýyorum.
    Varsa da Trabzonsporluluðunu tanýmýyorum.
    O soytarýlýklarý milli duygularla perdelemeye çalýþma sahtekârlýðýný asla yutmam.

Þimdi git o soytarýlýklarýný örtmeye çalýþtýklarýnla hemhal ol.

Forumda sosyal medyada milli takim yenilsin diye dua edenleri gormediysen goremediysen ki oyle bir durum mumkun degil senin cehaletin.soytarilik her yerde yazan seyi yazilmamis gibi sahtekarca yedirmeye calisip tribunlere oynamaktir. Ugurcan guzellemesi derken, milli takim 6 yemis ugurcanin hicbir golde hatasi yok keske altay yeseydi beter olsunlar iyi oldu senolada iyi oldu vs.. denmesinden haz etmiyorum. Biz bu degiliz diyorum. Ama senin gibi vatan haini de ilan etmiyorum cunku haddim degil. Kiziyorum sadece. Kimsenin vatan sevgisi de Trabzonsporlulugunu da sorgulamam haddimi bilirim. Kendini bu kadar onemli gorme ayrica, sen birinin Trabzonsporluluðunu tanisan ne tanimasan ne curmun ne ola ? Bombos bir laf.. sen ve senin gibiler senin fikrinde olmayan herkesi þikebahçeli ilan ediyor. Umrummu deðil. Ben milli formayi kim giyerse giysin o maci kazanalim isterim.soytarilik yapmam. Anlamaya calismak yerine denmek isteneni hakaretamiz konusan suclayan saygi duymayan senin gibilerden sýkýldým her yerde varsýnýz. Geliþin biraz. Bu yýl iyi oyun akilli sogukkanli guclu olmaya devam edersek senin gibilerin taraftarlik ekolude bitecektir insallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)