Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 95 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhas€b€

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'e göre bugün bir Şenol Güneş kişisi Trabzonspor'un kendisidir zaten. Eleştiren, davasını sattığını iddia eden ya Fenerlidir ya da Fenerbahçe'den para alıyordur. Ama öte yandan Şenol Güneş'in en büyük şansı Trabzon'un hiç düşmanının olmadığı!! bir 10 senelik döneme denk gelip şampiyonlukları çabuk çabuk toplamış olmasıdır. Bugünkü gizli eller, hakemler, Ali Şen, çatıdaki sniper o zaman da olsaydı şimdi Sotka'da çöp topluyordu kendisi.

İki tarafı da sevmiyorum.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdaki tartismayi anlamakta zorluk cekiyorum dogrusu. Herkes kendisi icin dersler cikarip yolumuza devam edemiyormuyuz? Bizi ne engelliyor? Egolarimiz mi?
    hocam nokta atışı yaptığınız için teşekkürler

evet yolumuza devam ediyoruz.
    herşeyi bir kenara bırakıyoruz
    çünkü alacağımız yol uzun
    BMN KOCAELİ

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı M. Fatih ALEMDAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Naçizane teklifim; forumda geçmişti yasaklanmış tüm dostlarımızın bu vesileyle tekrar foruma katılmasını sağlamaktır.

Farklılıklarımız güzellikleriztir

Hepinizi çok seviyorum. Saygı ve sevgilerimle. Hoşçakalın iyi geceler
    +1. Eskisinden daha güçlü olmak gerekir bu zamanda.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Güneş'i sevmeyenlerin gözü aydın.
    Milli takım hocalığı görevine son verildi.
    Şimdi dua edin Trabzonspor da işler iyi gitsin, yoksa korktuğunuz başınıza gelebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Şenol Güneş'ten haz etmem.
    Milli takımda yaşadıklarına da şaşıracak değilim.

Hazır takımları küçük dokunuşlarla iyi oynatan bir adamdır.
    Asla kendisi bir takım kuramaz.

Bir yere kadar kendi kurduğu kadro Talisca'lı, Pepe'li kadrodur...
    O da Bjk yi batırdı...
    Öyle bir maliyetle kadro kurulmaz.

Hazır takım olmadığı sürece kötü sonuç almaya mahkumdur.

Trabzonspor'a gelmesini çok olası görmüyorum.
    Kendisi dahi biliyor artık şehirde zerre sevilmediğini.
    Yönetim böyle bir saçmalığa girmeye kalksa bile kendisi öyle bir riske artık girmez.

Tabi çok büyük paralar teklif edilmezse... Para olayına dayanamaz.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş'i sevmeyenlerin gözü aydın.
    Milli takım hocalığı görevine son verildi.
    Şimdi dua edin Trabzonspor da işler iyi gitsin, yoksa korktuğunuz başınıza gelebilir.
    heh simdi biz mi suçlu olduk ? komedi
    bizden uzak dursun da ne fuski yerse yesin... evet keske kalsaydi da rahat olsaydik ama ne yapalim...

onu gönderenlerin bunu bile hesap ettiginden emînim, zâten bahâne ariyorlardi kovacaklardi, bir de bu isin bize verebilecegi zarari da akillarina getirdiklerinde daha da seve seve bastilar dügmeye adim gibi emînim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sörloth için hemen hemen her hafta yazdım, bu adamı 3 / 4 yıllığına imzayı attıralım derken, taraftarımızda böyle bir istek baskısı olmadı, neymiş satın alma opsiyonu bizdeymiş,
    takavut Nwakame ye imza attırmanın peşindeler, son yılların Trabzonsporunun yönetici kafası bu. Sörloth bizde olsaydı belkide Roma'yı elemiştik. Öyle sinir oluyorum ki !
    Sorloth'a 3-4 yıl sözleşme imzalatmayı sadece siz değil herkes istedi ancak şöyle bir durum vardı, sözleşmede bulunan "çıkış maddesi" ve oyuncunun Avrupa'da kariyer isteği yönetime satış seçeneği disinda bir seçenek bırakmıyordu, ipler bizim elimizde değildi.

6 milyona alacağımız oyuncuya 9 milyonluk serbest kalma maddesi koyulmasi üzerinden eleştiri olabilir ama "3-4 sene imzalatabilirdik, bunu ben düşündüm yönetim düşünemedi" diyerek eleştirmek yanlış olur.

Bu arada Waka da en az Sorloth kadar önemli oyuncu ve hala sözleşme yenilemediler. Yattara gitti gideli sağ kanat bulamadık, değeri gidince anlaşılır.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı'dan sonraki TD muz Şenol gunes olacak büyük ihtimalle. Ha buna şu andan itibaren karşı çıkmak her TS linin boynunun borcudur.

Şenol güneş Trabzona ancak maç izlemeye ya da tatile gelmeli.

Kendisine kankasi ırkçı emre ile başarılar dileriz

Hatta sikebahceye beraber gidebilri
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Merak ettim acaba forum nasıl aktif mi diye senelerdir girmemiştim. Eski kavgalar bile devam ediyor bayağı aktifmişiz.

Cyzio Hocam Şenol Hoca konusunda bir sen birde Zigana Tv de bir yorumcu amca vardı ilk şampiyonluk dönemlerimizde yöneticilik yapmış sabah programı yapıyordu.

Bir tek ikiniz haklı çıktınız.
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bosu bosuna strese girmenin anlami yok. Adam kac defa dünya kupasina katilinmasi halinde 2022 de kariyerini bitirecegini ve bir daha klüp calistirmayacagini acikladi. Insan sagliginin koydugu sinirlar var. Parayi bu konuda tercih edecegini sanmiyorum. Lig maratonu 70 yasina gelmis birisi icin cok yorucu. Para kazanmak isterse belki birgün danisman olarak Bjk de görev alabilir..
    Konu AyhanPe tarafından (10.09.2021 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş'in 'Göreve getirmek için yalvardılar' şeklindeki iddiasını TFF yöneticileri şöyle yanıtladı:
    "O zamanki Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'Şenol Güneş'i Milli Takım'a alın, bizi kurtarın' diye yalvardı."

Enteresan bir yere gidiyor Şenol Güneş meselesi ama... Hayırlısı..
    Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok çirkin bir tavırdır. Yazık. Kimler yönetiyor futbolu. Güneş'i zerre sevmiyorum artık ama bu değil yani. Adam haklı. Lucescu'dan sonra yalvardılar adama. Basına da yansıdı.
    yalvardıkları gün gibi ortada..
    fenerli hürriyet medyası ve fenerli tff yöneticileri (muhtemelen çünkü bilmiyorum)
    herifler anında cevaplıyor anında Trabzonlu veya Trabzonsporlu biri bişey değince anında ..tak diye yanıt..
    medyada hazır "zürriyet"siz..

tabiki o dönem Lucescu gitsin kimi alalım davaları vardı..
    yalvardıkları kesin..

şu zürriyet nasılda itibar suikasti yapıyor..
    yapsana radarcıyada görelim..

ama Şenol Güneşe acıyamıyoruz artık tabiki..
    Uğurcanı ne hale düüşürdüğünün farkındamı acaba..
    utanmaz adam ..Çocuğu..itin..köpeğin önüne attı..
    ciğeri kendisi şerefi 5 para etmiyecek şikecilere meze etti..

sosyal medyadan bu kadar haberi olan adam..Uğurcana yapılan saldırılardan haberi mutlaka vardır..
    kendini kurtarmak için çocuğu yaktı..
    Konu alperrr tarafından (10.09.2021 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Her şeyiyle rezil bir başlık.

Trabzon Spor Taraftarları elinde tuzlukla hıyardan hıyara koşturmak zorunda mıdır?

Kulüp sportif ve mali olarak tarihin en kritik süreçlerinden birini yaşarken enerjimizi sömürecek acınası zoraki gündemler meydana getirmek iyi niyetlilik midir?

Geldiğimiz noktada A takımdan altyapının tüm kademelerine kadar sirayet eden teknik eksikliklerimiz mevcutken şaibenin harman olduğu Türkiye Futbol Federasyonunun propaganda oyuncağı haline gelmiş A Milli takımın hocasının görevden ayrılmasını mı dert edinelim ?

Söz konusu hoca çalışmadığı dönemlerde -Trabzon Spor kadrosunun yarışacak halde olması durumunda- takımın başına geçmek için fazlasıyla insiyatif sahibi olmuştur. Mevcut hocamız bu hafta kariyerinin en kritik maçlarından birine çıkacak, takım da öyle. Şimdiden Şenol hocayı takımın başına getirmenin yolunu yapıp koca sezonu yiyelim mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yav bu başlık nerelere evrilmiş
    TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sahi niye hocam deniyor bu amcamıza?
    boş beleş bir konu...

tamam sen haklıymışsın rahatla,
    bizde yanıldık Şenol hakkında,
    ee ne oldu?
    rahatladın mı?
    yani inanılır gibi değil bu nasıl bir ego ve kindir,
    bazı kalemler zehirlidir milleti birbirine düşürür,

bizim millet sever polemiği,
    insanların yegane bir dayanağı var futbol adına 3-5 kelam edip rahatlamak.
    Adamın egosunun derdine ne yapıp edip her 5 senede bir formu rehin alıyor helal vallahi helal...
    Konu memmedaga tarafından (13.09.2021 Saat 15:16 ) değiştirilmiştir.
    sakin olun...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çizyo ya okuduğunu gerçekten anlamıyorsun ya da okuduklarını tersyüz edip çarpıtma heveslisisin..

Ben ne dedim? Türk milleti interneti kullanmayı bilmez internet kültürü yoktur dedim ve bana cevaben yazdıklarınıza bakıyorum ve evet anlaşılan o ki siz de internet denen platformda takılmayı eğlenmeyi bilmiyorsunuz..Yazdıklarınızdan bunu çıkarıyorum..

Sizin üslup bozukluğu olarak lanse ettiğiniz mesajımda aslında ruh ve sinir sağlığınızı korumanız, rehabilitasyonunuzu sağlamanız için naçizane birtakım tavsiyeler var..

1-Hayatınızın merkezine BMN forumu alıyorsunuz almışsınız..

2-Envai çeşit insanın olduğu bu platformda hatasız kul arıyorsunuz aramışsınız..

Bu iki düşünceden bu iki evhamdan vesveseden kendinizi kurtarınız..

Şahsen ben foruma girer yazacağımı yazar çıkarım alıntı yapan kişi ya da kişilere cevaba layık görürsem cevap yazarım görmezsem cevaplamam yazdıklarımdan ötürü ceza yer miyim yemez miyim sorusu aklıma hiç gelmez..Forum yöneticisine de bu konuda hesap sormam..Bu forum, forum yöneticilerinin tapulu malı değil buraya sen ben veya ahali giriş çıkış yapmazsa bir şeyler karalamazsa burada in cin top oynar..Bu forum belki bir iki kişinin finansman sağladığı bir iki kişinin fikriyle kurulan bir platform ve fakat artık bu forum bütün Trabzonsporluların..Kendi kabuğundan sıyrıldı yani bu forum küreselleşti büyüdü..Burada mesaj yazarken fikir belirtirken bunları gözardı etmemelisiniz..

Forumda yöneticiler tarafından çifte standart uygulanabilir evet, birileri putlaştırılabilir birileri tabu haline getirilebilir birilerine dokunulmazlık zırhı verilebilir..Bütün bunlar seni küstürüyorsa dışlanmışlık hissiyatına kapılıyorsan o halde foruma girmeyeceksin..Online olmadan "gizlilik" çerçevesinde de forumu takip etmeyeceksin..Bunu size tavsiye olarak sunuyorum forumu gizliden takip ettiğiniz için sizi suçlamıyorum..

Devran döndü Şenol nefreti ayyuka çıktı bizim Çizyo da foruma döndü forumun o çifte standartından o sansüründen rahatsız olan bu uğurda forumu terkeden bir adam olan Çizyo şimdi burada geçmişin intikamını almaya neden çalışıyor diyorum ben..Bırak insanlar, forumdaki üyeler "vaktiyle burada Çizyo vardı Şenol'u yerden yere vururdu adminler tarafından tukaka ilan edilirdi meğer ne kadar haklıymış" minvalinde bir şeyler yazsın..Küstüm oynamıyorum dedikten yıllar sonra gelip burada birilerine Şenol konusunda rövanşçı yaklaşımına itirazım benim..

Özetle, ya foruma hiç girmeyecektin ya da iddia ettiğin argümanları ara vermeden yazmaya devam edecektin..Benim size başından beri anlatmaya çalıştığım olay bu..

Forunda aktif olduğunuz ve de Şenol Güneş'i eleştirdiğiniz dönemde yönetici olsaydım ve bugün karşıma Muhas€b€ başlıklı yazınızla çıksaydınız size "yüzsüz" muamelesi çekebilirdim veya "tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı" mottosuyla hareket edip sizi incitebilirdim..

Bilmem anlatabildim mi Mösyö Çizyo?
    Mükemmel özetlemişsin.
    Bu adam narsist bu kadar basit.
    Adam herkesi tuzağa çekti yine, yine herkes cevaplamış
    Kuyu ve deli hikayesi misali.

Yıllar önce birseyler yazmış haklıymış ama kimse umursamamış,kızmış küsmüş ortalığı ayağa kaldırmış,
    Yıllar sonra haklı olduğu ortaya çıkmış nedamet getirin ey forum yöneticileri diz
    çökün,Özür dileyin af dileyin.

Bence verilecek en iyi cevap bu polemikçi amcaya cevap vermemek.

Bu seferki oluşturacağı forum tutar belki,bizde gideriz bir iki polemik yapar stressiz atarız...

SM-G991B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sakin olun...

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bütün su tartismalarin Trabzonspor a ne gibi bir faydasi var??
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Yiğit Gayretli

1-) "Ama tutup meseleyi "Bize düşmanlık ettiler. Düşmanlık edene dostluk ettiler." demeye getirmenin de makul ve masum bir yanını göremiyorum."

Ama iş neticede oraya geldi.

2-) "Buna dahi dikkat etmeye çalışırken birisine sırf "Şenol" dedi diye ceza vermiş olmamızı çok muhtemel görmüyorum sadece."

Öncelikle şunu söyleyeyim: Ben yazdığım yazılardan dolayı herhangi bir ceza yemedim. Ama zaten burada öne çıkarmak istediğim kişi kendim değilim ki. Farklı düşüncedeki insanlara olan tahammülsüzlük. Üstelik bu sadece cezayla da olmaz, yaptırımlarla da olur. Şundan adım gibi eminim: Şimdi kim olduğunu hatırlamadığım bir üye profil resmini "üzerine çarpı atılmış bir Şenol" yaptığı için, forum yönetimi tarafından önce uyarıldı, değiştirmeyince resim yönetim tarafından kaldırıldı. O arkadaş da bir müddet resimsiz kaldı.

Çok iyi hatırlıyorum. Ben de bu olayı protesto etmek için profil resmimi "beyaz zemin üzerine kırmızı çarpı" yapmış ve imzamı da "Aslında profil resmimdeki çarpının altında biri var ama kendisi yüzsüz biri olduğu için siz yüzünü göremiyorsunuz." olarak değiştirmiştim. Ve buna hiç bir şey yapamamıştınız. Çok mu iyi olmuştu?

Pekiyi, şimdi profil resmi "gözleri $ bakan Şenol" olan bir üye var ve gene hiç bir şey yapamıyorsunuz. Haydi onun profil resmini de rızası olmadan değiştirseniz ya. Ne oldu? Kurallar değişti de haberimiz mi yok?

Konunun Şenol Güneş'le ilgisi yok. Hangi kulüp personelinin fotoğrafına çarpı koyulsa müdahale edilir/edilirdi.

Yüz kızartıcı suç mu işlemiş adam. O gün Şenol Güneş'in fotoğrafına çarpı koyulmasına izin vermeyip bugün x kişininkine müsade ediyorsa ya da etmişsek geçmişte, hata etmişiz/ediyoruz demektir. Sürekli ihtilaflı uygulama aranırsa bulunacaktır. Sürekli art niyet aranırsa bulunamayacaktır.

Birinin gözünü para simgesi yapmak eleştiri yönetmidir. Katılmam, tahammül ederim. Birinin üstüne çarpı işareti atmak çok ağır bir tavırdır, suçluya yapılır. Katılmam da tahammül de etmem.

Her istediğinize her istediğinizi söylediniz, aynı perdeden cevap alınca cevap veren suçlu oldu. Sonuç olarak biz haklıydık diyorsunuz. Bugün biz haklı olsaydık sizin kavrayışınız açısından bakınca, gelip özür başlığı açar mıydınız mesela? (asla ama asla öyle bir beklentim yok)
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konunun Şenol Güneş'le ilgisi yok. Hangi kulüp personelinin fotoğrafına çarpı koyulsa müdahale edilir/edilirdi.

Yüz kızartıcı suç mu işlemiş adam. O gün Şenol Güneş'in fotoğrafına çarpı koyulmasına izin vermeyip bugün x kişininkine müsade ediyorsa ya da etmişsek geçmişte, hata etmişiz/ediyoruz demektir. Sürekli ihtilaflı uygulama aranırsa bulunacaktır. Sürekli art niyet aranırsa bulunamayacaktır.

Birinin gözünü para simgesi yapmak eleştiri yönetmidir. Katılmam, tahammül ederim. Birinin üstüne çarpı işareti atmak çok ağır bir tavırdır, suçluya yapılır. Katılmam da tahammül de etmem.

Her istediğinize her istediğinizi söylediniz, aynı perdeden cevap alınca cevap veren suçlu oldu. Sonuç olarak biz haklıydık diyorsunuz. Bugün biz haklı olsaydık sizin kavrayışınız açısından bakınca, gelip özür başlığı açar mıydınız mesela? (asla ama asla öyle bir beklentim yok)
    Burada üstünde durulması gereken iki konu var:

1. Bakış açıları üzerinden konuşuluyor, dolayısıyla haklı veyâ haksız olmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Şenol Güneş önceden de taraftâr genelinin beklentilerine uygun yapıda değildi, bu yüzden şampiyonluk kazandırdığının ertesinde bile sıcağı sıcağına çok eleştirildi. Herkesin bakış açısı, yorumu farklı. Örneğin kendisi hâlen sevdiğim, saygı duyduğum bir kişi.
    2. Biz haklıydık ve bizlere forum kurallarının dışında muameleler uygunlandı. Şimdi haklı olduğumuz ortaya çıktı, özür dilenmeyi hakettik.

Haklı haksız konusunu birinci maddede yazdım, birinci maddeyi gözardı ederek konuşursak;

Yöneciler forum kurallarının dışına taşan muamelelerde bulunmuşlarsa bu, savunulan görüşlerle bir alâkası, bağlantısı olmadan doğrudan haksız bir uygulama.

Yâni şunu diyemeyiz: Bakın haklı olduğumuz ortaya çıktı, bize uyguladığınız çifte standart için özür dilemeniz gerekir. Bunu demek otomatikman şunu demek anlamına da gelir; Zaman içinde haklı olduğumuz ortaya çıkmasaydı ya da haksız olduğumuz bâriz bir şekilde ortaya çıksaydı bize uyguladığınız çifte standart için özür dilemenize gerek olmayacaktı.

Şikâyetimizi bu mantıkta yapıyor isek şikâyet ettiğimiz çifte standart zâten bizim zihnimizde de var demektir.

Umarım Cyzio hocam bu yazısını bu mantık üzerinden yazmamıştır.

Kurallar konusunda bir örnek vermem gerekirse meselâ yukarda bir arkadaşın yazmış olduğu yazı (hocalığı nereden geliyor, bu kişi kim, nerede yaşıyor, egosu var v.b öğeler barındıran yazı) bence hem forum kurallarına hem insanî kurallara aykırı.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cyzio hocam merhaba.

Forum yöneticiliği yapmadım ama karşılıklı yazışmalarımızda saygı sınırlarını aşan - zannetmiyorum ama insanlık hâli, belki farkında olmadan - hitâbım olduysa özür dilerim, hakkınızı helâl ediniz. Selâmlar...

Burada net yanlış davrandığımı bildiğim bir kişi var. O kişi de @Faik Yılmaz ...

Faik kardeşim senden çok özür diliyorum, umarım hakkını helâl edersin. Selâmlar...
    Estağfurullah Hakkım yoktur ama helali hoş olsun var isede....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)