Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muhas€b€

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit, kıvırmayı senin anladığın anlamda söylemedim. Yine de öyle anladıysan özür dilerim.

Malesef forumumuzda neden ceza yediğimizi bilmiyoruz dolayısıyla böyle bir özellik bulunmamaktadır.

Genelde cezalar forum düzenine aykırılıktan veriliyordu.

Benim yediğim cezadan öncede tartışmalarda yukarıda bahsedilen tartışmalar yaşanmıştı. Şenol dersin diyemezsin diye. Daha sonra Şenol dediğim için forum düzenine aykırılıktan ceza yemiştim. Uyduracak değilim. Kaç yıllık üyeyim.

Ayrıca özür filan beklediğim yok.

Bunlar yaşanan olaylardı.
    Uydurdun demiyorum ki. Sen öyle olduğunu düşünmüş ya da günün dinamiklerini göz önünde bulundurunca başka bir şeye ihtimal vermemiş olabilirsin ama ben kimseye bu sebeple ceza vermedik diyorum.

Benim BMN'de göreve başladığım dönem öncesini bilemem tabi ama o zaman da dahil kimseye keyfi bir ceza verdiğimizi düşünmüyorum. Hatta en hassas olduğumuz mesele buydu. Bazı yöneticilerin, bazı üyelerle arası diğerlerine oranla daha gergin olur. Böyle durumlarda "Aman yanlış anlaşılmasın!" diye o yönetici o üyeye ceza vermekten kaçınmıştır çok kez. Buna dahi dikkat etmeye çalışırken birisine sırf "Şenol" dedi diye ceza vermiş olmamızı çok muhtemel görmüyorum sadece.

Yaşanan olayların bir de kameranın arkası kısmı var. Orası da cidden zor. Ben kameranın hem önünde hem de arkasında yıllarca bulunmuş biri olarak bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uydurdun demiyorum ki. Sen öyle olduğunu düşünmüş ya da günün dinamiklerini göz önünde bulundurunca başka bir şeye ihtimal vermemiş olabilirsin ama ben kimseye bu sebeple ceza vermedik diyorum.

Benim BMN'de göreve başladığım dönem öncesini bilemem tabi ama o zaman da dahil kimseye keyfi bir ceza verdiğimizi düşünmüyorum. Hatta en hassas olduğumuz mesele buydu. Bazı yöneticilerin, bazı üyelerle arası diğerlerine oranla daha gergin olur. Böyle durumlarda "Aman yanlış anlaşılmasın!" diye o yönetici o üyeye ceza vermekten kaçınmıştır çok kez. Buna dahi dikkat etmeye çalışırken birisine sırf "Şenol" dedi diye ceza vermiş olmamızı çok muhtemel görmüyorum sadece.

Yaşanan olayların bir de kameranın arkası kısmı var. Orası da cidden zor. Ben kameranın hem önünde hem de arkasında yıllarca bulunmuş biri olarak bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
    Silinen ve arkasından ceza verilen mesajda hakaret ve küfür olmadığı için bu çıkarımı yapmak gayet normal değil mi?

Bu tartışmaları çok net hatırlıyorum. O yüzden uzatmak istemiyorum.

Konu başlığından uzaklaşmamak için de burada bitiriyorum. İyi forumlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar
    bugün bunlar yazılıyor ve konuşuluyorsa Bu bu forumun kalitesini gösterir
    burası sınırlarını tüm üyelerinin belirlediği özgür bir ortam
    bununda en büyük kanıtı bu satırlardır
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon insanı iddialı, tezinde de ölümüne, ama BMN rengarenk bir yelpaze, kuralları olmalı ve gördüğüm kadarıyla son 10 sene alkışlanacak kadar başarıyla uyguluyor...

Farklı düşünceler, sövmeden-özellikle teknik kadroya hakaret etmeden çatır çatır yazılıyor bence...
    BMN bir kütüphane , bizi buraya bağlayan şey de bu
    BMN KOCAELİ

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şenol güneşi hep takdir etmişimdir,üreten geliştiren gençlere önem veren güzel oyun oynatan saha dışında da sakin kalabilen pozitif düşünen bir yapısı vardı,

ama son milli maçta altayı oynatması bardağı taşırdı,mert günok tan sonra 1. kaleci tercihini uğurcandan yana yapmıştı,mert günoktan sonra (mert kendi takımında oynamıyordu bundan dolayı 1. kaleci değişti) 1. kaleci tercihini altaydan yana kullansa gene bişey denilemezdi,tercihi buymuş deyip geçersin,

ama 1. kaleci tercihini uğurcandan yana kullanıp değiştirirsen şenol güneş değil şenol olursun aga,trollerin yada istanbulun baskısına boyun eğersen şenol olursun,

kaleci mevkii diğer mevkiler gibi değil,rakip çok güçlüdür misal kenanı sol açık kullanırsın,rakip zayıftır keremi tercih edersin,ama kalecilik böyle bişey değil,
    muslera son 1 ayda onlarca basit hata yaptı,2. kaleci mi oldu? yok

kaldıki uğurcanın basit hatalı gol yediği yok,ama şenol değiştirdi yaptığı tercihi,inanılır gibi değil,bunun izahı yok,

şenol muhtemelen mental olarak bitmiş durumda,dağılmış durumda,
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Gamze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ifadeyi çok kıymetli buluyorum.
    Iyi ki forum var, yoksa medya falan iş değil.
    Bu arada, uzun zamandır yazmayan arkadaşlara selamlarımı iletiyorum.

Envoyé de mon Redmi Note 9 Pro en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

BMN'nin en sevdiğim tarafı bu zaten. Kimsenin malı olmaması. Kimsenin patron olmaması.

Ama forumda hiçbir şekilde aktif olmayıp, kırk yılda bir foruma gelip forumun dünü bugünü ile ilgili konuşmaya kimsenin hakkı yok, benim görüşüm.

Zaten sizin yüzünüzden bir sürü adam küstü gitti. Sonra siz de nadiren gelir oldunuz, sonra tamamen kayboldunuz.

Organizasyon yok, birlik yok. Gelmiş geçmişi aklıyor. Hadi abi ya.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaklaşık 10 yıldır içinde bulunduğum ve bir dönem aktif görev aldığım BMN için şunu rahatlıkla söyleyebilirim:

İnsanın olduğu her yerde olacağı gibi burada da yanlış uygulamalar veya kuralların yorum farkından dolayı farklı uygulanması gibi sıkıntılar yaşanmıştır. Şikayet edilen konularda haklılık payı da olabilir. Ancak hiçbir zaman BMN kimseye art niyetli şekilde davranmamıştır.

İlla bir art niyet aranıyorsa komik bir darbe girişiminde bulunanlara bakılabilir
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zamanında forum içerisinde hoşa gitmeyen olaylar olmuştur, o dönemi de gayet iyi hatırlamaktayım.

Ancak gel gelelim forumun içinden önemli bir grup, yaşanan hadiseler henüz çirkinleşmemişken, sadece ufak bir gerilim ortamı varken -ki hatırlayabildiğim kadarıyla buna yazının sahibi kişi de dahildir- forumdan birçok kullanıcıya özel mesaj atarak BMN'den diğer kuracakları foruma geçiş yapmaları gerektiğini belirtip, günlerce mesailerini buna ayırmışlardır. Neticesinde de benim şahsen gitmelerinden oldukça memnun olduğum bir grup insan yeni bir oluşum kurmak adına burayı terk etmişlerdir ancak asıl mesele kendilerinin gitmeleri değil, giderken forumun bir sürü gediklisi kullanıcıları da taciz etmeleridir.

Gittikleri forumda pek âlâ yeni bir oluşum olması itibarıyla kendilerine forum yöneticisi, yönetim kurulu üyesi veya kurucusu gibi sıfatlar da verilmiştir ancak günün sonunda kendileri dönüp dolaşıp gelip burda bu başlıkları açarak hala bence oldukça sivri bir üslupla geçmişten intikam almaya çalışmaktadırlar. Önce ben hepsinin ağzından şöyle sağlam bir özür duymak isterim. İşler çirkinleşmemişken, her platformda olabilecek tartışmalar yaşanırken önlerine gelene küfür ve hakaret edip, yakıp yıkıp terk politikası uygulayanların gerçek kimliklerini görmek açısından iyi olsa da harcadıkları mesainin sonunda buraya dönmeye cüret ediyorlarsa sağlam bir özür beklemek de benim hakkımdır herhalde.

Öte yandan konu BMN'nin özgürlük alanı tanımamasıysa ve temel sorun bu ise sıfırdan kurdukları oluşumda bunu sağlayamama sebepleri neydi de dağıldılar acaba? Demek ki sorun BMN'nin vakti zamanında tutucu davranması değilmiş. Öyle olsa eleştiriye kapısını sonsuzca açan yeni bir oluşum neden kendini lağvetmek zorunda kalsın değil mi?
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMN'nin en sevdiğim tarafı bu zaten. Kimsenin malı olmaması. Kimsenin patron olmaması.

Ama forumda hiçbir şekilde aktif olmayıp, kırk yılda bir foruma gelip forumun dünü bugünü ile ilgili konuşmaya kimsenin hakkı yok, benim görüşüm.

Zaten sizin yüzünüzden bir sürü adam küstü gitti. Sonra siz de nadiren gelir oldunuz, sonra tamamen kayboldunuz.

Organizasyon yok, birlik yok. Gelmiş geçmişi aklıyor. Hadi abi ya.
    Ortaya yazmayalım böyle iddialı mesajları, adres belirtelim.

Kimse savcılığa şikayet etmez hem burada, rahat rahat yazabiliriz.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortaya yazmayalım böyle iddialı mesajları, adres belirtelim.

Kimse savcılığa şikayet etmez hem burada, rahat rahat yazabiliriz.
    Çok fazla dahil olmak istemiyorum. Defalarca haksız ceza alıp aylarca forumdan uzak bırakılmış biri olarak görüşümü yazdım.

Mesaj iddialıdır değildir bilemem. Açık açık yazdım. Zaten başlığa yazan 3-5 kişi. Ama illa ki isim isterseniz, şahsınızdan hiç hazzetmediğimi belirteyim. Sizi hiç sevmem, forum üyeleriyle diyaloğunuzu hiç beğenmem. Çok da iyi denk geldi, alaycı bir tavırla savcılık iması yapmıssınız. En sevmediğim huyunuz da budur. Laf sokma. Eskiye gönderme yapma. Komik yani. Gerçek hayatta iştigal ettiğiniz işi, konumunuzun ciddiyetini de biliyorum. Bu yüzden yakıştıramıyorum.

Bana göre BMN'nin son birkaç yılı kayıptır. Ondan öncesi de bir kıyım yapılmıştır. Bir sürü insan küsmüş gitmiştir. Bunun sebebi de başarısız forum yönetimleridir. 2006'da üye oldum buraya. 15 senedir üyeyim. Bırakın o kadarını da söyleyebileyim. Yukarıda Berke Gayretli başka bir forum gibi bir girişimden bahsetti. Benim öyle bir yerle hiçbir zaman işim olmadı. BMN'den başka yerde bulunmayı da hiç düşünmedim. Üye de olmadım. Bu sebeple Cyzio'nun yazdığı mesajın arka planını bilemem. Bu konuda taraf olmak da istemem.

BMN'nin bir marka olarak Trabzonspor'un en büyük değerlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Fitne fücür peşinde koşan arkadaşlarla selamım bile olmadığından defalarca ceza aldım, geldim yine burada insanlarla birlikte oldum. Yazdım çizdim. Dünyanın hakaretini işittim. Yine de devam dedim. Burasını bizim evimiz olarak görüyorum. Yoksa birçok kişinin kolayca yapabileceği bir iştir twitterda 1000 2000 kişiyi yakalayıp atıp tutmak (sözüm burada bulunan kimseye değil, yanlış anlaşılma olmasın).

Güzel bir çatı yakalamışız değerini bilelim istedim. Bir önceki mesajımda da belirttiğim üzere, onu da tekrar edeyim. İsmi koyu bordo olan çok sayıda arkadaşımızı (yaşım 34, büyüklerim varsa kusura bakmasınlar) forumda göremiyorum. Cyzio bu konuyu açsa muhtemelen haftalarca gelmeyecektiniz. Oysa olması gereken burayı kalabalık tutmak. Bahsettiğim insanların ne kadar yetkin insanlar olduğu ortada. Paylaşın görüşlerinizi, organizasyonlar tertip edin. Takımı ziyaret edelim. İl temsilcilikleri faal olsun. Burası adı konmamış bir dernek değil mi? Nerde abi eski kurtlar. Eskiden bir başlıkta kavga oldu mu X büyüğümüz bir mesaj yazardı millet çekinirdi. Herkes susardı. Şimdi çakal çukal adamlar özelden ailemize küfrediyor.

Ya daha da yazılır da gerek yok. Düzelen bir şey yok. Ben sezon öncesi kamp ziyareti yapacak kadar, her coğrafi bölgeden 8-10 çılgın adamı Bolu'da toplayan BMN'yi özlüyorum. Başka bir derdim yok.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Çizyo'nun yazısını okudum..

Şimdi bakınız..

Türk milleti internet denen mereti kullanmayı bilmez..

Yahu kardeşim internete giriyorsunuz bir şeyler yazıyorsunuz yazdıklarınıza tepki gelince ya da çoğunluk tarafından persona non grata ilan edildiğinizde neden ağlamaya başlıyorsunuz ya da "küstürüldüm" deyip sabah akşam yatıp kalktığınız sitede online olmamaya çalışıp gizliden takip edip sonra şartlar ve konjonktür değişince, Şenol nefreti ayyuka çıkınca "intikam" ve "rövanş" halet-i ruhiyesiyle girip "gördünüz mü ben haklıydım" minvalinde müneccim vari bir şeyler karalıyorsunuz..Bunu neden yapıyorsunuz?

Foruma gir yazacağını yaz ve çık..Yok sansüre uğruyorum yok dışlanıyorum yok küstürülüyorum hezeyanlarında bulunmaya gerek yok..7 8 yıldır forumdayım daha öncesinde üye olmadan mesajları okuyup geçiyordum daha 1 Allah'ın kulunu forum yönetimine şikayet etmiş değilim 1 Allah'ın kulunu engellemiş de değilim..Bilgisayarı kapattın mı gerçeğe döneceksin reel hayatına devam edeceksin..Eleştiri tepki hakaret gibi konularda da biraz esnek olacaksın..Çeşit çeşit insan var dünyada herkesin otokontrolünü sağlayamazsın..Ben de çok ceza yedim forumda ve bir gün olsun forumdaki yöneticiye neden ceza yedim diye bir sorgulama yapmadım..Forum yöneticisi de sonuçta insan her kelimenin anlamını bilemeyebilir cahil olabilir ya da forumda yaşanan üyeler arası münakaşanın kimden çıktığını tespit edemeyebilir sizin iddia ettiğiniz gibi Şenol Güneş sevgisi ağır basabilir olaylara duygusal yaklaşabilir veya size gıcık da olabilir..Siz bıkmadan usanmadan bütün bunlara rağmen yazmaya devam edersiniz ve bilgisayarı kapatırsınız..Kızdıysan öfkelendiysen karşı cevabı yazarsın sonuçlarına da katlanırsın...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Çok fazla dahil olmak istemiyorum. Defalarca haksız ceza alıp aylarca forumdan uzak bırakılmış biri olarak görüşümü yazdım.

Mesaj iddialıdır değildir bilemem. Açık açık yazdım. Zaten başlığa yazan 3-5 kişi. Ama illa ki isim isterseniz, şahsınızdan hiç hazzetmediğimi belirteyim. Sizi hiç sevmem, forum üyeleriyle diyaloğunuzu hiç beğenmem. Çok da iyi denk geldi, alaycı bir tavırla savcılık iması yapmıssınız. En sevmediğim huyunuz da budur. Laf sokma. Eskiye gönderme yapma. Komik yani. Gerçek hayatta iştigal ettiğiniz işi, konumunuzun ciddiyetini de biliyorum. Bu yüzden yakıştıramıyorum.

Bana göre BMN'nin son birkaç yılı kayıptır. Ondan öncesi de bir kıyım yapılmıştır. Bir sürü insan küsmüş gitmiştir. Bunun sebebi de başarısız forum yönetimleridir. 2006'da üye oldum buraya. 15 senedir üyeyim. Bırakın o kadarını da söyleyebileyim. Yukarıda Berke Gayretli başka bir forum gibi bir girişimden bahsetti. Benim öyle bir yerle hiçbir zaman işim olmadı. BMN'den başka yerde bulunmayı da hiç düşünmedim. Üye de olmadım. Bu sebeple Cyzio'nun yazdığı mesajın arka planını bilemem. Bu konuda taraf olmak da istemem.

BMN'nin bir marka olarak Trabzonspor'un en büyük değerlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Fitne fücür peşinde koşan arkadaşlarla selamım bile olmadığından defalarca ceza aldım, geldim yine burada insanlarla birlikte oldum. Yazdım çizdim. Dünyanın hakaretini işittim. Yine de devam dedim. Burasını bizim evimiz olarak görüyorum. Yoksa birçok kişinin kolayca yapabileceği bir iştir twitterda 1000 2000 kişiyi yakalayıp atıp tutmak (sözüm burada bulunan kimseye değil, yanlış anlaşılma olmasın).

Güzel bir çatı yakalamışız değerini bilelim istedim. Bir önceki mesajımda da belirttiğim üzere, onu da tekrar edeyim. İsmi koyu bordo olan çok sayıda arkadaşımızı (yaşım 34, büyüklerim varsa kusura bakmasınlar) forumda göremiyorum. Cyzio bu konuyu açsa muhtemelen haftalarca gelmeyecektiniz. Oysa olması gereken burayı kalabalık tutmak. Bahsettiğim insanların ne kadar yetkin insanlar olduğu ortada. Paylaşın görüşlerinizi, organizasyonlar tertip edin. Takımı ziyaret edelim. İl temsilcilikleri faal olsun. Burası adı konmamış bir dernek değil mi? Nerde abi eski kurtlar. Eskiden bir başlıkta kavga oldu mu X büyüğümüz bir mesaj yazardı millet çekinirdi. Herkes susardı. Şimdi çakal çukal adamlar özelden ailemize küfrediyor.

Ya daha da yazılır da gerek yok. Düzelen bir şey yok. Ben sezon öncesi kamp ziyareti yapacak kadar, her coğrafi bölgeden 8-10 çılgın adamı Bolu'da toplayan BMN'yi özlüyorum. Başka bir derdim yok.
    Öncelikle açık sözlülüğünüz için teşekkür ederim.

Şahsıma ilişkin görüşlerinize de saygı duyuyorum, sonuçta bunlar kişisel değerlendirmeler, "aaaa ben öyle değilim" demenin faydası yok. Ama benimle yüz yüze görüşüp de bunlara benzer şeyler söyleyen görmedim pek. Belki de sizin kadar medeni cesarete sahip değildirler ya da benim yazı dilim başarısız, gerçekten bilmiyorum. Ben ise şahsınızı hep "problemli ama faydalı" nitelendirmişimdir. Jaja gibi, Yattara gibi

Savcılık iması yaptığım hususta yanlış anlaşıldım sanırım, geçenlerse bir mesajınızı görmüştüm, birisini şikayet etmişsiniz, şikayet edilenden çok kere adliyeye gitmek zorunda kalmışsınız, sisteme sitem ediyordunuz. Ona binaen yazmıştım. Bunda nasıl bir laf sokma, nasıl bir gönderme anladığınızı anlayamadım ama hatamız varsa affola.

BMN ile ilgili eleştirilerinize %99,9 katılıyorum.

Bunun başlıca sebebi yeni neslin çalışma azmi olmaması. Evet BMN dediğiniz organizasyonları yapıyordu ama o dönem ismi koyu bordo olanların yaptığı bu organizasyonlarının ameleliğini örneğin Kaya, Gamze ya da Gökçe yapıyordu. Şimdi bunlardan biri koca enerji şirketini, diğeri reklam ajansını, bir diğeri de bir kamu kurumunu yönetiyor. Çocukları, evlilikten gelen sorumlulukları saymıyorum. Ama biz yeni nesilde Twitter hesabından gönüllü paylaşım yapacak insan bulmakta dahi zorlanıyoruz. Bahane gibi gelebilir ama küfür kıyametin serbest olduğu, denetimsiz twitter ortamı insanlara daha çekici geliyor. Buna rağmen BMN'nin hala devam ediyor olması sizin gibi üyeler sayesindedir zaten. (Özelden edilen küfürlere dair eğer bir şey yapılması icap ediyorsa özel mesaj yoluyla lütfen görüşelim.) Biz de gerçekten o günleri çok özlüyoruz ama iş gücümüzdeki zayıflık buna engel oluyor. İlerleyen zamanda buna dair fikirlerimiz var, umarım havada kalmaz ama var. Umarım yine kamp ziyaretleri, sosyal sorumluluk projeleri v.b aktiviteler yapacak hale gelebileceğiz.

Ancak Cyzio'nun dertlerinin sizinle paralel olmadığına ise eminim. Zira bu geçen süreçte onca olumsuzluğa rağmen siz buradayken, hatta benimle tartışırken dahi BMN'ye dair çözüm önerilerinizi sıralarken onun sadece koz eline geçtiğinde geri dönmesi ve geri döndüğünde sergilediği tavır da bunun kamuya açık en büyük ispatıdır.

Özetle, BMN bildiğimiz BMN. Kötü de yönetilse, icraatleri azalsa da sizin de dediğiniz gibi evimiz.

Benden hazzetmeseniz de, her konuda bir mesaj uzağınızdayım. Umarım meramımı anlatabilmişimdir.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın açılış fikri ve bu mesajı karşılaştırınca; demek ki küstürülemeyen küstürülemiyormuş.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Afrika Diğer

@Mollasalihoğlu

Siz şimdi böyle söyleyince, ben yazdıklarımın bir kısmından pişmanlık duydum doğrusu. Keşke daha çok yüzyüze diyalog olsa.

Herkese selamlar ve iyi günler diyerek kapatayım kendimce.

Nereden
    İstanbul

@Mollasalihoğlu

Siz şimdi böyle söyleyince, ben yazdıklarımın bir kısmından pişmanlık duydum doğrusu. Keşke daha çok yüzyüze diyalog olsa.

Herkese selamlar ve iyi günler diyerek kapatayım kendimce.
    Estağfurullah. Umarım yüz yüze bir BMN organizasyonunda denk geliriz

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir kere üslup çok yanlış kaç yaşında adamın söylediği laflara bak.

Bu insanlara da zamanında kinayeli ve eğlenceli yazıyor vs diye değer veriliyordu buralarda. Sonra o malum dönemde herkes eteğindeki taşları döktü, giden gitti kalan kaldı. Yeni bir oluşuma gitmişti bunlar, valla şimdi hatırladım bunu, o patladı heralde tekrar buraya yanlamalar başlamış..

ŞG için kanaat zaten sağlam bir şekilde oluştu burada, fb’ye gitse ne olur gitmese ne olur? Bu kimse için çok önem ihtiva etmeyecek kimse de şaşırmayacaktır yani bunu bir takvim olarak belirlemek filan çok komik ya hala bir ilgi çekmeye çabalama filan çocuk gibi ya

Tabi aylarca yıllarca yazmayıp böyle konularda üzerine alınıp şimdi ortaya çıkan eski üyeleri, yöneticileri vs hiç samimi bulmuyorum.

Netice olarak bu forum artık bir ekol oldu bence bir şekilde yaşamını çizgisinden sapmadan sürdürüyor, kimseye muhtaç değil bence belli bir kemik kadrosu oluşmuş bunlar burayı yaşatır zaten.

Giden niye tekrar geri dönüyor ben olsam tepkimin arkasında dururdum, tükürdüğümü de yalamazdım. Aynı şey uzun zamanlar yazmayıp şimdi ortaya çıkanlar için de geçerli, hiç bahaneye vs gerek yok burada yönetici olmuşsun, burayı yaşatman gerekirken hiç umrunda değil ama iş birine cevap vermeye gelince buradasın.

İkisi de son derece tutarsız ve yanlış.
    Konu Onur Akyüz tarafından (06.09.2021 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Nadiren yazan bordo berelilerden biri olarak konu tatlıya bağlanmışken kesinlikle tekrar açmayacağım.

Sadece diyalogun önemini vurgulayan son yazışmaları keyifle okuduğumu belirtmek istedim.

Ekleme:
    Bu mesajı yazarken bir üstteki mesaj ulaşmış, henüz gördüm.
    Şahsen üzerime pekala alınmakla birlikte herhangi bir açıklamaya girişmeyeceğimi vurgulayayım. Mesajlar üst üste gelince görmezden gelmek gibi olmasın diye bu notu nezaketen düşmek istedim.
    Konu Gamze tarafından (06.09.2021 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem öyle gel böyle!
    arkadaşlar yazımı okuyunca bana kesinlikle kızabilirsiniz!
    ilkokul 1. sınıfa Trabzonspor'un şampiyonluğu ile başlayıp
    askere de Trabzonspor Şampiyon olduğunda gitmiştim.
    Askerden sonra Trabzonspor'un durumu malum
    Son Şampiyonluktan beri 4 net Şampiyonluk kaçırdık.
    2. fbye 1i gs ye 1i de başakspora.

Çocukluğumdan bu güne kadar Şenol Güneş ismi her zaman gündemimizde.
    Biz taraftarların kasdığı kadar Şenol Hoca hiç bir şeyi kasmıyor.

Son yıllarda insanlar her şeyi para ve kazanma hırsı gördüğü için Trabzonspor"un o geçmişte
    yakaladığı başarı ivmesini bir daha tekrarlanması zor gibi duruyor.

Trabzonsporun Trabzonlu yerli oyuncu düzeni tamamen bozuldu.
    O kadar çok bölge takımı var çok mu zor yerli futbolcu yetirştirmek.
    zor değilde herkes kendi akrabasının çocuğunu futbolcu yapmak oynatmak isteyince
    kalitesiz oyuncuyu oynatmakta dayatmakta ısrarcı olunca başarı bir daha gelmiyor.

Torpili olmayan başarılı oyuncuların birazda memleketinin takımı için fedakarlık
    düşünerek oynaması katkı yapması lazım. Hep para hep para rabbena hep ben ağa ile olmuyor işte.

Hal böyle olunca Şenol Güneş başka takımın yolunu tutuyor.
    Futbolculuğunda bir çok şampiyonluklar başarılar yaşamış Şenol Hoca ya en az Trabzonsporu 3 defa şampiyon yapması yakışırdı.
    Ama yönetimler ile ters düşmelerden yeterli desteği görmemesinden dolayı Trabzonspor dan uazklaştı uzaklaştırıldı.

Şenol Hoca'yı sevmeyenlere şunu rahatlıkla söyleyebilirim
    Şenol Hoca her şeye rağmen çok aşırı Trabzonspor milliyetcisi bir insandır.
    Bunu ben bir defa kendisiyle bir diyaloğumda net olarak yaşadım

Onun bu güne kadar hep hayranı oldum ama son bir kaç milli maçlarda aşırı kızıyorum kendisine aşırı eleştiriyorum.
    Şenol Hoca'nın şöylede bir huyu var. Uğurcan'ı Cebelitarık maçında oynatmasına şaşırdım aslında.
    Mesela şimdi Türk Milli takımının Hollanda ile maçı ve bu maçın peşinden Trabzonspor"un Galatasaray"la maçı var.
    Böyle bir zamanda Şenol Hoca Trabzonspor"un oyuncuları yorulmasın sakatlanmasın diye oynatmaz yada çok az oynatır.
    Böyle bir gözlemişliğim var.

Evet Şenol Hoca iyisi ile kötüsü ile efsane Trabzonspor"un başarılarının tümünde vardır ve Türk milli takımında defalarca kalecilik yaptı.
    Şenol Hoca ya sahip çıkılmadığı tutulmadığı istenmediği görüşündeyim.

Trabzonspor yönetimleri hatalara halen devam ediyor. Sürekli yaşlı futbolculardan kadro kuruluyor ben bunu eleştiriyorum
    geleceğe yönelik çatı takım kurulmalı. Ekmeği yenmiş takavut futbolcular ile takımı doldurup taraftarı kandırıyorlar. Nwakame'nin heykeli dikiliyor.
    ! Nwakame çok iyi olsaydı Molde yi iç saha da dış saha da yenerdik ROMA yı da yakardık.
    Nwkaeme ye bu kadar takılıp abartmaya gerek yok, adam takım oyunu oynayamıyor, bir gol atar 3 gol yedirir.
    Hem koşmayan Nwakame bana göre yanlış yerde oynatılıyor.

Neyse konu Şenol Hoca ama Şenol Güneş akla gelince konuşulan Trabzonspor, yönetim, Taraftar, milli takım ve futbol olmalıydı zaten.
    Bana kızın ben Trabzonspor dostuyum ondandır acı söyleyişlerim.
    Konu Mehmet tarafından (06.09.2021 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de Cyzio ya hiç katılmadığımı ama yazdıklarını kaliteli buduğumu belirtmiştim.

Devamında yazanların neredeyse tamamı, siyaseten de karakter olarak da farklı renkler de olsa bence müthiş kaliteli yazılar çıkmış, tek tek bu konuda yazan herkesi tebrik ediyorum.

Arada benim de kızdıklarım, tatlı su benzetmeleri yaptıklarım oldu, iyi niyetle ve hepsinden önemlisi iyi giriş yapıp alayımızı gömen @DaViDLuiz yazısı gibi pek de cahilce görünmüyor yazılanlar.

Kaliteli adamlar küstürülüp-susturulursa ortam da ergenlere kalır elbette(misal GS de kazma Sabri 20 sene forma giydi-Bjk de Necip, klüpte sakat-formsuz olunan her dönem Serkan Asan aslanlar gibi oynadı, Sabriden çok daha iyi ama linç yiyor, ben çok kızıyorum)...

Bu başlık sürekli devam etmeli bence, bir amaca hizmet etti, herkes HEP DEDİĞİM GİBİ fikrini yazmalı, kimseyi iknaya da zorunlu olmamalı, @jönts de yazmalı muhakkak, @Sefer de hatta @Cenkhan da saygıyla yazdıkça... Selamlar
    Konu Tekke tarafından (06.09.2021 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ... hatta @Cenkhan da saygıyla yazdıkça... Selamlar
    Kimseye hakaret etmem, kimseye de saygı duymam; bu böyledir. Bu ayrım bizim millette oturmadı hala. Neyse, ortam yumuşamışken çıkıntılık yapmayacağım. Herkese katılıyor, katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Gerçi Cyzio'nun Şenol Güneş'in "Allah'ın yeryüzündeki gölgesi" muamelesi gördüğü zamanlar hakkındaki sitemlerine şiddetle katılsam da alengirli işlere mi girilmiş orası bi muallak, işte o kısmına katılmıyorum. "Saygılar".
    Konu Cenkhan tarafından (06.09.2021 Saat 17:04 ) değiştirilmiştir.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Kocaeli

@Onur Akyüz ;
    haklısın hocam yeterince vakit ayıramamız bizim açımızdan kabul edilebilir ve hoş görülmeyebilir
    Metin anlatmaya çalıştığı gibi iş yoğunluğumuz gençlik yılları gibi randumanlı olmuyor.
    organizasyon konusnda ise 2 yılıdr devam eden pandemi öncesi durgun dönem ile birleşince
    böyle ayrılıklar oldu affola
    BMN KOCAELİ

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cyzio hocam merhaba.

Forum yöneticiliği yapmadım ama karşılıklı yazışmalarımızda saygı sınırlarını aşan - zannetmiyorum ama insanlık hâli, belki farkında olmadan - hitâbım olduysa özür dilerim, hakkınızı helâl ediniz. Selâmlar...

Burada net yanlış davrandığımı bildiğim bir kişi var. O kişi de @Faik Yılmaz ...

Faik kardeşim senden çok özür diliyorum, umarım hakkını helâl edersin. Selâmlar...
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

S'yi niye $ ile yazmadın

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada Şenol Güneş hakkaten bu takımın başına bir daha gelmemeli
    Yıllardır yazıyorum
    Tekrar ediyorum, Şenol bey TS sayesinde bir yere gelmiş bir zamanlar TS 'nin maaşlı elemanıydı. Fazlası değil
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)