Sayfa 1 Toplam 16 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 390 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 Dünya Kupasý Elemeleri 4. Maç | Türkiye 2 - 2 Karadað | Maç Sonucu

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Post 2022 Dünya Kupasý Elemeleri 4. Maç | Türkiye 2 - 2 Karadað | Maç Sonucu

Kesinlikle kazanmamýz gereken bir maç.

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

ugurcan kendi etti kendi buldu, bu filozofumuz istanbul medyasi agzini dinleyip kaleye altayi koyar artik
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

Ufuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ugurcan en formda olduðu dönem, Mertin performans olarak sallanmasina raðmen bir sene bekledi oynamak için. Simdi üç maçla diðeri daha formda o oynasýn oluyor. Bizim saf taraftar da buna inanýyor. Oynarsa 5 yeriz umarým hiç umrumda olmaz, adalet yoksa milli duygu falan umursamam. Maçýn sonucuna göre toprak kaybetmeyecegiz her þeye eyvallah demek zorunda hissetmeyin kendinizi. Maçtan sonra da her türlü olumsuz istatistik, görüntü için hazýrda bekleyeceðim.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ya beyler, diyoruz ya içimizden biri Þenol Güneþ bile bize karþý lobilere boyun eðiyor, geçmiþten bu yana abuk subuk açýklamalar yapýyor, bu adamýn adýný stadýmýza verdiler bir de. Uðurcan'ý keseceði belliydi ama Uðurcan da þov yapsaydý Avrupa maçlarýnda formayý býrakmazdý. Durum bu yani.
    Ben diyordum Uðurcan'ý gönderelim hem biz hem o yýpranacak. Ama bu iþten güçlü çýkarsa korksunlar. Yani bu vaziyetin büyük bir hayra dönüþme ihtimali de Uðurcan'ýn bizi þampiyonluða götürmesine baðlý.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (01.09.2021 Saat 18:11 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Mesele þampiyona performansýysa þayet Merih, Zeki, Okay, Hakan, Ozan, Kenan, Burak hiçbiri kadroda olmamalý. Yarýn hepsi oynayacak ama takýmý ayakta tutan Uðurcan yedek kalacak öyle mi? Bu da form durumunun etkisi oluyorsa yesinler öyle formu. Altay ne yapmýþ da formu yüksek oluyor? Hakemler pelantýlarýný vermedi diye gol yemedi diye mi?

Ayrýca her maçtan sonra Uðurcana saldýranlarýn niye oynamýyor deme hakký da yok. Sen kendi adamýna saldýrýrsýn elin hiç umrunda olmaz.
    #TRABZONSPOR#

chener - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Milli takimin kalesine kimin geçtiði bizi neden bu kadar yoruyor ki? Veya falanca yorumcunun yaptýðý yorum !!

Biz þu an lideriz ve güçlü adayýz. Beni Trabzonspor ilgilendiriyor. Enerjimi moralimi Trabzonspor'a saklayýp harcamaliyim.

Milli takimda oynamak sonuçta futbolcularýn bireysel kariyerleriyle alakalý. Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz milli takýmda hakettiði deðeri görmedi de ne oldu? Bizim yildizimizlardi. Bireysel anlamda Avrupa'da baþarýlý oldular.
    Her tartýþmanýn yükünü çekmek zorunda deðiliz. Rahat olalým. Bizim gerginligimiz futbolculara, takýma ve þehre negatif olarak yansýyor.
    YA DIÞINDASINDIR ÇEMBERÝN YA DA ÝÇÝNDE YER ALACAKSIN.KENDÝN ÝÇÝNDEYKEN KAFAN DIÞINDAYSA ÇARESÝ YOK KARDEÞÝM.

Sezgin Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Çakma filozof bugün Uðurcan yerine Altay'ý oynatýrsa sosyal medyayý yýkmalýyýz...Þerefsizlerin Uðurcan'a yaptýðýný bizde Altay'a yapmalýyýz. Böyle bir algý oluþturursak gslilerinde iþine gelir algýya katýlýrlar. Özgüveni kýrýlmýþ Altay þampiyonluk yolunda bize avantaj saðlar.
    Aðasarlý_61

S.Seymen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    62

uðurcaný oynatacaktýr oynatmalý hocalýk budur

ama bütün kadrolar altaylý yazýlýyor bu büyük bir baskýdýr

eðer güneþ baskýya boyun eðip altayý oynatýrsa

baþta bizim taraftar sandýðýmýz özürlülere

uðurcaný tt edip istanbul yalakalýklarý için ömür boyu kýna tahsisli

bir fabrika kurmak gerekir....

yakýp yakýp yaþasýnlar...
    çünkü güzel sadece baþlangýcýdýr dehþetlinin böyle dayanýlmaz olduðuna göre
    RÝLKE

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bütün hýrsýmýzý altay'dan çýkarsak iyi olur aslýnda.Avrupa þampiyonasý'nda yapýlanlar büyük ahlaksýzlýktý, resmen üzerine oynadýlar çocuðun. Bizim taraftar da bir garip, zorla olmayan birþeyi gündemde tutturuyorlar, uðurcan formsuzmuþ.

Altay daha doðru düzgün kurtarýþ yapmadi, onun formda olduðu nereden çýkýyor ? Avrupa þampiyonasý'ndan hemen önce elinden sakatlýk geçirmiþti. Buna raðmen uðurcan'a nasýl yüklendiler. Tek kelime aðzýný açmadý. Baþka biri olsa abuk sabuk bir tepki vermiþti. Bizim taraftar da diyor ki kafasý yerinde deðil. Aksine gayet iyi idare ediyor.
    Ýsviçre maçýndan önce milletvekili eldiven taþýdý bugün Altay oynayacak diye yangýn yaptý. Böyle bir ortamda iyi bile oynadý Uðurcan. Sürekli hatasý kovalanýyor çocuðun, hayatýmda herhangi milli topçunun pas istatistiðinin tutulduðunu görmedim kalecinin pas oranýný tartýþtý ülke. Uðurcan olmasa Altay çoktan þutlanmýþtý fbden. Kýyas yapa yapa, Altay daha iyi demek için hatalarýna göz yuma yuma kaleci yaptýlar çocuðu. Bu form durumuyla kesse kesse Mert'i keser. Vasat takýmýn vasat kalecisi.

Turnuvada yaptýklarý hala aklýmda, sadece hata yapmasýný bekliyorum. 50 dilde tweet atacaðým.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý reisoðlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ugurcan kendi etti kendi buldu, bu filozofumuz istanbul medyasi agzini dinleyip kaleye altayi koyar artik
    hayýrlýsý olsun..istanbullularla beraber bizim taraftarda mutlu olur..

bence kim hakediyorsa o oynasýn..(istanbullular hiçbir zaman bizim hakkýmýzý vermez o ayrý)(Altayda bu þansý haketti)

belki Uðurcan için de daha iyi olur..motivasyon ve konsantrasyonunu artýrýr..belki hýrs yapar..ligde Þampiyonluk modunu açar..
    Þampiyonluk çok büyük bir artý olur..

büyük efsanemiz..Alpaslaný canlý maçta izlemiþ çok beðenmiþ...puhahahahahaha..
    Göztepedeyken izleyememiþ..keza Salih uçanýda Alanyada izleyememiþ..
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Evet Altay’ý kaleye almýþ efsanemiz.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

burada ki ist. benzemesi eziklerde kýna yaksýn. altay geçmiþ kaleye þimdi gidip antu'ya kutlama yapabilirsiniz.

þenol güneþ'te fýrsat kolluyordu zaten o da istediðini aldý.
    sadece aþk bizimkisi

abuzun61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Þenol Güneþ euro 2021 den bir tek Uðurcaný deðiþtirmiþ. Onun yüzünden demek golleri yemiþiz. Yazýk....

CLT-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Þenol Güneþe kýzacak hiçbir þey yok.

Sen kendi çocuðunu yerden yere vurursan adam da kaleden böyle alýr iþte.

Ýnþallah gider çocuk. Bu taraftara bu karakterde insan çok fazla.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

An itibariyle benim için milli takým ve hocasý bitmiþtir. Çýkan kadroya bak, fatura bize kesilmiþ, dalga geçer gibi bir kadro. Bu ahlaksýzlýðýn karþýlýðý olarak inþallah eleneriz gruptan, insanda iyi niyet býrakmadýlar.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Uðurcan'ýn kalede olup olmamasýný geçtim keþke kimse çaðrýlmasa. Ne güzel kendileri çalar kendileri oynardý.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Senol efendi once 2011 i unutarak o surec ve sonrasindaki aciklamalarina, ustune kendi oyuncusu zokoraya yaptiklarina ragmen emreyi yardimcisi yapmak istedi sirf koltugunu saglama almak malum cevrelere sirin gozukmek icin, bu olmayinca simdi de faturayi ugurcana keserek altayi kaleye alarak sirinlemeye devam ediyor . ugurcan turk milli takiminin les attigi sampiyonadaki en iyi ismiydi diger oyuncular yine 11 de ancak kaleci yok, ugurcan gecmiste en formunda doneminde bile 11 e alinmadi eger olay performans ile alakaliysa bunun form ile uzaktan yakindan ilgisi yok cunku basdaki adam boyle bir adam degil. hala daha su adami forum da savunanlar var bir cikip acik acik dumduz gitmedigi kaldi trabzonsporlulara devam edin..

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Takmayýn kafaya, en azýndan desteklemek için bir sebebimiz kalmadý, zaten gönülsüz takip ediyorduk. Uðurcan lige odaklansýn. Bu milli takým baþarýlý olacak gibi durmuyor, fatura baþkalarýna çýksýn artýk.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Euro 2020'de 60 küsür þut demek Uðurcan'ýn yüzünden gelmiþ kaleye. Mýknatýs var adamda. Herkes sahada bir tek o yok.

hyasin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Yazýk ya halen su stadýn ýsmýný degýstýrmeyenlere
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaþayanlar zümresindenim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

Uðurcan bu süreçten aksine kuvvetli çýkacak bence.

abdullah hoca onu motive edecektir. Sonuçta Trabzonsporlu olarak büyümüþ biri bu tür adaletsizliklere alýþkýndýr diye düþünüyorum.

bir de þu var Ben kendi kaptanýmý eleþtiririm ( hakaret vs kesinlikle kabul edilemez) ama ben onun daha iyi olduðunu bildiðim için eleþtiririm. Bunu Þenol’un kaleyi Altay’a vermesine gerekçe göstermek bana uygun gelmiyor.
    Konu Reha Asan tarafýndan (01.09.2021 Saat 20:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

altayla uðurcan kýyas bile yapýlamaz bence,

uðurcan olmuþ bir kaleci durumunda,altay ise henüz potansiyeline ulaþmýþ deðil,ulaþýr mý bilinmez,ama tutan kaleci olarak deðil çelen kaleci durumunda altay,buda iyi biþey deðil

daha öncede yazdým,ersinde uðurcanýn gençliðini görüyorum diye,ersinin kalecilik profili uðurcana daha yakýn,

bu arada uðurcana tavsiyem sosyal medyadan uzak durmasý,trollerin etkinliði ile normal insanlarýn paylaþýmlarýný birbirine karýþtýrmamak lazým sosyal medyada,genelde troller etkin olduðu içinde uzak durmak lazým sosyal medyadan,olumlu yada olumsuz farketmiyor,olumlu trollük yani destek trollüðü yapanlarda kötü eleþtiri trollüðü yapanlarda benzer,ayný yere çýkar,haliyle gerçek insanlarýn fikirlerini yönlendirmek ve algý yaratmak ister troller,uzak durmakta fayda var

þenol hocanýn uðurcaný kesmesi için bir sebeb yok,eðer keserse bu þenol güneþin kariyerini sýfýrlar ,kendine ve kariyerine ihanettir bu,ki bunu yapacaðýný hiç sanmýyorum
    SPOR KULÜPLERÝ ÖZELLEÞTÝRÝLMELÝ

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý reisoðlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne oldu Uðurcan yedek mi kaldý.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Malum kisinin donemi benim icin ikiye ayrilir , ilki istanbula gitmeden onceki efsane donemi ikincisi istanbulun havasini aldiktan degirmenine su tasimaya basladiktan sonraki efsanelikden kestanelige dondugu donem her trabzonsporlu icinde boyle olmalidir..

Nereden
    Ýstanbul

Desteklediðim 11 bu Mijatovic, Vujacic, Savic, Vesovic, Tomasevic, Skecic, Kosovic, Haksabanovic, Marusic, Bozovic, Djurdjevic.

Jovetic sakatmýþ sanýrým, büyük eksiklik. Geçen senenin la liga 2 gol kralý Djurdjevic'le tüm dualarým. Biraz izlemiþtim mesafe tanýmaksýzýn þutlarý var, bir 10 cm uzun olsa kesin alýrdýk bu adamý. Haksabanovic de arka direkte boþ kaleye yuvarlayacak kanat ismi. Haydi aslanlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)