Sayfa 3 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 624 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stefano Denswil

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi göründü.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hugo'nun yerine de oynayabilir zaman zaman, bakalım nasıl karşılıyor rakibi. Ayağı iyi deniyor. Oyun kurma konusunda ipleri eline alabilirse bizi rahatlatır.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

ah ulan ah fenâ degildin ama o pozisyonda Marlon'luk yaptin yaa,, zimbalasana topu kaleye, ezbere yerden orta kestin bakmadan etmeden, bakip da sert kesip rakibe çarptirmaya çalissan bile daha iyiydi ama onu yapana kadar hiç tatava yapmadan düsünmeden kaleye sert vursan gol olacak ne fuzuli ugrasursun yaa amaaaannn

hocalarin da bu olaya el atmasi gerek ama adim gibi emînim hocanin da orada ezbere orta yapilmasini istediginden...

çogu hoca böyle takintili, hep ezber, hep idmanda yaptigini uygulama olayi falan,, yeter yaa..

futbolculuk yapmayanin hoca olmasi için gereken 10 20 sene olmasa bu ise girisirdim sirf bu fuzuli ezberleri ortadan kaldiran bir takim kurmak için...

yok basketbol pivotu gibi mal mal hareketler, yok bakmadan ezbere ortalar sirf açi biraz kapali diye sut çekmemeler,,, bu ne lan ?
    yok ayakta savunma yapma isinin mokunu çikartip hiç kayarak müdahale yapmamalar falan... yazarken çildiriyorum
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Afrika Diğer

Galatasaray maçında da ağır, konsantrasyonu zayıf ve her an gol yedirebilecek yapıda olduğunu düşünmüştüm, bu maç için de aynı şeyi düşünüyorum. Tamam karşısında Yusuf gibi tutulması zor bir oyuncu var ama sol bek konusunda fizikî üstünlük dışında İsmail'den farkını göremedim.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hava toplarını alıyor en azından, sol bek devre arasına kadar sana emanet
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Sahada terör estirdi. Seviyorum böyle adamları. Ğstelik her müdahalesi temiz
    En büyük Trabzon

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ben beğendim. Öncelikle kolay geçilmedi. Garanti oynuyor. Takıma sertlik kattığını gördük.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

savunmada 2 uzunla oynamak iyi hissettirdi.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

paşa-gs maçını izledim. Van Aanholt çok iyi hücum etti ama arkasında verdiği boşlukları Yusuf Erdoğan çok iyi kullandı. Bu maçta Yusuf böyle tırt oynadıysa Denswil'in yıldırıcı oyunu sayesinde. Top geçirmedi resmen, bir iki de ince iş yaptı topla çıkarken paslar falan ben beğendim.

Gervinho hazır olduğunda kanatta Ömür/Yusuf yapıp sol beke Denswil'i yazar mıyım hala tam emin değilim ama bu şekil oynarsa hoca almaz herhalde formayı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Süre aldığı zaman diliminde 2 maçta bunun bölgesinden gol yemedik en azından. Hatta hiç gol de yemedik.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Yani Ismayıldan sonra gözüme Mendy gibi geldi dersem yalan olmaz Yalnız 70'den sonra pil bitti.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sert oynuyor, sol tarafı rahatlattı fakat riskli müdahaleleri var kart görmeye meyilli.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İyi oynasa da dengesiz müdahaleleri var. En az 1 kırmızısı 2-3 tane de sarısı vardı.
    Sahada atılmadan kalması mucize.
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Savunmada iyi hücumda varlık gösteremedi/göstermedi.
    Ayağına sağlık gara meşin.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Elestirelere katilmak ile birlikte, en azindan defansta yerini kaybetmedigi icin su an itibari ile sol bekte yinede en iyi tercih kendisi. Keske daha iyi bir solbek olsa, hatta türk olsa ama yok iste. Ismail gelmis 32 yasina, hala her atakta yerini kaybediyor, gereksiz ataklar yapiyor. Denswill en azindan saglam duruyor, oyuna belirli bir sertlik kazandiriyor. Kör topal böyle idare edecegiz artik

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    İstanbul

Genel olarak tipik stoperden bozma sol bek performansı veriyor diyebilirim. Yalnız çok kart görecek gibi. Kontrolsüz geldi bana.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu perfomans için yabancı kontenjanı harcamak biraz lüks geliyor açıkçası. Zamanla oturacağına dair inancımız yüksek olsa tamam da, en ufak sıkıntıda stoperden solbek olmaz yorumları fazlaca yapılır, dikiş tutması zor.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne alakaysa planlamada yedek olacak oyuncuya yildiz futbolcuymus gibi yilda 1.2m euro maaş bağladık getirdik, şimdi ihtiyaç oldu ama sakat.

FB bile Szalai ve Koreli stoperle 2 isabetli atış yaptı, bizimkilerin 1.2m euro verip getirdikleri adama bak acaba sahaya cikar mi diye düşünüyoruz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne alakaysa planlamada yedek olacak oyuncuya yildiz futbolcuymus gibi yilda 1.2m euro maaş bağladık getirdik, şimdi ihtiyaç oldu ama sakat.

FB bile Szalai ve Koreli stoperle 2 isabetli atış yaptı, bizimkilerin 1.2m euro verip getirdikleri adama bak acaba sahaya cikar mi diye düşünüyoruz.
    Koreli stoper 3 milyon bonservisle, fblilere göre de 2 milyon maaşla geldi (onlar iki diyorsa 3-4 alıyordur muhtemelen, çindeki 3,5 milyonu bırakıp 2ye gelmiş )

Bizim hoca da bana yedek değil as takımdakilerle aynı seviyede biri lazım dedi Denswil geldi. 500-600e Zargo Toure mi gelseydi? Sakatlığını bilemem ama maaşı normal kaldı ki yılda 1.2 bağlamalık mevzu yok, kiralık adam.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koreli stoper 3 milyon bonservisle, fblilere göre de 2 milyon maaşla geldi (onlar iki diyorsa 3-4 alıyordur muhtemelen, çindeki 3,5 milyonu bırakıp 2ye gelmiş )

Bizim hoca da bana yedek değil as takımdakilerle aynı seviyede biri lazım dedi Denswil geldi. 500-600e Zargo Toure mi gelseydi? Sakatlığını bilemem ama maaşı normal kaldı ki yılda 1.2 bağlamalık mevzu yok, kiralık adam.
    500-600 bine sadece Zargo Toure mi var ? Bunlar iyi paralar, kulübe için uygun isimler bulunabilirdi. Gecen sene doğru düzgün oynamamış adama garanti 1.2m euro maaş verdik.

Vitor ile ayni parayı alıyor, Edgar'dan fazla kazanıyor. Böyle planlama olmaz, Koita ile birlikte f/p olarak en kötü transfer. O parayı sol beke yatirmadik, gittik buna yatırdık. Kulüp açıkladı kalçası da ufff olmuş, sakatlanan ve istikrarsız oyuncuya karşı aşırı agresifim dayanamıyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abim ısınırken nerene ne yaptın sen ya?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Sene sonu parasını cukkalar ve sessiz sedasız Trabzon'u terkeder. Bu filmi çok izlettiler bize vizyonsuz yöneticiler.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ihtiyaç anında yok oldu

ısınırken fazla gaza gelip buharlaşmış galiba
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500-600 bine sadece Zargo Toure mi var ? Bunlar iyi paralar, kulübe için uygun isimler bulunabilirdi. Gecen sene doğru düzgün oynamamış adama garanti 1.2m euro maaş verdik.

Vitor ile ayni parayı alıyor, Edgar'dan fazla kazanıyor. Böyle planlama olmaz, Koita ile birlikte f/p olarak en kötü transfer. O parayı sol beke yatirmadik, gittik buna yatırdık. Kulüp açıkladı kalçası da ufff olmuş, sakatlanan ve istikrarsız oyuncuya karşı aşırı agresifim dayanamıyorum.
    Biz alamıyoruz o paralara o yüzden onu örnek verdim. Sırp stoper vardı, ismini hatırlayamadım şimdi. Bir tek o vardır herhalde.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hala sakat görünüyor,Alanya maçında oynamaz bu adam.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)