Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1088 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,088 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UECL Play-off Turu (II) | Roma 3 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    icimden bir his, Rui Patricio nun Beto performansi gösterecegini söylüyor. Umarim bugün Futbol sansi bugün bizim yanimizda olur.
    (Bilgisayardan yazdim kusura bakmayin türkce harfler kullanamadim)
    Içimdeki hisse tüküreyim be.
    Maçtan önce sabah yazmışım, nedense içime doğmuştu.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Nereden
    Ankara

Kendi oyunumuzu oynadık tek eksiğimiz goldü. Hayırlısı bence böyle daha iyi olur. Ön taraftaki yaş ortalamasını düşününce 3 kulvarda mümkün değildi.
    Roma iyi kompakt bi takım istediklerini aldılar.
    trabzonspor bir sevdadir...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Roma gibi, bir üst kupadaki takımların hiçbirinin eleyemeyeceği bir ekibe karşı içeride dışarıda kora kor oynayıp bu şekilde kaybetmenin tek açıklaması takım hafızasındaki yetersizlik. Milli takım da aynı dertlerden müzdarip. Bizim devamlı Avrupa'da olmamız lazım. Bugün şanssız kura çeker eleniriz, 5 sene sonra yarı final, final görürüz; yeter ki bu seviyede ısrarcı olalım. Doğru planlama ile gayet mümkün. Abdullah Hoca, bu kültüre sahip olmamız için gereken meziyetlere sahip, ufak sendeleme zamanlarında destek vermekten geri durmamalıyız.
    Naber?

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor da hücum hattı hepsi bireysel oynmaya çalışırken çok da dağınık oldular, böyle olunca da orta saha da düzen tutmadı ve yeterli ve olumlu baskı kuramadık, Roma takımı topu önce Trabzonspora bıraktı ne yapabileceğimizi sınadılar. Bakasetas iyi de şu 2, yunan oyuncuyu almaya ne gerek vardı, böyle bizde 3 / 4 tane oyuncu var hiç birini istemiyorum, bunlar yetmiyormuş gibi bir bücür daha takımın başına bela ettiler. Uğurcan da neden se bir form düşüklüğü var. Hoca da öyle, 3 - 0 kazanabileceğimiz maçı 3 - 0 kaybediyoruz. Şu takıma Şörloth tekrar alınmış olsaydı böyle mi olurdu acaba? Nwakame ağır ve yanlış yerde oynatılıyor. Gervinyo ve Hamsik bu futbolcuların oyunları daha iyi olmalıydı. Bunları daha verimli kullanmak iyi bir hocanın işi. Ben bu hocadan umudu kestim. Yazık kulübün futbolculara verdiği paralara, Ahmet ağaoğlu kriz geçirdi neredeyse trübünlerde verilen paraların karşılığı tabiki erken elenmemek olmamalıydı. Şimdi Trabzonspor taraftarı demesin ki rakip güçlü idi, güçlü olacak tabi ki ve güçlü takımlar ile oynayıp başarılı olacaksın, Malatyasporu Giresunsporu kim olsa yener, Malatyaspor maçının peşinden bir yerlerde yazdım, 8 - 0 lık bitecek maçı 5-1 kazanabildik Trabzonsporun gücü bu değil yanlış oynatılıyor diye, büyük takımlarla oynarken gördük bu yanlışları, hücum hattımız dağınık orta saha hücum hattına konsantre değil. Takımın tam ideal olmasada bir ideal kadrosu var diyelim, ama takavut yıldızların yedeği yok, oyuna sokacağınız oyunu değiştirmeye etki edecek oyuncu yok, Şampiyonluğa oynayacak takımın Yusuflarla köybaşılarla a. ömürlerle işi olmamalı bu oyuncular bazen şansa kısmete bir parlasalarda süreklilikleri yok..
    Ömür boyu Trabzonsporda gördüğüm şeyler, hiç bir sezon sonu erkenden kadro kuramadı, lige tam hazır başlayamadı, 1, turlarda elemelerde hep elendi, şampiyonluk hayalleri hep gelecek seneye ertelendi, yönetim ve hoca taraftarı çok güzel kandırıyorlar ama benim külahıma anlatsınlar takavuta ayrılmış ekmeği yenmiş oyuncularla bu iş olmaz. Eskiden Trabzonsporun bir toplu hücum tolu savunma diye bir geleneği vardı, şimdi bunlardan bir eser yok.Molde karşısında bile başarısızdık. Sivasspor bizi zorladı. Anlaşılan hoca Nwakaeme tarzı oyunculara sözünü geçiremiyor. Takım oyunu oynamayan futbolcuyu sevmiyorum. Nwakame'nin heykelini dikenler bence çok acele ettiler. nEYSE BU KADAR YETER DAHA ÇOK SİNİRLENMEDEN.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçta dikkatini herkesin çekmiştir gerek mikhitaryan gerekse abraham defalarca geriye kadar gelip tıkandıkları anda pas opsiyonu yarattılar abrahamın bilmem kaçıncı dakikada hala Nwakaemeyi kovalaması da aklımda kalanlardan.

Mourinho serie A çapında neredeyse yıldızsız kadrosunu nereye kadar taşıyacak göreceğiz ama 2 maçtada herşeyi ileri-geri beraber eksiksiz yaptılar.

Hakikaten böyle maçlar ders gibi. Bence galiptir bu yolda mağlup diyebiliriz kendi adımıza.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tamam rakip senden güçlü anlarım ama sahada dayak yemek zoruma gitti.

Artık Türk takımlarıyla ortalama üstü Avrupa takımları arasındaki fark çok net ve keskin. Bu durum uzun süre değişeceğe de benzemiyor.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Roma macina 4-1-4-1 taktigi ile cikmak cesaret ister, cikarsin didinirsin, adamlar gelir senin zayfiyetini tespit ettigi bölgeden gollerini atarlar, turu gecerler.

Ilk macta etkili kullandigin Wakayeme´ye gerekli önlemi alip, hucüm gücünü kitlerler. Senin buna karsi bir taktik gelistirmis olman gerekir ama bunu gören oldu mu? Halbuki sahada tecrübeli Oyuncularla sahadaydik...

Sen ise gollerde hatasi olmayan Ugurcan´a fatura kesmekle mesgul olursun...Berat-Siopis ikilisi ile baslamis olsan, Hamsik üzerine kurulu bir taktik ile bunu basarabilirdin. Djaniny ile baslamamak dogru idi ama Bakasetas´in etkili olmadigini, olamayacagini düsünürek, bunu görmek isterdim. keza Roma´yi bu mac hic zorlayamadik maalesef!

..........................Ugurcan................. .............
    Peres..........Edgar................Hugo.......Tro ndsen
    ............Siopis..................Berat......... ............
    ....Gervinho..........Hamsik..............Wakayeme ..
    .........................Cornelius................ .............

denenmeli idi, keza ligte deneme sansin yok!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Tarık3196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

roma dostluk kazansın dedik, en kötü maç berabere bitsin dedik sen 3 gol neden attın? beraberlik tur atlamana yetiyordu, birde 3 tane önemli oyuncularımızı sakatladın.doma çok yanlış yaptın...
    𝟸𝟶𝟷𝟶 ᴠᴇ 𝟸𝟶𝟷𝟷 Şᴀᴍᴘɪʏᴏɴᴜ ᴛʀᴀʙᴢᴏɴsᴘᴏʀ

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

roma bugün deplasmanda 4 attı rakip kaleye kaleye 28 şut çekti. biz ise şunlara 2 maçta da ezilmedik.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu maçın ikinci yarısında özellikle roma'nın attığı 2.gole kadar olan futbolu oynarsak ligde çok rahat şampiyon olacağımızı burada ben ve bir kaç arkadaş söylemişti.

Görünen köy klavuz istemez biz bu tespiti aylar öncesinde yapmıştık.

Roma maçı çok ciddiye aldı mourinho'nun yaptığı açıklamalar da ortada zaten.

Uğurcan çakır'ın sene başında formsuz olması nedeniyle 2 maçta da kaleye gelen her top gol oldu.

Kalecileri değişseydik turu biz geçerdik.

Uzun lafın kısası bu maçın ikinci yarısında oynanan futbol şampiyonluğun habercisiydi ben takımdan o ışığı çok rahat aldım.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Vay be Bodo Glimt elemis roma yi...

bizim türk takimlarindan ne zaman böyle bir basari görecegiz...

tempomuz avrupaya uygun degil, daha genc ve dinamik oyunculara yönelmemiz gerek....bodo glimbin bütcesi bizin 3 te birimiz kadar yoktur...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hofsaale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be Bodo Glimt elemis roma yi...

bizim türk takimlarindan ne zaman böyle bir basari görecegiz...

tempomuz avrupaya uygun degil, daha genc ve dinamik oyunculara yönelmemiz gerek....bodo glimbin bütcesi bizin 3 te birimiz kadar yoktur...
    Rövanç maçı var haftaya. Ama evinde yeniyor olması da büyük başarı. Sonuçta biz evimizde çok iyi oynamamıza rağmen yenilmiştik.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rövanç maçı var haftaya. Ama evinde yeniyor olması da büyük başarı. Sonuçta biz evimizde çok iyi oynamamıza rağmen yenilmiştik.
    Makedonya'nın İtalya'yı dünya kupasının dışına iteklemesi gibi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)