Sayfa 4 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1088 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UECL Play-off Turu (II) | Roma 3 - 0 Trabzonspor | Maç Sonucu

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tam olarak hangi sezondu hatirlamiyorum Adrianli yillarda, bizde su Avrupayi bu sene bos verip sampiyonluga odaklanalim kafasinda idik. Hem elenip hemde sampiyon olamayincada oyuncular elimizde kalmisti. Baska dezavantajlarida vardi mutlaka.

Yani Avrupada olmayinca rahat rahat veya kapiyi kirarak sampiyon olunuyor gibi bir öngörü ne kadar dogru.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Berat yerine Siopis, İsmail yerine Trondsen, Sağda Djaniny ya da Abdüş. Forvet Cornelius. Gervinho yedeğe.

Bu şekil başlamak lazım.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

----------uğurcan----------
    ----edgar---vitor---köybaşı----
    peres-----berat-----------------
    -------siopis-------nwakaeme-
    -----bakasetas--hamsik-------
    --------djaniniy---------------

böyle bir 11 olabilir. hoca bence siopis yerine gervinhoı veya küçük bit ihtimal ömür'ü oynatıp aynı sistem devam eder.
    sahaya genelde yukarıdaki gibi asimetrik bir acayip yayılıyoruz, ondan öyle yazdım.

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Devrim Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    65-70 kadar 0-0 oynarsak son 20 dakika mutlaka bir gol buluruz. Ben maçı uzatmaya oynardım
    O dakikaya kadar o skoru Mourinho da ister diye düşünüyorum. Kendi evinde nasil oynatır onu da bilmiyorum ama Mourinho yine ilk yememeyi düşünür. Son dakikalara da fizik olarak onlar bizden diri kalir. Sanki şöyle bir ilk yirmi dakika saldirsak bir tane sıkıştırsak ne harika olur
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivasspor maçında 20-45 arası ve ikinci yarının da son 15 dakikasının özellikle geçiş oyununa dönmüş olması çok hoş olmadı, ciddi yorgunluk yaratacaktır bu kadar dar fiksitürde hem Sivasspor hem de bizim için. Roma ise kendi liginde çok daha düşük bir tempoyla oynadı ve rahat galip geldi, kesinlikle bu maçta topa sahip olmak zorundayız. Sık sık atak sonuçlandırmaya gerek yok, Roma inanılmaz bir baskı göstermiyor zaten bize karşı ve onların geride karşılamasını fırsata çevirerek topun peşinden koşturmak gerekiyor.

Bunun gereklilik olmasının sebebi biraz bile olsa onları yorabilmek. Eğer oyunda takım boyları yeniden genişler ve git gel olursa gardımız inanılmaz düşer merkezde. Bu karşılaşmaya Berat - Siopis, İsmail - Trondsen değişiklikleriyle başlamak gerekiyor. Şansımızı çok az görüyorum fakat her şeye rağmen turu geçersek Konferans Ligi'nin favorisini elemiş bir takım olarak hem inanılmaz moral depolayacağız hem de gözler üzerimize çevrilecek.
    Konu Berke6198 tarafından (24.08.2021 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Tahir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O dakikaya kadar o skoru Mourinho da ister diye düşünüyorum. Kendi evinde nasil oynatır onu da bilmiyorum ama Mourinho yine ilk yememeyi düşünür. Son dakikalara da fizik olarak onlar bizden diri kalir. Sanki şöyle bir ilk yirmi dakika saldirsak bir tane sıkıştırsak ne harika olur
    ben de isterdim ilk 20 dakikada çatır çatır oynayalım ama kendi evlerinde o şansı vermeyecekler . Dengeli oyunla 60. dakikadan sonra bir duran top . viraaa

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 6Şafak Aydın1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak hangi sezondu hatirlamiyorum Adrianli yillarda, bizde su Avrupayi bu sene bos verip sampiyonluga odaklanalim kafasinda idik. Hem elenip hemde sampiyon olamayincada oyuncular elimizde kalmisti. Baska dezavantajlarida vardi mutlaka.

Yani Avrupada olmayinca rahat rahat veya kapiyi kirarak sampiyon olunuyor gibi bir öngörü ne kadar dogru.
    Bu ligi olduğundan çok daha yüksek yerlerde gördüğümüz için bunları yaşıyoruz. Bir süre sonra da işte konferans ligi play off unda bile Avrupa deviyle oynamak zorunda kalıp, eskiden bilerek boşladığımız Avrupayı artık zorunlu olarak boşlamak durumunda kalıyoruz. Şu ligde hala her sene avrupaya gitmeyi misyon edinmiş bir takım yok. Herkes şampiyon olmanın peşinde.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç uzatmalara kalacak arkadaşlar. Eleyip eleyemeyeceğimize dair bir fikrim yok ama uzatmalara kalacak buna eminim
    VERENA (KIRANKAŞ)

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avcı’nın CL play offta Sevilla eşleşmesi vardı Akbildeyken. İlk maçı 2-1 yenilmişlerdi İstanbulda, Sevilla’daki maç 2-2 iken son dakikada Emrenin frikik direkten dönmüştü.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beratın yanına Siopis yada Siopise daha yakın Bakasetas/Hamsik. Sol taraf kesinlikle İsmail ile başlanmamalı. Duran toplar yada akan oyunda içeri kesilen ortalar başımıza iş açabilir.

Golüde aynı ortalarla biz bulabiliriz yada Nwakaeme şöyle 2-3 kişiyi pazara yollayıp işi bitirecek. Rakip sahaya yerleşmemize izin vermezler ayrıca oyun kuramayalım diye aralıklı ön pres bekliyorum ilk maçtada yaptılar.

Herşeye rağmen bir umut , haydi bakalım.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Roma 2 sene önce sahasında başakşehir'e 4 atmıştı. Ofansif kadro ile çıkmak intihar olur. 2-3 Topta kaleye geliyorlar. Denswil erken alınsaydı ismail'in yerine oynardı.

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

berat - siopis ortasahasıyla maça başlamalıyız.

yorgun bakasetas'ı yedek bırakıp hamsik 10'numaraya çekip berat-siopis ortasahası yapmak mantıklı olabilir. roma'da ortasaha güvenliği 1. önceliğimiz olmalı. bu şekilde gervinho oynarsa onun savunmaya yardıma gelmemesi tolere edilebilir. yoksa değil siopis kante oynasa ortasahayı kolay geçerler. trabzon'da romayla oynamak farklı roma'da romayla oynamak çok farklı.

60. dakikaya kadar en kötü 0-0'ı koruyabilirsek sonrasında işte berat bakasetas değişikliği olabilir.
    Konu B.Yiğit tarafından (24.08.2021 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Cornelius ne zaman 11 başlayacak merak ediyorum. Bence 11'de daha etkili olacak oyuncu o. Gervinho ya da Djaniny ise yedekten girse daha faydalı olurlar.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro istikrarı adına aynı düzen çıkılması ve bir şekilde bir uyumun sağlanması çok iyi. Ancak bu maç farklı bu maç Avcı taktiksel yeteneğini göstermeli.

Hamsik ve bakasetas iki atak oyuncu bence hamsik yerine siopis ile kontra oyunu oynayabiliriz. Nasıl olsa roma saldıracaktır. Cornelius kontraya uymaz.

Kontrasız bir oyunda mevcut atak oyun yine riskli olur. Savunması az olan gervinho yerine canini ve ileri uca duran top avantajlı cornelius olabilir. Ancak kesinlikle ilk maç dizilişi çok risk barındırıyor bana göre.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Roma'yı tuzağa çekmemiz lazım. Takım halinde defansı iyi yapıyorlar evet, ama üstümüze çekip arkada boşluk yakalarsak o kadar da gol yemeyecek bir takım değiller bence. 2-1'e yatacaklarını sanmıyorum. Evde oynamanın gazıyla biraz açık verirler. O anları iyi değerlendirmek lazım.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fazla umutlanmayın bence, sonra üzülürsünüz. Bu turu geçme ihtimalimiz yok gibi bir şey. Trondsen, Siopis, Ömür, Cornelius gibi tam hazır olmayan oyuncuların oynayıp, daha hazır hale gelmesi için iyi olur bu maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maç taktiksel bir maç. Hocanın hocalığını göstereceği maç. Elensek bile oyuncu kalitesi yetmedi diyebilmeliyiz. O yüzden hiçbir şekilde aynı kadro ile çıkacağımızı düşünmüyorum. Çünkü aynı kadronun yapabileceği şeyler ile farklı kadronun yapabileceği şeyler aynı değil. Öyle olsa bizim oyuncularımız oralarda oynamaya devam ederdi. Artık o kadar güçleri yok. Bizim yetenekli oyuncularımızı doğru şekilde kullanmak ve yeteneklerinden maksimum derecede faydalanmak gibi bir zorunluluğumuz var. Birçok taraftarımız gibi ben de abdullah avcıya güveniyorum
    Bu maçı bir formalite maçı olarak gördüğünü sanmıyorum yakıştıramıyorum da. Bu maçta kendini gösterebilen bir ömür bir uğurcanın Avrupa piyasasında tekrardan yüksek seviyelere çıkabilir değerleri. Trabzonspor bunu da düşünmelidir. Vitrin maçı olduğunda nwakaeme bile nasıl motivasyon ile oynadı gördük. Avrupa'da devam etme ihtimali zihnen zirveyi hedefleyen oyuncular için yorgunluk değil bilakis motivasyon kaynağıdır. O yüzden ben futbolcularımızın maksimumunu vereceğini ve alınları ak bir şekilde buraya döneceklerini düşünüyorum sonuç ne olursa olsun.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yenmek isteriz mia acaba..yada ben öyle mi düşünürüm bilemiyorum ama vitrin olur..

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Semih AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dorukhan yine kadroda yok
    ŞAMPİYON TRABZON

Nereden
    Trabzon

Önemli bir maç avrupa arenasında ya hep ya hiç diyeceğimiz bir mücadeleye çıkacağız.Herşeyden önce ülkemizi italya da en iyi şekilde temsil etmemiz gereken bir maç.

İlk doksan dakikada rakibimizi ve bizim durumumuzu gördük.işin teknik tarafında arada büyük fark yoktu.Aradaki en ciddi fark rakip daha çevik görüntü verdi.Bizim kaliteli hücum oyuncuların bireysel yeteneklerini açığa çıkarmasına izin vermediler.Birkaç kez nwakaeme dengelerini bozabildi o kadar o da finalleri yapamadığı için bir golde kaldık.

Mourinho anlaşılan bizi ilk maç şöyle etüd etmiş.Topu kazandığınızda kanatlara taşıyın demiş olacak ki orta saha da topu kazanan her romalı topu bizim sağ kenara doğru taşıdı.Belli ki peresi tek yakalamak ve ordan dengemizi bozmak istediler.Sol tarafa da zaman zaman deneme yapsalar da yoğunluk bizim sağ taraf idi.

Maç boyunca bizim sağ kanat ve sol kanadımıza sert baskı yaparak hücum gücümüzü düşürdüler.Özellikle Djaniny ve Gervinhoyu iyi tuttular.

İki takımda kanat akınlarından birbirlerine birer kez cevap verdi.Maçın hakkı da zaten bu skordu.O duran top golü bize yakışmadı.Ikinci maçta bizde onlara duran toplardan sürpriz yapmalıyız.

Bu maçı kazanmak için neler yapmalıyız.Öncelikle fiziksel açıdan rakibe cevap verebilmeliyiz.Bunu yaparsak takım savunmamız da düzelecektir.Sonrasında basit pas hataları yapmamalıyız.Özellikle bölgeler arası geçişlerde garanti pası bulmalıyız.Sonunda da gireceğimiz her pozisyonun kiymetini bilmeli en doğru tercihi kullanmalıyız.

Uğurcandan yine ekstra performans bekliyorum.Başka türlü zaten romadan çıkmak imkansızlaşır.Rakibin tuzaklarına düşmemeliyiz.Ceza sahamız içinde çok dikkatli olmalıyız.sivas maçındaki basit hatalar devam ederse roma maçı formalitiye döner.Özellikle savunma hattının sıfır hatayla oynaması gereken bir maç.

Perşembe günü başta romalılar olmak üzere tüm italyanlara vazgeçmeyecegimizi son düdük çalana kadar pes etmeyeceğimizi gösterelim.Gerisi Allahin takdiri.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fazla umutlanmayın bence, sonra üzülürsünüz. Bu turu geçme ihtimalimiz yok gibi bir şey. Trondsen, Siopis, Ömür, Cornelius gibi tam hazır olmayan oyuncuların oynayıp, daha hazır hale gelmesi için iyi olur bu maç.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    niye yenemeyelim renktaş bir bakmışsın roma 20.dakika da 10 kişi kalmış

Nereden
    Ankara

Farukcan geniş kadroda yok. Transfer görüşmesi yaptığı söyleniyor. İsmail bu kadar soru işareti iken ve terli kuralı varken neden bu çocuğa bir şans olsun vermiyoruz. Maçta Trondsen ve Siopis i ilk 11 görürürz inşallah. Berat dinlenmeli. Gervingho yedek başlayıp, Ömürü ilk 11 deneyebiliriz, ikinci yarı değişim olur. Hamsik gibi bir oyuncumuz var ve yeterince değerlendiremiyoruz. yeterince pas almıyor gibime geliyor. Önceden topu ayağına alan Sosayı arardı. En çok Hamsik'i arayacaksınız beyler. Belki taktik ve formasyon gereğidir bilemiyorum ama öyleyse daha kötü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye yenemeyelim renktaş bir bakmışsın roma 20.dakika da 10 kişi kalmış
    Öyle bir mucize olması lazım.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Gol yemeden tamamladığımız maç olmuyor. Muhtemelen yine gol yiyeceğiz. Romaya en az 2 gol atabilir miyiz kısmı bende soru işareti. Geride sağlam durabilsek 1-0 a tutturabilirdik oyunu.
    #TRABZONSPOR#

RepLay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünden beri içimde anlamsız şekilde 2-0 maçı alacağımız umudu yeşerdi. Gitmiyorda, İnşallah içime öyle olur.
    Herkesin yalan olduğunu bildiği bir yalan hala yalan mıdır?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)