Sayfa 19 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 17 18 19 20 21 29 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1331 adet sonuctan sayfa basi 451 ile 475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Andreas Evald Cornelius

Nereden
    İzmir

takıma aidiyet duygusu ve takım oyuncusu kimliğiyle çok yararlı ve bulduğu dakika istatistiğindeki gol ve asist yüzdesi yeterli. ( kanatlardan istediği ortaların gelmemesine rağmen)
    Rabbim sana binlerce şükür ki! Beni bu renklere tutkun bir kulun olarak yarattın...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mücadele ve hırs konusunda diyebilecek bir şey yok ama top kontrolü ve dribling konusunda ciddi sıkıntıları var. Bakasetas'ın dönüşüyle yedeğe çekilecek gibi duruyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Takıma katıldığından beri en kötü maçını oynadı.

Nereden
    İstanbul

Son 10 dk biraz toparladı ama rakiple temas, tek dokunuşlar, top sürme falan fecaat maalesef. Orta yapmıyoruz, ona göre oynamıyoruz işi ayrı. Bazı şeylerin asgarisini yapmak zorunda. Presi bile kötü yapıyor.

falcon_61_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aşırı etkisizdi. Biri arkasından çekiyor gibi oynadı ama oyun şeklimiz de ona uygun değil. Orta açmayı hiç denemiyoruz . Çoğu maç aynı. O halde bu tarz santrafor neden aldık anlamıyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    durun laa "KADROMUZ YETERLİ"ymiş

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam hep yerde. Sağlam dayak yiyor sanırım.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

nazarlik olsun haftaya adanayi bos gecme
    gerci senden basaksehir macinda kilidi acmani maci almani bekliyorum

Nereden
    İstanbul

Top kontrolünde büyük sıkıntı var gibi görünüyor. En kötü maçını oynadı ama toparlayacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

Bu adamı aldığımız paraya satacağımız bir kulüp yok Avrupa'daki malesef. İstekli olması hoşuma gidiyor ama ne yazık ki çok kötü bir teknik
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Direkt katki olarak verimsiz bir mac oynamis olsa da, oyun akisinda yine önemli kosular yapip alanlar acti. Hala daha takim ile irtibati kopuk, ama 90 dakika oynamasi önemliydk. Form tutacaktir bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok kötüydü bugün ama oynadığımız oyunun da bunda katkısı büyük. Geride bekleyip hızlı çıkacağımız maçlarda oynamasının pek manası yok. Topa sahip olup rakip sahaya yıktığımız maçlarda büyük silah. Ligin ikinci yarısında daha iyi kullanacağız muhtemelen.
    ( ゚д゚)

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı şeyleri çok defa bu başlıkta yazdım kanatlardan bol bol orta yapmadığımız sürece bu adamdan max verim hiç bir zaman alamayacağız ki bu kadro yapısı ile de bu mümkün görünmüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bu galibiyetlerde katkisi bence çok büyük.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Duran toplarda cok faydali. Bu mac ozelinde olmasa da duran toplardan gol yemiyoruz. Hucumda da duran toplarda cok etkiliyiz.
    Baska bir ozelligini suan icin goremedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörloth ve Cornelius da fiziksel yapıları itibariyle çabuk oyuncular değiller fakat Sörloth'u daha farklı kılan patlayıcılığı sayesinde toplu ve topsuz koşularda hızlı olmasıydı. Aslında Cornelius da bu kadar ağır bir oyuncu değildi ama söylendiği gibi Karagümrük karşısında sanki sırtında yük var gibiydi. Ayrıca derbi maçlarında verdiği katkıyı unutursak haksızlık etmiş oluruz. Örneğin büyük yıldız Cardozo'yu hatırlıyorum hiçbir derbi maçında katkısı olmamıştı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yalnız son bölümlerde çok iyiydi, aldı servis yaptı falan çok faydalıydı. Fakat geri kalan bölümlerde baya sırıttı

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kafayı nasıl atamadı aklıma geldi moralim bozuldu haşimdi.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fiziken sanki ekstra antremanlara ihtiyaç duyuyor.. Zaten hızlı bir oyuncu değil ama çabukluğunu geliştirebilir. Biraz kendine çeviklik katarak.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar görülmüyor olabilir ama çok dayak yiyor. Hayli dayak yiyor hem de... Ayakta kalabiliyor olması dahi mucize. Cüssesi büyük olduğu için hakemler çoğuna da müsaade ediyor. Dün çok etkili değildi ama oyun içi aktifliği çok yüksek. Her pozisyonu istiyor. Form durumu da değişecektir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

makbernatsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün oyundan ilk çıkacak adam olmasına rağmen 90 dakika oyunda kalması şaşırtıcı..çok ağır..topu sol ayağından sağına çekerken bile kaç sanıye geçiyor.devre arası yırtıcı bir forvet şart..dünkü performansından sonra hatta sol bektende daha acil transfer.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geldiğinden beri en kötü maçıydı ama çıkmaması bence mantıklı. En azından Cornelius değil de Djaniny'nin çıkması mantıklı. Kötü de olsa ileride top tutma ihtimali Cornelius'un daha fazla. Kaldı ki son 15 dk fena değildi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün en kötü maçını oynamış olabilir. Arada olur böyle şeyler.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın galiba Galler maçıydı. Topu yine 30 - 40 metre sürmüştü. Temasa rağmen yıkılmamış, pozisyonu golle sonuçlandırmışlardı.

Bordeaux'da Paulo Sousa Hocam oynatmayınca şüphelenmiştim fakat adam her maç ya atıyor ya direğe takılıyor.
    Bahsettiğim pozisyon buydu galiba. Fakat hatrımda farklı kalmış, sonunda gol oldu diye aklımda kalmış.

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sörloth ve Cornelius da fiziksel yapıları itibariyle çabuk oyuncular değiller fakat Sörloth'u daha farklı kılan patlayıcılığı sayesinde toplu ve topsuz koşularda hızlı olmasıydı. Aslında Cornelius da bu kadar ağır bir oyuncu değildi ama söylendiği gibi Karagümrük karşısında sanki sırtında yük var gibiydi. Ayrıca derbi maçlarında verdiği katkıyı unutursak haksızlık etmiş oluruz. Örneğin büyük yıldız Cardozo'yu hatırlıyorum hiçbir derbi maçında katkısı olmamıştı...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (29.11.2021 Saat 10:52 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Bu videoda top sürüşü iyi ama sürati yanıltıyor olabilir, stoperlere bakarsanız son derece kontrollü koşuyorlar. Araya atılan toplarda ağırlığı belli oluyor. Rakip yaklaştığı anda topa basıyor. Vücudunu koyup sıyrılmayı falan hiç düşünmüyor. Vücudunu toparlayıp, topu istediği gibi düzeltip sürmeye başlaması çok zaman alıyor. Tamam stili bu değil ama bunları asgari düzeyde yapmalı. Yoksa baltalarsın atakları.

Daha önce de yazdım. Bacakları boyuna oranla kısa. Vücut kalın. İyi bir vücut yapısı değil. Sörloth'un meziyeti uzun bacakları ve hızı sayesinde yanındakinden sıyrılıp kendisine pas atma, top sürme, şut çekme mesafesi elde edebilmesiydi. O özellik yoksa köprüler yıkılıyor, daha ilk engelde kalıyorsun dımdızlak.

Ben sakatlık, bebek falan derken hâlâ tamamen fit olmadığını tahmin ediyorum. Temaslarda falan daha diri olacaktır zamanla.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fizik olarak hala daha beklentimin altında. Şu ana kadar genel anlamda başarısını orta düzeyde görüyorum. Derbilerde katkısı var, Alanya-Konya ve hatta Roma gibi zorlu maçlarda katkısı var. Gol makinesi diye alınanlardan daha fazla gol atmış. Eksik kadrolarla oynadığımız oyun da biraz onun tarzının dışına çıkıyor. O yüzden acele karar vermeye gerek yok, sabır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)